GEMEENTE WADDINXVEEN Verrassende solisten concert Sollicitatie PIATEN ODMGSE project op alle VO-scholen HAGOORT op Gouwestem- I Veel jeugdige bezoekers in Ontmoetingskerk DE BOOG Waddinxveense boodschappen de deur uit UITSTEKEND ACCORDEON- CONCERTTN bejaardenkoren op zangfestival Van Velde doet MILIEUZAKEN BOUWVERGUNNINGEN SPOR T EN RE CREA TIE 50 JAAR SPOORLIJN KUNSTEN CULTUUR SPREEKUREN Leerlingen De Gouwestem Solisten DIVERSEN Ben Kramer BESTEMMINGSPLANNEN Programma Streekmuziekschool f J WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 10 OKTOBER 1984 gevarieerd concert, de tekst deze waaronder Waddinxveen, 10 oktober 1984. De burgemeester voornoemd, Van der Linden. Waddinxveen, 10 oktober 1984. De burgemeester voornoemd. Van der Linden. Waddinxveen, 10 oktober 1984. De burgemeester voornoemd, Van der Linden. Woensdag 17-10-1984 07.00-09.00 uur, vrijzwemmen 10.00-11.30 uur, aleen volwassenen 11.30- 13.00 uur, ouder en kind 13.30- 16.00 uur, vrijzwemmen 21.00-22.30 uur. alleen volwassenen Vrijdag 19-10-1984 07.00-10.00 uur, vrijzwemmen 10.00-12.00 uur, ouder en kind 12.00-13.00 uur, vrijzwemmen 13.30- 16.00 uur, vrijzwemmen 16.30- 18.00 uur. ouder en kind 18.00-19.30 uur, vrijzwemmen Zaterdag 20-10-1984 10.00-13.00 uur, ouder en kind 13.30-16.00 uur, vrijzwemmen Zondag 21-10-1984 10.00-12.00 uur, ouder en kind 12.00-13.00 uur, vrijzwemmen Kaartverkoop filmvoorstelling In het kader van de festiviteiten rond het 50-jarig jubileum van de spoorlijn Gouda-Alphen aan den Rijn zullen op zaterdag 13 oktober in de toneelzaal van het Anne Frankcentrum 2 filmvoorstellingen van circa 1 'h uur worden gehouden. De zaal is open om 14.00 uur. De eerste voorstelling duurt van 14.15-15.45 uur, de tweede voor stelling begint om 16.00 uur en eindigt om 17.30 uur. Tijdens de voorstellingen zullen onder andere de volgende films te zien zijn: Deze rubriek met officiële bekendmakingen en mededelingen is samengesteld door Gemeente Waddinxveen, Raadhuisplein 1, telefoon 01828-14433. Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. Donderdag 18-10-1984 07.00-10.00 uur, vrijzwemmen 10.00-12.00 uur, ouder en kind 12.00-13.00 uur, vrijzwemmen 13.30- 16.00 uur, vrijzwemmen 16.30- 18.00 uur, ouder en kind 18.00-19.00 uur, vrijzwemmen Programma HERFSTVAKANTIE 15-10-1984 t/m 21-10-1984 Overdekt zwembad Maandag 15-10-1984 07.00-10.00 uur, vrijzwemmen 10.00-11.00 uur, alleen volwassenen 11.00-12.00 uur, vrijzwemmen 13.30- 16.00 uur, vrijzwemmen 16.30- 18.30 uur, ouder en kind Kaartverkoop rit met stoomtrein In het kader van de festiviteiten rond het 50-jarig jubileum van de Kamermuziekconcert Op donderdag 18 oktober a.s. zal in de raadzaal van het gemeente huis een kamermuziekconcert worden verzorgd door het Salonor- kest "Trocadero”. Het wordt een bijzonder openingsconcert van de nieuwe serie met een aangename verrassing. Aanvang 20.30 uur. spoorlijn Gouda-Alphen aan den Rijn zal op 13 oktober a.s. een aantal ritten met een stoomtrein worden gemaakt. De kaartverkoop voor deze unieke ritten vindt in Waddinxveen plaats bij: Waddinxveense Post, H.C. Sonneveld, Dorpstraat 60, Waddinxveen. De prijs per kaartje is 11,50, ongeacht de leeftijd van de treinreizi ger. Dat kaartje geeft dan recht op een rit met de stoomtrein van Gouda naar Alphen aan den Rijn of van Alphen aan den Rijn naar Gouda. Voor 2,50 (kinderen van 4 tot 9 jaar voor 1,25) kan men aan de stations een kaartje kopen waarmee men op zaterdag 13 oktober a.s. met de gewone trein, onbeperkt kan reizen tussen de stations in Gouda, Waddinxveen, Boskoop en Alphen aan den Rijn. Om ou ders met kleine kinderen tegemoet te komen mag per begeleider (achttien jaar of ouder) één kind van nul t/m zes jaar gratis mee (mits in het bezit van een gratis af te halen kaartje). De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend dat burgemees ter en wethouders voornemens zijn om met toepassing van artikel 50, lid 8, van de Woningwet en gebruikmaking van de zgn. algemene verklaring van geen bezwaar van Gedeputeerde Staten van Zuid- Holland bouwvergunning te verlenen ten behoeve van het perceel: Kerkweg-Oost 187; Het gedeeltelijk veranderen van een woonhuis annex cafetaria (Inwendige verbouwing). Het bouwplan ligt met ingang van 11 oktober 1984 gedurende 14 da gen voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarieafdeling Alge mene Zaken en Ruimtelijke Ordening, Raadhuisplein 1. Gedurende deze termijn kunnen door een ieder bij burgemeester en wethouders, Raadhuisplein 1 te Waddinxveen, schriftelijk be zwaren worden ingediend. mannenkoor in “Alles was ihr tut” van Constantijn Chr. Dedekind. Een voortreffelijke afsluiting van dit ensemble, zeker als men bedenkt dat dit pas anderhalf jaar geleden werd opgericht en de gemiddelde leeftijd 14 jaar is. De Goudse prijswinnares van de ’’boodschappenmand” De voorstellingen worden verzorgd door medewerkers van het ’’Rail-Theater Voorburg” dat deel uitmaakt van de Stichting Rail theaters Zuid-West Nederland. a. ”3737” De enige dienstvaardige stoomlokomotief van NS, nr. 3737 in ak- tie voor een reizigerstrein op de Betuwelijn in 1974. b. NS 1945-1946. De spoorwegen in herrijzend Nederland. c. NS in de jaren zestig. Een terugblik op ontwikkelingen in deze jaren. d. ’’Flying Scotsman”. De jubileum stoomrit op 1 mei 1968'op de lijn Londen-Edin- burgh. e. ”De machinist”. De filmcamera volgt een machinist van de London, Midland Scottish Railway bij zijn dienst op een stoomlok van de Jubilee Class. f. ”Die Emslandstrecke”. De laatste sneltrein-stoomloks van de Deutsche Bundesbahn op de lijn Rheine-Emden-Norddeich. Burgemeester C.M. van der Linden: gaat niet door. Wethouder P.F.J. van Schie: na afspraak. Wethouder L.M. Oosterbroek-Waagmeester: vrijdagmorgen van 10.00-12.00 uur. Wethouder M. Kraaijestein: na afspraak. GOUWESTRAAT 20 BOSKOOP TEL. 01727-7388 OVERSLAG 1 RUIME PARKEERGELEGENHEID ZATERDAG GEOPEND (VAN 9 00 TOT 16 00 UUR DOORLOPEND! Bij de Koningin Wilhelminaschool staan dit seizoen 498 leerlingen inge schreven. Zij zijn als volgt verdeeld over de scholengemeenschap: Brug klassen (96 leerlingen), Mavo-2 (62 leerlingen), Lto-2 (67 leerlingen), Mavo-3 (64 leerlingen), Lto-3 (70 leerlingen), Mavo-4 (68 leerlingen), Lto-4 (71 leerlingen). Heel fraai, ook in de pianissimo, klonk het Du Hirte Israëls en fris en vrolijk vertolkte het mannenkoor Kom tot het feest, een bewerking van Jan Zwanepol. Een bijzondere ver melding waard is zeker het Jeruzalem van G.W. Warren, waarin de trom- petbegeleiding van de jonge Robbert Verwey opviel. Als je zo jong bent en voor zoveel publiek speelt let je niet op kleine foutjes maar zegje bravo! Ook in het profane werk voelt het mannenkoor zich thuis. Het koor zong twee werken met de bas Dirk Lavrijsen, waarbij bleek dat de solo in Die Zwölf rauber van Chigaroff minder problemen opleverde dan in de solo in Avondklokken van Sj. Djesachar. Het mannenkoor had zich verzekerd van twee jonge solisten, nog leerlin gen van conservatoria. Het bleek een prettige verrassing te zijn. Natuur lijk, zij zijn nog jong, missen een stukje podiumervaring, moeten nog wat aan expressie doen, zodat door de uitdrukking van de tekst deze meer inhoud krijgt. Kaarten voor de voorstellingen kosten f 1,- per stuk en kunnen op werkdagen tijdens kantooruren (09.00-12.30 uur en 13.00-17.00 uur) aan de receptie in de hal van het gemeentehuis worden ge kocht. Op zaterdag 13 oktober zullen de kaarten vanaf 14.00 uur aan de zaal te koop zijn. Wet op de Ruimtelijke Ordening Bestemmingsplan "Wijk Zuidplas 1980" De burgemeester van Waddinxveen maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 31 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening be kend dat ter gemeentesecretarie, afdeling Algemene Zaken en Ruimtelijke Ordening, voor een ieder ter inzage ligt het bestem mingsplan ’’Wijk Zuidplas 1980”, vastgesteld bij raadsbesluit van 17 december 1980 en gedeeltelijk goedgekeurd bij besluit van Gedepu teerde Staten van Zuid-Holland van 16 september 1981, afd. 1, nr. B 23980/1. Bij Koninklijk Besluit van 25 juli 1984, nr. 119, is dit bestemmings plan onherroepelijk geworden, met dien verstande dat daarbij als nog goedkeuring is onthouden voor wat betreft a. de nader op de plankaart met een blauwe omlijning aangeduide LET OP: tijdens de platen 10-daagse krijgt u bij aankoop van platen of muziekcassettes van min. f 27,50 de elpee muziekcassette ’’Warm Aanbevolen 1984” GRATIS. Met artiesten als: Star Sisters - Willie Nelson e.v.a. Videokunst via de C.A.I. Op grond van een besluit van de raad dezer gemeente tot toestem ming van gebruik van het kabelnet alsmede conform een door de Minister van Welzijn, Volksgezondheid en Cultuur gegeven vergun ning zal op zaterdag 13 oktober a.s. via kanaal 38 B.R.T. I van 19.00-20.20 uur bij wijze van eenmalig experiment een televisie-uit- zending plaatsvinden over videokunst in Zuid-Holland Het programma heeft de naam ’’Golfbreker” en bestaat uit vier pro- dukties van elk 10 minuten die in relatie staan tot Zuid-Holland als mede uit 15 produkties van 2 minuten elk zonder relatie met Zuid- Holland. De Culturele Raad Zuid-Holland heeft het initiatief geno men tot deze uitzending. plangedeelten met de bestemming ’’Woongebied met bijbeho rende voorzieningen (UW)” en de nader op de plankaart met een blauwe omlijning aangeduide plangedeelten, waarop het be stemmingsplan ’’Wijk Zuidplas 1980 le herziening” betrekking heeft. WADDINXVEEN - Maandag middag was het een gezellige drukte in het bedrijf van Opel- dealer Van Velde aan de Dorp straat. Op die dag werd name lijk bekendgemaakt wie hei enorme levensmiddelen pakke won, waaraan vooraf een prijs vraag was verbonden. Omdat Van Velde is aangestek door GM als officieel Opel-dea Ier voor Waddinxveen en omge ving, is dit gevierd met divers< activiteiten waaronder eer prijsvraag. Er stond een Opel in de show room vol geladen met levens middelen, waarvan het totak bedrag geraden moest worden Degene die er het dichts bij zat zou dit pakket gratis in ont vangst mogen nemen. Van de vele deelnemers is mevrouw Boer uit Gouda winnares ge worden met een gering aantal guldens verschil. Tevens is er een prijs uitgereikt voor de mooiste kleurplaat waaraan kinderen van 1 tot 15 jaar mochten deelnemen. De prijzen gingen naar Corine Ver meulen, Alderd van ‘t Wout en Vera Nugteren, allen uit Wad dinxveen. Dinsdag 16-ID-1984 07.00-10.00 uur, vrijzwemmen 10.00-12.00 uur. ouder en kind 12.00-13.00 uur, vrijzwemmen 13.30- 16.00 uur, vrijzwemmen 16.30- 18.00 uur, ouder en kind 18.00-19.30 uur, vrijzwemmen 19.30- 21.00 uur, vrijzwemmen 21.15-22.30 uur, alleen volwassenen WADDINXVEEN - Het Nederlands Accordeonduo heeft zondag een uit stekend concert gegeven in het buurt centrum De Boog aan de C. Huygens- laan. In de voor dit seizoen voorziene serie koffieconcerten traden een maand geleden groepen van de Streekmuziekschool Waddinxveen op. Op een leuke manier werden de zon dag gespeelde nummers, veelal com posities van hedendaagse componis ten uit Scandinavië, Duitsland en Tsjecho-Slowakije of bewerkingen van muziekstukken van oude mees ters, ingeleid, waarna ze door de zus jes Annie en Paula van Wanrooy uit Klaaswaal zeer overtuigend gespeeld werden. Het programma was zodanig geko zen, dat het publiek alle gelegenheid kreeg de vele mogelijkheden van de gebruikte concertaccordeons te be luisteren. De goede akoestiek van De Boog zorgde ervoor dat de in ruime mate aanwezige muzikale kwaliteiten van de beide zusjes, waarvan Paula binnenkort mee zal dingen naar het wereldkampioenschap accordeonspe- len, volledig tot hun recht kwamen. In de serie koffieconcerten zal het volgende concert gegeven worden op zondag 4 november in De Boog, aan vang 12.00 uur. De heer P.C. van Beest zal dan een orgelconcert geven, waarbij het programma een variatie van klassieke en moderne werken zal bevatten. Ongetwijfeld zal in de toekomst de passieve beleving van de tekst beter worden. Maar toch, Riet den Hertog zingt vrij en frank de aria Jeruzalem uit Paulus van Bartholdie, heeft een heldere stem, weet wat stem en ademtechniek is. Een basis om met vertrouwen de toekomst tegemoet te gaan. Dirk Lavrijsen was het best in de aria Notte e giome faicar uit de opera Don Giovanni van W.A. Mozart. Een verdiend ovationeel applaus ontvin gen deze 2 solisten na het duet La ci darem la Mano beter bekend als Reich mir die Hand uit dezelfde opera. Een niet gering aandeel in het succes van deze avond was die van Ben Kra mer, die beide koren en solisten be kwaam begeleidde op piano en orgel, en ter afwisseling zelf soleerde op het orgel, waarvoor hij een welverdiend applaus van het publiek in ontvangst mocht nemen. Het muzikale gedeelte werd afgeslo ten door de beide koren met het mo derne lied Dit is de wereld, waar ik in woon van Wim Hardebol, door Adriaan Verhoef gebruikt als anti- fonaal gezang. De voorzitter bedank te alle medewerkers, waaronder ook (zeer attent) de koster, met een bloe metje. Het concert werd bijgewoond door vertegenwoordigers van het ge meentebestuur, bondsbestuur en de Streekmuziekschool Waddinxveen. M. MOS WADDINXVEEN In dit schooljaar zullen de gezamenlijke servi ceclubs uit Waddinxveen een sollicitatieproject realiseren op alle scholen van het voortgezet onderwijs in dit Gouwedorp. Dat be tekent dat ongeveer 500 leerlingen hieraan zullen deelnemen. Over het sollicitatieproject wordt ge schreven in het laatste informatiebul letin van de christelijke scholenge meenschap voor MAVO/LTO Konin gin W’ilhelmina aan de Sniepweg. Op deze school nam in het vorige seizoen een aantal leerlingen deel aan het door Rotary Waddinxveen opgezette sollicitatieproject, waarbij - de naam zegt het al - het solliciteren centraal staat. In het informatiebulletin wordt ook nog even teruggekeken naar de schoolexamens 1984. De MAVO-af- deling kende een geslaagdenpercenu ge van 98 (50 kandidaten, 49 ge slaagd, 1 afgewezen) en de LTS-afde- ling kende een geslaagdenpercentage van 94 (59 geslaagden en 4 afgewe zen). Van de geslaagde LTS-leerlin- gen kwamen er 35 uit Waddinxveen. Wet op de Ruimtelijke Ordening Bestemmingsplan "Landelijk Gebied West” De burgemeester van Waddinxveen maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 31 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening be kend dat ter gemeentesecretarie, afdeling Algemene Zaken en Ruimtelijke Ordening, voor een ieder ter inzage ligt het bestem mingsplan "Landelijk Gebied West”, vastgesteld bij raadsbesluit van 15 maart 1978 en gedeeltelijk goedgekeurd bij besluit van Gede puteerde Staten van Zuid-Holland van 3 juli 1979, afd. 1, nr. B 23271/1. Bij Koninklijk Besluit van 25 juli 1984, nr. 117, is dit bestemmings plan onherroepelijk geworden, met dien verstande dat daarbij als nog goedkeuring is verleend aan enkele onderdelen van de plan- voorschriften en alsnog goedkeuring is onthouden voor wat betreft a. het plandeel met de bestemming ’’Woonwagenkamp (F)”, nader op de plankaart met blauwe omlijning aangegeven; b. het plandeel met de bestemming "Agrarische doeleinden” met de nadere aanwijzingen ”(ZV) dierveredeling niet toegestaan" en” (ZD) dienstwoningen niet toegestaan", nader op de plankaart met blauwe omlijning aangegeven; c. artikel 9 van de plan voorschriften. Waddinxveen, 10 oktober 1984. De burgemeester voornoemd, Van der Linden. In het vierde leeijaar zijn de leerlin gen als volgt in te delen: Mavo C/D- niveau (68 leerlingen), Lto-Bouwkun- de B/C-niveau (22 leerlingen), Lto- Mech. Technieken B/C-niveau (35 leerlingen), Lto-Instal. Technieken B/C-niveau (14 leerlingen). Totaal 139 examenkandidaten. zangersdag krijgt ieder koor een jury rapport mee naar huis. Het gehele zangfestival zal door de ‘AGRO’-ziekenomroep worden uit gezonden naar zieken en bejaarden en verpleeghuizen. Aanvraag bouwvergunningen De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend dat burgemees ter en wethouders voornemens zijn om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8, van dé Woningwet vrijstelling te verlenen van de bepalingen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan en vervolgens bouwvergunning te verlenen ten behoeve van het perceel: Noordkade 18, Het vergro ten van het in het noordelijk deel gevestigd garagebedrijf over de oppervlakte van het gehele perceel. Het bouwplan is in strijd met het bestemmingsplan "Oranjewijk '75, na le herziening”. Het bouwplan ligt met ingang van 11 oktober 1984 gedurende 14 da gen voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie, afdeling Alge mene Zaken en Ruimtelijke Ordening, Raadhuisplein 1. Gedurende deze termijn kunnen door een ieder bij burgemeester en wethouders. Raadhuisplein 1 te Waddinxveen, schriftelijk bezwa- ren wuiucn ingcuienu. WADDINXVEEN/GOUDA - De Waddinxveense bejaardenzangkoren BeZaWa (AF-centrum) en Souburgh doen zaterdag 20 oktober in Gouda mee aan het Bejaarden Zangfestival 1984. Dit zangfestival, dat wordt ge houden in de Pauluskerk aan het Van Hogendorpplein in onze buurgemeen te, wordt georganiseerd door het 15- jarige Goudse Bejaardenkoor. Voor dit zangfestival hebben zich 14 koren met in totaal 525 zangers uit de regio Gouda aangemeld. Dit zang festival zal worden geopend door de burgemeester van Gouda, drs. K.F. Broekens. De aanvang is gesteld op 10 uur en het einde zal zijn om 5 uur. Een jury is aanwezig om de te zingen liederen aan te horen en aan het einde van de Aanvraag Hinderwetvergunning Burgemeester en wethouders van Waddinxveen maken bekend dat op 11 mei 1984 een aanvraag is ingekomen van Meubelfabriek "Bru- wa" b.v., Henegouwerweg 43, alhier, voor het oprichten en in wer king hebben van een meubelfabriek. Aangenomen wordt dat er voorshands geen behoefte aan bestaat over de aanvraag adviezen uit te brengen of daartegen bezwaren in te brengen. Wij zijn voornemens de vergunning te verlenen onder 126 voorschriften ter voorkoming of beperking van gevaar, schade of hinder buiten de inrichting. De door ons opgestelde ontwerp-be- schikking zal derhalve tegelijkertijd met de aanvraag om vergun ning ter inzage worden gelegd op de afdeling Algemene Zaken en Ruimtelijke Ordening van de gemeentesecretarie gedurende de pe riode 11 oktober tot 11 november 1984, elke werkdag van 8.30 tot 12.30 uur en buiten kantooruren op afspraak. Tijdens deze periode kunnen gemotiveerde bezwaren schriftelijk bij ons college worden ingediend. Degene die een bezwaarschrift in dient kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te ma ken. Op het programma van de koffiecon certen van De Boog staan nog de vol gende punten: Zondag 2 december Volksmuziekorkest Sedenka. Muziek en zang uit de Balkanlanden. Zondag 6 januari Nieuwjaarsconcert. Zondag 3 februari Luit- en gitaar-concert door Dinge- man Coumou. Een bijzonder concert van Renaissance tot modem. Met re- naissanceluit, barokluit, chaitaronne en klassieke gitaar. Zondag 3 maart Programma nog niet bekend. Zondag 21 april Slotconcert met leerlingen van mu ziekscholen. Aanvangstijd van alle concerten 12.00 uur. Kosten f 3,50, inclusief het eerste kopje koffie. Kaarten kun nen een week voor het concert gere serveerd worden (liefst overdag). Tel. 01828-16860. De Goudse prijswinnares van de ’’boodschappenmand” en de drie in de prijzen gevallen kleurende Waddinxve- nertjes gingen bij Opel-dealer Van Velde in de Dorpstraat op de foto. (Foto: Sjaak Noteboom). WADDINXVEEN In een goed gevulde Ontmoetingskerk aan de Groensvoorde gaf het Christelijk Waddinxveens Mannenkoor De Gouwestem vorige week vrijdagavond een gevarieerd concert, waaraan werd meegewerkt door het interkerkelijk jongerenkoor Meeting en een stnjkensemble van de Streekmuziekschool Wad dinxveen. Solisten waren Riet den Hertog (sopraan) en Dirk La vrijsen (bas). Ben Kramer begeleidde het geheel op orgel en piano. Het concert werd geopend door het mannenkoor en het strijkensemble met Du Himmel rühmen van Ludwig v. Beethoven, waaruit al direct bleek dat De Gouwestem beschikt over een sonore klank. Na het welkomstwoord van de voorzitter zong Meeting een 4-tal eigentijdse werken, welke met élan en enthousiasme fluitend gestart werd met Samen op weg van Kurt Kaiser, begeleid door orgel en drum. Het bijna 5 jaar jonge koor zorgde met hun rythmische zang voor een prettige en frisse afwisseling. Het wordt aanstekelijk gedirigeert door Hetze v.d. Giezen. Een welkome af wisseling in het repertoire van Mee ting was het melodieuse Thank You, Lord van Otis Skillings, waarin Riet den Hertog de solo zong. Meeting is een koor waar je met ple zier naar luistert en de luisteraar dwingt niet vocaal mee te doen. Waarschijnlijk was het Meeting die zorgde voor opvallend veel jeugdige bezoekers in de kerk, een goede zaak. Als dit jongerenkoor nog wat verster king van mannen zou krijgen zou dit de kwaliteit zeker ten goede komen. Het jeugdige strijkersensemble van de Streekmuziekschool Waddinxveen gaf onder leiding van hun dirigent een verdienstelijke utivoering van het Preludium in B klein van J.S. Bach. Preludium betekent zoveel als “voor spel”, hetwelk ook inderdaad gevolgd werd, na de solo van Riet den Her tog, door het begeleiden van het eerst de mens, dan de auto.j 7e nieuwe Opel Kadett.

Weekblad voor Waddinxveen | 1984 | | pagina 3