Gouwefestijn brengt spektakel in, op en boven het Gouwewater Dubbel zo groot winkelpand van Blitterswijk Lokale omroep schrijft opnieuw 100 verenigingen Hoorzitting jeugd gemeenteraad Komende zaterdagavond vanaf half acht BEGROTING school kost achttien mille Bomen en Instructie- cursus voor volksdansen VLOOIEN- hoog groen moesten weg Hart- en Nierstichting Op 22 juni fietstocht Kleuters en jeugd op de muziekschool Drs. J. Borgman spreekt voor PvdA-W’veen Op weg naar andere muziek- WEEKEINDE IN BOSKOOP Kunstenaars in beeld met de VUT Aan Overtoom Gemeentehuis hele dinsdag gesloten P.A. Zeilstra Ds. W. Pieters voor Gereformeerde Bijbel Stichting In de treinen i 43.000 scouts BUURTWERK Babyposter voor scholier komen twee huizen erbij Gondelvaart Dringend VS Rooie vrouwen WOENSDAG 12 JUNI 1985 1 L - 1 Wim Hoogerdijk gaat de eerste paal heien voor de nieuwe verf-, behang en glaszaak van de links op de foto staande Gouderakker Piet van Blitters wijk. Voor het einde van dit jaar moet het pand er staan. (Foto: Sjadk Note- Op de expositie in de raadzaal van het Waddinxveense gemeentehuis foto grafeerden we bij hun werken Ineke van Dijk (penningen en plastieken) en Dirk Huizer (iriszeefdrukken). (Foto: Sjaak Noteboom). boom). 11 de afgelopen weken in het Gouwedorp is gehouden, wordt komende zater dagavond om half acht met een groots Gouwefestijn in Waddinxveen be sloten. Dit gebeurt dan op de avond van de tweede dag van het Brugfestijn ’85, dat vrijdagmiddag begint. Er worden langs de Gouwe vele duizenden mensen verwacht. Er zijn allerlei verkeersmaatregelen getroffen om de publieke belangstelling goed op te kunnen vangen. De 11-jarige Alphense Heidi de Vreede met Westnederlands regiochef V. Th.M. Klok en de baby poster. (Foto: Cees Bakker). r SO»» 4 om De Stichting Waddinxveen op dat ook college van Burgemeester en Wethou ders. 1 WADDINXVEEN Streekmuziekschool i Op zondag 23 juni om tien uur gaan de Waddinxveense socialisten fietsen naar de Rottemeren en daar roeien. Ver trokken wordt vanaf het buurtcentrum De Bonkelaar. De Rooie Vrouwen hielden vorige week dinsdagavond een bloemschikcur- sus bij PvdA-gemeenteraadslid Bep VermeijKomende donderdag wordt er gebakken ten huize van Jetty Bonsel aan de Heemraadweg 36. Het bakken wordt de Rooie Vrouwen geleerd door Jan van lasteren. WADDINXVEEN - Zaterdag 22 juni houden de Waddinxveense afdelingen van de Nederlandse Hartstichting en de Nierstichting Nederland en de af deling Boskoop van de Nederlandse Hartstichting de jaarlijkse fietstocht met diverse verrassingen. BOSKOOP Zaterdai 110-00-16.00 uur) en zofi (11.30-17.00 uur) zal het in aanbouw zijnde winkelpand van de verf-, f van Blitterswijk er uit zien. “Wanneer de veiligheid in het geding is, en dat is in dit geval zonder meer het geval, dan moet daar zo snel mo gelijk een eind aan worden gemaakt”, zegt Hennevanger. Het maaien van de bermen heeft gewoonlijk plaats aan de hand van zogeheten “maaiperio- den”, die rijkswaterstaat in samen werking met staatsbosbeheer opstelt. Als dit noodzakelijk is, wordt daar echter van afgeweken. De Beijerinck- laan behoort tot die uitzonderingen. WADDINXVEEN - Op initiatief van de Waddinxveense jeugdgemeente- raad wordt dinsdagavond 18 juni om half acht in de raadzaal van het ge meentehuis een hoorzitting gehouden jn het kader van het Jongerenjaar 1985. In het forum op de hoorzitting zullen zitting hebben afgevaardigden van de politieke partijen, die zitting hebben in de plaatselijke jeugdgemeenteraad, te weten PvdA, VVD, CDJA, SGP en HKV. Drs. M. Kraaijestein, onder meer wethouder van Welzijnszaken, zal eveneens in dit forum zitting ne men. Onderwerpen, die aan de orde kun nen komen, zijn: wat biedt de ge meente Waddinxveen de jeugd en WADDINXVEEN Omdat de in de raadzaal van het Waddinxveense ge meentehuis aan de gang zijnde expo sitie van penningen en plastieken van Ineke van Dijk .en van iriszeefdruk ken van Dirk Huizer nog tot en met komende zaterdag duurt in deze krant fotografische aandacht voor het kunstzinnige tweetal. Het 40-jarig bestaan van de Sportweek Waddinxveen is niet ongemerkt voorbij gegaan. Behalve een ’’opgepoetst” pro gramma, waaraan enige geheel nieuwe sportevenementen zijn toegevoed, is het bij feestelijke gebeurtenissen min of meer gebruikelijk geworden het hoog tepunt van de festiviteiten te organise ren in, boven en langs de Gouwe. De enkele keren, dat er in het verleden zo’n feest heeft plaats gevonden vormde een gondelvaart het sluitstuk van het pro gramma. Hoewel niet ontevreden over de resultaten was er - voornamelijk van de zijde van de deelnemers - kritiek te horen zowel over de organisatie als over de presentatie. 15 juni lag 16 juni de Beurs hal in Boskoop het laatste vlooiweek- einde van het seizoen worden gehou den. Zo’n 134 standhouders zullen over 2 dagen verdeeld nog éénmaal proberen een nieuwe eigenaar te vin den voor hun overtollig huisraad en antiek. Omdat het zondag 16 juni vaderdag is zullen ‘Naders” voor een gehalveerde toegangsprijs de markt kunnen bezoeken. Op de foto staan de in Stolwijk wo nende en werkende twee bij hun ge- exposeerde werken. De expositie in. het raadhuis ging op zaterdag 1 juni open. Men kan er nog terecht tijdens kantooruren, donderdagavond van zeven tot negen uur en zaterdagmid dag van één tot vier uur. briefje schreef naar Westnederland: “Beste meneer van de bus, er zitten nu van die mooie platen op de bus, die met al die baby’s. Zou het soms kunnen als ze er af moeten en er heel vanaf komen, dat ik ze kan krijgen. Ik ben er helemaal gek op”. Westnederland, die bijna nooit op dit soort verzoeken ingaat, omdat dan het eind zoek zou zijn, wilde voor de 11-jarige Heidi een uitzondering ma ken en daarom kreeg zij donderdag middag in de vestiging Waddinxveen de “babyposter” uitgereikt. WADDINXVEEN In het wijkge- bouw Zuid aan de St. Victorstraat wordt een instructiecursus internatio nale kindervolksdansen gehouden. De start daarvan is in het nieuwe seizoen op dinsdag 17 september en omvat 13 lessen van anderhalf uur, steeds op dinsdagmorgen van 9.45-11.15 uur. De dansleiding is in handen van Hans Wortman. De kosten bedragen f 37,50. Voor inlichtingen en aanmel dingen kan men terecht bij mevrouw E. Kientz (tel. 17662) en mevrouw R. Buhnik (tel. 16883). Deze instructiecursus internationale kindervolksdansen is speciaal voor mensen die met kinderen werken in het onderwijs, jeugdclubs, buurtcen tra en scouting en voor iedereen die voor zijn of haar plezier eens wil dansen. WADDINXVEEN - Vorige week woensdagmiddag heeft Wim Hooger dijk de eerste paal geslagen voor het nieuwe winkelpand aan de Nesse van zijn werkgever, het schilders-, verf-, glas- en behangbedrijf van P. van Blitterswijk. In vijf a zes maanden zal op de plek waar tot voor kort een houten pand stond voor zo’n vier ton een nieuw complex verschijnen, ontworpen door J.C. Brand. Het sinds 1973 in het Waddinxveense Brugcentrum gevestigde Gouderakse schildersbedrijf, waar 13 mensen wer ken, gaat tegen het einde van dit jaar beschikken over een winkel van 280 vierkante meter, een kantoor ruimte en een magazijn. Het pand telt verder nog twee verdiepingen, die verhuurd zullen worden. De heer P. van Blitterswijk: “Het werd tijd om de winkel weer te ver anderen, want er waren lekkages en er was grondwateroverlast. Het bleek dat de verbouwingskosten van het op zich best wel karakteristieke pand - dat al een aantal malen was ver bouwd - veel te hoog waren, zodat werd besloten tot nieuwbouw. Op WADDINXVEEN - De heer P.A. Zeilstra, commies A op de afdeling So ciale Zaken en belast met huisvestings- aangelegenheden zal wegens vrijwillige vervroegde uittreding zijn werkzaam heden in dienst van de gemeente Wad dinxveen, met ingang van 1 juli a.s. be ëindigen. X Ter gelegenheid van dit afscheid wordt aan de heer en mevrouw Zeilstra-van de Boogert op vrijdagmiddag, 28 juni a.s. van 16.00 tot 17.00 uur in het gemeente huis een receptie aangeboden. Deze re ceptie is voor een ieder toegankelijk. Het inschrijfgeld bedraagt f 2,- voor kinderen en 65-plussers en voor vol wassenen f 3,-. De start en finish is het politiebureau Mozartlaan en de sluitingstijd van aankomst is 15.00 uur. WADDINXVEEN/BOSKOOP De 40e Sportweek Waddinxveendie in schikbaar gestelid. Op dit moment zijn - - er zo’n 25 vaartuigen voor de tocht in geschreven en er komen nog aanmel dingen binnen. Eigenaren van een jacht die ook willen meevaren kunnen zich aanmelden bij de heer Nobel in Bos koop, tel. 01727-7706, Het Gouwefestijn omvat niet alleen la ter op de avond een gondelvaart, maar ook parasailen, waterskieën en stunt- vliegen. Een surprise van het Brugfes- tijn ’85 is om acht uur het oplaten van een heteluchtballon met bemanning aan de Jan Dorrekenskade-Oost, achter het specialiteitenrestaurant De Gouwe Dis. Zo gaat de voogevel van behang- en glaszaak van P. WADDINXVEEN - De Stichting Omroep voor radio en televisie Wad dinxveen en Omgeving (SOWO) heeft voor de derde maal in ruim ander half jaar tijd brieven gestuurd aan een honderdtal Waddinxveense instel lingen met het verzoek in het bestuur deel te nemen. Dit is nodig om te kunnen voldoen aan wettelijk gestelde eisen van representa tiviteit, maar tot nu toe reageerden de meeste aangeschreven instellingen niet of negatief op het SOWO-verzoek om lokale omroep in Waddinxveen mede mogelijk te maken. Vandaar dat voor zitter J. Kuyper en secretaris F.G. Bos op zoek blijven naar verenigingsafge- vaardigden. In de derde brief verzoekt de Stichting Omroep voor radio en televisie Wad dinxveen en Omgeving de betrokkenen dringend één en ander in heroverwe ging te nemen en met een afgevaardigde - dat ook een lid zonder bestuursfunctie kan zijn - te komen. ”Wij achten het van groot belang, dat de plaatselijke gemeenschap zo breed als maar enigszins mogelijk is in lokale omroep is vertegenwoordigd. Het is naar onze mening de plaatselijke ge meenschap, die de basis vormt van een lokale omroep: Wij voelen ons in die mening gesterkt door de huidige wette lijke vereisten, die aan de totstandko ming van een lokale omroep zijn ge steld”, aldus het SOWO-bestuur. Dit bestuur rekent op steun voor het be lang van de lokale omroep, toont zich opnieuw bereid desgewenst nadere toe lichtingen te geven, wil van gedachten wisselen met iedereen en denkt telef onisch afspraken te maken over bij voorbeeld opzet, doel en invulling van de toekomstige radiouitzendingen. Om deze keer beter beslagen ten ijs te komen heeft het Sportweekcomité con tact gezocht met de watersportvereni ging ”De Gouwe” te Boskoop. Boven dien blijkt 1985 ook voor deze vereni ging een jubileumjaar te zij nZij vieren hun 12% jarig bestaan! Ook voor deze vereniging dus volop aanleiding om eens uitgebreid voor het voetlicht te tre den! Een werkgroepje, dat is samenge steld uit enkele leden van de water sportvereniging en het Sportweekcomi té, heeft intussen ten aanzien van de or ganisatie van de gondelvaart enige uit gangspunten vastgesteld. Op zaterdag 15 juni vertrekt dus een feestelijke tocht met boten uit Boskoop van de Voorkade en zet koers naar Waddinxveen. De boten worden ver sierd met lichten. Op een schip varen ook de harmonie Concordia uit Wad dinxveen en het showorkest met majo- retten van De Pionier uit Gouda mee. Dit showorkest brengt swingende Zuid- amerikaanse muziek. Ook de VVV Boskoop werkt belange loos mee en heeft zes vaartuigen be- WADDINXVEEN - Volgende week dinsdag is het Waddinxveense gemeen tehuis de hele dag dicht om de ambtena ren te kunnen laten meepraten over een nieuwe opzet van het gemeentelijk ap paraat. In opdracht van het gemeentebestuur wordt op dit moment een onderzoek verricht naar de meest gewenste organi satie van het gemeentelijk apparaat. In het kader van dat onderzoek wordt aan het gemeentepersoneel de nodige in spraak gegeven. Dit zal geschieden op dinsdag 18 juni. Vandaar dat het ge meentehuis die dinsdag de gehele dag gesloten zal zijn. Deze sluiting voor het publiek heeft be trekking op alle secretarie-afdelingen en het kantoor van de dienst van open bare werken en bedrijven. Alleen het bureau Burgerlijke Stand is op dinsdag geopend van 8.30 tot 9.30 uur ’s-mor- gens. Het college van Burgemeester en Wet houders heeft bekend gemaakt dat er inmiddels vergunningen zijn verleend voor de organisatie van het Brugfestijn op vrijdagavond 14 en zaterdag 15 juni en voor het Gouwefestijn, ter afsluiting van de Sportweek, op zaterdagavond 15 juni 1985. In verband hiermee zal vanaf vrijdag 14 juni 1985,05.00 uur een groot gedeelte van het Brugcentrum zijn afge sloten. De afgesloten straten zijn de Zuidkade vanaf de Jan Dorrekenskade- Oost, het Raadhuisplein, de Nesse en de Kerkweg-Oost langs de oprit van de Hefbrug. Deze afsluitingen zullen in verband met het aansluitend plaatsvin dende Gouwefestijn voortduren tot za terdagnacht. Tijdens het Gouwefestijn zal tevens, in verband met de te verwachten grote pu blieke belangstelling rond het gebeuren op de Gouwe, de hefbrug voor uitgaand verkeer niet toegankelijk zijn. Verkeer dat de gemeente wil verlaten, zal wor den omgeleid over de Beijerincklaan via Gouda of over de Noordkade via Boskoop. Op de Henegouwerweg zal aan de westzijde een strook worden af gezet voor toeschouwers. Het autover keer zal hier door de rijkspolitie worden geregeld. wat ontbreekt er? - buitenlandse jongeren; - aanpak van jeugdwerk loosheid; - vrede en veiligheid. Inleidingen zullen worden gehouden door een lid van het dagelijks bestuur van de Nationale Werkgroep Jonge renjaar en door de voorzitter van het forum, A. Slinger jr., tevens voorzit ter van het dagelijks bestuur van de Waddinxveense jeugdgemeenteraad. Het ligt in de bedoeling, dat het (jeugdige) publiek vragen stelt en zich op deze wijze laat horen. Het spreekt vanzelf, dat een ieder van harte welkom is. Voor informatie over deze hoorzitting kan contact worden opgenomen met A. Slinger jr., tel.nr. .18356 of S. Wientjens, tel. 13526. De Stichting Waddinxveen krijgt een extra subsidie van f. 18.000,- om ook andere activiteiten voor andere doelgroepen te kunnen ontwikkelen, mits de gemeenteraad daar volgende week woensdagavond op voorstel van Burgemeester en Wethouders mee in stemt. In de notities ’’Naar een andere Mu ziekschool” I en II heeft het bestuur van de Stichting Streekmuziekschool Wad dinxveen uiteengezet dat het aanbod vn de school niet alleen gericht moet zijn op het individuele, instrumentale on derwijs, maar ook op andere activitei ten voor andere doelgroepen tot ont wikkeling moeten worden gebracht. Ten behoeve van de uitvoering van dat voornemen moeten tijdelijk extra kos ten worden gemaakt, ter bestrijding waarvan het bestuur de gemeente om een éénbmalige subsidie van f. 18.000,- heeft verzocht "Wij'zifn van mening, dat het bestuur in de gelegenheid moet worden gesteld zijn voorgenomen beleidswijzigingen, zoals met name uiteengezet in notitie II, tot uitvoering te kunnen brengen. Periodiek - beginnend in het najaar van 1985 - zullen zij ons over de bereikte re sultaten doen informeren”, schrijven B. en W. aan de raad. WADDINXVEEN - Zuidhollands ge deputeerde voor de PvdA, de in Gouda wonende drs. J. Borgman, komt dins dagavond 18 juni naar Waddinxveen. Hij zal dan ’s avonds om acht uur onder meer spreken over de invloed van de ge meente op de provinciale politiek en omgekeerd op een openbare ledenver gadering van de afdeling Waddinxveen van de PvdA in het buurtcentrum De Boog aan de C. Huygenslaan. Na zijn inleiding volgt er discussie en kan men vragen stellen. Op de agenda van de PvdA-ledenvergadering staan verder de punten mededelingen en in gekomen stukken, actuele gemeentepo litiek, wat verder ter tafel komt en de rondvraag. WADDINXVEEN - Vrijdagavond 14 juni om half acht spreekt voor de Gereformeerde Bijbel Stichting in het kerkgebouw van de Remonstrantse Gereformeerde Gemeente aan de Zuidkade ds. W. Pieters uit Gene- muiden. WADDINXVEEN - Streekmuziekschool aan de Zuidkade wijst er voor kinderen van 5 tot 7 jaar de mo gelijkheid bestaat om op de muziek school met muziek te werken. Dat vindt dan plaats tijdens de ritmiek- lessen. Voor de cursus ritmiek, die in het nieuwe schooljaar van start gaat, is vanaf héden aanmelding van leerlingen mogelijk. Wat is eigenlijk ritmiek? De naam is al heel oud en wordt vaak verward met ritme. Daarom wordt het tegenwoordig ook wel muziek en be weging genoemd. En dit zegt al veel meer over wat er gedaan wordt tij dens de lessen. Er wordt niet alleen muziek gemaakt, of naar mu ziek geluisterd, er wordt iets met die muziek gedaan. Er wordt bijvoor beeld op gedanst, of naar aanleiding van de tekst van een liedje wordt een toneelstuk gemaakt. Wel blijft het hierbij draaien om die muziek. Bij de ritiniek-lessen aan de kinderen van 5 tot 7 jaar wordt het mogelijk gemaakt dat de kinderen op een spontane en ongeremde manier aller lei ervaringen kunnen op do en. Ei genlijk voor kinderen niets nieuws. Van nature gaan het maken van klan ken en bewegingen op deze leeftijd vaak samen. Nu gebeurt het echter in een groep. Aan de hand van een ge geven worden samen allerlei nieuwe dingen in de muziek ontdekt. En plezierige ontdekkingen worden van zelfsprekend herhaald! Hierbij kan van alles gebruikt wor den: waardeloos materiaal (bijv, plas tic bekertjes), dingen die we gevon den hebben (zoals slakkenhuisjes), maar ook wordt kennis gemaakt met de verschillende instrumenten die de muziekschool (of een kind zelf) in huis heeft. Door dit alles raken de kinderen vertrouwd met muziek, spe len met muziek, maken zelf muziek. De werkzaamheden, die uitvoerige aandacht kregen in de Goudsche Courant, moesten worden uitge voerd omdat volgens een onder- houdsrapport van Staatsbosbeheer de 40 jaar oude bomen vanwege de vele dode takken gevaar gingen op leveren. Volgens de heer N.J. Tjelpa, chef onderhoud wegen van provin ciale waterstaat district Gouwe-Aar- kanaal, moeten in het gehele district 69 bomen worden gerooid. Donder dag wordt begonnen met het om zagen van een aantal populieren bij het Gouwe-aquaduct, op het grond gebied van Waddinxveen. Dit heeft onder meer plaats in verband met de aanleg van enkele op- en afritten. Het hoog opgeschoten groen in de bermen van de Beijerincklaan maakte een goed uitzicht, vooral voor het verkeer dat van rijksweg Al 2 (Utrecht-Den Haag) kwam, vrijwel onmogelijk. En dus werd de maai- machine voor de dag gehaald om aan die situatie op de meest korte termijn een einde te maken, aldus de heer E.W. Hennevanger, hoofd technische dienst van de dienstkring ‘s-Graven- hage van de Rijkswaterstaat, directie Zuid-Holland. die manier krijgt de zaak een heel nieuw gezicht en een ruimer assorti ment”. Tijdens de bouw van het dubbel zo groot wordende winkelpand gaat de verkoop gewoon door in een al twee maanden aan de overkant van de Nes- se staande noodwinkel. Deze is, even- als met de neergezette container, ge realiseerd met toestemming van het UTRECHT - Zaterdag 15 juni gaan in heel het land 43.000 welpen en ka bouters van Scouting Nederland als afsluiting van het spel Jubilee, met de trein op pad voor een grootse speur tocht. De scouts vertrekken uit alle i delen van Nederland met als eindbe- i stemming een veertiental dieren- en J attractieparken. De rode draad door dit - speciaal voor het 75-jarig jubileum van Scouting Nederland geschreven - spel, is een drie weken durende speur tocht. Gezocht wordt naar een door een toverfout verdwenen speelman met de naam Jubilee. Het spoor leidt uiteindelijke naar de dieren- en attractieparken waar de verloren geraakte speelman op spec taculaire wijze weer tevoorschijn wordt getoverd. Om de groene golf (de kleur van de uniformen van welpen en kabouters ‘is groenA door Nederland te vervoe ren, worden talloze extra treinen en bussen ingezet waaronder dubbeldek- kertreinén en gelede bussen. In di verse plaatsen zorgt de begeleiding door politie voor een snel transport van de grote aantallen scouts van station naar parken. De feestelijke gebeurtenis op 15 juni is de afsluiting van het ook al op 1 en 8 juni door geheel Nederland gespeel de spel. js WADDINXVEEN In verband met de herstructurering van het sociaal cultureel werk is door de commissie sociaal cultureel werk voor 1985 een begroting samengesteld die B. en W. aan de volgende week woensdag avond vergaderende gemeenteraad hebben gestuurd. Met inbegrip van de extra beroeps matige ondersteuning van de “klus- sendienst” is deze begroting t.o.v. de huidige ramingen in de gemeente begroting 1985 budgettair neutraal wanneer het bij voorjaarsnota ge raamde bedrag van f 2.000,- voor aanvullende vakantieactiviteiten bin nen de begroting van de commissie wordt gebracht. Ingevolge de voorschriften is het noodzakelijk de ramingen van deze begroting onder te brengen in de gemeentebegroting 1985 op een af zonderlijke kostenplaats. De thans in de gemeentebegroting 1985 voor het sociaal cultureel werk geraamde be dragen dienen dan te worden afge voerd. ■■■■■Wk-. WADDINXVEEN/ALPHEN AAN DEN RIJN Vorige week donder dagmiddag kreeg de Alphense Heidi de Vreede (11) van regiochef V.Th.M. Klok van NV Verenigd Streekvervoer Westnederland in Wad- dinxveen/Boskoop een babyposter. Sinds vorig jaar verschijnen met enige regelmaat grote advertentieposters op de bussen van Westnederland. On langs waren een aantal bussen üitge- rust met een hele rij kleurrijke ba by’s. De 11-jarige Heidi de Vreede vond deze poster zo mooi, dat zij een Deze zeer prachtige uitgezette fiets tocht kan men rijden in de afstand van plm. 25 km. of de grote afstand van plm. 45 km. Er kan gestart wor den tussen 9.00 en 10.00 uur. Om 9.00 uur precies zal het startschot gegeven worden door de arts P. v.d. Linde bij het politiebureau aan de Mozartlaan te Waddinxveen. WADDINXVEEN - De veiligheid van het verkeer heeft het noodzake lijk gemaakt dat er langs de Henegou werweg 21 populieren zijn gerooid en de weelderige begroeiing langs de Be ijerincklaan met een maaimachine is aangepakt. Het bomenrooien langs de Henegou werweg is vorige week afgerond. Het werk werd in enkele dagen tijd uit gevoerd. Er werd steeds zeer vroeg in de morgen begonnen en met ver keerslichten werd het verkeer gere geld. Soms moest het verkeer even worden stilgelegd voor het trans port van de omgezaagde populieren. WADDINXVEEN Ten zuidwesten van het huis Overtoom 20 in de Oost- polderwijk wil Van der Heijden Ver enigde Bouwbedrijven uit Woerden twee woningen gaan bouwen. B. en W. hebben de volgende week woens dagavond vergaderende gemeenteraad gevraagd dit planologisch mogelijk te maken. Het geprojecteerde bouwplan ligt in het bestemmingsplan “Zuidkade I, na 2e herziening” en heeft de be stemming openbare en bijzondere doeleinden. Het geprojecteerde bouwplan is dus in strijd met deze bestemming. Gelet op de bestaande situatie, alsme de op het feit dat het geprojecteerde bouwplan zich qua volume niet of nauwelijks onderscheidt van de naast en tegenover gelegen woningen, zijn B. en W. bereid de gevraagde me dewerking te verlenen.

Weekblad voor Waddinxveen | 1985 | | pagina 9