De Gouwe wil Nipt verlies Excelsior 1 Waddinxveense sportspetters I geen degradatie: winst tegen SZC Atletiekbaan krijgt deels ’n opknapbeurt Zaterdag 17e Langs de Gouwe-loop Gouden H'S I Van der Hoek Basketballers zien titel wel zitten Waddinxveen-za. verliest van Groot-Ammers niet sterk WEEKBLAD-SPORT EN RECREATIE Volley halsters van Be Fair Vijftien scholen korfballen WADDIi\avEEN - In de sporthal “de Sniep” gaat de Waddinxveense korfbalvereni ging Korbis komende zaterdag morgen voor de derde maal een schoolkorfbaltoumooi houden. Voor dit toumooi hebben zich 15 scholen met 32 achttallen aangemeld. Twee jaar geleden waren dit nog maar 4 scholen met 12 ploegen, zodat er spra ke is van een sterk stijgende belangstelling. ONROEREND GOED EN HYPOTHEEK INFORMATIE (WSV) verslaat Van Oort Jongens D-l zaalhockey- kampioen Sjoelers naar Papendrecht start voor huisschakers puzzelreeks M Hypotheek informatie Onroerend goed informatie Puzzel nr. 1 Disco Winnaars Bingo-dansant RSB-competitie Video Jeugd Onderlinge WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 27 FEBRUARI 1985 at Nieuwenhuijzen. De Gouwe domineerde de wedstrijd van het be- I gin tot het eind. I I I WADDINXVEEN Zou het waterpolozevental van De Gouwe de degradatie in de tweede klasse kunnen ontlopen? Die vraag dringt zien op nu de Waddinxveners zaterdagavond de smadelijke rij ne derlagen van de afgelopen tijd omzette in een verdiende 9-3 over winning op het Schiedamse SZC van oud-De Gouwe-coach Leo aan de Alberdingk Thijmlaan met links het tenniscomplex De Woerd de tennisvereniging Waddinxveen en rechts de algemene begraafplaats. (Foto: Antilope). WADDINXVEEN Excelsiors eerste damesachttal heeft in de competitie van de hoofdklasse Dambond Hollands Midden de laat ste (uit)wedstrijd met het kleinst mogelijke verschil verloren van de Rijnsburgse Damclub (9-7). De Rijnsburgers zijn ongeslagen kampioen van deze afdeling geworden. Tegenover de fraaie winst van Dick Dibbets stonden twee nederlagen van Fred Zaadhof en Gerrit Heeren. De overige onderlinge duels eindigden onbeslist. De atletiekbaan van de sportclub Antilope van 44 44 Andere vormen Peildatum: 18 februari 1985 Bron Stappenplan NVM Prijsontwikkeling bestaande woningen 82 I tijen te noteren in het voordeel van Gerrit Heeren, Tijmen den Ouden jr. en Piet van Gils. wedstrijdloop over 10 kilometer ver wacht, zodat een internationaal ge zelschap aan zal treden om voor de ereplaatsen in Waddinxveen te strij den. Het parcours van de Langs de Gou- 1211 pnt. 1162 pnt. 1158 pnt. 1155 pnt. 1071 pnt. 1027 pnt. 1024 pnt. 917 pnt. 1392 pnt. 1359 pnt. 1313 pnt. 1250 pnt. 1341 pnt. 1303 pnt. 1293 pnt. 1283 pnt. 1980 171.100 852 852 852 857 857 853 855 858 8.76 8,79 8,79 8,79 8,79 890 893 894 894 895 898 9,16 1981 153500 1982 138.100 Geldverstrekker Roparco krediet Bouwf. Rente Rust 83 Rabo Rente Stabiel 83 1984 139500 80 80 8,1 8,1 8,1 8,1 83 8,1 82 8,1 82 83 83 83 8,4 82 85 85 8,4 83 8,7 1983 142.100 Geldverstrekker ZwolscheAlg. Bondsp.MidvN/gNed. 8,46 Bonds. Centr.Ned. RPS Nutssp.’s-Grav. Ver. Spaarbank Directbank NMB Rabo Hypoth. Nutssp.WestNed. WoonfondsHoll. Mees Hope ABN(ABHK) AMRO Bouwfonds N.G. Landbouwb. (CL) EnniaHypoth. Bank v.Hyp. Fin. Nat. Ned.‘Optie’ Utrecht AMEVHyp.Bedr. W.U.H. F.G.H. Annuïteiten werke- opge lijke rente 8,07 geven rente 75 80 Leven opge geven rente 7,9 83 83 83 83 83 83 83 opge geven rente 7,6 8,1 8,1 8,1 8,1 83 8,1 82 8,1 82 83 83 82 83 8,4 S2 85 85 8,4 83 8,4 De grootste verrassing in de 25e ron de was de winst van Jan Borsboom op Jaap van der Eist. Via een aardige slagzet (met onder andere dam geven aan de tegenstander) wist Jan een vrijwel gewonnen dammeneindspel te creëren. De winst was toen nog een kwestie van tijd. Vrij kort daarop verraste Gé Koedijk van SZC keeper Kors van Tilburg met een fraai achterwaarts schot: 1-1. Eric van Leeuwen tekende hierna 2-1 aan. In de tweede periode wist Niek de Leeuw tweemaal te doelpuntten, een- Zaterdag zullen zo’n 250 deel nemers elkaar in 80 wedstrij den bekampen om de felbe geerde schoolprijzen. Niet al leen zijn de schoolprijzen inzet van de wedstrijden, want alle deelnemende achttallen zullen een fraaie prijs ontvangen. “Het is beslist de moeite waard”, aldus toumooi-organi- sator Theo van Griensven, “om komende zaterdag eens een kijkje in “de Sniep” te komen nemen”. De wedstrijden zullen een aan vang nemen om ongeveer negen uur, terwijl de laatste korfbal len om twee uur ’s middags ge gooid zullen zijn. Voor hen die wat meer over korfbal en Kor bis willen weten is een infor matiefolder beschikbaar. Komende zondagmiddag om 13.00 uur speelt De Gouwe een uitwed strijd tegen WIK uit Wassenaar. De eerstvolgende thuiswedstrijd is ge pland op zaterdag 9 maart, als van ouds om 18.30 uur. Komende za terdag om 16.30 uur speelt het he- renjeugdteam van De Gouwe een kampioenswedstrijd tegen Katwijk. Het zal een aantrekkelijke wedstrijd worden. Beide teams zijn zeer aan elkaar gewaagd. De geldverstrekkers hebben in hun pakket ook hypotheken met andere rente- perioden, bijvoorbeeld variabel, 13,10 jaar vast. Om de renten met elkaar te kunnen vergelijken staan hier alleen de hypotheken met 5jaar vaste rente vermeld.De werkelijke rente bestaat uit de opgegeven rentewaarbij rekening wordt gehouden met de invloed van bijkomende kosten (afsluitprovisie), moment van afboeken van de aflossing,betalingstermijnen en de spaarvergoeding over in depot gestorte bedragen ter betaling van rente en aflossing. Voor hypotheken zonder gemeentegarantie geldt, dat de rente plus minus 02%hoger is dan bovengenoemde renten. Geldverstrekker Prudential Delta Lloyd Equity Law Nationale Ned. NOG/deJong RVS Lev. Verz.Utrecht Winterthur Behalve het rente percentage is bij de beoor deling van welke verze keraar het beste bij u past van belang te weten hoe de elementen premieheffing, afkoopwaardewinstdeling enz. er uitzien. De NVM- makelaar beschikt over uitvoerig documentatie materiaal per verzekeraar. De eerste opgave in deze puz- zelreeks is niet al te moeilijk. Wit geeft mat in 3 zetten. Be denk bij deze opgave dat de zwarte koning zonder ‘Zuur stof’ kan raken. Oplossing vóór 6 maart inzen den naar: Cees Asscheman, Ek- sterdreef 16, 2743 DA Wad dinxveen. In de kantine van de voetbalvereni ging Waddinxveen in het sportpark ”de Sniep” wordt zaterdagavond 2 maart een disco-avond gehouden met Tine- ke’s Drive-In Disco Show. Begonnen wordt om half negen. De toegangsprijs bedraagt vijf gulden. De lijst van winnaars van de laatste 9 jaren geeft veel prominente namen uit de atletiekwereld aan: 1975 Piet Waning (Spartaan Lisse, 29,35 min.), 1976 Piet Waning (Spartaan Lisse, 30,18 min), 1977 Steef Kijne (Metro Rotterdam, 30,17 min), 1978 Rob Strik (BAV Baarn, 29,14 min), 1979 Jan Dijkkamp (Metro Rotterdam, 29,44 min), 1980 Louis Polak (PAC Rotterdam, 30,09 min), 1981 niet gelopen, 1982 Kees v.d. Heul (Avan- tri Schoonhoven, 30,07 min), 1983 Theo v.d. Veer (AV Holland Leiden, 30,43 min), 1984 Aart Stigter (AAV 36 Alphen a.d. Rijn 30,46 min). Om 14.00 uur is er een jeugdpresta- tieloop over 2 km. Het parcours loopt tot aan het einde van het Wil- De voetbalvereniging Waddinxveen houdt in haar kantine in het sportpark ”de Sniep” zaterdagavond 16 maart om acht uur weer een bingo-dansant met schitterende prijzen. De muziek is in handen van de Mamma’s Rocelli Boys. De toegang is gratis. we-loop, die vorig jaar 325 deelne mers trok, gaat via het Wilgenlaantje naar Boskoop en dan langs de Gouwe terug om via de Noordkade en de Staringlaan weer bij de finish op de Alberdingk Thijmlaan aan te komen. Henk den Outer wist via een niet al te moeilijke zet een schijf winst te behalen en dat bleek voldoende voor winst. Piet van Es wist tegen Bertus van Eijk een goede eindstand op te bouwen, doch een foutzet bleek fa taal te zijn. Bertus voerde een combi natie met vrije doortocht naar dam uit en dat leidde naar de volle winst. WADDINXVEEN De volleybal- sters van Be Fair hebben zaterdag meegedaan aan het bekertoumooi. Evenals in het nationale toumooi kwamen de Waddinxveensen tot een 0-3 zege op Ruiter/VCS 2. Dat mocht ook wel, want deze tegen stander komt uit in de eerste klasse van het rayon Den Haag. Be Fair, met voor het eerst Gerard Lup- gens op de bank (Peter Groenewegen is opgestapt), speelde zeker geen sterke wedstrijd, maar was niette min voor Ruiter een ploeg met te veel kwaliteit. Joke Baans mocht voor het eerst in dit seizoen drie sets meespelen bij de Waddinxveense equipe, die erin slaagde het Rijswijk- se blok meermalen te misleiden. Ook via serveren kwamen vaak de punten binnen. De setstanden in dit treffen waren 8-15, 11-15 en 4-15. WADDINXVEEN - In dé 24e ronde van de onderlinge competitie van de Waddinxveense Schaak Vereniging WSV is Van der Hoek erin geslaagd om W. van Oort diens eerste neder laag te bezorgen! Het was een bloed stollende, zeer scherpe partij, waarin Van Oort, die met zwart speelde, re mise had kunnen maken, maar ge waagd op winst bleef spelen. Van der Hoek wist echter een sterke vrijpion op te laten rukken en daarmee een winnende stelling op te bouwen. Niet minder scherp en boeiend was de partij tussen Kardol en Van Vuu- ren, die werd afgebroken in een stel ling, die Van Vuuren de beste kans op winst lijkt te bieden. Muit en de Bock wisten hun derde achtereenvol gende winst te boeken door resp. J. van Oort en V.d. Eijck te verslaan. Besemer overtreft hen in stijgsnelheid door zijn vijfde Overwinning op een rij, deze keer op Ritter. De enige nog ongeslagen speler in de ze competitie is Philipse, die Van Deelen het onderspit deed delven. Ook Schroten, Claassen, Smitskamp en Nekeman wisten hun positie te versterken door winst op resp. Ellers, Van Woudenberg, Roos en J. Kley- weg. De partijen Torenbeek-Ponsi- oen en Van Offeren-Verwaal eindig den in repiise en J.P. Kleyweg-Lit- tooy werd afgebroken. Stand aan de kop na de 24e ronde: 1. Philipse (1851), 2. W. van Oort (1638), 3. V.d. Hoek (1432), 4. Kar dol (1431), 5. Asscheman (1388). In de competitie voor de RSB heeft WSV 2 een uitwedstrijd gespeeld te gen de leider en gedoodverfde kam pioen in deze groep van de 3 e klas se, Capelle 2. Winst van V.d. Hoek en Littooy, verlies voor Versluis, De Bock en Torenbeek, bij drie afgebro ken partijen van Asscheman, Ket en Van Sandijk brengen de voorlopige uitslag op 3-2 voor de thuisclub. WADDINXVEEN - Het zaterdagelf- tal speelde zaterdag een oefenwed strijd tegen Groot-Ammers, waarvan met 1-0 werd verloren. Het moet zo’n kwart eeuw geleden zijn dat Waddinxveen(za) en Groot-Ammers tegen elkaar hebben gevoetbald. Overigens staat vast dat de atletiekbaan in Waddinxveen-Noord nooit een echte baan zal kunnen worden, zoals de heer J.A. Hielema (CDA) ook in de raads commissie voor Openbare Werken en - Bedrijven heeft benadrukt. De heer van den Berg (VVD) attendeerde in de raadscommissie op de zelfwerkzaam heid. CDA-wethouder P.F.J. van Schie is in ieder geval van plan de ontwikke lingen in de atletieksport te blijven vol-' gen. De tweede helft was een copie van de eerste. Waddinxveen leek geen genoe gen te nemen met de achterstand en enkele fraaie schoten van o.a. Ton Pons en Arjan Brouwer werden even fraai door de Ammerse keeper gepa reerd. Pieter Grootendorst, die na een rugblessure van 5 maanden zijn rentree weer maakte in de hoofd macht, kreeg de beste kans. Hij speel de zich fraai vrij doch het schot ging jammerlijk naast. Hierna bouwden de Ammersen weer aan een overwicht, maar vonden steeds keeper Angenent op hun weg. Hierdoor bleef de eind stand op 0-1 Bij de eerste de beste man-meer-situa- tie in de waterpolo wedstrijd De Gou- we-SZC zat een ieder zich de ogen uit te wrijven. Nimmer eerder in dit sei zoen heeft men de bal zo snel van hand tot hand zien gaan. Kennelijk heeft dit team nu de “snee” te pak ken en kan het niet anders dan dat voorgoed afscheid zal worden geno men van de voorlaatste plaats in deze competitie, terwijl verblijf in de tweede klas zal worden gehandhaafd. In de le periode werd door een man- meer-situatie door Marc Faber het eerste doelpunt aangetekend: 1-0. Jaar Absoluut Index 1980=100100908183 Okt. 1983 t/m dec. 1983 f139.100,Okt. 1984 t/m dec. 1984 f 138.300,- De prijs over de penode oktober t/m december ligt plusminus 05%onder het niveau van dezelfde penode m 1983.Extreme verandenngen in prijsontwikkeling worden niet verwacht. De prijs ontwikkeling heeft betrekking op de gemiddelde verkooppnjzen van bestaande woningen Per woningtype en regio kan de ontwikkeling anders zijn. Nederlandse Vereniging van Makelaars in onroerende goederen NVM WADDINXVEEN Komende zater dag wordt voor de 17e maal de Langs de Gouwe-loop van de Wad dinxveense atletiekvereniging Antilo pe gehouden. Er is een wedstrijdloop over 10 kilometer voor heren, da mes en veteranen om 13.00 uur, een jeugdprestatieloop over 2 kilometer om 14.00 uur en een prestatieloop over 3,2 - 6,4 - 9,6 - 12,8 en 16 ki lometer om 14.15 uur. WADDINXVEEN - De basketballers van TOOS naderen de eindstreep. Za terdag behaalde het eerste herenteam een 48-57 overwinning op Oegst- geest. De TOOS-heren houden op die manier een voorsprong van 6 punten op de grootste concurrent Luba. Voor de titel zullen nog 2 van de 4 te spelen wedstrijden gewonnen moe ten worden. Komende vrijdag kan WIK aan de zegekar worden gebon den. In de eerste helft gingen zowel TOOS als Oegstgeest gelijk op. Er werd aan beide zijden in de aanval nogal ge rommeld wat in de hand werd ge werkt door de behoorlijk goed func tionerende verdedigingen. Oegstgeest, gewend aan de “beruchte” borden schoot wat beter maar TOOS was “inside” sterker. Ondanks dat TOOS zijn zone wisselde voor een man-to- man bleef Oegstgeest op gelijke hoog te. Rust: 26-26. Ook in de tweede helft ging het ei genlijk niet eens slecht maar de wed strijd leek een lauwe bedoening te blijven. Zo nu en dan kwam de in dividuele klasse van de TOOS-spe- Van de Langs de Gouwe-loop zullen videobeelden worden opgenomen, die direct na afloop te zien zullen zijn in het clubgebouw van Antilope. Voor inlichtingen over deze loop kan men bellen: H.F. Kraan, tel. 14008. Aangezien de Waddinxveners een prima partij speelden, ontspon zich een zeer leuke wedstrijd. Waddinx veen had de eerste twintig minuten een licht overwicht doch kon dit niet tot uitdrukking brengen middels doelpunten. Hierna nam Groot Am- mers, die toch wat onwennig begon nen was op het halfverharde veld, het initiatief over hetgeen vlak voor rust resulteerde in een 1-0 voorsprong, toen Klaas v.d. Hoek de bal niet on der controle kreeg en spits Jan Boele scoorde. WADDINXVEEN - Het jongens-Dl- team van de hockeyclub Waddinx veen is zondag kampioen geworden van de zaalhockeycompetitie 1984- 1985. Ze behaalden de titel omgesla gen en met slechts één verliespunt. Coach Roel Kamminga wist de 12 jongens, zijn zoon Bart, Rutger Metz, Barbaros Hooimeijer, Pieter-Jan Luit jes, Michiel de Jager, Max Verheul, Michel Broker, Leon van Leeuwen, Jeroen Mulder, Klaas-Dirk van der Meulen, Bas van Rooy en Mare Pad berg, geweldig te inspireren: 23 pun ten en een doelsaldo van 58-24 is niet niks. Als de jongens zo blijven hockeyen worden ze waarschijnlijk ook kampioen van de veldcompetitie 84/85. Afgelopen zondag moest door de hockeyers een bijzondere prestatie worden verricht omdat er minder, door de afwezigheid van enkele spe lers, gewisseld kon worden. Zaalho ckey is een zeer snelle sport, die met vijf veldspelers en een keeper wordt beoefend. De spelers mogen onbe perkt worden gewisseld. Voor de kee per is dit erg moeilijk, omdat hij ter bescherming van zichzelf totaal “in gepakt” zit. 5 jaar vaste rente met gemeente garantie Lineair opgegeven rente Bovengenoemde rentetarieven zijn een onderdeel vanhetNVM-Stappenplan. Via dit Stappenplan vindt de hypotheekberekening op objectieve wijze plaats. Samen met uw NVM-makelaar bepaalt u of annuïteit, lineair of leven u het beste past en wat er over blijft om van te leven. Informatie hierover kunt u in de Stappenplanfolder lezen, die verkrijgbaar is bij uw NVM-makelaar. WADDINXVEEN - Het herstellen van de opsluitbanden, de aanleg van een terrein voor kogelstoten, het maken van een beschermkooi voor het discus werpen en het creëren van een aanloop- baan voor polsstokhoogspringen. Dat zijn de 45.000,- kostende voorzienin gen waarmee in de eerste fase de atle tiekbaan van de sportclub Antilope aan de Alberdingk Thijmlaan zal worden verbeterd. maal uit een prima opgezette De Gouwe-aanval en eenmaal uit een be nutte man-meer-situatie: 4-1. Door een persoonlijke fout van Kors van Tilburg mocht Gé Koedijk van SZC een strafworp nemen. Hij kwam oog in oog met een goed op dreef zijnde Kors van Tilburg, die de bal over zijn doel wist te werken. De scheidsrechter had echter gecon stateerd dat Kors zich van de kant had afgezet en Gé Koedijk mocht het andermaal proberen. Knap stuurde hij de De Gouwe-keeper de andere kant van zijn doel in: 4-2. Hierna wist Leon van Beek een man-meer-si tuatie uit te buiten en werd het 5-2. De derde periode, tot nu toe steeds de moeilijkste van De Gouwe, gaf van beide zijden goed waterpolo te zien. De kansen welke zich voorde den waren meestal in he.t, voordeel van De Gouwe. Marcel Vsrhey en Eric van Leeuwen wisten de De'Gou- we-voorsprong tot 7-2 op te voeren. De 4e en laatste periode begon di- rekt al met een strafworp toegekend aan De Gouwe en werd benut door Niek de Leeuw: 8-2. Willem Jan Loo- man van SZC, een man die aan de bal zeer sterk speelde, wist nog een keer voor de Schiedammers te doelpun ten: 8-3, doch verder kwam de ploeg niet. Eddy den Boon tekende de laatste treffer voor De Gouwe aan: 9-3. genlaantje en weer terug. Om 14.15 uur is er een grote prestatieloop. Antilope verwacht hiervoor een grote deelname, mede door het feit dat veel lopers na de gladheid van de we gen en de glibberige crossparcoursen zich weer eens willen meten op een stratenparcours. Voor trimmers bestaat de mogelijk heid om het Nationale Trim loop- boekje te laten afstempelen en zo doende aan de 100 km. voor de KNAU-herinnering te komen. Excelsiors 2e achttal speelde even eens haar laatste wedstrijd in de on derlinge clubwedstrijden. Op donder dag 21 februari werd ADC 2 (Alphen aan den Rijn) met 11-5 geklopt en wanneer o.a. Ruud van Dijk en Jan de Heer hun partijen hadden weten te winnen, was de uitslag nog groter geweest. Er werd geen enkel onder- ling duel verloren. Naast 5 gelijke Iers naar boven, maar het collectief spelen, vielen er duidelijke winstpar- viel wat tegen. Nonchalance aan TOOS-zijde gaf Oegstgeest een 36-30 voorsprong. TOOS zette zijn gedachten weer op een rijtje en geïnspireerd door kri tische supporters kwam men weer ge lijk. In de 18e minuut luidde een moeilijke en dus prachtige score van Alfred Gerrits de overwinning in. Via 46-52 en een aantal strafworpen won TOOS verdiend met 48-57 Top scorer: Hugo Sijlaar 20 punten. De meisjes-junioren speelden in en te gen Voorburg. De zone-verdediging werkte goed maar man-to-man was geen succes. Via 30-36 bij rust en middels breaks behaalden de meisjes een goede overwinning met 60-72. Slechte vangst WADDINXVEEN - Zaterdag hield de hengelsportvereniging Waddinx veen HSW haar zevende wintercom- petitiewedstrijd. Door de koude en de zeer slechte vangst waren voor tijdig al een aantal hengelaars ver trokken. Aan het eind van de och tend werd er tevens geen vis ter we ging aangeboden. De achtste wedstrijd wordt gevist, indien het weer en het water het toe laat, op zaterdag 2 maart. Dit wordt een kasconcours. Vertrek vanaf het NS-station om 6.45 uur. WADDINXVEEN - Zaterdag 16 maart neemt de Waddinxveense sjoel vereniging, die woensdagavond 6 maart weer voor de onderlinge com petitie sjoelt in het clubgebouw van de schuttersvereniging Waddinxveen aan de Alberdingk Thijmlaan, deel aan een sjoeltoumooi in Papen drecht. Opgave daarvoor is mogelijk. Uitslag laatste sjoelwedstrijd: Klasse A 1. Jan Kersbergen 2. Peter Sliedrecht 3. Ton Cozijnsen 4. Kees Kuijpers Klasse B: 1. Rob Kuijpers 2. Joop Breedijk 3. Mevr. T. van Leeuwen 4. Jan Harkes Klasse C: 1Henk van Beek 2. Ingrid van Hale wijn 3. Mevr. T. van Helden 4. Bas Kóppenaal Klasse D: 1. Mevr. C.G. Cozijnsen 2. Ties van Kleef 3. M.C. Taktor 4. Floor van Abshoven WADDINXVEEN - Dit voor jaar - woensdag 10 april - be staat de Waddinxveense Schaakvereniging WSV 50 jaar. Dit heuglijke feit wil de Gou den vereniging niet ongemerkt voorbij laten gaan. Een aantal jubileumactiviteiten staat dan ook op het programma en zal eind maart en in de eerste we ken van april hun beslag krij gen. Deze activiteiten zijn op stapel gezet door de jubileumcommis sie van de Waddinxveense Schaakvereniging die bestaat uit Cees Asscheman, Gijs Bese mer, Paul van Deelen en Luit Bloem. Eén van deze activiteiten is een schaakpuzzelreeks in het Week blad voor Waddinxveen. Zeven weken zal er een schaakpuzzel in het Weekblad komen te staan. De bedoeling is dat de le zer elke week de puzzel oplost en de oplossing zendt naar Cees Asscheman, Eksterdreef 16, 2743 DA Waddinxveen. Na die zeven weken zal bekend zijn wie de meeste goede oplos singen heeft ingezonden. Voor de drie inzenders die de meeste goede oplossingen hebben inge zonden is een leuke prijs be schikbaar gesteld. De eerste schaakpuzzel staat in dit nummer van het Weekblad voor Waddinxveen. Vóór vol gende week woensdag moet de oplossing bij Cees Asscheman zijn. In het nummer van de vol gende week zal de oplossing van de schaakpuzzel van de vo rige week worden vermeld. Zonder zelf te spelen kwam voorzit ter Piet Swart alleen aan de leiding van de onderlinge damcompetitie. Cor Barelds kwam remise overeen met Jan Both en dat had tot resul taat, dat eerstgenoemdes eigen ge middelde 2/100 lager werd dan het gemiddelde van koploper Swart. Het treffen Kees Kramp-Adriaan Blom eindigde onbeslist en Fred Zaadhof wist met Tijmen den Ouden sr. de punten te delen en dat had tot gevolg, dat aan de kop van de rang lijst weinig veranderde. De start en finish is tegenover de at letiekbaan aan de Alberdingk Thijm laan. Alle deelnemers krijgen een her innering, terwijl er voor alle catego- riën prijzen en bekers beschikbaar zijn. Antilope verwacht zaterdag tijdens de Langs de Gouwe-loop een goed bezet deelnemersveld. Zelfs vanuit België worden deelnemers voor de Ut

Weekblad voor Waddinxveen | 1985 | | pagina 21