sportpark ”de Sniep Kees Mourits scoort driemaal voor WSE Waddinxveense schutters Weer kans op regionaal recreatiecentrum in het Waddinxveense sportspetters Schade aan uw auto vereist deskundige reparatie. schieten zich in de prijzen Omdat Gouwebos-complex niet doorgaat Verlies voor tennissters van Be Fair Titel voor Duel Ammerstol-Waddinxveen-zogestaakt Ruilbeurs Floreant WEEKBLAD-SPORT EN RECREATIE SPORTSCHIETEN O/V7SRANNEND Prima tijden van De Gouwe Inge Rehorst trofee voor Volleyballers Be Fair: Corrie Konings zingt op de vlooienmarkt Kegelen in Moerkapelle junioren TOOS-2 Collecte voor kinderspelen WIELAARD VOOR DE FIETS Dorpstraat 22-28 Tel. 12009 Fred Zaadhof bezorgt Piet Swart verlies De Sperwer Florida bij Rolls Royce in Engeland Wedstrijd gestaakt na vechten Eerste prijs Vertrouwen Waddinxveen-zo. WSE Waddinxveen-za. Be Fair 2 en 3 Uitslagen Alternatief wedstrijden staan de Waddinxveners nog bovenaan. FOCWA, GLASBEEK geen nieuw zwem- en recreatiecomplex zal ko men in het Gouwebos op een plek langs het Noordeinde. Ook de ambitieuze (ver)nieuwbouwplannen voor het Boskoopse zwembad aan de Zijde zijn definitief van de gemeenteraad hebben voorgesteld projectontwikkelaar Regron Health i te beëindigen. de baan nu B. en W. van Boskoop 1 om de onderh an delingen met en Leisure BV uit Noordwijk WADDINXVEEN - Na een periode van veelbetekenende stilte en het het vooralsnog ontbreken van een initiatief “nee” mag worden vastgesteld dat er WADDINXVEEN - WSE heeft een gemakkelijke 3-0 zege behaald op Moordrecht. In de vierde klasse staan de Waddinxveners nu op de zevende plaats met 19 punten uit 19 wedstrijden. Voor de drie doelpunten in de Oranjewijk zorgde Kees Maurits. Waddinxveen- zaterdag won mèt 3-1 van Floreant 3. In de zondagafdeling Gouda werd de wedstrijd Ammerstol-Waddinxveen bij een stand van 2-1 gestaakt wegens het uitdelen van klappen. Met 24 punten uit 18 TOOS 2, bovenste rij v. l.n.r.Marcel van Grieken (begeleider), Hans van Grieken, Edwin Tollenaar. Beneden v..l.n.r.: Carla Meiderwijk, Diana Hendriks en Liesbeth van Pelt. hattrick $FDCWA Mini-competitie 18 april Meisjes t.m. 12 jaar Be Fair 1-Triomf 1 Bergvliet 1-Be Fair 2 Gouwe Smash 1-Be Fair 3 Jongens t.m. 12 jaar Be Fair 4-Langeland 3 Gouderak 1-Be Fair 5 Be Fair 6-Ouderkerk 5 WADDINXVEEN - Het Boskoopse Floreant heeft het op Tweede Paasdag door Be Fair-voetbal gehouden E-l en F-l-toumooi gewonnen en legde daar mee beslag op de door Inge Rehorst zelf uitgereikte Inge Rehorst-trofee. De Boskopers mogen deze wisselbeker een jaar lang houden. Floreant won de verenigingsprijs met grote voorsprong. Spannend was de strijd om de 2e plaats, aangezien 3 ver enigingen met een gelijk aantal punten eindigden, waardoor er heel wat straf schoppen genomen moesten worden. Uiteindelijk werd daardoor Moord recht tweede. WSE derde en Be Fair vierde, terwijl RVC Reeuwijkals laatste eindigde. Op maandag 30 april (Koninginnedag) wordt er opnieuw een toernooi in het Warnaarplantsoen gespeeld: een Al en B-l toernooi. Naast de elftallen van Be Fair zullen Zwaluwen VI uit Vlaardin- gen. Zwervers uit Capelle a.d. IJssel, Soccer Boys uit Bleiswijk en Groot Am- mers hun bijdrage leveren. Ditmaal zal er gestreden worden om de Vivo-wissel- beker, die ook als verenigingsprijs uit gereikt zal worden. 9.3 2-10 4-8 8-4 0-12 0-12 1- 4 2- 3 2-3 2-3 4-1 2-3 2-3 Konriijte federfante Schutters Associatie gerept nieuw De le gemengd-dubbel (GD) werd ge wonnen door Ribad. dat daarmee de achterstand terugbracht tot 3-2. Diana Hendriks en Hans van Grieken konden hun draai niet vinden. Beiden sloegen de shuttle meerdere malen buiten het veld. Carla en Edwin lieten in de GD hun tegenstanders weinig illusies en wonnen met 15-6/15-5. De herendubbel van Hans en Edwin ging verloren met 15-7/18-16, waarmee Ribad de achterstand opnieuw terug bracht met 1 punt tot 4-3. Liesbeth en Diana toonden echter in de damesdub- bel weinig medelijden en wonnen gede cideerd met 15-1/15-6. WADDINXVEEN - De door de Stich ting De Wingerd in Groenswaard 2 en 3 gehouden collecte voor de kinderspelen op Koninginnedag heeft circa 2.300,- opgebracht. zaterdag 28 asril 10 -17 ma maandag 30 april 10 17 uur Optn söueten 'feer- Zelfs de kleinste botsing kan vitale delen van uw auto beschadigen, wij kunnen deze opsporen en repareren. Met een veilige auto neemt u daarna weer aan het verkeer deel. FOCWA kenmerk voor vakwerk. Autoschade reparatiebedrijf Noordkade 24 2741 EV Waddinxveen Tel. 01828-12588 kenmerk voor vakwerk tricts kampioenschappen. Aan deze wedstrijd werd deelgenomen door ongeveer 160 schutters uit Zuid-Hol- land. Ook bij deze wedstrijd was het weer de Waddinxveense jeugd die zich liet gelden. De nummers 1 en 2 uit de competitie verwisselden van plaats. Dit keer was het Werner van Loenen die zich kam pioen mocht noemen. John van Vliet moest genoegen nemen met de 3e plaats. Henk Groen, de nummer één in de districtscompetitie, werd ook hier districtskampioen. De twee korpsen, bestaande uit Wim Straver, Gerard Heemskerk, Henk Groen, John van Vliet, Werner van Loenen en Aad van Vliet werden ook bij deze wedstrijd nummer 1 en 2. Het B-l korps werd kampioen met 1512 punten. B-2 moest met slechts 2 punten minder met de 2e plaats te vreden zijn. MOERKAPELLE - In het Moerkapel- se dorpshuis “Op Moer” kan erbij de kegelclub De Kegelaar elke donder dagavond worden gekegeld tussen 19.00 en 23.00 uur. Deze competitie bestaat uit 10 wed strijden, welke steeds op andere schietbanen worden geschoten. De Waddinxveense schutters kwamen tijdens deze competitie uit tegen de schietverenigingen van Gouda, Al- phen, Den Haag, Zoetermeer, Rotter dam, Bleiswijk, Poortugaal, Schiedam en Capelle a/d IJssel. Bij de jeugd (tot 21 jaar) was het John van Vliet die met 2526 punten beslag wist te leggen op de eerste plaats, gevolgd door Wemer van Loe nen met 33 punten verschil als een Niet alleen inwoners van Moerka pelle, maar ook liefhebbers (sters) uit de omringende plaatsen, kunnen don- derdagavonds een kijkje komen ne men en een balletje gooien (behalve Hemelvaartsdag) Naders inlichtingen bij het secretari aat, Bemhardstraat 20, 2751 BR Moerkapelle, telefoon: 1632, waar ook nieuwe leden zich kunnen mel den. WADDINXVEEN - De Waddinx veense postduivenvereniging De Sper wer nam deel aan een concours van uit Strombeek. Afstand 129 km. In concours 425 duiven. Gelost om 9.00 üur. Aankomst le duif 10.27 uur. Laatste 10.35 uur. Snelheid le duif 1462 m. per minuut. Uitslagen: M.C. Anders 1-5-6-14-15-18-29-30-34 -38-42-52-103; Smit-Troost 2-7-76- 98-102; J.W. Sekeris 3-37-41-54-82; J. Jansen 4-10-16-32-86; Toor en Zn. 8-13-20-66-67-70-72-73-105; M. Ver beek 9-17-36-65-104; N. Hoogerdijk 11-71-83; Mevr. Toor 12-28-81-89; A.H. Kivits 19-25-84; N. van Vliet 21 -60-95; D. Heeren 22-27-33-35-40-44 -49-57-63-64-78; H. Metselaar 23-56- 61-79; A. Hofman 24-59-91; Th. Twigt en Zn. 26-51-99; Mevr. Twigt 31; P. Bonefaas 39-46-77-94; J. Ko ren 43-69-88; H. Vink 45-74-93; Comb. Wibo 47-50-100; N. van Tol 48; F. Rip 53; C. Hofman 55-62-68- 80-87-96-97; C.A. Bode 58; D. Os kam 75; M. Tollenaar 85-90; J. van Erk 92; D. Degenhardt 101; H. van Dijk 106. Heerlijk voetbalweer, een strak blau we lucht en niet te veel wind, gaf WSE de gelegenheid in een recht streeks duel tegen een punt lager staande Moordrecht om een plaats dichter tegen de top in te nemen. De ploeg van trainer Fred van der Lem slaagde daarin volledig door een kla re hettrick van Kees Mourits. Beide ploegen speelden aanvallend voetbal wat het talrijke publiek een leuke wedstrijd te zien gaf. WSE kwam in de beginfase goed weg toen Peter Zaat Rens Binken onderuit haalde in het strafschopgebied, maar de scheidsrechter kende alleen een vrije trap toe. Even later moest Ton Kling zich tot het uiterste rekken om een hard schot te verwerken. Na een half uur spelen keurde scheidsrech ter Vos uit Leerdam een WSE-doel- punt van Kees Mourits af vanwege hinderen van de keeper. Even later moest Ton Sleeuwenhoek op de lijn redden om Moordrecht van de ope ningstreffer af te houden. Hierna kreeg WSE een veldoverwicht, eerst speelde Rene Moons vier man uit en werd onderuitgehaald, vlak erna scoorde Kees Mourits de ope ningstreffer uit een hoekschop van Pim Sluys: 1-0. De druk op het Moordrecht-doel werd groter en WSE rook de kans op meer treffers. Vlak voor rust omzeilde de snel opkomen de Theo de Heer een voorzet op Kees Mourits die de bal eerst goed legde en daarna beheerst scoorde: 2-0. De tweede helft werd door WSE be heerst, de ploeg combineerde goed en ook verdedigend klopte alles. Vooral de uitblinkende Bert Verlaan speelde een degelijke wedstrijd. Al na 5 min. kreeg WSE drie kansen op rij, maar zowel Pim Sluys als de voor Ton Sleeuwenhoek ingevallen Rob Verbakel knalden net naast. Moordrecht speelde op de counter en uit één ervan had de ploeg haast succes, een hoog in het strafschop gebied gedropte bal werd door Ton Kling gemist en kwam op het hoofd van Rens Binken die net over de lat kopte. WSE hield Moordrecht goed onder druk en na een half uur paste Rene Moons goed af naar alweer goede tweede. Uitstekende resultaten bij de jeugd, maar niet alleen bij de jeugd, ook in de B-klasse werd een Waddinxvener, Henk Groen, even eens met 2526 punten nummer één. De andere schutters van de SV Wad dinxveen eindigden gemiddeld op goede tot zeer goede plaatsen. Mede door deze resultaten werden de B- korpsen, bestaande uit: Wemer van Loenen, John van Vliet en Henk Groen (B-l) en Wim Straver, Sjaak Straver en Aad van Vliet (B-2) res pectievelijk nummer 1 en 4 in deze competitie. Voor de winnende korp sen uit elk district in Nederland, wordt er in Harreveld (Ov) door de Kon. Nederl. Schutters Asscociatie een interregio wedstrijd georgani seerd. Waddinxveen zal daar worden vertegenwoordigd door de 4 sterkste schutters in de B-klasse. De schietvereniging Achates in Sche- veningen organiseerde dit keer de dis- WADDINXVEEN - De Waddinxveen se badmintonclub Florida heeft vorig weekeinde een bezoek gebracht aan de Engelse badmintonclub Rolls Royce uit Derby. Het was een fantas tisch weekeinde met badminton van sterk niveau. De Waddinxweners, op tegenbezoek na de internationale uitwisseling van vorig jaar, werden allen onderge bracht bij gastgezinnen. Hoewel bad minton centraal stond is er ook vol op genoten van allerlei activiteiten. Na de stad met 15.000 werknemers van Rolls Royce verkend t? hebben waren er ‘s middags wedstrijden en werd de volgende dag genoten van het schitterende Peak Distrikt, een nationaal Park in midden Engeland. Tijdens de laatste maaltijd werden er cadeaus uitgewisseld. De wedstrijd tussen Ammerstol en Waddinxveen haalde de 90 minuten dus niet. Twintig minuten in de twee de helft waren er gespeeld, toen ar biter Jongeneel zich genoodzaakt zag (bij een stand van 2-1) een Waddinx veense speler (Cor Honkoop) uit het j veld te sturen. Het gevolg was, dat er links en rechts enkele klappen wer den uitgedeeld. De scheidsrechter vond het toen welletjes en staakte het duel. De zaterdagploeg van Waddinxveen wist zijn goede vorm van de laatste weken te continueren. Tegen Flore ant 3 werd na een goede partij voet bal met 3-1 gewonnen. De start was matig, maar toen Floreant mét 1-0 de leiding had genomen, toonde Wad dinxveen zijn ware gezicht en drukte zijn tegenstander ver terug. De absolute uitblinker, Wim Hordijk, kreeg loon naar werken door de ge lijkmaker te scoren. Waddinxveen, die zich nadrukkelijker beweegt in de top van de 2de klasse A, wenste meer dan een gelijkspel en dikver diend was het wederom Wim Hordijk die Waddinxveen op voorsprong kop te. Na de rust kwam Floreant goed terug en wist zich de eerste tien minuten een veldmeerderheid te creeëren. Toch kwam Floreant bijna nog op ge lijke voet, maar keeper v.d. Berg, die volgend seizoen de zaterdagploeg ver laat en zich gaat bezighouden met de training van de dames, wist door goed ingrijpen de gelijkmaker te voorkomen. Waddinxveen kreeg meer grip op de wedstrijd en het was de ta lentvolle Edwin de Vrindt die op een dieptepass goed doorging en met een loeihard schot Waddinxveen op een 3-1 voorsprong bracht. Hierna deden zich nog vele mogelijkheden voor, met name voor Hans Berlijn, doch de stand bleef onveranderd. Zaterdag speelt Waddinxyeen tegen Be Fair 4, aanvang 14.30 uur. Bij Be Fair speelden alleen het twee de en derde team competitiewedstrij den. Be Fair 2 behaalde een knappe overwinning bij RCL 2. Het winnen de doelpunt werd gemaakt door Ed ,de Schepper. Be Fair 3 troefde JAC af met doelpunten van Peter Bos, Leon Hogenelst en tweemaal Ben Yaya. Zaterdag speelt Be Fair I om 14.30 uur thuis tegen ‘s-Gravenzande. De voetbalvereniging Waddinxveen- zaterdag heeft als nieuwe trainer Joop Hagen uit Linschoten gecon tracteerd. Hij traint nu de B-selectie van Siveo. Andere trainers zijn en blijven Gerrie Hup (Be Fair), Casper Heerma van Voss (Waddinxveen) en Douw Oppendijk (WSE). het ballonbad te verbeteren weer heeft opgepakt, vindt dat er met de directie van Regron uitputtend is ge sproken over de mogelijkheden tot realisering van een zwembad- en re- creatiecomplex binnen de gemeente Boskoop. Met geen woord er over de plannen voor een zwembad samen met de gemeente Waddinxveen. Hoewel de gemeente- WADDINXVEEN - Met nog 20 minuten te voetballen is zondag middag de ontmoeting Ammerstol- Waddinxveen in de afdeling Gouda door de scheidsrechter gestaakt. Aanleiding was een enorme vecht partij die ontstond op het moment dat de goed leidende scheidsrech ter Cor Honkoop van Waddinx veen wegens natrappen uit het veld wide sturen. Omdat zowel spelers als toeschou wers zich met de zaak gigen be moeien leek het de arbiter beter het spel voor gezien te houden. Waddinxvener-spelèr Cor Hon koop zal zich de wedstrijd nog lang heugen. Hij was het namelijk die in de twintigste minuut van de tweede helft uit het veld werd gestuurd om dat hij een speler van Ammerstol opzettelijk zou hebben geschopt. Cor Honkoop wond zich over deze beslissing zo op, dat hij de arbiter te lijf ging. Nadat een algemene kloppartij was ontstaan, waar ook het publiek zich mee ging bemoeien, was de chaos compleet. De scheidsrechter, die door een Waddinxveense suppor ter werd geschopt, kon niets anders doen dan de wedstrijd staken. Naast het 2e juniorenteam speelden echter ook de andere 3 juniorenteams thuis. TOOS 1 ontmoette het le van BC Raptim uit Gorinchem, de titelkandi daat in hun afdeling. Ondanks een aan tal partijen die in 3 games moesten wor den beslist verloor men met 8-0. TOOS 3 speelde een uitstekende wed strijd tegen het 2e meisjesteam van BC Nerash uit Bergschenhoek. Beide te ams hielden elkaar knap in evenwicht: 4-4. TOOS 4 tenslotte ontving het 3e meisjesteam van BC Apollo uit Roelo- farendsveen. Ondanks het moedige ver zet en de hartverwarmende inzet verlo ren de TOOS-meisjes met 5-3 van deze ook weer oudere meisjes. WADDINXVEEN - In het wijkge- bouw De Paddestoel aan de Lijsterbes straat wordt zaterdag 28 april om twee uur weer een ruilbeurs gehouden. De toegangsprijs bedraagt voor volwasse nen 1,- en voor kinderen 0,50. Er kan van alles geruild worden, zoals siga renbandjes, postzegels, munten, oude kaarten en lucifers. WADDINXVEEN - Zaterdag voor een week werd in het Vijfmeiblad te Leiden de 4e SPEEDO-jaargangwed- strijd gehouden voor de Kring Gouwe- Rijnstreek. Aan deze wedstrijd nam De Gouwe deel met 9 leden op 10 starts. Er werden niet minder dan 7 persoonlij ke records gezwommen en Marion van Hooft zwom op de 100 meter rugslag meisjes 1-975-1976 een B-limiet in de persoonlijke recordtijd van 1.43.5 (- 2.9)! WADDINXVEEN - Be Fair tekende zaterdag voor de organisatie van een toernooi, waarin zowel bij de heren als de dames gestreden werd in diverse klassen. In de hoogste klasse ging de prijs naar het eerste herenteam van Be Fair, dat Van Ginkel/Jodan Boys, Be Fair 2 en DAC 2 voorbleef. Bij de dames werd Jupiter toemooiwinnaar in de hoogste afdeling. DAC 2 eindigde als tweede en Be Fair als derde. Het eerste damesteam van de Waddinx veense club nam deel aan het gebeuren. Kees Mourits die koel z’n voltooide. Kort hierop schoot de snelle Mark Overeijnder maar net voor het doel van Ton Kling langs en dat was te vens het laatste wapenfeit van Moor drecht. In de slotfase kreeg WSE nog een handvol kansen maar de Oranje- Zwarte ploeg liet ze onbenut. Zondag 29 april speelt WSE weer in de Oran- jewijk tegen het hoog geklasseerde Soccer Boys uit Bleiswijk. Aanvang 14.30 uur. WADDINXVEEN - In de kopgroep van de onderlinge competitie van de Waddinxveense damvereniging Excel sior wist de meest onberekenbare speler van de club, Fred Zaadhof, niemand minder dan Piet Swart op een nederlaag te trakteren. Alleen Dick Dibbets is nu nog zonder puntenverlies. In groep 2 is Ruud van Dijk uit de kop- posistie verdreven. Cees Kramp de pen ningmeester, liet zien dat hij behalve met guldens ook zeer bekwaam met schijven om kan gaan, 2 punten. Teun Twigt kwam wel erg mooi aan zijn pun ten. Altijd makkelijk als je tegenstan der, Jan Both in dit geval, een combina tie uit wil voeren die niet gaat. Want dergelijke misrekeningen kosten 4 schijven en 2 punten. In groep 3 wist Dirk Heeren zijn positie te verstevigen door Bertus van Eijk aan zijn zegekar te binden. Gerrit Heeren en Jan de Heer deelden de punten. In groep 4 wist Dik Schouten Tijme den Ouden niet te kloppen. Vreedzaam werden de punten gedeeld. In de laatste groep zagen we knappe overwinningen van Wim van der Laan en Dirk Heeren II op respectievelijk Cor Stolker en Klaas Huizinga. Jacques de Wit en Ri- nus van Willigen deelden de punten. WADDINXVEEN - Het tweede juni orenteam van TOOS-badminton is in de beslissende wedstrijd tegen het tweede van BC Ribad uit Ridderkerk kampioen geworden. Voor de negende keer op rij werd gewonnen en wel met 5-3, zodat de titel in de vijfde klasse H afd. 64 een feit was. Hans van Grieken speelde de le here nenkel (HE) onfortuinlijk. Toch al een slow-starter, kwam hij te laat in zijn spel om in de 2e game nog een 3e te force ren. Hij verloor dan ook met 15-4/17- 15. Edwin Tollenaar had daarentegen deze problemen niet en haalde vooral in de le game van zijn HE Fors uit: 15-0/15- 10. Ook de dames, Liesbeth van Pelt en Carla Meiderwijk, lieten beiden in hun damesenkel zien iets in hun mars te heb ben. Beiden wonnen met respectieve lijk 11-4/11-1 en 11-7/11-5 en bouwden daarmee een 3-1 voorsprong op. WADDINXVEEN - Ondanks het uit stekende weer zijn de dames van Be Fair-tennis er niet in geslaagd ook stra lende uitslagen te bewerkstelligen. Het enige team in de 2e klasse leed een ge voelige nederlaag. Team 26 in de 3e klasse deed het beter en behaalde een nipte overwinning evenals team 28 uit de 5e klasse. Alle andere wedstrijden gingen verlo ren, wel blijkt uit de uitslagen dat het verlies niet al te groot lijkt en dat het mogelijk moet zijn de returnwedstrij- den in winst om te zetten. De mini-com- petitie is ook weer gaan draaien en daar in werden klinkende resultaten ge boekt. Dames 17 april Be Fair 25-Driebruggen 9 Be Quick-Be Fair 26 B’e Fair 27-Sluipers 23 Alexandria 19-Be Fair 28 Oaze 13-Be Fair 29 Be Fair 30-Ad Astra 15 Be Fair31-Be Quick WADDINXVEEN - De wekelijke za terdagse vlooienmarkt in de veilinghal van de Coöperatieve Tuiniersvereni- ging Gouda en omstreken aan de Bre- deweg viert komend weekeinde het 3- jarig bestaan. Er is niet alleen een vlooi enmarkt op vrijdag en zaterdag, maar ook op maandag 30 april (Koninginne dag). Tijdens het vlooienmarktspektakel treedt zaterdag 28 april tussen 12.00 en 1400 uur de zangeres Corrie Konings op. Een paar duizend mensen hebben op Tweede Paasdag aan de IJserman- weg de door de Ouderwaterse auto crossclub Rang Pang, samen met het Sportweekcomité, gehouden auto cross bezocht. Het was een geweldig spektakel met mooi weer. De vier klassen (1300 cc, 1600 cc, specials en stockcars) telden 100 deelnemers, die er op los botsten, te water raak ten en anderzins spectaculair bezig waren. Uitslagen: 1300 cc: 1. Hans Schilder; 2. Karei de Boer; 3. Arie Koole. 1600 cc: 1. Arie Doomenhal; 2. Ad Tollenaar; 3. Ad Stuurman. Specials: 1. Gerrit Nap; 2. Kees van der Kroft; Piet van Dijk. Stockcars: 1. Piet van Eijk Bos; 2. Ries Kemp; 3. Hans Baegen. WADDINXVEEN In de districts competitie van de Koninklijke Neder landse Schutters Associatie (KNSA), waaraan 12 verenigingen deelnemen met 180 schutters, behaalden de le den van de schuttersvereniging Wad dinxveen - op dit moment bezig met een ledenwerfactie - goede resulta ten. raad zich in februari heeft uitge sproken voor een zwembad in Bos koop is er nooit een definitief nee tegen de gezamelijke plannen uitgesproken. Het college zegt verder het te betreu ren dat er geconstateerd moet 'wor den dat ‘ondanks enkele in de door haar gepresenteerde plannen aange brachte wijzigingen met Regron geen overeenstemming kan worden bereikt waarmee alle partijen kunnen instemmen’. Met het beëindigen van de onderhandelingen met Regron is er nog geen oplossing gevonden voor het zwemmen in Boskoop. De huidi ge ballonoverkapping is werkelijk tot op de draad toe versleten en het is uit het oogpunt van hygiene bij na onverantwoord om dit bad veel langer dan nodig open te houden. Voor Waddinxveen daalde het ver trouwen in Regron Health en Leisure BV met de dag als het ging om de door deze Noordwijkse BV, inmid dels al geconfronteerd met faillise- menten, geboden alternatieve mo gelijkheden om te komen tot het terugdringen van het jaarlijkse tekort op de begroting voor de tennishal en het zwembadcomplex, beide in het sportpark “de Sniep”. Voor dit jaar gaat het om een bedrag van ongeveer f. 800.000,- dat zal moeten worden bijgepast, mede omdat het aantal ge bruikers afneemt. Het niet doorgaan van het Gouwe bos-complex betekent voor Waddinx veen in ieder geval dat gewoon zal worden doorgepraat met de Amster damse beleggings- en financierings maatschappij Cobel, die begin dit jaar liet weten dat men van die zijde bereid is om de huidige tennishal en de zwembadaccommodatie over te nemen en het geheel uit te breiden tot een regionaal recreatiecentrum door het aanbrengen van een golf- slagbad, whirlpool en dergelijke, plus overkapping van (een gedeelte) van het open bad, bouw van accommo daties voor squash, bowling, petit-" restaurant etc. Waddinxveen heeft met Regron ge sproken sinds oktober vorig jaar. De ze projectontwikkelaar werd in de gelegenheid gesteld om een alterna tief uit te werken voor Boskoop en Waddinxveen samen, waardoor zowel het krakkemikkige ballonbad uit Bos koop als de zwem- en tennisaccom modatie in het Waddinxveense sport park “de Sniep” buiten gebruik zou den worden gesteld. Half januari stonden de eerste plannen op papier voor een Gouweboscomplex, maar fi nancieel rond zou dit miljoenenge- beuren echter nooit komen. Hierbij waren ook zaken als subsidie, tarie ven, zwembadpersoneel, school zwemmen aan de orde. Boskoop, dat de oude plannen om Op die manier valt ook het doek over de plannen voor het kolossale zwem- en recreatiecomplex tussen Boskoop en Waddinxveen, waar over het college van B. en W. op 24 januari voor het eerst in een openbaar stuk repten. Hoewel aan de Waddinxveense gemeenteraad nog op 8 februari werd geschreven dat er meer tijd nodig was voor de nodige studie werd al gauw duidelijk dat de toen daarvoor gedachte 4 tot 6 we ken uiteindelijk geen uitstel maar afstel zouden betekenen. TC' 200 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 25 APRIL 1984

Weekblad voor Waddinxveen | 1984 | | pagina 7