start nieuwe meubelfabriek SCOUT CAMPERS FAILLIET Geluidsoverlast café’s De Gouwebloem Gemeente wil meehelpen met wordt rustig aangepakt koopt ketelhuis Debuterende voorstel Meubelindustrie Waddinxveen BV Beperkte regels met repressief karakter Voor prijs van f 15.000,- Letterlijke tekst van Piasweg wordt Borgtocht van f 115.000,- voor voortzetting houtfabriek Eminent Depot voor inzameling probleemstoffen WADDINXVEEN - Het provinciaal bestuur van Zuid-Holiand heeft zich achter het Waddinxveense raadsbesluit van 24 mei van dit j aar geschaard om op de gemeentewerf aan de Noordkade een gemeentelijk depot voor probleem stoffen op te richten en met de afvoer van deze stoffen. Dicht ’84” opgeknapt Verbetering ringvaartdijk Oranjewijk/ Vondelwijk Onderzoek naar stanklucht bij Oranjelaan dichters op ’’Waddinxveen V I - Rally’s Venten Kantines Tenten Compromis Zekerheden Auto’s wassen WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 22 AUGUSTUS 1984 A. VAN DOORN (P.C.W.) het buurtcentrum De Boog aan Het nu failliet gegane bedrijf Scout Campers BV aan de Dorpstraat kwam er begin dit jaar nog met een nieuwe ac tiviteit bij: het onderhoud van caravans. Bij die gelegenheid werd van de tentenverkoop deze foto gemaakt. (Foto: Archief). beck-Lagerwey aangewezen als rechter-commissaris en mr. R.J. Haasjes uit Gouda als curator. WADDINXVEEN - Kampeerwagenindustrie Scout campers BV aan de Dorpstraat in Waddinxveen is failliet. In dit faillissement is mr. H. Uhlen- Het voormalige pand van chief). WADDINXVEEN Om achteraf door middel van aanschrijvingen te kunnen optreden tegen in Waddinxveen aanwezige kleine re creatie- en horecainrichtingen die geluidsoverlast veroorzaken gaat de volgende week woensdagavond verga algemene politieverordening wijzigen. B. van bepaalde regels met een i de Waddinxveense café’s en last maken. Daarmee wordt ook een stuk bureaucratie voorkomen. WADDINXVEEN De gemeente Waddinxveen wil met f. 115.000,— borg staan voor de door de Heemskerkse zakenman J. de Wilde op te richten Meubelindustrie Waddinxveen BV, in feite een voortzetting van de in mei van dit jaar samen met de 280 me dewerkers tellende fabriek van electronische orgels Eminent Electronics BV in Bodegraven failliet gegane houtbewerkingsaf- deling in de Waddinxveense vestiging van dit bedrijf aan de Sta ringlaan. WADDINXVEEN De Waddinxveense therapieclub Stichting De Gouwebloem komt voor f. 15.000,— in het bezit van het voorma lige ketelhuis aan de Tollenslaan. In dit ketelhuis was het buurt centrum De Pionier van de Stichting Sociaal-Cultureel Werk Wad dinxveen gevestigd, maar die activiteiten worden nu voortgezet in de C. Huygenslaan. te kunnen optreden tegen in Waddinxveen aanwezige kleine Isoverlast veroorzaken g; aderende gemeenteraad de I. en W. vinden het treffen repressief karakter voldoende omdat dergelijke weinig of geen geluidsover- - Eminent BV aan de Staringlaan (Foto: Ar- i A 1 “De verwachting is dat de werkge legenheid in de nieuwe meubelfa- den we gebeld voor een onderhouds beurt. Het is hier dan net een gekken huis”. Dit betrof toen de eerste fase. Met de verbetering van de ringvaartdijk wordt een einde gemaakt aan zwakke plekken in de dijk die voor kleine overstromin gen zorgden bij hevige regenval. verloor dit voorjaar bij het faillis sement van Eminent Electronics BV overigens een half miljoen gulden, die in september 1982 beschikbaar wer den gesteld voor de aankoop van obligaties, waardoor men dacht de toen 45 werknemers tellende hout- bewerkingsfabriek aan de Staringlaan te kunnen redden. Maar die muziek zat niet meer in Eminent. Verder gaat het om 50.000,- voor di verse werkzaamheden aan niet onder het gemeentelijke grondbedrijf vallen de bestemmingsplannen als die voor de Bomenwijk en een krediet van bijna een half miljoen gulden 477.000,-) voor het verrekenen van de gevolgen van functiewaarderingen in de periode 1981-1984. In de raadscommissie voor de financiën van vorige week donderdagavond zei wethouder P.F.J. van Schie (CDA) hierover dat vooral de jongeren in de la gere rangen bij de gemeente erop voor uit zijn gegaan, maar dat hij helaas nau- welijk tevreden gezichten had gezien. Algemene regels hebben voor de be trokkene het voordeel dat hij - in het algemeen - weet waar hij aan toe is, zonder te worden geconfronteerd met onnodige extra (vergunnings-) procedures. Het gemeentelijk appa raat wordt niet onnodig belast met het afhandelen van vergunningaan vragen, meldingen of rapportages. De nieuwe regeling heeft ook betrek king op vormen van geluidhinder als bijvoorbeeld: Toestemming is verleend tot ver- WADDINXVEEN - De in een steeds slechtere staat verkerende Piasweg kan nu worden opgeknapt. Het provinciaal bestuur van Zuid-Holland is akkoord gegaan met het op 4 juli van dit jaar door de gemeenteraad genomen besluit om deze karakteristieke weg naar Ze venhuizen op te knappen. Met dit karwei is vier ton 400.000,-) gemoeid. Aan de plannen tot verbete ring van de PLasweg is gewerkt door de gemeentelijke dienst voor Openbare Werken en -Bedrijven. Van het benodigde geld is 340.000,- nodig voor de kosten van het ploegen, egaliseren, uitvullen en aanbrengen van asfalt op het gedeelte van de Piasweg tussen de Sniepweg en de Zesde Tocht- weg en is 60.000,- nodig om de Pias weg tussen de Bredeweg en de Zesde Tochtweg van een nieuwe toplaag te voorzien. WADDINXVEEN - Dertien ama- teur-dichters, waaronder acht uit Waddinxveen, zijn vrijdagavond 24 augustus om acht uur te zien en te horen op de dan in café-restau- rant De Unie aan de Kerkweg-Oost te houden eerste plaatselijke dich- tersavond ’’Waddinxveen Dicht ’84”. De avond, die tegen betaling van de toegangsprijs van één gulden voor iedereen toegankelijk is, is ge organiseerd door Jan de Bas en Koen Bregman. Op het program ma staan niet alleen drie blokjes waarin de dichters uit eigen werk voorlezen, maar ook muziek en de verkoop van dichtbundels. De debuterende amateur-dichters, die uit Waddinxveen komen zijn: Jan de Bas, Annemarie den Her tog, Lodewijk Jansen, Kees Jan Hendriksen, Rob Pinkse, Henk van Gils, A. Littooy-Faber en Nic de Vries. De niet-Waddinxveners zijn Huub Hoek (Hattem), Klaas van Elsac- ker (Vlaardingen), Joseph Nantes (Den Haag), Inez Meter (Gouda) en E. Hofman (Gouda). Klaas van Elsacker uit Vlaardingen maakt poëzie die is getint op christelijke motieven en dat zal 24 augustus ze ker blijken. Hij draagt verzen voor omtrent het thema: de dood. Nic. de Vries uit Waddinxveen heeft in de afgelopen jaren een heel repertoire opgebouwd. Hij en de andere plaatsgenoten zullen debu teren met gedichten over verschei dene thema’s, waaronder liefde en de zin van het bestaan. B. en W. gaan er namelijk bij voor baat van uit dat de eigenaren en be heerders van kleine recreatie- en ho- recainrichtingen al zodanig te werk gaan dat er voor een omwonende of voor de omgeving geen geluidshin der wordt veroorzaakt. Niet door ge - luidsapparaten en niet in de open lucht door vrachtauto’s, bromfietsen, dieren en muziekinstrumenten. In de APV staat precies aangegeven op welk uur van de dag of de nacht hoe veel decibels zijn toegestaan. Het besluit om De Gouwebloem het lege ketelhuis te verkopen, een ruim te waarin tot voor kort de peuter speelzaal Pieter Pierebas was onder gebracht en de toneelvereniging Toi- Toi haar wekelijkseAepetities hield,, is door het college van B. en W. de ze zomer genomen, z8 blijkt uit een overzicht van een aantal recente be sluiten en mededelingen, dat is ge stuurd aan de volgende week woens dagavond vergaderende gemeente raad. Onder kleine recreatie- en horecain- richtingen worden niet alleen café’s verstaan, maar ook kantines, buurt huizen, clubhuizen, sociëteiten, snackbars, koffiehuizen, gelegenhe den met speelautomaten, dansscho len, sportscholen, sporthallen en mu ziekscholen. Maar ook sportterrei nen en plekken waar wedstrijden met bromfietsen en auto’s worden gehou den vallen hier onder. Dit faillissement staat los van de activi teiten van Mulder Waddinxveen BV (directeur A.H. Mulder) en Hamu BV (directeuren H. Mulder en A.P.J. Mul der). Mulder Waddinxveen BV maakt, repareert en handeld in carrosseriën, verkoopwagens, kampeerwagens en aanhangwagens en Hamu BV repareert en verhuurt (vouw)kampeerwagens in de ruimste zin van het woord. Scout Campers BV werd geleid door de Waddinxvener G. Mulder en de Bosko per H. v.d. Loo. Met de directie erbij werkten er vijf man. Het faillissement is volgens de heer Van der Loo te wijten aan de sociale werkplaatsen, die steeds meer werk overnamen. Volgens hem is de sluiting van Scout Campers wel een trieste zaak, maar de klanten zullen er zo weinig mogelijk van merken. De vouwkampeerwagen Scout Camper was een eigen produkt, gebouwd in klei ne series en met veel handwerk. Later werd de Travel Sleeper aan het pakket toegevoegd, zodat het Waddinxveense bedrijf een scala aan vouwkampeerwa- gens kon aanbieden. Voortenten, luifels, tuinmeubelen, ac cessoires en keukengerei completeer den het pakket dat Scout Campers rond de eigen vouwkampeerwagens, waar mee een goede reputatie was opge bouwd, had gegroepeerd. Door gebrek aan ruimte was men eigenlijk alleen nog niet toegekomen aan de verkoop van caravans. Diverse uitbreidingen en ver beteringen van de fabrieksruimte aan de Dorpstraat maakten overigens begin dit jaar wel een nieuwe activiteit moge lijk: het onderhoud van caravans. ”Wij zijn ervan overtuigd dat er een markt is voor caravan-onderhoud, be toogde begin dit jaar directeur H. v.d. Loo uit Boskoop namens zijn mededi recteur. in het Weekblad het artikel ’’Scout Campers BV mikt op onderhoud caravans” publiceerde. ”We hebben gezien dat er een markt is voor caravan-onderhoud”, meent de heer van der Loo. ”We hebben testap paratuur voor het afstellen van remmen aangeschaft. Dat vind je in de wijde om geving niet. Bovendien kunnen we las sen, snijbranden, we hebben de ruimte en de apparatuur. Daarom gaan we ons richten op caravan-onderhoud. Over de ontwikkelingen binnen de kampeermarkt toonde Scout Campers zich een half jaar geleden niet ontevre den. Gezegd werd toen: ”Er is geen te ruggang, maar de mensen zijn terug houdend. Nieuwe aankopen of onder houd zijn dingen van het laatste mo ment. De mensen zijn afwachtend. Pas een paar weken voor de vakantie wor- WADDINXVEEN - Er kan begonnen worden met de tweede fase van de werkzaamheden ter verbetering van de ringvaartdijk in de Oranjewijk en Von delwijk. De provincie Zuid-Holland heeft het daarvoor door de Waddinx veense gemeenteraad op 20 juni van dit jaar beschikbaar gestelde krediet goed gekeurd. Het raadsvoorstel om de hiervoor beno digde 90.000,- op tafel te leggen werd zonder hoofdelijke stemming aangeno men. Voor het karwei was vorig jaar de cember ook al 90.000,- beschikbaar gesteld. WADDINXVEEN - Om precies uit te zoeken waar nabij de Oran jelaan die voortdurende stanklucht vandaan komt gaat het milieubu reau van het intergemeentelijk sa menwerkingsorgaan Midden-Hol- land daarvoor op pad. De volgende week woensdagavond vergaderen de gemeenteraad is gevraagd voor dit doel 5.000,- beschikbaar te stellen. Dit bodemonderzoek moet antwoord proberen te vinden op de klachten over stank in het gebied tussen de ABN- Bank aan de Kerkweg-Oost en de pro- testants-christelijke Willem van Oran- jeschool. Die vervelende lucht kan niet meer afkomstig zijn van de olietanks bij het autobedrijf Boonstoppel BV, want die zijn allemaal al opgegraven en afge voerd. De Waddinxveense gemeenteraad gaat overigens nog meer geld uittrekken voor allerlei zaken. Zo zijn er begro tingswijzigingen in verband met de ver bouwing van een leslokaal en het treffen van beveiligingsmaatregelen in de als maar groter wordende smenwerkings- school voor HAVO/Atheneum aan de Sniepweg en is er voor het kopen van een elektrostatische plaatmaker voor de gemeentelijke drukkerij 23.700,- no dig. Met dit depot is tien mille gemoeid. Welgeteld 7.500,- voor de aanschaf en het plaatsen van een opslagcontainer en 3.80,- voor de afvoer van de pro bleemstoffen in het eerste jaar. De sppeciale opslag wordt gecreërd omdat de afvalstromen van particuliere huis houdens en van kleine bedrijven veelal afvalstoffen bevatten waarvan het wen selijk geacht wordt deze naar speciale verwerkingsbedrijven af te voeren. Volgens de gemeente dienen deze pro bleemstoffen vanwege hun vaak ernsti ge milieuverontreinigende eigenschap pen buiten de normale afvalstromen te worden gehouden. Vandaar die speci ale gemeentelijke opslag op de gemeen tewerf aan de Noordkade. Zoals bekend wordt een ander deel uit de failliete boedel van Eminent Electronics voortgezet door de Ver koopmaatschappij Eminent Orgels BV, maar ook dit nieuwe bedrijf is nog in onderhandeling van het GAK, dat loonbetalingen middels uit keringen wil terugzien als de bedrijfs activiteiten op een bepaalde manier worden voortgezet. De wetgeving op dit punt, waarover zelfs een procedure voor het Euro pees Hof loopt, is duidelijk. De mo gelijkheid is dan ook nog volop aan wezig dat door de houding van de bedrijfsvereniging voor de metaalin dustrie uiteindelijk geen voortzetting van nieuwe activiteiten (meubelin dustrie én orgelv'erkoop) kunnen plaatsvinden. briek Meubelindustrie Waddinxveen BV in de komende jaren nog zal toe nemen”, betoogt een optimistisch college onder aanvoering van werk- gelegenheidswethouder drs. M. Kraa- ijestein (PvdA) die vorige week don derdagavond in de raadscommissie voor de financiën overigens PCW- raadslid A. van Doom tegenover zich vond. Bovendien zijn in dit Gouwedorp geen gróte recreatieinrichtingen aan wezig om in werking getreden lan delijke maatregelen op dit punt hele maal in de vorig jaar door de ge meenteraad vastgestelde APV op te gaan nemen. Vandaar dat in de der de wijziging van de verordening on der meer het gebruik van geluids- apparaten in café’s en dergelijke wordt geregeld, maar slechts op een beperkte manier. De heer Van Doom acht een gemeen telijke borgtocht principieel onjuist en denkt daarbij aan het verlies aan gemeenschapsgeld door het failisse- ment van Eminent Electronics BV en door de aankoop uit de failliete boe del van OGEM van de gronden en opstallen van Van Schaik Berghuis BV, welk bedrijf aan het einde van dit jaar naar Capelle aan den IJssel verhuist. Overigens onderhandelt de Heems kerkse zakenman nog met het Ge meenschappelijk Administratie Kan toor omdat er bij het GAK een claim ligt voor salarissen en premies van het Eminentpersoneel gedurende de ont slagtermijn. Zolang dat nog niet is geregeld kan het nieuwe bedrijf nog niet worden opgericht. Op dit moment duren de onderhandelingen over de vordering van enkele tonnen door de bedrijfsvereniging voor de metaalindustrie nog voort. Er zou niettemin worden gewerkt aan een compromis, meent wethouder P.FJ. van Schie (CDA). Om straks eventueel het ijzer te kun nen smeden als het heet is hebben B. en W. de gemeenteraad gevraagd nu al tot het aangaan van een borg- tochtovereenkomst te besluiten, waarover overigens nog met de ABN- Bank wordt gesproken. Het Wad dinxveense raadsbesluit is tenslotte onderhevig aan geodkeuring door het provinciaal bestuur van Zuid-Hol land. een niet-permanente activiteit, zo als een kermis, een braderie, een rally het met luidsprekers op voertui gen of anderszins reclame of muziek maken of mededelingen doen; het ten gehore brengen van ach tergrondmuziek in winkelstraten; het gebruik van diverse geluidpro- ducerende recreatietoestellen, zoals modelracebootjes; het gebruik van bouwmachines, zoals compressoren, cirkelzagen, tril- hamers en heistellingen; het toepassen van knalapparatuur om vogels te verjagen, enz. Voorts gaat het om vormen van ge luidhinder, veroorzaakt door het be oefenen van lawaaiige hobbies, het gebruik van electro-akoestische appa ratuur, het laten draaien van koel- aggregaten en vrachtwagens. Het onderhavige artikel is bedoeld voor duidelijke gevallen van hinder, zoals bijvoorbeeld het maken van luidruchtige muziek in de vroege morgenuren, terwijl goede alternatie ven aanwezig zijn. van geluidhinder. Bij weigering om de aanschrijving te voldoen kan het col lege toepassing geven aan de dwang maatregelen (politiedwang). Deze maatregelen kunnen onder an dere zijn: andere openingstijden ter voorkoming van bijv, bezoekersla- waai, minder luide muziek, isolatie of in het ergste geval het meenemen of verzegelen van geluidsapparatuur danwel sluitign van de inrichting. WADDINXVEEN - De letter lijke tekst van het door het col lege van Burgemeester en Wet houders aan de volgende week woensdagavond vergaderende gemeenteraad gedaan “voorstel tot het aangaan van een borg- tochtovereenkomst”, waardoor de houtafdeling van de failliete Eminent Electronics BV aan de Staringlaan kan worden voort gezet onder de naam Meubel industrie Waddinxveen BV mits er f. 115.000,— uit de gemeen tekas op tafel wordt gelegd, luidt als volgt: “Door het faillissement van Eminent Electronics BV is ook de produktie welke plaatsvond in de meubelfabriek aan de Sta ringlaan tot stilstand gekomen. In deze meubelfabriek werd ook een kastenprogramma ge fabriceerd voor een derde. Deze ondernemer tracht de produktie van het kastenpro gramma veilig te stellen door het starten van een nieuw be drijf in deze meubelfabriek, on der de naam Meubelindustrie Waddinxveen BV. Deze start vergt echter grote investeringen en de Algemene Bank Neder land is slechts bereid een kre diet te verstrekken als hier vol doende zekerheden tegenover staan. Aan deze zekerheidsstelling kan worden voldaan als de ge meente borg staat voor een be drag groot f. 115.000,—. Met het aangaan van een borgtocht- overeenkomst met de bank ten behoeve van de start van de meubelfabriek wordt het moge lijk werkgelegenheid voor 16 personen te scheppen. De ver wachting is dat de werkgelegen heid in deze fabriek in de ko mende jaren nog zal toene men. De oprichting van de nieuwe onderneming kon helaas nog niet geëffectueerd worden om dat er een claim ligt van het Gemeenschappelijk Admini stratie Kantoor voor^salarissen en premies van het Eminent personeel gedurende de opzeg termijn. Uit tijdsoverwegingen kan echter met het aangaan van de borgtochtovereenkomst niet gewacht worden op de resul taten van de onderhandelingen met het GAK omdat uw be sluit de goedkeuring van Gede puteerde Staten vereist. Ten einde toch tijdig op de situa tie te kunnen inspelen ware het besluit tot het aangaan van borgtochtovereenkomst reeds thans te nemen. Met de bank zijn wij nog in onderhandelin gen over de voorwaarde waar onder de borgtocht wordt ver leend. Productions BV, welk bedrijf eerder aan Eminent opdrachten verstrekte. De heer De Wilde, die per 1 septem ber met 16 mensen wil beginnen aan de fabrikage van audio- en video- kasten en die beweert voor een jaar aan opdrachten te hebben, probeert een startkapitaal van f. 600.000,— bij elkaar te krijgen om te kunnen be ginnen. “De start van de nieuwe meubelfa briek vergt grote investeringen en de Algemene Bank Nederland is slechts bereid een krediet te verstrekken als hier voldoende zekerheden tegen over staan. Aan deze zekerheidsstel ling kan worden voldaan als de ge meente borg staat voor een bedrag groot f. 115.000,—”, aldus B. en W. in hun raadsvoorstel, waarin ze dus zeggen garant te willen staan voor de plannen van de Heemskerkse zakenman, die door de gemeente Waddinxveen wordt gezien als “Star ter”. Het college is bereid dit nieuwe ri sico te nemen terwille van de plaat selijke werkgelegenheid. De gemeente De Heemskerker, wiens naam ove rigens niet wordt genoemd in het door B. en W. aan de volgende week woensdagavond vergaderende ge meenteraad gedane raadsvoorstel om de nieuwe meubelfabriek met een uiterlijk één jaar durende borgtocht van maximal f. 115.000,— te hel pen starten, heeft mogelijkheden ge vonden om de produktie van het kas tenprogramma in Waddinxveen- Noord veilig te stellen. De zakenman is al eigenaar van DF De principiële voorwaarden zijn: de borgtocht wordt gesteld tot maximaal f. 115.000,—; de borgtocht geldt voor ma ximaal 1 jaar na datum goed keuring van uw besluit door Gedeputeerde Staten; de gemeente zal slechts wor den aangesproken na uitwin ning van alle schuldenaren en andere borgen. Teneinde de oprichting van de meubelfabriek mogelijk te ma ken stellen wij u voor een over eenkomst tot borgtocht aan te gaan met de Algemene Bank Nederland ten behoeve van de oprichting en exploitatie van de Meubelindustrie Waddinx- veen BV tot een bedrag maxi maal groot f. 115.000,— voor de duur van uiterlijk 1 jaar na datum goedkeuring van het be sluit door Gedeputeerde Sta ten. Tevens zal de gemeente slechts worden aangesproken na uit winning van alle schulden en borgen; alsmede ons college te machtigen nader door ons noodzakelijk te achten voor waarden aan de overeenkomst te verbinden. De commissie voor de financiën heeft dit voorstel besproken en de com missie staat in grote meerder heid positief tegenover dit voorstel.” Andere besluiten en mededelingen zijn: Aan de Waddinxveense Reddings Brigade is toestemming verleend tot het gebruik van het openlucht-zwem- bad op 25 augustus 1984 ten behoe ve van een te realiseren water-wip wedstrijd. Het aantal bewoners nam in de maanden mei en juni 1984 respec tievelijk (per saldo) toe met 98 en 62 en bedroeg per 1 juli 1984 22.123. Aan Rowan en Sherpa, afdeling “Chinchilla” te Waddinxveen werd vergunning verleend voor het wassen van auto’s tegen betaling op de par keerplaatsen van het winkelcentrum “De Passage” en nabij het Koningin Wilhelminaplein op zaterdag 7 juli 1984. Aan de directeur van de Dienst Openbare Werken en -Bedrijven is machtiging verleend tot verkoop van een deel van de gebruikte graniet- keien, afkomstig van het herstrate Stationsplein. Aan de heer S.L. Rusche is vergun ning verleend ten behoeve van een inrit bij perceel Willem de Zwijger- laan 36. B. en W. in een toelichting op de wij zigingen in de algemene politiever ordening: “Zowel van recreatie-in- richtingen als van horeca-inrichtingen zijn weinig problemen te verwach ten. Volstaan kan derhalve worden met het opnemen van geluidsnor- men waaraan alle inrichtingen in het algemeen zullen moeten voldoen. Verwacht wordt dat bij naleving van de normen geen geluidhinder zal op treden.” Het college kan zonodig degene die overlast veroorzaakt aanschrijven als nog (aanvullende) maatregelen te treffen ter voorkoming of beperking vanging van de vloerbedekking in het wijkgebouw Zuid. De voor de heer R. Verbeek te Gouda verleende vergunning voor het venten met bloemen op de woens dagen is verlengd tot 30 juni 1985. De ten name van de heer A. van der Heijden te Zevenhuizen staande ver gunning voor het venten met bloe men op de vrijdagen is tot 30 juni 1985 verlengd. Tussen de percelen Oostpolderweg 60 en 58 zullen afremhekjes wor den geplaatst. ^'^7 m - V -

Weekblad voor Waddinxveen | 1984 | | pagina 7