T f R. Bras Plattelands vrouwen: een succes Weer avond over borst- voeding Ruildag in Gouda Kleding- inzameling P. M. Goddijn BV Standaard Montage BV C.H. de Vries ONROEREND GOED EN HYPOTHEEK INFORMATIE Weurm^n BV ’’Opknapbeurt voor uw Huis” Een boekenbon? "De gezondheid van de kinderen is de rijkdom voor de toekomst" Een boekenbon? Hypotheek informatie Onroerend goed informatie M Starten z z ILoW HhL HL - 1 Jo.R 0 WOENSDAG MAART l‘J85 Waddinxveense en Boskoopse scholen plantten bomen in het Gouwebos. Foto: Gees Graafwerk voor de wethouders mevrouw L.M. Oosterbroek-Waagmeester (links) en mevrouw D.A.M. van Ooi-Houtman in het Gouwebos. (Foto: Cees Bakker). Op 10 april a.s. 21.55 uur Ned. 1 zendt Tros Aktua een repor tage uit over dit thema. Op de foto ziet u Saviel, één van de hoofdrol-spelertjes uit de reportage. Hij woont in Burkina Faso (voormalig Opper-Volta), vlakbij de grens met Ghana. Saviel is gehandicapt. Hij heeft polio. Dankzij de succes-formule van het Liliane Fonds (indivi duele, kleinschalige en direkte hulp) is hij opgespoord en gehol pen. Op de foto oefent hij in zijn beugels met een karretje dat door een plaatselijke timmerman speciaal voor hem is gemaakt. Met dit programma start ook de aktie: ”Geef om dit kind.” Zijn geluk staat op uw giro. Uw bijdrage kunt u overmaken t.n.v. Stichting Liliane Fonds, Kloosterpad 5, 5251 AV Vlijmen, telefoon 04108 - 4560, GIRO 66.77.67. Dit is het thema van de Wereldgezondheidsdag 1985 WADDINXVEEN - Dc PvdA-afdeling Waddinxveen gaat niet komende donderdag vergaderen in De Unie aan de Kerkweg-Oost, maar heeft dat dinsdagavond al in het buurcentrufn De Boog aan de C. Huygenslaan ged aan. Ter inleiding van de discussie werd de videofilm ’’vrijheid en verloe dering” gedraaid. Ongeveer 240 kinderen Bakker). lp BOSKOOP PARKEREN^ PARKEREN u £1 Bi 01 O' z X a- O 3 O O z DISTELVELD I J L J M - o jd^^^^^N’NELÉ j i WADDINXVEEN GROENSWAARD 3 r r-1 Na het planten van de bomen, het- Verantwoordelijk voor al het werk Andere vormen Gouwebos-West Peildatum: 18 maart 1985 Bron: Stappenplan NVM Prijsontwikkeling bestaande woningen 82 GRAAG GEGEVEN! DOET ’T... ALTIJD! Lineair opgegeven rente WADDINXVEEN - ”Een opknap beurt voor uw huis” was het onderwerp van de vorige week woensdagavond - de eerste lentedag van 1985 - gehouden bij eenkomst van de afdeling Waddinxveen van de Nederlandse Bond van Platte landsvrouwen. Burkina Faso X (voormalig Ooper-Vote) WADDINXVEEN/GOUDA - Bij Automobielbedrijf Bras BV, Gouda, met als vestigingsplaats Waddinxveen, is R. Bras te Waddinxveen uitgetreden als directeur. Dit blijkt uit een recente wijziging in het handelsregister van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Midden-Holland. Met deze wijzi ging wordt een al in februari 1978 ont stane situatie geactualiseerd. WADDINXVEEN/GOUDA - De plaats van wijlen directeur P.M. God dijn van P.M. Goddijn BV, Krimpen aan den IJssel, met als vestigingsplaats Waddinxveen, is ingenomen door me vrouw A. Goddijn-Merkelijn, tot dan als administrateur aan het bedrijf ver bonden. Tot procuratiehouder is be noemd M.P. Goddijn, zo blijkt uit wij zigingen in het handelsregister van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Midden Holland. 1980 171.100 884 884 884 884 890 890 890 890 894 895 895 898 8,98 901 909 9,12 9,12 9,12 9,12 926 9.43 9.60 1981 153500 8,4 8,4 8,4 8,4 8.4 8,4 8,4 8,4 85 85 8,4 85 85 8,4 85 85 8,6 85 8,6 85 8,7 88 1982 138.100 85 85 8,7 90 1983 142.100 Geldverstrekker Roparco krediet Bouwt. Rente Rust 86 Rabo Rente Stabiel 8,6 Geldverstrekker Zwolsche Alg. Bonds. Centr. Ned. RPS Nutssp.'s-Grav Ver. Spaarbank C en E Utrecht Bondsp.Mid N/ONed Directbank NMB EnmaHypoth. Utrecht Nat.Ned.'Optie' AMEVHyp.Bedr Rabo Hypoth. NutsspWest Ned. WoonfondsHoll. Mees Hope ABN (ABHK) AMRO Bouwfonds N.G. Avista Bank (CL) Bankv.Hyp.Fm. W.U.H. F.G.H. geven rente 78 Leven opge geven rente 79 83 83 83 83 83 83 83 opge geven rente 78 1984 139600 83 8.4 8,4 8,4. 8.4 8,4 8,4 8,4 8,4 8,5 85 8.4 85 85 8,4 85 8,6 8.6 WADDINXVEEN/GOUDA - Stan daard Montage BV, Gouda, met als vestigingsplaats Waddinxveen heeft de statuten gewijzigd en de vestigings plaats van de statutaire zetel in Wad dinxveen gewijzigd. Standaard Monta ge BV houdt zich thans bezig met het verrichten van telefoonwerken, kabel- werken, grondwerken, las- en montage werken, alles in de ruimste zin. Aldus meldt het handelsregister van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Midden-Holland. WADDINXVEEN/GOUDA - In het handelsregister van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Mid den-Holland heeft Uitvaartverzorging C.H. de Vries te Waddinxveen de geb oortedatum van eigenaresse J.G. de Vries-Verhoog (27-1-1933) laten opne men. Langs het Wilgenlaantje zijn nog eens 75 wilgen geplant en voorts 105 po pulieren bij de ingang van het Gou webos aan de Boskoopse kant. Ver spreid over het middengebied zijn nog eens 16 essen geplant. waren ongeveer 240 kinderen van Waddinxveense en Boskoopse scho len. Van iedere school waren 15 kin deren van de partij. Uit Waddinxveen deden mee de St. Paulusschool, de Klaas de Vriesschool, de Kon. Julia- naschool, de Bethelschool en de Ge- Eigenlijk moeten we berouw krijgen vóór de zonde. Kortom, we moeten on ze fantasie positief gebruiken. Dan ook zullen we inzien dat wetten en regels er zijn om het beest in de mens te beteuge len. De tijden en de zeden en de regels veranderen. De mens moet zich daar aan aanpassen. In een democratische samenleving bepaalt de meerderheid wat vrijheid en gebondenheid is voor het geheel. Het is de verantwoordelijk heid van het individu zeer bauwgezet met de vrijheid en de rechten en plich ten om te springen. Dat te knellende banden los moeten worden gemaakt, spreekt voor zichzelf. Zo niet dan sprin gen mensen uit de band en ontstaat er bandeloosheid. En wie is daartbij ge baat?” besloot PvdA-voorzitter A. Slin ger. Geldverstrekker Prudential Delta Lloyd Equity Law Nationale Ned. NOG/deJong RVS Lev. Verz.Utrecht Winterthur Behalve het rente percentage is bij de beoor deling van welke verze keraar het beste bij u past van belang te weten hoe de elementen premieheffing, afkoopwaarde, winstdeling enz, er uitzien.De NVM- makelaar beschikt over uitvoerig documentatie materiaal per verzekeraar. Enkele' medewerkers van ’’Wecorette” uit Boskoop legden uitvoerig uit hoe men door toepassing van nieuwe mate-' rialen op plafond, muren, deuren en ko zijnen, het huis een ander aanzien kan geven. Na de pauze konden de aanwezige da mes zelf aan de slag, waar een druk ge bruik van werd gemaakt. De vele tips en adviezen zullen in menig Waddinxveens huis toegepast worden. Op donderdag 11 april wordt de laatste koffie-ochtend gehouden in ”De Unie”, waar mevr. N. Klootwijk-Hoog- land komt praten over het onderwerp "Ooit gedacht over macht?” Op 24 april a.s. komt de heer Van den Berg uit Ze venhuizen het een en ander vertellen over zelf wijn maken. reformeerde school. Uit Boskoop De Zevensprong, de Rehobothschool, de St. Jozefschool, de Immanuël- school, de Eben Haëzerschool, de Kon. Wilhelminaschool, de Vijver berg en de Ichtusschool. WADDINXVEEN/GOUDA - Bij Weurman Waddinxveen BV, Waddinx veen, is mevrouw J.W. Weurman-Ho- gendoorn uitgetreden als directeur, zo meldt een wijziging in het handelsregis ter van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Midden-Holland. Onderwerpen die aan bod zullen ko men zijn: Hoe voorkom je tepelklo- ven, en als je ze al hebt: hoe kom je OOCCOCOSOOOOOOOOCOOOOOCOOOOOOODOOCO De geldverstrekkers hebben in hun pakket ook hypotheken met andere rente- periodèn, bijvoorbeeld variabel, 1,3, lOjaar vast. Om derenten met elkaar te kunnen vergelijken staan hier alleen de hypotheken met 5 jaar vaste rente vermeld. De werkelijke rente bestaat uit de opgegeven rente, waarbij rekening wordt gehouden met de invloed van bijkomende kosten (afsluitprovisie), moment van afboeken van de aflossing, betalingstermijnen en de spaarvergoeding over in depot gestorte bedragen ter betaling van rente en aflossing. Voor hypotheken zonder gemeentegarantie geldt, dat de rente plus minus 02%hoger is dan bovengenoemde renten. geen gebeurde onder winterse om standigheden, was er voor de school jeugd een educatief programma en werden herinneringen en versnape ringen uitgedeeld. De nieuwe aan plant maakt deel uit van de verdere inrichting van het Gouwebos tussen Waddinxveen en Boskoop. eraf? Hoe voorkom je borstontste king, en wat kun je eraan doen om snel beter te worden? Hoe weet ik of de baby wel genoeg heeft, of dat ik misschien zelfs teveel melk heb? Ook dingen als kritiek van goedbedoelen de bekenden en reizen met borstge- vende baby’s worden besproken. Aan de avond zijn alleen de kosten van de koffie en uitgedeelde folders verbonden, f 2,50. Baby’s die ‘s avonds nog graag een keertje drinken of dicht bij mama willen blijven, zijn van harte welkom. De groep beschikt over boeken over borstvoeding en aanverwante ter reinen die de groepsleden tegen een kleine vergoeding een maand kunnen lenen. De eerstvolgende avond hierna gaat over het overgaan op vast voed sel, en zal worden gehouden op 7 mei. Wie meer wil weten, of op 2 april wil komen, kan even bellen met Lilian Kok, tel 14618. PvdA heeft al vergaderd over vrijheid verantwoordelijkheid. Wat zul je je nog houden aan fatsoensregels als politici uit electorale overwegingen, al of niet juist getaxeerd, de kool en de geit pro beren te sparen of -erger nog- ondeugd te belonen,” aldus de Waddinxveense socialist. "Waarom zullen individuen zich beper kingen moeten opleggen, wanneer men zoveel wangedrag om zich heen ziet? Maar gelukkig -dichter Willem Els schot- staan tussen droom en daad wet ten in de weg en praktische bezwaren. Voorts repte de dichter ook over de weemoedigheid. Vooral het laatste geeft hoop. Want wat is weemoedigheid anders dan het spreken van het gewe ten? Of voor mijn part van het schuldge voel?” Volgens PvdA-voorzitter ASlinger be staat er geen vrijheid zonder gebonden heid. Zij komt wel voor zonder verant woordelijkheid ”Aan rechten behoren plichten te zijn verbonden. Maar het ze delijk moeten streeft niet iedereen na. Niet iedereen wenst een brave burger te zijn. Wie veel ondeugd om zich hen ziet, wordt in de verleiding gebracht de hand te lichten met zijn of haar plichten of Jaar Absoluut Index 1980=100100908183 Nov. 1983 t/m jan 19841138.900,-. Nov. 1984 t/rnjan. 1985 f137.800, - De pnjs over de periode november t/m januari ligt plusminus 08%onder het niveau van dezelfde periode in 1983/1984. Extreme veranderingen in pnjsontwikkeling worden niet verwacht. De prijs ontwikkeling heeft betrekking op de gemiddelde verkoopprijzen van bestaande woningen. Per woningtype en regio kan de ontwikkeling anders zijn. Bil Nederlandse Vereniging van Makelaars in onroerende goederen NVM Onder toeziend oog van een grote groep schoolkinderen en vertegen woordigers van de plantsoenendien sten plantten de beide vrouwelijke wethouders met vereende krachten een wilg. Dit was de eerste van 22 wilgen die zijn geplant langs de en tree aan de Waddinxveense kant. 5 jaar vaste rente met gemeente garantie Annuïteiten werke- opge lijke rente 8.40 Bovengenoemde rentetarieven zijn een onderdeel van het NVM-Stappenplan. Via dit Stappenplan vindt de hypotheekberekening op objectieve wijze plaats. Samen met uw NVM-makelaar bepaalt u of annuïteit, lineair of leven u het beste past en wat er over blijft om van te leven. Informatie hierover kunt u in de Stappenplanfolder lezen, die verkrijgbaar is bij uw NVM-makelaar. Wethouders plantten boom in Gouwebos WADDINXVEEN/BOSKOOP - Wet houder L.M. Oosterbroek-Waagmees ter van Waddinxveen en haar Bos koopse collega, mevrouw D.A.M. van Ooi-Houtman hebben vorige week woensdag de eerste boom geplant in het kader van de jaarlijkse boom- plantdag. GOUDA Zaterdag 30 maart zal in De Veste aan de Ridder van Catsweg 300 te Gouda een postzegelruildag gehouden worden van 10.00 tot 17.00 uur. Deze ruildag wordt geor ganiseerd door de Vereniging van Postzegelverzamelaars ‘Gouda’. De toegang is gratis. Iedereen die postzegels spaart, wil ruilen, of kopen van de aanwezige (semi-)handelaren, is van harte wel kom. Voor de jeugd wordt er een aparte ruilhoek ingeruimd. De aanwe zige bestuursleden zullen u graag een en ander vertellen over het postzégel- verzamelen en over de voordelen van het lid zijn van de vereniging. WADDINXVEEN Dinsdagavond 2 april wordt ten huize van Lilian Kok (Klaverveld 7) weer een avond georganiseerd door La Leche League, waarbij gepraat gaat worden over het voorkomen en oplossen van proble men bij de borstvoeding. De avond - begint om 20.00 uur en duurt tot 22.00 uur. WADDINXVEEN - De Stichting Kleding Inzameling Charitatieve In stellingen in Den Haag meldt dat dank zij de spontane medewerking van de Waddinxveners de hier gehou den kledinginzameling een succes is geworden. Door een misverstand zijn echter in een gedeelte van het Gou- wedorp geen plastic zakjes uitge deeld. De opbrengst van deze actie wordt voor de helft aangewend om hulp behoevende gezinnen van Nederland se afkomst in Indonesië met een maandelijkse gift te ondersteunen (ongeveer 1.500 gezinnen) en voor de andere helft voor projecten in het Afrikaanse Koninkrijk Lesotho. Reeds gerealiseerde projecten in Le sotho zijn: de steun aan ziekenhuizen door het beschikbaarstellen van me dische apparatuur, de bouw van een nieuw waterreservoir, de bouw van scholen, de bouw van een brug over een rivier bij een school, de steun aan de medische staf van Scott Hospital in Morija, voedselhulp vanwege de aanhoudende droogte en warme kle ding voor de bergbewoners. Volgend jaar hoopt de KICI weer in Waddinxveen in te zamelen. *47/ i L V' z w O z C.3 - 1 OQ H-r.

Weekblad voor Waddinxveen | 1985 | | pagina 9