Fiets onder trein, fietser niet te vinden VVD-wethouder Schoolschaaktournooi met 109 scholieren e is bezig aan laatste periode r p- BIJNA 8 MILLE VOOR WH In ’86 ruim 15 jaar raadslid Zaterdag reikt wethouder Kraaijestein prijzen uit Turkse muziek FILM IN KOFFIEBAR Bingo-avond 40 Vrouwen op studiedag in Het Trefpunt Toch forumdiscussie over dit vraagstuk in De Unie POLITIENIEUWS WADDINXVEEN 4 Beker Anderen Groepen Schade aan uw auto vereist deskundige jVw reparatie. Sociale Zaken PCW PSP Cursussen Opvolging Herhaling CDA VVD PvdA urn WADDINXVEEN - Halverwege de zittingsperiode van de huidige Waddinxveense gemeenteraad (1982-1986) staat het voor VVD-wethouder mevrouw Lous Oosterbroek-Waag meester (53) vast dat zij over twee jaar definitief een punt zet achter haar raadslidmaatschap. Ze is dan ruim 7 jaar raadslid geweest en meer dan 8 jaar wethouder. ”En dat is genoeg” vindt ze. - 1 JK GLASBEEK WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 4 APRIL 1984 r VVD-wethouder mevrouw L. M. Oosterbroek-Waagmeester (53), bezig aan haar laatste raadsperiode. (Foto: WD). WADDINXVEEN - Zaterdagavond 14 april wordt er in het sociaal-cultureel centrum De Bonkelaar aan de Beuken hof een Turkse muziekavond gehou den. Er zal dan een optreden zijn van de Turkse groep ’’Yurdan Sesi Muzik Gru- bu”. De entree bedraagt slechts 2,50 en de zaal is geopend vanaf 19.30 uur. Ook Nederlandse belangstellenden zijn van harte welkom op deze Turkse avond in De Bonkelaar. In het begin van de jaren zeventig had de VVD twee zetels. De heer Ph. Kroes was wethouder. De libera le fractie bezet nu vijf zetels, even veel als het CDA. Na een wethouder- loze periode van 1974-1978 lukte het de VVD in 1978 weer de wethou- derspost te veroveren. ONVERZEKERD Twee bromfietsen werden voor nader technisch onderzoek door de politie uit het verkeer genomen. De bromfietsen waren opgevoerd. Een van de bromfiet sers reed met een snelheid van ongeveer 90 km per uur door de bebouwde kom. Deze laatste bestuurder reed zonder verlichting en was niet verzekerd. De bromfiets werd inbeslaggenomen. ONLEESBAAR Op de Zuidkade werden door de politie 2 auto’s aangetroffen, waarvan de ken tekenplaten onleesbaar waren ge maakt. Om één vn de platen was een doek gewonden. Tegen de eigenaren wordt proces-verbaal opgemaakt. De kentekens zijn doorgespeeld naar de belastingdienst. wel geschreven dat de PSP’ers kansar me groepen als buitenlandse arbeiders een streepje voor willen geven, maar ook hier ontbreken de woorden racisme e fascisme. Het gemeenteraadsprogramma 1982- 1986 van de Democraten ’66 is kort en krachtig, dus ontbrak kennelijk de mo gelijkheid over racisme en fascisme en kele woorden aan het papier toe te ver trouwen. Van de in het forum zitting hebbende EVP en PPR bestaan geen aparte Wad dinxveense gemeenteprogramma’s. De PPR beoordeelde voor de gemeente raadsverkiezingen in 1982 mede het Pvd A-gemeenteprogram Bij het busstation aan het Stationsplein werd een 18-jarige uit Hillegom afkom stige militair aangehouden, daar hij een gedeelte van de bus met een viltstift had beklad. Hij weigerde aanvankelijk zijn naam te noemen. De man is overgege ven aan de Koninklijke Marechaussee te Gouda. AANRIJDINGEN Op maandag 26 maart om 14.20 uur vond een aanrijding plaats nabij de hef- brug. Vanaf de Kerkweg-Oost reed een automobilist naar links, dus richting Boskoop, de Henegouwerweg op en vergat daarbij een tegemoetkomende bromfietser vrije doorgang te verlenen. Lichte materële schade was het gevolg. Dezelfde dag omstreeks 22.00 uur vond wederom op de Henegouwerweg een aanrijding plaats. Een vrachtauto stond voorgesorteerd om naar links een inrit in te rijden. Een achteropkomende be stuurder merkte dit te laat op en reed er achter op. Hierdoor werd de achterop rijdende personenauto ongeveer een meter korter dan deze oorspronkelijk was. De auto wordt aan een technisch onderzoek onderworpen. 1 J Vooral de opzet van het toernooi is door de commissie uitvoerig bespro ken. Gekozen is voor het spelen in groepen van acht waarbij alle deel nemers willekeurig over deze groepen worden verdeeld. Elke school kan voor het schoolresultaat een team Het team dat de meeste punten scoort is de schoolschaakkampioen 1984 van Waddinxveen. Voor dit team is een prachtige beker beschik baar gesteld. De tweede prijs is een kleinere beker en de derde bestaat uit een grote medaille. Daarnaast krijgen alle individuele groepswin naars ook een medaille. Ter herinne ring aan het meedoen van dit eerste schoolschaaktoemooi ontvangen alle deelnemers een herinneringsvaantje. WADDINXVEEN - Vrijdagavond 13 april om negen uur is de laatste bin go-avond van dit seizoen in het buurtcentrum ‘t Ketelhuis aan de Busken Huëtlaan. De deelnamekos ten bedragen f. 7,— voor zeven ron den. Van WSV-zijde werden daartoe de contacten gelegd door voorzitter Luit Bloem met Bert Klik van de activiteitencommissie van de VOO. Deze contacten hebben er toe geleid dat er een aantal voorbereidende ge sprekken werden gevoerd waarbij het eerste schoolschaaktoemooi in Waddinxveen steeds meer gestalte begon te krijgen. Om organisatorisch een en ander van de grond te krijgen is een commissie geformeerd bestaande uit: Claudia Torenbeek, Gerard Torenbeek, Wiel de Schrijver en Luit Bloem van WSV, Bert Klik van de VOO, de onderwij zers Geert Bakker en Ron van Hoe ven van resp. de St. Jozefschool te Waddinxveen en de Kon. Wilhelmi- naschool te Boskoop en de gediplo meerde schaakleraar Akkermans die schaakles geeft op de Theo Tijssen- school. Zelfs de kleinste botsing kan vitale delen van uw auto beschadigen, wij kunnen deze opsporen en repareren Met een veilige auto neemt u daarna weer aan het verkeer deel. FOCWA kenmerk voor vakwerk AUTOSCHADE REPARATIEBEDRIJF Noordkade 24 - Waddinxveen Tel. 01828-12588 FOCWA, kenmerk voor vakwerk Ze volgde in die tijd cursussen en kwam voor de gemeenteraadsverkie zingen van 1970 op een onverkies bare plaats op de kandidatenlijst te recht. Het was leuk om mijn in teresse gehonoreerd te zien met een niet-verkiesbare plaats en mij zo ver der voor te bereiden”. Steeds op nieuw verhuizende liberalen waren er de oorzaak van dat de Waddinx veense verrast in februari 1971 zit ting kon gaan nemen in de door burgemeester C.A. van der Hooft voorgezeten gemeenteraad. WADDINXVEEN - In Het Trefpunt hebben bijna 40 vrouwen de daar ge houden studiedag voor agrarische vrouwen uit de Goudse regio bijge woond. De studiedag, waarvan de conclusies werden doorgegeven aan de agrarische standsorganisaties en de politieke partijen, werd voor het eerst gehouden door vier organisaties van plattelandsvrouwen. Iedereen was het erover eens dat veel agrarische vrouwen volop mee wer ken met hun echtgenoot op het boe renbedrijf, maar er is voor deze vrou wen weinig of niets geregeld. Vooral op het gebied van de ziekteverzeke ring en arbeidsongeschiktheid bevin den de boerinnen zich in een grote achterstandpositie Onder leiding van deskundigen werd gesproken over zaken als eigendom en vermogen, belastingen en sociale zekerheid. Ondanks het feit dat er minder dames kwamen dan ver wacht was de studiedag volgens me vrouw Gerdien Tober uit Moordrecht lid van de Ned. Bond van Plattelands vrouwen, toch een succes. Mevrouw Tober in de Goudsche Courant: „Het blijkt voor agrarische vrouwen moei lijk zich een hele dag vrij te maken. Zelfs voor een bijeenkomst als deze. “In die tijd waren raadsvergaderin gen bijeenkomsten waarvoor men niet alleen op de publieke tribune trachtte te zitten, maar men nam zelfs genoegen met een plaatsje op de trappen van het oude raadshuis. Niet dat toen het bestuur zo boeiend was, maar het was wel spectaculair. De raad liet meer dan ooit tevoren merken wie in feite het belangrijk ste orgaan van het gemeentebestuur was. Dit lokte vaak felle discussies uit met burgemeester Van der Hooft. jf Haar besluit om plaats te maken voor een jong liberaal vernamen we zater dagmorgen van de in Den Haag gebo ren Waddinxveense. Ze had zojuist deelgenomen aan een rondleiding in het Gouwebos, waarvan de ontwikke ling ongeveer net zo lang duurt als haar werkzaamheden als plaatselijk volksvertegenwoordigster. WAPENWET Op zondag 1 april werd een dolkmes door de politie inbeslaggenomen. Een Waddinxvener had dit wapen bij zich. Tegen hem wordt proces-verbaal opge maakt. ONDER INVLOED In de vooravond van woensdag 28 maart werd een uit Brielle afkomstige verte genwoordiger van sterke dranken en bier door de politie van de rijksweg ge haald. daar hij onder invloed van alco hol aan het verkeer deelnam. Van de man werd een bloedproef genomen en hem werd een rijverbod opgelegd. Hij is per taxi toch veilig en wel bij zijn wo ning in Brielle aangekomen. WADDINXVEEN - De Waddinxveense en Boskoopse rijkspolitie heb ben vorige week woensdagavond een uur lang tevergeefs de spoorlijn tus sen beide plaatsen afgezocht naar een fietser. Rond acht uur merkte de machinist van de trein, die van het station Waddinxveen-Noord op in de richting Boskoop was, dat de trein iets had aangereden. Dat klopte want er werd een total-loss BALDADIGE MILITAIR gereden fiets aangetroffen. Omdat hij niet zeker wist of er wellicht een fietser op het rijwiel had gezeten toen het on der de trein terecht kwam waarschuwde hij de meldkamer van de Spoorwegpoli tie van de NS in Utrecht. Die stelde beide politiekorpsen in ken nis van het voorval, maar een slachtof fer werd gelukkig niet gevonden. Ver moedelijk gaat het hier om een lugube re grap, aldus de politie. Baldadige jeugd zal het rijwiel wel op de rails heb ben gelegd. DIEFSTALLEN Op dinsdag 27 maart werden 3 winkel dieven aangehouden, ’s Ochtends wer den twee jeugdige knapen, respectieve lijk 13 en 17 jaar gepakt daar zij diverse soorten snoepgoed hadden meegeno men. Eén van de knapen was reeds eer der wegens diefstal door de politie aan gehouden. Dezelfde dag ’s middags werd een 17-jarige Waddinxveense aan gehouden, nadat zij goederen (waarde ca. 13,-) niet bij de kassa had afgere kend. Zij bekende de laatste maanden meerdere keren goederen zonder te be talen te hebben meegenomen. De afgelopen week werd 4 keer aangifte van diefstal van een fiets gedaan. Op za terdag 31 maart werd aangifte van dief stal van een bromfiets, merk Kreidler, kleur rood, gedaan. De bromfiets was nabij de Kerkweg-Oost weggenomen. Uit een keet, staande bij een bouwwerk werd een agregaat, merk Bosch, ont vreemd. Twee keer werd getracht in te breken in een kelderbox onder de flat aan de Tesselschadelaan. De deursloten werden wel vernield, doch men kon niet in de boxen komen. Tijdens een bezoek aan een bedrijf aan de Staringlaan werd ten nadele van een man uit Alphen aan den ijn een zwart le deren tas met inhoud ontvreemd. Naast een rijbewijs en overige waardepapie ren bestond de inhoud onder meer uit een portemonnee met wat kleingeld. In de tijd, dat een medewerkster van een bedrijf haar tas onbeheerd in een kantoorruimte liet staan, werd daaruit haar portemonnee, inhoud 150,- ont vreemd. Op zondag 1 april werd gemeld, dat uit een tuin achter een woning aan de Anna Paulownastraat een krat met lege bier- flejes was ontvreemd. VIDEOBANDEN In Utrecht werd een inwoner van die stad aangehouden, daar hij diverse ge vallen van verduistering had gepleegd. Diverse videobanden werden in zijn woning inbeslaggenomen. Ook in Wad dinxveen had hij 5 videobanden met speelfilms gehuurd en had deze banden nimmer teruggebracht. Het Waddinxveense forum, een initia tief van de plaatselijke Partij van de Arbeid, staat onder voorzitterschap van wethouder drs. M. Kraaijestein. De leden van het forum zijn: W.Wa- terreus/(CDA), C.A. de Leeuw den Bouter (EVP), J. Dankers (Hervorm de Kiesvereniging en SGP), mevrouw I. Verheul-de Wolff (PPR), J. Ouds- hoorn (PSP), A. Slinger (pvdA), K. Senneker (RPF) en K.W. Th. van Soest (VVD). Van D’66 zit niemand in het forum. Tegengeworpen zou kunnen worden dat fascisme en rascisme een vraag stuk is waarover iedereen het toch eens is. Dat zal best het geval kun nen zijn, maar het is toch eigenlijk opvallend dat geen van de Waddinx veense politieke partijen over dit be langwekkende onderwerp een be leid heeft geformuleerd. Eigenlijk zouden de plaatselijke politieke par tijen eerst hun huiswerk moeten doen, alvorens ze het aandurven te spreken over deze zaken. Een tijd als de onze vraagt immers om daden en niet om woorden. Die zijn er al genoeg gesproken. Plaat selijke politieke partijen kunnen na tuurlijk wel terugvallen op een lan delijk beleid en/of uitspraken, maar in de forumdiscussie van komende donderdagavond gaat het om plaat- WADDINXVEEN - Vrijdagavond 6 april om half negen zal in de hervormde koffiebar De Schaapskooi aan de Nesse de film "Blood on the Mountain” wor den gedraaid. In deze rolprent wordt de vrijlating van Bob Jamson uit een staatsgevangenis de aanleiding tot de ontvluchting van Jim Hawker, een vroe gere medeplichtige. Deze ”hawk” zoals hij bekend staat, is een gevaarlijke misdadiger geworden. Hij dwingt een kameraad hem te helpen bij zijn vergeldingstocht, welke leidt tot de kidnapping van Bob Jamison en zijn vrouw. Een achtervolging door de poli tie vindt zijn hoogtepunt in de "Royal Gorge” waar de gijzelaars in een ka belbaan gedwongen worden in een wan hopige poging te ontvluchten. WADDINXVEEN - De vrijdag in het Anne Frank-centrum ge houden jaarlijkse bazar van de Vrouwelijke Vrijwillige Hulp verlening in Waddinxveen, die werd geopend door mevrouw S.1J. van der Linderi-Taeke- ma, heeft f. 7.650,10 opge bracht. Een opbrengst waar het bestuur van de WH dik tevre den mee is. In haar openingswoord dankte de VVH-presidente mevrouw A.C.M. Moerings-Verweij al len, die op welke wijze dan ook aan de organisatie van deze ba zar hadden meegewerkt. Ook ging haar dank uit naar bedrij ven, winkeliers en standhou ders op de markt, die weer voor een keur van prijzen had den gezorgd. Zij zei te hopen op een goed resultaat, want mede daarvan is het slagen van de andere activi teiten van de V.V.H. afhanke lijk, zoals soosmiddagen, het reisje in september en de twee kerstmiddagen. Hierna kwam mevrouw S.IJ van der Linden-Taekema aan het woord. Zij haalde het be lang van de V.V.H. aan de be jaarden zoals bijv, de soosmid dagen die veelal van informa tieve aard zijn. Hierna opende zij officieel de bazar met het knallen van twee ballonnen die de paashaas droegen. Na het applaus was de tijd aan gebroken om alles te bezichti gen en te kopen, wat ook ge beurde. De naam van de pop was “Syl via”. Deze is helaas niet gera den. Voor het snoepraden was 678 het juiste getal. Het wand kleed van de hobbyclub is ge vallen op lot nr. 805. Deze prijs kan nog afgehaald worden bij en het voeren van een cultuurbeleid. Over racisme en fascisme wordt niet ge sproken. Ook het woord discriminatie komen we in het PvdA-gemeentepro- gram niet tegen. Het gemeenteprogrmma 1982-1986 van de Protestantse Combinatie Waddinx veen (HKV/SGP/RPF) bevat geen pas sages over racisme en fascjsme. De PCW meldt wel dat er in Waddinxveen gestreefd moet worden naar een leef- en woonklimaat dat zich kenmerkt door soberheid, netheid en veiligheid. In het PSP-programma ’’Links over de brug” voor de periode 1982-1986 wordt De aan de Justus van Effenlaan wo nende mevrouw Oosterbroek-Waag meester heeft in het college van B. en W. de portefeuille sociale zaken, woonruimteverdeling en volksge zondheid, onderwijs, personeelsbe leid, college van bijstand, schoolart sen- en logopedische dienst, geor ganiseerd overleg, recreatieschappen Bospark en Reeuwijkse Plassen en voorzitterschap samenwerkingsschool voor Havo/Atheneum. “Onze vestiging in Waddinxveen in 1964 was voor mijn man en mij een reden ons wat meer actief met poli tiek bezig te houden. Mijn man John werd penningmeester en later voor zitter van de plaatselijke VVD-afde- ling. Ik serveerde uiteraard koffie, maar nam toch ook wel deel aan de discussies”, heeft mevrouw Ooster broek-Waagmeester wel eens verteld. van 5 spelers of een veelvoud daarvan leveren. Daarnaast kunnen ook indi viduele spelers, die buiten teamver band meedoen. Met behulp van een code wordt ie dereen ingedeeld en de toernooi- leiding weet precies wie deel uit maakt van een schoolteam en wie in een bepaalde groep zit. De spelers van een schoolteam worden dus over de groepen verspreid en hun individu ele resultaat in de groep. Met opzet is voor dit misschien wel wat ingewikkeld systeem gekozen. Met dit systeem speelt iedere deel nemer alle zeven partijen en blijft gedurende het hele toernooi actief bezig. Dit in tegenstelling van een afvalsysteem waarbij na een paar ronden een aantal scholen afvallen en de kinderen daarvan al naar huis kunnen gaan. Partijprogramma’s zwijgen over fascisme en racisme In totaal doen er 109 deelnemers mee, ingedeeld in 14 groepen. Deze 109 kinderen komen van 11 basis scholen waarvan één uit Boskoop en één uit Moerkapelle. De rest komt uit Waddinxveen. Koploper qua aantal deelnemers is de Leon van “Ik heb deze taak toen op mij geno men, een positie die je niet moet on derschatten, maar zeker ook niet moet overschatten. Je moet je eigen mogelijkheden goed inschatten. Ken is van zaken, een nuchter oordeel, een beetje tact hier en daar een vrou welijke touch, dat zijn ingrediënten waarmee ik getracht heb zo goed mogelijk onze liberale ideeën in te brengen”. Mevrouw Lous Oosterbroek-Waag meester laat bij haar vertrek over twee jaar een jonge en goed op el kaar ingespeelde vernieuwde VVD- raadsfractie achter. In deze fractie zijn tenminste twee leden in staat haar als wethouder van liberale huize op te volgen: fractievoorzit ter Karei van Soest (beleidsmede werker provinciale griffie Zuid- Holland) en Karei Warmenhoven (marketing manager Air Products BV). Maar de discussie daarover moet nog beginnen. WADDINXVEEN - Aan het komende zaterdag 7 april om negen uur in het Anne Frank-centrum te houden eerste schoolschaak toemooi nemen 109 meisjes en jongens deel. Het toernooi, dat is georganiseerd door de Waddinxveense Schaak Vereniging WSV en de afdeling Waddinxveen van de Vereniging voor Openbaar On derwijs VOO, duurt tot ongeveer half één. Vlak daarna zal sport wethouder drs. M. Kraaijestein (PvdA) de prijzen uitreiken. Het heeft overigens heel wat voeten in de aarde gehad om het eerste schoolschaaktoemooi van de grond te krijgen. Het bestuur van de Wad dinxveense Schaakvereniging besloot, na mandaat van de ledenvergadering van 1 september 1983, de mogelijk heden van zo’n toernooi na te gaan in samenwerking met de Vereniging voor Openbaar Onderwijs (VOO) te Waddinxveen. Gelderschool met 20 deelnemers! Om 9.00 uur gaat het toernooi beginnen. Een ieder wordt verzocht om 8.45 aanwezig te zijn. Er worden 7 ronden gespeeld van ieder 25 mi nuten. Na elke ronde is er 5 minu ten pauze om even bij te komen en de arbiters de gelegenheid te geven hun werk zo goed mogelijk te doen. Een tiental arbiters van de Waddinx veense Schaakvereniging en een aan tal van de schaakclub Reeuwijk zul len hoofdarbiter Luit Bloem hierbij assisteren. Om 12.30 zal de laatste ronde worden gespeeld en om on geveer 13.00 zal wethouder Kraai jestein de prijzen uitreiken. Het is de bedoeling om elk jaar zo’n schoolschaaktoemooi in Waddinx veen te houden. Dit jaar doen helaas alleen maar basisscholen mee. Vol gend hopen de organisatoren dat ook de middelbare van de partij zullen zijn. Zonder de goede samenwerking tussen de Vereniging voor Openbaar Onderwijs en de Waddinxveense Schaakvereniging zou een dergelijk niet van de grond zijn gekomen. Aan staande zaterdag krijgt die samenwer king gestalte in het Anne Frank-cen trum. Als het aan Bert Klik van de VOO en Luit Bloem van WSV ligt zal het niet bij een eerste keer blij ven. Mevrouw S. IJ. van der Linden-Taekema te midden van de op de VVH-bazar aangeboden materialen. (Foto: Sjaak Noteboom). WADDINXVEEN - Negen politieke partijen gaan dan weliswaar donderdagavond 5 apriï om acht uur in café-restaurant De Unie aan de Kerkweg-Oost met elkaar discussiëren over het vraagstuk van fascisme en rascisme, beide woorden zijn echter in het geheel niet terug te vinden in de plaatselijke verkiezingsprogramma’s van deze partijen. Over het vraagstuk wordt in deze programma’s zelfs met geen woord gerept, terwijl er wel heel wat onbelangrijker za ken aan het papier zijn toevertrouwd. selijke situaties en de aanpak daar van. De programma’s zwijgen daar over in alle talen. Het Weekblad voor Waddinxveen is dat nagegaan. Het CDA zegt in het verkiezingspro gramma 1982-1986, ’’Samen verant woordelijk, ook in mindere tijden", dat discriminatie één van de zaken is die on ze rechtsorde aantast. ”Het dienen van de samenleving naar de norm der ge rechtigheid spitst zich toe op de vormge ving en handhaving van een democrati sche rechtsorde”, aldus de christen-de- mocraten, die onder meer bijzondere aandacht willen besteden aan het voor komen van onder meer discriminatie. Culturele minderheden dienen met an dere groepen voldoende mogelijkheden te krijgen om volwaardig aan de samen leving te kunnen deelnemen, wordt er ook nog door het CDA in het vekie- zingsprogramma opgemerkt. Maar de woorden racisme en fascisme ontbre ken. In het gemeenteprogramma 1982-1986 van de Waddinxveense VVD, ”De mens centraal in een leefbare gemeen te”, komen de woorden racisme en fas cisme niet voor. Er wordt in dit stuk door de liberalen wel tot uitdrukking gebracht dat het verlangen bestaat om van Waddinxveen een gemeente te ma ken waar ieder mens zich tevreden kan voelen, zich kan ontplooien en samen met zijn buurt- en dorpbewoners zich mede-verantwoordelijk voelt voor een leefbaar dorp, maar over de bestrijding van racisme en fascisme in de eigen woonplaats wordt niet apart geschre ven. Als grondbeginselen van de VVD wor den in het gemeenteprogramma, ver antwoordelijkheid verdraagzaamheid sociale rechtvaardigheid en gelijkwaar digheid genoemd. In de ’’welzijnspara- graaf’ komt de zin voor: ’’Liberalen streven een beleid na zonder discrimi natie met rechten en plichten voor ieder mens”. Het gaat dan met name om de woonwagenbewoners. "Eerlijk delen duurt het langst” heet het gemeenteprogram 1982-1986 van de PvdA. In deze beschrijving van socialis tische gemeentepolitiek staan drie za ken centraal: de oplossing van verde lingsvraagstukken, de noodzaak van maatschappelijke ordening en planning P.C. Hooftstraat 3. KtXU ft

Weekblad voor Waddinxveen | 1984 | | pagina 13