1984 I a «K r WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 19 DECEMBER 1984 pg Sm* I Goudse pijpen. Op 1 juli trad de nieuwe directeur van de Rabobank Waddinx- Ongeveer 300 bejaarden gingen in 6 autobussen op woensdag 6 juni op pad denreis. Het doel was het Nationaal Park De Hoge Veluwe, Woensdag 25 april brak er brand uit in het bedrijfspand van spuit- en schildersbedrijf Bakker Coating BV en Bakker Pro- en zette het gehele gebouw in het roet. De om het brandende pand binnen Op zaterdag 25 februari openden Nico en Tiny Vink aan de Overtoom 35 hun kantoor-woonhuis van de Centrale Volksbank (CVB) en Vink Verzekerin gen. De Waddinxveense jongens Frank van den Berg (Vijverlaan 36) en Manuel van Dijck Groensvoorde 158) kwamen donderdag 15 maart terug van een goedkope en uitge kiende reis om de wereld in 177 dagen, dieopll september 1983 was begonnen. Ze ge bruikten voor deze trip maar drie vliegtickets, reisden per boot, liftten en kochten in Amerika een tweedehands stationwagen. Langs de Dorpstraat, tussen het doktershuis van J. Hemminga en de sigarenzaak van Sonneveld, ontstond dit voorjaar een mooi doorkijkje naar oude kolossale bomen doordat een gekraakte woning met de grond gelijk werd gemaakt. Voor het Dorp- straat-gebied wordt een woningbouwplan voorbereid. van en zijn vrouw Betty Op woensdag 22 februari verzorgde het bekende clownsduo Bassie Adriaan in Het Trefpunt hun theatershow voor de jeugd. De belangstelling was zo groot dat er twee voorstellingen moesten worden gegeven. L f /I aan trekkelijker als centrum van de meubelindustrie, -handel en -verkoop. Op de foto stichtingsvoorzitter G. Th.B. Mulleman met een grote meubelstadsticker. In Waddinxveen waren de meubeltoonzalen op Tweede Paasdag voor het eerst ook ge- Het Groene Kruis hield op zaterdag 31 maart open huis in de nieuwe dependance van het plaatselijk zuigelingen- en vestiging staat al 28 jaar aan der Linden op zaterdag 25 februari het nieuwe sport- en fitness- aan de Noordkade. Beiden zitten sinds 1968 in het kleuterconsultatiebureau aan de Wingerd 20. De hoofd- de Stationsstraat in Waddinxveen. tect BV aan de Mercuriusweg. De felle brand verwoestte de spuitstraat schade bedroeg meer dan f 100.000,-. De brandweer ondervond nogal wat problemen te komen. voor waar een magnifieke Van Gogh kon worden bekeken. Met het gebruikelijke diner in Avifauna in Alphen aan den Rijn werd het geslaagde jaarlijkse uitstapje besloten. Dank zij poloclub De Gouwe zouden de organisatoren uitgereikt krijgen. Het Waddinxveense tandartsenechtpaar M. Y. Boere-Oei en G. Boere aan de Lede 1 zorgde in april voor een plaatselijke primeur door het water in hun woning en praktijk te laten verwarmen door de zon. Op het dak de in vol bedrijf zijnde zonneboiler, bestaande uit vier zonnepanelen. Ook Be Fair-voetbal maakt voor het eigen clubhuis gebruik van zonne en ergie. Als een volleerde judoër opende burgemeester C.M. centrum van zwarte banddrager Bert den Edel ‘vak Meer dan tien heteluchtballonnen trokken 30 juni om tien uur veen, de heer G. Visscher uit Rozenburg, in dienst. Hij volgde de Een Waddinxvener in Amerika. De 16- 's avonds onverwachts laag boven Waddinxveen voorbij. De be- vertrokken eerste man drs. W. Broekhuijsen, door zakenrelaties jarige Jacco van Duijn (Diederik van langstelling voor dit evenement van een vrouwelijke studenten- bedacht met de gouden munt ter gelegenheid van het 750-jarig be- Schagenplantsoenging dit jaar op tenni- vereniging uit Leiden was groot. staan van Waddinxveen, vrij plotseling op. sles in Amerika. In maart werd bekend dat de Waddinxveense speelgoedfabriek Sliedrecht BV aan de St. Victorstraat, opgericht in 1850 als houten sportspeelgoedfabriek, de poorten had gesloten. De ongelijke strijd tegen het electronisch speelgoed werd verloren. Er kwamen 9 medewerkers, inclusief de twee directeuren W.A. en P.G. Sliedrecht, op straat te staan. ‘Slie drecht BV is wegens omstandigheden gesloten’ meldde een briefje bij de ingang van het pand, waann zich allerlei kleine bedrijfjes gingen vestigen, waaronder een fabriekje van Goudse pijpen. J®»*;*. f V' O fes na wtlt u zien een ribden bij de recej van Langs de opgeknapte Kanaaldijk verschenen dit voorjaar even eens borden die op een heldere manier de weg wijzen naar bedrij ven in Waddinxveen-Zuid. Deze borden zijn geplaatst op initia tief van de ondernemerskring Industrieel Contact Waddinxveen (ICW) en de medewerking van de gemeente. weer aan nieuwe plannen voor LVö3. een speciale actie van de zwem- en van de bejaardenreis later dit jaar f 2.500,- t -N.: r Als een kind zo actief was burgemeester C. M. van der Linden toen hij op zaterdag 9 juni het door de bewoners in Waddinx - veen-Noord geheel opgeknapte speeltuintje 't Vondelparkje aan de Nicolaas Beetslaan officieel in gebruik stelde. van Berkesteijn - Moubeltoonzalen Mulleman Meubelen 4* Koppen on Lethem 4* Leitz Service B.V. 4? de Randstad Tenten 4” de Jong Waddinxveen Siaapkamercentrum Kastencentrum Meubel - In z.

Weekblad voor Waddinxveen | 1984 | | pagina 9