Be Fair overwinterde De Gouwe weer Korbis van de Kwiek-jeugd doet het goed laatste plaats niet goed en verliest Hulde voor het echtpaar Kees en Mieke Tijsterman onderuit (3-7) WSV 2-Ommoord WSE boos over afgelasting wedstrijd WSE zeer Slotoffensief sterk karakter WEEKBLAD-SPORT EN RECREATIE Basketballers TOOS tonen Echtpaar Kuypers leidt voorlopig gelijk ontstemt over afkeuring Geen goede visvangsten Auke Leen op dreef in cross Gillian v.d. Berg eerste bij C-zwemmen bridgers TOOS-badminton Be Fair Dames Feijenoord Senioren Onderlinge Waddinxveen-za. I r WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 6 FEBRUARI 1985 op in de waterpolowed- voor- Wijnand Overigens speelde WSE vorige week woensdag op het kunstgras- veld te Gouda tegen het C-team van Feijenoord. De oranje-zwar- ten, deze avond in een nieuw trai ningspak gestoken door de Bos- koopse sportzaak Marchant, speel den een goede wedstrijd maar wa ren toch niet opgewassen tegen de snellere en beter combinerende Rotterdammers. Feijenoord dat de bekende spelers Stanley Brard, Ron Carli en Brood in de gelederen had, bleek beter uit de voeten te kunnen op het kunstgras. Bij de rust was de stand 0-2 waarbij WSE wat te slordig omsprong met de hun geboden kansen. In het tweede deel was Feijenoord te veel betere ploeg en bouwden de Rotterdam mers hun voorsprong uit tot 0-6. Een ervaring rijker keerden de WSE-ers terug naar Waddinxveen. WADDINXVEEN - Het tweede team van de Waddinxveense Schaak Vereni ging WSV, dat SO ’81 uit het Rotter damse Ommoord op bezoek kreeg, kan voorlopig een stand van yh-3'h noteren in een wedstrijd voor de competitie van dé Rotterdamse Schaakbond. Hier Auke Leen in actie tijdens baanwedstrijden in Rotterdam afgelopen zomer. Startnummer 450. Op de foto - met nummer 408 - is nog te zien de verleden jaar naar A VR vertrokken Cor Droog. WADDINXVEEN - Het bestuur van de voetbalvereniging WSE is zeer ontstemt over de afkeuring van afgelopen zondag van het veld van het Boskoopse Floreant. Alle overige wedstrijden in de 4e klas E gingen door en zelfs bij UNIO te Oudewater, waar de velden er doorgaans het eerst uitliggen, werd gewoon gespeeld. Toen het bericht van afkeuring WSE bereikte was er eerst onge loof waarna de hoofdconsul werd verzocht het veld te gaan herkeu ren. Deze vond het echter niet no dig in te grijpen hetgeen volgens het WSE-bestuur een zeer onjuiste houding is. De naar de bal hunke rende ploeg van trainer Oppendijk is daarna teleurgesteld maar gaan trainen, jaloers kijkend naar de overige WSE-eiftallen die onder voorjaarsachtige omstandigheden hun wedstrijden aan het afwerken waren. meer stuk, geholpen trouwens ook door het uitvallen van een der tegenstanders. Grote druk op de Succes-korf was daar van het gevolg. Vlak voor tijd was het scheidsrechter Hoks die zich genood zaakt zag een onbesuisde Succes-actie te honoreren met een strafworp die door John Hamer werd benut. Dat nu betekende 7-5 en twee kostbare wed- strijdpunten voor Korbis. Komende zaterdag ontmoet de ploeg koploper Nieuwerkerk. Alhoewel de kans op succes tegen deze sterke ploeg nagenoeg nihil is, blijft het natuurlijk wel zo dat ook bij Nieuwerkerk de bal door de korf zal moeten. Misschien dat Korbis mentaal gesterkt door deze overwinning op Succes ook de koploper een halt kan toeroepën! ook dit voor De Gouwe geen winst gevende zaak is bewees Bas van Va- len van Breda om zelfs met een man meer voor De Gouwe 3-5 te scoren. Rest nog te vertellen dat het in de 4e periode Kees Pheninkx en Arjan Buijk waren die de score deden op lopen tot 3-7 in het voordeel van Breda. Jammer voor De Gouwe maar de volgende wedstrijden dient men in winst om te zetten anders is de 3e klas een feit. En we moeten wel meer dan 30 jaar terug gaan om te lezen dat De Gouwe toen ook reeds 2e klas speelde, alleen de ouderen onder ons kunnen zich wellicht herinneren dat De Gouwe 3e klas speelde.’ De zaterdagploeg van Waddinxveen heeft zich in de eerste competitie wedstrijd na de wedstrijd op een pri ma manier gemanifesteerd. Het ge routineerde Floreant 3 werd met een kansloze 3-0 nederlaag naar huis ge stuurd. Een groot aandeel had Edwin de Vrindt, die na zo’n 10 minuten de Waddinxveners met een vliegend schot op voorsprong zette. Dezelf de speler, die vorige week nog vier maal scoorde in de confrontatie met Ook het le seniorenteam blijft zijn successenreeks vervolgen door vrij dagavond het Haastrechtse Top 2 met een 7-3 nederlaag naar huis te sturen. Clubkampioen Ronald Ver- boon bleef daarbij voor de 3e maal ongeslagen. Kwiek 2 moest bij het zelfde Top op bezoek en kwam met een royale 8-2 zege terug, waarbij Henk Bloks alle 3 z’n enkelpartijen won. WADDINXVEEN - Zaterdag 2 febru ari hield de hengelsportvereniging Waddinxveen HSW de tweede wedsr- trijd voor de wintercompetitie. De eer ste was op zaterdag 5 januari. De vangsten waren in beide wedstrijden niet erg goed. Totaal werd maar 10470 gram vis gevangen. De eerste vijf op de op 5 januari geviste wedstrijd waren: P. Dorresteyn (3160 gr.), 2e R. Jenner (1320 gr.), 3e M. v.d. Toorn (660 gr.), 4e T. Verbree (600 gr.) en 5e H. de Haan (40 gr.). De eerste vijf van de op 2 februari gevis te wedstrijd waren: J. Verhagen (1300 gr.), 2e M.C. Kers (960 gr.), 4e M. Rei chard (600 gr.), 3e R. Jenner (890 gr.), en 5e D. Heeren en P. Dorresteyn (met 340 gr.). De volgende wedstrijd is zaterdag 9 fe bruari. Vertrek vanaf het N.S.-station om 7.15 uur. Eerder had - alwéér - John Hamer 4-4 laten aantekenen. Nog gaf Succes het niet op en slaagde er in 5-5 te scoren. Niettemin werd het duidelijk dat Korbis zou gaan doordrukken. Het toch wel wat betere veldspel leverde een con stante druk op de ’’vijandelijke” korf op en resulteerde een tiental minuten voor tijd in een 6-5 voorsprong. Voordat de bal goed op de hand ligt en dan ook nog moet worden geke ken waar het doel is, is voor de te genspeler meestal tijd in overvloed om de bal op zeer gemakkelijke wijze over te nemen en zelf een aanval op te zetten. Een excuus mag zijn dat de ploeg nog erg jong is en dat deze jonge spelers, in de vorige competitie toen zij kampioen werden, te weinig tegenstand hebben ondervonden. Op het mentale vlak schieten zij ernstig te kort. Eveneens was een gemis het niet verschijnen van Leon van Beek. Het begon tegen Breda allemaal zeer hoopvol. Eddy den Boon opende de score met een fraai doelpunt. De ge lijkmaker kwam van aanvoerder Bre da: Jelco v.d. Meulen 1-1, terwijl kort daarop Eddy den Boon de stand 2-1 kon aantekenen. Opmerkelijk in deze periode was ook dat scheids rechter Theo van Leeuwen op een zeer merkwaardige plaats de comer- bal liet nemen. Normaliter ligt deze plaats aan de zijkant van het speel veld en geen 5 meter naast de goal. Scheidsrechter Beekman vond het eveneens niet vreemd dat een bal ge speeld met twee handen binnen het beruchte 4 meter gebied straffeloos kan geschieden. Gevraagd hiernaar na de wedstrijd deelde hij mede dat hij hierin geen overtreding heeft gecon stateerd. Benieuwd zijn we dan wel hoe scheidsrechter beoordeler Henk v.d. Velde uit Hazerswoude dit heeft uitgelegd. Dé tweede periode gaf wederom een gelijk opgaande strijd te zien. Breda wist via een strafworp van Jelco v.d. Meulen langszij te komen en door een grove verdedigingsfout van De Gouwe door een doelpunt van Rob van Nieuwkoop zelfs met 2-3 voor te komen. In de 3e periode werd het 3-5 door Arjan Buijk en kon Marcel Verheij het gat weer wat dichten door met een fraai doelpunt 3-4 aan te teke nen. Zij het dat De Gouwe een man meer situatie wist uit te buiten. Dat WADDINXVEEN - Het gaat nog steeds goed met de jeugdige tafelten nissers van Kwiek in de landelijke junioren-competitie. Na uit de eerste 2 wedstrijden 3 punten behaald te hebben, werd afgelopen zaterdag een royale 9-1 zege op Phielex uit Gor- kum geboekt. Opvallend hierbij is de wijze waarop de 14-jarige Bas Daalhof zich optrekt aan het spel van zijn ouders en meer ervaren teamgenoten. Temeer als men daarbij bedenkt dat deze jonge knaap verleden jaar om deze tijd nog in de 2e klasse van de Goudse compe titie uitkwam! zijn. Dit geldt ook voor de klasse 3D waarin Kwiek 6 uitkomt; dit team leed echter z’n tweede 6-4 nederlaag. In de 4e en 5e klasse waren er voor de Kwiek-teams weinig successen weggelegd. Bij de junioren liet Kwiek 2 duidelijk blijken dat zij de volgende competi tie in de le klasse uit willen komen; zij namen resoluut de kop in hun groep door met 10-0 van Bok 2 uit Bodegraven te winnen. Ook Kwiek 3 boekte een royale 9-1 zege op BTTV 7 uit Bleiswijk. Het verleden jaar uit de 2e klas ge degradeerde Kwiek 3 liet er geen mis verstand over bestaan, dat zij vast van plan zijn dit voorjaar weer kampioen in de 3e klas te worden; Gouda 5 werd met een 10-0 nederlaag naar Gouda teruggestuurd. Het ook in de 3e klasse utikomende Kwiek 5 won van het Zevenhuizense ZTTC en voor de 3e maal werd het een krappe 64 zege, waaruit blijkt dat de kracht- verschillen in deze groep erg klein WADDINXVEEN - Het eerste achttal van de Waddinxveense korfbal vereniging Korbis heeft een kostbare en verdiende overwinning van 7-5 behaald op het bezoekende succes. Deze winst draagt er misschien toe bij dat de Waddinxveners een dreigende degradatie kunnen ontlopen. In elk geval staat het achttal van Cees Visser niet meer op de laatste plaats. Die wordt ingenomen doorU.S.V., een ploeg die Korbis thuis in ,,de Sniep” nog zal ontmoeten. Het kan dus best nog erg spannend worden. De wedstrijd tegen Succes was van een goed gehalte. Toch moest aanvankelijk opnieuw - volgens traditie - een achter- stand geïncasseerd worden. Met 0-2 Vanaf dat moment kon Korbis niet kwam Korbis achter, maar gelukkig hield de ploeg het hoofd koel en het vi zier op scherp met als resultaat een 2-2 stand. Verantwoordelijke daarvoor waren John Hamer en Truus Visser die uit re spectievelijk een strafworp en een af standsschot de korf wisten te vinden. Niet alleen John Hamer wist de korf te vinden. Ook Dick Haagsman slaagde er in na enkele weken weer tot score te ko men. Met 2 doelpunten deed ook hij een duit in de korfbal-zak. De eerste maal was dat om een 2-3 ach terstand te nivelleren, met welke 3-3 stand tevens de eerste speelhelft werd afgesloten. Zijn tweede treffer beteken de zo’n 15 minuten in de tweede helft een 5-4 voorsprong. dinxveners maakten zich daarover heel boos. Bodegraven, scoorde uit een vrije trap ook 2-0. Een oppermachtig Waddinxveen weigerde hierna de voorsprong uit te breiden ondanks de vele mogelijkheden. Na rust sloop toch weer de ‘faalangst’ bij de Waddinxveners binnen, waar door de Boskopers een twintigtal mi nuten het initiatief in handen konden nemen. Gevaarlijk werden ze aller minst en de stugge Waddinxveense verdediging met aan het hoofd Gijs Rupke kwam daardoor geen moment in gevaar. Voor de toeschouwers was de tweede helft overigens weinig bemoedigend, temeer daar Floreant niet beter kon en Waddinxveen niet beter wilde. Toch werd het nog 3-0, topn de voor Arjan Brouwer ingevallen Hans Ber lijn een voorzet van Ton Pons op bij zonder fraaie wijze tot doelpunt omboog. Voor de Waddinxveners werd dit de eerste winst in de compe titie en hopenlijk zal deze overwin ning een eerste stap tot herstel zijn. In de onderlinge competitie van WSV blijft de strijd om de le plaats zich af spelen tussen Philipse en W. v. Oort. Eerstgenoemde heeft in de 21e ronde iets van zijn ruime voorsprong inge boet, doordat W. v. Oort (die een fout van Bloem in het eindspel deskundig af strafte) won, terwijl J. v. Oort hem broederlijk hielp door Philipse niet meer dan remise toe te staan. Ook Kardol en Van Deelen deelden het punt, maar Schroten en Wolfs klommen in de top-tien door winst op resp. Claas sen en Van Woudenberg. Van Vuuren nadert die top na zijn winst op Ellers in een scherpe flank-slavische partij: l.Pf3, c6. Muit won, na op de rand van de afgrond te hebben gebalanceerd, van Ponsioen door een duidelijk betere be handeling van het eindspel. Van gekeerde kansen is ook sprake in de afgebroken partij van Goor tegen Besemer. De laatste wist door'geraffi neerd combinatiespel een achterstand van een pion om te buigen in een dito voorsprong. J.P. Kleiweg,en Van Offe ren deelden het punt, maar V.d. Eijck en Verwaal wisten hun positie op de ranglijst te verbeteren door winst op resp. Nekeman en J. Kleyweg. Stand aan de kop na de 21e ronde: 1. Philipse 1561, 2. W. v. Oort 1443, 3. .Kardol 1287,4. V.d. Hoek 1241, 5. J. v. Oort 1194. WADDINXVEEN - Nadat half januari wegens sneeuw en ijs de derde wedstrijd van de Goudse crosscompetitie was af gelast werd afgelopen zaterdag deze wedstrijd gelopen in Reeuwijk. Van de sportclub Antilope namen enke le junioren en senioren deel. Bij de meisjes D-junioren eindigde Mariska Valk op een 6e plaats. De D-meisjes lie pen een afstand van 1.000 meter evenals de D-jongens. Bij die D-jongens eindigde Mark Hil berts als 2e achter Robert Pol van Reeu wijk, Robert Smaal werd 3e en Jeroen Groot 30e. Bij de heren tenslotte eindigde Auke Leen als 14e en Bert Hilberts als 32e. Winnaar bij de heren werd deze keer Rut Stigter van het Woerdense Clyto- neus. De laatste wedstrijd van deze competi tie zal worden gelopen op 16 februari in Zoetermeer. WADDINXVEEN - Zondag werd in het Leidse zwembad De Zijl weer een zwemwedstrijd gehouden in het kader van de C-wedstrijden in de kring Gou- we-Rijnstreek. Aan de wedstrijd na men 22 verenigingen deel, waaronder De Gouwe met 11 leden op 18 starts. De Gouwe kwam deze keer uitstekend voorde dag met o.a. een voortreffelijke le plaats voor Gillian van den Berg op de 100 m vrije slag m.o. 14 jr. in 1.09.7 (PR -1.6), tevens een nieuw clubrecord (- 0.5) en een B-limiet! Ook op de 100 m rugslag m.o. 14jr.ging het prima met Gillian. Hier behaalde zij een 3e plaats in 1.22.6 (PR - 1.7), een evenaring van het clubrecord en even eens een B-limiet. Remko Overdam maakte het succes compleet door 3e te worden op de 100 m vrije slag j.o. 14 jr. in 1.10.0 (PR-1.3). Dat over de hele linie sterk werd ge zwommen mag blijken uit de overige persoonlijke records van Marco Brand horst, Remko de Frankrijker, Caroline Baas, Sandra Berckenkamp, Marion van Hooft, Guy van Maaren en Pim Los. Zaterdag 9 februari is er weer een C-wedstrijd. de Tweede Bloksweg was mogelijk dank zij de inzet van een comité van vrienden en sponsors. In korte tijd bereikten ze dat het paar ook echt alle hulde kreeg die het verdiende. “Het ware te wensen dat zo’n comi- x té permanent bestond”, grapte Wad- dinxveens eerste burger. Met zwart spelend, konden Versluis aan het le en v.d. Hoek aan het 3e bord geen effectieve verdediging vinden te gen hun sterk aanvallende tegenstan ders. In een volkomen verloren stand gaven zij op. Niet aldus de tegenstander van Asscheman aan het 2e bord, die met een eenzame koning tegen een leger van pionnen en stukken van geen opgeven wilde weten! Het wellicht gehoopte pat bleef echter uit, omdat Asscheman kans zag wakker te blijven. Boeiender was het eind van de partij van Littooy, die aan het 5e bord zijn tegenstander in het midden spel met een prachtige mataanval over rompelde. Omdat Torenbeek, invaller Ritter en Van Sandijk aan de onderste drie bor den remise speelden, is de voorlopige stand gelijk. De afgebroken partij van Ket aan bord 4 geeft echter weinig hoop op een gunstig eindresultaat. WADDINXVEEN - Het tweede he renteam van TOOS-basketbal wist te gen het Goudse Rabobank-team door keihard werken een aanvankelijke ach terstand om te buigen in een zeer ver diende 88-86 overwiining. In de eerste helft bleek Rabobank zeer op schot te zijn en nadat het in de tiende minuut nog 24-24 stond werd TOOS even later met een achterstand gecon fronteerd. Coach Matthieu van Liksen- burg wist zijn team in een time-out tot de orde te roepen waarna het dan ook veel beter ging. Met name TOOS’ ”box- and-one” verdediging, waarbij Marco Mak de spelverdeler van Rabo prima verdedigde, gaf hen weer de vereiste grip op Rabo. Rust: 44-54. Na rust zette TOOS haar goede spel voort en dankzij een niet te stuiten vechtlust kwam TOOS steeds dichterbij Rabo. In de 29e minuut werd het dan ook 66-66. Daarna werd het een stui vertje wisselen om de leiding. In de slot fase wist Rabo, bij een 86-86 stand, een strafworp niet te verzilveren. De daarop volgende TOOS-aanval werd twee se conden voor tijd bekroond door Dirk Rijnsburger met een schot waarbij men een speld in de zaal kon horen vallen. Met 88-86 behaalde TOOS een van de zwaarst bevochten en mooiste overwin ningen. Scores: Klaas Bruins Slot 24, Roy Lieuw A Sie 23, Dirk Rijnburger 16 en Bart Zwambom 11 punten. WADDINXVEEN Na bijna twee maanden zonder competitie- voetbal bleek zondagtweeaeklasser Be Fair in de thuiswedstrijd tegen het Oudbeijerlandse SHO duidelijk heit wedstrijdritme te missen. De Waddinxveners moesten toestaan dat de gasten de bes te kansen kregen en verdient met 0-1 wonnen. De ploeg staat nu op de derde pldats van onderen. Waddinxveen-zaterdag behaalde tegen het geroutineerde Floreant 3 uit Boskoop een 3-0 over winning. De uitwedstrijd Floreant-WSE werd atgelast. De Wad- Be Fair heeft het nieuwe jaar slecht ingezet door in de thuiswedstrijd tegen SHO de winst aan de gasten te laten. SHO - toch ook niet zo’n ge weldig elftal - heeft verdiend gewon nen vooral als men de doelrijpe kan sen op een rijtje zet. De aderlating die Be Fair noodge dwongen moest ondergaan wegens een, naar zich laat aanzien zeer lang durige blessure van Kees Verbree, heeft de brigade van de jarige trainer Hup danig parten gespeeld. Boven dien was ook Erik Plaisier niet van de partij. Hoewel aanvoerder Aart Bos - opge steld als voorstopper - Be Fair’s bes te man was, werd zijn stuwende werk als aanvallend middenvelder erg ge mist. De voor Bos op het middenveld acterende Klaas Angenent speelde ze ker niet onverdienstelijk, maar de middenlinie miste duidelijk body. Daar kwam nog bij dat rasvoetballer Peter Loef z’n dag niet had en vol ledig aan banden werd gelegd door de stugge rechterverdediger van de Oud- Beijerlanders. Peter werd na rust zelfs gewisseld voor Ronald Dodewaard. Al met al een wedstrijd om snel te vergeten. SHO kwam middels een voorzet in de 40e minuut op sprong door een inzet van I"; Klaver. Na rust trok Be Fair er wel harder aan maar echt gevaarlijk werd men niet. Ook SHO bezat niet de kracht de voorsprong uit te breiden. Hier door bleef de spanning er tot het eind toe nog inzitten. Be Fair, dat door deze nederlaag ook FC Lisse aan zich voorbij zag gaan, zal vanaf nu goed op z’n tellen moeten passen daar het alleen Oranje Wit en Lyra nog onder zich weet. Zaterdag als het tegen het ongeslagen DS VP in Pijnacker speelt zal alles uit de kast moeten om enig succes te behalen. Misschien kan het moed putten uit de verdienstelijke 1-3 zege die Be Fair 2 bij DS VP behaalde WADDINXVEEN - De bridge club Waddinxveen speelde vori ge week donderdag de laatste van een serie van zes wedstrij den, geldend voor de derde competitieronde van dit sei zoen. Door toename van het aantal leden werd in de B- en C-groep een versterkte promo- tie-regeling toegepast. In de totaalstand na drie com- petitieronden heeft het echt paar Kuypers duidelijk de lei ding genomen. Onderstaand de uitslag van de laatste wedstrijd en eindstand van deze competi tieronde (P is promotie). Groep A: 1. Echtp. 54.798(5); 2. 57.50 gemeester C.M. van der Linden zijn waardering voor het hooghouden van de Waddinxveense kleuren niet onder stoelen of banken. Toch vroeg hij ook aandacht voor het feit dat de woestijnrally zich afspeelde in een continent waar honger troef is. De huldiging van het echtpaar van WADDINXVEEN - Een week gele den werden door de seniorenteams van TOOS-badminton de laatste wed strijden gespeeld in de districtscom- petitie van dit seizoen. In de wed strijden van met name het le en ook het 4e team stond er nog veel op het spel. Winst zou een tweede plaats be tekenen, welke recht geeft op promo tie. De andere teams konden vrij uit spelen, alhoewel ook zij de competi tie positief wilden beëindigen. Ondanks .de stimulerende aanwezig heid van trainer Karei Mulder kwam het le team afgelopen zaterdag in de uitwedsrtijd tegen het 4e team van het Woerdense BC Saturnus helaas niet verder dan een 4-4 gelijkspel. Het was een grimmige wedstrijd daar voor beide teams de tweede plaats op het spel stond. Door het gelijke spel wist Saturnus de tweede plaats ech ter te behouden en eindigde het le team op een derde plaats met één punt minder. Het 4e team kwam zondag in Bode graven tot een ruime 7-1 overwinning op het 7 e team van BC Vederlicht. Desondanks is men niet zeker van een tweede plaats, daar de laatste resultaten van het 12e team van ABC Zigo niet bekend zijn bij TOOS. Dit kan inhouden dat beide teams de tweede plaats bezetten en dan hangt promotie af van het feit welk team de meeste partijen in de afgelopen 14 wedstrijden heeft gewonnen. Het 2e team had in de uitwedstrijd vorige woensdag tegen het 4e team van BV Mijdrecht nog slechts één doel voor ogen: ook de laatste wed strijd winnen. Het kampioenschap was reeds enige weken binnen en daarom wilde men de titel extra glans geven. Door de 5-3 overwinning bleef men ongeslagen en behaalde men het maximale aantal punten van 28 uit 14 wedstrijden. Zondag ontving het 3 e team thuis het 7e team van BC Shuttle ’74 uit Ter Aar. Frank en vrij spelend kwam men tot een schitterende 8-0 over winning. Na een matige le helft van de competitie deed men het in de 2e helft aanzienlijk beter en sluit men de competitie af met een 4e plaats. Ook het 5e team besloot zaterdag de competitie met een 8-0 overwinning. In Bodegraven werd het 7e team van Bodelo slachtoffer van hun daden drang. Ook het 5e team ziet met een derde plaats de promotie helaas aan zich voorbij gaan. Toch spreekt men bij TOOS-badminton van een zeer ge slaagd seizoen. Een lachend burgemeestersechtpaar kijken naar de in lauwerkransen gestoken Kees en Mieke Tijsterman, die in de raadzaal van het Waddinxveense gemeentehuis werden gehuldigd vanwege hun prestaties in de woestijnrally Pa- rijs-Dakar. (Foto: Sjaak Noteboom). WADDINXVEEN Kees en Mieke Tijsterman zijn zaterdagmiddag en -avond in Waddinxveen gehuldigd vanwege hun prestaties in de woes tijnrally Parijs-Dakar. Het aan de Tweede Bloksweg wonende echtpaar werd in de raadzaal van het gemeen tehuis voorzien van lauwerkransen, terwijl ze ook een in het raadhuis opgediepte gemeentelijke legpenning kregen. Daarna gingen ze in een open auto, voorafgegaan door de harmo nie Concordia, naar hun stamcafé bar-bodega Royal Inn aan het Konin gin Wilhelminaplein, waar tot laat in de avond feest werd gevierd. Kees en Mieke Tijsterman hebben met persoonlijke opofferingen en veel doorzettingsvermogen met hun vierwielaangedreven Mercedes-Benz terreinwagen de eerste plaats behaald in het klassement dieselpersonen- auto’s. In het algemeen klassement bezetten ze de twaalfde plaats. In Waddinxveen ging dan ook alle eer naar het duo Kees en Mieke Tijs terman. In zijn toespraak stak bur- Kuypers 55.42 Dms. Jenné- Moons 57.50 53.708(6); 3. Mw. Ebens-Hr. Schutte 52.08 53.105(6). Groep B: Pl Hrn. Moons - v. Duppen 63.13 57.396(6); P2 Echtp. de Leeuw 63.02 57.245(6); P3 Echtp. Postma 63.02 53.390 (4). Groep C: Pl Hrn. Evers-Andringa 72.08 57.698(6); P2 Dms. v. Doornik -Waterreus 72.08 54.405(5); P3 Hrn. Versluis-Janssen 72.08 52.780(4). Op 7 februari wordt een vier- tallen-wedstrijd gespeeld en op 14 februari wordt de eerste wedstrijd van de vierde com petitieronde gespeeld. WADDINXVEEN Het ging zaterdagavond in het overdekte zwembad “de Sniep” aanvankelijk gelijk cp -1 strijd De Gouwe-Breda, maar de Waddinxveners zouden toch het (verwachte) onderspit moeten delven: 3-7. Na de derde periode ging het mis bij het plaatselijke zevental, dat wegens militaire dienst Leon Verbeek miste. In de tweede klasse B ziet het er der halve somber uit voor De Gouwe. Het is eigenlijk onverklaarbaar dat De Gouwe met zoveel talent er zo wei nig van weet te maken. “Verschillen de spelers doen er goed aan eens een bezoek aan de opticien te brengen zodat zij eens kunnen waarnemen waar de medespeler ligt in plaats van de bal in handen van de tegenstander te plaatsen”, zo viel te horen. Daar naast heeft De Gouwe veel te veel tijd nodig om een kans met een doel punt te kunnen afronden. Dames 1 wist, vooral door een prima 2e helft, met aanzienlijk verschil te winnen van Gymnova 2. Nadat het bij rust nog slechts 21-19 was kon met 49-29 gewon nen worden. Scores: Carla Baan 13, Ineke Kuipers 12 punten. De jongens-junioren wisten met een 83- 60 overwinning Lokomotief 1 te over klassen in Rijswijk. Daar dit de nr. 2 is staat TOOS niets meer in de weg voor het kampioenschap. Scores: Jasper de Rijke 19, Marcel Vermeer 16 pnt. De meisjes-k^detten 1 moesten het hoofd buigen voor MSV uit Noordwijk. Vooral net voor rust bleek MSV te sterk. Eindstand: 64-76. Score Mirjam Akkerhuis 37 pnt.

Weekblad voor Waddinxveen | 1985 | | pagina 21