Tien W’veense Waddinxvener (23) wilde bank mode: dichters op 2e dichtavond A^opique roods oplichten Fleurig Fris I Japon met jasje in zg. veegdessin van po- lyester-katoen dus comfortabel in het dragen. In de maten 38 t/m 44 in de vol gende kleurcombinaties: orange met geel, bleu en cyclaam; groen met geel en cy- i I claam of grijs met bleu, geel en cyclaam. J r 5 De Rank-leerlingen hebben al gefeest I' Zure regen rond Kruiskerk Waddinxvener Jeugdkampen CJV Immanuël Zaterdag bazar en rommelmarkt J. v. Leeuwen leidt Goudse streekcommissie Diploma’s van EHBO uitgereikt BLOEMIST BEP BAELDE IN HETELUCHTBALLON Officiële receptie 25 jaar op 31 augustus Opnieuw de rateltikkers aan Chopinlaan WADDINXVEEN - De rateltikkers, die blinden en slechtzienden laten horen wanneer er wel of niet kan worden overgestoken op de met ver keerslichten beveiligde oversteek plaats voor voetgangers op de Cho pinlaan, zijn wat zachter afgesteld. Dat is het gevolg van de brief die de aan de Chopinlaan wonende Wad dinxvener C.W. van Ringelenstein heeft gestuurd aan het college van B. en W. en aan de gemeenteraad. De brief maakt in de gemeenteraadsver gadering van vanavond (woensdag 19 juni) deel uit van de ingekomen stuk ken en mededelingen. GELD LENEN? POLITIENIEUWS WADDINXVEEN Lessen en clubs I L* Autobrand Nieuwe cursus 01828-14998 Verzekeringen Onverzekerd Aanrijdingen Computer Diefstal Onder invloed Fancy Fair O Bert Verhoef WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN-WOENSDAG 19 JUNI 1985 toegangsprijs bedraagt twee gulden. De sluiting is omstreeks half elf. A interlübkel eurohomei En ieder nieuw geboren kind zou een apostel kunnen wezen. In ied’re streling van de wind zou men de boodschap kunnen lezen. Keer f rug o arrogante dwaas die denkt de schepping te beheren. Leg stil Uw dreunend doodsgeraas ’t vervuilend sissend gifgeblaas. Slechts dan zal ’t kwade tij zich keren. Dan zal de wind weer blad bewegen waarvan het water paarlend rolt verspettert en weer verder tolt neerplensend uit een milde regen. Overtoom 35, Waddinxveen Bep Baelde: ”Het was fantastisch. In een vliegtuig zit je achter glas, maar je voelt je als een vogeltje in de lucht. Het is helemaal niet eng. De brander maakt wel wat lawaai, maar daar ben je zo aan gewend. Met een heteluchtballon over al over heen vliegen is iets heel bijzon ders. Mijn vrouw en ik hadden deze tocht niet graag willen missen”. interlübke duo. Vrolijke, kleurige, pittige meubel-ideeën. Te zien en te betasten in onze showroom: ontwerp en realisatie Zijde 36 - tel. 01727-4550 EEN TYP;DIPLOMA ALTIJD HANDIG - per maand: b.v. 6 mnd. ƒ340,- - SPOEDCURSUS 3-4 mnd. 30 lessen ƒ395 - incl. huurmachine Nu ook ’s-morgens. Steno Typ-school WADDINXVEEN, Passage 232, Tel. 01828-15427 ZOETERMEER, Dorpstraat 62, Tel. 079-164084 MAASSLUIS, Dr. Kuyperkade 6, Tel. 01899-20621 Ruil nu uw oude gazon maaier in. Wij bieden u een redelijke prijs. Eigen reparatiedienst. Garage C. v.d. Knijff, Bredeweg 31, Moerkapelle, tel. 01793- 1728. Judo voor jeugd en seni oren. In Waddinxveen: gymzaal A. van Burenstr. In Hazerswoude: Gymzaal Michaelschool. In Bos koop: sportzaal Torenpad. Judo - Jiu Jitsu - Taekwon do - Body Building - Bok sen - Figuürvorming voor dames - Zonnebank - Sau na - Beat-, Jazz- en Klas siek Ballet. Inl. L. Mar chant, Boskoop 01727- 4025/3500. De eerste jónge henne- eieren zijn er weer! Nu te koop voor slechts 1 dubbel tje per stuk bij Fa. De Jong, Piasweg 37, Wad dinxveen. Laat uw TEGELWERK door de vakman doen. Uw tegelzetter is H. W. van Oudheusden, Am. van Solmsstraat 6, W’veen, tel. 01828-15794. Videotheek Zuidkade 56, veen. tel. 01828-13671. Uitsluitend legale Vide ofilms. VHS - Betamax - VCC. Geopend: ma.- di.- wo.- do.- vr.: van 13.00- 21.00 uur; zat.: van 09.00- 17.00 uur. WADDINXVEEN Vrijdagavond 21 juni om acht uur wordt in café-restaurant-hotel De Unie aan de Kerkweg-Oost de tweede plaatselijke poëzieavond “Waddinxveen Dicht ‘85” gehouden. De Op dinsdag 10 september begint de nieuwe cursus EHBO. Deze omvat 16 lesavonden van 2 uur en kost f 135,- (instructieboekje en examen geld inbegrepen). Belangstellenden kunnen zich opgeven bij mevrouw E. v.d. Berg-v.d. Laan, Akkerwinde 23, tel. 17162, of mevrouw E. Boon- Schultz, A. van Solmsstraat 10, tel. 17731. WADDINXVEEN - Vorige week dinsdagavond heeft de Waddinxveen- se huisarts P.C.W. Hertogh in de Ont- moetingskerk de eenheidsdiploma’s E.H.B.O. uitgereikt. Deze diploma- uitreiking werd voorafgegaan met een bezoek aan de Ambulancedienst te Gouda en werd als zeer leerzaam er varen. De examens voor deze jaarlijk se EHBO-cursus zijn al op 9 en 16 april van dit jaar afgenomen. De volgende personen kwamen in het bezit van het “Eenheidsdiploma EHBO”: B. van Balen-Ofner, N. Bos- Perk, C. Burger, A. den Haan, J. Hou- weling, C.T. Mook-Jongejan, L.J. van Op deze poëziebijeenkomst is ook een collektiefbundel verschenen, die op de dichtavond te koop is. Deze bundel is na 21 juni bij de plaatselij ke boekhandels te koop. Ook zullen er boekentafels (met werk van op tredende dichters) aanwezig zijn. De afgelopen week werden twee automobilisten onder invloed van al cohol achter het stuur aangetroffen. Eén van hen weigerde de bloedproef te ondergaan. Tegen beide bestuur ders is proces-verbaal opgemaakt. To taal 4 bestuurders kregen rijverboden opgelegd. De afgelopen week zijn in Waddinx veen 3 personenauto’s door de politie van de weg gehaald. Bij controle bleek, dat deze auto’s niet verzekerd waren. Tegen de eigenaars/bestuur- ders wordt proces-verbaal opge maakt. Twee personenauto’s werden licht beschadigd bij een aanrijding, welke op donderdag 13 juni omstreeks 17.45 uur plaats vond op het K.W.- plein. Het ongeval vond plaats toen een bestuurder vanuit parkeerstand plotseling wegreed. Op vrijdag 14 juni om 14.00 uur vond een aanrijding plaats op de Bre- derolaan, waarbij een bus van West- nederland en een personenauto wa ren betrokken. Een automobilist reed vanaf de parkeerplaats achteruit de weg op, reed over de as van de weg en botste tegen de bus. Lichte ma teriële schade was het gevolg. Per soonlijke ongelukken deden zich niet voor. de Waal, Waddinx- schitterend aanwezig, werden er in de gymnastiekzaal demonstraties volks dansen gegeven en kon men bij Ge- zondheidskunde de nodige voorlich ting verwachten. Bij Nederlands was te leren hoe men moet solliciteren en zelfs een abstract vak als Wiskunde werd aanschouwelijk voorgesteld. Op grote vellen viel te lezen waar heen de leerlingen kunnen doorstro men. De Rank bruiste van leven. Wie moe was van de tentoonstelling kon relaxen bij een vrolijke fancy-fair met een rad van avontuur gepresenteerd door leerkrachten en leerlingen en een fotogalerij van de docenten, waarvan men de “koppen” kon snel len. Donderdag en vrijdag trok de ten toonstelling vele bezoekers; het aan tal oud-leerlingen op donderdag avond was boven ieders verwachting. Het werd een vrolijk weerzien en een feest vol herinneringen, waarbij dia’s van de afgelopen 25 jaar de geheu gens hielp opfrissen. Het eigenlijke jubileum werd ingeluid op dinsdagmiddag 11 juni, toen om 5 uur een gezellige picknick in tuin en school werd gehouden. Daarna kon iedereen genieten van “The Sound of Music”. Voor de leerlingen viel het hoogtepunt van het feest evenwel op’ de woensdag. Met bussen reed de he le school naar Slagharen, waar in het Shetland Ponypark een onvergetelij ke dag werd doorgebracht, die door velen als “fantastisch, maar te kort” werd gekenschetst. Het ligt in de bedoeling het batig sal do van de fancy-fair ten goede te doen komen van het geadopteerde vriendje in Opper-Volta en voor de school, die in 1986 een fusie met de Koningin Wilhelmina-school hoopt aan te gaan, een computer te kopen. Pelt, M.J. Rijnsburger-v.d. Plaat, Sla- man-Moons, C. Stigter, F. Stuurman- v.d. Krans, P. Treffers, C. Veen-v.d. Kaaden, F.L. Waardenburg en de he ren F. Klomp,«W. Koster, D. v.d. Laarse, N. Pleijsier, H.C. Rosbergen, Tj.Z. de Vries jr. Er is één kandidaat afgewezen. WADDINXVEEN - “Beleef ’t mee”, is het motto van de twee jeugdkampen die CJV Immanuël - het jeugdwerk van de hervormde Immanuëlkerkgemeente - deze zomer gaat houden in Leusden en Hulshorst. De kampen staan open voor iedereen. Er wordt met ieders mening rekening gehouden. Verschillende kinderen van buiten het eigen jeugdwerk gaan mee. De leiding staat hier erg positief tegen over. Als doel van de kampen wordt ge zien: het ontmoeten en omgaan met el kaar. rekening houden met elkaar. Ook het zelfstandig erop uittrekken wordt belangrijk geacht. De aktiviteiten wor den bewust buiten de wedstrijdsfeer ge houden. Er wordt gespeeld om te spelen niet om te winnen. De mogelijkheid om aan één van de kampen deel te nemen bestaat nog. De kampprijs voor een week is f. 127,50 terwijl het tweede en derde kind uit één gezin korting krijgt. (Graag opgeven voor eind juni.) Voor verdere inlichtin gen over de kampen kan contact opge nomen worden met: Maarten van At- ten, Henegouwerweg 98, tel. 16426, of met Ben de Gier, Abraham Kroesweg 21. tel. 01793-1885. Een kamp (leeftijd 8 t/m 12 jaar, datum 3 t/m 10 augustus) wordt er gehouden in het C.J.V. kamp Leusden. Het kamp ligt in de omgeving van Amersfoort, midden in de bossen van landgoed Den Treek De kinderen slapen in 6 a 7 per- soons tenten die midden in de bossen staaner is een kamphuis dat in 1984 ge heel verbouwd en vernieuwd is. In het kamp is een recreatiezaal, een keuken en een was- en douchegelegenheid. Het programma voor deze kampweek biedt veel mogelijkheden waar de kin deren plezier aan beleven, zoals bijv, hutten bouwen, allerlei soorten bosspe len. kreatief bezig zijn met producten uit de natuur, zwemmen,, avontuurlijke tochten, vossenjacht, gezellige avonden en erop uittrekken naar plaatsen in de omgeving. Het tweede kamp wordt gehouden in het C.J.V. kamp Hulshorst, (leeftijd ca. 13 t/m 17 jaar, datum 10 t/m 17 augus tus). dit kamp ligt tussen Nunspeet en Harderwijk, midden in het bos aan de Hierdensebeek. Ook in dit kamp tenten waarin wordt geslapen wordt, een kamphuis met een recreatiezaal en keu ken en een apart toiletgebouw waar zelfs een sauna is. Het het programma van dit kamp is dui delijk afgestemd op de oudere jeugd, zeilen en varen op het Veluwemeer, eroip uittrekken naar plaatsen inde om geving. dropping, vossenjacht, bezoek aan bowlingbaan, barbeque enz. Voor beide kampen dus programma’s met volop variaties. De leiding hoopt dat de deelnemers weer een fijne kampweek kunnen beleven. Vorig jaar gingen de deelnemers enthousiast naar huis en hebben er veel plezier aan de kampen beleefd. Op maandag 10 juni werd in De Bon- kelaar uit een damestas een porte monnee, inhoud f 25,00 en een bank en giropasje, ontvreemd. De bewuste tas was een een kapstok gehangen. Op woensdag 12 juni werd aangifte van diefstal uit een auto gedaan. Een aan de Lede geparkeerd staande auto werd opengebroken en uit de auto werden een radiocassetterecorder, een scanner, casettebandjes en een zonnebril ontvreemd. Uit het clubgebouw van een sporvere- niging aan de J.W. Frisoweg werden een geluidsinstallatie en een hoeveel heid drank ontvreemd. Het is niet precies bekend, hoe men het gebouw is binnen gekomen. Dit jaar heeft de organisatie ook drie Rotterdamse dichters uitgenodigd, te weten: Peter Oole (groepsleerkracht in Schiedam), Ronald de Waal (stu dent aan de T.H. te Delft) en Anne Schipper (student psychologie en pe dagogiek). De dichtavond zal gepre senteerd worden door André de Ou de, terwijl Peter den Hertog (piano) en Barbara Neven (fluit) de muzikale omlijsting verzorgen. De Waddinxveense bloemist Bep Baelde maakte boven het Brugcentrum vanuit de heteluchtballon deze overzichtsfoto. Op de Gouwe is dan het Gou- wefestijn aan de gang. (Foto: Bep Baelde). WADDINXVEEN - De Waddinx-' veense bloemist Bep Baelde en zijn vrouw Renee maakten zaterdagavond voor het eerst van hun leven een tocht met een heteluchtballon mee. Deze Fu- ji-ballon steeg ’s avonds omstreeks ne gen uur op nabij de Petteplas, omdat de aanvankelijk gekozen plek aan de Jan Dorrekenskade-Oost (op voormalige Bruwaterrein) ongeschikt bleek te zijn. Het oplaten van de heteluchtballon, die door het kiezen van een andere plaats nauwelijks publieke belangstelling trok, betekende het echte slot van het Brugfestijn ’85. Het Waddinxveense echtpaar van de Kerkweg-Oost maakte een tocht door het luchruim van één uur en drie kwartier. In de buurt van Leer dam werd geland. WADDINXVEEN De Waddinx veense architect J. van Leeuwen (37) is in de huishoudelijke vergadering van de streekcommissie Gouda en Omstreken in Vlist met algemene stemmen geko zen als nieuwe voorzitter. Hij neemt daarmee de voorzittershamer over van G. Monté uit Gouda, die drie jaar als voorzitter gefunctioneerd heeft. De heer Van Leeuwen is bijna twee jaar lid van de streekcommissie. Hij heeft zich in die periode ingezet voor de in spraak op de streekplanherziening Zuid-Holland Oost als werkgroepbege- leider. Daarnaast was hij betrokken bij de uitvoering van de signaleringstaak van de streekcommissie (zoals t.a.v. de verkeersproblematiek rond Reeuwijk en Gouda-oost) en gaf hij belangrijke impulsen aan de vergroting van de be kendheid de streekcommissie door het eigen blad "Ruimte voor de streek”. De streekcommissie "Gouda en Om streken" bestaat uit twintig streekbewo- ners die zich in hun vrije tijd inzetten om een ieder te betrekken bij de ruimte lijke ordening en de inspraak op provin ciaal niveau. Haar taken zijn: het orga niseren van inspraakprocedures; het signaleren van onderwerpen die de aan dacht verdienen van de streek en/of het provinciaal bestuur alsmede het bevor deren van direct contact tussen streek- bevolking en leden van het provinciaal bestuur. De streekcommissie vergadert eenmaal in de 6 a 8 weken en de vergaderingen zijn openbaar. Tesselschadelaan 15-13 Tel.:0 1828 - 13038 Waddinxveen Ook STENO en TALEN: Ned., Fr., D., Eng., Spaans. Sport voor het hele gezin: JEUGDJUDO v.a. 4 jaar; JUDO jr./sr.; JUI-JITSU jr./sr.; TAEKWON-DO jr./sr.; AEROBIC DAN CING; FITNESS; JAZZ- en SKIGYM. Inl. Sport school Den Edel, tel. 01828-13659. WADDINXVEEN - Komende zater dag wordt van negen uur ’s morgens tot vier uur ’s middags in en rond de gere formeerde kruiskerk aan de Passage een bazar/rommelmarkt gehouden. Van dit jaarlijkse evenement, georgani seerd door de bazarcommissie van de Gereformeerde Kerk, maakt een die dag om elf uur te houden ’’Rommel markt Petteplas Sponsorronde” deel uit. In en om de Kruiskerk zijn er zaterdag voor jong en oud veel interessante at tracties. Er zijn kramen met bloemen en bloemstukjes, groenten en fruit, plan ten, handwerk, glaswerk, kleding (waaronder ook tienerkleding), huis houdelijke artikelen en electrische ap paraten. Voor de kinderen zijn er veel attracties. Het poppentheater "Karjen" komt spe ciaal uit Utrecht om twee keer een voor stelling te geven: om 10.30 uur en 14.00 uur in het Trefpunt achter de Gerefor meerde Kerk. De grandioze sponsorloop vindt plaats om 11.00 uur rond de Petteplas plaats. De bedoeling hiervan is: Voor elk ron dje (l’/z) datje loopt, wordt een bepaald bedrag door de sponsor, - dat kan zijn: vader, moeder, broer, zus, oom, tante, opa of oma, betaald. Hoe meer spon sors je hebt, hoe meer "je bij elkaar loopt.” Je spreekt bijvoorbeeld met je vader f. 0,50 per rondje af; je loopt drie rondjes, dat wordt dus 3 x f. 0,50, maakt f. 1,50. Dat kan een aardig bedrag wor den, als je ook nog andere familie, ken nissen of buren als sponsor hebt kunnen strikken.) Het is al bekend dat er één jonge man in de militaire tijgersluip gang de ronde zal kruipen! Natuurlijk zijn er oo^ veel spelletjes voor kinderen. Ook is er een videovoor stelling met tekenfilms. De opbrengst van de bazar/rommelmarkt is bestemd voor het evangelisatiewerk van de kerk. Het houten gebouwtje aan de J.W. Fri soweg, waarin de evangelisatie clubs bijeen komen heeft hard een opknap beurt nodig. Voor een klein deel wordt de opbrengst gebruikt voor het verf- werk van de Kruiskerk te betalen. christelijke LHNO-school De Rank leerlingen van kwart-eeuwfeest herdacht. Deze festiviteiten begonnen op dinsdag avond en werden tot en met vrijdag voortgezet. En dat terwijl zon dag 1 september de échte jubileumd Dat aan de Esdoornlaan vier dagen lang de vlag werd uitgestoken maak ten grote letters in het gazon van De Rank duidelijk: De Rank 25 jaar. Hoewel dus de school, die bestuurd wordt door de Chr. Boeren- en Tuin- dersBond, op 1 september 1960 is gestart, leek het een goed idee het huidige schooljaar met de jubileum viering te besluiten. Twee dagen lang hebben leerlingen en docenten inten sief gewerkt om in alle lokalen een overzichtstentoonstelling in te rich ten, waarin allerlei facetten van de verschillende vakken werden belicht. Zo presenteerde het vak Engels zich Uw Televisiedokter S. 4 tema. 24 uur service, 3 maanden garantie. Tel. 01828-13500. Ook voor vi deo, radio, wasmach., koelkast, enz. ie kon vorige het bankpersoneel een van een door oplichting/valsheid in geschrifte. De bij de -’-U_ een doorhem ingevuld kasopna- LEEF VANDAAG en BETAAL MAAR LA TER: Door een persoonlij ke lening te sluiten krijgt u contant geld in handen. Voor het kopen van uw droomwens, zoals een auto, bromfiets, meubelen etc. Vraagt inl. bij Ass. kantoor D. Verwey, Kon. Wilhelminasingel 83, W’veen, tel. 01828-12539. WADDINXVEEN De Waddinxveense rijkspoliti week dinsdag dank zij attent reageren, van 1 23-jarige Waddinxvener aanhouden naar aanleidinr gepoogd geval van x komende man trachtte met waarop hij een naam van een plaatsgenoot met bij- ignummer vermeldde) totaal f 300,- o Waddinxveense knaap herkende, werd I te cm geld gegeven. Enige tijd later kwam de knaap bij dezelfde en wederom ten Korte tijd i heeft in- Een beeld van de in de jubilerende LHNO-school De Rank gehouden expositie. (Foto: Sjaak Noteboom). Over de herriemakende rateltikkers schreef het Weekblad voor Waddinx veen vorige week reeds. In aanvulling daarop kan nog worden opgemerkt dat B. en W. begrip hadden voor de klacht van de heer Van Ringelen stein. Het college: “Om tegemoet te ko men aan de overlast, zullen de ratel tikkers niet alleen zachter worden af gesteld, maar zal ook bezien worden of het permanent rinkelen uitgescha keld kan worden, zodat alleen gerin keld wordt als de oversteeklichten op groen staan”. Voor de volledigheid laten B. en W. nog weten dat de rateltikkers des tijds, in overleg met de organisaties van Waddinxveense gehandicapten, bij wijze van proef zijn aangebracht. Mede in verband met de klacht zal deze proef met rateltikkers in een eerstvolgende vergadering van de “werkgroep gehandicapten” geëvalu eerd worden. Aan de hand van de uitkomst van deze evaluatie zal be zien worden of de destijds aange brachte voorzieningen ten behoeve van visueel gehandicapten aan de Chopinlaan nog actueel zijn. 1 deze bank me-formulier behorend bankrekenmi nemen. Daar men de geen L bank terug en trachtte wederom op deze wijze nadele van een bankrekeninghouder geld op te nemen. 1 later kon hij door de politie worden aangehouden. Hij middels bekend. Tegen hem is proces-verbaal opgemaakt. Van twee auto’s, respectievelijk ge parkeerd staand in de Oranjelaan en de Willem de Rijkelaan werden de buitenspiegels gedemonteerd en mee genomen. Op donderdag 13 juni werd ‘s avonds laat ingebroken in De Bonkelaar. Door een ruit te verbreken kreeg men toegang tot het pand. Vlak voor de komst van de politie bleek de inbre ker te zijn gevlucht. Op vrijdag 14 juni om 19.50 uur werd op de Prinses Beatrixlaan een vrouw van haar tas beroofd. Twee jongens op een bromfiets reden de vrouw achterop en bij het voorbij rij den werd haar tas van haar fietsstuur gerukt. Verderop werd de tas, die kennelijk voor de daders geen waar devolle voorwerpen bevatte, weer weggegooid. In de nacht van vrijdag 14 op zater dag 15 juni werd ingebroken in een woning aan de Justus van Effenlaan. Men is vermoedelijk via de achterzij de de woning binnengekomen. Dit ging overigens erg gemakkelijk, daar de deur niet was afgesloten. Er wer den 5 pakken melk en enkele kilo’s kaas ontvreemd. Op donderdag 13 juni om 9.15 uur stond op de hefbrug een personenau to in brand. De brand ontstond in het motorcompartiment, dat geheel uitbrandde. De brand werd door om standers met brandblussers geblust. De auto behoorde toe aan een 49- jarige Gouwenaar. Aan deze dichtavond zullen tien plaatselijke dichters meewerken: M.J. van der Laan, Rob Pinkse, H. Glas beek, Jan de Bas, Reiny Neven-Os- kam, Henri Boere, M.C. Hanno, Koen Bregman, J. Slappendel en Nic de Vries. WADDINXVEEN Pas op zaterdag 31 augustus zal met een offi ciële receptie het 25-jarig bestaan geviera gaan worden van de T T' aan de Esdoornlaan, maar de die school hebben vorige week al uitbundig dit avond en werden tot en met vrijdag voortgezet. En dat terwijl J 1 1 latum is. met een heuse Engelse tearoom en werd bij Huishoudkunde de geschie denis van de keuken in de afgelopen 25 jaar getoond. Bij Kennis der Na tuur was een stuk strand nagemaakt. Maatschappijleer besteedde aandacht aan een tentoonstelling van de Anne Frank-Srichting over mensenrechten. Aardrijkskunde exposeerde voorwer pen uit ontwikkelingslanden. In het lokaal voor Kantoor- en Verkoop praktijk kon iedereen even achter de toonbank of een brief typen. Uiteraard waren de expressievakken

Weekblad voor Waddinxveen | 1985 | | pagina 7