GEMEENTE WAD DINX VEEN Laatste week Sportweek Waddinxveen Foto’s van balletvoorstelling Pizzeria Voetbalfinales, wandelen, klaverjassen, zwemmen, vissen, disco in het ALS NIEUW Koppel-klaver- jastournooi van De Springplank in AF-centrum M. C. Kloet Brugcentrum telefoonnummers/openingstijden OPENBARE WERKEN VERKEER EN VERVOER Woensdag 30 mei Zaterdag 2 juni Zaterdag 9 juni VERGADERINGEN SPREEKUREN WELZIJNSZAKEN Woensdag 6 juni Vrijdag 1 juni Maandag 4 juni Dinsdag 5 juni MILIEUZAKEN Vrijdag 8 juni BOUWVERGUNNINGEN Woensdag 13 juni 20.00 uur - Bridgedrive BESTEMMINGSPLANNEN VERKIEZINGEN Kies het zekere voor het onzekereKies Kok en Mercedes-Benz. Een ideale en betrouwbare combinatie! 1 Philips 67 cm 1 Sanyo Videorecorder samen 1595- 51 cm Graetz 695- met afstandsbediening 795- 56 cm Graetz 795- met afstandsbediening 895- Met garantie, zolang de voorraad strekt. Showroom: Videotheek De Waal, Zuidkade, Waddinxveen, Tel. 01828-13500 UW TELEVISIE- DOKTER 19.00 uur - Viswedstrijd WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 30 MEI 1984 01820-16066 010-362244 Wijziging vuilnisophaaldienst de velden van de voetbalvereniging voor deze viswedstrijden aanmelden. a L. PLANKIER 22-26. BOSKOOP. TELEFOON 01727-21(0/3^10 Wegafsluitingen In verband met de uitvoering van herbestratingswerken zal het ge- Voor de komende dagen staan in het ka der van de 39e Sportweek Waddinxveen nog de .volgende evenementen op het programma: 20.00 uur - Bingo voor 65-plussers In het Anne Frank-centrum. Waddinxveen, 30 mei 1984. De burgemeester voornoemd. Van der Linden. Alarmering Brandweer Politie Ongevallen Medische hulp Ambulancedienst Telefonische hulpdienst geestelij ke en sociale nood Storingsdiensten Gas en elektriciteit Waterleiding (telefoonbeantwoorder) Centrale Antenne Inrichting (CAI) Waddinxveen, 30 mei 1984. De burgemeester voornoemd. Van der Linden. Waddinxveen, 30 mei 1984. De burgemeester voornoemd, Van der Linden. 01820-15767 01727-4044 070-210001 12222 13000 13000 De door de Waddinxvener Th. Burger voorgezeten nieuwe klaver- jasvereniging. waaróver we meer zullen publiceren, kaart elke dins dagavond in bar Pardon. De kop pel klaverjaswedstrijd gebeurt on der auspiciën van de Nederlandse Klaverjas Federatie. Klaverjassers die zich nog niet hebben laten inschrijven doen er goed aan zich te melden bij de heer Van der Vlis van ”De Springplank". 2. de dienst op maandag 11 juni 1984 (2e Pinksterdag) - wijk I (Groenswaard I, Bomenwijk, Tuinbouwgebied, Dorpstraat e.o., Zuidplas) - wordt uitgevoerd op dinsdag 12 juni 1984. Deze rubriek met officiële bekendmakingen en mededelingen is samengesteld door Gemeente Waddinxveen, Raadhuisplein 1, telefoon 01828-14433. Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. Gemeentelijke diensten Gemeentesecretarie Dienst Openbare Werken en Bedrijven 14433 14433 19.30 uur - Damesvoetbal Terrein: Velden van de voetbalvereni ging "Waddinxveen" in het sportpark "de Sniep". 11.00 uur - In w inkelcentra Groens- voorde, Oranjegalerij en Passage demonstraties gymnastiekvereni ging TOOS. Daarna met muziek door Waddinxveen. Aanvangstijd propaganda-demonstra- Waddinxveen in het sportpark "de Sniep". 18.15 uur - Schoolzwemwedstrij- den. In het openluchtzwembad ”de Sniep". 9.30 uur - Viswedstrijden Viswedstrijden voor de jeugd tot en met 14 jaar in de ringvaart bij de brug in de Vanaf heden ligt voor een ieder gedurende veertien dagen de beslui tenlijst van de vergadering van de gemeenteraad van 26 april 1984 ter gemeentesecretarie, afdeling Interne Zaken, ter inzage. Tevens bestaat de mogelijkheid tot het beluisteren van de op deze vergadering betrekking hebbende cassettebandjes. Burgemeester C. M. van der Linden gaat niet door. W'ethouder P.F.J. van Schie: na afspraak. Wethouder L.M. Oosterbroek-Waagmeester: vrijdagmorgen van 10.00-12.00 uur. Wethouder M. Kraaijestein: na afspraak. Inspraak Programma 1985 sociaal-cultureel werk en emancipatiewerk van de Provincie Zuid-Holland Vanaf heden t/m 12 juni a.s. ligt op de Afdeling Welzijnszaken ter inzage het programma 1985 sociaal-cultureel werk en emancipatie werk. In dit programma zijn de provinciale beleidsvoornemens voor 1985 op genoemde terreinen neergelegd. WADDINXVEEN/GOUDA - Uit het handelsregister van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Mid- den-Holland blijkt dat M. C. Kloet is uitgetreden als directeur van Schilder werken Kloet BV. Waddinxveen en dat het zaakadres van deze BV is gewijzigd in Brugweg 52. OPENINGSTIJDEN Gemeentesecretarie elke werkdag van 08.30-12.30 uur. Dienst Openbare Werken en Bedrijven: elke werkdag van 08.30-12.00 uur. In de middaguren kunt u alleen dan terecht indien u een afspraak hebt gemaakt. Het bouwplan is in strijd met het be stemmingsplan Brugcentrum (het ‘oude’ plan). Het bouwplan ligt met ingang van 1 juni 1984 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie afdeling Algeme ne Zaken en Ruimtelijke Ordening, Raadhuisplein 1. Gedurende deze termijn kunnen door een ieder bij burgemeester en wethouders, Raad huisplein 1 te Waddinxveen, schrif^e- lijke bezwaren worden ingediend. 21.00 uur - Nachtrit autoclub De Gouwe Rijders Voor de autopuzzelaars organiseert de Waddinxveense autoclub de "Gouwe Rijder" een auto-oriëntatierit. Inschrij ven vanaf 20.30 uur tot 21.30 uur in de cantine van de V. V. Waddinxveen. De start van deze 29e "Nachtrit”, die tot in de vroege ochtenduurtjes van de volgende dag duurt, vindt plaats vanaf 21.00 uur. De kosten bedragen voor niet-leden 17,50; leden betalen 12,50. Degenen die het minst aantal strafpunten behalen kunnen kiezen uit een lange reeks prachtige prijzen (le prijs: een fiets). 13.00 uur Open Korfbaltournooi Open korfbaltournooi voor vijfde en zesde klassers van het basisonderwijs op Staringlaan. Op die plek kan men zich In verband met de bouw van een voet-/fietsbrug over de onlangs al daar gegraven singel zullen de Fazantdreef en de Gerstakker t.p.v. deze te maken brug gedurende de periode van 12 juni 1984 t/m 29 ju ni 1984 voor alle verkeer inclusief voetgangers zijn gesloten. 20.00 uur - Sportweek-disco-drive- in Tot besluit van de Sportweek een groot se Sportweek-Disco-Drive-ln voor de Waddinxveense jeugd en voor hen die zich nog jong voelen Toegangsprijs 5,00. De kantine van "Waddinxveen" gaat open om 20.(X) uur. 18.30 uur - Wandeltochten over 8 en 12 km. De wandeling van de Sportweek! Vanaf 18.30 uur wordt in sportpark "de Sniep" gestart voor een wandeltocht over 8 en 12 km door en rond onze ge meente. Een uitstekende en gezellige mogelijkheid om de benen eens te strekken! Er kan individueel worden deelgeno men, maar ook met groepen die dan uit tenminste 12 personen (inclusief lei ding) moeten bestaan. De groepen wor den onderweg beoordeeld door een des kundige jury en kunnen in aanmerking komen voor een van de vele groepsprij- zen. Iedere deelnemer/ster ontvangt na het volbrengen van de wandeltocht een medaille. Het inschrijfgeld bedraagt 2,00 per deelnemer/ster. 20.00 uur - Open Klaverjaswed strijd In de kantine van de voetbalvereniging Waddinxveen kunnen liefhebbers van het edele kaartspel "klaverjassen" hun hart ophalen. Aanvang van dit Sport- week-klaver jastournooi is om 20.00 uur. Inschrijfkosten 3,50 per deelne- mer(ster). Uiteraard zijn voor de hoogst geklasseerden weer mooie prij zen beschikbaar. WADDINXVEEN - De 39e Sportweek Waddinxveenimmer op touw ge zet door een enthousiast Sportweekcomité met voorzitter Henk van Ge- looven en secretaris Fred van der Steen als de meest bekende gezichten, wordt pas zaterdag 9 juni afgesloten met een viswedstrijd voor de jeugd tot en met 14 jaar in de ringvaart bij de Staringlaan. Dan komt weereen einde aan het sportieve evenement, dat vrijdag 18 mei van start ging en dus ruim drie weken in beslag neemt. Een sportweek met een record aantal deelne mers aan het dames, school, bedrijfs- en straatvoetbaltournooi en met een vorige week in het sportpark ”de Sniep" gehouden Lunapark met een 15- tal leuke attracties om de kas van het Sportweekcomité weer wat te vullen Als reprise is er nog een bridgedrive op woensdag 13 juni. ties: 11.00 uur. Duur: ca. 15 min. Aard van deze demonstraties: Groensvoor- de: minitramp-springen, K.W.-plein: lange mat-springen. Passage: jazz-gym- nastiek. Na afloop begeven deze groep jes zich (al of niet begeleid door drum band) naar het veld van Waddinxveen voor deelneming aan de grote demon strati?. In geval van slecht weer verval len bovengenoemde activiteiten en wordt er één grote demonstratie gehou den in de sporthal aan de Sniepweg. 18.30 uur - Voetbalwedstrijden Waddinxveen, WSE en Be Fair om de burgemeester C. A. van der Hooft-bokaal. Terrein: voetbalvereniging Waddinx veen in het sportpark "de Sniep". Wedstrijdindeling: W’veen-Be Fair 18.30 uur; WSE-W’veen 19.30 uur; Be Fair-WSE 20.30 uur. 18.00 uur - Finales dames-, be drijfs- en straatvoetbaltournooien. Terrein: Voetbalvereniging "Waddinx veen” in het sportpark "de Sniep”. Aanvraag hinderwetvergunning Burgemeester en wethouders van Waddinxveen maken bekend, dat op 1 februari 1984 is ingekomen een aanvraag ingevolge de Hinder wet van Lehmann en Troost B. V.Bredeweg 23, alhier, voor het op richten en in werking hebben van een inrichting voor opslag van fruit aan de Bredeweg 23, alhier. Aangezien er voorshands wordt aangenomen dat er geen behoefte zal bestaan over de aanvraag adviezen uit te brengen of daartegen bezwaren in te brengen, is de door ons opgestelde ontwerp-beschik- king tegelijkertijd met het verzoek om vergunning ter inzage gelegd. Wij zijn voornemens de vergunning te verlenen onder 51 voorschrif ten ter voorkoming of beperking van gevaar, schade of hinder bui ten de inrichting. De aanvraag, de ontwerp-beschikking en andere ter zake zijnde stukken liggen tot 1 juli 1984 óp de afdeling Algemene Zaken en Ruimtelijke Ordening van de gemeentesecretarie ter inzage, elke werkdag van 8.30 tot 12.30 uur, en buiten de kantooruren op afspraak. Tijdens deze periode kunnen gemotiveerde bezwaren schriftelijk bij ons college worden ingediend. Degene die een bezwaarschrift in dient. kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te ma-, ken. 11.30 uur - Gymnastiekdemonstra- tieTOOS In het kader van de Sportweek organi seert TOOS-gymnastiek een demon stratie op het veld van Waddinxveen aan de Sniepweg. Aanvang: 11.30 uur. In samenwerking met de hengelsport- vereniging Waddinxveen (H.S.W.) or ganiseert het sportweekcomité het jaar lijkse vistournooi. Dit jaar wordt deze wedstrijd gehouden op vrijdag 8 juni. Gevist wordt in de Gouwe tussen Burg. Trooststraat en St. Victorstraat. Aan vang wedstrijd 19.00 uur precies. Mel den en in ontvangstnemen plaatsnum mers vanaf 18.15 uur aan de Gouwe bij de Apollolaan. Einde wedstrijd 21.30 uur, waarna aansluitend de preisuitrei- king plaats vindt in de cantine van de v.v. "Waddinxveen” aan de Sniepweg (bij zwembad). Deelname is mogelijk individueel en per team van max. 5 personen. Een te am kan bestaan uit collega's werkzaam bij hetzelfde bedrijf, maar ook uit vrien den, familie en buren. De prijzen zijn: 1 wisselbeker en 3 bekers voor de teams, maar de individuele resultaten van te amleden tellen ook volledig mee voor de individuele wedstrijd. Bij de indivi duele wedstrijd kunnen worden gewon nen: 1 wisselbeker, 3 bekers voor de 3 hoogst geclasseerden en een groot aan tal keuzeprijzen al naar gelang de be haalde resultaten. De kosten voor het inschrijven met een team bedragen 25,- (5,- per deelne mer). Individuele deelnemers betalen eveneens f5,-. De mogelijkheid tot inschrijven sluit op 6 juni om 21.00 uur! Hoe kan men inschrijven: Individuele deelnemers: doe een biljet van 5,- in een enveloppe en adresseer deze aan C. van Kooten, Alpherwetering 74 of aan F. J. v. d. Steen, Vijverlaan 43 beiden te Waddinxveen. Op genoemde adressen bezorgen (in de bus werpen) of per post verzenden. Naam en adres deelnemer op achterzijde enveloppe vermelden! Teams: Doe een biljet van 25,- in een enveloppe en voeg daarbij een briefje met daarop duidelijk vermeld evt. de naam van het team en de 5 namen en adressen van de 5 teamleden. Ook weer in de brievenbus gooien of per post ver zenden aan de bovengenoemde insch- rijfadressen. 20.00 uur - Sportweekbingo Eveneens op deze vrijdag kan men van af 20.00 uur deelnemen aan de grootse Sportweek-Bingo in de kantine van "Waddinxveen”. WADDINXVEEN - Er kan tot en met 8 juni worden ingeschreven voor het op 27 oktober in het Anne Frank-centrum door de nieuwe Waddinxveense klaverjasvereni- ging De Springplank te houden koppel klaverjastournooi voor ver enigingen. De inschrijvingskosten bedragen 4,- per persoon. Opga ven dienen te worden gericht aan K. M. v. d. Vlis. Juliana van Stol- berglaan 67, Waddinxveen. deelte Jan Dorrekenskade-Oost gelegen tussen de Julianastraat en de Alpherwetering gedurende de periode van 4 juni 1984 tot en met 22 juni 1984 voor het doorgaande verkeer zijn gesloten. Over het gratis busvervoer en kaarten voor de balletvoorstelling op vrijdag 22 juni om 20.15 uur kan men in lichtingen verkrijgen en bestellingen doen bij de afdeling algemene zaken van het gemeentehuis Waddinxveen (tel. 14433) en bij de VVV Boskoop aan de Rozenlaan (tel. 4644). Er zijn speciale kortingen op de toegansprij- zen voor 65-plussers en 26-minners. I.v.m. Hemelvaartsdag en Pinksteren zuilen de navolgende wijzi gingen in de vuilnisophaaldienst plaatsvinden: 1 de dienst op donderdag 31 mei 1984 (Hemelvaartsdag) - wijk III (Vondelwijk, Oranjewijk-noord) - wordt uitgevoerd op vrijdag 1 juni 1984; Aanvraag bouwvergunningen De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend dat het college van burgemeester en wethouders voornemens is om met toepassing van artikel 50, lid 8, van de Woningwet en gebruikmaking van de zgn. algemene verklaring van geen bezwaar van Gedeputeerde Sta ten van Zuid-Holland bouwvergunning te verlenen ten behoeve van het perceel Vijverlaan 8; het plaatsen van een dakkapel. Het bouwplan ligt met ingang van 1 juni 1984 gedurende 14 dagen- voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie, afdeling Algeme ne Zaken en Ruimtelijke Ordening, Raadhuisplein 1. Gedurende deze termijn kunnen door een ieder bij burgemeester en wethouders, Raadhuisplein 1 te Waddinxveen, schriftelijke bezwa ren worden ingediend. WADDINXVEEN - In het al jaren leegstaande woon-winkelpand van slijterij Van Eeuwen aan de Zuidkade 3 gaat zich een pizzeria vestigen. Dat blijkt uit een openbare bekendma king van burgemeester C.M. van der Linden. Onze eerste burger laat na melijk publiek weten dat B. en W. voornemens zijn om met toepassing van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning en de Woningwet vrijstelling te verlenen van de bepalingen van het ter plaatse geldende bestemmings plan en vervolgens bouwvergunning te verlenen ten behoeve van het per ceel: Zuidkade 3; het gedeeltelijk veranderen - inwendig - van een win kel annex woonhuis in een restaurant (pizzeria) annex woonhuis. De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend dat burgemees ter en wethouders voornemens zijn om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8, van de Woningwet vrijstelling te verlenen van de bepalingen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan en vervolgens bouwvergunning te verlenen ten behoeve van het perceel: Zuidkade 3; het gedeelte lijk veranderen - inwendig - van een winkel annex woonhuis in een restaurant (pizzeria) annex woonhuis. De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend dat het college van burgemeester en wethouders voornemens is om met toepassing van artikel 50, lid 8, van de Woningwet bouwvergunning te verlenen ten behoeve van het perceel Winterdijk, sectie H, nr. 1160. het ver groten van een trekkas. Het bouwplan ligt met ingang van 1 juni 1984 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie, afdeling Algeme ne Zaken en Ruimtelijke Ordening, Raadhuisplein 1. Gedurende deze termijn kunnen dooreen ieder bij burgemeester en wethouders. Raadhuisplein 1 te Waddinxveen, schriftelijke bezwa ren worden ingediend. In het kader van de Waddinxveense Sportweek wordt ook dit jaar weer de traditionele bridgedrive georganiseerd en wel op woensdag 13 juni 1984. Zoals gewoonlijk wordt de drive weer gehou den in het verenigingsgebouw Het Tref punt. Aanvang 20.00 uur precies. Inleg- geld 12,50 per jaar. In elke lijn worden 3 prijzen beschikbaar gesteld. Men kan zich (per paar) telefonisch melden bij de navolgende leden van het bestuur: H. Jenné, tel.. 12292; D. J. Schutte, tel. 13005; W. Moons, tel. 12398. In ver band met de grote belangstelling en de beperkte speelruimte is spoedige aan melding dringend gewenst. Voorbereidingsbesluit bestemmingsplan ’’Zuidkade I’’ De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend dat ter gemeen tesecretarie, afdeling Algemene Zaken en Ruimtelijke Ordening, met ingang van 1 juni 1984 gedurende één maand voor een ieder ter inzage ligt het raadsbesluit van 26 april 1984, waarbij wordt ver klaard, dat een herziening wordt voorbereid van het bestemmings plan "Zuidkade I” voorzover het betreft een perceel grond ten noorden van Heemraadweg 33, zoals dat op de bij dat besluit beho rende situatietekening met rode omlijning is aangegeven. Waddinxveen, 30 mei 1984. De burgemeester voornoemd, Van der Linden. Twee opnamen uit de balletvoorstelling "Verklarte Nacht” van het Neder lands Dans Theater. (Foto's: Sven Ulsa). MERCEDES-BENZ BESTELWAGENS ~1~ - WADDINXVEEN - Twee foto’s van het ballet ‘Verklarte Nacht’, onder deel van het Holland-Festivalpro- gramma van het Nederlands Dans Theater, waarnaar op vrijdagavond 22 juni gratis een bus zal rijden van Waddinxveen en Boskoop naar het Circustheater in Scheveningen en te rug. Op het programma staaat verder nog TEnfant et les Sortilèges’ met mede werking van The New Swingle Sin gers’ en ‘Danza’. Met Verklarte Het bouwplan is in strijd met het bestemmingsplan Brugcentrum (het „oude” plan). I let bouwplan ligt met ingang van 1 juni 1984 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie, afdeling Algeme ne Zaken en Ruimtelijke Ordening, Raadhuisplein 1. Gedurende deze termijn kunnen door een ieder bij burgemeester en wethouders. Raadhuisplein 1 te Waddinxveen, schriftelijke bezwa ren worden ingediend. Nacht’ gaat het om twee wereldpre mières en een reprise. Verzending oproepingskaarten In de periode van 28 t/m 29 mei 1984 zijn door de P.T.T. de oproe pingskaarten bezorgd voor deelname aan de stemming ter verkie zing van de leden van het Europees Parlement op 14 juni 1984. De kiezer die op de dag van de kandidaatstelling (2 mei 1984) in het kiezersregister van de gemeente Waddinxveen is opgenomen en vandaag nog geen oproepingskaart van de gemeente Waddinxveen heeft ontvangen, wordt verzocht contact op te nemen met de ge meentesecretarie, bureau Burgerzaken, tel. 14433, toestel 242.

Weekblad voor Waddinxveen | 1984 | | pagina 3