Nieuw hoofdkantoor Verbeterde koopacte bij verkoop onroerend goed Kanaalgeld voor De Gouwe voor Westnederland Twijfels over noodzaak nieuwe bedrijfsterreinen J&W VERWEIJ 43 e; Insprekers over evaluatie streekplan Zuid-Holland/Oost ANWB houdt cursus Pech Onderweg BESTUUR BOSPARK Vergunningen De Gouwelanden Op 7 januari officieel in gebruik Giften voor Green Peace zijn aftrekbaar G. van Wijk Oproep aan beroeps beeldende kunstenaars HET VERSCHIL TUSSEN TRADITIONELE BOUW EN SYSTEEMBOUW KUNNEN WIJ U HAARFIJN UITLEGGEN WIJ DOEN HET NAMELIJK ALLEBEI! f I BOUWEN IS VERTROUWEN Veel verschil is er niet. Tenminste, niet als Verweij bouwt! Want als traditionele bouwer van huis uit, voegen wij ook aan systeembouw iets toe: aandacht en ruimte voor individuele wensen. Zo wordt systeembouw een prachtige mogelijkheid om snel, goedkoop én goed te bouwen. Het afgebeelde type bungalow bijvoorbeeld, is een houtskeletwoning. Woonklaaropgeleverd vanaf f. 140.000.- inkl. B.T.W.. Oplevering in kasko is uiteraard nog voordeliger. Vraag gerust meer informatie. Bouw- en Aannemingsbedrijf B.V. Plankier 20,2771 XL Boskoop Telefoon 01727-2077 beslag kreeg dan bij het begin r WERKGELEGENHEID uit Boskoop. 5 r r I WOENSDAG 22 DECEMBER 1982 waar door bedrijfssluiting ruimte vrij komt. GOUDA/DEN HAAG - "Mij is geble- instellingen slechts begrepen lichamen wier doelstelling een werkzaamheid be seerde aanleg van het bedrijfsterrein, aangepast aan de werkelijke behoefte. Wat betreft de soort bedrijven die zich in Ondanks het feit dat het nieuwe stan- daard-model begrijpelijker is gemaakt, is het nog altijd nodig om bij het invullen ervan een notaris in te schakelen voor de noodzakelijke deskundige begeleiding op juridisch gebied. De praktijk leert immers dat het gemis BOSKOOP - Het waterschap De Gou welanden heeft aan de Provinciale Wa terstaat Zuid-Holland te ’s Gravenhage een ontheffing verleend voor het aan brengen van een zinkerpakket door de langs de oostzijde van de Gouwe te Wad- dinxveen gelegen boezemkade en voor het vernieuwen van een gedeelte oever- voorziening langs de oostzijde van de Gouwe te Waddinxveen gelegen boe zemkade. n is KE- lagt eta- D. Imi- 828- igen tie ™g k. ;ge- de- ;ek- 6.00 CM f Daarom heeft de Koninklijke Notariële Broederschap al haar leden on langs een standaafd-model koopakte toegezonden. Dat model, dat voor ko pers en verkopers van onroerend goed een stuk begrijpelijker is gemaakt, is tot stand gekomen in overleg met anderen die bij de koop en verkoop van onroe rend goed zijn betrokken. Ook het con sumentenbelang was bij het overleg be trokken. De koopacte wordt opgemaakt op het moment dat partijen het over de koop en verkoop van het onroerend goed eens zijn. De overdracht wordt later geregeld in de zogenaamde transportakte die ■door de notaris wordt gepasseerd. DESKUNDIGE BEGELEIDING DEN HAAG - In Nederland bestaat een groot aantal modellen van koop- acten. Een notaris maakt meestal gebruik van één van die vele modellen. De Koninklijke Notariële Broederschap (KNB) te Den Haag is van me ning dat die verscheidenheid aan modellen van koopakten niet in het be lang is van zowel kopers als verkopers van onroerend goed. Na aanmelding ontvangen de cursisten een bericht van inschrijving waarin na dere gegevens over de lessen worden be- Uitsluitend (uitleenbare) klein plastic- kendgemaakt. ken in alle technieken komen voor be oordeling in aanmerking (maximaal 3 per kunstenaar). steden wij aandacht aan o.a. de ontste king, carburatie, koeling en smering, kunstnaars die terwijl ook het starten onder alle weers- woonachtig zijn in de navolgende ge- omstandigheden wordt behandeld, meenten of binnen het gebied dat wordt omgrensd door Den Haag, Katwijk, Lei- modern uitgerust gebouw liet neerzet ten, dat vervolgens door WN wordt ge huurd. Bouw en inrichting van het nieu we kantoor konden vrijwel helemaal naar de wensen van het busbedrijf wor den uitgevoerd. langs de weg ter plaatse van de strook klinkerverharding een fietspad zal worden aangelegd; dat het inhalen door het rechtdoorgaande verkeer over de klinkstrook, hetgeen voor de geopende hefbrug veelvuldig voor komt, dan niet meer mogelijk is, dat het voorts wenselijk is het inhalen op dit drukke weggedeelte, waarop een aantal uitritten en aansluitingen uit komen, onmogelijk te maken; dat het derhalve wenselijk is het verzoek van burgemeester en wethouders van Waddinxveen in te willigen; dat even wel een inhaalverbod slechts daar in gesteld kan worden, waar geen door getrokken streep aanwezig is, i.c. van km 4.560 tot km 5.215, daar ter plaatse van de doorgetrokken streep het inhalen reeds verboden is. WADDINXVEEN/BOSKOOP - Dit is het niuwe hoofdkantoor van NV Verenigd Streekvervoer West nederland aan de Hoogeveense- weg bij Boskoop, zoals dat aan het streekvervoersbedrijf in huur is overgedagen door Amro Projec tontwikkeling, die als ontwikke laar en tevens als financier/eige- naar fungeert. Op 15 december werd de huur overeenkomst tussen Amro en Westnederland officieel getekend, waarmee de overdracht van het ge bouw aan de huurder officieel werd bekrachtigd. Met de bouw was een investering van ca. 3 mil joen gulden gemoeid. Ontwerp: Firma Verwey - Boskoop; Con structie: Konstruktieburo Smit - Waddinxveen; Aannemer: Bouw bedrijf Verwey - Boskoop. aan binnen Nederland gevestigde kerke lijke, charitatieve, culturele, weten schappelijke en het algemeen nut be ogende instellingen. De kring van instel lingen heeft overeenkomstig de bedoe- VESTIGING Niet alleen het hoofdkantoor van WN had dringend behoefte aan meer ruimte, ook de vestiging Waddinxveen zat erg krap in de vierkante meters omdat de be schikbare ruimte samen met het hoofd kwartier gedeeld moest worden. Door het vertrek van het hoofdkantoor naar wttS de nieuwe werkruimte is het nu mogelijk om in Waddinxveen tot een zelfstandige vestiging te komen, die ook over een be hoorlijke behuizing beschikt. Door deze veranderingen is het tele foonnummer van de vestiging gewijzigd. Dat is 01727-4241. Wie eens een kaartje wil sturen moet dat adresseren aan post bus 25 2770 AA Boskoop. Telefoon nummer en postadres van het hoofd kantoor zijn niet gewijzigd. GOUDA - Dezer dagen zijn de belangrijkste resultaten bekend geworden van de inspraakprocedure over de evaluatie van het streekplan Zuid-Hol- land-Oost, in welk plangebied ook Waddinxveen en Boskoop zijn gelegen. De insprekers kunnen zich in het algemeen vinden in een beleid waarin het behoud van het open karakter van Zuid-Holland en het terugdringen van de overloop van West naar Oost. nen moeten stimuleren. Wat betreft recreatie zijn de meeste in- spraakgroepen van mening dat er meer accent moet komen te liggen op het sti muleren van kleinschalige recreatie (wandelen, fietsen) en minder op groot schalige recreatieprojecten. Zes in spraakgroepen zijn zelfs van mening dat er helemaal geen uitbreiding van groot- instellingen welke in de rechtspraak schalige projecten moet plaatsvinden. HERZIENING De inspraakgroepen zijn verdeeld over de noodzaak tot herziening van het - ----- doelstelling en feitelijke werkzaamheid vinciaal bestuur wil het streekplan bijs tellen, en het alleen herzien als de ont wikkelingen in Zuid-Holland West dit nodig maken. Bijna alle inspraakgroe- lijkse gang van zaken nodig heeft. Het enkele jaren geleden uitgevoerde doel- Met dit feit, dat een maand eerder z’n matigheidsonderzoek van Bakkenist, i van de Spits Co bevestigde dat nog eens over bouw" verwacht werd, is een definitief duidelijk. Zoals zo vaak was geldgebrek einde gekomen aan de al enkele jaren er echter oorzaak van dat verbetering bestaande huisvestingsmisere van het hoofdkwartier van WN. tot gevolg heeft dat voorwaarden onjuist worden geformuleerd, dat de conse quenties van een door partijen gekozen huwelijksgoederenregime niet worden begrepen, dat bevoegdheden tot ver koop en koop van het onroerend goed niet juist worden verstaan, dat de gevol gen van het geven van uitstel van termij nen, die in de koopacte waren opgeno men, niet worden overzien, dat onvol doende wordt nagedacht over de nood zakelijke duur van vast te stellen termij nen en dat men zich onvoldoende bewust is van de consequenties van de vrijstel ling van overdrachtsbelasting binnen drie maanden na de vorige overdracht. De Koninklijke Broederschap verwacht dat de standaard-model koopakte in de Amro Projektontwikkeling ver wacht, dat dit soort ontwikkelin gen een groter deel van haar akti- viteiten zal gaan uitmaken. Grote investeringen in onroerend goed stuiten voor veel bedrijven op be- drijfs-ekonomische bezwaren en kunnen van doorslaggevende aard zijn voor het al of niet ten uitvoer brengen van bedrijfsplaatsingen resp. bedrijfsuitbreidingen. Belangstellenden kunnen zich opgeven bij: ANWB-kantoor Gouda, Stations plein 1b, tel. 01820-24444. De prognoses voor de behoefte aan nieuw bedrijfsterrein in Zuid-Holland vinden de insprekers te optimistisch. Zij betwijfelden dan ook de noodzaak van het reserveren van de volledige 150 ha bedrijfsterrein, zoals de provincie voor stelt. De meerderheid van de insprekers is verder bezorgd over de vergrijzing en de leefbaarheid van de kleine kernen, en pleit voor beperkte bouwmogelijkhe den. Deze resultaten zijn te vinden in de sa menvatting van de verslagen van de in spraakgroepen, die is vastgesteld door de vertegenwoordigers van de groepen. /-- J --•- -- groepen deelgenomen met in totaal 170 insprekers. WADD1NXVEEN/GOUD A - Blijkens een wijziging in het handelsregister van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Midden-Holland heeft G. van Wijk BV, Waddinxveen, de handelsnaam ge wijzigd in De Eiken Meubelmaker’s. Het zaakadres is gewijzigd in Wilhelmi- nakade 26, Waddinxveen. toekomst ook buiten de notariële prak tijk zal worden toegepast. De Broederschap stelt zich overigens op het standpunt dat het bij elkaar brengen van verkoper en koper, de bemiddeling en het advies over prijs en het onroerend goed als zodanig door makelaars dient te gebeuren. DEN HAAG “Met het oog op de algemene prijsstijging heeft de minis ter van Binnenlandse Zaken bepaald, dat met ingang van 1 januari 1983 een verhoging van de overheidsta- rieven met 4 procent is toegestaan. Wij zijn van mening dat de kanaal- gelden met bovenvermeld percentage kunnen worden verhoogd, met dien verstande dat wij voor de recreatie- vaart, waarvan het exploitatietekort op rond f. 8 miljoen wordt geraamd, een grotere verhoging willen toepas sen.” Dat hebben Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland aan de Provinciale Sta ten geschreven, welke intussen ak koord zijn gegaan met het voorstel de rechten voor het bevaren van de Gou we te verhogen met 0,3 procent tot 8,2 cent per m2/m2, de rechten voor het bevaren van het Rijn-Schiekanaal te verhogen met 0,2 procent tot 4,9 cent per m2/m2 en het minimumta rief met f. 0,15 te verhogen tot f. 3,20 voor de beroepsvaart en met f. 0,50 tot f. 4,— voor de recreatie- vaart. De uit deze tariefsverhogingen voortvloeiende mééropbrengst wordt geraamd op f. 50.000,—. HENEGOUWERWEG Het college van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland heeft besloten tot het instellen van een inhaalverbod op de Henegouwerweg bij Waddinxveen tussen km 4.560 en km 5.215. Het gaat hier om het gedeelte tussen de hefbrug over de Gouwe en de bocht in de weg bij het gemaal van de voor malige polder Bloemendaal. Het inhaalverbod is er gekomen op verzoek van B. en W. en overwegende dat de Henegouwerweg is gelegen binnen en buiten de bebouwde kom van de gemeente Waddinxveen; dat de weg in beheer en onderhoud is bij de provincie Zuid-Holland; dat de Henegouwerweg nabij de hefbrug op korte termijn zal worden gerecon strueerd, waarbij van km 5.030 tot km 5.370 (hefbrug) een voorsor- teerstrook zal worden aangelegd; dat tevens aan de zijde van de bebouwing elk essentieel element van het streekplan opnieuw bevolkingsinspraak wenselijk is. De meeste inspraakgroepen uit de regio zijn van mening dat wat de woningbouw betreft Gouda de opvangtaak van Schoonhoven niet moet overnemen. Eén groep is het hier niet mee eens en vindt dat Gouda deze taak wél moet overnemen. De ontsluiting van de nieu we wijk Gouda-Oost baart veel inspre kers zorgen. Nadere studie hiernaar is dringend gewenst. Ook een tweed oe ververbinding over de Hollandse IJssel, de rondweg rond Gouda en de ontslui ting van de Krimpenerwaard zouden on derwerp van studie moeten zijn. De inspraakgroepen signaleren een aan tal knelpunten op de provinciale wegen, onder andere het sluipverkeer langs de Vlist, de weg naar Haastrecht-Oudewa- ter (in verband met de vele bochten) en de Algerabrug. Wat ditlaatste betreft ge ven de insprekers in het algemeen de voorkeur aan verbreding van de bestaan de Algerabrug boven een tweede brug. Wat betreft het openbaar vervoer plei ten de inspraakgroepen uit de regio voor het stimuleren van buurt- en belbussen. De buurtbus Krimpenerwaard kan nog verbeterd worden, met name de aanslui ting op de treinen, ziekenhuizen en scho len in Gouda. Ook bij de fietspaden zijn een aantal knelpunten gesignaleerd, on der andere de verbinding Woerden- Nieuwerbrug en de kruising van de Ou- deweg en de Bodegraafseweg in Reeu- wijk. De evaluatienota’s over het streekplan Zuid-Holland Oost en d onderlinge sa menhang tussen Oost en West zijn in maart 1982 door het Provinciaal Bestuur gepubliceerd. Voor de inspraak hebben zich 170 insprekers aangemeld, die vanaf eind augustus tot 5 november 1982 actief zijn geweest in 16 werkgroepen. Iedere werkgroep heeft haar commentaar en conclusies weergegeven in een eindver slag. De werkgroepen zijn begeleid door de drie streekcommissies in Zuid-Hol land Oost. De inspraakresultaten wor den zo spoedig mogelijk aangeboden J 1 - 1 CX x Z J X -J Staten. RIJSWIJK - Voor de aankoop van werk van beroeps beeldende kunstenaars ten behoeve van de Rijswijkse artotheek is Met behulp WADDINXVEEN/BOSKOOP - Vrijdagmiddag 7 januari zal de heer Chr. van Hofwegen, president-commissaris van N. V. Verenigd Streekver voer Westnederland, aan de Hoogeveenseweg bij Boskoop het nieuwe hoofdkantoor van de busonderneming officieel in gebruik stellen. Voor dit door Amro Projectontwikkeling gerealiseerde pand, waarvoor op 17 fe bruari 1982 de eerste paal werd geslagen, tekende Amro en Westneder land vorige week woensdag de huurovereenkomst.-Met de bouw van een investering gemoeid van ongeveer drie miljoen gulden. Officieus beschikt Westnederland (WN) hebben plaatsgevonden en die bepaald sinds dinsdag 7 december over een nieuw niet onopgemerkt aan Westnederland hoofdkantoor. Vrijwel precies tien voorbij zijn gegaan, bood dat kantoor maanden na het begin van de bouw is de niet meer die ruimte, die een bedrijf 2018 mz kantoorruimte door de ruim zes- voor een goede uitoefening van de dage- tig medewerkers van het hoofdkantoor in gebruik genomen. Het nieuwe hoofdkantoor van Westnederland. Iedere cursist ontvangt een handig cur- susboek dat ook na afloop van de lessen den. Hazerswoude. Boskoop, Gouda, zijn nut heeft bewezen. Ervaring van de Bleiswijk, Berkel, Delft, Naaldwijk en Wegenwacht heeft namelijk geleerd dat ’s-Gravenzande, worden uitgenodigd een groot aantal storingen door niet- om (uitsluitend) op maandag 24 januari autotechnisch geschoolden die de Cur- 1983 hun werk voor aankoop-beoorde- sus Pech Onderweg hadden gevolgd, zelf ling door de Gemeentelijke Commissie kon worden verholpen. voor Beeldende Kunsten en Stadsver fraaiing (GCBKS) van Rijswijk in te le veren. van de situatie op zich liet wachten. Oplossing van de financiële kant van de Het oude hoofdkantoor stamde nog uit zaak bleek echter op een gegeven mo de Citosa-periode n werd in 1961 ge- ment mogelijk door inschakeling van bouwd. Door de vele veranderingen die een projectontwikkelaar, die op West er in de afgelopn 20 jaar in de buswereld nederland-grond een drie etages tellend WADDINXVEEN/BOSKOOP - Het dagelijks bestuur van het recreatie schap Bospark is thans als volgt sa mengesteld. Voorzitter is burgemees ter Reinders van Boskoop, secretaris wethouder mevrouw L.M. Ooster- broek-Waagmeester van Waddinx veen, en de leden wethouder P.F.J. van Schie (Waddinxveen) en D. Koe- lewijn (Boskoop). Algemeen secreta ris is R.A. van Leenen. De financiële administratie zal per 1 januari wor den verzorgd door C.C. van der Klaauw. Beide heren komen uit Wad dinxveen. Evenals ing. W.J. Dekkers _ro c j a die als technisch adviseur optreedt. Provinciale Staten en Gedeputeerde Dezelfde functie heft ing. T. Klazinga - i Ook wordt opgemerkt, dat het aanleg gen van bedrijfsterrein geen garantie is schort in afwachting van door de belang- voor het scheppen van arbeidplaatsen. hebbende te verstrekken nadere gege- Veel groepen zijn bang voor overbodige vens over aard en vormgeving van laatst- claims op gebieden, waardoor verpaupe- genoemde beweging, alsmede van de be- ring van deze gebieden dreigt. De in- slissing op een bij de Hoge Raad aanhan- sprekers pleiten dan ook voor een gefa- gige zaak over de inhoud van het begrip algemeen nu beogende instelling”. Dat antwoord heeft staatssecretaris mr. H. E. Koning van Financiën gegeven op Oost zouden moeten vestigen denken de schriftelijke vragen van de PvdA- insprekers vooral aan milieuvriendelijke Tweede Kamerleden F. Buurmeijer en bedrijven. Een aantal groepen noemt drs. J. C. Kombrink. Ze hadden ge- met name de kleine ambachtelijke indu- Een ruime meerderheid van de inspre kers kan zich vinden in de taakverdeling tussen Zuid-Holland Oost en West, zo als die door het provinciaal bestuur is voorgesteld. Hierbij ligt het accent in Oost op het openhouden van het mid dengebied, wat onder andere betekent dat hier bepaalde grenzen aan de ont wikkeling van werkgelegenheid mogen worden gesteld. De inspraakgroepen zijn het in principe eens met een bundeling van de van de bevolkingsgroei en de woningbouw in de Ln^ iVinspra^ ^ootste plaatsen (Alphen, Gouda, Go- - rinchem). Er is bij de insprekers echter grote bezorgdheid over de leefbaarheid van de kleine kernen in Zuid-Holland Oost. Met name de vergrijzing van de dorpen wordt hierbij als belangrijke fac tor genoemd. Elf van de zestien in spraakgroepen pleiten dan ook voor be perkte bouwmogelijkheden in de kleine kernen. Een punt waar de mening van de inspre kers duidelijk afwijkt van de voorstellen van het Provinciaal Bestuur is de nood zaak van 150 hectare extra bedrijfster rein. Alle inspraakgroepen betwijfelen ken dat de inspecteur der directe belas- de noodzaak van het reserveren van zo- tingen te Gouda in één geval bij de aan- veel extra ruimte voor bedrijfsterrein, slagegeling de aftrek van giften aan Men vindt de prognoses te optimistisch, ’’Green Peace” en ’’Stop de N-bom” gezien de economische recessie en er heeft geweigerd. De inspecteur heeft mij wordt gewezen op bestaande terreinen, bericht dat hij naar aanleiding van het in- J middels ingediende bezwaarschrift de gift aan ’’Green Peace” alsnog in aftrek zal toelaten en dat hij een nader oordeel over de gift aan ’’Stop de N-bom” op- GOUDA - Een groot aantal automobi listen wil meer weten over de techniek van de auto om zelf storingen te kunnen opsporen en verhelpen. Meer dan 150.000 mensen volgden daartoe in de afgelopen 20 jaar de Cursus Pech Onder weg van de ANWB. De belangstelling is groeiend. Dat geldt met name voor het aantal vrouwelijke cursisten, ongeveer 50% van het aantal cursisten bestaat na melijk uit vrouwen. De ANWB heeft besloten ook dit sei zoen weer deze cursus te organiseren en wel in ca. 50 plaatsen. In Gouda worden de cursussen gehouden op: Dinsdag 22 februari, 1-8-15 maart. Dinsdag 19 - 26 april, 3-10 mei 1983. Zij worden gehouden in de Chr. LTS ’’Nieuwe Vaart”, Kanaalstraat 31, aan vang 19.30 uur. Het accent ligt op het zelf-doen, met als doel de automobilist een zekere mate van handigheid bij te brengen met het technische gedeelte van de auto. Daar toe wordt tijdens het onderricht gebruik gemaakt van een auto waarvan van tevo ren storingen zijn aangebracht door de instructeurs, ervaren Wegenwachten en Keurmeesters van de ANWB. van duidelijke tekeningen voor 1982 een bedrag Tan 17.573,50 en een aantal belangrijke onderdelen be- beschikbaar op grond van de Tijdelijke Rijksbijdragenregeling Kunstuitleen. Beroeps beeldende vraagd of het de bewindsman bekend is dat de inspecteur der directe belastingen in Gouda giften aan organisaties als "Green Peace” en ’’Stop de N-bom” niet accepteert als aftrekposten onder de mo tivering, dat dit geen algemeen nut be ogende instellingen zijn. De normen welke overigens bij de be- openhouden oordeling van de aftrekbaarheid van gif ten gelden, vinden hun grondslag in de wet. Blijkens de wet zijn aftrekbaar door pen zijn het met deze prioriteitskeuze de belastingplichtige gedane en met niet eens en bepleiten een hogere priori- schriftelijke bescheiden gestaafde giften teit voor het milieu. In grote lijnen is men het eens met de voornemens van de provincie op milieu gebied, al bestaat er hier en daar twijfel over het daadwerkelijke kunnen realise- lingen heeft overeenkomstig de bedoe- ren van deze voornemens. De inspraak- ling van de wetgever in de jurisprudentie groepen vragen nog eens aandacht voor een nadere omlijning gevonden. Zo wor- de kwaliteit van het grond-, drink-en op- den onder het algemeen nut beogende pervlaktewater, het stimuleren van her gebruik van afval en voor een- betere controle op de bestaande wetten en rege- treft welke op zichzelf rechtstreeks het lingen. Verder zou de provincie het ont- algemeen belang raakt. Aan dit criteri- wikkelen en gebruik van windmolens en urn voldeden bij voorbeeld niet een stu- andere vormen van nieuwe energiebron- dentensociïeit. Het behoort tot de taak van de inspec teur om in individuele gevallen te toet sen of instellingen voldoen aan de crite ria. Bij eventuele geschillen heeft de be lastingrechter hierin het laatste woord. Mede gelet op de veelheid en verschei denheid van instellingen heb ik ervan af gezien een lijst te geven van voorbeelden van i of in de praktijk al dan niet worden aanv aard als instellingen. Een dergelijke lijst zou slechts kunnen bestaan uit willekeu rig gekozen voorbeelden. Bovendien zou deze lijst zonder omschrijving van de streekplan Zuid-Holland Oost. Het pr d— - - - - - van de desbetreffende instellingen geen duidelijke afbakening opleveren”, aldus staatssecretaris mr. H. E. Koning. strie. MILIEUBELEID Het milieubeleid krijgt veel aandacht van de inspraakgroepen. Het provinciaal bestuur kiest in de evaluatienota voor een prioriteit voor het kernenbeleid (het van Zuid-Holland Oost door bundeling van woningbouw en werkgelegenheid). Veel inspraakgroe- niet eens en bepleiten een hogere priori- aan iP -T"

Weekblad voor Waddinxveen | 1982 | | pagina 13