Automobilisten Waddinxveen? van alle zes 1 Jeugdraad: Wat biedt ÜÈ1 ïiirr rr. ,.r Jjj 11 keken te diep in het glaasje Brugfestijn ’84 was het drukst t P. Bouthoorn Het Weekblad feliciteert bouwt huis en kantoor Geen families, maar gezinnen WADDINXVEEN - In de ru briek ‘Slordigheden en struike lingen’ in ‘Nieuwsblad Nieuws’ van de Nederlandse Nieuws- bladpers (NNP) komt deze keer een bericht uit de Goudsche Courant voor met de kop “In Waddinxveen: Vijf families dakloos na felle brand”, die slaat op de vuurzee dié onlangs woedde in een aantal woningen aan de Kleikade. Weer stille tocht ’’dwaze moeders” J POLITIENIEUWS WADDINXVEEN O 4 V Snelheidscontrole 17 Lichtencontrole Lyceum Gouda Platform De Wegwijzer MAVO/LTO HA VO-Atheneum De Breevaart Betrapt Diefstallen Aanhouding Doorgereden Aanrijdingen d W*1 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 20 JUNI 1984 h y/ V ♦w 'WFT^fWVa-dfplorna aan het Christelijk Lyceum in Gouda slaagde uit Waddinxveen Leone Versluis. a Bi- 1 i Ni I 1/ De Waddinxveense jeugdgemeente- raad kent zeven fracties: CDA (5 leden), WD (5 .leden), PvdA (4 le den), SGP (2 leden), HKV (2 leden), RPF (1 lid), EVP (1 lid). Op dit mo ment zijn er 19 leden bekend. De PvdA zoekt nog een kandidaat, terwijl nog niet bekend is of PPR en D’66 zich zullen laten vertegenwoor digen. Alleen de PSP doet definitief niet mee. Als fractievoorzitters in het jonge renorgaan fungeren Rob Hielema (CDA), Marianne Boer (VVD), Arie Slinger jr. (PvdA), Reinier Hulsman (SGP), Pieter Bos (Hervormde Kies vereniging), Dick Ploegers (EVP) en Menno v.d. Haven (RPF). Op dinsdag 12 juni werd door de po litie tijdens de ochtendspits snel heidscontrole gehouden. Van de in totaal 229 gecontroleerde voertuigen bleek dat 25 bestuurders zich niet aan de maximumsnelheid binnen de bebouwde kom hielden. De hoge snelheden van deze chauffeurs gingen van 67 t/m 87 km per uur. Bij enkele incidentele controles nabij de kruising met de hefbrug werden totaal 16 verkeersdeelnemers (auto mobilisten. bromfietsers en fietsers) Voor het HAVO-eindexamen slaag den: Ilse Beacke, Petra Bakker, Ron de Bakker, Niek van Beaumont, Arnold van den Berg, Carolavan den Berg, Peter van den Berg, Jessica Bergkotte, Rudolf Booij, Ilse Bordes, Fred van de Bom, Michel Brinkegre- ve, Bob Jan ten Broeke, An de Bun del, Sjoerd van der Burg, Jaap Bus- kop, André van Bijsterveld, Sandra Dijkhooff, Liesbeth Doude v. Troost wijk, Hanna Dijkhuizen, Alex Dijks hoorn, Mark Fraters, Marlies v.d. Geer, Marlies Goudriaan, Irma de Graaff, Gerton Groenedijk, Emily Grünewald, Edwin de Haan, Marcel de Haan, Liesbeth Heemskerk, Johan van Helden, Tonny Heuvelman, Lin da yofman, Linda Holkema, Petra Huisman, Astrid de Jong, Adri de Jong. Jeroen Jungslager, Margriet van Kaathoven, Mare Kalkman, Ron Klei weg, Theo Klomp, Moniek de Knik ker, Wim v.d. Kooy, André Koot, Deszö Kovacs, Eelco Kranenburg, Eric-Ben Kuipers, Jan Erik Kulik, Ge raldine v. Laar, Erik v.d. Laarse, Scar lett Lawson, Ira v. Ligten, Peter v.d. Loo, Jacqueline v.d. Louw, Henriette Maathuis, Liane Maathuis, Monique Mathlener, Erik Molenaar, Dick Mul der, Yvonne v.d. Nieuwendijk, Astrid Nooteboom, Jorien den Oudsten, Marcel Philippo, Frank Picard, Peter Jan Polet, Rosita Pos, Mieke Rave- stein, Regine Retel Helmrich, Bart Roest, Ed Roos, Hans Roos, Daphne de Ruiter, Caroline Ruijtenbroek, Mirjam Schiessl, Luuk Schouten, Ni co Schouten, Annemarie Sluiter, Ri cardo Slijngard, Walther Sonneveld, Deborah van Stee, Ingrid Stolwijk, Perry Tofield, Gerben van Veen, Rex Veldhuis, Matthias van Vliet, Caroli ne Vogelaar, Marcel Voskuilen, Mari- ke van Weelden, Hans v.d. Windt, Henriette Weinen, Gert-Jan Zuidam. Voor het LTO-diploma slaagden: Afdeling bouwtechniek C-niveau: Uit Waddinxveen: Ferry Flipse, Ruud Pijpers, Hilbert de Rooij, Robert Wijsman. Uit Zeven- dat door burgemeester C.M. van der Linden als “politiek jongeren plat form” werd aangeduid, is er gekomen op initiatief van de plaatselijke Par tij van de Arbeid. De leden ervan zijn door de Waddinxveense eerste burger er voor gewaarschuwd niet te probe ren de echte gemeenteraad te inti mideren. Na een daartoe door enkele in de jeugdgemeenteraad vertegenwoor digende fractie vóór de pauze te hou den inleiding is er na de pauze ge legenheid tot nadere discussie over dit vraagstuk, waarbij zeker ook door het publiek schriftelijk tevoren inge diende vragen, opmerkingen en der gelijke aan de orde zullen komen. De bijna twee maanden geleden ge houden installatievergadering van de nieuwe jeugdgemeenteraad werd druk bezocht. Het jongerenorgaan, Burgemeester Van der Linden noem de alle begin moeilijk, ook die van een stukje politieke training. De waarde van een jeugdgemeenteraad zag hij in het feit dat jongeren el kaar daarin onbevangen kunnen ont moeten en een stuk maatschappelijke betrokkenheid aan de dag kunnen leggen. Hoewel de jeugdgemeente raad geen officieel orgaan is meende Waddinxveens eerste burger wel dat er van vrijblijvend gepraat geen spra ke behoeft te zijn. “Je hoort en leert van elkaar”, vond de heer Van der Linden. ther Lenthing, Jacqueline Maillé, Frits Meisenbacher, Marbara Meloni, Judith Meijer, Yvonnp Mounts, Es ther van Noort, Stephan Nijessens, Mariëlle van Ooi, Barbera Ossen, Ed dy Rietveld, Hugo-Jan Ruts, Caroline Rijnbeek, Henk Schar, Marco Schild, Corine Simon, Yvonne Sire, Jos Sluys, Patricia van Soest, Maarten Stammers, Petra Turenhout, Tom v. Veen, Peter Vermeij, Emiel de Vlie ger, Astrid van Vliet, Elisabeth van Vliet, Jessica Waayers, Coen Wagner, Mariët van der Werf, Frans Winkel, Bas Wulffers, Willem van Wijngaar den. Ariënne Zwijnenburg. WADDINXVEEN - "Waarschijnlijk heeft het Brugfestijn '84 het meeste publiek getrokken van alle vijf voorafgaande Brugfestijnen". Die conclu sie trekt de heer G. P. Kraijesteijn, voorzitter van het winkelcentrum Brug, dat voor de zesde maal in successie aan de voet van de Waddinx veense hefbrug een grandioos openluchtfestijn hield onder stralende weersomstandigheden. Het was vrijdagmiddag en -avond en zaterdag de gehele dag een zeer grote drukte. Dat begon al bij de opening op vrijdag middag door burgemeester C. M. van der Linden. Toen waren al 700 mensen op' het Brugfestijn '84 aanw'èzig om door hun aanwezigheid en deelname aan de openingshandeling in aanmer king te komen voor één van de Brug- waardebonnen. De gehele manifestatie is volgens de or ganisatoren vlekkeloos verlopen. Van uit het publiek werden veel positieve re acties gehoord, vooral het gegeven dat het Brugfestijn '84 ditmaal bijna geheel werd "bemand door eigen winkeliers en bedrijven sprak iedereen aan. De attracties, zowel in het sportieve vlak als wat de muzikale prestaties be treft op de terrassen en op het braderie- De westgevel van het woonhuis en kantoor van aannemer P. Bouthoorn aan de Mercuriusweg. Het ontwerp is van het Waddinxveense teken- en ont werpbureau F. Leenen. Aan de Christelijke Scholengemeen schap De Wegwijzer zijn geslaagd voor het eindexamen LEAO Errol Ben schop, Anton Deelen, Anita Lammert- se, Carla Toor en en Marjan van Zan ten-, voor de afdeling LHNO Elly Hoog- endoorn, Dimile Kooyman, Netty Lughthart. Jany Rademaker, Aukje Repko en Liesbeth Sluyter, voor de af deling IHNO Monique van Esschoten en Dinie Maaten en voor de afdeling MHNO José Hagendoorn en Mariska Oosterom. WADDINXVEEN - Het Weekblad voor Waddinxveen feliciteert opnieuw een rij Waddinxveense geslaagden. Aan de christelijke scholengemeen schap voor MAVO/LTO "Koningin Wilhelmina” aan de Sniepweg slaagden voor het MAVO-diploma: Uit Waddinxveen: Jeanine van Alfen. Marco Bakker. Olaf Boezelijn, Elza Bontenbal, Milly Breton van Groll, El ma Brouwer, Marco Commissaris, An gelique van Dam. Rolf Dool, Arie-Pie ter van Dijk. Renate Dijkema. Kees Hiemstra. Joke Hogeweg, Christel v.d. Honing, Alice Hoogerbrugge, Fokko Keizer, Gert Kool, Wim Lebbing, Peter Noordam. Mariska van Noort, John den Ouden, Peter Oudijk, Leon de Rooij, Trea Sahetapij, Arie Schipper, Allard Schram. Sylvi Schwartz, Martine Sluimer, Bob Steenwinkel, Carla Stra- ver, Marjolein Tukker, Frank van Uunen. Esther Viering, Wido v.d. Vin- ne, Mathilde Vis, Marianne Visser. Marcel Vons. Ruud Wensveen. Uit Moerkapelle: Ineke Hoogkamer. Hans v.d. Spek. Uit Zevenhuizen: Erik Noorland. Uit Alphen a/d Rijn: Marlou Reid. Uit Boskoop: Dick Janssen. Uit ’s-Gravenhage: Dominique Best. Uit Moordrecht: Antoinette Vergeer, Ri chard Wicherts. Uit Reeuwijk: Ton Kwakernaak. huizen: John v.d. Knaap, Leen Nee- leman. Uit Boskoop: Mare de Wit. B-niveau: Uit Waddinxveen: Robin de Graaf, Leen de Mik, Wim v.d. Plaat, Ton van Rosse, Jaap van Vuu- ren. Uit Boskoop: Eric Keyzer, Ed win de Vrij. Uit Hazerswoude: Leon Hartman. Uit Moerkapelle: Nico van Striem Uit Reeuwijk: André Koot. Afdeling installatietechniek C-niveau: Uit Waddinxveen: Ruud Grootendorst, Wim Verblaauw. Uit Boskoop: Edward Brand. Uit Moer kapelle: Edwin Buitelaar. B-niveau: Uit Waddinxveen: Arnold Alberts, Fred v.d. Flier, Peter v.d. Laan, Jan-Ariê Neeleman, Fred Smit. Uit Boskoop: Davy Hardus, Eldert- Jan de Jong. Uit Alphen a/d Rijn: Jerry van Gonter. Afdeling mechanische techniek C-niveau: Uit Waddinxveen: Tonny Goudriaan, Peter v.d. Hoek, Peter v. Ingen, Jan-Willem Lucas, Jan-Gijs de Visser, Willem v.d. Wouden. Uit Ze venhuizen: Marco van Tilburg. B-niveau: Uit Waddinxveen: Marcel van Beek, Kees Bierma, Caroline Boom, Dirk-Jan de Bruyne, Gerben van Driel, Thijs Mourits, Wim Neder- hoff, Michel Nieuwerf, Henk Oos terom, Rudi Schaffer, Richard Scharff, Fox Sekeris, Frank Stam. Uit Boskoop: Gerard Bruin, Theo Fransen, Marco v.d. Ing, Marcel Bogaards. Uit Moerkapelle: Bas Hof man, Martien van Nieuwkoop. Uit Hazerswoude: Kees Bremmer, Johan van Dorp, Richard van Dijke. Uit Ze venhuizen: Cor Koppenaal. WADDINXVEEN De Waddinxveense jeugdgemeenteraad komt komende donderdagavond 21 juni om half acht voor de tweede maal dit voorjaar in de raadzaal van het gemeentehuis in vergade ring bijeen. Opnieuw fungeert als voorzitter wethouder P.F.J. van Na in de installatievergadering van dinsdagavond 24 april het onderwerp “Werktijdverkorting; een oplossing voor de werkloosheid?” te hebben behandeld, zal deze keer het onder werp “Wat biedt de gemeente Wad dinxveen aan haar jeugd en wat ont breekt er” aan de orde zijn. Aan de Algemene School voor Lager en Middelbaar Beroepsonderwijs De breevaart in Gouda slaagde voor het eindexamen LHNO Angelique Roeloffs en Marleen Stigter. De heer P. Bouthoorn helpt zijn zoon P. Bouthoorn met het leggen van de eerste steen voor het aan de Mercurius weg te bouwen woonhuis en kantoor van het aannemingsbedrijf en keukenvoorlichting P. Bouthoorn. (Foto: Sjaak Noteboom). terrein, vielen bijzonder in de smaak. Het optreden van de l.eidse show- and marchingband Kunst en Genoegen - eëh muzikaal geschertk van de Stichting Meubelstad Waddinxveen - deed velen geboeid luisteren. De boeienkoning Joe Alcatraz en de wedstrijd om de titel Sterkste man van 't Hollands Hart deed het publiek mas saal naar het Raadhuisplein stromen. Een wanklank is twee dagen lang niet gehoord. Het mooie weer droeg er toe bij dat heel veel mensen er geen moeite mee hadden om uren op de Nesse, de Zuidkade en de Kerkweg-Oost te ver blijven. Er was dan ook zoveel te zien en te beleven, maar ook te koop en te proeven! Commentaar van Nieuwsblad Nieuws: “De Goudsche Cou rant is niet de enige die op bo venstaande manier ten onrech te een veel te grote omvang van narigheid laat vermoeden. Er waren geen vijf komplete fami lies dakloos, doch slechts vijf gezinnen. Geen honderd man of daaromtrent, maar slechts achttien mensen. Bovendien zouden wij zeggen dóór de brand en niet na de brand, maar allez. Ook elders worden onder invloed van het En gels telkens families genoemd als gezinnen bedoeld worden.” “Op een ander punt is de Goudsche Courant wel onge veer alleenstaand in anglicis men. Dat is in berichten over verkeersongelukken en ander nieuws waarin auto’s genoemd moeten worden. In Gouda heb ben ze het dan steevast over wagens, als klakkeloze vertaling van car. Het is geen vermijding van telkens hetzelfde woord, geen gebruik van synoniemen, neen altijd en alleen wagens.” WADDINXVEEN De Waddinxveense rijkspolitie heeft in de afgelopen week bij drie automobilisten bloedproeven afgenomen in verband met het feit, dat zij onder invloed aan het verkeer deel namen. Eén van deze bestuurders, onder wie twee plaatsgenoten, was bij een aanrijding betrokken, waarbij zijn auto nagenoeg total loss raakte. De auto moest worden afgesleept. De drie bestuurders kregen rijverboden opgelegd. In de nacht van woensdag 13 op don derdag 14 juni werd een 20-jarige in woner van Capelle aan den Ijssel op heterdaad betrapt bij een inbraak in de VIVO-supermarkt aan de Groens- voorde. Via braak was men het pand binnengekomen en bij het verlaten werd men betrapt door de politie. Een tweede kon zich aan zijn aan houding door de politie onttrekken, doch deze, een 17-jarige Rotterdam mer, kon een dag later worden aan gehouden. Bij onderzoek bleek, dat de knapen zich ook nog aan een inbraak in de nieuwe wijk Zuidplas hadden schul dig gemaakt. Verder bekenden zij te hebben ingebroken in een woning en in een bouwkeet te Capelle aan den Ijssel. Eén van hen heeft zich verder nog schuldig gemaakt aan een kluiskraak in Capelle aan den Ijssel met een an dere 17-jarige Rotterdamse knaap, die ook werd aangehouden. Pogingen tot inbraak werden ondernomen bij een kledingzaak in Gouda en een su permarkt te Capelle aan den Ijssel. In samenwerking met de afdeling jeugdzaken werden door de Wad dinxveense rijkspolitie de afgelopen week 3 Waddinxvenertjes (15, 13 en 13 jaar) aangehouden wegens enkele door hen gepleegde inbraken. Ze heb ben onder andere ingebroken in een snoepfabriek aan de Wilhelminakade en in totaal 5 keer in bedrijven aan de Mercuriusweg. Verder werden door hen enkele vlag gen weggenomen. Van de Wilhelmi nakade namen ze een bromfiets weg en bij een zuivelhandelaar werden 2 kratten bier ontvreemd. Zij bleken zich verder aan enkele winkeldief stallen te hebben schuldig gemaakt. Een gedeelte van de bij inbraken meegenomen buit kon worden ach terhaald. Zes andere jeugdige Waddinxveners (13 tot 15 jaar oud) werden door de politie gehoord wegens diefstal van vlaggen bij diverse bedrijven en win kels. Zij bekenden totaal 11 vlaggen te hebben gestolen en meegenomen. De meeste vlaggen konden worden achterhaald. De afgelopen week werd 5 keer aan gifte van diefstal van een fiets ge daan. Twee fietsen werden gevonden en één daarvan kon aan de eigenaar worden teruggeven. Op donderdag 14 juni werd een 14- jarige Waddinxvener aangehouden wegens een door hem gepleegde win keldiefstal. Hij bekende een doos Le go ter waarde van f 87,-- te hebben ontvreemd. Na verhoor werd de knaap heengezonden. Op zondag 10 juni werd ontdekt, dat er was ingebroken in een bedrijf op het veilingterrein aan de Bredeweg. In het bedrijf werd een kluis open gebrand. De buit bedroeg ca. f 3.000,- aan Nederlandse en vreemde valuta. Vanaf een tuinderij aan de Winterdijk werden een draagbare radio, merk Philips, en een fiets, merk Phoenix, weggenomen. Tussen vrijdag 8 en dinsdag 12 juni werd ingebroken in de samenwerkingsschool voor HAVO/Atheneum aan de Sniepweg. Een rekenmachine werd ontvreemd. Uit een nabij het Raadhuisplein ge parkeerd staande auto werden 2 autospeekers, de kentekenbewijzen delen I en II en enkele waardepapie ren ontvreemd. Op donderdag 14 ju ni werd aangifte van diefstal gedaan van ruim f 3.600,- uit een bedrijf aan de Nesse. Uit een afgesloten bu reau werd geld weggenomen en er werd een geldkistje meegenomen. Men is het pand kunnen binnenko men via een niet afgesloten zijdeur. In de nacht van zaterdag 15 op zon dag 16 juni werd ingebroken in een flatwoning aan de Busken Huëtlaan. De voordeur is opgengetrapt. Ont vreemd werden een videorecorder, een geldbedrag groot f 500,- en di verse sieraden ter waarde van ca. f 1.200,-. Op dinsdag 12 juni werd een 19-jari- ge Waddinxvener door de rijkspolitie van zijn bed gelicht en aangehouden. De aanhouding geschiedde op ver zoek van de Boskoopse rijkspolitie wegens een enkele weken geleden te Boskoop plaats gehad hebbend tref fen tussen de politie en een groep jongeren. De aangehouden Waddinx vener had daarbij een politieman van Gouda met een bierfles verwond. bekeurd, daar zij het voor hen geldend verkeerslicht negeerden. In de nacht van zaterdag 9 op zondag 10 juni werd op de Middelburgseweg een aldaar geparkeerd staande perso nenauto aangereden. De veroorzaken de bestuurder was meteen weggere den. Op donderdag 14 juni werd de ze bestuurder, een 20-jarige Alphe- naar achterhaald, die bekende de aan rijding te hebben veroorzaakt. Tegen hem is proces-verbaal opgemaakt. Aanzienlijke materiële schade was het gevolg van een aanrijding, welke op dinsdag 12 juni om 17.15 uur plaats vond op de kruising Maurits- laan-W. de Zwijgerlaan. Oorzaak was het niet verlenen van voorrang. Een 16-jarige bromfietser liep een gescheurde enkelband op, toen deze met zijn bromfiets door een afslaan de personenauto werd aangereden. Het ongeval vond plaats op woens dag 13 juni om 8.00 uur nabij de splitsing Noordeinde-Wadde. Op donderdag 14 juni om 9.00 uur vond een aanrijding plaats nabij een uitrit aan de Piasweg. De vanuit een uitrit komende bestuurder zette zijn voertuig vlak voor een naderende auto stil, waarna de aanrijding volg de. Persoonlijke ongelukken deden zich hierbij niet voor. Op zaterdag 16 juni vond op de krui sing Groensvoorde-Beethovenlaan een ongeval plaats, waarbij 2 perso nenauto’s waren betrokken. Eén van de auto’s raakte zodanig beschadigd, dat deze moest worden afgesleept. WADDINXVEEN - De aan de Heuvelhof 26 wonende aanne mer P.L.D. Bouthoorn is bezig met de bouw van een woon huis en kantoor bij zijn aan nemersbedrijf en keukenvoor lichting aan de Mercuriusweg. Voor deze uitbreiding legde vrijdagmiddag de 23-jarige zoon van de geboren Reeuwij ker P. Bouthoorn de eerste steen. Het geheel wordt neergezet naar ontwerp van het Wad dinxveense ontwerp- en teken bureau F. Leenen. De bouw ge beurt door het eigen aanne mersbedrijf, waarbij in totaal 6 mensen werkzaam zijn. Aannemersbedrijf P. Bout hoorn is gespecialiseerd in on derhoud, renovatie, verbouwin gen en uitbreidingen. Aan de Mercuriusweg beschikt men al acht jaar lang over een ruime werkplaats op de begane grond en gedurende vijf jaar keuken voorlichting op de eerste ver dieping. Het aannemersbedrijf zelf bestaat 14 jaar. Het geven van keukenvoorlich ting is in handen van mevrouw C.A. Bouthoorn-van der Laan. Nu zij straks bij de zaak zal wonen is.het voor haar en haar man veel beter mogelijk het be drijf te leiden. De verwachting is dat het woonhuis en kan toor eind dit jaar gereed zul len zijn. Aan de Samenwerkingsschool voor Havo/Atheneum zijn voor het eind examen Atheneum geslaagd: Lia Aarts, Edgar van Asperen, Idde Bak ker, Esmeralda Bautz, Peter v.d. Berg, Nathalie Bergwerf, Jan Piet v. Berkel, Martin Bloem, Remy Brenk- man, Coos de Bruijn, Ronald Bult huis, Peter Doomenbal, Dirk van Driel, Nicole Eggermont, Robert Jan Esveldt, Marc Faber, Iris van Geeren- stein, Jan Geers, Peter de Groot, Edith Groenendijk, Michiel Hartman, Petra Hasselbach, Lucy ter Heide, Stephan den Hengst, Maijan van den Hoorn, Henk Huisman, Jan Willem van de Hurk, Jacqueline Jansen, Conny Jansne, Peter Jonkers, Rut»® van Kersvergen, Bart Kleijer, Gea Kok, Ton de Kok, Jeffrey Kortüm, Marco Kraak, Koos van Leeuwe, Wal- WADDINXVEEN Vrouwen uit Waddinxveen zullen donderdag 21 juni Weer meedoen aan een stille tocht van de ‘dwaze moeders’ in Den Haag. ‘Ook al is het regime in Argen tinië verbeterd, in andere Latijns- amerikaanse landen verdwijnen nog steeds mensen,’ aldus de Waddinx veense leden van Amnesty Interna tional, Ineke Verheul-de Wolff (tel. 15376) en Anja Dijkhuizen (tel. 17640)waar men ook voor inlichtin gen terecht kan. Wie aan de Haagse stille tocht wil meedoen moet weten dat er vertrok ken wordt met de trein van 9.45 uur. De tocht uit solidariteit met al die verdwenen mensen start op het Ma lieveld in de residentie om 11.00 uur. Drukte op de zesde editie van het Brugfestijn '84. Massale belangstelling voor de wedstrijden om de titel Sterkste Man Van 't Hollands Hart. Burge meester C. M. van der Linden verricht de officiële opening van het Brugfes tijn ’84, gadegeslagen door Bruggastvrouw Petra Toor. (Foto’s: Sjaak Note- boom). Wüa.

Weekblad voor Waddinxveen | 1984 | | pagina 15