NIEUW KANTOOR IN CENTRUM W’VEEN Korbis-clubhuis is op 25 augustus klaar De Bomenwijk krijgt nieuwe straatlantaarns Bedrijven kwamen en gingen Goedgekeurd Tien nieuwe huizen in 1 WIE WINT Benoemd W’VEENSE Het Weekblad feliciteert Nieuw record kogelstoten Jurian de Vries Expositie in kantoor van W. Moolhuys Werkgelegenheid Staking PROFRONDE Verdaagd gebied van Dorpstraat Burgemeester opent Van der Ham assurantiën BV Ook verplaatsingen en uitbreidingen mm Welkom Judo Veel gebeurd Mach i n esch rijven Lyceum LHNO Boskoop THEA RIJNBEEK De Rietgors Nieuw Uitslagen Uitbreidingen Verplaatsingen Vertrokken KT-? y WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 27 JUNI 1984 der Linden verricht de openingshandeling in het kantoor van Van der Ham assurantiën Een idee van het aan de IJsermanweg in aanbouw zijnde clubhuis van de i (Vervolg van de voorpagina) THEA RIJNBEEK Salon voor: algehele gelaats- en lichaamsverzorging! 1 Burgemeester C. M. van BV aan de Kerkweg-Oost door een glazen woonhuis te onthullen, onderdeel van een prijsvraag voor bezoekers. Hierbij wordt hij geholpen door directeur J. Wissink. (Foto: Sjaak Noteboom). I MMM I I’ van van S Op Jongens pup. A1 André Hilberts - 60 mtr. sprint 10,5 sec. hoog 1 mtr. - balwerpen 17 mtr. Meisjes pupillen B: Mariska Smaal - 40 mtr. sprint 7,6 sec., hoog 95 cm., balwerpen 11,'5 mtr. Het door Waddinxveens burgemeester geopende kantoor voor verzekeringen, hypotheken en financieringen bestaat WADDINXVEEN - De Waddinxve- ner ir. W. Bosman is benoemd tot advi seur van de adviescommissie Waren wet. WADDINXVEEN - Het Weekblad voor Waddinxveen feliciteert de vol gende Waddinxveense geslaagden: Bij de steno-typ-school Arriba in Wad dinxveen slaagden voor het praktijkdi ploma machineschrijven van de Associ atie SMK: A. J. Bazen, N. van Dam, T J. M. Kwaak, R. Oudijk-Buitenhuis, G A. M. Vroegop, M. A. M. Walraven. Aan het Christelijk Lyceum in Gouda slaagde voor het Atheneum-A-diploma Nelleke den Boon. Aan de LHNO-school in Boskoop slaagde voor de afstudeerrichting ver zorgende beroepen Marjolein Smeenk. Reijerskoop 155 - Boskoop - tel. 01727-3653 Aan de christelijke HTS in Hilversum is geslaagd voor het examen fijne me chanische technieken Leo Voskuilen. den met eventuele in de toekomst te reconstrueren straten. Bovendien zal gebruik worden gemaakt van lampen met een zeer laag stroomverbruik, terwijl geen avond-/nachtverlichting zal worden toegepast, daar slechts één lamp per armatuur aanwezig zal zijn. voorzien”, aldus Waddinxveens eerste burger. De aanwezigen op het na de officiële opening gehouden open huis konden meedoen aan een wedstrijd. Geraden moest worden de inboedel van een huis, waarvoor een inboedelverzekering moest worden afgesloten. Er konden hiermee cadeaubonnen van 150,-. 75,- en 25,- gewonnen worden. In het pand hingen verder 7 schilderijen van de Leidschendammer Wim Mool- huysen (38), wiens werken veelal met Hollandse kusten te maken hebben. Korbis start woensdag 8 augustus al weer met de training voor het nieuwe korfbalseizoen. Er zal dan ook wor den gestart met een juniorenploeg. De eerste competitiedag is vermoe delijk op 1 september. i ere. ivgiu T T (streekplandeelge- Lerarenopleiding wiT/pn r'V-» v int De zusters MJ. de Bakker en M.M. de Bakker zijn aan de Nieuwe Lera renopleiding in Delft geslaagd voor hun tweede graadsbevoegdheid Frans en Duits. Jongens pup. A" Robert Smaal - 60 mtr. sprint 9,7 sec., balwerpen 27 mtr.; Mark Hilbers - 60 mtr. sprint 9,9 sec., hoog95 cm, balwer pen 21,5 mtr. WADDINXVEEN - Het mogelijk plaatsen van kruisvluchtwapens in ons land is vorige maand, op de sa menwerkingsschool voor HAVO/ Atheneum aan de Sniepweg aanlei ding geweest tot het houden van een kwartierstaking. Dit blijkt uit een overzicht van de gang van zaken op school, zoals dat in een vergadering van de commissie van bestuur is ge geven. WADDINXVEEN Het provinciaal bestuur van Zuid-Holland heeft de volgende Waddinxveense besluiten goedgekeurd: - verplaatsing van de Jan Ligthart- school met de kleuterschool ‘t Haze- veld naar de wijk Zuidplas en stich ting van een schoolgebouw voor ba sisonderwijs voor de huisvesting van deze scholen; - verkoop van percelen bouwgrond in het bestemmingsplan Wijk Zuid plas 1980 aan de NV Grondbedrijf van de NV Bouwfonds Nederlandse Gemeenten te Hoevelaken; WADDINXVEEN De Bomenwijk zal worden voorzien van nieuwe straatverlichting. Om de Esdoomlaan (gedeeltelijk), Prunusstraat, Mei- doomstraat, Lijsterbesstraat, Acacia- straat, Eikenlaan, Vijverlaan en Jan Dorrekenskade-West aan nieuwe openbare verlichting te helpen heb ben B. en W. de volgende week woensdagavond vergaderende ge meenteraad voorgesteld hiervoor een krediet van f. 200.000,- beschik baar te stellen. Blijkens een door het GEB “Gouda en Omstreken” ingesteld onderzoek verkeert de openbare verlichting in een gedeelte van de Bomenwijk na melijk in zeer slechte conditie. Het GEB heeft op verzoek van de direc teur van de dienst Openbare Werken en -Bedrijven een nieuw verlich- tingsplan opgesteld. In dit plan zijn de afstanden van de lichtmasten aan de huidige normen aangepast en wordt voor de plaats van de lichtmasten rekening gehou- Aan de Rooms-katholieke scholenge meenschap voor lager beroepsonder wijs De Rietgors in Gouda slaagde voor het examen LHNO-huishoudkunde: Judith Verger, voor LHNO-kantoor- praktijk: Linda Weering, voor LTO- mechanische techniek: Peter Groene- veld. Autotech (garagebenodigdheden, Wilhelminakade). WADDINXVEEN - De 9-jarige Jurian de Vries heeft bij de Waddinxveense sportclub Antilope een nieuw clubre- cord kogelstoten gevestigd. Bij de jon gens pupillen B gooide hij maar liefst één meter verder dan het oude record van Richard Schouten uit 1978, dat een afstand van 7,22 meter inhield. De prestatie werd geleverd tijdens de tweede competitiedag van de Goudse pupillenzomercompetitie, met deelna me van atletiekverenigingen van de af deling Gouda. Op deze dag kwamen de Antilope-pupillen goed voor de dag. Jeroen Schildt was weer rap op de 40 meter sprint met 6,6 seconden en liet op de 1000 meter de concurrentie ver ach ter zich met een tijd van 3 minuten en 31 seconden. Beide atleetjes leiden mo menteel het totaal klassement op de meerkamp, terwijl Jeroen Schildt ook het 1000 meter-klassement aanvoert. Bij de jongens pupillen A" (11 jaar) ver beterde Jeroen Groot zijn persoonlijk record bij het hoogspringen met een sprong van 1,15 meter. Overige uitslagen zijn: Jongens pupillen B: Göuke Bonsel - kogel 4,60 mtr.ver 2,89 mtr 40 mtr. sprint 7,5 sec., 1000 mtr. 4 min. 1 sec.; Jurian de Vries - ver 3,32 mtr., 40 mtr. sprint 6,7 sec., 1000 mtr. 3 min 51 sec.; Jeroen Schuldt - kogel 5,94 mtr., ver 3,69 mtr. WADDINXVEEN - Wie wint volgen de week woensdagavond de Waddinx veense etappe van de zevende editie van de wielerzesdaagse ”6 van Rijn en Gou we”? In ieder géval is er sinds 1978 op het Groenswaard-parcours Peuleyen, Beethovenlaan, Groensvoorde en Wadde steeds een andere winnaar ge weest. In 1983 was dat Theo Smit, in 1982 Fons van Katwijk, in 1981 Herman Ponsteen, in 1980 Jos Lammertink, in 1979 Wim de Ruiter en in 1978 Bert Scheune- mann. De Waddinxveense profwielren- ner Hans Langerijs (APV/Viditel/Dirk v.d. Broek/Lotto), één van de 40 deel nemers die om kwart over zeven van start gaan, won echter zowel de ”6 van Rijn en Gouwe” in 1978 als in 1983. De Waddinxveense etappe wordt voor afgegaan door een wielerwedstrijd voor dames. Die begint om half zes. Bij de ”6 van Rijn en Gouwe”, die wordt georga niseerd door het Dagblad van Rijn en Gouwe BV uit Alphen aan den Rijn, zit de Waddinxvener P. Versluis in het or ganisatiecomité en maakt burgemeester C. M. van der Linden deel uit van het ere-comité. In verband met het wielrennen van vol gende week woensdagavond rijden de lijnen 175 en 176 van Westnederland tussen 16.30 en 22.00 uur niet verder dan de kruising Groensvoorde/Beetho- venlaan. WADDINXVEEN - Burgemeester C. M. van der Linden heeft vorige week vrijdagmiddag het nieuwe kantoor van Van der Ham assurantiën BV op de eer ste verdieping van het pand op de hoek van de Kerkweg-Oost en de Kanaal straat officieel in gebruik gesteld. Bij die gelegenheid bood directeur J. Wissink de eerste burger 751 guldens - overeenkomstig met de ’’leeftijd” van Waddinxveen - aan, welk geld bestemd zal gaan worden voor de aanschaf van een beeldengroep ter gelegenheid van het 50-jarig bestaan van de spoorlijn Gouda-Alphen aan den Rijn op 6 okto ber van dit jaar. Van der Ham assurantiën BV is de vier de vestiging in dit Waddinxveense pand van het bedrijfsfonds voor de metaalin dustrie Metallicus. De andere drie zijn Christelle Mode, Van Gorkum groente en fruit en het door de heer HHHein rich (35) geleide Durametallic BV, han delend in roterende africhtingen voor pompen en dergelijke. In het pand kan op de tweede verdieping nog een kant oor worden gevestigd en volgens makel aardij De Pater BV gaat dit ook gebeu ren. Burgemeester Van der Linden verwelk omde het nieuwe bedrijf van harte. Hij betoogde het pand op de hoek van de Kerkweg-Oost en de kanaalstraat, hoe wel hij de discussie kende om ertoe te geraken, een leuke ’’invulling” van die piek te vinden en gaf aan dat een kant oorvestiging past in de filosofie van het gemeentebestuur om het aantal kanto ren ter plaatse uit te breiden. ”U bent voorloper van die ontwikkeling, welke ook door het provinciaal bestuur wordt sinds 1964. De nu 32-jarige directeur John Wissink, binnenkort wonend aan De Akker 10 in de wijk Zuidplas, nam het bedrijf - waar hij toen een jaar werk te - in 1979 over. Van der Ham zat toen aan het Olympi- aplein in Gouda. ”In de afgelopen jaren is er bij ons een hoop gebeurd. Het kantoor heeft een sterke groei doorge maakt, waardoor wij ons tot een mid delgroot assurantiekantoor kunnen re kenen”, betoogde de heer Wissink. ’’Mede door deze groei hebben wij be sloten een voor onze relaties gunstige en goed bereikbare lokatie te zoeken, het geen wij gevonden hebben in het hart van Midden-Holland, Waddinxveen”, aldus de jonge directeur van Van der Ham assurantiën BV, die zijn bedrijf zal laten uitgroeien tot 4 medewerkers. WADDINXVEEN - In het kant oor van Van der Ham assurantiën BV aan de Kerkweg-Oost expo seert de Leidschendammer Wim Moolhuysen zeven schilderijen. De 38-jarige Wim Moolhuysen ontving zijn opleiding aan de Koninklijke Acedemie voor Beeldende Kunst en in Den Haag en de Rietveld Academie in Amsterdam, M.O.-A en -B. Hij volgde tevens lessen in de grafiek, keramische technieken en beeldhouwen van o.a. Ab Tim mermans en Hans de Jong. Zijn schilderwerk is veelal op de Hollandse kusten geïnspireerd. De confrontaties van water met land leveren spanningsvelden op, die hij krachtig uitdrukt. Suggestieve visi oenen worden in zijn werk bepaald door de meer en minder sterke aan wezigheid van abstractie. Deze abstracties bestaan uit con centraties van autonome beeidte- kens met subtiele kleuren en vor men. Dit maakt zijn werk boeiend én verrassend tegelijk. Wim Moolhuysen exposeert zijn werk sinds 1980 o.m. in de Nieuwe Haagsche Salon, Eindhoven, Val- kenswaard, Amerongen, Oister- wijk, Leidschendam en Borken (Old.). Werk van hem bevindt zich in particulier bezit. signaal: ook de beroepsbevolking tus sen 50 en 65 jaar kon aanzienlijk groeien, terwijl de werkloosheid en arbeidsongeschiktheid binnen deze categorie beperkt kon blijven. De ar beidsmarkt heeft de groei van de be roepsbevolking, concluderen we, ver houdingsgewijs goed opgevangen. Er zijn aanwijzingen (laag arbeidsonge- schiktheidspercentage en tot voor kort laag deelnemingspercentage “15- plussers” aan dagonderwijs) dat de oorzaken daarvoor niet alleen gezocht moeten worden in de eerder geschetste gunstige werkgelegenheids ontwikkeling, doch ook in de boven genoemde kenmerken - mentaliteit en andere gunstige eigenschappen - van onze beroepsbevolking. De Waddinxveense beroepsbevolking telde in 1981 zo’n 8.300 personen, 2.300 meer dus dan de eerderge noemde 6.000 arbeidsplaatsen, waar van er bovendien zo’n 2.000 door werkforensen worden bezet. Een ge deelte van de beroepsbevolking moet derhalve pendelen. Het laatst beken de cijfer over deze woonforensen dateert van 1978: 2.300. Bijna de helft pendelt op Rotterdam 19 pro cent) en Den Haag (27 procent). Hun aantal is waarschijnlijk nog (flink) toegenomen. De deelnemingspercentages (percen tage van de bevolking van 15-64 jaar dat werkt of werkloos is) voor man nen zijn aan de hoge, en die van vrou wen aan de lage kant. Verschillende oorzaken spelen hier een rol. Waar schijnlijk een nog wat traditionele rolverdeling, verder de gezinsfase (jonge kinderen) en de aard van de beschikbare werkgelegenheid (‘grote’ industriële sector, ‘kleine’ diensten sector). De beroepsbevolking heeft verder waarschijnlijk (de gemeente beschikt alleen over gegevens voor Gouda en omgeving - het streek- plandeelgebied) een verhoudingsge wijs hoog opleidingsniveau. In de re gio zijn niet alleen de middelbare, maar ook de semi-hoger en hoger- opgeleidde categorie oververtegen woordigd. Voor de komende jaren wordt een verdere groei van de beroepsbevol king verwacht die wat sterker zou kunnen zijn dan elders. Na het mid den van de jaren tachtig zullen die verschillen echter afzwakken. De jaarlijkse toeneming wordt voor 1981-1985 geraamd op zo’n 190 per sonen per jaar; daarna zou het tot 1990 om ongeveer 165 personen per jaar gaan. Hogere bouwcontingenten dan in de ze voorspelling van de Planologische Dienst voorzien, zouden tot een gro ter arbeidsaanbod leiden. In de pe riode 1973-1981 werden ongeveer 170 arbeidsplaatsen gemiddels per jaar gecreëerd (voor loontrekkers; daartegenover stond waarschijnlijk een daling van het aantal arbeids plaatsen van zelfstandigen). Omdat, zoals hiervoor gesteld, nogal wat werkgelegenheid aan niet-Waddinx- veners zal toevallen, en ook voor Waddinxveen de verwachte lage eco nomische groei zich zou kunnen la ten gelden, ligt hier een hele opgave. Voorspellingen voor de regio Alphen en Gouda samen bieden Oost I en II) wijzen echter uit dat voor dit gebied het werkgele- genheidstekort niet zou behoeven toenemen, mits het zogenaamde im- pulsbeleid effectief is en op het ge bied van arbeidstijdverkorting snelle vordering wordt gemaakt. Voor de hogergeschoolde categorieën zou het tekort aan werk nijpender kunnen worden. Moeilijk te voorzien is ech ter of, daardoor, niet enige ver dringing zou plaatsvinden. Daardoor zou de problematiek van het toe komstige tekort aan werk zich wat meer gelijkmatig over de verschil lende groepen verdelen. De kwalificaties van de beroepsbe volking lijken derhalve geen belem mering te vormen voor het bedrijfs leven, zeker niet wanneer dit zich wat meer op de hooggekwalificeer de arbeidskrachten zou richten. Bij acquisitie-activiteiten lijkt het wel aan te bevelen om waar mogelijk een accent te leggen bij dienstver lenende activiteiten ten behoeve van de werkgelegenheid voor de vrou welijke beroepsbevolking die rela tief snel zal toenemen. Ook het jeug dige beroepsaanbod zal verhoudings gewijs sterk stijgen, zodat -- w< natieven nodig zijn in de sfeer van werkervaringsprojecten, werk met be houd van uitkering, sociaal-culturele activiteiten en dergelijke. Van Wijk Transport (transportbe drijf, Bredeweg). Stearine Kaarsenfabriek Gouda B.V. (kaarsenfabriek, Mercuriusweg 14). Smits drankengroep (dranken groot handel, Noordkade). Schuttelaar (suikerwerken, Wilhel minakade). Mitsubishidealer Boonstoppel (ga ragebedrijf, Noordkade). Nissan (Datsun) dealer (garagebe drijf, Zuidelijke Dwarsweg). Nieuwe tuinbouwbedrijven (Abr. Kroesweg, Zesde Tochtweg). Lehman en Troost (opslag; koeling groenten en fruit, Bredeweg). Visser Staalconstructie (Mercurius weg). K. Olieman Export B.V. (import export groenten en fruit, Bredeweg). Hoogenboezem (meubeltoonzaal, Wilhelminakade). Van Doorn (ovens voor potten bakkers, Wilhelminakade). Diheco (software, Jtiliana van Stol- berglaan). Frans Maas B.V. Speciaal transport (transportbedrijf, Bredeweg). WADDINXVEEN - In de gemeen telijke concept-nota Werkgelegen heidsbeleid wordt een overzicht gege ven van de bedrijven die in de periode 1979-1984 in Waddinxveen zijn uitge breid, zijn verplaatst of zich zullen verplaatsen, zijn vertrokken (of failliet verklaard) en zich hier hebben geves tigd. Hier volgt dit overzicht: In Boskoop werden judo-examens af genomen in Sportschool Marchant. Het was een zeer geslaagde dag waar na 138 deelnemers uit handen van Loek Marchant hun behaalde diplo ma in ontvangst mochten nemen. Uit Waddinxveen waren dit: Peter van den Akerboom (oranje band), Edwin Bakker (1 gele slip), Michel Belt (2x gele slip), Mieke van Doorn (1 oranje slip), Wouter van Doom (1 gele slip), Martijn de Graaf (1 groene slip), Anne Huizenga (2x oranje slip), Peter Lok (1 groene slip), Reinier Oudijk (oranje band), Martin Slaman (1 oranje slip), Mark Verboom (1 groe ne slip), Martijn Verkaik (oranje band), Robert de Vries (2x groene slip), Nikolaj den Hartog (2x oranje slip), Pascal Versluis (1 gele slip), Remco Versluis (1 gele slip). ewijs sterk stijgen, zodat - wanneer erkgelegenheid tekort schiet - alter- HTS - verkoop van bouwgrond in het be stemmingsplan Wijk Zuidplas 1980 aan de woningbouwvereniging Wad dinxveen te Waddinxveen; - aanleg riolering bij Abraham Kroes weg en in Onderwegje aan de oost zijde van het Noordeinde; - aanleg riolering in westzijde van de St. Victorstraat; - vervanging hekwerk sportcomplex Be Fair; - aanschaf leermiddelen Willem van Oranjeschool. Erwa (Bouwbedrijf, Noordkade). Van der Akerboom (Transportbe drijf, Noordkade). Roubos (Transportbedrijf, Onder weg). Timmerfabriek Both (Timmerfa briek Noordkade). Pergo Leys (Zonwering, Mercuri usweg). Reof (Groothandel in foto-appara- tuur, chemicaliën etc., Noordkade). Vermaco (Meubelfabriek, Starin- glaan). Rebex (A.P.C. Rehorst Beleggin- gen/makelaardij/projectontwikke- ling, Kerkweg). Nederlandse Automobiel Maat schappij (Handel in recente 2e-hands auto’s, Noordkade). Stolker (Meubeltoonzalen, Wilhel- minakadq). Van Gend en Loos (Bodedienst, Mercuriusweg). Sliedrecht (Speelgoedfabriek, St. Victorstraat). Verdaagd zijn door de provincie de volgende Waddinxveense besluiten: - vaststelling van algemene voorwaar den voor de verkoop van onroerend goed; - verkoop van grond aan Van der Heijden Verenigde Bouwbedrijven BV te Woerden; - verkoop van het clubgebouw in het sportcomplex ‘de Sniep’ aan de voet balvereniging Waddinxveen; - ruiling van grond aan de Piasweg met de heer L. Lamens te Waddinx veen; - verlenen van het recht van opstal op een perceel grond in het sport complex ‘de Sniep’ aan de voetbal vereniging Waddinxveen. Met veel genoegen kan ik u berichten dat ik onlangs ben gestart met een schoonheidssalon. In mijn salon be handel ik U met de produkten "Jeanne Gatineau", exclusief voor Boskoop. Op vrijdag 29 juni van 10.00 - 17.00 uur houd ik een open dag, zodat u in de gelegenheid wordt gesteld een bezoek te brengen aan mijn sa lon. Tevens kunt u ter introductie een gratis huid- analyse en een korte schoonheidsbehandeling ondergaan. Kom langs of bel voor een afspraak korfbalvereniging Korbis. (Tekening: Korbis). eetwaren tijdens de Nationale Zwera- vierdaagse 1984 van 2-5 juli in het verwarmde openluchtzwembad en het meedoen aan de Vierdaagse van Nijmegen zijn daar enkele voorbeel den van. a WADDINXVEEN - De Waddinx veense korfbalvereniging Korbis stelt alles in het werk om zaterdag 25 au gustus het nieuwe clubhuis aan de IJsermanweg in gebruik te nemen. Een organisatiecomité van de korf ballers is bezig voor die dag een fa miliefeest op poten te krijgen, een nader te bepalen datum in sep tember volgt de officiële opening. Inmiddels zijn Korbis-leden druk in de weer met het realiseren van de nieuwe accommodatie, al blijkt in de praktijk niet ieders inzet even groot te zijn. De verwachting is echter nog altijd dat de vele werkzaamheden in derdaad op vrijdag 24 augustus kun nen worden afgerond. De korfbalvereninging, die dit sei zoen met een vierde plaats het eerste klasserschap heeft weten te behou den, ontwikkelt menige financiële activiteit om het clubhuisgebeuren te kunnen betalen. Het verkopen var^ WADDINXVEEN - De Waddinx veense woningbouwvereniging Ons Be gin is bezig met het voorbereiden van de bouw van 10 woningen aan de Jan Dor rekenskade-West. Om deze huizen bouw mogelijk te maken zal de Wad dinxveense gemeenteraad in zijn verga dering van volgende week woensdag avond het besluit nemen dat er voor dit gebied een wijziging van het daar gel dende bestemmingsplan Dorpstraat wordt voorbereid. De aan de Jan Dorrekenskade-West te bouwen huizen, welke volgens het schetsontwerpp een afmeting hebben van 6 x 9,3 m, zullen primair bestemd zijn voorde huisveting van "starters” en bejaarden. ”De gekozen opzet achten wij alleszins aanvaardbaar”, aldus B. en W. "Wij zijn dan ook bereid onze medewerking te verlenen aan de op bedoelde lokatie voorgestane nieuwbouw. Daarbij komt nog, dat als gevolg van deze nieuwbouw een open plek in het oude-dorpsgebied weer kan worden opgevuld.” Bras (Autosloperij Noordkade) nieuw bedrijfsgebouw). Westnederland (Streekvervoeron- dernming Hoogeveenseweg, nieuw kantoorpand). Citroën dealer Noordegraaf (Gara gebedrijf, uitbreiding showroom Noordkade/Staringlaan) Lehman en Troost (Opslag/koeling groenten en fruit - uitbreiding be drijfsgebouw Bredeweg). Bakker Meubelen (Meubeltoonza len, nieuwe vestiging Noordkade). Rhowax B.V. (Interieurhygiëne, nieuw pand Dorpstraat). Scout Campers N.V. (uitbreiding bedrijfspand Dorpstraat). Van Wijk B.V. (Meubelfabriek en toonzalen, nieuwe vestiging Wilhel minakade). Vermeulen Kunststoffen B.V. (van Staringlaan naar Kerkstraat). Ydo (organisatie-adviesbureau Beukenhof naar Brugweg). Tabo (Technisch adviesbureau van Brugweg naar Noordkade). Rehorst (Bouwbedrijf van Noord kade naar Dorpstraat). Bruwa (Meubelfabriek van Jan Dorrekenskade naar Henegouwer- weg). Eminent (Orgelfabriek van Jan Dorrekenskade en Kerkweg naar Sta ringlaan). Slaapkamercentrum (Meubeltoon zaal van Mercuriusweg naar groter pand aan de Mercuriusweg). Almetra (Transportbedrijf van Zuidkade naar Staringlaan - loods Eminent. Gebr. Markus (Siroopwafelfabriek van Staringlaan naar Noordkade). Reijm B.V. (Bouwbedrijf. Dorp straat).

Weekblad voor Waddinxveen | 1984 | | pagina 17