Buurtwerk commissie m Wethouder over minderheden en kabelnota Lezers schrijven Krugerrand-demonstratie in hal van de Rabobank Scherpslijper P. v. Gessel DRUKWERK Pamfletten, brieven, Mandela-penningen De Bonkelaar Op PvdA-vergadering Grote waarde Bloemendaal Bestuur van Plattelands- Verzetsmuseum C. Dijkshoorn in Comité Opbrengsten Kerkbalans vrouwen W’veen Rijkspolitie trad op koopavond hard op Protesten groeiden tegen handel in Zuidafrikaanse Krugerrand Goochelaar Alfons Borm met show in Het Trefpunt Financiën Gestopt Burgemeester Overwegingen Hèt adres voor uw kantoor of bedrijf voor GOED, SNEL EN VOORDELIG ReproSet Waddinxveen Pamfletten Zuidplas Zonnig Zuid Minderheden WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 13 FEBRUARI 1985 vergaderde, heeft i i II van de Zuidafrikaanse beleggings- De zes jongeren, die zich aan de paal in de hal van de Rabobank met ket tingen hadden vastgeketend. (Foto: Sander Heezen). initiatief van de Regionale Anti-Fascisten- oop heeft een 15-tal i nalf zeven en half het hoofdkantoor van de Rabobank aan de 9; zoveel als dat ging blijven doen. opgekomen politiemacht van 15 tot 20 man met harde hand een einde. Intussen kon het publiek op deze koopavond de bankzaken -- Vraagt Cl eens geheel vrijblijvend offerte aan! Grafische Produkties Oostpolderweg 84 - Telefoon 16276 WADDINXVEEN Op initiatie! van de Kegi groep (RAFAG) uit Waddinxveen en Boski jongeren vorige week donderdagavond tussen acht in de hal van 1„. 1'dl2. Kerkweg-Oost actie gevoerd tegen de handel in de Zuidafrikaanse Krugerrand. Aan deze vreedzame demonstratie maakte een fors De Waddinxveense rijkspolitie maakt een begin met het verwijderen van de in de hoofdvestiging van de Rabobank aan de Kerkweg-Oost aanwezige jongeren die protesteerden tegen de verkoop munt, de Krugerrand. (Foto: Sjaak Noteboom). De Beverwijkse goochelaar Alfons Borm is woensdagmid dag 20 februari met zijn show Wonderland te zien in Het Tref punt aan de Stationsstraat. WADDINXVEEN Op de maandagavond 25 februari in café-res- taurant De Unie aan de Kerkweg-Oost te houden openbare leden vergadering van de PvdA zal de socialistische wethouder drs. M. Kraaijestein informatie geven over de in voorbereiding zijnde ge meentelijke kabel- en minderhedennota’s. Op deze om acht uur be ginnende avond komen ook landelijke congresstukken en de actue le gemeentepolitiek ter sprake. WADDINXVEEN De gemeentelijke commissie sociaal-cultureel werk, die maandagavond voor de derde maal in het gemeentehuis vergaderde, heeft na afloop van de vergadering een kennismakings- bezoekje gebracht aan het sociaal-cultureel centrum De Bonkelaar. 5 de Zuidafrikaan- De heer Dijkshoorn, oud-marineoffi- cier, oud-CDA-gemeenteraadslid, uit voerend secretaris van de ondernemers- kring Induustrieel Contact Waddinx- veen (ICW) en betrokken bij het Nati onale Comité Viering 5 mei 1985, is in Waddinxveen secretaris van het ”5 Mei Comité Waddinxveen 1985.” Evenals alle Zuidhollandse gemeenten zal ook Waddinxveen door het op te richten Verzetsmuseum worden ver zocht 0,10 per inwoner in de kosten bij te dragen. Het provinciaal bestuur heeft al aangekondigd de gemeentelijke bijdragen te zullen verdubbelen. ARIE SLINGER Voorzitter PvdA, afdeling Waddinxveen. Wingerd 205. Deze rubriek staat ter vrije beschikking van elke lezer van het Week blad voor Waddinxveen. Brieven die de grenzen van het fatsoen of van het recht op privacy te buiten gaan worden geweigerd. Anonieme brie ven worden niet gelezen. Brieven onder pseudoniem worden wel geplaatst, mits de redactie de schrijver van naam kent. Een dag na de actie werd bekend dat de Rabobank met de ABN en de Am ro hadden besloten de handel in Krugerrand om economische redenen te stoppen. Rabobank-directeur Vis- scher maakte dit vrijdagmorgen be kend. In een toelichting vertelde hij dat zijn bank al 15 maanden geleden de laatste gouden beleggingsmunt had verkocht. ‘Als socialisten kun je je afvragen of de kabel een nutsvoorziening behoort te zijn. Als je het daar mee eens bent, kun je de kabel tot de woonlasten re kenen. Net zo goed als gas, licht en water kun je de kabel optellen bij al die zaken waar mensen moeilijk meer zonder kunnen. De telefoon bijv, is voor de meesten al onontbeerlijk ge worden. Aan de andere kant mag men nooit gedwongen worden om ge bruik te moeten maken van een ka belaansluiting’, aldus het Tweede-Ka- merlid. De actie voor het Zuidhollandse Ver zetsmuseum in Gouda kan op twee ma nieren worden gesteund. Er kan geld worden gestort op een speciaal giro nummer: 4507, t.n.v. Stichting Zuidhol- lands Verzetsmuseum Gouda. Wie ma terialen beschikbaar wil stellen voor de museum-collectie, kan dit doen op de volgende inleveradressen: Goudsche Courant, Markt 26; of in Gouda (01820) bellen met J.J. Feit Zoet (19877); Th. Gerritsen (14063); W. Vrijenhoeff (17731); W. den Ouden (29752). WADDINXVEEN - Het bestuur van de afdeling Waddinxveen van de Neder landse Bond van Plattelandsvrouwen ziet er sinds de woensdag voor een week in Het Trefpunt gehouden jaar vergadering als volgt uit: W.C.M. Ver- wey-Berkesteyn, J.V.E. Leenen, K.M. Menken-Bloemen, W. Willems-van Dijk. H.E. Treep-van Tinteren, H. Maas-Alblas en A. Charpentier-Rijns- dorp. Op de jaarvergadering waren er twee aftredende leden welke niet herkies baar waren. Gelukkig waren er weer een paar enthousiaste leden die de open gevallen plaatsen wilden innemen. Na de vergadering, welke vrij vlot afgehan deld werd, was er een bingo. Met veel animo werd er om aardige prijzen ge speeld. ::::z De Waddinxveense rijkspolitie heeft tegen zes actievoerders proces-verbaal opgemaakt wegens huisvredebreuk. Zij hadden zich met kettingen aan een pilaar in de hal van het bankge bouw vastgeketend. De overige tien werden door politiemensen in uni form buiten de deur gezet. Pas toen de vrijwillige brandweer was gearri veerd met een betonschaar, waarmee de kettingen konden worden door geknipt, werd het zestal één voor één en na gefouilleerd te zijn afgevoerd. De als verrassing gekomen Kruger rand-demonstratie werd niet alleen door het bankpersoneel en de men sen die bankzaken kwamen doen (waaronder D’66-fractievoorzitter H. P. Barth) gadegeslagen, maar ook door burgemeester C.M. van der Lin den en Rabobank-voorzitter A. Oudijk. Met de vlak na het begin van de actie gearriveerde Rabobank- directeur G. Visscher wisselden de ac tievoerders slechts enkele woorden. Hij vond dat de politie de demon stratie moest beëindigen. heid in Zuid-Afrika, een land waar de discriminatie van de zwarte meerder heid in de grondwet is opgenomen. ‘Zuid-Afrika, een land waar de blan ke elite, een zeer kleine minderheid, de gehele zwarte bevolking regeert, dirigeert en discrimineert. Mensen die rechtvaardigheid nastreven kunnen/ mogen dit niet accepteren; het is een noodzaak dat men zich hiertegen verzet’, aldus de RAF AG. ‘Zwarte mijnwerkers die éénzesde deel van het loon krijgen dat een blanke krijgt voor hetzelfde werk; die gedwongen worden te leven in barak ken; voor wie geen veiligheidsvoor schriften bestaan; die kortom een onmenselijk bestaan leiden. Ze moe ten het goud delven voor de export waarvan hun blanke onderdrukkers leven, waarvan de apartheid doorge voerd wordt en de deportatie naar de economisch waardeloze thuislanden betaald wordt. Zwarten moeten zon der middelen van bestaan leven onder de constante terreur van leger en po litie, de uitvoerders van het apart heidssysteem, die tevens de buurlan den aanvallen en terroriseren. Alleen de bezetting van Namibië kost al 1 miljard gulden per jaar. De VN heb ben het Zuid-Afrikaanse beleid ver schalende malen veroordeeld’. De Wereldwinkel Waddinxveen geeft vier overwegingen voor de acties te gen de verkoop van de Zuidafrikaan se Krugerrand: ‘Het ontstaan van de apartheid in Zuid-Afrika is nauw verbonden met de aanwezigheid van goud op grote schaal in Zuid-Afrika. De mijneige naren hadden grote behoefte aan goedkope arbeidskrachten. De zwarte bevolking in Zuid-Afrika voorzag in haar levensonderhoud door veeteelt en landbouwproduktie. Door hen via allerlei maatregelen te verjagen van hun grond werden de mensen ge dwongen te gaan werken in de mij nen om in hun levensonderhoud te kunnen voorzien. Gedurende tiental len jaren heeft men de apartheidswet- geving zo geperfectioneerd, dat de meerderheid van 22 miljoen zwarte mensen geen enkel recht meer heeft. Vanavond (woensdag 13 februari) overlegt een delegatie van de RAF AG met directeur Visscher over de si tuatie. De vorige week donderdag avond tegen middernacht vrijgelaten zes jongeren beschikken immers al lemaal over een proces-verbaal we gens huisvredebreuk. Bovendien heb ben ze nogal wat klachten geuit over het gedrag van de Waddinxveen se rijkspolitie. Politiemensen in uni form, rechercheurs en luid blaffen de politiehonden met hun geleiders waren door waarnemend groepscom mandant C. Barelds ingezet om aan het gebeuren in de Rabobank een einde te maken. Daarmee was een uur gemoeid door gebrek aan een be tonschaar. De PvdA is tegen discriminatie. Dat is tevens de reden waarom zij samen werking zoekt met confessionele (op een geloofsbelijdenis gebaseerde) en niet-confessionele partijen om hét racisme (rassenwaan) te bestrijden. Voor christenen, rechtzinnig of vrij zinnig, geldt het gebod van de naas tenliefde en de gelijkheid voor God van alle mensen. In buitenkerkelijke en humanistische kringen spreekt men over de verantwoordelijkheid voor de ander en de verdraagzaam heid. Strikt genomen bedoeld men hetzelfde. Dit-zijn mijns inziens de uitgangspun ten van de op maandag 4 februari opgerichte werkgroep. Een werk groep waar ook, naar ik heb gehoord, de PPR en D’66 positief tegenover staan. Wanneer de werkgroep op maandag 11 maart in het raadhuis vergadert, is het niet uitgesloten dat 8 Waddinxveense politieke partijen de handen ineenslaan om via het openbaar en bijzonder onderwijs het racisme te bestrijden. Jammer is het dat de PSP door het polariserend (het toespitsen van te genstellingen) optreden van haar voorzitter Paul van Gessel zichzelf buiten de werkgroep heeft geplaatst; w WADDINXVEEN/GOL'DA - De Waddinxvener C. Dijkshoorn is lid ge worden van het comité van aanbeveling voor de stichting van een Zuidhollands Verzetsmuseum in Gouda. Van dit co mité zijn 40 mensen lid. Dit aantal komt overeen met het aantal jaren na de be- vrijding. WADDINXVEEN - De begin dit jaar gehouden kerkelijke inzamelingsactie Kerkbalans ’85 heeft de hervormde Im- manuëlkerkgemeente zo’n 174.000,- aan toezeggingen opgeleverd. Dit resul taat, beter dan vorig jaar, ligt boven de in de begroting voor dit jaar geraamde opbrengst van de vrijwillige bijdragen. WADDINXVEEN/DEN HAAG - Het gebied van Waddinxveen ten noorden van Gouda (Polder Bloemendaal) komt in aanmerking voor de aanduiding ’’agrarisch gebied met grote natuur- en/ of landschapswaarde”. Dat vindt de Stichting ”Het Zuidhol lands Landschap”, die deze opvatting onder meer weergeeft in een schriftelij ke reactie op het voorontwerp-herzie- ning streekplan Zuid-Holland Oost van het provinciaal bestuur van Zuid-Hol land. De stichting is het in grote lijnen eens met de pogingen van de provincie om door een bijstelling van het streek plan de verstedelijking van het Groene Hart nog verder tegen te gaan. De Stichting "Het Zuidhollands Land schap: ”In het bijzonder zijn wij ver heugd over het gedurende de planperi ode achterwege laten van een uitbrei ding van Gouda naar het zuidwesten, in de Zuidplaspolder op Moordrechts .grondgebied. Daarentegen betreuren wij de voorgestane ontwikkeling van een bedrijfsterrein er vlak bij, nl. in de Z.O.-punt van de Oostpolder van Schieland. Dit zal ongetwijfeld weer aandrang teweegbrengen voor een woonwijk.” oplevert, de laatste jaren gestaag ge daald. De Regionale Anti-Fascistengroep deelde tijdens de actie in de Rabo bank nog pamfletten uit over het waarom van hun protest tegen de Krugerrand. Een gesprek met direc teur Visscher kwam op dat moment niet tot stand. De RAF AG verweet hem door te gaan met het blijven aanbieden van de Zuidafrikaanse be leggingsmunt, hoewel zijn collega’s in Schoonhoven en Reeuwijk - over eenkomstig de beslissing van de Cen trale Ondernemingsraad van de Rabo bank - wel waren gestopt met “de verkoop van dit bloedgeld”. den Do Blom-van Dillen en Charles Wijnen weer activiteiten ontplooien in de kascommissie, zich inzetten voor de traditionele 1-mei-viering. In het PvdA-bestuur hebben zitting: Arie Slinger (voorzitter), Jettie Bon- sel (secretaris), Suzan v.d Berg (pen ningmeester), Theus Lammertse (vice-voorzitter) en Jettie Bonsel (contactvrouw Rooie Vrouwen). In de ogen van de blanken in Zuid- Afrika bestaan de zwarten alleen om te werken als goedkope arbeidskrach ten in de industrie, mijnbouw en landbouw’. ‘De Zuidafrikaanse overheid krijgt een groot deel van haar inkomsten uit de goudhandel. De helft van de totale exportwaarde, 10 miljard gul den komt voort uit de goudbusiness. Een gedeelte van het goud (1/6) wordt verkocht in de vorm van Kru gerrands’. ‘Het is de strategie van de Zuidafri kaanse overheid en goudhandelaren om de verkoop van de Krugerrands in het westen via de banken te laten verlopen. Het idee hierachter is dat de banken bij het publiek vertrouwen hebben. De Zuidafrikaanse overheid gebruikt dus de goede naam van de banken om haar apartheidsprodukt te verkopen’. ‘Jaarlijks vallen er in de mijnen meer dan 800 doden en tienduizen den gewonden onder de mijnwerkers. De arbeidsomstandigheden zijn zeer slecht, veiligheid is duur en een zwar te arbeidskracht is goedkoop’. De afdeling Waddinxveen van de PvdA was dinsdagavond op bezoek in de Groenswaarden. Op de in het An ne Frank-centrum belegde avond werd met kiezers en belangstellenden gesproken over de verkeerssituatie in de wijk, de groenvoorzieningen en de recreatie voor de jeugd, de rioolwa terzuiveringsinstallatie, wijkvoorzie- ningen en vandalisme. Op woensdag 1 mei dit jaar zullen de socialisten, waar de oud-bestuursle- De nog aanwezige voorraad zal naar het hoofdkantoor van de Ra bobank in Utrecht worden terugge stuurd. Overigens is de belangstel ling voor de Krugerrand, waarvan elk verkocht exemplaar het apartheids- bewind in Zuid-Afrika 300 gulden gulden rechtstreeks naar de Zuidafri kaanse schatkist. Vooral beleggers hebben belangstelling voor de om streden munt. Over heel de wereld zijn er meer dan veertig miljoen stuks verkocht. Voor Zuid-Afrika zelf is de export van goud van levensbelang. Ruim de helft van de uitvoer bestaat uit goud en vormt dus een zeer belangrijke bron van inkomsten. Toen de goud prijs jaren geleden hoog was, probeer de de Zuidafrikaanse regering de ver koop van Krugerranden zoveel moge lijk te stimuleren. De Krugerrand werd het visitekaartje van het land en zorgde voor extra geldtoevoer, waar mee de enorme kosten voor het uit rusten van een uitgebreide politie- en legermacht werden bestreden. In pamfletten, die vorige week don derdagavond in het hoofdkantoor van de Rabobank aan de Kerkweg- Oost werden uitgedeeld, stelde de Regionale Anti-Fascistengroep dat er al jaren sprake is van onrechtvaardig- Uit een door het secretariaat van de gemeentelijke commissie gemaakte voortgangsnota blijkt dat er de ko mende maanden nog heel wat werk aan de winkel is. Zo moeten de geld middelen voor dit jaar nog defini tief over de instellingen worden ver deeld. Op dit moment is er al meer gevraagd dan er aan financiën voor 1985 beschikbaar is. Er zal dus een sluitende begroting moeten komen. Ook moet al het nodige werk worden verzet voor de begroting 1986, die deze zomer met de nodige toelich ting aan de gemeenteraad zal moeten worden- aangeboden. Dat betekent veel overleg om alles in kannen en kruiken te krijgen. Maar onderwer pen als beheer van gebouwen, publi citeit, personeelsbeleid en vrijwilli- gersbeleid vragen ook alle aandacht, terwijl de gemeentelijke commissie ook nog een adviserende taak heeft bij diverse andere activiteiten op het sociaal-culturele vlak. Voor het plaatselijk sociaal-cultureel werk zijn voor elke werkeenheid al nieuwe concept-statuten gemaakt. Afgesproken is dat vooralsnog geen activiteiten zullen worden ontplooid in de woonwijk Zuidplas. De gemeen telijke commissie heeft besloten vooralsnog hier niets te ondernemen, gezien de verschillen van inzicht die tussen verschillende belangengroepen zijn ontstaan. Op de maandagavond gehouden ver gadering kwam een discussiestuk van de speeltuinvereniging Zonnig Zuid en het Wijkwerk Zuid aan de orde, waarin ervan werd uitgegaan van bei de organisaties één organisatorisch geheel te maken. In de praktijk is daarvan al min of meer sprake. De speeltuinvereniging Zonnig Zuid is een bloeiende en actieve vereni ging die inmiddels meer dan 25 jaar bestaat. Het wijkwerk is later tot stand gekomen en beide organisa ties hebben momenteel een zodanige vorm en werkwijze, onder meer mo gelijk door een vertegenwoordiging van 3 personen van de speeltuin in de wijkcommissie, dat overlappingen en concurerende activiteiten niet voorkomen. Het gevaar bestaat dat wanneer de wijkcommissie een andere vorm gaat krijgen dat bovengenoemde zaken wel een probleem kunnen worden. Het bestuur van de speeltuin is van mening dat nu een tijdstip aangebro ken is waarbij beter naar een vorm gezocht moet worden van totale in tegratie van alle activiteiten in een vereniging. Het zal duidelijk zijn dat de voorkeur uitgaat naar een uit breiding van de bestaande speeltuin vereniging die in het verleden zeker heeft laten blijken bestaansrecht te hebben in de wijk. WADDINXVEEN De handel in de gouden Zuidafrikaanse beleggings munt Krugerrand deed vorige week niet alleen de Regionale Anti-Fascis tengroep (RAFAG) uit Waddinxveen en Boskoop actie voeren, maar ook de Wereldwinkel Waddinxveen. De laatste stuurde een aantal PvdA-ge- meenteraadsleden een brief met het verzoek protest aan te tekenen tegen de verkoop van de Krugerrand, die tot voor kort door vier Nederlandse banken (ABN, Amro, NMB en Rabo) werden verkocht. Als alternatief begon de Wereldwin kel aan het Koningin Wilhelminaplein een poosje geleden met de verkoop van de tien gulden kostende Nelson Mandela-penning, het alternatief voor de Krugerrand van het landelijke Ko- mité Zuidelijk Afrika. Er zijn al dui zenden van die penningen verkocht, maar omdat ze niet van goud zijn, zijn ze niet geschikt als beleggings object. In Nederland worden jaarlijks 13.000 Krugerranden (één gouden rand kost ongeveer 1200 gulden) verkocht. Van iedere munt verdwijnt driehonderd WADDINXVEEN - In Het Trefpunt treedt woensdagmid dag 20 februari van half drie tot ongeveer vier uur op de Be verwijkse goochelaar Alfons Borm. Hij vermaakt dan kinde ren van 5 tot en met 12 jaar met zijn kindershow Wonder land. De kaarten, die f 5,- kos ten, zijn dagelijks verkrijgbaar bij Het Trefpunt, maar ook bij drogisterij-parfumerie Bouma in het winkelcentrum Groens- voorde. Goochelaar Alfons Borm, voor al bekend geworden om zijn vrolijke manier van omgaan met kinderen, zal een anderhalf uur durende show brengen waar de kinderen nog lang over na zullen praten. In Wonder land zal het onmogelijke moge lijk worden. Alfons zal onder andere een ballonnenparade vertonen: van gewone ballonnen maakt hij de meest uiteenlopende dieren als hondjes, zwanen en vogels. Hoogtepunt van de middag is ongetwijfeld de grote goochel- show. Water verkleurt, duiven verschijnen uit het niets en her en der duiken levende konijnen op. Maar er valt ook veel te lachen: Bijvoorbeeld om de blunders van een koekenbakker of om de dolkomische fratsen van Freddy voetballer. Verder een avontuur op een sprookjeskas teel en verwikkelingen rond een kabouter. Het gemeentelijk beleidsplan voor minderheden had er al kunnen zijn maar dit stuk heeft door overbelas ting van de afdeling Welzijnszaken van de gemeentesecretarie vertraging opgelopen. Voor educatieve activitei ten voor culturele minderheden heeft Waddinxveen dit jaar f 10.650,-- be schikbaar. Zoals bekend is dit Gou- wedorp proefgemeente geworden voor deze beleidssector. nu lijkt het erop of zij de enige par tij in Waddinxveen is die niet wil sa- menwerk.en. Ten slotte nog dit: Paul van Gessel beschuldigt mij in zijn ingezonden stuk in het Weekblad voor Waddinx veen van vorige week woensdag van dreigen met de politie. Niets is min der waar. Ik zei op 4 februari juist, om het kinderachtige gedrag van Van Gessel aan de kaak te stellen, dat ik de politie niet zou laten komen. De overige aanwezigen zijn hiervoor mijn getuigen. Ook heb ik de vergadering niet plots klaps besloten verklaard. Pas na de pauze werd de vergadering besloten voortgezet; voor de pauze was dat al bekend. Overigens geef ik toe dat ik m’n vraag aan Van Gessel tweemaal stelde, omdat ik niet begreep waarom een progressieve partij buiten de werkgroep wilde blijven. Verder houd ik me niet meer bezig met Van Gessels scherpslijperijen, halve en hele onwaarheden. Ik heb meer en beter werk te doen! Rond het gemeentelijke antennesys- teembedrijf, waarvan de tarieven de ze zomer niet omhoog gaan en waar van bij ongewijzigde exploitatie een batig saldo van één ton voor dit jaar wordt verwacht, hebben B. en W. de gemeenteraad een notitie toege zegd. Daarbij zullen ook de culture le aspecten, de programma-samen- stelling en de eventuele lokale (of regionale) omroep ter sprake komen. Over het lokale kabelbeleid sprak ruim twee weken geleden PvdA- Tweede-Kamerlid mr. Aad Kösto op een door 26 mensen bezochte PvdA- ledenvergadering in De Unie. De volksvertegenwoordiger stond er bij stil dat in 1949 in Amerika voor het eerst het principe van de kabel werd toegepast. In Nederland was de erger nis over het ‘antennewoud’ het begin van de kabel. Momenteel is die kabel nog steeds in ontwikkeling. De allernieuwste ontwikkeling - de glas vezelkabel - heeft plaats voor onge veer 120 kanalen. “Wij vinden het een goede zaak wan neer de leden van de commissie ook bekend zijn met de gebouwen waar in het sociaal-cultureel werk wordt uitgevoerd”, aldus secretaris Ellen Breeman over de uitnodiging van de op haar laatste benen lopende Stich ting Jeugd- en Jongerencentrum Wad dinxveen, verantwoordelijk voor de activiteiten in De Bonkelaar, De Boog en het gemaal. Van de gemeentelijke commissie so ciaal-cultureel werk, die wordt voor gezeten door PvdA-wethouder drs. M. Kraaijestein, maken deel uit C. van Dam (administrateur), J.H. Eling (secretaris), C.B. Boer, W. Bosman, mevrouw E.H.M. Breeman-Palm, F. Cuppen, W.T. Hidding, mevrouw Y. C. Klinkenberg-v.d. Hoogen, J. Knol, mevrouw J.B. Laarsman, C.A. Schin kel, B.R. van Wichen, L. Witte, T.J.C. Kingma en H.J. Smit. tl I

Weekblad voor Waddinxveen | 1985 | | pagina 13