GEMEENTE WADDINXVEEN KETELHUIS VOOR MOSKEE ALHYRA druk bezocht Expositie in raadhuis wordt Wijnavond bij de Nieuwe SSW- Plattelands- vrouwen W’veen voorzitter Ook woning expositie in het raadhuis telefoonnummers/openingstijden f DIVERSEN SPOR T EN RECREA TIE SPREEKUREN INZAMELINGEN Ventvergunning Lichtreclame Verkoop Uitrit Afvalstoffen Grondverkoop BESTEMMINGSPLANNEN Subsidie Oranjewijk Inrit Voorschotten Gymfestival Ontslag Benoeming Grond Zonnig Zuid Rommelmarkt Tent Zuidplas Ver gunning VERGADERINGEN NISSAN Audi 01820-15767 01727-4044 070-210001 12222 01820-24255 13000 13000 Niet alleen de aanschaf, maarzeker ook het onderhoud van uw nieuwe auto is bij ons in goede handen. Een vertrouwd idee dus! 01820-16066 010-362244 van 07.00 - 19.45 uur dagen is het bad geopend als op zondag. 19.50-19.59 uur BESTELBON (met pasfoto(’s) inleveren bij het zwembad) 19.59uur Abonnementen met een geldigheidsduur van 4 maanden. Man/vrouw Geboortedatum Naam en voornamen Postcode Woonplaats Adres Jeep m Raadhuis OPEL FORD DATSUN AUDI PLANKIER 22-26. BOSKOOP TELEFOON 01727-2110/3410 VOLKSWAGEN De ten name van de heer A.A. de Rui te Gouda staande ventvergunning voor de verkoop van ijs is voor wat de maanden mei tot en met september 1985 betreft verlengd. Aan de heer W. Groeneveld te Wad- dinxveen is vergunning verleend voor het aanbrengen van een lichtreclame an de oostgevel van het perceel Koningin Wilhelminaplein 50. Aan het Gemeenschappelijk Energie bedrijf Gouda en Omstreken te Gouda is een tweetal perceeltjes grond, ter ge zamenlijke grootte van 50 m2, in het be stemmingsplan ’’Wijk Zuidplas” ver kocht. Aam de heer M.A.A. Peereboom te Waddinxveen is vergunning verleend ten behoeve van een uitrit voor het per ceel Tweede Bloksweg 60. De heren W. Korfage, A. van Nielen en C. de Rooij, werkzaam bij de dienst van Openbare Werken en bedrijven, zijn aangewezen tot ambtenaren, belast met de ontvangst en bewaring van chemis che afvalstoffen op het gemeentelijk terrein aan de Noordkade. 20.00-20.02 uur 20.02-20.05 uur 20.05 uur Deze rubriek met officiële bekendmakingen en mededelingen is samengesteld door Gemeente Waddinxveen, Raadhuisplein 1, telefoon 01828-14433 Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. Gemeentelijke diensten Gemeentesecretarie Dienst Openbare Werken en Bedrijven Van de Schoolartsen- en Logopedische Dienst, kring Boskoop, is een perceel tje grond van circa 381 m2, gelegen naast het perceel leplaan 35, aange kocht. 14433 14433 Bestemmingsplan "Wijk Zuidplas 1980” Ontwerp tiende uitwerking Burgemeester en wethouders van Waddinxveen maken bekend, dat a. b. Soort abonnement a. b. c. enz. Aan muziekvereniging Concordia is een subsidie van 320,- - overeenkomende met de zaalhuur van sporthal De Sniep - verleend in het nadelig exploitatiete kort van de Taptoe Waddinxveen 1984. 4 19.45-19.59,30 uur 19.50- 19.59uur c. d. ƒ1-- ƒ7,50 Aan speeltuinvereniging ’’Oranjewijk” is vergunning verleend ten behoeve van een ’’ballonnen-evenement” in het ka der van de viering van Koninginnedag. WADDINXVEEN - De heer G. Rijns- burger heeft om gezondheidsredenen zijn funktie als voorzitter van de Stich ting samenwerkende Woningbouwkor- poraties (SSW), het technisch-admini- stratieve apparaat van de rooms-katho- lieke woningbouwvereniging St. Joseph en de christelijke woningbouwvereni ging Ons Begin, neergelegd. De heer H.G. van den Dool, tevens voorzitter van de chr. woningbouwvereniging Ons Begin is benoemd als voorzitter van de stichting. Aan de Stichting Samenwerkende Wo- ningbouwkorporaties te Waddinxveen is’ vergunning verleend voor een inrit aan de Mercuriusweg 27 ten behoeve van haar kantoorpand. Besloten is tot vaststelling van de voor schotten op de exploitatievergoeding over 1985 aan de bijzondere scholen voor gewoon lager onderwijs. WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - DONDERDAG 2 MEI 1985 Aan de gymnastiekvereniging TOOS is op woensdagmiddag 20 maart 1985 voor het houden van een gymfestival voor de kinderen van de kleuterscholen de sporthal De Sniep gratis ter beschikking gesteld. abonnement abonnement gezinsabonnement bijkaarten ehouders Pas-65 Datum van ingang: Opening openlucht zwembad Het gemeentelijk openlucht zwembad in het sportpark "De Sniep” zal voor het publiek worden opengesteld op zaterdag 11 mei 1985 om 10.00 uur. De openingstijden zijn als volgt: maandag, woensdag, donderdag en vrijdag dinsdag van 07.00 - 19.00 uur zaterdag van 10.00 - 16.45 uur zondag van 10.00 - 15.45 uur Op algemene feestdagen en algemeen erkende Christelijke feest- Herdenking gevallenen op zaterdag 4 mei 1985 De'herdenking van allen - burger zowel als militair - die sinds het begin van de Tweede Wereldoorlog, wanneer of waar ook ter we reld, in het belang van het Koninkrijk zijn gevallen, alsmede van allen, die door oorlogshandelingen en terreur zijn omgekomen, zal dit jaar worden gehouden op zaterdag 4 mei bij het monument aan het Stationsplein. Programma 18.00 uur-zonsondergang - 19.40 uur a 48,- a 72,-. a 108,- af 5,- a 48,- Burgemeester C.M. van der Linden: vrijdagmorgen van 10.00 - 11.00 uur. Wethouder P.F.J. van Schie: na afspraak. Wethouder L.M. Oosterbroek-Waagmeester: vrijdagmorgen van 10.00 - 12.00 uur. Wethouder M. Kraaijestein: na afspraak. Aan de heer A. Termorshuizen te Moordrecht, werkzaam ter gemeente secretarie afdeling Sociale zaken, is we gens benoeming elders met ingang van 1 juni 1985 eervol ontslag verleend. van druiven. Maar er bestaan zoveel mogelijkheden tot het maken van dit vocht. De heer V.d. Berg gaf vele voorbeelden wijn, niet alleen ge maakt van vele soorten vruchten, maar ook van paardebloemen, groen- tesappen, brandnetels, vlierbessen, rabarber, enz. In de pauze konden de leden van ver schillende soorten eigengemaakte wijn proeven. Het was allemaal erg lekker, ook al kan men over smaak twisten. Wel is zeker dat men van deze wijn geen hoofdpijn krijgt. De volgende en tevens laatste afde- lingsavond van dit seizoen is op 8 mei in Het Trefpunt, waar de heer B. Broekhuizen een lezing geeft over Schotland. sten, een evengroot aantal gebruiks voorwerpen, welke typerend zijn voor de oorlogsperiode, wordt een beeld gegeven van het ontstaan en verloop van de Tweede Wereldoorlog en de Waddinxveense betrokkenheid daarbij. De overzichtstentoonstelling biedt daarom aan hen die de oorlog niet hebben meegemaakt de mogelijkheid zich daarover op een indringende ma nier te laten voorlichten en voor ou deren onder ons die die tijd wel zelf intensief hebben beleefd, de gelegen heid om stil te staan bij wat er des tijds allemaal is gebeurd. Tot en met 8 mei is de tentoonstel ling te bezichtigen. De openingstijden van de tentoonstelling zijn: op werk dagen van 08.30-12.30 en 13.30- 17.00 uur; op donderdag- en vrijdag avond van 19.00-22.00 uur; op zater dag van 10.00-16.00 uur; op zondag (alleen 5 mei) van 13.00-16.00 uur. In de Openbare Bibliotheek wordt er tot 15 mei een expositie gehouden naar aanleiding van “40 jaar bevrij- ding”. Deze expositie bevat niet al leen boeken maar ook voorwerpen die herinneren aan bezettingstijd en bevrijding. De tentoonstelling is te bezichtigen tijdens de openingstijden van de bibliotheek. Collectevergunning De chef van de afdeling Algemene Zaken en Ruimtelijke Ordening ter gemeentesecretarie heeft aan het Astma Fonds vergunning ver leend voor een collecte in de periode 6 mei tot 12 mei 1985. Alarmering Brandweer b.gg- Politie Ongevallen Medische hulp Ambulancedienst Telefonische hulpdienst geestelijke en sociale nood Storingsdiensten Gas en elektriciteit Waterleiding (telefoonbeantwoorder) Centrale Antenne Inrichting (CAI) WADDINXVEEN Het Waddinxveense college van Burgemeester en wethouders heeft besloten tot verkoop van het voormalig ketelhuis aan de Busken Huëtlaan aan de Stichting Islamitische Moskee Alhyra. Dit blijkt uit het maandelijkse overzicht van een aantal besluiten en mededelin gen, voor zover niet reeds in openbare vergaderingen an de orde gesteld of ge publiceerd of nog te publiceren in de ge meentelijke rubriek, uit de vergaderin gen van Burgemeester en Wethouders Andere punten uit deze aan de vorige week woensdag vergaderd hebbende gemeenteraad zijn: Met ingang van 1 april 1985 is de heer C.P.S.M. van Schaick te Nieuwkoop, werkzaam bij de plantsoenendienst van de dienst van Openbare Werken en Be drijven, in vaste dienst aangesteld. Besloten is tot inrichting van het aan het R.K. kerkbestuur in eigendom toebe horend stukje grond, omsloten door Ringvaartsingel, St. Victorstraat en Ka- naalweg. vlaggen halfstok belangstellenden verzamelen zich bij monument Stationsplein luiden van de klokken muziek verzorgd door brassband ’’Voorwaarts” afgewisseld door zang van Mannenkoor ”De Gouwestem” kranslegging door burgemeester gevolgd door krans- en bloemlegging door deputaties en bevolking ’’Last Post”, uitgevoerd door hoornblazer muziekvereniging stilte declamatiedoordeheer J.D. Geel afsluiting plechtigheid met spelen en zingen van 1 couplet van het Wilhelmus. Aan speeltuinvereniging Zonnig Zuid is toestemming verleend tot het organise ren van diverse activiteiten op 30 april 1985. Aan de speeltuinvereniging De Paddes toel is vergunning verleend voor het houden van een rommelmarkt in het wijkgebouw op zaterdag 13 april 1985. Aan Amnesty International Waddinx veen is vergunning verleend tot het plaatsen van een tent op de Passage op 23 maart 1985 ter verspreiding van fol ders. Aan de stichting Wijkwerk De Zuidplas i.o. is vergunning verleend ten behoeve van een aantal activiteiten op koningin nedag. WADDINXVEEN - Door het Comi té 5 mei Waddinxveen 1985 is een Herdenkingstentoonstelling ingericht in de raadzaal van het gemeentehuis van Waddinxveen. De opening ge schiedde zaterdag door de heer C.M. van der Linden, burgemeester van Waddinxveen. Om een bijdrage te leveren aan de herdenking rond 4 en 5 mei heeft het 5 mei-comité een tentoonstelling sa mengesteld onder de titel “Vrijheid moet je maken”. Aan de hand van ruim 100 foto’s met verklarende tek- Aan het Christelijk Waddinxveens Mannenkoor ”De Gouwestem” is ver gunning verleend ten behoeve van de op dinsdag 7 mei 1985 in de sporthal ”De Sniep” te houden korenmanifestatie ’’Waddinxveen Zingt ’85”. M.i.v. 1-1-1985 zijn alleen abonnementen te koop die elke dag van het jaar kunnen ingaan en een geldigheidsduur hebben van 4 maan den. Deze abonnementen dienen voorzien te worden van een pas foto. Bij aankoop van een abonnement dient een pasfoto ingeleverd te worden waarop aan de achterzijde naam en geboortedatum vermeld dient te worden. Abonnementen zijn alleen verkrijgbaar in het zwembad. Door middel van het inleveren van onderstaande bestelbon aan de kassa kunt u in het bezit komen van een abonnement. De tarieven voor de 4-maandelijkse abonnementen en geldig voor zowel het overdekt- als het openlucht zwembad zijn als volgt: 1. voor personen t/m 18 jaar en houders bejaardenpaspoort 48,- 2. voor personen 19 jaar en ouder 72,- 3. gezinsabonnement, basiskaart 108,- kaart voor elk gezinslid per stuk (ook met foto) 5,— Diversen 1Het in bewaring geven van waardevolle voorwerpen onder eigen verantwoordelijkheid 2. Duplicaat abonnement OPENINGSTIJDEN Gemeentesecretarie: elke werkdag van 08.30-12.30 uur. Dienst Openbare Werken en Bedrijven: elke werkdag van 08.30-12.00 uur. In de middaguren kunt u alleen dan terecht indien u een afspraak hebt gemaakt. WADDINXVEEN In het kader van de door de Stichting Meubelstad Waddinxveen in samenwerking met het Waddinxveense gemeentebestuur georganiseerde wisselexpositie in de zithoek op de le etage van het raad huis, vindt nu een speciale expositie plaats. Gedurende drie maanden wor den namelijk niet alleen meubelen tentoongesteld - ditmaal afkomstig van Van Berkesteijn Meubeltoonza- len, Noordringdijk te Waddinxveen - maar wordt ook woningtextiel zoals vitrage getoond, geleverd en aange bracht door de Waddinxveense inte- rieurinrichtingsbedrijven Van der Linde B.V., Dorpstraat 38, en Arnold Moons, gevestigd aan de Zuidkade 168-172. Een fraaie bijpassende hangklok werd zoals gebruikelijk weer geleverd door Janmaat Klok- kenfabriek, Zuidkade 183, Waddinx veen eveneens deelnemer van Meu belstad Waddinxveen. In goede collegiale samenwerking tus sen de vier genoemde bedrijven is ge tracht een sfeervolle hoek in het raadhuis te creëren. De expositie duurt tot 1 juli 1985. WADDINXVEEN - Vorige week woensdag hield de afdeling Waddinx veen van de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen een avond waar de heer J. v.d. Berg uit Zevenhuizen een lezing gaf over het zelf maken van wijn. Bij het drinken van wijn denkt men dat het alleen gemaakt kan worden zij voornemens zijn een gedeelte van het bestemmingsplan ’’Wijk Zuidplas 1980” uit te werken met toepassing van artikel 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, zijnde een gedeelte van explo- itatiegebied C, dat is geprojecteerd ten noorden van de Zuidpla- slaan. De onderhavige (tiende) uitwerking voorziet in een bouwplan van 46 eengezinswoningen en een gemaal. Het ontwerp ten behoeve van deze uitwerking ligt met ingang van vrijdag 3 mei 1985 gedurende een termijn van 14 dagen tijdens werk dagen van 8.30 tot 12.30 uur voor een ieder ter inzage ter gemeente secretarie, afdeling Algemene Zaken en Ruimtelijke Ordening, ka mer 124, Raadhuisplein 1. Toegangsprijzen: 1. enkel bad t/m 18 jaar en houders bejaardenpaspoort 1,90 2. enkel bad 19 jaar en ouder 3,25 3. 10-badenkaart t/m 18 jaar en houders bejaardenpaspoort f 15,50 4. 10-badenkaart 19 jaar en ouder ƒ30, 5. 20-badenkaart t/m 18 jaar en houders bejaardenpaspoort 28,50 6. 20-badenkaart 19 jaar en ouder ƒ55, Gedurende bovengenoemde termijn van 14 dagen kunnen belang hebbenden hiertegen schriftelijk bezwaren indienen bij het college van burgemeester en wethouders, Postbus 400, 2740 AK Waddinx veen. Waddinxveen, 2 mei 1985 Burgemeester en wethouders voornoemd, de secretaris, de burgemeester, J.Meuleman. Van der Linden. Het collecteren dient te geschieden in metalen, verzegelde collecte bussen, terwijl collectanten van een deugdelijk legitimatiebewijs dienen te zijn voorzien. De opbrengst van de collecte wordt ter kennis van het gemeentebe stuur gébracht. ALLE MERKEN PERSONENAUTO’S Abonnementen In de abonnementenverkoop heeft een wijziging plaatsgevonden. De jaarabonnementen zijn m.i.v. 1-1-1985 vervallen. Nieuwe attractie in het openlucht zwembad een reuze waterglijbaan van 50 meter. Omstreeks 1 juli a.s. zal deze in gebruik worden genomen. Zonder prijsverhoging kan een ieder die een toegangsbewijs heeft voor het zwembad hiervan gratis gebruik maken. Commissie voor de financiën Donderdag 2 mei 1985, aanvang 17.00 uur in het gemeentehuis Belangrijke agendapunten: Aanvullend krediet ad 981 voorzieningen gehandicapten bijzon dere lagere Eben Haëzerschool. Krediet ad 417 - aanschaffing schrijfmachine openbare kleuter school ”de Klimop”. Krediet ad 625 - aanvulling leermiddelen bijzondere lagere Wil lem van Oranjeschool. Kredieten ad 833 - en 71.572,- aanschaffing leer- en hulpmidde len bijzondere lagere Gereformeerde school. Krediet ad f 3.392,- verzwaring gasnetaansluiting bijzondere lagere St. Jozefschool. Beëindiging boventallig vakonderwijs per 1 augustus 1985. Krediet ad 115.000,- verbouw openbare lagere Theo Thijssen- school Wegens integratie kleuterschool "Pinkeltje (en 10.000,- voor onderhoud). Krediet ad 110.200- verbouw bijzondere lagere Groen van Prin- stererschool wegens integratie kleuterschool de Duiventil". Beschikking over 75.000,- uit fonds stadsuitleg voor ombouw noord-westelijke veld Be Fair tot GEBAKO-trainingsveld. Voorlopige vaststelling kosten maatschappelijke dienstverlening fa se I, 1984. Extra subsidiëring Sportweekcomité in verband met 40-jarig jubi leum. Gedeeltelijke herziening exploitatie-opzet wijk Zuidplas. Kwijtscheldingsbeleid plaatselijke belastingen. Voorjaarsnota 1985. Meerjarenbegroting 1985/1989 (bijstelling). Behandeling Notitie Centrale Antenne-Inrichting (samen met com missie openbare werken en bedrijven). Commissie voor openbare werken en bedrijven Donderdag 2 mei 1985, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. Belangrijke agendapunten: Behandeling Notitie Centrale Antenne-Inrichting (samen met de financiële commissie). Beschikking over 75.000,- uit fonds stadsuitleg voor ombouw n.w.-veld Be Fair tot GEBAKO-trainingsveld. Beschikbaarstelling krediet 115.000,- verbouw lagere Theo Thijs- senschool wegens integratie kleuterschool "Pinkeltje”. Voorjaarsnota 1985. Meerjarenbegroting 1985-1989. De stukken liggen op de dag der vergadering ter inzage of op andere tijdstippen in overleg met de secretaris van de commissie. Vanaf heden ligt voor een ieder gedurende veertien dagen de beslui tenlijst van de vergadering van de gemeenteraad van 27 maart 1985 ter gemeentesecretarie, afdeling Interne Zaken, ter inzage. Tevens bestaat de mogelijkheid tot het beluisteren van de op deze vergadering betrekking hebbende cassettebandjes.

Weekblad voor Waddinxveen | 1985 | | pagina 3