Geslaagd! MUZIEKTENT IS TE DUUR Gedichtenbundel op midzomernachtavond Noteboom BV Tweede editie Sonneveld’s BV’s Boetes voor zes leden Puur Natuur Braderie van de Luifelbaan Zestig vrouwen keken naar film Bouwvooriichting hét steencentrum in W-Nederland van Waddinxveen Dicht ’85 Akapharm BV Gebroken Spiegels Circus” thema van de huttenbouwweek Gouwebos Inschrijven huttenbouwweek Overschrijvingen Pater Doesburg Ron de Bruin en Tonneke Boonstoppel Waddinxveens echtpaar runt Gouds eethuisje Een boekenbon? Advertentie MBO-B/D Broek aan Gastronoom Koren Muziekschool Medisch secretaresse Colloquium LHNO Boskoop De Wegwijzer De klacht van een boom Gouwe College "Circus" Overzichtelijk 99 j JA, 'Tt WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 26 JUNI 1985 H. Glasbeek NIET SEIZOENGEBONDEN! Het Waddinxveense echtpaar Ron en Tonneke de Bruin-Boonstoppel in hun restaurant La Grenouille aan de Ja, ik wil meedoen. Naam: Leeftijd: Kosten: 15,- 1. Leeftijd: Kosten 10,- 2 Leeftijd: Kosten 5,- 3. Adres: Telefoon: Voor kinderen uit hetzelfde gezin geldt bovengenoemde reductie. Bijzonderheden: Datum Inleveren bij: De Bonkelaar. De Beukenhof 5. Waddinxveen, tel. 01828-17272. is afgeleid van het principe "nouvelle cuisine”. een jonge boom te schreien staan. De snikken welden uit z’n stam, toen ik wat dichter bij hem kwam. Hij snikte, U gelooft me niet, maar ik heb een bomenloos verdriet. Eens stond ik hier te pronk en sier, tot pracht en praal voor ieder hier. Maar de jongens van de Petteflat hebben me nu te schand' gezet. Ze trokken de takken uit m’n kruin en ramde heel m'n bast aan puin. En zelfs van meiden heb ik last, die kerven harten in m'n bast. Zo’n hart wat ingekerft moet zijn, doet mij nog jaren harde pijn. En dan nog dit: ’t is geen gezicht, dat menig hond z’n poot hier licht! Ik ben als U; ook ik bemin, uw hond, uw kind, uw gezin. Ik ben als U, ook ik ben even, verzot op dit onzalig leven. Ach, liet men mij maar rustig staan, ik zou vanzelf aan ’t bloeien slaan. En ik zou nog eenmaal als het kon, willen bloeien in de voorjaarszon. De aan de Groensvoorde heer M. Zoe- teweij is geslaagd voor zijn colloquium, de laatste stap op weg naar het predi kantschap. Aan de school voor Lager Huishoud- en Nijverheidsonderwijs LHNO) in Bos koop slaagde voor de afstudeerrichting verzorgende beroepen uit Waddinx veen Sylvia van Nuland. Aan de christelijke scholengemeen schap De Wegwijzer in Gouda slaagden voor het LHND-diploma G. de Bruin, P. Huurman, M. van Klaveren, A. Olie, E. Ravenhorst, H. v.d. Spek en V. Werkman. Het LEAO-diploma werd behaald door G. Hoogendoorn, C. van Ringelenstein, N. v.d. Weyde en M. van Zanten. Het IHNO-diploma ging naar A. Kortlever en B. Versloot. Het Weekblad t door met het feliciteren van Waddinxveense geslaag den. De Waddinxveense Karin Zalm is ge slaagd voor het MMO B/D-eindexamen van het Rijnlands Instituut voor Onder nemersonderwijs in Leiderdorp. Voor het examen medisch secretaresse slaagde bij de NAMS in Amsterdam de Waddinxveense Jolanda Mos. Kees Sonneveld BV, Waddinxveen, heeft nu een filiaal in Zoetermeer aan de Westwaard 31. Dit aan het Koningin Wilhelminaplein 5 gevestigde bedrijf doet in Zoetermeer aan bloemschikken enz. Een groot aantal van de nu onge veer 300 baksteensorteringen is aan de Staringlaan te zien met verschil lende wijzen van voegwerk, waard oor ook de leek met minder voor stellingsvermogen toch de bedoe ling van de ontwerper makkelijk kan volgen. Een presentatiemetho de die een snelle keuze in de hand werkt, waarbij tevens een eventu ele teleurstelling achteraf wordt voorkomen. WADDINXVEEN/GOUDA - Zes le den van de in Waddinxveen gevestigde naturistische zwemvereniging ’’Puur Natuur” moeten een boete van 150 gul den betalen omdat zij vorige zomer aan de Zevenhuizenseplas in Zevenhuizen naakt zwommen. ge boom aan de Vondellaan in de Vondelwijk. Ik zag laatst in de Vondellaan, samenhangend beleid in het verleden nauwelijks sprake is geweest wordt on derschreven. Inmiddels streeft de mu ziekschool naar een toenemend gebruik van de school, waarbij ook andere kunst- en cultuuruitingen, lager- en voortgezet onderwijs en culturele min derheden moeten worden betrokken. WADDINXVEEN/GOUDA - Bij Al- capharm BV, Waddinxveen. is A.W. van de Jagt uitgetreden. Dit meldt het handelsregister van de Kamer voor Koophandel en Fabrieken voor Mid- den-Holland. WADDINXVEEN - De dinsdag voor een week door de werkgroep Vrouwen emancipatie in Waddinxveen in het buurtcentrum De Bonkelaar vertoon de film “Gebroken Spiegels” werd door ruim 60 vrouwen bezocht. Het zeer realistisch verfilmde verhaal gaf schokkende, zeer trieste maar soms ook lachwekkende beelden te zien. De film bood in ieder geval ge noeg stof om over na te denken en samen over te praten. Uit het aantal deelneemsters bleek, dat dit initia tief werd gewaardeerd, terwijl velen spraken van een geslaagde avond. Een keuzecentrum voor architekt en aannemer waar zij voor elk pro ject de passende steen zullen kun nen vinden. Reeds nu is een bezoek aan Bouwvooriichting Waddinx veen de moeite waard, te meer om dat naast het baksteenprogramma tevens een keuze kan worden ge maakt uit een zo uitgebreide mate rialencollectie, die alleen mogelijk is door de gezamenlijke presentatie van verschillende bedrijven in Bouwvooriichting. Van een ge deelte van de baksteencollectie zijn folders beschikbaar. boom” van de Waddinxveense "volksdichter” H. Glasbeek, onder meer samensteller van het fotoboekje "Kent u ze nog de Waddinxveners" (1973), heeft een plaatselijke aanlei ding: een door de jongens van de Pet teflat aan het schreien gemaakte jon- WADDINXVEEN - Zaterdag 17 au gustus houdt het winkelcentrum Lui felbaan aan de Brederolaan een brade rie. Dit is dan de derde middenstands- manifestatie in Waddinxveen dit jaar. Eerder deze maand hield het winkel centrum Dorpstraat een gezellige zater dag en organiseerde het winkelcentrum Brug voor de zevende maal het Brugfes- tijn ’85. De braderie in het winkelcentrum Lui felbaan staat al opgenomen in de evene mentenkalender 1985 van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Midden-Holland in Gouda. ’’Waddinxveen Dicht ’85” in de Unie werd op midzomernachtavond ge houden op initiatief van Herbert Bit ter (die ook de gedichtenbundel sa menstelde), Koen Bregman, André de Oude en Jan de Bas. De presenta tie van de avond was in handen van Jan de Bas, terwijl de muziek werd verzorgd door Barbara Neven en Peter den Hertog. De nieuwe BV is opgericht omdat de bestaande Foto-Film Sjaak Noteboom BV, Waddinxveen, de handels- en ven- nootschapsnaam heeft omgezet in Sjaak Noteboom Beheer BV. De doelstelling is gewijzigd in: de verkrijging, ver vreemding en exploitatie van vermo genswaarden, de handel in fotografie ën filmartikelen enz. Het maatschappe lijk kapitaal is gewijzigd in 125.000,-, waarvan geplaatst/gestort 55.000,-. Dit alles blijkt uit gegevens van het han delsregister van de Kamer van Koop handel en Fabrieken voor Midden-Hol land in Gouda. Deze dertien, M.J. van der Laan, Rob Pinkse, H. Glasbeek, Jan de Bas, Reiny Neven-Oskam, Henri Boere, M.C. Hanno, Koen Breng- manJSlappendel en Nic de Vries uit Waddinxveen en Peter Oole, Ronald de Waal en Annie Schipper uit Rot terdam, waren ook te zien en te horen in De Unie. De gedichtenbundel is aan de voorzij de voorzien van de door Anna Brou wer gemaakte illustratie ”Het dorp Waddinxveen” en bevat op de achter zijde de op rijm gestelde advertentie van De Bas, die speelgoed en doe- het-zelf-zaken heeft in Waddinxveen, Boskoop en Gouda. Bovendien zit er in de 40 pagina“’s tellende bundel bio grafieën van de 13 dichters(essen). Inschrijfbon voor de door het buurtcentrum De Bonkelaar van maandag 5 tot en met vrijdag 9 augustus 1985 in het Gouwebos voor 160 kinderen van 6-12 jaar te houden huttenbouwweek. WADDINXVEEN - In het nieuwe sei zoen zit niet iedere voetballer bij zijn ei gen club. Traditioneel zijn er weer de nodige overschrijvingen. Daarbij lijkt de kersverse derdeklasser WSE grote aantrekkingskracht uit te oefenen. Zo ging J. Nieumeijer van WSE naar Alphia; J.G.A. Hermsen van Be Fair naar SJZ; C.J. Droog van WSE naar Waddinxveen; R. v.d. Neut van WSE naar Be Fair; J.C. Zwanenburg van Waddinxveen naar Moerkapelle; J.C. Koole van Reeuwijk naar Be Fair, D. van Bekkum van Waddinxveen naar DONK, J. Blok van Be Fair naar Flore- ant; P. Heeren van Waddinxveen naar Gouda; J.J. Speelman van Waddinx veen naar Gouderak; N. de Graaf van WSE naar Moerkapelle; J. Koster van Be Fair naar Moerkapelle; T. Nieuwets van Be Fair naar Moerkapelle; M.G.J. Deden van WSE naar Waddinveen; L. v.d. Berg van Waddinxveen naar WDS; R. Everling van ONA naar Waddinx veen; L.J. Moiling van Reeuwijk naar Waddinxveen; H.A. te Pas van HPS naar Waddinxveen; A. van Stijn van Straten van GW naar Waddinxveen: D. Dekker van Be Fair naar WSE; R.E. Grootendorst van Be Fair naar WSE; J. Möhle van Be Fair naar WSE; J.D. Quak van Be Fair naar WSE; E. Kort land van Waddinxveen naar WSE; R. Tentua van Waddinxveen naar WSEF. Kremer van Knickebockers naar WSE; F.L. van der Lem van DORR naar WSE. R.W. Leunissen van Waddinx veen naar WSE, Frans Schiebbe van Gouda naar WSE; W.M. Koster van Moordrecht naar Be Fair. De Stichting Streekmuziekschool Wad dinxveen juicht een grotere samenwer- king.met de plaatselijke muziekkorpsen toe. Korpsleden betalen al een geredu ceerd lestarief, terwijl dirigenten scho- lingsmogelijkheden worden aangebo den. De suggestie werd gedaan om tij dens de uitvoeringen van de muziek school ook eens een muziekkorps te la ten spelen. De muziekschool zelf is blij met de goe de plaats van deze school in de gemeen telijke nota. De opmerking dat van een Van de heer J.A.S. Hielema (CDA) kwam de opmerking dat in de Nota Kunst en Cultuur ten onrechte geen lijst met Waddinxveense koren is opgeno men. Dit zou zijn gebeurd omdat er in het verleden vrijwel geen contact was met de koren. Voor de bevordering van een samenhangend beleid zouden de koren natuurlijk wel genoemd moeten zijn. Wethouder drs. Kraaijestein meende te weten dat de meeste Wad dinxveense koren dienen ter opluiste ring van de eredienst. WADDINXVEEN - Pater Doesburg in Haastrecht, voorheen medewerker van de rooms-katholieke St. Victorparo- chie, staat er maandag 1 juli bij stil dat hij 40 jaar priester is. Op die dag wordt er ’s middags om twee uur in de Haa strechtse Kloosterkerk een eucharistie viering gehouden. Daarna is er een re ceptie in restaurant De Witte Hof in Haastrecht. De definitieve kosten bedragen f 15,- voor het eerste kind uit een gezin, f 10,- voor het tweede en f 5,- voor het derde. De dag na opgave krijgt ie dereen een toegangspasje en verdere informatie. Zorgen baart de slechte belangstelling voor de concerten van de Rijnlandse Orkestvereniging (ROV) uit Alphen aan den Rijn.. Het orkest wil meer con tact hiertover met de gemeentelijke commissie voor kunst en cultuur. Van uit het openbaar onderwijs is het ver zoek gekomen om repetities van het or kest te kunnen bijwonen. Mogelijk kun nen andere scholen hierbij worden be trokken. WADDINXVEEN voor Waddinxveen gaat Van het Gouwe college, de dagschool voor volwassenen aan de Prinses Be- atrixlaan, hebben de volgende MAVO- kandidaten één of meer certificaten be haald: A. Zwarteveld-Hoogendoorn, E. Zeilstra-v.d. Boogert, A. Wijdooge- Tesselaar, C. Wolters-Erk, P. Wisker- Bader, M. van Wageningen-van der Zeeuw, G. Vermeulen-Kleiweg, G. Vink-Paling, E. van Veldhuizen-Yark, A. Vakkers-van Es, A. Timmermans- Kok, R. Stolwijk-van Zon, M. Stokes- Schotte, J. Steyn, M. Stam-de Wit, A. van Sorgen-Boer, E. Sonneveld-de Lange, M. Slaman-Hogenboom, C. Smallenbroek-Brauns, H. Roosenhoff- Verboom. W. Ravensberg-Hoogtman, M. Permentier-Buys, Z. de Pater-van Bergen, M. Paalvast-Beytersbergen, A. Oosterink-Rijff, M. Nagtegaal-Bek, C. Meijaard-Everse, M. v.d. Mey, J. van Leeuwen, A. Lenting-Roest, P. de Lange-Oudijk, W. Langbroek-Docters van Leeuwen, I. v.d. Laarse-Krayes- tein, M. Kuling-van Poelgeest, A. Kop- mels-van Voorne, E. Kooyman-Aerts, J. Kok-Pannekeet, H. de Jong-van Haaster, M. Kemp-v. d. Werf, C. de Jong-Steenland, W. van Honschoten- Piers, W. Hogendoorn-Rietveld, A. v.d. Hoeven-Vaneveld, V. Groen-Uljé, M. van Grand-Boon, Y. Goetzee, M. de Gier-Bouman. L. Booy-van Geme ten. A. van Es-Krayestein, J. Dullaart, M. van Doorn-Pynacker, S. Doeleman- v.d. Klauw, E. van Dam-Lieftink, A. Bunnik-Karsten, P. Brümmer-van Dijk, A. Bregman, C. Bernard-de Geus, E. Berloth-Garretsen, J. van Berkel-van Delden, J. ter Beek-Bek, J. Speelman-Kole. WADDINXVEEN/GOUDA - In het handelsregister van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Mid den-Holland is nieuw ingeschreven D. Sonneveld BV en Kees Sonneveld BV. D. Sonneveld BV, Waddinxveen, met als handelsnaam Sigarenmagazijn Het Rookcentrum, heeft in Zoetermeer een ander filiaal in gebruik genomen aan de Westwaard 25. De BV doet in kleinhan del tabaksartikelen, tijdschriften en kantoorbenodigdheden Oosthaven in Gouda. (Foto: Sjaak Noteboom). WADDINXVEEN - Het in Waddinxveen aan de Mozartlaan wonende echtpaar Ron (28) en Tonneke de Bruin-Boonstoppel (26) heeft er het eerste kwartaal in het eigen restaurant La Grenouille (De Kikvors) aan de Oosthaven 20 in Gouda bijna opzitten, en het waren goede drie maanden voor het tweetal dat dit voorjaar het sfeervolle eethuisje overnam, ondat de eigenaar ervan in Zoetermeer het restaurant Ma Cuisine begon. Dat betekende een unieke kans voor de geboren en getogen Waddinxveners Tonneke Boonstoppel en Ron de Bruin, die als chef-kok in het Goudse restaurant De Mallemolen werkte en ook heerlijke dingen heeft klaarge maakt in het Reeuwijkse restaurant d’Ouwe Stee en het Waddinxveense restaurant De Gouwe Dis. In het Gouwebos zullen ongeveer 40 hutten worden gebouwd. Het thema van de huttenbouwweek is “circus”. Er worden niet alleen hutten ge bouwd, maar er worden ook andere dingen gedaan zoals knutselen, een groot circusspel, andere spelactivi teiten, barbequen, kampvuur, nacht- spel en natuurlijk kunnen op don derdagavond de ouders komen kij ken naar de hutten en naar een door de kinderen gemaakte circusproduk- tie. Donderdagnacht kunnen de kinderen blijven slapen in hun zelfgemaakte, natuurlijk op veiligheid gecontroleer de, hüt. Vrijdagochtend is er dan nog een voorstelling van een kinderthea ter of een kindercircus. En daarna worden de hutten onder deskundige leiding van de brandweer verbrand. WADDINXVEEN - Tegelijk met de vrijdagavond 21 juni (midzomer- nacht) in een volle zaal van het hotel- café-restaurant de Unie aan de Ker- kweg-Oost gehouden tweede editie van ’’Waddinxveen Dicht ’85” ver scheen een gedichtenbundel met een bloemlezing van deze poëzie-avond. In de bundel, voor twee gulden te koop bij de plaatselijke boekhandel, staan gedichten van 10 Waddinxve ners en 3 Rotterdammers. De gedichtenbundel ’’Waddinxveen Dicht ’85” maakt duidelijk dat erg lange gedichten uit zijn. In korte zin nen en zo klein mogelijk worden ge dachten, wensen en visies soms heel helder weergegeven. Niet altijd is even duidelijk wat de dichter en dich teres precies heeft bewogen, maar als er een boodschap is (al dan niet reli gieus) komt deze vaak goed over. In augustus kwam daar een einde aan nadat in de gemeenteraad het CDA en de SGP, die samen een meerderheid vormen, in Zevenhuizen het college, dat wordt voorgezeten door de uit Wad dinxveen afkomstige burgemeester A.H. van Gent (PvdA), herinnerden aan het verbod tot naaktrecreatie. Volgens voorzitter Robbert Broek-stra is topless zonnen wel algemeen toege staan, hoewel het net als naaktlopen in deze gemeente officieel verboden is. Broekstra: ’’Nadat tegen zes van onze leden proces-verbaal was opgemaakt, hebben wij als bestuur het advies gege ven de broek aan te trekken zodra de politie in zicht kwam”. Alles wat wordt geserveerd is vers en haakt in op seizoenspecialiteiten. Het eethuisje heeft een leuke wijnkelder- .waar ook het publiek een kijkje mag komen nemen. La Granouille is op maandag en dinsdag gesloten. Lunch- mogelijkheden zijn er op woensdag, donderdag en vrijdag. De keuken is dagelijks van 17.00 uur open. De kantonrechter in Gouda achtte het gedrag van het zestal onder meer kwet send voor de Zevenhuizense bevolking. De advocaat van Puur Natuur, mr. A. van Driel, gaat tegen het vonnis in be roep. Op de achtergrond speelt mee de pogin gen van de vereniging een stuk naakt strand aangewezen te krijgen binnen de gemeente Zevenhuizen. Vorige zomer leken de pogingen van de 650 leden tel lende vereniging succes te hebben. De politie verwees de vereniging naar een afgelegen stukje strand om vervolgens oogluikend toe te staan dat alle kleren werden uitgedaan. La Granouille is al sinds 1979 in de kaas- en stroopwafelstad gevestigd. Sinds kort maken Ron en Tonneke de Bruin met hun restaurant deel uit van Gouda Gastronoom, een bundeling van acht Goudse restaurants om gemeenschap pelijke belangen met meer kracht te be hartigen en de stedelijke gastvrijheid meer te accentueren. Gouda Gastronoom hield als eerste ac tie "Asperges Gouds Goud”, die La Granouille tot de aspergespecialiteit Quiche Limburg bracht. Het zal duide lijk zijn dat het Waddinxveense echt paar het best naar zijn zin heeft in het 34 zitplaatsen tellend eethuisje, waar bei den met kennis van zaken, enthousi asme en sfeer hun gasten het naar hun zin willen maken. Een droom werd ten slotte werkelijkheid. Ron en Tonneke de Bruin-Boonstoppel keken al een poosje uit naar mogelijk heden om voor hun zelf te beginnen. Ron dacht daarover na zes jaar koks- werk in de Mallemolen en Tonneke als Rotterdams verpleegster, een vak waar uit de verzorging van de mens al duide lijk bleek. La Granouille kon worden overgeno men. er werd het een en ander opge knapt en veranderd, terwijl bovendien een kleine kaart werd samengesteld, die WADDINXVEEN - Voor de gemeente is het neerzetten vaneen muziek tent een te kostbare zaak. Om toch tot meer openluchtoptredens van plaatselijke muziekkorpsen te komen zou een podium daartoe een goede aanzet kunnen zijn. Dat betoogde tenminste wethouder drs. M. Kraaijes tein (PvdA) tijdens de hoorzitting over de gemeentelijke Nota Kunst en Cultuur. Op deze door 20 mensen bezochte hoor zitting werd namens de harmonie Con cordia gezegd dat al twee jaar met rede lijk succes concerten in de Ontmoe- tingskerk worden gegeven. Hiermee zullen de verenigingen zelf meer aan de weg moeten timmeren. In ieder geval heeft Concordia slechte ervaringen met openluchtconcerten. Een goed gekozen tijdstip, bijvoor beeld tijdens een braderie, kan dat be zwaar wegnemen, dacht Loes Huis in ’t Veld, lid van de gemeentelijke comissie voor kunst en cultuur. Mede-commis- sielid Wim van Baarle gaf openlucht concerten een goede kans van slagen, indien die breed worden opgezet. Ook jazz- en popmuziek plus andere activi teiten zouden erbij betrokken moeten worden. Naast de door De Waardt samen gestelde collectie vindt men in Bouwvooriichting ook presentaties van de verkoopkantoren van de Rijsenburgse Steenhandel uit Drie bergen, Daas Baksteen uit Zed- dam, Baksteen Roermond, Steen fabriek Huissenswaard uit Bemmel en Kleiwarenfabriek Buggenum uit Buggenum, welke op een overzich telijke wijze zijn gegroepeerd. An dere fabrieksverkoopkantoren hebben reeds belangstelling ge toond voor deelname, zodat Bouw vooriichting kan uitgroeien tot het meest belangrijke steencentrum van West-Nederland. WADDINXVEEN/GOUDA - In het handelsregister van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Mid den-Holland is nieuw ingechreven Fo- to-Film Sjaak Noteboom BV, Wad dinxveen. Omschrijving bedrijf: handel in fotografie- en filmartikelen, video- en beeldregistratie enz. Maatschappelijk kapitaal 200.000,-, waarvan ge plaatst/gestort 130.000,-. Directie: I. Noteboom en J. Noteboom-Bouter, beiden te Waddinxveen. WADDINXVEEN - In Bouw vooriichting aan de Staringlaan in Waddinxveen, het bekende cen trum voor advies, aanschaf en oriëntatie voor (zelflbouwers en verbouwers, is een geheel ver nieuwde baksteenpresentatie in ge bruik genomen. Er zijn nu al zo’n 300 baksteensor teringen te zien. Verwacht wordt dat Bouwvooriichting, waar zo’n 50 bedrijven permanent exposeren, zal kunnen uitgroeien tot het meest belangrijke steen-centrum van West-Nederland. In het nieuwsblad "Bouwimpul- sen” van Bouwvooriichting wordt gemeld dat de vernieuwde bak steenpresentatie een initiatief is ge weest van de Waddinxveense bouwmaterialenhandel De Waardt BV, die een kettingreactie deed ontstaan bij verschillende andere exposanten. Geplubiceerd worden 22 gedichten. Nog geen kwart hiervan heeft een re ligieuze inslag. ”De klacht van een WADDINXVEEN Terwijl het buurtcentrum De Bonkelaar in Waddinxveen nog op zoek is naar meer vrijwilligers(sters) en af valhout is de voorbereiding van de huttenbouwweek van maandag 5 tot en met vrijdag 9 augustus in het Gouwebos Waddinxveen en Boskoop in volle gang. Aan de huttenbouwweek kunnen 160 meisjes en jongens van 6-12 jaar meedoen. Opgave kan alleen nog (schriftelijk of persoonlijk) donder dag 27 juni tussen 10.00-12.00 uur en tussen 14.00-16.00 uur. De Waddinxveense "volksdichter" H. Glasbeek was één van de dertien dichters(essen) die uit eigen werk voor droegen op de vrijdagavond in De Unie gehouden dichtersavond "Waddinxveen Dicht ’85”. (Foto: Sjaak Note boom). Wtt ‘hu •llrf r

Weekblad voor Waddinxveen | 1985 | | pagina 15