GEMEENTE WADDINXVEEN Waddinxveense bedrijven in jaarboek 1983 AAEUBEL5IAD mEEOKzJHE Rehorst BV Schuttelaar BV renoveert 160 huizen FNV houdt maandelijks spreekuur in Het Trefpunt Bingo-dansant AL VEEL PUBLICITEIT BOUWVERGUNNINGEN DIVERSEN BESTEMMINGSPLANNEN MILIEUZAKEN VERKEER EN VERVOER KUNSTEN CULTUUR SPOR T EN RECREA TIE SPREEKUREN WELZIJNSZAKEN VERGADERINGEN VOLKSGEZONDHEID NISSAN mu Audi Niet alleen de aanschaf, maar zeker ook het onderhoud van uw nieuwe auto is bij ons in goede handen. Een vertrouwd idee dus! ♦t vwn n.APPi.vs v iLt.i'i - w uEiVMMb lö JAINl aki iy»4 de Bredeweg B.V., OPEL DATSUN AUDI VOLKSWAGEN f A A. k PLANKIER 22-26. BOSKOOP. TELEFOON 01727-2110/3410 deling voor de Geschillen van Bestuur de Raad van State, Binnen hof 1,2513 AA ’s-Gravenhage. Waddinxveen, 18 januari 1984. De burgemeester voornoemd, Van der Linden. plaatsing van een bord, exclusief voor de betrokkene gereserveerd. Mede omdat diverse regelingen de mogelijkheid bieden om de kos ten van de aanleg van een invaliden-parkeerplaats vergoed te krij gen, hebben burgemeester en wethouders, na overleg met de plaat- van zoals Deze rubriek met officiële bekendmakingen en mededelingen is samengesteld door Gemeente Waddinxveen, Raadhuisplein 1, telefoon 01828-14433. Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. VERFINDUSTRIE Gematigde tevredenheid heerst er in de verf- en lakindustrie. Het omzet volume is nauwelijks gestegen. Naast een constante druk op de marges is de afname van de ordergrootte een opvallend feit. WADDINXVEEN - Rehorst Bouw BV in Waddinxveen is deze week beg onnen met de woningverbetering en het isoleren van de gevels bij 160 woningen in plan Welschen IV te Rotterdam- Overschie. Deze renovatie wordt uitgevoerd in op dracht en naar ontwerp van het Ge meentelijk Woningbedrijf te Rotter dam. De totale werkzaamheden zullen voor de bouwvakvakantie 1984 gereed zijn. Individuele invalidenparkeerplaatsen Ten behoeve van invaliden, die zich slechts met grote moeite over een korte afstand te voet kunnen voortbewegen, kan de gemeente, op verzoek van de invalide, bij het woon- of werkadres een individu ele invalidenparkeerplaats aanleggen. Of tot de aanleg van zo’n par keerplaats wordt overgegaan, hangt mede af van de parkeersituatie en de parkeerdruk ter plaatse. Als wordt besloten tot de aanleg van WADDINXVEEN/GOUDA - In het handelsregister van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Mid- den-Holland is nieuw ingeschreven Schuttelaar Holding BV, Waddinx- veen. Omschrijving bedrijf: het deelne men in, steun verlenen aan. financieren van en vervoer van directie over andere vennootschappen enz. Maatschappelijk kapitaal: 175.000,-, waarvan ge- plaatst/gestort 35.000.-. Directeur: J. W. J. M. Schuttelaar te Reeuwijk. DEELNEMERS Omdat er vorige week technisch iets mis is gegaan bij het vermelden van alle 18 deelnemende bedrijven (Meubeltoon- zaal Gebr. Bakker en Van der Linde Textiel en Interieurverzorging) stonden niet goed vermeld) volgen hier nog eens alle deelnemers aan de actie Meubel- stad Waddinxveen: Gouwe meubel, Brugweg 2. Baan’s Meubelen, Zuidkade 12-15. WADDINXVEEN - Iedere vierde maandagavond van de maand gaat de afdeling Waddinxveen/Boskoop van de FNV spreekuur houden in het Gerefor meerd Verenigingsgebouw Het Tref punt aan de Stationsstraat. Op het maandelijks spreekuur tussen 19.00 en 20.00 uur. dat 23 januari voor het eerst wordt gehouden, kunnen door de FNV-leden en hun huisgenoten alle zaken betreffende woon-, werk- en leef- situatie aan de orde worden gesteld. In de maand juli zal de FNV, waarvan het secretariaat is gevestigd aan Den Ham 29 in Boskoop (tel. 01727-5931). geen spreekuur houden. Dan en voor dringende zaken is overigens een be stuurslid van de Federatie Nederlandse Vakbeweging steeds te benaderen. WADDINXVEEN Er is een bingo- dansant op zaterdag 21 januari om acht uur in de kantine van v.v. Wad- dinxveen, met medewerking van ‘De Orions’. Er zijn mooie prijzen te winnen, zoals een bureau, een fiets, een 5-delige lakenset, een W’orkmate en nog vele andere waardevolle prij zen. FRANS MAAS Nieuw in de regio is Frans Maas Spe cial Transport B.V. die zich in sep tember 1983 in Waddinxveen aan de Bredeweg vestigde vanwege de goede aansluiting op het rijkswegennet en de centrale ligging. Bij dit, wat be treft omzet snel groeiende bedrijf, ziet men de toekomst optimistisch tegemoet. A. VAN NOORT Zn Door de grote concurrentie in de transportsector zijn de marges zeer klein. Voor enkele bedrijven was 19§3 dan ook geen gemakkelijk jaar. Positief was echter dat een groot aan tal kostenposten gelijk bleven of zelfs daalden waardoor men in staat was op tijd investeringen te doen om veroudering van het wagenparkt te bakkerijgrondstoffen. voorkomen. Reeds lang in de regio vestigde bedrijven als A. van Noort Zn B.V. behaalden met name als ge volg van laatstgenoemde ontwikke ling redelijk positieve resultaten. BOUWNIJVERHEID Aan de neergande ontwikkeling van de omzet in de bouwsector is nog geen einde gekomen. Wel vond de afgelopen jaren een verschuiving plaats van de nieuwbouw naar reno- vatie/restauratie en onderhoud/klan- tenwerk. Bedrijven uit de Goudse regio behalen een groter deel van hun omzet in de woningbouw dan bedrij ven in de rest van Zuid-Holland. Om dat dit vaak lagere-termijnprojecten betreft, is ook de grootte van de werkvoorraad gunstiger dan in de andere delen van de provincie. DETAILHANDEL Voor de detailhandel is het stagneren van de reële consumptie een bron van WADDINXVEEN De officiële op richting van de Stichting Meubelstad Waddinxveen, vorige week dinsdag morgen in de trouwzaal van het Wad dinxveense gemeentehuis, is in de streek niet onopgemerkt gebleven. Over het samenwerkingsverband van 18 plaatselijke meubelbedrijven is veel geschreven. Bij de oprichtingsvergadering waren onder meer aanwezig de heer J. P. van Oosten, voorzitter van de onderne- merskring Industrieel Contact Wad dinxveen, de heer T. Hopman, voorzit ter van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Midden-Holland en de heer H. J. Tijsseling, voorzitter van de Centrale Bond van Meubelfabrikanten. Ook het voltallige college van Burge meester en Wethouders gaf acte de pre sence. In de Stichting Meubelstad Waddinx- veen - we schreven er vorige w eek al uit voerig over - werken 18 bedrijven met 300 medewerkers samen aan het pre senteren en promoten van Waddinx- veen als meubel(koop)centrum. Voor dit jaar is er een campagnebudget van 100.000,-, inclusief een gemeentelij ke bijdrage van 10.000,-. Vlaggen, deurstickers, advertenties, meubelkranten, meubelboekjes, een (dia)presentatie in het gemeentehuis en een meubel-open huis op Tweede Paas dag gaan Waddinxveen als meubelstad accentueren. Kamermuziekconcert Op donderdag 19 januari a.s. vindt in de raadzaal van het gemeente huis weer een kamermuziekconcert plaats. Het concert wordt ver zorgd door Han de Vries, hobo en Rudolf Jansen, piano. Zij zullen werken uitvoeren van o.a. Schumann, Nielzen, Bartók en Poulenc. vrije sectorbouw bijna geheel weg viel en de utiliteitssector als gevolg van een geringe investeringsbereid- heid op een laag niveau opereert. De afzetmarkt bleef redelijk stabiel omdat het belangrijkste onderdeel hiervan, de woningbouw, door een grote inspanning van de overheid op het niveau van 100.000 a 110.000 woningen blijft. De verwachting is dat deze subsidiëring in de komen de jaren zal afnemen zodat een struc turele afbrokkeling van de produktie tot 60.000 a 80.000 woningen per jaar zal plaatsvinden. Door het teruglopen van de object- grootte is het rendement per pro ject gedaald omdat bepaalde vaste kosten constant blijven. Het lage rendementsniveau van de afgelopen jaren is er de oorzaak van dat ge noemde bedrijfstak zeer kwetsbaar is geworden en dat investeringen in iniverende apparatuur vrijwel onmo gelijk is. De opmars van de concurrerende materialen zoals kunststoframen maakt de spoeling voor de timmer fabrieken nog dunner. Omschakeling in de produktie van hout naar kunst stof vindt dan ook al plaats. Met de terugloop van de woningbouw over enkele jaren op de achtergrond zal de^ koude sanering die al enige tijd plaatsvindt, naar verwachting de ko mende jaren doorzetten. In de meubelindustrie blijkt nog steeds sprake te zijn van een stroe ve markt als gevolg van een sterke daling van de vraag naar meubels als gevolg van de verminderde aktivi- teit in de huizenbouw. Voor het ko mende jaar wordt weinig verbetering verwacht. Algemene Basis Opleiding in Waddinxveen Op 28 februari 1984 zal een door de gemeente Waddinxveen te orga niseren Algemene Basis Opleiding van start gaan. De kosten bedragen 80,- (incl.cursusboek). De cursus is gericht op het bewustmaken van het leidinggeven aan jeugdigen en volwassenen in een sport- en/of spelsituatie, terwijl te vens aandacht zal worden geschonken aan sportgezondheidsleer. Voor nadere inlichtingen en inschrijving kunt u zich wenden tot de heer R. v. d. Kooij, afdeling Welzijnszaken, tel. 01828-14433, tst. 272. Herhaalde oproep Vacature commissie Wijkwerk Waddinxveen-Zuid In de commissie Wijkwerk Waddinxveen-Zuid is een vacature ont staan. Deze commissie is belast met het beheer en de exploitatie van het gemeentelijk wijkgebouw Waddinxveen ’’Zuid” en heeft daarnaast tot taak het wijkwerk ten behoeve van de gehele bevolking van Waddinxveen-Zuid in de meest brede zin te bevorderen. Het college van burgemeester en wethouders roept hen die belang stelling hebben voor het lidmaatschap van de commissie, dan wel het college op geschikte kandidaten willen wijzen, op hiervan schrif telijk mededeling te doen en wel vóór 10 februari 1984. De kandidaten mogen geen binding hebben met de speeltuinvereni ging ’’Zonnig Zuid”; van hen wordt verwacht dat zij voldoende ken nis dan wel belangstelling hebben voor het wijkwerk, om zodoende vruchtbaar deel te kunnen nemen aan het werk van de commissie. Op grond van de ingekomen reacties zal het college de gemeente raad een aanbeveling tot benoeming doen. Commissie van Bestuur voor de Samenwerkingsschool voor HAVO-Atheneum Dinsdag 24 januari 1984, aanvang 20.00 uur in het schoolgebouw. VAN BELANG ZIJNDE AGENDAPUNTEN Reglement schoolonderzoek. Vakantieregeling 1984/1985, Wijziging instructie rector/admiriistrateur. Medezeggenschapsreglement. Verslagen werkgroepen en commissies. Gang van zaken op school. Benoemingen. Verleende bouwvergunningen Burgemeester en wethouders hebben de volgende bouwvergunnin gen verleend: - aan Stichting Pensioenfonds Hoogovens, postbus 10.000 te IJmui- den, voor het gedeeltelijk veranderen van een bedrijfshal door het wijzigen van de voorgevel op het perceel Mercuriusweg 15, al hier; - aan de heer W. A. Erath, Da Costaweg 8, alhier, voor het oprich ten van een erfscheiding en het gedeeltelijk veranderen van een garage annex berging; - aan de heer R. Visser, Elzenhorst 35, alhier, voor het gedeeltelijk veranderen van een woonhuis door het aanbrengen van een schuifpui in de achtergevel van het pand Overtoom 11; - aan de heer J. E. Osse, Schuberthof 5, alhier, voor het gedeelte lijk veranderen van een woonhuis door het wijzigen van de ach- tergevel-onderpui - aan de heer S. S. Huizenga, Beethovenlaan 48, alhier, voor het plaatsen van een dakkapel op het voorgeveldakvlak; - aan de heer ThJMJanmaatZuidkade 155alhier, voor het ge deeltelijk veranderen en het gedeeltelijk vernieuwen van een win kel annex woonhuis in een kantoor annex woonhuis; - aan de heer J. Neven, Heemraadweg 22, alhier, voor het vergro ten van een woonhuis door het plaatsen van een tochtportaal aan de achtergevel; - aan de heer J. Koster, Dorpsstraat 27 te Moerkapelle, voor het oprichten van een woonhuis met garage aan de Noordkade; - aan de heer C. van Dam, Apollolaan 4, alhier, voor het oprichten van een kweekkas (Trekkas) aan de Winterdijk. Het register van verleende bouwvergunningen ligt ter inzage bij de dienst Openbare Werken, afdeling Bouw- en Woningtoezicht, waar tevens inlichtingen kunnen worden gevraagd. Inlichtingen kunnen eveneens worden verkregen bij de afdeling Algemene Zaken en Ruimtelijke Ordening, der secretarie. MACHINEBOUW Met betrekking tot de machine- en constructiebouw kan gesproken wor den van een onevenwichtig jaar. In bepaalde sectoren kwamen onvol doende orders binnen, in andere ge vallen kwamen de orders te onregel matig binnen, waardoor aan de ene kant leegloop en aan de andere kant piekbelastingen ontstonden. Er is sprake van matige prijzen en zeer korte levertijden. Vooral de economische teruggang in de jonge industrielanden heeft een negatieve invloed op de afzetmogelijkheden. Hier staat echter een opleving op de Amerikaanse markt tegenover. Spreekuur burgemeester, de heer C.M. van der Linden: gaat niet door. Spreekuur wethouder, de heer P.F.J. van Schie: na afspraak. Spreekuur wethouder, mevrouw L.M. Oosterbroek-Waagmeester: vrijdagmorgen van 10.00-12.00 uur. Spreekuur wethouder, de heer M. Kraaijestein: na afspraak. Aanvraag hinderwetvergunningen Burgemeester en wethouders van Waddinxveen; gelet op de artikelen 12 en 29, eerste lid, van de Wet algemene bepa lingen milieuhygiëne; maken bekend dat op 18 november 1983 is ingekomen een aanvraag ingevolge de Hinderwet van Schinkel-Schouten B. V.Henegouwer- weg 21 alhier, voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende Hinderwetvergunning voor een handelsonderneming in P.V.C.-ar tikelen aan de Henegouwerweg 21 alhier. Aangezien er voorshands wordt aangenomen dat er geen behoefte zal bestaan over de aanvraag adviezen uit te brengen of daartegen bezwaren in te dienen, is de door ons opgestelde ontwerp-beschik- king tegelijkertijd met het verzoek om vergunning ter inzage gelegd. Wij zijn voornemens de vergunning te verlenen onder voorwaarden ter beperking van gevaar, schade of hinder buiten de inrichting. De aanvraag, de ontwerp-beschikking en andere terzake zijnde stukken liggen tot 19 februari 1984 op de afdeling Algemene Zaken en Ruimtelijke Ordening van de gemeentesecretarie ter inzage, elke werkdag van 8.30 uur tot 12.30 uur en op maandagavonden van Subsidie Anjerfonds Zuid-Holland Het Anjerfonds Zuid-Holland heeft een bijdrage van 840,-toege kend aan het Fanfarekorps Concordia ten behoeve van de aanschaf van turnpakjes en uniformen. Ontwerp-bestemmingsplan "Brugcentrum 1982" De burgemeester van Waddinxveen maakt ingevolge artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat ter gemeentesecre tarie, afdeling Algemene Zaken en Ruimtelijke Ordening, met in gang van donderdag 19 januari 1984, gedurende één maand voor een ieder ter inzage is gelegd het ontwerp-bestemmingsplan "Brug- centrum 1982”. Het ontwerp-plan is bedoeld om nieuwe ontwikkelingen in het Brugcentrum mogelijk te maken. Het plangebied wordt globaal be grensd door de Kerkweg-Oost, de Gouwe, de Jan Dorrekenskade- Oost en de Julianastraat. In het ontwerp worden, ingevolge artikel 13, eerste lid, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening gronden aangewezen ten aanzien waar van de verwerkelijking van het plan in de naaste toekomst nodig wordt geacht. Gedurende de bovengenoemde termijn van een maand kan een ie der schriftelijk bezwaren indienen tegen het ontwerp bij de gemeen teraad, Raadhuisplein 1, Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. Waddinxveen, 18 januari 1984. De burgemeester voornoemd, Van der Linden. WADDINXVEEN/GOUDA - In het vorige week verschenen jaar boek 1983 van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Midden-Holland wordt uitgebreid geschreven over het wel en wee van het regionale bedrijfsleven. De gang van zaken bij een aantal met name genoemde Waddinxveense bedrijven komt in dit jaarboek eveneens ter sprake. Hierbij gaat het om Stearine Kaarsenfabriek Gouda BV (komt dit jaar naar Waddinxveen), transportbedrijf A. van Noort Zn. BV, Frans Maas Speciaal Transport BV en voor Waddinxveen belang rijke bedrijfstakken als de hout- en meubelindustrie, de bouwnij- verheid, de detailhandel, de machinebouw, de verfindustrie en de produktie van BOLSIUS BV Stearine Kaarsenfabriek Gouda BV zal zich in de loop van dit jaar in Waddinxveen aan de Mercuriusweg vestigen, zo meldt het jaarboek 1983 van de Goudse Kamer. Midden vorig jaar bereikte Unichema Chemie BV in Gouda overeenstemming over de overdracht van de kaarsenaktivitei- ten aan de firma Bolsius in Schijndel. Aan de wens de kaarsenproduktie en de daaraan verbonden werkgelegen heid te behouden voor de Goudse regio kon wordeij voldaan door de oprichting van de Stearine Kaarsen fabriek Gouda B.V., welk bedrijf zich zal vestigen in Waddinxveen. Commissie voor Algemeen Bestuurlijke Zaken Dinsdag 24 januari 1984, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. VAN BELANG ZIJNDE AGENDAPUNTEN Gemeentelijke herindeling noord-oostelijk en midden Zuid-Hol land. Wijziging Verordening inzake Marktwezen gemeente Waddinx- veen. Voorstel betreffende zittingsduur leden commissie kunst en cultuur en sportzaken. Wijziging Algemeen Ambtenaren Reglement (verruiming moge lijkheid deelname I.Z. A. voor deeltijdwerkers). Bijdrage aan Stichting Meubelstad Waddinxveen. Vierde wijziging Gemeenschappelijke Regeling Drinkwatervoor ziening Rijnstreek. HOUT- EN MEUBELINDUSTRIE Bij de produktie van geveltimmer- werk vond er een verdere verminde ring van werkgelegenheid plaats door afslanking van de individuele bedrij ven. Faillissementen konden dit jaar worden vermeden. De werkgelegen heid ligt nu op ca. 70 procent van het niveau van 1979. Vooral de kleinere bedrijven zijn in de problemen ge komen doordat de niet- seriematige voortdurende zorg. De consument wordt steeds kritischer, zowel wat de kwaliteit en de service betreft als met betrekking tot de prijs en de presen tatie. Van de ondernemer wordt in deze tijd verwacht dat hij vakman schap en goed management weet te combineren. Creativiteit en oplet tendheid, kostenbewustzijn en marktgevoeligheid zijn van eminent belang. Dat een goede bereikbaarheid een belangrijke rol speelt in deze branche bleek tijdens de akties bij het open baar vervoer in het afgelopen najaar, waar veel detailhandelaren nogal wat hinder van ondervonden. Vooral in de wat grotere kernen zijn een goede bereikbaarheid en voldoende par keergelegenheid essentiële voorwaar den voor het goed functioneren van de middenstand. Commissie van advies voor de bezwaar- en beroepschriften Woensdag 25 januari 1984, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. VAN BELANG ZIJNDE AGENDAPUNTEN Behandeling bezwaarschrift J. Wallert te ’s-Gravenhage, gericht te gen de beslissing aan het garanderen van een geldlening de voor waarde te verbinden dat gedurende de eerste vijf achtereenvolgen de jaren extra wordt afgelost. Behandeling bezwaarschrift W. Schutte te Waddinxveen gericht te gen de beslissing te weigeren een gemeentelijke studiebijdrage te verstrekken. De stukken liggen voor pers en publiek op het gemeentehuis ter in zage. Van Berkesteijn B.V., Wilhelmina- kade 69. B.V. Slaapkamermeubelen voor de Randstad, Mercuriusweg 18. M.S. Meubelen P. Mulleman B.V., Mercuriusweg 3. ”De Eiken Meubelmakers” Van Wijk B.V., Wilhelminakade 26. Meubelfabriek Hogenelst Kromme Esse 4a. Meubelfabriek Appel B.V., Zuidka de 53. G. Th. Janmaat Klokkenfabriek, Zuidkade 183. Fa. P. Vermeij Zn., Zuidkade 95. Hoogenboezem Meubeltoonzalen, Wilhelminakade 49-50. Meubeltoonzaal Gebr. Bakker Zn., Noordkade 157. Van der Linde B.V., Dorpstraat 38. Lavo, Brugweg 6. Bruwa Meubelfabriek, Henegouwer weg 43. Fa. A. W. Moons, Zuidkade 168-172. Iiïd. en Handelsonderneming H. Ver- mulm, Zuidkade 128. Meubelfabriek P. Vink, Noordkade 82. Verleende hinderwetvergunningen Aan Van Wijk Transport B.V., Bredeweg 23, alhier is op 3 januari 1984 onder 109 voorschriften ter beperking van gevaar, schade of hinder buiten de inrichting, een hinderwetvergunning verleend voor het oprichten en in werking hebben van een transportbedrijf met re- paratie-inrichting voor motorvoertuigen, gelegen aan de Bredeweg 23. De vergunning en alle daarbij behorende stukken liggen vooreen ie der ter inzage op werkdagen van 8.30 tot 12.30 uur en op maandag avonden van 19.00 tot 22.00 uur, van 19 januari 1984 tot 19 februari 1984 op de afdeling Algemene Zaken en Ruimtelijke Ordening. Deze beschikking wordt van kracht na afloop van deze termijn, ten zij voordien een beroep tegen deze beschikking is ingediend. Een beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin en moet worden gezonden aan de Raad van State, afdeling voor ge schillen van bestuur, Binnenhof 1,2513 AA Den Haag. BAKKE RIJ GRONDSTOFFEN Door de afname van de nationale consumptie van koek en gebak is de afzet van bakkerijgrondstoffen in een verdringingsmarkt terecht geko men waardoor veelal met onder druk staande marges moet worden ge werkt. De 'export van grondstoffen neemt hand over hand toe en werkt niet alleen compensabel doch geeft goe de tot ruime mogelijkheden voor groei. Meer rust op het valutaire vlak zou wenselijk zijn om betere conti nuïteit te waarborgen. 19.00 uur tot 22.00 uur. Tijdens deze periode kunnen gemotiveerde bezwaren schriftelijk bij ons college worden ingediend. Degene die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gege vens niet bekend te maken. ALLE MERKEN PERSONENAUTO’S selijke gehandicapten(organisaties), besloten om de kosten in het vervolg te verhalen op betrokkenen. Op de afdeling Algemene Zaken en Ruimtelijke Ordening van de gemeentesecretarie wordt desgewenst nadere informatie verstrekt over het parkeren door invaliden, alwaar ook een brochure beschik baar is. Inentingen kinderen geboren in 1975 Op woensdag 25 januari 1984 bestaat in het Groene Kruisgebouw aan de Stationsstraat 12 van 13.30 tot 14.30 uur gelegenheid tot kos teloze inenting tegen difterie, tetanus en polio, voor de kinderen ge boren in 1975 in de maanden januari t/m juni. Aan deze kinderen is inmiddels een oproep verzonden. Bij verhindering kan gebruik worden gemaakt van de volgende DTP-inenting op woensdag 22 februari 1984. De inentingspapieren moeten worden meegebracht. Inlichtingen: gemeente-secretarie, afdeling Kabinets- en Burgerza ken, tel. 14433. Wet op de Ruimtelijke Ordening Bestemmingsplan "Brugweg 1980” De burgemeester van Waddinxveen maakt ingevolge artikel 28, lid 6, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat het bij raads besluit van 15 oktober 1980 vastgestelde bestemmingsplan ’’Brug weg 1980” door Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland gedeelte lijk is goedgekeurd bij hun besluit van 6 januari 1982, no. B 26135/1 Dit bestemmingsplan heeft betrekking op het gebied, gelegen ter weerszijden van de Brugweg, alsmede op de gronden gelegen in het gebied tussen de Henegouwerweg en de Kromme Esse. Goedkeuring is onthouden aan de bestemming verkeer ter plaatse, van de Brugwegsloot en aan artikel 6, lid 2, van de voorschriften (wijzigingsbevoegdheid). Het besluit van Gedeputeerde Staten en het bestemmingsplan lig gen met ingang van donderdag 19 januari 1984 gedurende een maand voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie; afdeling Algemene Zaken en Ruimtelijke Ordening. Zij die zich tijdig met bezwaren zowel tot de gemeenteraad als tot Gedeputeerde Staten hebben gewend, de gemeenteraad en de in specteur van de Ruimtelijke Ordening, alsmede een ieder die be zwaren heeft tegen de gedeeltelijke onthouding van goedkeuring door Gedeputeerde Staten kunnen gedurende genoemde termijn bij de Kroon beroep instellen. Gelijke bevoegdheid komt toe aan hen, die zich tijdig tot Gedepu- - teerde Staten hebben gewend met bezwaren tegen de wijzigingen de parkeerplaats wordt die door de markering van een vak en de die door de gemeenteraad bij de vaststelling van het plan in het ont werp zijn aangebracht. De beroepschriften moeten worden gericht aan H.M. de Koningin en kunnen - zo mogelijk - in tweevoud worden ingediend bij de Af- FORD

Weekblad voor Waddinxveen | 1984 | | pagina 3