Tennistournooien van Kon. Julianaschool sterkste in atletiek Vanavond Wveense etappe wider- zesdaagse CIRCUIIJLAINUV V nlE W’veen flitsend gestart Tal van hoogtepunten tijdens unieke reddingdemonstratie race Zolder WEEKBLAD-SPORT EN RECREATIE Toyota Van Leeuwen in Slechte vangst Pupillen van Antilope winnen vijf medailles WADDINXVEEN Vijf pupillen van de Waddinxveense sportclub Antilo pe hebben zaterdag meegedaan aan de door de atletiekvereniging Anvan- tri in Schoonhoven gehouden pupil- lenbaanwedstrijd. De Antilopers leg den beslag op maar liefst vijf medail les. Zo was er zilver voor Mariska Amaal (meisjes pupil B) voor haar prestatie op de 1.000 meter met een tijd van 3 minuten en 53 seconden. Tweemaal goud voor Jeroen Schildt (jongen pupil B): een eerste plaats op de meerkamp - verspringen-kogelsto- ten en sprinten -, en eerste plaats op de 1.000 meter met een tijd van 3 minuten en 31 seconden. Jeugdtitels voor Edwin Baan en Marie-José Rutten 2 z MM Zi De Sperwer Op zaterdagmorgen 7 juli van 10.00-12.00 uur op en rond de Petteplas Auto te water DANK U HOND IN GOOT Juniorleden Mini's 1 1 het Invitatie Kanonnen" Reddingvletten Helicopter SPORT VRAAGT VEEL Trekpleister Diploma Noyon f) DE SPECIALISTEN VOOR UW SPORTVOEDING i WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 4 JULI 1984 Rutten/Vrijland belangstellenden 4 Uw Cantassium specialist: terecht. Automobilisten bevinden zich Jfj IpTatld Het voorlopige programma van deze demonstratie laat alle mogelijkheden zien hoe voorbijgangers en ook profes sionele hulpverleners te werk moeten gaan bij het actief behulpzaam zijn bij ongevallen op of rond het water. eindigde Maarten Huisman en Vincent Krauwer. De jeugd van "Waddinx- veen” kan terug zien op een zeer ge slaagd jeugdtournooi. Regelmatig komen tijdens ongevallen in het verkeer voertuigen in het water Lees de uitgebreide folder: voor elke sport is er een uitgekiende combinatie van CANTASSIUM VITAMINEN EN MINERALEN. KRUIDERIJ de peperboom PASSAGE 228 WADDINXVEEN telefoon 01828-17689 Een ander soort ongeval op het water Coureur Martin Bourgondiën temidden digen Bolderhey en WADDINXVEEN - De vanavond (woensdag) in Waddinxveen (peuleyen. Beethovenlaan. Groensvoorde. Wad- de) te verrijden vierde etappe van de wielerzesdaagse voor beroepsrenners ”6 van Rijn en Gouwe" gaat van start met Johnny Broers in de oranje trui. Aan het spektakel doet ook de Wad- dinxveense profrenner Hans Langerij mee. In het algemeen klassement staat hij op de vijfde plaats. WADDINXVEEN - Komende za terdag neemt het Toyota Van Leeuwen Racing Team deel aan autoraces op het circuit van het Belgische Zolder. Door het auto bedrijf en oliehandel Van Leeuwen BV aan de Piasweg worden de ver richtingen van het team gespannen afgewacht, omdat tenslotte al een prijs in Zandvoort in de wacht kon worden gesleept. Die Tweede Pinksterdag was voor het Toyota Van Leeuwen Racing Team een hele Bijzondere, daar zij na een reeks van technische tegen aan de kant van een sloot aan het spelen zijn en er daarna invallen zijn legio. Junior- en seniorleden van de Waddinx- veense Reddingsbrigade tonen hoe door middel van officiële reddingmid delen maar ook door eenvoudige hulp middelen drenkelingen die op een rede lijke afstand van de kant aanwezig zijn gered kunnen worden. van de tennisvereni- WADDINXVEEN - Zondag hield de hengelsportvereniging Waddinxveen (HSW) haar tweede wedstrijd in de zon- dagcompetitie. Er werd gevist in de Gouwe. De vangst was slecht: 20 vissers vingen 38 vissen. De eerste vijf waren: P. Dorresteijn (235 ptn.), 2e J. de Zwart (126 ptn), 3e L. Engels (111 ptn.), 4e W. v. d. Wal (94 ptn) en 5e C. de Zwart (60 ptn). Dinsdag 26 juni werd de derde wed strijd in de zomeravondcompetitie ge vist in het Aarkanaal. De vangst was ook hier slecht: 16 vissers vingen 13.300 gram vis. De eerste vijf waren: le H. de Haan (4160 gram), 2e D. Heeren (1090 gram)3e MvLeeuwen (980 gram)4e M. Reichard (960 gram) en 5e L. Engels (900 gram). Juniorleden van de Waddinxveense reddingsbrigade tonen hun kunnen door leeftijdgenoten op diverse manie ren uit het water te halen. Dit soort on gevallen komt dagelijks voor tijdens het spelen in de directe woonomgeving. Het blijkt dat juist de directe omgeving van het kind een der grootste gevaren voor de kinderen met zich meebrengt, omdat juist kinderen hun omgeving zo goed kennen dat zij de aanwezige geva ren niet meer zien of juist onderschat ten. De voorbeelden van kinderen die Brons was er voor André-Hilberts (jongen pupil Al) met een derde plaats op de 1.000 meter, gelopen in een tijd van 3 minuten en 46 secon den en zilver voor zijn broer Mark (jongen pupil A2) ook voor de 1.000 meter die hij liep in 3 minuten en 24 seconden. Overige uitslagen: meisjes pupillen B: Mariska Smaal meerkamp 4e plaats, jongens pupillen Al: André Hilberts meerkamp 9e plaats, jongens pupillen A2: Robert Smaal meerkamp 20e plaats, 1.000 meter 6e plaats en jongens pupillen A2: Mark Hilberts meerkamp 16e plaats. De opvallendste prestaties kwamen deze meerkamp op naam van Fridjof v.d. Velden Ilion (jongen pupil A2) die 1,40 meter hoog sprong en daar mee le op de meerkamp werd en van Reduan Slimany van Avantri uit Schoonhoven, eveneens jongen pupil A2 die 3 minuten en 16 seconden op de 1.000 meter liep en daarmee le werd op deze afstand voor Mark Hil berts van Antilope. De jongensdubbel werd gewonnen door Edwin Baan en Harold Hasselbach. El mer Lodder en Remco Laan gaven goed tegenstand, maar toch dit mocht niet baten. In de meisjesdubbel verloren Yolanda Los en Sandra van der Sman van Marie-José Rutten en Saskia Elber- se. In de gemengd dubbel opnieuw bkende namen. Saskia en Edwin won nen op gemakkelijke wijze van Sandra en Remco. In de 2e poule won Armand Wielinga tegen alle verwachting in van José Cos ta. Bij de meisjes was het Stephanie Hartkroon die van Linda de Vries won. In de 3e poule won Tjarda van Heek van Sandra Keyser en Frank van Leeuwen van René van Elswijk. dan in een zeer oncomfortabele positie in hun cabine. Vele verhalen over het Ritman weer van de partij. Het zal echter een toer worden om de con currentie in de vorm van de meisjes Vrijenhoek, Rutten en Vrijland (allen Victoria) achter zich te houden. In het B-2 toumooi een bijzonder heid. In overleg met het jeugdbestuur en schoolleiding van ‘Waddinxveen’ neemt de Waddinxveense jeugdtop, uitkomend in de vierde klasse op in vitatie deel. Een leerzame zaak, wel ke op zondag haar beslag zal vinden. Bij de heren B-2 staan de Waddinx- veners Edwin Boon en Frank van de Berg met stip genoteerd, doch gelet op de resultaten van het toumooi van Nieuwerkerk staat Michel Devilée uit Hendrik Ido Ambacht wellicht wat te laag geplaatst. De ERTS-leerling De With completeert het kwartet favo rieten. Bij de dames geen plaatselijke favo riete. De Goudse Kaldenberg moet afrekenen met de dames Persoons (Lemonias Den Haag), Roy aards De bemanningen van deze vletten be staan voornamelijk uit vrijwilligers die speciaal in het redden van drenkelingen zijn opgeleid. In de directe omgeving beschikt de Goudse Resddngsbrigade over een compleet uitgeruste rampen- ploeg, inclusief reddingvlet, en daarom zal deze ploeg de mogelijkheden van de vlet tijdens de demonstratie tonen. De ongevallen die zich op plassen, maar ook op zee voordoen, blijken allemaal een duidelijke overeenkomst te heb ben. De afstand tot het ongeval is groot en snelheid absoluut een noodzaak. Daarom hebben brandweerorganisaties en reddingsbrigades de beschikking over snelle rubberboten, waarmee hulpverleners in een korte tijd bij het ongeval ter plaatse zijn. De strandploeg van de Wassenaarse reddingbrigade zal tonen hoe redders uit een op topsnel heid varende boot worden gedropt om direct eerste hulp te kunnen verlenen. Zaterdag 7 juli wordt de zesde wedstrijd in de zomercompetitie gevist. Er wordt gevist in de Haarlemeringvaart (alter natief Heimanswetering). gebeurt alleen bij boten. Nog voordat het seizoen 1984 begonnen was, gingen er al minimaal vier jachten in vlammen op en raakten er mensen ernstig ge wond. Indien men de brand aan boord niet met behulp van de aanwezige schuimblus- sers kan bestrijden is hulp van de brandweer gewenst. Tijdens de demon stratie van het blussen van een brand aan boord van een vaartuig zal een voor Waddinxveen nieuwe reddingssamen- werking getoond worden. De Waddinxveense Reddingsbrigade beschikt sinds enige tijd over een eigen, snelle reddingsboot. Na uitvoerige ge sprekken met brandweer en gemeente is een unieke samenwerking geboren. Nu de boot van de W.R.B. operationeel is geworden, wordt deze gestald in de garage van de brandweer. Dit houdt in dat bij calamiteiten de brandweer direct de beschikking heeft over een vaartuig waarbij zij haar duikers direct in opti male vorm kan inzetten. Een ieder zal in de komende tijd dan ook de boot zeer regelmatig in actie zien, wanneer red dingsbrigade of brandweer aan het oe fenen zijn. Vandaag dus een interessant program ma in Waddinxveen, waar de vierde dag in de "6" wordt afgewerkt. Om half zes immers komen de dames aan de start. Zonder de heuse toppers, maar er blijft voldoende kwaliteit (Gonnie van Koert o a.) over voor een boeiende strijd over zestig kilometer. De beroepswielren ners horen het startschot om kwart over zeven op de Peuleyen, waar traditiege trouw de witte lijn is getrokken. De Beethovenlaan, Groensvoorde en Wadde maken het - snelle - rondje com pleet. (OTC Den Haag) en Van den Ouden rijn (TEAM Alphen aan den Rijn). In het herendubbel wordt een finale Salari/Groot verwacht tegen de Rot terdammers Palm en Lindeman, en bij de dames Kaldenberg/Van der Zweep (TIOD) - Rutten/Vrijland (Victoria). Een van de reddingmiddelen die gede monstreerd zal worden is de redding- haak, die door de W.R.B. op een aantal plaatsen in Waddinxveen geplaatst gaan worden. Een reservewiel van een auto en een sleepkabel blijken tevens goede hulpmiddelen bij een redding te zijn. Het Nationale Rampenfonds heeft in Nederland op een groot aantal plaatsen bij reddingsbrigades zogenaamde red dingvletten gestationeerd. Deze red dingvletten kunnen worden ingezet bij watersnoodrampenmaar ook bij bewa king van activiteiten op en rond het wa ter. Deze boten komen vaak in het zicht van het publiek indien men naar het strand gaat om zich daar te amuseren. Tot slot van de ochtend zal de Konink lijke Marine tijdens een zeer spectacu lair optreden, de mogelijkheden tonen van een van haar reddingshelicopters. Echter, bij het laatste programma-on- derdeel dient één opmerking te worden gemaakt. Gelijktijdig met de grote red- dingdemonstratie in Waddinxveen vin den de bekende vlootdagen van de Ma rine plaats. De afdeling Voorlichting van de Koninklijke Marine stelt alles in het werk om vlak voor of vlak na een demonstratie tijdens haar eigen evene ment, de vlucht via een demonstratie in Waddinxveen te verlengen. Om het hiervoor beschreven voorlopig programma uit te kunnen voeren, verle nen ook de EHBO-vereniging Wad dinxveen, de rijkspolitie, de gemeente Waddinxveen en het Hoogheemraad schap van Rijnland hun medewerking aan deze reddingdemonstratie. Topsporters weten dat. Uithoudingsvermogen, energie, timing, een snelle reaktie. afzien en... een gezonde voeding. CANTASSIUM VITAMINEN EN MINERALEN geeft een uitstekende aanvulling op die dagelijkse voeding. Onontbeerlijk voor topsporters. Maar ook voor de trimmer, de zaterdagvoetballer de ’’elke week even tennissen” man of vrouw, de aerobicdancer of de eenzame fietser. CANTASSIUM VITAMINEN EN MINERALEN geeft nieuwe energie en houdt je fit. SPORT EN CANTASSIUM: DE WINNENDE COMBINATIE. Na deze zege werd met verdubbeld enthousiasme koortsachtig ge werkt aan preparatie van de Toyota Corolla om precies één week later deel te nemen aan de races voor de Toyota Corolla Trophy op het cir cuit van Castle Donington in Enge land. Helaas moest voortijdig wor den afgehaakt vanwege een storing in het electrische circuit van de wa gen. Tenslotte het gemengd dubbelspel. MJ. Rutten/N. Salari en Persoons/ Visser (Lemonias-Metselaan) als eer sten geplaatst met enkele kanonnen op de loer: Ritman/Overweg en Akerboom/Janse respectievelijk van Dekker Sport/Pijnacker en OTC/ Racketeers Rotterdam. In de diverse onderdelen van het C- toumooi is Waddinxveens succes te verwachten. Marc Uittenbroek van de organiserende vereniging heeft con currentie te duchten van Erwin Lems (ERTS), Gert Boere (Waddinxveen) en de Reeuwijker Charles Wester- hout. De Dordse Enneke Gemmels, in Waddinxveen niet onbekend, moet afrekenen met de dames Ariesen uit de Betuwe, Van der Wiel (Be Quick Gouda) en Weide (Reeuwijk). De reeds genoemde Weide/Wester- hout zijn favoriet voor een finale plaats gemengd dubbel-C met de Waddinxveense duo’s Duyvestein/ Boere en Helmy Rutten/Vrancken als tegenkandidaten. Hier geldt dus: zo dochter, zo moeder! (JENCANTASSIUM: DE WINNENDE COMBINATIE. A De wedstrijden vangen dagelijks om streeks 16 00 uur aan en eindigen te gen 21.30 uur. Tijdens het weekeinde wordt vanaf 9.00 uur gespeeld. Toe schouwers hebben gratis toegang tot het park ‘De Woerd’. Onder de sterke deelnemers van B- en C-toumooi is evenals in 1983 aanwezig een contingent zeer jeugdi ge toptalentjes, behorend tot de Eer ste Rotterdamse Tennis School (ERTS). Deze jongens en meisjes van 12 tot en met 16 jaar, die van hun liefhebberij een zeer serieuze bezig heid maken, beschouwen het Wad dinxveense tournooi als trainings kamp. Na het B-C-toumooi zal de groep uitzwermen naar diverse top- jeugdtoumooien in Noord-Brabant en Utrecht ter voorbereiding op de Nederlandse jeugdkampioenschap pen. Tot de deelneemsters van deze groep behoort ook de 15-jarige Marie-José Rutten van de tennisvereniging Wad dinxveen, die dit jaar met veel succes 'competitie heeft gespeeld in de Over gangsklasse A bij Victoria in Rotter dam. Naast deelneming aan het zware B-C-toumooi trainen de ERTS-kinde- ren dagelijks van 9 tot 12 uur op de Waddinxveense banen, dus 15 uur op weekbasis, nadat gedurende het' weekeinde in een trainingsstage ook reeds 10 uur is geoefend! Ongetwijfeld zal de training toe schouwers trekken van de pas opge richte tennisschool van ‘Waddinx veen’. Uit de plaatsing van het B-C- toumooi valt op te maken dat tennis van bijzonder niveau te verwachten is voor de regio. Naast onze plaatsgenote Marie-José Rutten is de Goudse Norbert Salari trekpleister nummer één. Salari, spe lend in de hoofdklasse bij Victoria, leunt tegen de nationale A-lijst en miste met zijn team de promotie naar de eredivisie op één game na! Salari is eerste geplaatst in het heren enkelspel Bl, met Ron Groot (Wad dinxveen) in het herendubbel en met Marie-José Rutten in het gemengd dubbelspel. Hij zal de honderden toe schouwers in vervoering brengen met zijn flitsende spel. In het enkelspel BI moeten Ron Groot, Visser (Metselours Den Haag) en Thijssen (DTB Delft) trachten het Norbert Salari moeilijk te maken. Bij de dames BI is winnares 1983 Joke Demonstraties van junior- en se niorleden van de Waddinxveense Reddingsbrigade hoe met eenvou dige hulpmiddelen drenkelingen gered kunnen worden. De gebruiksmogelijkheden van een reddingvlet. Het te water laten gaan van een autocabine om te laten zien hoe in zittenden zichzelf kunnen redden, maar ook om aan te tonen hoe dui kers te werk gaan. Het "droppen” van redders uit een op topsnelheid varende snelle rubberboot. Het blussen van een brand aan boord van een vaartuig met de ei gen snelle reddingboot van de Waddinxveense Reddingsbrigade. Optreden met een reddingheli- copter door de Koninklijke Mari ne. van de als tweede en derde geëin- Oeberius Kapteyn. (Foto: Van Leeuwen BV). slagen als eerste eindigde in een lange afstandrace van 40 ronden met verplichte pitstop. Hiermee is wel bewezen dat de monteurs en coureur van het Toyota Van Leeu wen Racing Team alle veteranen uit het racegebeuren de baas kun nen, ondanks het feit dat zij slechts een tweejarige ervaring in de we reld van gierende banden en snelle motoren hebben. WADDINXVEEN De protestants-christelijke Koningin Juliana school van de Peter Zuidlaan is de grote winnaar geworden van de vorige week dinsdag door de Waddinxveense sportclub Antilope gehouden atletiekwedstrijden voor lagere scholen. De sterkste school behaalde 15.941 punten en bleef daarmee ruim de openba re mr. A. de Roosschool van de Wingerd voor. Deze school had 14.259 punten. Derde werd de wijkschool St. Jozef van de Kanaal- weg met 13.070 punten. Door samenstelling van een team, be staande uit 5 meisjes en 5 jongens uit 5e en 6e klas, werd voor de scholen een eindklassement opgesteld. Indivi dueel waren er ook prijzen beschik baar voor de eerste 3 meisjes en de eerste 3 jongens. Het programma dat werd afgewerkt van 18.30 tot 21.00 uur bestond uit: 5 x 60 meter sprintestafette, 60 me ter sprint individueel, bal-werpen, verspringen en 1.000 meter hardlo pen. Voor al deze onderdelen werd een uitslag in punten uitgerekend. Er deden 6 scholen mee met in to taal 10 ploegen; zo’n 100 kinderen, vochten sportief om de prijzen. De organisatie verliep bij de estafette wat moeizaam, maar de verdere avond uitstekend, terwijl alle onder delen binnen het tijdschema waren afgewerkt. Het individuele klassement luidde als volgt: Meisjes: 1. Mariska Boom, 2. Eveline Bekker, 3. Lisette Baas. Jon gens: 1. Franklin Mulder, 2. Dennis Niewets, 3. Wemer Bongaerts. Helaas is na afloop van deze heerlijke atletiekavond gebleken dat het klas sement bij de meisjes niet juist is ge weest; videobeelden droegen hiertoe bij om dit vast te stellen. Door een fout in de jurylijst op de 1.000 meter werd over het hoofd gezien dat In- chella Schwenkels hierbij als derde over de eindstreep kwam, terwijl haar dit in de einduitslag 310 punten meer opleverde en de le plaats. Antilope zal haar alsnog huldigen met een be ker voor deze schitterende prestatie. De winnaars van het onderling jeugdtournooi 1984 ging Waddinxveen. (Foto: Tennisvereniging Waddinxveen). WADDINXVEEN - Edwin Baan is vo rige week bij de jongens Marie José Rutten bij de meisjes kampioen gewor den van het op de banen van de tennis vereniging Waddinxveen aan de Alber- dingk Thijmlaan gehouden zeer ge slaagd onderling jeugdtournooi, dat twee weken in beslag nam. Edwin Baan had gedurende het gehele tournooi geen problemen met zijn te genstanders. In de finale wist Willem Frederiks niet meer dan één game te pakken. Een beter afscheid kan Edwin zich van de jeugd niet wensen. Volgend jaar wordt hij namelijk senior. Zoals verwacht, werd Marie-José Rut ten opnieuw kampioen. Voor haar is dit de derde keer in successie wat betekent dat ze de wisselbeker mag houden. Ook zij had geen problemen met Saskia El- berse en de andere finaliste. Alle kinderen en s Si 1751 </)f WADDINXVEEN Het D-toumooi van de tennisvereniging Wad dinxveen kende het afgelopen weekeinde een flitsende start. Ruim 100 partijen werden in zomerse sfeer gespeeld op de banen van het tennispark De Woerd aan de Alberdingk Thijmlaan. De grote scha re supporters konden genieten van spannende wedstrijden. De fina- lepartijen van het D-toumooi, waarvan de geplaatste spelers en speelsters zich allen nog wisten te handhaven, worden het komend weekeinde gespeeld. Dan wordt er ook een begin gemaakt met het B- en C-toumooi. juiste handelen van de automobilist in deze situatie doen de ronde. Indien de bestuurder zichzelf niet kan bevrijden is professionele hulp van de brandweer noodzakelijk. Daarom zal kraanverhuurbedrijf Joop Kruisinga, geheel belangeloos, een aantal malen een autocabine te water laten gaan, waarna leden van de Rozenburgse Red dingbrigade in samenwerking met de vrijwillige brandweer uit Waddinxveen, demonstreren hoe inzittenden van een auto zichzelf kunnen redden. Maar ook hoe de duikers van de brandweer te werk gaan bij een "auto te water”. Niet alleen bij sloten, kanalen en rivie ren komen ongevallen voor, maar ook op de grotere plassen en meren. Een steeds groter wordende mensenmassa zoekt recreatie op plas of meer. In kano, roeiboot, zeiljacht of motor jacht trekt men erop uit. De laatste ja- ren is tevens de surfsport uitgegroeid tot een der belangrijkste sporten van Ne derland. Echter ook hier geldt dat onervarenheid en overmoed leiden tot een grotere noodzaak van beveiliging. Bij de surf- plas in Reeuwijk is met ingang van dit jaar een EHBO-post ingericht. Deze post wordt in het weekeinde bemand door leden van een aantal EHBO-ver- enigingen en de twee reddingsbrigades uit de omgeving. konden vanaf 21.00 uur meedoen aan de Coopertest, een conditietest van 12 minuten, waarbij een zo groot mogelijke afstand moet worden afge legd. Er was zo veel belangstelling hiervoor, dat de organisatie besloot de test twee keer die avond te laten lopen. Alle deelnemers ontvingen na afloop een kaart met daarop de door hen afgelegde afstand. Alle schoolkinde ren konden terugblikken op een fijne sportieve avond, waarvoor zij inmid dels van Antilope een atletiekpresta- tiediploma hebben ontvangen. WADDINXVEEN - De Waddinx veense postduivenvereniging De Sper wer nam deel aan een concours van uit Duffel. Afstand 106 km. In con cours 676 duiven. Gelost om 8.00 uur. Aankomst le duif 9.37 uur, laatste 9.50 uur. Snelheid le duif I. 073 m.p.m. Uitslagen: H. Metselaar 1-9-11-12-14-19-22-38- 42-48-56-62-64-65-85-87 -92-95-98- 105- 119-128-134-140-153-164-167; M. Verbeek 2-91-117-130; M.C. An ders 3-8-26-52-80-94-151-159-163; C. A. Bode 4-18-25-30-36-39-41-51- 68-82-104-116-147-169; Mevr. Twigt 5-49-53-112-124-158; H. Vink 6-133- 141; P. Bonefaas 7-46-109-137;Toor en Zn. 10-43-44-45-58-60-67-70-72- 118-120-126-143-168; N. van Vliet 13-33-55-84-90-113; F. Middelkoop 15; N. Hoogerdijk 16-17-69-78-101; J. Jansen 20-77-83-129-132-149; T. den Ouden 21-125; Smit-Troost 23- 24-27-35-71-74-76-81-88-89-97-103- 106- 107-142-145-146-148-150-162; J.C. Koren 28-29; D. Degenhardt 31-79; Th. Twigt en Zn. 32-66-161; J.W. Sekeris 34-61-86-99-115-122; A. Hofman 37-57-63-15 7; Mevr. G. Toor 40-47-50-54-59-100-144-165; F. Rip 73-96-131-160; M. Tollenaar 75-110-114-138-154-166; D. Heeren 93-102-121-152-155; Comb. Wibo 108, A.H. Kivits 111-127-J36-139;J. van Erk 123-156; H. van Dijk 135. Ook nam de Sperwer deel aan een concours vanuit Noyon. Afstand 297 km. In concours 196 duiven, ge lost om 7.15 uur. Aankomst le duif 11.26 uur, laatste 11.44 uur. Snel heid le duif 1.181 m.p.m. Uitslagen: D. Heeren 1-3-6-11-39; M.C. Anders 2-9-10-22-23-29-35-36-42; M. Tolle naar 4; N. van Vliet 5-17-41-43; C. Toor en Zn. 7-19; A.H. Kivits 8-28; H. Vink 12-16; J. Jansen 13-49; H. Metselaar 14-15-24-31; M. Verbeek 18-32-34-45; P. Bonefaas 20-21; Comb. Wibo 25; J.W. Sekeris 26-37; Mevr. G. Toor 27; Smit-Troost 30- 40; N. Hoogerdijk 33; C.A. Bode 38; J.C. Koren 4447; Twigt en Zn. 46; N. van Tol 48. Bij de mini’s de jongens en meisjes die klein veld spelen, was het Jeroen Ter meer die won van Harry Cuvelier. Pas na drie sets kon beslist worden dat Je roen dit keer de sterkste was. Het mini- meisjesdubbel werd gewonnen door Tjarda van Heek en Astrid Keyser. Su san Driessens en Mariëlle Broekhuizen gaven goed partij Bij de jongens mini-dubbel werd op nieuw Jeroen Termeer winnaar, samen met Martijn Goedhart. Op de 2e plaats WADDINXVEEN - Zo'n twee uur lang zal komende zaterdagmorgen van tien tot twaalf uur op en rond de Petteplas in het hart van Waddinx veen een reeks van zeerspektaculaire reddingdemonstraties worden gege ven op initiatief van de 10-jarige Waddinxveense Reddingsbrigade (WRB). Het programma bevat tal van hoogtepunten: (V Pt 1

Weekblad voor Waddinxveen | 1984 | | pagina 19