Kerkbalans van IJSFEEST OP PETTEPLAS reparatie. ECHT WAAR levensbelang voor 7 kerken Schade aan uw auto vereist deskundige Toegift voor P. Baan van ZATERDAG 625.000 Animo voor eigen huis blijft gering Hogere prijs tomaten goed voor veiling Horecaservice Van der Zwaard Modehuis Brouwer BV Remco kwam met 400 kerstbomen Star Cars van A. v.d. Starre Bouwbedrijf ARW BV A.R. Lapaer Welfare Krijn Koetsveld van muziekschool Hoogenboezem exposeert met Janmaat in gemeentehuis WADDINXVEEN - In het ka der van de nu een jaar oude Stichting Meubelstad W’addinx- veen word door deze stichting een met medewerking van het W'addinxveense gemeentebe stuur georganiseerde wisselex positie in de zithoek op de le etage van het raadhuis meube len geëxposeerd door meubel- toonzaal Hoogenboezem. aan het werk Gift van 1.000,- WIJ INSTALLEREN HET MOOISTE SANITAIR St. Victor ^iteïo 1978 1979 1980 1981 1982 1983 1984 ECHT WAAR... BELT U MAAR Bron: NVMK 4 WINTER- UITVOERING door de Chr. Harmonie „CONCORDIA" in de Beurshal op VRIJDAG 18 JANUARI Aanvang 20.00 uur. VAN BUITENKRAAN TOT HOT-WHIRL-POOL DE WIT WADDINXVEEN B.V. GLASBEEK FOCWA, kenmerk voor vakwerk Èfocwa Krijn Koetsveld, sinds Nieuwjaarsdag de nieuwe directeur van de Streek- muziekschool Waddinxveen. (Foto: Sjaak Noteboom). Wedstrijden WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG 16 JANUARI 1985 Kasgroenten Huurhuizen Verloting aan de orde in het jaarboek 1984 Fabrieken voor Midden-Holland. Landelijk Loos alarm veiling aan miljoen gulden eind vorii na 23 procent) komt Kamer van Koophandel WADDINXVEEN/GOUDA De woningmarkt 1 dan verwacht. De stijging varf de gemiddelde prijzen in de woning sector, die zich in 1983 voordeed, heeft in 13. De animo voor het kopen van een r’ 1 In 1983 bedroeg de gemiddelde f. 142.100,-. Vorig ja f. 139.600,— van de n; lag de gemiddelde prijs f. 199.000,-. De woningmarkt herstelt zich trager 1 prijzen in de woning- l 1984 niet.doorgezet, eigen huis is nog steeds gering, prijs van bestaande woningen f. 142.100,—. Vorig jaar gingen de koophuizen voor gemiddeld nand, een daling van 1,75 percent. In 1978 van een bestaand koophuis nog óp bijna WADDINXVEEN Het nieuwe jaar is ook voor de Waddinxveen se kerken traditioneel begonnen met het voor de dertiende keer houden van de geldwervingsactie Kerkbalans ’85, ditmaal onder het motto ,,‘n Levensbelang”. Aan deze actie nemen zeven kerken deel, waaronder de Nederlands Hervormde Kerk, de Gereformeer de Kerken en de Rooms-Katholieke Kerk. - De recordomzet van de tuinbouw- de Waddinxveense Bredeweg (rond Sint Nicolaas 50 van de WADDINXVEEN/GOUDA - veiling orig jaar 52 miljoen, dus een stijging van bij- ook en WADDINXVEEN De Waddinxveense ijsclub Nooit Gedacht houdt komende zaterdagmiddag om twee uur op de Petteplas een gecostumeerd straties schoonrijden en wedstrijden priksleeën probeert het hart van v’ x 'j k ment kan iedereen gratis deelnemen. 198.800 187 300 171.100 153.500 142.100 139 600 138 100 i WADDINXVEEN - Het ziet er op dit moment naar uit dat de aan de Wingerd 33 wonende Patrick van Rijnen met maar liefst 400 kerstbomen de grootste bijdrage leverde aan de bijna twee we ken geleden door de gemeentelijke dienst Openbare Werken en -Bedrijven WADDINXVEEN/GOUDA - De Waddinxvener A.R. Lapaer is uitgetre den als directeur van Gebr. Bijland BV, Boskoop, zo blijkt uit een wijziging in het handelsregister van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Mid- den-Holland. Zijn plaats is ingenomen door G.A. Warris uit Rijswijk. erkend nstatateur WADDINXVEEN - Het secretariaat van het Welfarewerk in Waddinxveen wordt thans vervuld door de heer M.C. Toebak, Chopinlaan 22, tel. 14509. Voor deelname dienst kan men zich melden bij mevrouw J. S. Deters-Sta- pel. Schuberthof 17, tel. 17716. J UJ INSTALLATIEBEDRIJF ZUIDKADE 116-117-2741 JH WADDINXVEEN - TEL. 01828-12123 Zelfs de kleinste botsing kan vitale delen van uw auto beschadigen, wij kunnen deze opsporen en repareren Met een veilige auto neemt u daarna weer aan het verkeer deel. FOCWA kenmerk voor vakwerk. Autoschade reparatiebedrijf Noordkade 24 2741 EV Waddinxveen Tel. 01828-12588 WADDINXVEEN/GOUDA - In het handelsregister van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Mid- den-Holland heeft zich nieuw laten inschrijven Horeca Service Van der Zwaard Waddinxveen BV, Waddinx veen. schreven. Op schaatswedstrijden el ders laten de Waddinxveners even eens van zich spreken. Zo won Klaas de Redelijkheid in Polsbroek en be reikten ook anderen hoge plaatsen. De vraag naar huurwoningen is ook dit jaar toegenomen, met name in de duurdere sector. Tevens krijgt men veel aanvragen van kandidaten, die een goedkopere woning zoeken die in overeenstemming is met het inko men. Van het grootste belang is dan ook dat er, met name in Gouda, op korte termijn weer premie-huurhui- zen beschikbaar komen. Eengezins woningen verdienen de voorkeur bo ven flats. Sinds jaren neemt de vraag naar be drijfspanden weer toe. Door de in spanningen van velen in de regio en door overheidsstimulerende midde len, durft men weer te ‘ondernemen’, aldus één van de makelaars. Huren van ruimten geniet de voorkeur bo ven kopen. Ondanks veel leegstand in de afgelopen jaren, zijn de prijzen redelijk te noemen, doch erg con currerend. Winkelpanden op eerste stand zijn een gewild object voor de middenstand. natie van de verkopen plaats, omdat er momenteel veel nieuwbouw’ wordt aangeboden. De prijzen zijn ten op zichte van 1983 verder gedaald, maar liggen relatief nog te hoog. Voorts vormen de bepalingen bij het afge ven van woonvergunningen voor doorstroming naar koopwoningen bij diverse gemeenten een belemmering. Met name kopers van buiten de des betreffende gemeenten komen niet in aanmerking om zich te vestigen, ter wijl de leegstand, met name in Gou da, relatief hoog is. WADDINXVEEN/GOUDA - In het handelsregister van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Mid- den-Holland is nieuw ingeschreven Modehuis Brouwer Waddinxveen BV Waddinxveen. Omschrijving van dit bedrijf, waarvan de handelsnaam Modehuis Brouwer luidt: de kleinhandel in dames- en meisjesbovenkleding, onderkleding, babygoed en corsetartikelen enz. Maatschappelijk kapitaal f 250.000,-, waarvan geplaatst/gestort f 50.000,--. Directie: T.C. Brouwer en A. Brou- wer-van Leeuwen. Deze week heeft de ijsclub Nooit Ge dacht de baan in orde kunnen krij gen. De sneeuwval en de slechte kwa liteit van het ijs gooiden geregeld roet in het eten. Inmiddels zijn op de Petteplas de nodige wedstrijden ge houden. Maandagavond was er een schaatswedstrijd voor inwomers met 22 deelnemers. Eerste werd Jan Ver meulen, tweede Ruud Pijpers, derde Kees Tol, vierde Peter van Ingen, vijf de G. van Helden en zesde Arjan Smit. Dinsdagavond was door Nooit Ge dacht een korte baanwedstrijd voor dames uitgeschreven, terwijl zondag middag om half twee een nationale korte baanwedstrijd wordt gehouden. Daarvoor kan om één uur op de baan door dames en heren worden inge- Grotendeels door veranderde teelme- thoden (met name substraatteelt) blijft het aanbod van kasgroenten toenemen. Het areaal blijft onge wijzigd. Tegen de verwachting in is het, in 1983 reeds met ca. 10 procent gestegen gemiddelde prijspeil van de kasgroenten, in 1984 met ca. 8 pro cent overtroffen. Deze verdere stij ging betekent overigens niet dat het resultaat bij de tuinders sterk is ver beterd. Voorlopige cijfers tonen een kostenstijging van ruim 10 procent, grotendeels door een verdere stij ging van de gasprijs. Hoewel het nieuwe contract een flin ke daling van de gasprijs inhoudt, kan worden verwacht dat dit con tract door de EEG zal worden te ruggedraaid, gezien de felle reacties uit andere landen. Doordraai, is deze zomer beperkt gebleven tot kom kommers hoewel in de pers meer dere malen ook doordraai van to maten werd vermeld. BV tf/h P.H. Hoogenboezem Zonén is gevestigd aan de Wil- helminakade 49-50 en is vooral gespecialiseerd in moderne meubelen. Deze meubelen zijn ook in het raadhuis tentoon gesteld. De bij de meubelen passende klok wordt zoals gebruikelijk geleverd door klokkenfabriek Janmaat, gevestigd aan de Zuidkade. De meubelexpositie van Hoogenboezem zal ca. 6 weken duren. nieuwe stap gezet op de weg van de be vordering van de woningbouw in het Brugcentrum. Op de na afbraak van de ze en nog andere panden vrijkomende ruimte zullen meergezinswoningen worden gebouwd. Directeur P. Baan (48) is blij dat de ver plaatsing van zijn bedrijf, waarover in feite zes jaar is gepraat, maar die het af gelopen half jaar door de besprekingen met burgemeester C.M. van der Linden in een stroomversnelling kwam, nu rond is. Hij is van plan deze zomer het publiek het betrekken van het nieuwe pand te laten meevieren. Dan zal tevens stil worden gestaan bij het 50-jarig be staan van Baan’s Meubelen, dat 17 juni vorig jaar stilzwijgend voorbij is geg aan. De meubelmakerij, stoffeerderij en toonzaal werd in 1934 gesticht door de in 1971 overleden vader van de huidige eigenaar, de heer T. Baan. Zijn zoon - in Waddinxveen ook bekend als com mandant van de vrijwillige brandweer- nam de zaak al in 1969 over. Op dit mo ment heeft Baan‘s Meubelen, dat nog altijd een firma is, 20 medewerkers in dierfst. Door alle mogelijke gemeentelijke voorwaarden en bepalingen nemen de werkzaamheden toe, voordat uitein delijk een zaak kan worden gedaan. De honorering weegt dan nauwelijks meer op tegen de opbrengst van de verrichte dienst. Het tarief van ge middeld 1,85 procent wordt als te laag ervaren, vergeleken met de bui tenlandse vergoedingen van 3 procent tot 7 procent. Omschrijving bedrijf, de verkrijging, vervreemding en exploitatie van ver mogenswaarden en het deelnemen in, steun verlenen aan, het financieren van en het voeren van directie over andere vennootschappen of onder nemingen enz. Maatschappelijk ka pitaal f 200.000,-, waarvan ge plaatst/gestort f 40.000,-. Directie: Van der Zwaard Holding BV, Wad dinxveen. Deze nieuwe inschrijving betekent dat Horeca Service Van der Zwaard BV, Waddinxveen, de statuten heeft gewijzigd, evenals de handelsnaam, die nu Van der Zwaard Holding BV is geworden, terwijl deze BV zich is gaan bezighouden met de verkrijging, vervreemding en exploitatie van ver mogenswaarden enz. gehouden jaarlijkse kerstboomverbran- groot ijsfeest. Met gecostumeerd schaatsen voor echtparen, demon- straties schoontijden en wedstrijden priksleeën probeert men in sbyee pn° LL'i eyienldanl et naa het hart van Waddinxveen volop ijspret te maken. Aan dit evene- huisplein Remco de Franknjker, Burg. r J r Trooststraat 91 (200 bomen), gevolgd door zijn neefje Marco de Frankrijker, Tesselschadelaah 116 (100 bomen). Daarop volgden: Remco de Bruin. Juli- anastraat 8 (75 bomen), Mark Streef- kerk, Pr. Margrietstraat 12 (74 bomen), Jos Cammeraat, leplaan 19 (70 bomen). Voor al deze sjouwers was er naast een eventueel prijsje uit de verloting nog een extra prijsje eveneens in de vorm van waardebonnen. Patrick krijgt de hoofdprijs, een waardebon van 25,-. Remco en Marco resp. een bon van 20,- en 15,- en Remco, Mark en Jos ieder een bon van 10,-. De prijsjes zullen een dezer dagen aan de winnaars worden toegezonden. Zoals bekend was aan de kerstboom verbranding een verloting verbonden. Voor elke twee ingeleverde kerstbomen werd een lootje uitgereikt. Onder staand Volgt nog eens voor de goede or de de uitslag van de trekking van deze verloting. 5,-: nrs. 155 blauw, 359 blauw, 593 blauw, 614 blauw, 488 blauw. 7,50: 40 blauw. 18 blauw, 591 blauw. f 10,-: ‘272 blauw', 690 blauw. 248 blauw. 15,-: 782 blauw, 1326 geel, 88 blauw. 20,-: 666 blauw, 924 blauw. 25,-: 322 blauw. De hoofdprijs, een waardebon van 25,- werd gewonnen door Remco de Frankrijker. De navolgende prijsjes, waren op maandag 14 januari jl. nog niet afgehaald: nrs. 155, 593, 488. 40, 18, 591. 272. 782, 88. 666. Zij kunnen tot en met 28 februari alsnog afgehaald worden op het kantoor van Openbare Werken. Raadhuis (2e etage). WADDINXVEEN Op Nieuwjaars dag is als opvolger van de vorig jaar oktober vertrokken Arthur le Cos- quino de Bussy dë Amersfoorter Krijn Koetsveld officieel zijn werk begonnen als directeur van de Streek- muziekschool Waddinxveen. Het mu- ziekschoolbestuur koos hem uit 19 sollicitanten vanwege zijn inzicht in de gang van zaken op een muziek school. Afgesproken is dat de nieuwe direc teur binnenkort in of om Waddinx veen komt wonen. Op de school ver vult hij wekelijks 20 directie-uren. Deze deeltijdbaan betreft een tijde lijk dienstverband voor één jaar, waarna een vaste aanstelling, kan vol gen. De benoeming van Krijn Koetsveld tot directeur van de Streekmuziek- WADDINXVEEN - Met de deze maand in de gemeenteraad van Wad dinxveen aan de orde komende pandenruil tussen Baan’s Meubelen en Van Schaik Berghuis Interieurbouw BV is een toegift gemoeid van 625.000.-. Dit geld krijgt meubelfabrikant P. Baan als onderdeel van het met de gemeente Waddinxveen gesloten contract, dat half december in de trouwzaal van het gemeentehuis werd ondertekend en de jaren in de pen zijnde pandenruil beze gelde ten behoeve van de woningbouw in het Brugcentrum. Als later deze maand de gemeenteraad en weer wat later het provinciaal be stuur van Zuid-Holland daarmee in stemmen gaat Baan’s Meubelen van de Zuidkade 13-15 in de tweede helft van dit jaar verhuizen naar het (nieuwe) deel van het door Van Schaik en Berg huis Interieurbouw' BV wegens verhui zing naar Capelle aan den IJssel te ver laten gemeentelijke’ fabriekspand aan de Zuidkade 114. Door deze belangrijke ruil van fabriek spanden en gronden, die neerkomt op 1.3 miljoen gulden (inclusief een finan ciële bijdrage aan Baan’s Meubelen, waar 20 mensen werken), wordt een WADDINXVEEN/BOSKOOP - De Waddinxvener Arie van der Starre zwaait sinds Nieuwjaarsdag de scepter in de aan de Boskoopse Linnaeusweg gevestigde autobedrijf Star Cars, waar het deze week open huis is. Deze maand is de Drie Sterren Autos- howroom nieuwe wegen ingeslagen. Een jaar geleden ging de showroom uit de startblokken als uitbreiding van het bedrijf van C. Brand uit Hoogmade. Arie v.d. Starre uit Waddinxveen zwaaide een jaar de scepter en durft het nu alleen aan, geholpen door een nieu we partner. Nico Tuinhoven uit Bos-' koop. De naam ..Drie Sterren’’ is van de gevel verdwenen en heeft plaatsge maakt voor de nieuwe bedrijfsnaam ..Star Cars”, verwijzend naar de naam va de nieuwe directeur. ,,We beschikken over een eigen werk plaats en geven voortaan twaalf maan den garantie op de auto’s. Bovendien krijgt de hele maand januari iedere ko per van ons een radiocassetterecorder ter waarde van 300 gulden. We hakken er eens flink in”, aldus een geestdriftige A. v.d. Starre. school aan de Zuidkade in Waddinx veen werd eind vorig jaar bekend. Eerder had zijn voorganger al laten weten zijn directiewerkzaamheden te willen stoppen om zich meer aan het pianospelen te kunnen gaan wijden. De streekmuziekschool Waddinxveen is druk met de voorbereiding van een aantal evenementen, zoals de cursus kindermuziek voor ouders van 19.30- 20.30 uur. De cursus, kost f 45,- en wil kinderliedjes van vroeger in de herinnering terugbrengen. De met een pastoor en een kapelaan uitgeruste rooms-katholieke St. Vic- torparochie, waar geen wekelijkse collecten worden gehouden, maar waar wel een systeem van vrijwillige kerkbijdragen bestaat, heeft gewoon tegetrouw de parochianen -van aller lei financiële informatie voorzien. Zo is in de begroting van deze kerk een ton (f. 100.000,—) opgenomen als huisvestingskosten voor de Ont- moetingskerk (Groensvoorde) en de St. Victorkerk (Zuidkade). Daarover heen komen nog de kosten die dit jaar moesten worden gemaakt voor onderhoud van het dak en de stoelen van de Ontmoetingskerk en voor de toren van de St. Victorkerk. De kosten voor de restauratie aan dé toren van de Victorkerk, inclusief de glas-in-lood-ramen en de wijzer platen, gaan circa f. 150.000,— tot f. 175.000,— bedragen. Voor de landelijke geldwervingsactie Kerkbalans 1985 wordt in deze we ken aan gemeenteleden en parochia nen gevraagd welke financiële bij drage zij dit jaar aan hun plaatselijke kerkelijke gemeenschap willen leve ren. Aan de actie nemen zeven kerk genootschappen deel: hervormden, rooms-katholieken, gereformeerden, lutheranen, remonstranten, doopsge zinden en oud-katholieken. Bij elkaar gaat het om ruim negen miljoen leden. De zeven kerkgenootschappen tellen samen 4.200 plaatselijke gemeenten. Meer dan achtduizend priesters, pre dikanten en pastorale werkers wijden zich in deze kerken aan het kerke lijk di.nstwerk. Het aantal mensen dat in Nederland op basis van vrij willigheid een taak voor de kerk ver richt bedraagt bijna 700.000. In de ruim zesduizend gebouwen van deze kerken verzamelen zich weke lijks ongeveer 1,8 miljoen gelovigen. Vele honderdduizenden mensen ne men daarnaast' deel aan kerkelijk vormingswerk of kerkelijke groeps bijeenkomsten. Door de leden van de zeven kerkge nootschappen wordt per jaar onge veer f. 650 miljoen voor de .kerk bij- Ook’andijvie en bloemkool lagen la ger in prijs. De uien lagen gemiddeld f. 0,08 per kg. lager. De prijs van an dere produkten als bonen, peen, bos kroten en diverse koolsoorten lag op het niveau van 1983. Zoals ook elders in het land beginnen de inwoners van dit Gouwedorp te wennen aan de strenge winter. Cala- miteiten zijn er niet. Wel rukte de Waddinxveense vrijwillige brandweer maandagavond voor niets uit voor een brandalarm in de voormalige Eminentpanden aan de Staringlaan. Het bleek dat één van de sproeiers van de sprinklerinstallatie op het dak kapotgevroren was en daardoor was gaan sproeien. In zo’n geval gaat au tomatisch het brandalarm af. Bk gedragen. Meer dan f. 150 miljoen werd in kerkelijk verband besteed aan de landen van de derde wereld. “Kerkbalans” is niet zomaar een ac tie om guldens bij elkaar te krijgen ter bekostiging van zaken als het sa laris van de dominee of de priester en het onderhoud van het kerkge bouw. Het aardige van de opzet van “Kerkbalans” is dat ze ook een stuk bewustwording bij de kerkleden wil bevorderen. In zekere zin is “Kerk balans” uit de nood geboren: vroeger was het voor de kerk benodigde geld aanzienlijk eenvoudiger bij elkaar te brengen. Veel gemeenten in de her vormde kerk kenden de zogeheten hoofdelijke omslag, een soort kerke lijke belasting: de kerkvoorgdijen hadden inzage in de relevante fiscale gegevens van de leden en er waren voldoende leden die het benodigde geld bij elkaar brachten. In de rooms-katholieke parochies werd het leeuwedeel van het begrote bedrag tijdens collecten ingezameld, dat was mogelijk omdat de kerk diensten toen intensief bezocht wer den. Daarvan is nu in tal van paro chies geen sprake meer. In de veel kleinere gereformeerde kerken bracht men het benodigde geld met grote betrokkenheid bijeen, maar ook daar is de geldwerving nu veel ingewikkel der geworden. liggen. De aannemingsbedrijven be concurreren elkaar behoorlijk, waar door de koopprijzen relatief laag zijn, mede door een gewijzigde bouwtech niek. De grondpijzen, die men aan de ge meenten moet betalen, zijn nog veel te hoog. Door de lange procedures van voorbereidings- en bestemmings plannen loopt het renteverlies te hoog op, wat haar weerslag op de grondprijs heeft. Gemeenten dienen dan ook een snellere procedure te volgen en een lagere prijs voor de be schikbare bouwgronden te hanteren. In de bestaande bouw vindt een stag- In één van de collecten van de Centrale Hervormde Gemeente trof men een briefje van duizend gulden aan. Daarin staat dat de omzet van de Coöperatieve Tuindersvereniging ‘Gouda en Omstreken’ in 1984 ten opzichte van 1983 met f. 10 miljoen gestegen is. Deze omzetvergroting is deels ontstaan door een hogere mid- denprijs van tomaten en deels door toename van het aantal leden. De totale omzet over 1984 zal op on geveer f. 52 miljoen uitkomen. Wat de uitkomsten per produkt be treft wordt gesteld dat de tomaten ongeveer f. 0,60 per bakje hoger la gen, voor de komkommers lag dit op ongeveer f. 0,03 per stuk, de herfst- teelt meegerekend. Ook voor auber gine’s lag de prijs beduidend hoger. De witlofprijzen gaven een stijging te zien van ongeveer f. 0,15 per kg. Vooral bij de aanvang van het seizoen 1984-1985 was de prijs hoger dan in 1983. De middenprijs van spruitkool lag in de eerste maanden van 1984 aanmerkelijk hoger dan in dezelfde periode van 1983. Wat de midden prijs van de aangevoerde spruiten vanaf augustus betreft, ligt de prijs aanmerkelijk lager. Vooral de laats te maanden, november t/m decem ber, is teleurstellend. De opengrondsprodukten gaven een slechte uitkomst, voor sla, wat een belangrijk produkt is, bracht onge-^ veer f. 0,13 per krop minder op. Dit landelijke beeld wordt in het vo rige week verschenen jaarboek 1984 van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Midden-Holland be vestigd. Schrijvende over de make laardij in onroerend goed wordt ge steld dat ondanks de lagere rente en een zekere opleving van de econo mie moeten in deze sector alle zei len worden bijgezet om de omzet op peil te houden. In de nieuwbouwsector in Midden- Holland loopt de verkoop goed, voor al in gesubsidieerde woningen. Daar naast blijkt een goedkope vrije-sec- tor-woning redelijk in de markt te Landelijke prijsontwikkeling van via NVM-makelaars verkochte woningen (bestaande woningen) De bestaande Modehuis Brouwer BV, zo blijkt uit een wijziging in het han delsregister, heeft de statuten gewij zigd en de handelsnaam verandert in Brobewa BV. Het bedrijf is uitge breid met de verkrijging, vervreem ding en exploitatie van vermogens waarden, terwijl het maatschappelijk kapitaal nu f 250.000,-- bedraagt, waarvan is geplaatst/gestort f 50.000,-. WADDINXVEEN/GOUDA - In het handelsregister van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Mid den-Holland is nieuw ingeschreven A(rie) R(ehorst) W(addinxveen) Bouwbedrijf BV, Waddinxveen. Omschrijving bedrijf: de uitoefening van het aannemings- en onroerend goed projectontwikkelingsbedrijf. Maatschappelijk kapitaal f 500.000,-, waarvan geplaatst/gestort f 100.000,-. Als directeur fungeert G.J. van den Berg te Alphen aan den Rijn. APC Waddinxveen BV, een andere in schrijving in het handelsregister, meldt dat het aannemen, uitvoeren en doen uitvoeren van werken als be drijfsactiviteit is komen te vervallen. Ter verhoging van de winterse vreug de wordt er ook nog een verloting ge houden om spek en bonen en waar debonnen. Op de dinsdagavond weer onder water gezette ijsbaan op de Petteplas, zodat steeds beter ijs ver kregen wordt, zal waarschijnlijk ook een draaiorgel een plaats kiezen. De ‘s avonds verlichte baan is overigens voorzien van een eigen geluidsinstal latie.

Weekblad voor Waddinxveen | 1985 | | pagina 7