Laatste waardebonnen in Brugkerk en De Doelen Vox Jubilans van 25,- uitgedeeld I Besluiten van B. en W. e meubelbedrijf betaalt ruim f 20.000,-per jaar Postdrukte bij PTT aan de Kerkweg Leidse meubelboulevards zijn onhaalbaar en onaanvaardbaar Slot van Sint Nicolaasactie 1983 Verloting Zonnig Zuid op ouderavond J. Ligthartschool WADDINXVEEN Belangrijke gast op de laatstgehouden herfstouder- avond van de openbare Jan Ligthart school aan de Kerkstraat was VVD- wethouder van onderwijs, mevrouw L.M. Oosterbroek-Waagmeester. Zij vertelde de aanwezige ouders dat het ministerie van Onderwijs en Weten schappen het in stand houden van de geïntegreerde openbare kleuterschool ‘t Hazeveld had goedgekeurd. bezoekers Toonzalen 2e Kerstdag gesloten Vogelshow trok veel VERKOOPAVOND Aan de heer G. van Gils te Alphen aan den Rijn is standplaatsvergunning ver leend in het winkelcentrum Groens- voorde ten behoeve van de verkoop van kerstbomen in de periode van 12 tot en met 24 december en voor de verkoop van bloemen en planten in het tijdvak van 27 tot en met 31 december 1983. De derde en laatste trekking van de Sint Nicolaasactie 1983 van de middenstandsvereniging Waddinxveen in res taurant Bibelot. Rechts notaris mr. P. L. van der Meulen en links kandidaat-notaris mr. J. A. M. Koek. In het mid- den ziet u nog middenstandspenningmeester G. P. Kraijesteijn, middenstandssecretaris N. E. Mulder en bestuurs lid!. Heemskerk. (Foto: Sjaak Noteboom). WADDINXVEEN - De Hervormde Gemengde Zang vereniging Vox Jubilans houdt zaterdagavond 24 de cember om kwart over zeven haar Kerstzangavond in de Brugkerk aan de Kerkweg- Oost en zingt op Tweede Kerstdag (maandag 26 de cember) ’s morgens om half elf op het Kerstconcert in de Doelen in Rotterdam. NXVEEN De promoting deze streek en in 1 die konden worden de zaterdag 12 novem- mee te doen. Een foto uit het archief van de Hervormd Gemengde Zangvereniging Vox Jubilans. Het koor is hier in 1971 gefografeerd met Feike Asma als gastdiri gent in De Doelen in Rotterdam. r van Waddinxveen als meubel- Éeel het land gaat handen vol geld kosten, ken die tot nu toe voor vier vergaderingen verkgroep, die dinsdagavond weer in de trouwzaal van het ehuis vergaderde, zijn gemaakt. De totale kosten lopen het ar gauw in de 4 a 5 ton. n de deelnemende meubel- een vaste jaarlijkse bijdrage end gulden (sommigen f idat hun belangen bij een jk optreden geringer zijn) als verdeelsleutel voor de te omotiekosten voorlopig een ■oef een bijdrage van 10 gul- vierkante meter verkoop- WADDINXVEEN Tot besluit van de Sint Nicolaasactie 1983 van de middenstandsvereniging Waddinxveen heeft notaris mr. P.L. van der Meulen vorige weeK woensdagavond in restaurant Bibelot de derde en laatste trekking verricht. Bepaald werd wie de laatste 75 waardebonnen van f 25,- zouden krijgen van de in totaal 200 met een gezamenlijke waarde van f 5.000. gewonnen door met volle opplakvellen aan ber van start gegane Sint Nicolaasactie 1983 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 14 DECEMBER 1983 van f Nil®! die ■i f e kan behoorlijk aan tikken bedrijf met 2.500 vierkante leend voor perceel Prinses Marijke- straat 11 en in de oostelijke berm van de Prinses Beatrixlaan ten behoeve van de verkoop van kerstbomen in de periode van 5 tot en met 24 december 1983. SCHOOLZWEMMEN Aan ”De Snelle Vliet" B.V. te Har- dinxveld/Giessendam is tot en met met 1984 vergunning verleend ten behoeve van groepsvervoer, verband houdende met schoolzwemmen. VERKEER De nota fietsverkeer 1983 van het Mi nisterie van Verkeer en Waterstaat zal worden betrokken bij het onderzoek ten aanzien van de drie verkeersknel punten in de gemeente Waddinxveen. SLEUTELS Tijdens het werkbezoek van het lid van Gedeputeerde Staten, de heer drs. W. H. M. Aalbers, op 15 november 1983 zijn de sleutels van de eerste woningen in het bestemmingsplan "Wijk Zuid- plas" uitgereikt. BLOEMEN Aan de heer A. van der Heijden te Ze venhuizen is tot mei 1984 vergunning verleend tot het venten met bloemen op de donderdagmiddagen. BENOEMING Mevrouw E. M. van der Sluijs te Gouda is tot 1 augustus 1984 benoemd als lera res tekenen aan de Prof. Kohnstamm- school voor openbare mavo in tijdelijke dienst voor vier leseenheden per week. Aan mevrouw R. Welleman is op grond van de Winkelsluitingswet ontheffing verleend ten behoeve van een extra ver- koopavond op vrijdag 6 april 1984 tij dens de in "de Bonkelaar" te houden kinderkledingbeurs. STANDPLAATSEN Aan de heer C. G. P. Boom te Wad dinxveen is standplaatsvergunneng ver- RUILING Met Muller Friesland Beheer B.V. zal een overeenkomst tot ruiling van grond in het bestemmingsplan Zuidkade 1 worden gesloten. INRIT Aan de heer A. D. van Klaveren te Waddinxveen zal vergunning ten behe- oeve van een inrit voor perceel Onder weg 39 worden verleend. MACHTIGING Aan de chef van de afdeling Algemene Zaken en Ruimtelijke Ordening is, in verband met handhaving van het beleid ten aanzien van standplaatsvergunnin gen, machtigiging verleend tot het be schikken op verzoeken om een vaste standplaats. DE DOELEN "Een kwart eeuw Kerstzang met Feike Asma en Vox Jubilans” is het motto van het feestelijk Kerstconcert op de och tend van Tweede Kerstdag in De Doe len in Rotterdam. Het Waddinxveense koor zingt hoogtepunten uit 25 jaar sa men met haar vaste begeleider, organist Feike Asma. Van die kwart eeuw zong Vox Jubilans 10-maal in de inmiddels SUBSIDIE Aan de Stichting "Vrienden van de blin den” te Gouda zal een subsidie van 150,- worden verleend ten behoeve van de op 17 december 1983 te houden Kerstmiddag in het Anne Frankcen- trum. OLIEBOLLEN Aan Brassband "Voorwaarts” te Wad dinxveen is een ventvergunning ver leend voor de verkoop van oliebollen en appelbeignets in de maanden november en december 1983. Aan de Kerstzangavond in de Brugkerk doen zaterdagavond 24 december naast Vox Jubilans mee het Hervormd Jeugd koor onder leiding van gastdirigent Everhard Zwart, het kinderkoor De Zangvogels onder leiding van A. Jonge- jan, de Bodegraafse organist Herman van Vliet en ds. J. W. Goossen. Vox Ju bilans wordt geleid door Pieter Stolk. Gelet op het grote aantal medewerken den (300 zangstemmen) worden dit jaar de toegangskaarten in voorverkoop ge geven, en wel bij boekhandel Buger (Dorpstraat), woninginr. Kooyman (Passage) en A. Jongejan (C. Huygen- slaan 11). Op vertoon van deze kaart ontvangt men (alleen aan de hoofdin gang) een volledig programma met tek sten. Hier zullen ook voor de aan vang de resterende kaarten worden ver kocht. Entree: volwassenen ƒ3,- en kinderen t/m 12 jaar 2,-. INFORMATIE-AVOND Op woensdag 14 december 1983 zal in het gemeentehuis ten behoeve van de bewoners van de Bloemendaalseweg een informatie-avond inzake geluidwe- rende voorzieningen aan rijksweg 12 worden gehouden. WADDINXVEEN ‘Een kaartje, kleine moeite, groot plezier’ is het motto waarmee PTT Post de kerst en nieuwjaarstijd doorkomt. Van aannemend directeur B.C. van Leeu wen van het Waddinxveense postkan toor aan de kerkweg-Oost kregen we te horen welke maatregelen er geno men zijn in verband met de komende postdrukte. ONTHEFFING Aan de heer J. A. J. Kleiweg is over 1984 ontheffing van de parkeeresces- senverordening verleend ten behoeve van het parkeren van een vrachtwagen langs de westzijde van de verbindings weg tussen Kleikade en Onderweg. LOKETTEN Het hoofdpostkantoor aan de Kerk weg-Oost en het postagentschap aan de Brederolaan zijn op normale tij den geopend. Het hoofdpostkantoor zoals reeds gebruikelijk ook op za terdag 24 en 31 december van 09.00- 12.00 uur. Op de koopavonden geldt de gebruikelijke openstelling. KERSTSTUKJES Aan de Remonstrantse Gemeente Waddinxveen is vergunning verleend voor de verkoop van kerststukjes in de Passage op 16 december 1983 ten be hoeve van het restauratiefonds. WADDINXVEEN - Overzicht van een aantal besluiten en mededelingen, voorzover niet reeds in openbare verga deringen aan de orde gesteld of gepubli ceerd of nog te publiceren in de ge meentelijke rubriek, uit de vergaderin gen van het college van Burgemeester en Wethouders van 8, 15, 22 en 29 no vember 1983. Aan Van Gils Bloemsierkunst te Stol wijk is standplaatsvergunning verleend nabij het Koningin Wilhelminaplein ten behoeve van de verkoop van kerstbo men in de periode van 10 tot en met 24 december 1983. WADDINXVEEN - Mede dankzij het succesvol verlopen van de loterij is het St. Nicolaasfeest van de speel tuinvereniging “Zonnig Zuid” op zaterdag 26 november weer fan tastisch geweest. Jammer genoeg kon de Sint door het slechte weer niet zelf rondgaan door Waddinxveen- Zuid, zoals aangekondigd was. SUBSIDIE Ten behoeve van het op 14, 21 en 28 ja nuari 1984 door de Vereniging voor Openbaar Onderwijs en de Damclub Excelsior te organiseren jaarlijks schooldamtournooi zal een subsidie van maximaal 300,- beschikbaar worden gesteld. BAKKER NIET In persberichten heeft de werkgroep overigens een positiever beeld ge schetst over het aantal deelnemende bedrijven (meubelbedrijven met 90 procent van het Waddinxveense vloeroppervlak zouden definitief heb ben besloten mee te doen), dan de werkelijkheid laat zien. Gebleken is dat Bakker Meubelen van de Noord kade niet meedoet als gevolg waar van G. van Wijk van de Wilhelmina- kade, Hoogenboezem, eveneens van de Wilhelminakade en Gouwemeubel van de Brugweg zo hun reserves heb ben. Andere Waddinxveense bedrijven uit de meubelbranche die naar mag wor den verwacht aan de actie Waddinx veen meubelstad zullen meedoen zijn Baan’s Meubelen (Zuidkade), Van leerlingen na alle sombere voorspel lingen van de afgelopen jaren. De ou derraad dankt dan ook alle betrok kenen, leerkrachten, ouders, Vereni ging voor Openbaar Onderwijs, ande re openbare scholen en het college van B. en W. voor de in het verleden geboden steun. Te zijnertijd, wanneer de Zuidplas wat verder uitgebreid is, zal de basisschool haar intrek in deze wijk nemen. Vanaf 1985 zullen de Jan Ligthart school en ‘t Hazeveld samen een ba sisschool gaan vormen. En dat wordt een school met toekomst: het begint erop te lijken dat de Jan Ligthart school het dieptepunt in leerlingen aantallen gepasseerd is nu de eerste toevoer van leerlingen uit de Zuidplas is begonnen. En ook ‘t Hazeveld ziet een stijging van het aantal kleuters. Dit vooruit zicht is een grote stimulans voor de trouwe schare van leerkrachten en WADDINXVEEN - Het overdag thuis zijn van steeds meer mensen - ook vrijdag en zaterdag in het Gerefor meerd Verenigingsgebouw Het Tref punt gehouden vogelexpositie van de Waddinxveense vogelvereniging De Vogelvrienden hoger doen zijn dan in vorige jaren. Voor het houden van vogels als hob by bestaat onder de werkzoekenden een duidelijk stijgende belangstel ling. De vogelvrienden kunnen terugzien op een geslaagde show met zo’n 450 vogels, die werden gekeurd door keurmeesters van de Nederlandse Bond van Vogelliefhebbers. Alge meen kampioen werd M.G. Kraan van de Noordkade. Hij had Harzers ingezonden. De jeugdprijs kwam in handen van Jacqueline Vis. Zij had een zebravink ingezonden. De prijzen werden uitgereikt door de voorzit ter van De Vogelvrienden, de heer H. Groen. UITSLAG Aangezien nog niet alle prijzen van de loterij zijn afgehaald volgen hier nog de winnende nummers: Groen, 931, 923, 866, 830, 755, 681, 665, 622, 551,503. Wit, 442, 423, 99, 57, 47, 19. Roze, 922, 881, 839, 783, 752, 709, 706, 700, 692, 630, 597, 580, 566, 526, 424, 374, 338, 252, 100, 33. Blauw, 968, 930, 897, 775, 773, 637, 628, 607, 565, 545, 367, 346, 313, 293, 270, 246, 175, 149, 103, 58. Verder alle lootjes met als laat ste twee cijfers 96. De prijzen kunnen afgehaald worden bij de heer Boer, Neptunespad 14. De speeltuinvereniging bedankt langs de ze weg de middenstand van Waddinx- veen-Zuid voor het beschikbaar stel len van de prijzen. MUZIEKRUIMTE Aan de Stichting Muzikantenkollektief Waddinxveen voor populaire muziek zal het voormalig bedrijfskantoor van Rehorst B.V. aan de Kleikade tijdelijk beschikbaar worden gesteld. Naast het op tafel leggen van eigen bijdragen van de deelnemende meu belbedrijven rekent de werkgroep op financiële bijdragen van het Waddinx veense gemeentebestuur, dat deze zo mer het initiatief nam tot het bij el kaar brengen van in de meubelbran che werkzaam zijnde bedrijven, en de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Midden-Holland. afgebroken Wilhelminakerk in de Oranjeboomstraat en 15 keer in De Doelen. Naast de medewerking van het Jeugd koor. zal door het optreden van het "Arpeggio-trio” extra luister worden bijgezet aan dit jaarlijkse gebeuren, waarvoor steeds een overweldigende belangstelling bestaat. Dit trio wordt gevormd door Erika Waardenburg (harp), Han Kapaan (hobo) en Diek Vissers (dwarsfluit). Voorts werkt mee de sopraan Riet den Hertog. Het geheel zal worden ondersteund door Feike Asma, die door zijn begelei ding van het koor en het uitvoeren van enkele orgelsoli steeds zo’n belangrijk aandeel in het succes van de uitvoerin gen heeft. Een korte meditatie zal wor den gehouden door ds. Jac. van Dijk uit Arnhem. De bezoekers van dit ’’feest- concert” zullen niet geheel passief be hoeven te blijven aangezien de samen zang een ruime plaats in het programma heeft gekregen. De algehele leiding be rust bij Pieter Stolk, onder wiens direc tie Vox Jubilans thans een ongekende bloei doormaakt. Voor koor, organist en het Arpeggio- trio worden o.a. werken uitgevoerd van Bach, Handel (Halleluja koor), Peters on, Grüber, Asma, Egberts en de diri gent. De orgelsoli zijn: Feestvoorspel "Komt allen tesamen", Feike Asma; Marche op een thema van Handel, Alex. Guilmant; Vol van pracht en Daar is uit ’s wereld duist're wolken, van Jan Zwart. Het Doelen-concert wordt jaarlijks door gemiddeld 1000 Waddinxveners bezocht. Om deze reden reserveerde de directie van De Doelen voor dit "feest- concert” 1000 kaarten welke in Wad dinxveen in voorverkoop verkrijgbaar zijn. Deze kaarten a 10,00 (kinderen en 65+ 5,00) zijn vanaf donderdag 15 december verkrijgbaar aan de kassa van ”De Doelen”, van 10.00-16.00 uur. Re serveren telef.: van 12.00-16.00 uur (010-132490) en bij boekhandel Burger en woninginr. Kooyman. HUUR De huurovereenkomst met Blonk’s Oc casioncentrum te Waddinxveen met be trekking tot een gedeelte van het pand Kleikade 1 wordt gedurende het jaar 1984 verlengd. EENDEN Op de Wadde zullen enkele waarschu- wingsbordjes worden geplaatst ten einde weggebruikers te attenderen op overstekende eenden. Berkesteijn W ilh elmin akade /N o o rd- ringdijk), Slaapkamercentrum (Mer- curiusweg), P. Mulleman-MS Meube len (Mercuriusweg), Hogenelst (Kromme Esse), Appel (Zuidkade), Janmaat (Zuidkade), Vermeij, Van der Linde (Dorpsstraat/Passage), LAVO (Brugweg), Bruwa (Hene- gouwerweg), Moons (Zuidkade) en Vermulm. WADDINXVEEN - Op Tweede Kerstdag en Tweede Paasdag zul len in Waddinxveen de meubel- toonzalen gesloten moeten blij ven. In de Werkgroep Waddinx veen Meubelstad heeft de heer R. Snijder van Gouwemeubel aan de B rugweg gezegd op Tweede Kerst dag open te willen zijn, maar zijn collega’s in de meubelbranche stel den dat hiervoor niet veel belang stelling is. Wat de opening van meubeltoon- zalen op Tweede Paasdag betreft zullen de meubelbedrijven nog een brief van het college van Bur gemeester en Wethouders krijgen, waarin staat dat B. en W. wel zou den willen meewerken om dit mo gelijk te maken, maar dat dat wet telijk niet mogelijk is. ”Dan moet de wijziging van de Winkelslui tingswet eerst in werking zijn”, al dus gemeenteambtenaar C. A. P. M. Losse in de werkgroep, waar van hij secretaris is. Inmiddels blijken wel verschillen de Waddinxveense meubelbedrij ven actief in verband met de nieu we bewoners van de wijk Zuid plas, waar vorige maand de eerste sleutels werden uitgereikt. GELUIDSWAGENS Ten aanzien van vergunningen voor het gebruik van geluidswagens zijn richtlij nen vastgesteld. KERSTSTUKJES Aan de KLimopgroep te Waddinxveen wordt vergunning verleend voor de huis aan huis-verkoop van kerststukjes in het tijdvak van 14 tot en met 24 decem ber 1983. f 1.000,- lidmaatschaps- jaar f 21.000,-. De tien gulden per vierkante meter geldt voor de eerste 1.000 vierkante meter, want voor elke 1.000 vierkante meter erbij moet afgelopend 75 tot 10 pro cent worden betaald. Vanaf 6.000 vierkante meter wordt geen bijdrage meer gevraagd per bedrijf. ALGEMEEN Teneinde de kerst- en nieuwjaarspost zo snel mogelijk te kunnen verwer ken, wordt het publiek verzocht deze te deponeren in speciaal voor dit doel in de wachtruimten van de kantoren opgestelde brievenbussen. Gevraagd wordt om - evenals bij de normale tweelingbrievenbussen - deze post te splitsen in streekpost (Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen ZH en Moer- kapelle) en de overige bestemmingen. Ter voorkoming van vertraging van zgn. familiedrukwerk, zoals geboorte kaartjes, rouwcirculaires en huwe- lijksberichten, is het absoluut nood zakelijk dat deze aan het loket wor den afgegeven en dat daarbij op de aard van deze stukken wordt gewe zen. Voorts is het aan te bevelen, om be schadigingen door vuurwerk te voor komen, de groene buitenbusjes, wel ke bij de woningen met meer dan 10 meter loopafstand zijn geplaatst en welke eigendom zijn geworden van de bewoners, tijdens de periode van 31 december namiddag tot 1 januari namiddag van de paal te verwijderen en binnenshuis te bewaren. POSTBESTELLINGEN Aangezien zowel de beide kerstdagen als nieuwjaarsdag dit jaar in een weekeinde vallen zullen de bestellirr- - gen nauwelijks afwijken van het normale werkpatroon. Door de gro tere hoeveelheden kan de besteller wel wat later in de straat verschijnen. VIDEO Aan se Stichting Sociaal-Cultureel Werk Waddinxveen is ambtelijke me dewerking verleend voor een medio ja nuari 1984 te realiseren video-poduktie ten behoeve van een thema-discussie- avond over de werkloosheid. BUSLICHTINGEN Naast de vaste buslichtingen zullen tegen Kerst en ook met Oud en Nieuw extra buslichtingen worden uitgevoerd. Om beschadiging door vuurwerk te voorkomen, zullen alle brievenbussen en postzegelboekjes- automaten op 31 december om 12.00 uur buiten gebruik worden gesteld. Op zondag 1 januari om 16.00 uur zal deze blokkade worden opgeheven. Wel stuurde hij twee van zijn knech ten met een geluidswagen door de wijk om te vertellen dat hij de ka- dootjes voor de kinderen van de leden in het wijkgebouw aan de St. Victorstraat zou overhandigen. Het werd later in het wijkgebouw dan ook een gezellige drukte. WADDINXVEEN/DEN HAAG - De in Waddinxveen gevreesde meubel boulevards in de Leidse streek (Lei den, Leiderdorp, Zoeterwoude), wel ke ontwikkeling mede de stoot gaf tot de oprichting van de Werkgroep Meubelstad Waddinxveen, komen er niet. Zulke centra voor meubelzaken zijn economisch gezien en gelet op de planning van winkelcentra onhaal baar en onaanvaardbaar, want voor een concentratie van grote meubel zaken is alleen plaats in of bij het centrum van Den Haag, zo heeft de Provinciale Planologische Commissie (PPC) geconcludeerd. De PPC zal halverwege deze maand een definitief advies overhandigen aan Gedeputeerde Staten van Zuid- Holland. GS zullen naar verwachting TOCH DOORGAAN Gelet op deze 16 min of meer zekere aanmeldingen, die het grootste deel van de Waddinxveense meubelbe drijven uitmaken, heeft de Werk groep Waddinxveen Meubelstad be sloten door te gaan met haar activi teiten. De in de werkgroep namens de Kamer van Koophandel en Fa brieken voor Midden-Holland zitting hebbende drs. J.C. Brink heeft in middels het reclame- en marketing bureau Gold in Gouderak formeel opdracht gegeven een rapport met promotieideeën en het daarbij be horende prijskaartje te maken. De werkgroep en Gold hebben al met elkaar gesproken. In voorbereiding is de oprichting van een stichting, waarvoor contac ten zijn gelegd met het notariskan toor J. in ‘t Hol en mr. P.L. van der Meulen. Op die manier verwerft men rechtspersoonlijkheid. In verband met de continuiieit en het behouden van snelheid lijkt het de werkgroep verstandig dat de huidige leden (voor zitter G.B. Th. Mulleman, secretaris C.A.P.M. Loose, P. Mulleman, R. Snijder, G. van Wijk, J.C. Brink en J. v.d. Klugt) het stichtingsbestuur gaan vormen, voorlopig voor de duur van één jaar. VVD-wethouder volgend voorjaar een definitief be sluit nemen. Leiderdorp en Zoeterwoude worden afgewezen omdat een concentratie van meubelzaken volgens de ambte naren daar te veel kopers zou aan trekken van buiten de regio Rijnland. Dit bovenregionale effect heeft de doorslag gegeven bij de afwijzing van de meubelboulevardplannen. Het plan Leiden maakt helemaal geen kans, aldus het advies. In Waddinxveen gaat men enthou siast door met het maken van promo- tieplannen voor de plaatselijke meu belbranche, omdat de bevolking in zowel de Randstad als in heel Neder land moet weten dat Waddinxveen tussèn Wilhelminakade en Noordkade al over een ‘meubelboulevard’ beschikt. MUTATIES Na de mededelingen van de wethou der werd het huishoudelijk gedeelte van de ouderavond voortgezet met de mutaties in de ouderraad. Onder dankzegging van grote verdiensten werd afscheid genomen van de heren P. Hofstra (voorzitter), P. de Jong (penningmeester) en mevr. J. Weimer (representante namens ‘t Hazeveld). Als nieuwe ouderraadsleden werden verwelkomd mevr. J. de Jong en de heer A. Biesheuvel. Het dagelijks be stuur van de ouderraad bestaat nu uit mevr. T. Bokma (voorzitster) en mevr. J. de Jong (secretaresse/pen- ningmeester). Na de pauze vond de beoordeling plaats van de herfstkijkdozen die door alle kinderen gemaakt waren. Tijdens de derde en laatste trekking liet het door de heer C. de Bas voor gezeten middenstandsbestuur weten binnenkort te kunnen zeggen hoeveel geld er overhandigd zal kunnen wor den aan vertegenwoordigers van de Stichting Foster Parents Plan in Am sterdam. Nieuw was namelijk dit jaar dat de deelnemers door aan de Sint Nico laasactie 1983 mee te doen niet al leen dit goede doel steunden, maar ook konden aangeven welke van de vier uitgekozen projecten hun voor keur hadden: graansilo’s in Jacmel (Haiti), gezondheidshulp in Guaya quil (Equador), drinkwater in El Progeso (Guatemala) en onderwijs eveneens in Jacmel (Haiti). PRIJSWINNAARS De laatse 75 winnaars van een bij de Waddinxveense middenstand te be steden waardebon van f 25,- zijn: C. Uitenbroek, Pr. Alexanderstraat 17, P.H. Jansma, Bilderdijklaan 14, C.M. Verkleij, K.W. plein 30 B. Breg- man, Anna Paulownastraat 4, J. de Kooter, Oostpolderweg 60, Z. de Pa ter Schielandweg 5, A.J. Olie, K.W.- singel 39 E.C. Lok-v.d. Akker, Ka- milleveld 10, G. Bloem-Bommeljé, Noordeinde 69, T. den Ouden, Pru nusstraat 14, G.J. de Heer, Dorp straat 170, Wendy Kruiswijk, Moor drecht, F. van Ruijven, Boskoop, W.T. van Leeuwen, Meidoomstraat 34, Van Leeuwet), Tesselschadelaan 30, PJ. Moerman-Baas, Pr. Mar- grietstraat 35, M. van Velde, Moer- kapelle, Mw. A. v.d. Post, W. de Zwijgerlaan 24, Mw. A. v.d. Post, W. de Zwijgerlaan 24, M. van Velde, Moerkapelle, A.K.J. Kramer, Papa- verveld 3, P.C. Bosloper, Nic. Beets- laan 4, J. van Vuuren, Brugweg 26, A.J. van Rosse, Noordkade 245, J.W. Vermeulen, Brederolaan 30, R. Kloosterman, Kleikade 21, Wilna Happel, Noordkade 153, J. Hooger- brug, Acaciastraat 13, J. Wubben, Mauritslaan 37, P. Tamerus, Prunus straat 1, G.J.H. van Mourik, Leiden, J. Mulder-ter Wal, Peppelhorst 78, mw. H.F.C. Haspels-Bijl, Brugweg 90, FJ. Kriise-Hageman, Vijverlaan 12, F.J. Krüse-Hageman, Vijverlaan 12, N. v.d. Bosch, Prunusstraat 48, H. v.d. Pool, Minervalaan 5, G. Se- keris, Zuidkade 97, W.Th.J. Verhoef, Henegouwerweg 31, Th. Nieuwets, Zuidkade 73, Aann. bedr. A.J. v.d. Berg BV, Reeuwijk, P. Both, Oost polderweg 46, M. de Bruin, Oostpol derweg 112, J. de Rooij, Noordkade 12, A. Honkoop, Alpherwetering 22, W. Minnée, J.D. kade Oost 80, H. van Leeuwen, Sweelinckhof 62, J. Smit, Mercuriusweg la. J. Boerman, Mo- zartlaan 93, A.J. Brouwer. Boskoop, A. Duivesteijn, Beethovenlaan 9, H. v.d. Berg. Mozartlaan 111, M. de Bruin, Oostpolderweg 112, M.W. Schouten, Vijverlaan 10, NJ. den Boon, Zuidkade 20, Mw. V.d. Sluijs, Groensvoorde 22, C. Geel-Veldhoen, Wilgenhorst 50, L. Steenland, Lijster besstraat 6, P. Hofman, Mw. K. Riet- bergplantsoen 115, Mw. Appel, Hoef blad 3, Daphne van den Berg, Win gerd 223, C. Vermeij-de Jong, Bos koop, Janine van Wijk, v.M. Schwe- rinlaan7. F. de Waal, Wingerd 532, A.G. Domburg-Rooda, Mauritslaan 60, C. Verkerk, Ph. Willemstraat 16, H.H. Droog-Stigter, Lijsterbesstraat 47, C. Modderkolk, Reeuwijk-Dorp, Marieke Hoogendoom, Papaverveld 27, H.C. Rietdijk, Passage 102, G.J.H. van Mourik, Leiden, J. Ruiter, Ph. Willemstraat 13, C. Verweij, v.L. Biesterfeldlaan 12, H. Schouten, Pr. Bemhardlaan 25. M. van Zuilichem- Bos, Pr. Beatrixlaan 21, J. Luyten, Ringvaartsingel 32. en meter bedrijven van duiz 500,- or 4 r

Weekblad voor Waddinxveen | 1983 | | pagina 13