Bij 6 W’veners betaalkaarten Afscheid van 2 leerkrachten giro gestolen Een kleine honderd pen tekeningen wilde planten Bijzondere waardering voor 750-activiteiten Evangelisatietent nu aan de Omloop Kandidaat neemt schrik barend toe Het Weekblad feliciteert J. W. Estrik naar Mastenbroek FIETS- REGISTRATIE- KAART Zonnig Zuid dit najaar 25jaar oud Waddinxveense expositie in Het Drieluik Fietsdiefstal Bijna 3 mille voor Anjerfonds Burgemeester in gemeenteraad: I POLITIENIEUWS WADDINXVEEN f' VOORKOMING MISDRIJVEN - W# fa d L ff 0 g <Söo ga -- f I WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 13 JULI 1983 IJ R.LJ4. Ca Wou- loemen- Uit Hazerswoude: Arthur Selier, Selier, Raymond Tjeng A Fa. Uit Boskoop: Marco Rodenburg. Uit Zevenhuizen: Magda Bezoen, John Hoogendijk, Pie ter v. d. Knaap, Sylvia Oosthoek, Ad Overvoorde, Marco Zielhuis. Uit Reeuwijk: Monique Rijneveld, Marlies Stolk. Knop, Judith Roest, Evelyne Rog, Hans Rijnsberger, Ingeborg Steenber gen, José van Vuurde. Aars, Lia Captein, Eveline Gerts, Carl Hoogendoom, Jörgen v. d. Kaay, Katja Kuper, Eric van Niekerk, Leon Ro- mijn, Jacqueline Verbakel, Pim Walra ven, Jacqueline Bikker, Irene Cowan, Diana Hendriks, Mar jet Janmaat, Fred de Koning, Manon Laan, Marika Offe- reins, Norman Severien, Juliën Verwe- ij, Inge Zwaard. VISSEN ZONDER VERGUNNING De afgelopen week werden 3 Waddinx- veense vissers bekeurd, daar zij in de di verse singels aan het vissen waren zon der in het bezit van een vergunning van de hengelsportvereniging Waddinxveen te zijn. HUISVUIL GEDUMPT Op maandag 4 juli werd een Waddinx- vener bekeurd terzake overtreding van de Algemene Politieverordening voor de gemeente Waddinxveen. Op die dag dumpte hij namelijk zijn huisvuil in de berm van de Bëyerincklaan. RIJDEN ONDER INVLOED De afgelopen week werden twee auto mobilisten bekeurd, daar zij onder in vloed van alcohol hun voertuigen be stuurden. Van beiden werden bloed proeven genomen. Ook werden deze bestuurders rijverboden opgelegd; zij moesten hun auto’s laten staan. JEUGDIG DIEFJE Op vrijdag 8 juli werd nabij de fietsen stalling van het zwembad aan de Sniep- weg een 14-jarige knaap door de Wad- dinxveense rijkspolitie op heterdaad betrapt bij diefstal. De knaap was doen de onderdelen van fietsen af te halen. Voor verhoor werd hij meegenomen naar het bureau aan de Mozartlaan. ONJUIST INHALEN Bij gehouden controle op de Henegou- werweg werden 5 bestuurders proces verbaal aangezegd, daar zij op deze weg het inhaalverbod negeerden. TUINBOUWSCHOOL Aan de christelijke lagere Land- en Tuinbouwschool iN Gouda slaagden uit Waddinxveen voor het diploma land bouw: Robert Rietveld, voor het diplo ma tuinbouw: Hans van Nieuwkoop, Piet Oosterom, voor het N.I.L.-diplo ma lassen: Hans van Nieuwkoop. Een zaak van de politie èn u. tekening! officieel denberg, DEEL Hl Drie automobilisten werden bekeurd, daar hun voertuigen niet waren voor zien van een geldig deel III. Ik ben met het college van burgemees ter en wethouders - blij dat dit feest op nieuw heeft aangetoond dat de bevol king van Waddinxveen - zonder onder scheid tussen autochtonen en allochto nen, met uiteenlopende politieke en’ geestelijke achtergronden - ook na een grootse evolutie van 750 jaren, nog steeds een hechte gemeenschap vormt, waarop het gemeentebestuur niet tever geefs een beroep kan doen. Met vertrouwen zie ik daarom de toe komst van dit mooie dorp tegemoet en ondersteun van harte de ’’vurige” wens tijdens het slotfestijn: ’’Waddinxveen, nog vele eeuwen!” C. M. VAN DER LINDEN met een groot aantal individuele mede werkers. Dankzij de inzet, de inventiviteit en het enthousiasme van deze groep vrijwilli gers en de onmisbare financiële steun van velen uit onze gemeenschap mag met erkentelijkheid worden terugge- Zo tekenden de leerlingen van de openbare Leon van Gelderschool hun vertrekkende "juf Van Dam” en hun eveneens afscheid nemende ’’meester Terpstra”. WADDINXVEEN - In de gemeen schapsruimte van de openbare Leon van Gelderschool aan de Essengaarde wordt donderdagavond 14 juli van kwart over zeven tot half negen afscheid genomen van de leerkrachten mevrouw M. G. T. van Dam-Verkaaik en de heer J. Terpstra. VRACHTAUTO RAMT POMP Op vrijdag 8 juli omstreeks 07.35 uur werd een 40-jarige inwoner van Wasse naar bij een aanrijding bij het Shell- benzinepompstation langs rijksweg 12 zwaar gewond. Met gecompliceerde been verwondingen werd de man per ambulance naar het Bleulandzieken- huis te Gouda overgebracht. Vandaar- uit werd de man naar het Westeindezie- kenhuis te ’s-Gravenhage vervoerd. Een 20-jarige bestuurder van een zes- wielige vrachtauto reed met eenn snel heid van ca. 100 km/uur het terrein van het pompstation op. Hij remde af, doch volgens eigen verklaring remde het voertuig niet. Om een ongeval te voor komen stuurde de vrachtautochauffeur bij om tussen twee pompheuvels door te kunnen rijden. Hierbij echter raakte de bovenzijde van de vrachtauto de over kapping van een pompheuvel en rukte de pompinstallatie als het ware uit de grond. Het slachtoffer stond op dat moment juist te tanken en werd door de brok stukken getroffen en zwaar gewond (werfelfractuur en gecompliceerde beenfractuur). Zijn personenauto raak te beschadigd en moest door takelbe- drijf Hij koop worden afgesleept. De vrachtauto is aan een technisch onder zoek onderworpen. Er werden geen ge breken geconstateerd. De remmen ble ken in orde te zijn. AANRIJDINGEN Op dinsdag 5 juli om 12.00 uur vond er op rijksweg 12 een eenzijdig ongeval plaats. Een 66-jarige bestuurster uit Gouda reed op de rijbaan en raakte op een gegeven moment de macht over het stuur kwijt. Zij reed tegen de linker vangrail, schoot de weg over en kwam tegen de rechter vangrail tot tilstand. Neemt mevrouw Van Dam-Verkaaik afscheid omdat zij in verwachting is, de heer Terpstra gaat de Waddinxveense school verlaten wegens zijn benoeming tot hoofd van een nieuwe openbare school in Capelle aan den IJssel. Voor de afscheidsreceptie zijn ouders en oud- leerlingen uitgenodigd. TANKEN ZONDER BETALEN Op dinsdag 5 juli was door een automo bilist voor ca. ƒ25,- LPG getankt bij het Shell-benzinepompstation langs rijksweg 12. Zonder te betalen was de man weggereden. Verder op de rijks weg 12 werd de bestuuder aangehou den. Het ga werd door hem alsnog be taald. WADDINXVEEN - Volgens de Waddinxveense rijkspolitie neemt het aantal fietsdiefstallen in dit Gouwedorp schrikbarend toe. Zo werden de afgelopen week liefst 8 fietsen ontvreemd nabij het zwem bad. Een week daarvoor bedroeg, het aantal weggenomen fietsen 5. In een aantal gevallen stonden de ze fietsen niet op slot. Slechts en kele fietsen werden teruggevon den en konden daarna aan de re- spectievele eigenaren worden te ruggegeven. De gelegenheid maakt de dief, al dus de politiemensen. En zo’n ge legenheid ontstaat maar al te gauw door een kleine onachtzaamheid. Heel veel misdrijven (en dus ook fietsendiefstallen) kunnen worden voorkomen door een beetje zorg vuldigheid. Want hoe minder gele genheid, hoe minder misdrijven. Wie zich dat realiseert is in feite al begonnen met voorkomen van misdrijven. VOORKOM MISDRIJVEN Een zaak van de politie en u. Op het groepsbureau aan de Mozart laan zijn zogenaamde fiets- en bromfietsregistratiekaarten ver krijgbaar. Als uw fiets wordt ver mist, wilt u natuurlijk weten of hij is teruggevonden. Dat kan. Van tijd tot tijd organiseert de politie kijkdagen. Vele fietsen komen op die manier weer terecht. Toch blij ven er ook veel fietsen staan waar van de eigenaar onbekend blijft. De meeste mensen vergeten na melijk de specifieke kenmerken van hun fiets op papier te zetten, zodat ze in geval van diefstal geen duidelijke aangifte kunnen doen. Met ’n goed ingevulde fietsregi- stratiekaart kan dat wel. U ver groot er de kans mee, dat u uw fiets terug krijgt. WADDINXVEEN - In de vorige week woensdagavond gehouden gemeente raadsvergadering heeft burgemeester C. M. van der Linden het volgende ge zegd ter gelegenheid van de viering van het 750-jarig bestaan van Waddinx veen: WINKELDIEFSTALLEN Op dinsdag 5 juli werd een 13-jarig meisje betrapt bij diefstal van goederen in de Spar. Na verhoor door de politie werd zij naar huis gestuurd. WADDINXVEEN - In de periode tussen donderdag 23 juni en donder dag 7 juli hebben zes inwoners van Waddinxveen bij de rijkspolitie aangif te gedaan van diefstal van hun girobetaalkaarten. Deze girobetaalkaarten zouden volgens de Postgiro aan de desbetreffende girorekeninghouders zijn toegezonden (stond op dagafschrift dd. 15 juni 1983). Tot op hede ech ter werden de betaalkaarten nimmer ontvangen, doch bij enkele rekening houders zijn reeds diverse betaalkaarten verwerkt. Er is inmiddels meer dan 14.000,- afgeschreven. Postgirorekeninghouders die hetzelfde is overkomen, wordt verzocht contact op te nemen met c.q. hiervan melding/ aangifte te doen bij de rijkspolitie. Tel. 13000/13076. DIEFSTAL/INBRAAK De afgelopen week werd 9 keer aangifte van een gestolen fiets gedaan. 8 Fietsen werden nabij het zwembad aan de Sniepweg ontvreemd. Twee fietsen werden teruggevonden en konden aan de respectievelijke eigenaren worden teruggegeven. Op maandag 4 juli werd aangifte van diefstal van een handtas uit een pers onenauto gedaan. Op zondag 3 juli werd tussen 17.00 uur en 20.00 uur uit de auto, welke niet was afgesloten en stond geparkeerd op de Akkerwinde, de handtas weggenomen. In de tas zat een betaalpas cheques en een por temonnee met 90,-. Vermoedelijk in de nacht van zondag 3 op maandag 4 juli werd ingebroken in de kantine van een tennisvereniging. Via braak was men het pand binnenge komen. Ontvreemd werd een Philips- radio-cassetterecorder en ca. 20,- aan geld. Vanuit een tuinderskas aan de Hene- gouwerweg werden 6 dozen (elk met 10 rollen) bindmateriaal ontvreemd. De waarde van het ontvreemde geld be draagt 72,-. Op woensdag 6 juli omstreeks 15.20 uur slipte een Waddinxveens meisje op de oprit naar de hefbrug. Hierbij viel zij op haar gezicht. Zij werd per ambulance naar het Bleulandziekenhuis te Gouda overgebracht. Het niet verlenen van voorrang was de oorzaak van een aanrijding tussen 2 personenauto’s op donderdag 7 juli om 09.00 uur nabij de splitsing Burg. Trooststraat-ZuidkadePersoonlij ke ongelukken deden zich hierbij niet voor. Op zaterdag 9 juli omstreeks 03.30 uur raakte een personenauto total loss bij een eenzijdig ongeval, welke plaats vond op de Kanaaldijk. De 21-jarige be stuurder J. P. G. uit Reeuwijk reed van af de Sniepweg links voorbij de ver keersheuvel het opgebroken gedeelte van de Kanaaldi j k opKennelij k had hi j te laat de opbreking opgmerkt. De be stuurder heeft ontzettend snel gereden en is in volle vaart de kruising overge stoken. Een remspoor van 45 meter werd aangetroffen. De bestuurder had wel alcohol genuttigd, doch bleek niet onder invloed te zijn. pentekeningen van wilde planten in Het Drieluik te houden. “Goed voor de cursisten, omdat hun werk dat ten volle waard is, en goed voor iedereen om zich weer eens te laten confronteren met de mooie na tuurlijke wilde planten. Er zijn nog altijd mensen die denken dat de na tuur alleen het mooist te bekijken valt op de kleurentelevisie. “De na tuuropnamen zijn zo mooi”, wordt dan gezegd door mensen, die zelf vaak met lange gezichten zonder op of om te kijken rondlopen in diezelf de, maar dan echte, natuur.” “Het is verder een goede gedachte geweest om deze expositie van Ti neke Pruijmboom, Ria Kraan, Aartje Ooms, Gon van der Klip, Annemarie Kuijper, Erika Kroese, Geja de Keij- zer en Joke van der Torre, juist nu te houden. Zoals u misschien weet bereiken de meeste planten rond St. Jansdag (24 juni, die weken geleden dus) een hoogtepunt in hun ontwik keling. Een kleine honderd van die hoogtepunten zijn te zien op deze tentoonstelling in Het Drieluik. TUINBOUWSCHOOL Aan de Rijks Middelbare Tuinbouw school in Boskoop hebben de vol gende Waddinxveense studenten met succes een examen afgelegd. Vakrich ting aanleg en onderhoud: R.P. van Berkel, W.CJ. van Graas, A.H.J. Segers en R.W. Vlasveld. Vakrichting boomteelt: Blonk en GJ. Bras. zien op een geslaagde viering van het 750-jarig bestaan van Waddinxveen, waarbij enkele duizenden inwoners ac tief en vele duizenden passief betrokken zijn geweest. Dit alles ondanks de korte tijd van voor bereiding en de spanningen - tot zelfs in het persoonlijke vlak - waaronder moest worden gewerkt en waardoor ha ken en ogen ook niet altijd konden wor den voorkomen. WADDINXVEEN - De actieve speeltuinvereniging Zonnig Zuid in de St. Victorwijk zal in septem ber van dit jaar 25 jaar bestaan. Dit zal uitgebreid gevierd worden met een feestweek voor de inwo ners van Waddinxveen-Zuid. Het programma van deze week zal bin nenkort bekend gemaakt worden. Als begin geeft de vereniging op vrijdag 2 september een receptie, welke in het Wijkgebouw aan de St. Victorstraat gehouden zal wor den, ’s avonds na een optocht met de kinderen door de wijk. De re ceptie zal om 21.00 uur beginnen. Alle belangstellenden zijn welkom en in het bijzonder oud-bestuur- sleden, leden en oud-leden. ”Op deze receptie zouden wij graag ook oud-bestuursleden wil len begroeten. Helaas kunnen wij in ons archief geen namen en adressen van deze mensen vin den”, aldus secretaris J. H. Kientz over het feit dat nu reeds aandacht wordt gevraagd voor deze receptie van Zonnig Zuid. WADDINXVEEN - Ook de leerlingen van de protestants-christelijke scholen gemeenschap voor MAVO/LTO Ko ningin Wilhelmina aan de Sniepweg hebben hun examens 1983 achter de rug. Het percentage geslaagden voor het MAVO-diploma bedroeg 97 en voor het LTO-diploma 98. De geslaagden voor het MAVO-diplo- ma zijn uit Waddinxveen: Marloes v. d. Bas, Angeline Bazen, Ronald v. d. Berg, Diana den Boon, Karin Brand horst, Yvon Breedijk, Ester Broug, Eric-Jan Codee, Jan Dijks, Jane van Es, Else Fennema, Birgit Hagen, Nivo v. d. Hammen, Jeannet Janssen, Willem-Jan Kerkhoven, Elfrida Kersbergen, Nelle- ke Koetsier, Hendrik-Jan Koetsier, Ilse Kortüm, Leny Lagrouw, Marco Eind hout, Corine Meijaard, Caroline Me- ijaard, Mieke Möhle, Hans Möhle, Lenno Muit, Mary van Noort, Louis van Noort, Marleen Oost dam, Epko Plat, Edwin Quak, Jan-Dirk Quak, Tonneke Regters, Jeroen van Rhijn, Anita Ridder, Ellen de Rooij, Marjo Schipper, Diana van Sparrentak, Niek Stolker, Edward Viering, Corine Vis ser, Michel Vons, Gert Voogd, Mark Waterreus, Cora Weissenbach, Anne- Marie v. d. Wilt. Uit Moerkapelle: Carla Bakker, André de Knoop, Arda DON BOSCO-MAVO Aan de Boskoopse Don Bosco-MAVO slaagden uit Waddinxveen: Paul Aal- bers, Arjon Boere, Marie-Louise Flip- se, Carisia Hogenelst, Titia Janssen, Anne-Marie van Koppen, John Lan gendoen, Liesbeth van Pelt, Ingrid Veenman, Anita van Vliet, Brigitte MARANATHA-MAVO Aan de Maranatha Mavo in Boskoop slaagden Ronald Best en Linda van de Graaff uit Waddinxveen. WADDINXVEEN/GOUDA - In Het Drieluik aan de Cappenersteeg in Gouda exposeren tien weken lang - tot en met vrijdag 16 sep tember - de Waddinxveense Tineke Pruijmboom - van Beek en haar zeven teken-cursisten een kleine honderd ingekleurde pen den van wilde planten. De tentoonstelling werd zaterdag geopend door de Waddinxveense journalist BJ. Wou- die na een toespraak met een snoeischaar een bloemen- lint doorknipte. “Wie goed naar de ingekleurde pen tekeningen van wilde planten kijkt zal haar of zijn ogen waarschijnlijk niet geloven. De maaksters zelf van al dat moois misschien nog het meest, want allemaal hadden ze het tot voor kort niet voor mogelijk gehouden wat ze in de natuur met hun ogen za gen op papier kunnen krijgen”, al dus de heer Woudenberg, die eraan had herinnerd dat Het Drieluik voor tweederde Waddinxveens is en onder meer om die reden zich zei thuis te voelen in dit Goudse winkeltje. “LEKKER KLEUREN” Acht Waddinxveense vrouwen laten in Gouda zien dat het leven meer kan inhouden dan energiek de stof doek elke morgen uitslaan, het ge regeld inademen van een frisse boen en schroblucht, het afwassen van het zoveelste kopje koffie, poetsen en strijken. Met elkaar hebben ze kunst gemaakt door natuurgetrouw wilde planten na te tekenen en van mooie kleuren te TIPS Enkele tips om fietsendiefstal te kunnen voorkomen: 1. Zorg voor een goed slot. 2. Gebruik dat slot altijd. 3. Maak als het kan gebruik van stallingen. 4. Zet uw fiets ’s avonds en ’s nachts niet op onverlichte of stil le plaatsen. 5. Laat geen waardevolle voorwer pen in fietstassen achter. 6. Doe bij vermissing in ieder geval aangifte. 7. Noteer de specifieke kenmer ken van uw fietszodat in geval van diefstal een duidelijke aangifte kan worden gedaan. voorzien. De mannen en kinderen van deze vrouwen wilden hun teken werk, hun vrijetijdsbesteding, nog wel eens plagend omschrijven als “lekker kleuren”, wist de heer Wou denberg “Ga je weer kleuren” of “heb je weer fijn gekleurd” werd er - vooral in de begintijd - nog wel eens gezegd bij het weggaan of thuisko men van moeder-de-vrouw. Maar als ik het goed heb hoor je ze daar niet meer over, want ze zijn nu opeens trots en met stomheid geslagen over het gepresteerde.” Wat er in deze tien weken in Het Drieluik hangt noemde hij niet al leen een kunst., maar ook kunst. “Het is allemaal mooi, eerlijk en na tuurlijk tekenwerk, waar je in princi pe heel weinig voor nodig hebt. Met een pen, gum en een paar kleurpot loden ben je al in staat voor jezelf en anderen een andere wereld te schep pen. Voor pakweg 12 gulden heb je een prima tekendoos. Dus voor een paar gulden ben je klaar. Kom daar maar eens om in deze dure tijd Voor dit tekenwerk van de Waddinx- veensen gaf de heer Woudenberg wel aan dat er natuurlijk ook nog iets anders nodig.” Namelijk de inspire rende, deskundige en enthousiaste begeleiding van Tineke Pruijmboom. Zij leerde haar cursisten perfect de technische kneepjes van het vak. Als oud-kleuterleidster ging haar dat ui stekend af. Bovendien sprak en spreekt ze uit eigen ervaring, want ze is op dit gebied een echte auto-di- dact.” “Ze begon, zoals ze zelf zegt, te knoeien met boerenschilderwerk en ontwikkelde zich in een paar jaar tijd zo dat ze nu tekenles geeft als onder deel van het activiteitenpakket van de afdeling Waddinxveen van de Ne derlandse Bond van Plattelandsvrou wen. Tekenles aan vrouwen die nooit eerder zo hadden leren tekenen. Fan tastisch en verrassend is dat.” De heer Woudenberg, die betoogde dat tekenen ieders zelfvertrouwen groter maakt, terwijl het ook gezel lig is om elke week een cursus te volgen, noemde het een goede ge dachte de expositie van ingekleurde WADDINXVEEN - Vanwege de Cen trale Hervormde Gemeente zal er ook dit jaar weer in de laatste week van de schoolvakantie een evangelisatie tent worden neergezet. Ditmaal niet, zoals gebruikelijk, bij de Wingerd, maar op het speelveld nabij de Om loop in de wijk Zuidkade. Deze evangelisatieweek heeft als thema: “Gods liefde laat je leven”. De activiteiten beginnen op maan dagavond 22 augustus met een open- luchtzangsamenkomst, waarvoor ie dereen hartelijk wordt uitgenodigd. Aan deze avond zullen mee werken: Peter Brinkhorst (orgel), Riet den Hertog (zang) en Maarten Roos (trompet). De volgende drie dagen zullen ge vuld worden met bijbelvertellingen, werkstukjes maken, zingen, spelen enz., en dat voor alle kinderen tus sen de 6 en 12 jaar. Iets jonger mag ook wel. Voor de oudere jongelui zal de prach tige film “Het kruis in de asfaltjung- le” worden vertoond. Over enkele weken zal het volledige programma van deze evangelisatieweek bekend zijn. Nog even de data: 22 t/m 25 augustus. Wie nog verdere inlichtin gen wil gelieve te bellen 16172 of 18643. ”De belangrijkste manifestaties ter ge legenheid van het 750-jarig bestaan van onze gemeente liggen weer achter ons. Daarmee ook de voornaamste activitei ten van de ’’Stichting Waddinxveen 750 jaar”, die werden afgesloten met de uit reiking van een voor dat doel beschik baar gestelde gouden herdenkingsmunt aan de eerste ereburger van Waddinx veen, Zijne Koninklijke Hoogheid Prins Bemhard der Nederlanden. Het is mij een oprechte behoefte, mede namens het college van burgemeester en wethouders, vanaf deze plaats mijn bijzondere waardering uit te spreken voor de vele werkzaamheden van het Stichtingsbestuur, in ruime samenwer king met Sportweekbestuur, Midden standsorganisatie, tal van plaatselijke verenigingen en organisaties alsmede In Het Drieluik aan de Goudse Cappenersteeg exposeren acht Waddinxveense vrouwen een kleine honderd inge kleurde pentekeningen van wilde planten. Op de foto staan met tekenlerares Tineke Pruijmboom (links zittend) Aartje Ooms, Joke van der Torre, Annemarie Kuijper, Erika Kroese, Geja de Keijzer, Gon van der Klip en Ria Kraan. (Foto: Weekblad voor Waddinxveen/Sjaak Noteboom). De voorzijde van de fietsregistra- tiekaart. WADDINXVEEN - De Waddinxveen se coördinator en penningmeester van het Anjerfonds, de heer B. F. Langendam, heeft meegedeeld dat de opbrengst van de jaarlijkse col lecte voor het Anjerfonds in Wad dinxveen f. 2.844,16 heeft opge bracht. Dat is f. 134,- meer dan in 1982. Van dit bedrag gaat 33 procent van de plaatselijke verenigingen die heb ben gecollecteerd. Dat waren het In terkerkelijk Jeugdkoor Meeting, drumband Cormula’s, De Klimop Groep, Harmonie Concordia en brassband Voorwaarts. Velen van u weten soms niet dat het Anjerfonds steun verleent aan verenigingen die in finaciële nood verkeren. Wij danken u voor de spon tane gave aan de Anjeractie”, aldus de heer Langendam. CL BESTUURDER ONWEL Op woensdag 6 juli werd bij de Wad dinxveense rijkspolitie gemeld, dat een automobilist op rijksweg 12 onwel was geworden. De bestuurder, een 51-jarige man uit Spijkenisse, werd in de berm aangetroffen. Hij werd per ambulance naar het Bleulandziekenhuis te Gouda gebracht. WADDINXVEEN - Kandidaat J. W. Estrik,, pastoraal medewerker van de Centrale Hervormde Gemeente in Waddinxveen in Waddinxveen, wordt op zondag 21 augustus bevestigd als pre dikant van de hervormde gemeente in Mastenbroek, uit welke plaats eerder dit jaar naar Waddinxveen kwam ds. J. W. Goossen. De diensten worden om 10.00 en 14.30 uur gehouden. Bevesti ger is ds. P. Koeman uit Rijssen.

Weekblad voor Waddinxveen | 1983 | | pagina 9