Kwie kilte Is: Ronald Verboom Frits van Amen erelid Korbis O Waddinxveense sportspetters Voor mgr. Bekkersschool eerste schooldamtitel Ij en Bas Daalhof 7‘RALLY PARIJS-DAKAR j Bij eerste en tweede klassers in Het Trefpunt Avondtrim- Basketballers WSV 2 maakt Verlies voor Florida 1 WEEKBLAD-SPORT EN RECREATIE groep dames bij Antilope Winterstop slecht voor Onderlinge Excelsior kans op eerste winst Opnieuw titel bij TOOS- badminton 2 Bridgeclub "De Unie” zijn niet meer ongeslagen gaat door Prima zege van basketbalsters Tijstermannen doen het formidabel in woestijnrally I Jan Kersbergen aan kop helft sjoelcompetitie volleybalsters van Be Fair Geen Frans Dames 1 KNVB Vorige ronden Uitslag Onderlinge Stand Prijswinnaars WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG 16 JANUARI 1985 Deze titel kwam bij de A-junioren terecht‘bij De Waddinxveense korfbalvereniging Korbis Dit kaartje stond zaterdag in het Algemeen Dagblad afgedrukt over de 4 1 1312 pnt. 781111 Vï;. S 1 Bestuur zevende editie van de rally Parijs-Dakar, waaraan in de amateur-afdeling ook het Waddinxveense echtpaar Kees en Mieke Tijsterman van de Tweede Bloksweg meedoen. (Bron: Algemeen Dagblad). 1 Zo illustreerde het Algemeen Dagblad zaterdag het verhaal over de deel name van de Waddinxveners Kees en Mieke Tijsterman aan de woestijnrally Parijs-Dakar. WADDINXVEEN De Waddinxveense korfbalvereniging Korbis heeft haar eerste erelid: Frits van Amen. Hem is deze eer op de jaarvergadering ten deel gevallen wegens bijzondere verdiensten voor de club, die vorig najaar aan de IJsermanweg een eigen, ac commodatie officieel door burgemeester C.M. van der Linden ge opend zag. Hèt adres voor uw kantoor of bedrijf voor GOED, SNEL EN VOORDELIG drukwerk Vraagt Cl eens geheel vrijblijvend offerte aan'. ReproSet Waddinxveen Grafische Produkties Oostpolderweg 84 - Telefoon 16276 WADDINXVEEN Ronald Verboom is in de A-groep van de se nioren clubkampioen geworden bij de Waddinxveense tafeltennis vereniging KwicK. D Bas Daalhof. Algiers mauretaniE C v.d. ver- De 5. a 1033 pnt. 980 pnt. 961 pnt. 913 pnt. 1323 pnt. 1294 pnt. 1271 pnt. 1262 pnt. 1378 pnt. 1359 pnt. 1328 pnt. FARWS-MKAH 1216 pnt. 1150 pnt. 1144 pnt. 1116 pnt. A- en B-adspiranten op zaterdag avond 2 februari om half acht. alle partijen te behalen!! Het team vergaarde totaal 43 van de maximaal te behalen 50 punten. kïïiJ’' Tt Erelid Frits van Amen maakt thans geen deel meer uit van het korfbal- bestuur. Daarin hebben nu zitting Cees Visser (voorzitter), Jaap Moor dam (secretaris), Dick Visser (pen ningmeester), Hans Boterkooper (wedstrijdsecretaris), Joke Hamer (lid), Koos Besuyen (lid) en Door Haagsman (lid). Het ligt in de be doeling dat Koos Besuyen op termijn de voorzittershamer zal overnemen. Ook de junioren hadden hun kam pioenschap en verdeeld over een A- en een B-groep streden 15 deelne mers om de clubtitels. In de A-groep bestaande uit de beste spelers werd een 5-kamp gespeeld. Tenslotte kwamen in de finale Bas Daalhof en Marco v. Wageningen te genover elkaar te staan. Na een ge- lijkopgaande strijd, met prima spel op beide zijden, wist Bas Daalhof pas in de 3e game, na een achterstand van 16-20, het gevecht met 22-20 in zijn voordeel te beslissen. In de B- groep bleek Friso v.d. Heide de sterk ste, met Hubert Welleman, Jeroen Vunderink en Karin Buurman resp. op de 2e, 3e en 4e plaats. WADDINXVEEN - Het eerste he- ren-basketbalteam van TOOS is niet meer ongeslagen. Vrijdag verloren de Waddinxveners van het Zoetepwoud- se Luba met 58-69. TOOS speelde slecht. Met name in de aanval was weinig lijn te ontdek ken. Scorepogingen waren meestal mis. Luba speelde duidelijk geinspi- reerder. Ze beschikten over een goed schot en verdedigden sterk. TOOS kwam dan ook op een achterstand van 13 punten welke bij rust nog iets verkleind werd tot 28-36. In de tweede helft bleef Luba de be tere ploeg. TOOS’ spel zat vast en niemand kon de Waddinxveners over het dode punt heen tillen. Toch wis ten de heren een 15-punts achter stand nog tot op 5 punten weg te werken, maar meer zat er niet in. De slotfase was weer voor Luba en de overwinning ging met 58-69 mee naar Zoetermeer. Scores TOOS: Roy Lieuw A Sie 18, Alfred Gerrits 10 punten. TOOS zal deze week heel wat inspi ratie op moeten doen aangezien ze vrijdag thuis tegen de nr. 2 Forwo- dians en zaterdag in Gouda tegen Ra- bo moet spelen. Dames 3 speelde vrijdag tegen Luba 3. Het was een redelijk gelijk opgaan de wedstrijd waarin TOOS iets beter was. Na een 15-10 ruststand behield de wedstrijd hetzelfde beeld en met 31-20 was dames 3 dan ook de dui delijke winnaar: Score: Karin Bosma 8, Etty Koetsier 7 punten. Jongens adspiranten 1 speelde tegen Jumpers 1 uit Den Haag een goede wedstrijd. De spannende le helft gaf een 33-34 ruststand voor Jumpers. In de 2e helft bleek het snelle TOOS- team toch de betere en na de 30e minuut liepen ze sterk weg naar een 80-51 overwinning. Score: Ralph Schouten 41 en Michael Oosthoek 21 punten. Heren 3 moest in de laatste minuten van de wedstrijd tegen Jumpers 9 toezien dat een 14 punts vborsprong veranderde in een 5 punts achter stand. Het resultaat was 38-33 voor Jumpers. wel degelijk mógelijkheden. Tot 11-11 ging het twee keer gelijk maar daarna stokte het ritme Waddinxveense kant: 15-12 en 15-12. WADDINXVEEN - In de 19e ronde van Excelsiors onderlinge damcompe- titie hebben de koplopers het in hun partij zwaar te verduren gekregen. In de tweede helft van de competi tie wordt op het bord met de 100 velden door menige speler alle ken nis in praktijk gebracht. De finalepoules zullen bestaan uit 6- poules en elk behaald punt telt mee voor het moyenne en dat is bepalend voor plaatsing in deze poules. De on geslagen Teun Twigt had het zwaar tegen Gerrit van der Zijden. In de einsfase moest Teun een schijfje prijs geven. Gerrit had de schijf op een an dere manier kunnen slaan en dat zou wellicht winst hebben betekend. Nu kon Teun een puntendeling bewerk stelligen. Kees gemakkelijk over: ‘Het is een wonder dat die banden niet allemaal kapot gaan. De dingen hebben zo vreselijk te lijden’. Er is nu een dagelijkse routine ontstaan. Na de finish van de dag wordt er eerste toilet ge maakt, gewoon met een emmer water tussen de auto’s. ‘Niet zeurei^’, vindt Mieke, ‘daar is het Parijs-Dakar voor’. Daarna gaat Kees aan het werk met de auto en maakt Mieke op de pri mus wat te eten. Geslapen wordt er in de auto. WADDINXVEEN - Het tweede team van TOOS-badminton is door plaatsgenoot Florida met 8-0 te ver slaan kampioen in de eigen afdeling geworden. Met nog slechts twee wed strijden te spelen en minimaal zes punten voorsprong op de nummer 2 zijn de Wad.dinxveners onbereikbaar geworden voor de concurrentie. In de kampioenswedstrijd ontving men thuis het 9e team van plaatsge noot Florida, dat thans een 4e plaats inneemt. Daar het team tot nu toe alle wedstrijden met overmacht had gewonnen, ging men ook deze wed strijd met een gerust hart in. Het 2e speelde dan ook een goede wedstrijd en won opnieuw overtuigend met 8-0. Het TOOS-team bleek opnieuw te sterk voor het toch steeds beter draaiende Florida-team. In vergelijking met het 2e team, dat vorig jaar kampioen werd, wijkt het huidige 2e team op twee plaatsen af. Opnieuw werd de spil van het team gevormd door de clubkampioenen Yolanda en Robert Slot. Daarnaast zorgden hét talentrijke jeugdlid Ca- rolien Slootjes en Wilfried Hövener voor een aanzienlijke versterking. Het behalen van het kampioenschap houdt in dat het team het volgende seizoen opnieuw een klasse hoger gaat spelen, en wel in de 4e klasse. WADDINXVEEN z- De Waddinx veense bridgeclub De Unie hield vo rige week woensdagavond in het ge lijknamige café-restaurant aan de Kerkweg-Oost de nieuwjaarsdrive voor leden en introducées. De bridgeclub De Unie is vorig jaar een zelfstandig bestaan begonnen na een schuchter begin als dames- bridgeclub. De animo was zo groot dat het zinvol bleek er een zelf standige vereniging van te maken waar ook heren-bridgers welkom zijn. Men kwam op het idee om als naam van de club aan te nemen de naam en het adres, waar elke 14 dagen op dinsdagmiddag wordt gespeeld. Eige naar Arie Versloot van “De Unie” honoreerde dit gebaar door aan de prijzentafel een eigen serie prijzen toe te voegen. De leiding was in handen van me vrouw Lydia Ebens. Eerste in de drie groepen werden het koppel De Re- delijkheid-Proper met 63.54 o/o; de dames Schreuder-Nobbe met 59.38 o/o en het echtpaar Wagensveld met 59.90 o/o. rend damteam van de mgr. Bekkers school (ingeschreven als 4e team) de beker voor het beste team en de wis- selbeker uitreiken. Van dit winnend team maakten deel uit: Krijn v.d. Raadt, Sander van Leeuwen, Thomas Lovisa, Mario van der Sluis en Bas Engelhard.' Drie van hen wisten de maximale score uit W ADDINXVEEN - Het eerste da mesteam van TOÖS-basketbal behaal de in Katwijk en prima 34-43 zege op het hoog geklasseerde Grasshoppers 2. Deze overwinning opent voor de dames en coach Peter van Leeuwen een moge lijkheid om mee te gaan strijden voor de hoogste plaatsen in de 2e klasse. WADDINXVEEN - De atletiekver eniging Antilope aan de Alberdingk Thijmlaan gaat op veler verzoek star ten met een avondtrimgroep voor da mes. Dit gebeurt op woensdagavond 6 februari van 19.45 tot 20.45 uur. ‘Voor de dames die overdag geen ge legenheid hebben om te trimmen is dit de kans om wat aan hun conditie te gaan doen’, aldus Antilope. De be doeling van dit trimuurtje is om sa men op een plezierige en gezellige manier buiten te trimmen onder het motto ‘iedereen bepaalt haar eigen tempo en niets moet’. Het uurtje begint met een warming- up en allerlei oefeningen met of zon der materiaal (stok, bal hoepel, touw tje) om de stijve spieren los te ma ken. Bij goed weer komen ook de technische nummers (kogelstoten, speerwerpen, discuswerpen, ver- en hoogspringen) aan de beurt, wat door vele dames (van de ochtendgroepen) als erg leuk wordt ervaren. Het uurtje wordt besloten met een spelletje, om daarna in het clubge bouw onder een kopje koffie nog wat na te praten. Dames die belangstel ling hebben en nog meer inlichtingen willen, kunnen bellen naar Pam Wen- nekes, tel. 13623. De tijden van de trimgroepen overdag zijn: dinsdag 8.45-9.45 uur en 10.00- 11.00 uur, woensdag 9.00-10.00 uur, donderdag 13.45-14.45 uur. WADDINXVEEN - De Wad dinxveense deelnemers aan de zevende editie van de woestijn- rally Parijs-Dakar, Kees en Mie ke Tijsterman van de Tweede Bloksweg, blijken het in hun Mercedes G goed te doen, zo blijkt uit hun telefoontjes aan het Algemeen Dagblad halver wege de rally. Van de 657 deelnemende equi pes rukte het tweetal als privé- rijders op naar de 48e plaats in het algemeen klassement. Er zijn nu nog zo’n 200 equipes overgebleven en de Waddinx veners zitten daarbij, zo meldt het Algemeen Dagblad enthou- siaist en omschrijft de prestatie van Kees en Mieke Tijsterman als formidabel. ‘Voor zeuren is geen tijd’, stond er op de autopagina van het AD, die deze uitspraak had opgetekend uit de mond van Mieke Tijsterman. Haar woor den werden vergezeld van fo to’s van haarzelf, haar man Kees en de met reclamestickers volgeplakte Mercedes G, een zaam rijdend door de woestijn. Het is voor de tweede maal dat het Waddinxveense echtpaar de rally Parijs-Dakar rijdt. Ze wor den zowel op banden- als navi- gatiegebied geholpen door de mannen van DAF. Het team van de St. Paulusschool was goede tweede met slechts één punt achterstand. Op een gedeelde 3e plaats eindigden de teams van de Jan Ligthartschool en de Leon van Gel- De KNVB afdeling Gouda heeft geen der partijen schuldig verklaard aan het staken van de voetbalwecl- strijd Spirit Al - Be Fair Al op 8 de cember 1984. Besloten is dat de wed strijd wordt uitgespeeld op een nader te bepalen datum. Be Fair C-l-speler J. de Bruyne is uit gesloten voor 4 wedstrijden. Hierbij zijn inbegrepen twee wedstrijden voorwaardelijk, met een proeftijd tot eind van dit jaar. De boete bedraagt f30,-.. W. van Es van het eerste elftal van Waddinxveen-zaterdag is met een boete van f 30,-- uitgesloten voor drie maanden om als leider te fungeren. F.M.J. van der Neut heeft zich van WSE naar Be Fair laten óverschrijven en J.D.F. van de Ree van RVC naar Be Fair. Piet van Gils hield zich lange tijd knap overeind tegen Piet Swart, die overigens wel constant beter spel had. In de eindfase moest Piet van Gils zijn meerdere in zijn naamge noot erkennen. Met iets meer bereke ning had een remise binnen bereik gelegen. Dik Heeren II, de laatste weken goed voor 5 punten uit 3, vestigde wederom de aandacht op zich. In het eindspel wist hij dit keer Bertus van Eijk te kloppen. Een positionele strijd was gaande tussen Jan Both en Adriaan Blom. Laatstgenoemde stond iets aanval lend, doch hij werd aan zijn rechter vleugel in een stevige greep gehou den. Na vereenvoudiging liep de strijd naar een gelijk spel. Een gelijkop- gaande strijd tussen Cor Stolkér en Piet van Es. Na achterlopen van Cor Stolker wist Piet dankzij een meer- slagzet doortocht te krijgen. Cor Stolker verdedigde zich ontzettend taai en zag dat uiteindelijk beloond met een gelijkspel. Al na de 18e ronde van Excelsiors onderlinge damcompetitie bleef het ongekend spannend voor wat betreft de plaatsing van 6 spelers in de fi- nalegroep. Tot dan hadden 4 spelers, Piet Swart, Teun Twigt, Adriaan Blom en Dick Dibbets een moyenne van meer dan 1.500 weten op te bou wen. Deze spelers voelen echter dui delijk de hete adem van een achter volgende groep bestaande uit Tijmen den Ouden sr., Cor Barelds, Ruud van Dijk, Fred Zaadhof, Kees Kramp en Gerrit van der Zijden, in de nek. Over enkele maanden zal aan de hand van het dan berekend gemiddelde de poule-indeling worden bekend ge maakt. In dé 16e en 17e ronde van Excel siors onderlinge damcompetitie vie len toch wel enkele kleine verrassin gen te noteren. Dik Heeren II liet merken, dat het tijd werd wat aan zijn persoonlijk moyenne te doen. Knap mag immers zijn gelijkspel te gen Teun Driesse worden genoemd en in de 17e ronde wist hij Cor Stol ker via een dammenovermachtseind- spel te kloppen. Nestor Teun Twigt blijft opvallend knap presteren door de topper tus sen hem en Kees Kramp in eigen voordeel te beslissen en de maxima le winst tegen Piet van Es te behalen. Teun Twigt heeft tot op heden slechts 4 verliespunten. Wie zal hem een halt toeroepen. Kees Kramp viel door deze neder laag iets terug, doch in de volgende ronde herstelde hij zich meteen ge tuige de winst op Jan de Heer. Tij men den Ouden sr. speelt tot dusver erg sterk in de clubcompetitie en is wat wisselvallig geweest in de on derlinge. WADDINXVEEN Halverwege de sjoelcompetitie 1984-1985 staat Jan Kersbergen met 9638 punten boven aan, gevolgd door Ton Cozijnsen, Kees Kuypers, Peter Sliedrecht en Jan Neeleman. In de competitieavond in het begin van het nieuwe jaar stond Peter Slie drecht weer met 1.378 punten bo venaan in klasse A en Jan Kersbergen met 1.359 punten op detweede plaats. De sjoelers gaan niet op 29 januari, maar op woensdagavond 23 januari in het clubgebouw van de schutters vereniging Waddinxveen aan de Al berdingk Thijmlaan weer verder sjoelen. Uitslag van de twee weken geleden gespeelde wedstrijden: Klasse A: 1. Peter Sliedrecht 2. Jan Kersbergen 3. Jan Neeleman 4. Ton Cozijnsen Klasse B: 1. Joop Breedijk 2. Mevr. T. v. Leeuwen 3. G. v. Renesse 4. A. v. Helden Klasse C: 1Henk v. Beek 2. Pascal v. Gils 3. Ingrid v. Halewijn 4. Bas Koppenaal Klasse D: 1. Mevr. C.G. Cozijnsen 2. M.C. Taktor 3. Cor Kersbergen 4. Yvonne Kersbergen Mieke Tijsterman vertelt aan het Algemeen Dagblad dat ze elke avond de route voor de volgende dag doorneemt. ‘Zo’n routebeschrijving valt toch niet mee en het is allemaal in het Frans. Ik had voor vertrek nog een cursus Frans willen volgen, maar daar had ik geen tijd meer voor’. Zeker even belangrijk is de technische hulp van DAF voor de Tijstermannen. Kees Tijster man legt uit wat er aan de hand is: ‘Ik heb problemen met de schokdemperrubbers. De schokdempers van Koni zelf zijn prima, maar de rubbers gaan aldoor kapot. Nou hebben de jongens van DAF gelukkig reservemateriaal bij zich waar uit ze elke avond nieuwe rub bers voor me snijden en daar redden we het dan steeds een dag mee’. De technici van Koni denken dat ze weten wat er aan de hand is. Kees heeft de bevesti gingspunten van de schokdem pers versterkt en Koni ver moed dat bij dat werk braain- pjes zijn blijven zitten, waar nu de rubbers op kapot gaan. Er is telefonisch geadviseerd de ophangpunten goed te contro leren op onregelmatigheden. Tijdens de rustdag, heeft Kees alle tijd om dat te doen. De Tijsterman-G verspeelde één van de speciale woestijnbanden van Michelin, maar daar doet WADDINXVEEN - De volleybal sters van Be Fair zijn door Tonegido op een 3-0-nederlaag getracteerd. Dat betekende dus voor de tweede keer dit seizoen verlies van een midden moter in de tweede divisie D. De Waddinxveense ploeg had slechts zes speelsters ter beschikking. Naast de reeds lang afwezige Liesbeth van Diermen en Joke Baans was nu ook Joke Maassen afwezig. In de eerste set had Be Fair weinig in te brengen (15-6). Daarna evenwel had de ploeg J aan op, aan Frits van Amen is sinds de oprichting van Korbis één van de drijvende krachten geweest. Hij bekleedde ook diverse bestuursfuncties. Was voorzit ter en secretaris, voerde acties en steunde, dirigeerde en stimuleerde de vereniging als geen ander. Ook' tijdens de bouwperiode van het clubhuis Korbistro zat hij niet stil. De benoe ming tot erelid ging vergezeld met de uitreiking van een oorkonde. De korfbalvereniging Korbis - die be gonnen is als TOOS-afdeling - blijkt in financieel opzicht een gezonde ver eniging te zijn. Zo bleef de oprichting van een eigen clubaccommodatie bin nen de begroting. De vereniging telt ongeveer 200 leden. Een derde daar van bracht f 12.000,-- op tafel als renteloze lening. Korbis heeft intus sen met een feestelijk programma in Het Trefpunt aan de Stationsstraat het eerste lustrum gevierd. WADDINXVEEN Het badminton team van Florida heeft niet zonder kleerscheuren de winterstop over leefd. De Waddinxveners verloren met 5-3 van Velo. Overigens had Florida aanzienlijk kans op het behalen van de punten. In Wateringen startte Erik de Fran krijker weliswaar met een dikke ne derlaag, maar daarna zetten Ronald Struijs en Herma Schwiebbe Florida op een 2-1 voorsprong. Toen gingen de Waddinxveners echter in de fout. Conny van der Heijden en Schwieb- be/De Frankrijker zagen, beiden in longset, de voorsprong veranderen in een 2-3 achterstand. Via Van der Heiijden/Struijs werd het echter weer 3-3. De Frankrijker/Struijs speelden een goede partij maar konden niet verhinderen dat het weer 4-3 voor Velo werd. Het vrouwendubbel maakte het nog spannender. Nadat de partijen in de eerste twee games in evenwicht bleven, bracht de verlenging van de derde game de be slissing: het werd een 5-3 nederlaag voor Florida. WADDINXVEEN In zijn vierde wedstrijd in de competitie van de Rotterdamse Schaakbond (RSB) heeft het tweede team van de Wad dinxveense Schaak Vereniging (WSV) met een voorlopige stand van 3-3 en twee afgebroken partijen met winst kansen, goede,vooruitzichten op een uiteindelijke overwinning op juiste zet” 1 uit Rotterdam. De drie punten werden binnenge haald door drie witspelers van WSV: Versluis aan het le, v.d. Hoek aan het 3e en De Bock aan het 5e bord. Torenbeek aan het 7e, Van Sandijk aan het 8e en invaller Hans Wou denberg aan het 4e bord, moesten de punten in Rotterdam laten. Assche- man, die aan het 2e bord speelde en Littooy, die het 6e bord bemande, staan in hun afgebroken partijen beide beter. Ook in de 18e ronde van de onder linge competitie van WSV waren het overwegend witspelers, die de volle winst binnenhaalden: Philips, die door, zijn winst op Kardol zich nog steviger op de le plaats nestelde, W. v. Oort, die hetzelfde deed met zijn 2e plaats door winst op Van Dee- len, Bloem, die de 3e plaats verover de door Claassens te verslaan, J. van Oort, die nu de 5e plaats bezet door winst op Schroten en tenslotte Ritter en Ket, die respectievelijk Ponsioen en Goor deden duikelen. Ook de af gebroken partij Besemer-Smitskamp leverde een overwinning voor wit op. De enige “zwartwinner” was v.d. Ree, die Verwaal versloeg. Een interessante gelijkopgaande strijd leverde de partij Van Vuuren-Wolfs op, die dan ook in remise eindigde. Ook de partijen J. Kleyweg-Van Of feren en Ellers-Muit eindigden in de ling van het punt. De strijd tussen v.d. Eijck en J.P. Kleiweg moest wor den afgebroken in een spannende stand met ongelijke stukken. De stand aan de kop na de 18e ronde is: 1. Philips 1348 2. W. v. Oort 1198 3. Bloem 1123 4. Kardol 1093 5. J. v. Oort 1080. WADDINXVEEN - De rooms-katho- lieke mgr. Bekkersschool (Peter Zuidlaan) is zaterdag bij de eerste en tweede klassers van de lagere scholen winnaar geworden van het nu voor de dertiende keer op drie achtereenvol gende zaterdagen in Het Trefpunt te houden schooldamtoumooi van de Vereniging voor Openbaar Onderwijs (VOO) en de damvereniging Excel sior. Komende zaterdag zijn 261 scholieren uit de derde en vierde klas aan de beurt om in* 3 poules te strij den om zowel individuele als school prijzen. In Het Trefpunt toonden 280 eerste en tweede klassers hun damkunsten aan ouders, leerkrachten en andere belangstellenden. Ze speelden in poules van 6 onderling 5 wedstrijden. Na een 2 1/2 uur durende strijd kon omstreeks 12.00 uur de voorzitter van het VOO, mevr. D. Blom-van Dil len, aan het verrassend sterk opere- derschool, die elk 40 punten wisten te scoren. Volledige uitslag: 1. Mgr. Bekkersschool 43 pnt, 2. St. Paulus school 42, 3. Jan Ligthartschool 40 en 4. Leon van Gelderschool 40. Mgr. Bekkersschool: Patrick De korfbalvereniging, op zoek naar trainers, begeleiders en jeugdwed- strijdleiders - vooral bedoeld om het ledenbestand in de welpen- en pu pillenleeftijd op te voeren -, heeft naast een uitgebreid wedstrijdpro- gramma in de zaal nog een tweetal andere activiteiten: een spelletjes- avond voor welpen en pupillen op vrijdagavond 25 januari om half ze ven en een bingo- en discoavond voor Berg, Maaike Binken, Bob Bootsman, Patrick Pentier, Mario van der Sluis, Sander van Leeuwen, Bas van Nieuw- kerk, Thomas Lovisa, Bas Engelhard. St. Paulusschool: Jorrit van Leeu wen, Julien Vogelzang, Claudia Kor- tekaas, Pascal Wieser, Yvonne Ver meulen. Savornin Lohmanschool: Sander Fre dericks, Gerrit Jan van Heemst, Rob den Adel. Eben Haëzerschóol: Pieter Baas, Christiaan v.d. Knaap, Robert van Triet, Wilco Tanis. Leon van Gelderschool: Edmund Cheung, Nils Smit, Olaf Schouten, Peter Vooges. Jan Ligthartschool: Carolina Wey- mer, Bert van Es. Theo Thijssenschool: Dennis van Herk, Wendy de Ridder. Rehobothschool: Leendert Hak. Willem van Oranjeschool: Machiel Ei- kelenboom. Zoals gebruikelijk hield Kwiek in de weken tussen het eind van de najaars- competitie en het begin van de voor- jaarscompetitie zijn clubkampioen- schappen. In de A-groep van de se nioren plaatsten zich voor de halve fi nale’s Jacques Brand, Tim Daalhof, Ronald Verboom en Wim v. Wage ningen. In de le halve finale ontdeed Wim v. Wageningen zich gemakkelijk van Jacques Brand door met 21-7 en 21-18 te winnen. In de 2e halve fina le stonden seniorenkampioen ’84 Ro nald Verboom en juniorenkampioen *84 Tim Daalhof tegenover elkaar. Aanvankelijk leek Ronald Verboom vrij eenvoudig te gaan winnen; hij nam al spoedig een voorsprong, bouwde deze met zijn grotere wed- strijdervaring uit en won de eerste game met 21-15. In de 2e game ging hij op dezelfde wijze door en overde een 18-13 voorsprong. De jonge Tim Daalhof vocht echter dapper en bekwaam terug, verklein de de achterstand en wist op 20-20 te komen. De strijd om de vereiste 2 punten voorsprong duurde lang, maar uiteindelijk hield Verboom z’n zenuwen het best onder controle en won met 28-26. In de finale kwamen dus Wim v. Wa geningen en Ronald Verboom tegen elkaar uit. Beide spelers hadden el kaar in de poule ook al ontmoet en toen had v. Wageningen in 3 ga mes gewonnen. De heren waren aan elkaar gewaagd, bestookten elkaar met felle aanvalsslagen, verrichtten spectaculaire reddingen, maar ten slotte zegevierde Ronald Verboom in 3 games 24-26, 21-17, 21-14. In de strijd om de 3e en 4e plaats won Tim Daalhof in 2 games van Jacques Brand. In de B-groep toonde Rob Cuilenborg in een 4-kamp zich de sterkste met Dick Sol op de 2e plaats. ■Sé te Ourgla El Golea ALGERIJE In Salah In Amguel Tichit Kiffi 1NEOAL PARIJS (Versailles) ■d Dirkou ,O Chirfa Adrar Bous ■O--- l Tombouctou

Weekblad voor Waddinxveen | 1985 | | pagina 15