Kwiek klaar Waddinxveense sportspetters voor competitie WSE blijft winnen (0-1), gelijkspel Be Fair (1-1) Waddinxveen-za. overtroeft favoriet Oudewater EERSTE WINT Hockeysters Top tien WSV winnen van superieur m onderlinge Be Fair betaalt W. v.d. Wal CLUBKAMPIOENEN BE FAIR-TENNIS WEEKBLAD-SPORT EN RECREATIE R. C. Rooseman voorzitter Kwiek tegen Gouda FLYERS’ De Sperwer D-junioren Antilope op zesde plaats ex-2e klasser Derde Antilope- run in ’t Weegje op 21 september aanpassing gymnastieklokaal Staringlaan wint zondag- competitie HSW ’’Waddinxveen” i I iïl Heren Be Fair 4 WSE Goudse Kaasloop Waddinxveen Lm - I i L/Z» o e ■M WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 11 SEPTEMBER 1985 PvdA-wethouder drs. M. Kraaijestein krijgt f 4.000,- van een delegatie van de sportvereniging Be Fair. (Foto: Sjaak Mote boom). t De oude rivalen Be Fair en Spirit uit Oudekerk aan den IJssel hebben zater dagmiddag de voetbalpunten verdeeld: De enige van de “top-tien", die verloor was Claassen, die op het eind van de avond een winnend schijnoffer van Rit ter over het hoofd zag. Ook voor Kar dol, die tegen Ellerse remise speelde was de uitslag niet volgens verwachting Maar Philipse, W. v. Oort, Bloem. Van Vuuren, V. d. Hoek, Asscheman en Wolfs deden wat zij aan hun hoge plaat verplicht waren en wonnen met zwart van resp. J. v. Oort. Muit, Versluis, Van Deelen, Van Woudenberg, Schro ten en Prins. Van de wat lager op de ranglijst staan- den wonnen drie zwartspelers: Littooy, Goor en Smitskamp van resp. V. d. Ei-' jck, P. v. Offeren en D. van Offeren. Van de Ree en Ket maakten het drietal “winnaars met wit" vol tegen resp. Pen sioen en V. d. Starre. Remise speelden verder Van Sandijk tegen J.P. Kleiweg en Torenbeek tegen nieuwkomer Retel Helmrich. WADDINXVEEN - De Waddinxveen se tafeltennisvereniging Kwiek begint vrijdagavond 20 september de nieuwe competitie tegen Gouda. WADDINXVEEN - Bij Be Fair tennis vond zaterdag de laatste krachtmeting plaats van dit seizoen. Op de banen van De Buitenhof in het sportpark “De Sniep“ werden namelijk de dames- en heren dubbelkampioenschappen ge houden. Hiervan wacht nog één finale- partij - de heren dubbel B - tussen P. Versluis/P. v. Heel en M. Groenendijk/ L. Verweij op een beslissing. Bij de dames A wonnen R. v.d. Maas en W. Wijnstok in een spannende drieset ter van N. Vermeulen en A. de Vrind. De uitslagen waren 4-6,6-3 en 6-3. In de dames B wonnen R. Hoogendoorn en M. Kroes van R. Tanis en T Vink met de uitslagen 6-2 en 6-4. Een langgekoester de wens van R. Hoogendoorn ging daarmee in vervullen. De heren A-partij tussen E. v.d. Oest/ E. van Eek en G. v. Gémeren/W. de Meulemeester eindigde in een overwin ning van eerstgenoemden met de set standen 6-2 eri 6-4. In deze partij werd door beide partijen met veel waardering van de toeschouwers vaak subliem ge speeld. WADDINXVEEN - De Waddinx veense postduivenvereniging De Sper wer heeft deelgenomen aan een con cours vanuit St. Ghislain. Afstand 187 km. In concours 331 duiven. Gelost om 8.15 uur. Aankomst le duif 10.36 uur. Laatste 10.50 uur. Snelheid le duif 1315 m.p.m. Uitslagen: J. Toor 1-3-6-7-25-27-34-45- 48-61-62-74, H. Metselaar 2-10-22-29- 35-40-66-68-81, M.C. Anders 4-14-49- 76, C. Hofman 5-67, D. Heeren 8-11- 26-36-38-56-63, Smit-Troost 9-18-32-53- 54-57, H. Vink 12-15-37-39-58-71, J.W. Sekeris 13-21-44-46-83, M. Tollenaar 16-17-19-42-79, A.H. Kivits 20-60-80, N. Hoogerdijk 23-33-50-72, Mevr. Twigt 24-55-77, J. Verbakel 28-41-47- 64, Mevr. G. Toor 30-51, C.A. Bode 31- 52, J. Jansen 43, N, v. Tol 59-70r78. F. Middelkoop 65, H. v. Dijk 69-75-82, P. Bonefaas. WADDINXVEEN - De jongens D- ploeg (leeftijd 12-13 jaar) van de Wad dinxveense sportclub Antilope heeft za- Geen mooie wedstrijd, maar de punten zijn binnen", was het commentaar van WSE dat met 0-1 de uitwedstrijd tegen VDL uit Maassluis had gewonnen. WSE kwam sterk uit de startblokken en begon goed combinerend te drukken op het VDL-doel. Dit resulteerde in een schot van Rob Verbakel en een kopbal van Kees Mourits waarbij keeper v.d. Meij z'n uiterste best op moest doen. VDL was wellicht wat geïnponeerd door dit sterke begin van het pas gepro moveerde WSE want pas na 20 minuten konden de blauwhemden wat terug doen. Uit een voorzet van Turauy schoot de snelle rechterspits Boekstaaf maar net voor het doel langs. De wedstrijd werd wat rommeliger en beide ploegen leden veel balverlies. Pas voor rust kwam er weer wat lijn in het spel en WSE kwam goed weg toen VDL twee keer vlak voor het WSE-doel langsschoot. Na het aanvangsignaal voor de tweede helft van de strak leidende scheidsrech ter Leuvenkamp uit Naaldwijk begon VDL direct met pressievoetbal op het WSE-doel. De sterke verdediging on der leiding van “dirigent" Martin Moons hield het hoofd koel en rustig werd elke kans uit de Maassluise aanval ontnomen. Vooral de buitenspelval van WSE zette VDL voor grote problemen en het was vermakelijk voor het publiek hoe steeds weer enkele VDL-aanvallers buitenspel werden gezet door de snel oplopende WSE-verdedigers. Beide teams konden zich weinig kansen creëren en pas rond de 75e minuut kwam er wat vuur in de wedstrijd. Eerst een kans van VDL, daarna dook Rob Verbakel op in het doelgebied van keeper v.d. Meij. Toen uit een rommelige situatie Rene Moons de bal oppikte en zichzelf goed vrij speelde rondde hij af met een prima schot in de bovenhoek: 0-1 Richard Haverkamp stootte de kogel '7,35 meter en gooide de discus 20,58 meter ver. Jeroen Groot sprong 1,35 meter hoog en 4,11 meter ver. Op de 1000 meter tenslotte liep Mark Hilberts 3,16,7 min. en Robert Smaal 3,24.5 min. WADDINXVEEN - De dames van de hockeyclub Waddinxveen hebben thuis met 4-2 van ex-tweedeklasser HDS ge wonnen. De heren-hockeyers verloren met 3-2 van Berkel-Rodenrijs. De hockeysters keken al na enkele mi nuten tegen een 0-1 achterstand aan. maar ze herstelden zich snel. Middels een strafbal maakte Eveline Ruiter de stand weer gelijk. Nog voor rust liepen de Waddinxveense hockeysters uit .tot 3-1. Beide doelpunten werden gescoord uit de strafcorner. De tweede helft kwam dames 1 minder goed weg. HDS kon terugkomen tot 3- 2. Drie minuten voor het einde trok Waddinxveen de overwinning pas echt naar zich toe via een strafcorner ingesla gen door Pauline Christoffers, die de eindstand op 4-2 bracht. WADDINXVEEN - De Waddinx veense sportclub Antilope houdt zater dagmiddag 21 september in 't Weegje de 3e Antilope-run, een prestatieloop over de afstanden 1,8 km, 6.3 km, 10.9 km, 15,5 km en 20 km. De korste af stand begint om half vier, terwijl voor de overige afstanden om vier uur wordt gestart. Iedere deelnemer ontvangt een fraaie medaille. Het parcours gaat over ver harde fietspaden en geasfalteerde we gen en is praktisch geheel autovrij. Rondetijden worden dooreen maraton- klok aangegeven. “Vrijdag 6 september liepen in Gouda ook enkele Antilopers mee bij de jaar lijkse Goudse Kaasloop. Bij de heren wist Jan Droog op de 9.600 meter een tijd van 47,30 minuten te realiseren. Bij de trimmers over 9.600 meter waren de tijden: Ferry Bonsel 38,45 min., Bram Lindhout 41.33 min., Willem de Boer 44,50 min.. Han zoet 45,33 min. en Let- teke Broekman 45,3 min. WADDINXVEEN - Dinsdagmiddag is in het gemeentehuis door de christelijke sportvereniging Be Fair officieel vier- duiuzend gulden gegeven aan het colle ge van Burgemeester en Wethouders. Met dit geld is in de afgelopen zomerva kantie het gymnastieklokaal aan de Sta ringlaan aangepast voor het gebruik door gehandicapten. De gehandicaptenvereniging ..Gouda en Omstreken" kan door deze aanpas singen nu gebruikmaken van het gym nastieklokaal. De kosten van de aan passingen bedragen 4.000,-. De christelijke sportvereniging "Be Fair" heeft enige jaren geleden getracht haar afdelingen uit te breiden met een afdeling gehandicapten-sport. Dit is he laas niet doorgegaan. Wel had zij mid dels een collecte gelden voor de start van deze afdeling ingezameld. Het bestuur van "Be Fair" heeft beslo ten deze gelden ter beschikking te stel len aan het gemeentebestuur, waardoor de aanpassingen van het gymnastieklo- ondagmiddag thuis tegen het ook gepromoveerde Hekelingen. 1-1. Gezien het totale wedstrijdbeeld gaf deze puntendeling ook de juiste ver houding weer. Hoerwel in de eerste twintig minuten Spirit Be Fair volko men overrompelde en de Waddinxve- ners terugdrong naar hun eigen speel- helft was het rendement van deze aan valsdrift gering. Vooral het duo Jan de Vrij en Arie Lingen gaf Be Fair verdedi ging handen vol werk. De bewaker van de Vrij - Ruud Willem- stein - kon ondanks een geweldige inzet de Vrij niet aan banden leggen, hierd oor moest de voortreffelijk spelende Frans van Woudenberg nogal eens as sistentie verlenen waardoor het hart van de verdediging gevaarlijk bloot kwam te liggen. Daar kwam nog bij dat keeper Marcel Straver in de beginfase wat on zeker zijn heiligdom bewaakte. De eer ste tegengoal kon door dit alles niet worden ontlopen: 0-1 De tot nu toe onzichtbare Be Fair spit sen gingen zich meer roeren. Vooral door het stuwende middenveld in het bijzonder Peter Both kwamen de spit sen de veste van Spirit belagen, ook stoorde men meer. Dit leidde er toe dat de keeper van Spirit te gehaast buiten het strafschopgebied de bal oppakte, hands oordeelde de kort leidende scheidsrechter Freeke. De vrije trap die hieruit volgde werd in eerste instantie knullig verprutst, maar moest worden overgenomen. Ditmaal plaatste Peter Both zich resoluut achter de bal en z‘n prachtig schot verdween in de uiterste hoek: 1-1. Een minuut later had Peter Loef Be Fair zelfs op voor sprong moeten brengen, na een uitge kiende pas van Fred Klomp op Leon Konijn, gaf deze een dieptepass op Loef die schudde z'n bewakers van zich af en kwam oog in oog met de keeper te staan, jammerlijk ging de bal millime ters naast de paal. In de tweede helft bleek Hans Wouter Valk vervangen door Ronald Dode- waard. tegen de rust was Valk z‘n arm uit de kom geraakt en zal hierdoor enige wedstrijden moeten missen. Evenals in de eerste helft begon Spirit furieus, maar nu liet Be Fair zich niet meer in pakken. Kees Verbree en Arjan Blom gaven hun tegenstanders geen enkele kans en opk Ruud Willemstein kreeg een betere greep op Jan de Vrij. Toch was het die via knallende schoten het probeerde, maar als een eikenrots stond Slaver zijn doel te verdedigen. WADDINXVEEN - W. v.d. Wal heeft de zondagcompetitie van de hengel- sportvereniging Waddinxveen HSW ge wonnen. Tweede werd F. van Steende ren, derde P. Dorresteijn. vierde D. Muller en vijfde M. Reichard. Op de 22e plaats kwam J. van Egdom. Zondag was de laatste wedstrijd van de ze competitie. Door de 15 deelnemers werden 119 vissen in de Gouwe gevan gen. De dag ervoor was de 7e wedstrijd van de zomercompetitie in de Oude Rijn. Daar vingen 19 vissers 27.990 gram vis. Zaterdag 14 augustus is de laatste wed strijd in de zomercompetitie. Vertrek vanaf het NS-station om 5.45 uur. WADDINXVEEN - De Waddinxveen se tafeltennisvereniging Kwiek gaat met 18 senior- en 5 juniofteams aan de nieu we competitie meedoen. Bij de juni oren zijn de teams verdeeld over 5-klas- sen. Kwiek treedt hier aan met 1 team in de le klasse, 2 teams in de 2e klasse, 2 teams in de 3e klasse, 7 teams in de 4e klasse en 6 teams in de 5e klasse. Kwiek 1 gaat met hetzelfde team dat in het voorjaar kampioen van klasse 1B Ook de heren kwamen al binnen enkele minuten op een 1-0 achterstand. Ze kre gen vlak hierna een strafschop, die be nut werd door Peter Verwey. Waddinx veen bouwde duidelijk beter op waarbij vooral de rechtervleugelverdediger Maarten van Jaarsveld opviel. Peter Verwey rondde een goede combinatie af met een mooi schot dat onder de Ber- kelse keeper door ging (2-1). Vlak na rust scoorde Berkel de gelijk maker. Waddinxveen benutte in de tweede helft de vleugels veel te weinig en liep op het midden vast op de Berkel- se verdedigers. Berkel trok uiteindelijk aan het langste eind door het winnende doelpunt te scoren uit een rommelige si tuatie (2-3). werd, proberen zich in klasse IA, de hoogste klasse in de afd. Gouda, te handhaven. Routinier Jaques Brand, bijgestaan door z’n jongere teamgeno ten Ronald Verboon en clubkampioen Wim van Wageningen, zullen het echter niet gemakkelijk krijgen. Kwiek 2 start in de 2e klasse met hetzelf de team als de vorige competitie en zal zich weer in de bovenste helft weten te nestelen, maar Kwiek 3, eveneens in de 2e klasse uitkomend, zal het heel moei lijk krijgen. Aanvoerder Rob Kappé en z'n nieuwe teamgenoten Cor Storre en Wilco v.d. Bas zullen hun beste beentje moeten voorzetten. In de 3e klasse zullen Kwiek 4 en 5 met hun geroutineerde spelers, waaronder na jaren van afwezigheid Piet Swart mag worden begroet, het best rooien. Van de zeven 4e klasse-teams mag men toch zeker verwachten dat er minstens 2 promotie naar de 3e klasse weten af te dwingen. Wat dit betreft wordt in ieder geval getipt het oud NKF-team Jan Nieumeyer, Nico Kers en Jan Bibbets. De voormalige "kabelspelers" werden in de voorjaarscompetitie op ‘t nipper tje uit de 3e klasse gewipt ern zijn beslist in staat hun 3e klasseschap terug te win nen. Bij de jeugd, dat het nu zonder de ge broeders Daalhof moet stellen, is er door veel mutaties en diverse jongens die voor het eerst aan de competitie deelnemen, weinig te voorspellen. Maar gezien het enthousiastme waar mee onder leiding van Henk Bloks en Ronald Verboon gespeeld en getraind wordt, komt er vast iets goeds uit de bus. WADDINXVEEN - De zaterdag in de sporthal "de Sniep” gehouden basket- baldag is een succes geworden. Acht uur lang heerste er tijdens deze door as surantiekantoor Joop van Unen ge sponsorde dag van de basketbalvereni- ging Flyers (ex-TOOS) een gezellig drukke sfeer. Het eerste herenteam van Flyers slaag de er in met 88-86 (rust 37-40) van ASV uit Vianen te winnen. Deze competitie wedstrijd was de eerste maal dat de Waddinxveners in hun schitterende Verzijl-uitrusting optraden. De wed strijdbal werd aangeboden door Joop van Uunen. Het eerste optreden van Flyers in de tweede klasse van het rayon West vroeg wel om enige gewenning. Met name de strengere arbitrage en het toch meer fy sieke spel vereisten aanpassing. De start van Flyers was overigens matig. Het duurde enkele minuten voordat ze in hun spel kwamen maar toen werd een lichte achterstand dan ook geneutrali seerd. Tot vlak voor rust ging het tussen ASV en Flyers gelijk op. Aan Flyers-zij- de was het vooral de prima spelende Re né Hazelaar die voor de scores zorgde. Hoogste scores: René Hazelaar 19 pnt., Klaas Bruins Slot 18 pnt., Rijk Meule- man 14 pnt., Bart Zwamborn 12 pnt. en Marco Mak 10 pnt. terdag in Spijkenisse Tijdens de finale van het KNAU-district2 (Zuid-Holland en Zeeland) de zesde plaats veroverd. De Waddinxveners, die zich na drie voorwedstrijden hadden geplaatst, be haalden 11.935 punten. Eerste werd AV ’56 uit Goes met 13.801 punten. De ploeg van Antilope bestond uit Je roen Groot, Richard Haverkamp, Mark Hilberts, Marcel Roosenhoff en Robert Smaal. De behaalde zesde plaats mag goed worden genoemd, temeer daar Antilope voor het eerst met een D- ploeg junioren eindigde. Op de 4 x 80 meter estafette was er een nieuw clubrecord van 45,3 sec. gelopen door Jeroen Groot, Richard Haver kamp, Mark Hilberts en Marcel Roos enhoff. Marcel Roosenhoff liep de 80 meter horden in 15,7 sec. en de 80 meter vlak in 11,3 sec. Met het jeugdschaatsen op de ijsbaan De Uithof in Den Haag, zoals bericht een initiatief van de Schaatsclub Gou da, wordt in oktober een begin ge maakt. Met de club gaan dan iedere za terdagmiddag jongeren van 8-12 jaar naar de ijsbaan. Het vertrek uit de op stapplaats Waddinxveen is elke zater- dag om ongeveer 16.00 uur. Iedereen is weer terug om 19.30 uur. Inlichtingen: J. Maas, Wingerd 57, tel. 17020. WADDINXVEEN WSE blijft in de derde klasse van de KNVB winnen. De Waddinxveners versloegen nu het Maassluisse VDL met WADDINXVEEN De voetbalvereni ging Waddinxveen - spelend in sport park “de Sniep", heeft een nieuw be stuur. In de najaarsvergadering werden alle vacatures, die in het afgelopen sei zoen waren ontstaan, opgevuld. Van het oude bestuur zijn alleen Henk Zoe- tekouw en Dirk Flier over gebleven. Nieuw in het bestuur zijn R.C. Roose man (voorzitter), H. Versluis (secreta ris), S. v.d. Perk (pennigmeester), Ad Beumer en K. Rozema jr. Van het dagelijks bestuur keren voorzitter Ron Smit, secretaris Erik Kollman en pen- ningmeesteresse Joke Groen niet terug. Smit en Kollman kregen namens de le den een met de hand geschilderd wand- bond aangeboden. Voor het eerst sinds enkele jaren kon het (oude) bestuur een positieve uit komst van de begroting voor het seizoen 1984-1985 aanbieden. Scheidende voor zitter Ron Smit vertelde daarover tegen de Goudsche Courant ‘Ér is dan ook een strak beleid gevoerd en lang niet ie dereen heeft dat het oude bestuur in dank afgenomen. Maar het moest ge beuren, anders zou het er voor Wad dinxveen erg somber hebben uitge zien". Na een serie oefenwedstrijden is zater dag dan ook de voetbalcompetitie beg onnen voor de junioren en pupillen in de KNVB-afd. Gouda. Alle elftallen en teams van Be Fair afd. voetbal hebben hun uiterste best weer gedaan binnen de lijnen van het groene veld. Be Fair A-l verloor in en tegen Schoonhoven met 2-' 1. Door een eigen doelpunt kwam A-l nog wel op een 0-1 voorsprong, voor rust was het echter al 1-1terwijl enkele, minuten voor het eindsignaal, doelman Wilco Vermeij nog eens werd gepas seerd. Ook B-l startte met een neder laag op eigen terrein verloor men met 0-' 1 van Soccer Boys B-L B-2 haalde uit met maar liefst 10-1 werd van Olympia- E-2 uit Gouda gewonnen. Martin de Jong werd topscoorder met 4 goals. Frits Troost scoorde 3x, Theo Versluis 2x en Gerrit Herbert lx, Maurice Hol haalde slechts lx de bal uit het net. Ook dit seizoen zal het A-l elftal van Be Fair-voetbal deelnemen aan het mini- Europa Cup toernooi, waarin het vorig seizoen de halve finales bereikte en door aan het Warnaarplantsoen tegen Woerden A-l, aanvang 19.00 uur. De wedstrijd staat onder leiding van L. v.d. Maak. 0-1. Het doelpunt werd gemaakt door René Moons. WSE speelt Z( Be Fair speelde zaterdag gelijk (1-1) tegen aartsrivaal Spirit uit Ouderkerk aan den IJssel. De Waddinxveense tegengoal werd gemaakt door Peter Konijn. Be Fair speelt zaterdagmid dag uit tegen het Haagse DUNO. Gelijk spel was er ook weggelegd voor Be Fair 3 dat tegen Floreant 2 aantrad (2-2). In de zaterdag-afdeling Gouda was het smullen van de wedstrijd Wad- dinxveen-Oudewater, die door de Waddinxveners met 5-3 werd gewon nen. De “eigen” doelpunten kwamen van Cees Bonefaas (3), Gerard Mollie en Wim den Besten. De zaterdagvoetballers van het uit de vierde klasse gedegradeerde Waddinx veen speelden een doelpuntrijke wed strijd. Tegen Oudewater kwam de thuisploeg binnen een kwartier verrassend op een 0-2 voorsprong. Na vijf minuten scoorde Wim van Egdom 0-1 en even later bracht Eric Saeys 0-2 op het bord. Toen echter werd Waddinxveen wakker en kwam fan tastisch terug. Eerst produceerde Cees Bonefaas 1-2, waarna Gerard Molly de gelijkmaker scoorde: 2-2. Vlak voor rust bracht Cees Bonefaas zijn club zelfs aan de leiding. Hij ver zilverde een strafschop: 3-2. Na rust liep Waddinxveen uit naar 4-2 toen Wim den Besten inschoot. Vijf minuten voor het einde scoorde Cees Bonefaas wederom vanaf elf meter: 5-2. In blessuretijd legde Oudewater de eindstand vast op 5-3. “Informatie" heeft het roodkleurige boekje van de rooms-katholieke voet balvereniging WSE, dat een wegwijzer wil zijn “in het schijnbare doolhof van een voetbalclub". Het boekje bevat in formatie over verschillende zaken, va riërend van training, leiding en begelei ding tot clubblad en contributierege- ling. WSE is opgericht op 9 juni 1948 en had aanvankelijk de naam Èxcelsior. Door dat in Rotterdam al een vereniging was met die naam is WSE ontstaan: Wad dinxveense Sportvereniging Excelsior.. WSE telt nu ongeveer 450 leden en het eerste elftal speelt van 1973 in de KNVB. Op de voorgrond van links naar rechts: M. Kroes, R. v.d. Maas, R. Hoogendoorn en W. Wijnstok. Achteraan staan E. v.d. Oest en E. van Erk. (Foto: Waddinxveen-tennis). WADDINXVEEN - Vorige week don derdag is de eerste ronde van de winter competitie van de Waddinxveense schaakvereniging WSV in het Anne Frank-centrum begonnen. De uitslagen lieten maar liefst 10 overwinningen me zwart zien tegen slechts drie keer wins voor wit en eveneens drie remises. Op het eerste gezicht een merkwaardig re sultaat. maar als men weet, dat wed strijdleider Torenbeek op deze compe titieavond no. 1 van de ranglijst me zwart liet spelen tegen no. 11, no. idem tegen no. 12, enzovoort (zove mogelijk), dan is het resultaat minde vreemd. Het was, alsof het eerste team met zwart spelend tegen het 2e team uit kwam! Flyers-basketbal met sponsorreclame van Verzijl Sport in beeld. Op de achterste rij van links naar rechts: Rijk Meuleman, Hugo S ij laar, Alfred Gerrits, Marco Mak, Peter Zwamborn. Voorste rij v.l.n.r.: Dirk Rijnsbur- ger, Bart Zwamborn, René Hazelaar, Gert Jan Oskam, Klaas Bruins Slot, Mathieu van Litsenburg (coach). 'f

Weekblad voor Waddinxveen | 1985 | | pagina 23