GEMEENTE WADDINXVEEN Modeshow van Papaya Mode Gert Huizer in ’t nieuw i Op vrijdag 4 en zaterdag 5 oktober Jubileum- concert van Voorwaarts in Kruiskerk op surfplank Kraammarkt Geboortewinkel Jonkheid BV Vredesplatform: Informatie- Geslaagd Openbare repetitie Ing. H. Bons: zelfstandig adviesbureau avond De Unie Vrijwilligers Kohnstammschool VERKEER SPOR T EN REC RE A TIE BESTEMMINGSPLANNEN SPREEKUREN VERGADERINGEN BELASTINGEN AMBTSJUBILEUM F. TH. BRENKMAN KUNST EN CUL TUUR TELEFOONNUMMERS/OPENINGSTIJDEN INZAMELINGEN 7-7~ IJ Kies het zekere voor het onzekereKies Kok en Mercedes-Benz. Een ideale en betrouwbare combinatie! 01820-15767 01727-4044 070-210001 Wegafsluiting 12222 01820-24255 13000 13000 O WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 11 SEPTEMBER 1985 <c 01820-16066 010-362244 PLANKIER 22-26. BOSKOOP. TELEFOON 01727-2110/3410 ET Waddinxveen, 11 september 1985. De burgemeester voornoemd, Van der Linden. Uitstel van betaling Belangrijk is dat u daarnaast een verzoek tot uitstel van betaling doet d.m.v. een brief aan de ontvanger der Rijksbelastingen, Post bus 1085, 2800 BB te Gouda. Het kan zijn dat u de aan u opgelegde belastingaanslag(en) wel zoudt kunnen betalen, maar niet binnen de daarvoor geldende ter mijnen. In zo’n geval kunt u zich eveneens wenden tot de ontvanger te Gouda voor het treffen van een betalingsregeling. Bezwaar Voor bezwaren tegen uw aanslag kunt u zich niet tot de direkteur der rijksbelastingen of de ontvanger der rijksbelastingen wenden. Bezwaarschriften moeten gericht worden aan de chef van de afde ling financiën c.a. van de gemeente Waddinxveen. - kleurpotloodtekeningen - polyester beelden Burgemeester C.M. van der Linden: le vrijdag van de maand en na afspraak. Wethouder P.F.J. van Schie: na afspraak. Wethouder L.M. Oosterbroek-Waagmeester: vrijdagmorgen van 10.00-12.00 uur. W'ethouderM. Kraaijestein: na afspraak. Afzetting Noordtunnel In verband met de beschildering van de Noordtunnel zal deze de ko mende weken regelmatig voor alle verkeer worden afgesloten. Getracht zal worden de werkzaamheden dusdanig te plannen dat de tunnel tijdens de spitsuren normaal gebruikt kan worden. De afsluiting zal steeds door middel van borden worden aangege ven. Gemeentelijke diensten Gemeentesecretarie Dienst Openbare Werken en Bedrijven Deze rubriek met officiële bekendmakingen en mededelingen is samengesteld door Gemeente Waddinxveen, Raadhuisplein 1, telefoon 01828-14433 Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. 14433 14433 W ADDINXVEEN - De Waddinx- veense brassband Voorwaarts gaat het 55-jarig bestaan vieren met een jubileumconcert op vrijdagavond 20 september om acht uur in de ge reformeerde Kruiskerk aan de Pas sage. De toegang tot dit door Hed- zer van der Giezen gedirigeerde en mevrouw A. de Ruiter gepresen teerde concert is gratis. Na afloop is er een gezellig samen zijn in Het Trefpunt aan de Sta tionsstraat met dansmuziek van The Paramount Jazzband. WADDINXVEEN - Robert-Jan Maas sen van de Weidezoom is geslaagd voor zijn doctoraal examen economie aan de Erasmusuniversiteit in Rotterdam. WADDINXVEEN- Donderdagavond 12 september om acht uur wordt door de Immanuëlkerkkoor in het kerkge bouw aan de Prinses Beatrixlaan een openbare repetitie gehouden. Commissie Algemeen Bestuurlijke Zaken Dinsdag 17 september 1985, 19.30 uur in het gemeentehuis. Belangrijke agendapunten: Verslag groep Waddinxveen Korps Rijkspolitie eerste halfjaar 1985. Vertegenwoordiging gemeente in particuliere instellingen. Commissie wijkwerk Bomenwijk Woensdag 11 september 1985, in het wijkgebouw. Belangrijke agendapunten: Jaarverslag 1984 commissie wijkwerk Bomenwijk. Bespreking programma. Omzetting commissie. WADDINXVEEN - De spiksplinter nieuwe Waddinxveense geboortewin kel opent haar eerste seizoen met een kraammarkt. Aan de hand van voor lichtingsmateriaal maken vele groepe- Alamiering Brandweer bg-g- Politie Ongevallen Medische hulp Ambulancedienst Telefonische hulpdienst geestelijke en sociale nood Storingsdiensten Gas en elektriciteit Waterleiding (telefoonbeantwoorder) Centrale Antenne Inrichting (CAI) Onroerendgoed-belastingen Binnenkort zullen de aanslagen onroerend-goedbelastingen 1985 worden verzonden. Alle huurders en/of eigenaren van een woning, garage e.d. in Wad dinxveen zullen in elk geval (een) aanslag(en) ontvangen. Kwijtscheldingsregeling Volgens de wet kan een belastingplichtige voor kwijtschelding in aanmerking komen wanneer hij niet in staat is anders dan met bui tengewoon bezwaar de belasting of de volle belasting te betalen. De onroerend-goedbelastingen zijn gemeentelijke belastingen. De gemeente stelt de tarieven vast en bepaalt de hoogte van de aansla gen. Uit praktische overwegingen is echter aan de Rijksbelastingdienst de inning van deze belasting opgedragen. Daarom kunt u kwijt schelding vragen door middel van een brief aan de direkteur der rijksbelastingen, Maliebaan 34, 3581 CR Utrecht. U ontvangt dan een formulier, waarin u allerlei vragen vindt over uw financiële situatie. WADDINXVEEN - Papaya Mode van de Nesse verzorgt op vrijdag avond 4 en zaterdagavond 5 oktober in Party Home aan de Passage een zeer speciale modeshow in Franse sfeer. Getoond zullen worden de nieuwe herfst- en wintercollectie voor dames- en herenmode met bij passende accessoires van “Mieke” in de Passage. De Franse sfeer houdt in dat er gedu rende de avond Franse kaas en wijn zal worden gepresenteerd. De muziek is in handen van een pianist en een dwarsfluitiste. Voor dit mode-scala, waarvoor toegangskaarten uitsluitend bij Papaya Mode verkrijgbaar zijn, is vroegtijdig reserveren noodzakelijk. De prijs bedraagt f. 27,50 per per soon, maar daarvoor bent u dan ook een compleet avondje uit in een heel bijzondere sfeer. Papaya Mode van Gerda Cortvriendt werd 1 maart van dit jaar officieel door burgemeester C.M. van der Lin den geopend. Het modezaakje aan de voet van de Waddinxveense hefbrug beschikt over een uitgezóchte collec tie exclusieve damesmode en spor tieve herenmode. Enkele merken zijn: Weekend, Max Mara, Portobello’s, Boss, Marccain, Mc. Elsky, Ingrid’s, Parami, Lady Arrow en Sketch. Papaya is de naam van een tropische vrucht én groente. Het vernieuwde winkelinterieur van echte bakker Gert Huizer in het winkelcentrum Groensvoorde. (Foto: Sjaak Noteboom). WADDINXVEEN - Ing. H. Bons, van •vic we vorige week berichtten dat hij TABO BV in Waddinxveen had verla ten. heeft zich als zelfstandig construc teur gevestigd aan de Graaf Florisweg 137 te Gouda, onder de naam Advies- buro voor -bouwconstructies, ing. H. Bons, Gouda. Hij verricht advieswerk zaamheden op het gebied van beton-, staal- en houtconstructies voor de bouw, en zijn opdrachtgevers in hoofd zaak vindt hij onder architektenburo’s en aannemingsbedrijven. WADDINXVEEN - Alle Waddinxve- ners hebben inmiddels van de PTT de kaarten van het volkspetionnement te gen de plaatsing van kruisraketten in de bus ontvangen. De plaatselijke Vredes platform Waddinxveen zal de kaarten in de week van 30 september tot 5 oktober ophhalen. ”Dus bewaar ze goed. Stuurt u ze zelf op zet dan het gedeelte met het vignet voor uw raam ten teken dat de ophaler/ster niet meer hoeft te bellen aldus het Vredesplatform. Maandag 16 september is er in café De Unie een voorlichtingsavond voor alle mensen die zich hebben opgegeven voor het ophalen van de kaarten. Deze avond begint om 20.00 uur. Men kn zich nog steeds opgeven bijIneke de Wolff, Peuleyen 174, tel. 15376. Men zoekt nog mensen voor de buitenwijken. 1 te worden in Harderwijk. En op zondag middag zo rond de klok van 16.00 uur zal bekend zijn wie de winnaar is van het Coca-Cola Surfkampioenschap voor Middelbare Scholen 1985. Avondopenstelling Bij wijze van experiment is het bureau Burgerzaken van de gemeen tesecretarie gedurende 1 jaar iedere dinsdagavond geopend voor het publiek van 19.00 tot 20.00 uur. Met nadruk wordt er op gewezen dat deze avondopenstelling alleen het bureau Burgerzaken betreft. Alle overige secretarie-afdelingen zijn ’s-avonds gesloten. MERCEDES-BENZ BESTELWAGENS Commissie Wijkwerk Waddinxveen-Zuid Maandag 16 september 1985, 20.30 uur in het wijkgebouw. Belangrijke agendapunten: Bespreking programma. Jaarverslag 1984 commissie Wijkwerk Waddinxveen-Zuid. Omzetting commissie. Commissie Werkgelegenheid, Bedrijfsleven en Middenstand Donderdag 12 september 1985, 19.30 uur in het gemeentehuis. Belangrijke agendapunten: Gegevens uit Handelsregister over april, mei en juni 1985. Arbeidsmarktoverzicht/bedrijvigheidsoverzicht over mei, juni en juli 1985. Provinciale nota Steunverlening aan individuele bedrijven. Reglement contactman bedrijfsleven - gemeente. WADDINXVEEN - De Prof. Kohn- stammschool voor openbaar MAVO aan de Mauritslaan is één van de deelne mers aan de komende zaterdag en zon dag in Harderwijk bij het Veluwestrand te houden finale van de Coca-Cola surf- kampioenschappen voor middelbare scholen 1985. In totaal zullen dertig teams die een fi naleplaats behaalden tijdens de voor rondes in Hank, Reeuwijk en Krops- wolde (Groningen) strijden om de Co ca-Cola wisselbeker, die vorig jaar tij dens het finale weekend op het Muider- zand (Almere) werd gewonnen door KDC uit Emmen. Deze school die in Kropswolde een finaleplaats bereikte, zal de beker met hand en tand verdedi gen. De dertig teams uit alle delen van Ne derland bestaan uit twee jongens en een meisje of twee meisjes en een jongen. Er wordt gevaren op gelijkwaardig ma teriaal, beschikbaar gesteld door Ten Cate. Deze Ten Cate Runners zorgen voor een sportieve en gelijk waardige strijd. ringen iedereen wegwijs in het doolhof Het belooft een spannend weekend van alles wat met zwangerschap en geb oorte te maken heeft. Men treft aan het Kraamcentrum. Groene Kruis, Moeders voor Moeders, borstvoedingsgroepenzwangerschaps- gymnastiek, het Ivoren Kruis en de bi bliotheek. De kraammarkt wordt gehouden in De Boog, C. Huygenslaan 2 te Waddinx veen. Tijd: donderdagavond 19septem ber van 19.30 uur tot 21.30 uur. Voor vragen kan men terecht bij: Irene van de Haagen, telefoon 15373. Vaste Commissie van advies voor de bezwaar- en beroepschriften Woensdag 18 september 1985, 19.00 uur in het gemeentehuis. Belangrijke agendapunten: Behandeling om 19.00 uur van een bezwaarschrift tegen besluit van burgemeester en wethouders te weigeren vergoeding voor het tref fen van voorzieningen te verlenen o.g.v. de Beschikking geldelijke steun huisvesting gehandicapten. Behandeling om 19.15 uur van een bezwaarschrift tegen besluit van burgemeester en wethouders te weigeren verhuiskostenvergoeding te verlenen o.g.v. de Beschikking geldelijke steun huisvesting ge handicapten. Behandeling om 19.30 uur van het bezwaarschrift van mevrouw J.A. Wielaard te Waddinxveen, gericht tegen besluit van burge meester en wethouders te weigeren vergunning te verlenen voor het Voorbereidingsbesluiten diverse bestemmingsplannen De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend dat ter gemeen tesecretarie, Raadhuisplein 1 te Waddinxveen, op de afdeling Alge mene Zaken en Ruimtelijke Ordening, met ingang van 12 septem ber 1985 gedurende één maand voor een ieder ter inzage liggen de raadsbesluiten van 21 augustus 1985, waarbij wordt verklaard dat herzieningen worden voorbereid van de bestemmingsplannen: 1. ’’Waddinxveen, herziening 1953”, ’’Groenswaard in onderde len” (ged.) en ’’Dorpstraat" (ged.), voor zoveel het betreft het gebied dat globaal begrensd wordt door de spoorlijn Gouda-Al- phen a.d. Rijn aan de oostzijde, door de Sniepweg aan de zuidzij de, door deels de bebouwing van het dorp aan de westzijde en door deels de Kerkweg-West aan de noordzijde 2. ’’Dorpstraat” voor zoveel het betreft het gebied dat begrensd wordt door de Onderweg en de Kleikade, ten westen van respek- tievelijk de huisnummers 31 en 17. 3. "Sportvelden” voor zoveel het betreft het perceel Tweede Bloks- weg 16, zoals die gebieden respektievelijk dat perceel, op de bij die beslui ten behorende situatietekeningen met rode omlijningen zijn aange geven. WADDINXVEEN - Binnenkort star ten in het buurtcentrum De Bonkelaar de activiteiten voor kinderen van 6-12 jaar weer. Voor het begeleiden van een aantal van deze activiteiten heeft men dringend vrijwillig(st)ers nodig (o.a. voor de toneel, kook- en handvaardig- heidsclub). Wie 16 jaar of ouder is en het leuk vindt om een paar uur per week bezig te zijn met het voorbereiden van een club en het begeleiden van een groepje kinderen, neem dan contact op met Ria van Dijk (kinderwerkster De Bonkelaar, telefoon 01828-17272) voor verdere informatie. aanbrengen van een reklamebord aan de gevel van het pand Dorp straat 22-28. Behandeling om 19.45 uur van het bezwaarschrift van mevrouw J.A. Teixeira de Pina-Koolmees te Waddinxveen, gericht tegen de aanschrijving van burgemeester en wethouders het zonder vergun ning gebouwde af te breken. Behandeling om 20.00 uur van het bezwaarschrift van de heer mr. J.A. Verschuur namens mevrouw L.H. Biesheuvel-Broer te Wad dinxveen, gericht tegen het besluit van de burgemeester te weigeren een vergunning te verlenen voor het plaatsen van een zgn. fruitauto maat in cafetaria ’t Smulhoekje. Behandeling om 20.15 uur van het beroepschrift van de heer M.L. Flohil en anderen te Waddinxveen. gericht tegen besluit van de gemeenteraad te verklaren dat een herziening wordt voorbereid van het bestemmingsplan Zuidkade I. Behandeling om 20.30 uur van het bezwaarschrift van de heer mr. L. Bolier, namens de heer J. de Graaf te Bunschoten tegen (fictieve) besluit van burgemeester en wethouders te weigeren standplaats vergunning te verlenen. Behandeling om 20.45 uur van het bezwaarschrift van de heer R.C. Paling, mevrouw M. Kwaak-Smit en de heer A. v.d. Sloot te Wad dinxveen, gericht tegen besluit van burgemeester en wethouders aan de heer Smit, Oranjelaan 30 een bouwvergunning te verlenen. De stukken liggen op de dag der vergadering ter inzage of op andere tijdstippen in overleg met de secretaris van de commissie. WADDINXVEEN/GOUDA - Jonk heid BV, Amsterdam, heeft in het han delsregister van de Kamer van Koop handel en Fabrieken voor Midden-Hol- land laten opnemen dat er ook sprake is van een filiaal aan de Chopinlaan 2b in Waddinxveen. Dit filiaal heeft als handelsnaam Mobil Oil Service Station “Groensvoorde”. Omschrijving bedrijf: verkoop motor brandstoffen, minimarkt, quick-service o.a. olie-verversen en kleinonderh. De heer F. Th. Brenkman, chef van de afdeling financiën ter secretarie, is op 15 september 1985 40 jaar in dienst van de overheid. Ter gelegenheid van dit jubileum wordt aan de heer en mevrouw Brenkman-v.d. Vlugt op maandagmiddag, 16 september a.s. van 16.30 uur tot 17.30 uur in de raadzaal van het gemeentehuis een receptie aangeboden. Deze receptie is voor een ieder toegankelijk. Expositie in de raadzaal van het gemeentehuis Van 31 augustus t/m 21 september a.s. wordt in de raadzaal van het gemeentehuis van Waddinxveen een expositie van werk van beel dende kunstenaars gehouden. Er is werk te zien van: - Victor Honigv.d. Bossche - Marijke van Lis Openingstijden: tijdens kantooruren; donderdag van 19.00-21.00 uur; zaterdag van 13.00-16.00 uur. De expositie is op vrijdag 13 september om 14.00 uur en op maandag 16 september om 14.30 uur gesloten. Sport Overdag In sportzaal ’’Groenswaard” aan de Wingerd start donderdagmor gen 12 september a.s. om 09.30 uur het projekt ’’Sport Overdag”. De organisatie hiervan is, met ondersteuning van de gemeente, in handen van de beide Waddinxveense badmintonverenigingen "Ae olus” en "Florida”. Het projekt is bedoeld voor mensen die overdag de gelegenheid hebben iets aan sport te doen en zonder lid te moeten zijn van een vereniging kennis willen maken met sport, in dit geval badminton. Het gehele seizoen 1985-1986 kan een ieder op donderdagmorgen van 09.30-11.00 uur terecht voor "badminton overdag” in sportzaal "Groenswaard”. Per keer betaalt men slechts f 3,50 (ihcl. eventuele training). De eerste vier weken hoeft slechts 2,50 per keer te worden betaald. In verband met wegwerkzaamheden zal het kruispunt Sniepweg-Es- doornlaan gedurende de week van 16 t/m 20 september 1985 voor al le verkeer zijn gesloten De omleiding zal door middel van borden worden aangegeven. OPENINGSTIJDEN Gemeentesecretarie elke werkdag van 08.30-12.30 uur. Dienst Openbare Werken en Bedrijven: elke werkdag van 08.30-12.00 uur. In de middaguren kunt u alleen dan terecht indien u een afspraak hebt gemaakt. De openbare repetitie staat onder lei ding van de gediplomeerde dirigent Ralph van Vliet. Het koor gaat werken instuderen van J.S. Bach, Melchior Franck, H. Schütz, D. Buxtehude en Anita Kerr, De koffie is gratis. Waddinxveen bij de Coca-Cola surfkampioenschappen voor mid delbare scholen 1985. (Foto: Coca- Cola). WADDINXVEEN - Echte bakker Gert Huizer heeft vorige week na drie dagen verbouwing een geheel ver nieuwde winkelruimte in het winkelcen trum Groensvoorde in gebruik geno men. Het bedrijf, dat in Waddinxveen nog een vestiging heeft aan de Zuidka de, maar ook actief is in Gouda, ging donderdag open. Het publiek nam enthousiast en geïnte resseerd kennis van het vernieuwde in terieur, dat nog beter gericht is op de wensen en verlangens van de klanten. De heropening ging gepaard met een aantal openingsstunten, terwijl er ver der een crossfiets gewonnen kon wor den bij het raden van het gewicht van een superkrentebol. Op het programma van het jubi leumconcert staan enkele speciaal voor brassbands geschreven wer ken, maar ook populaire muziek, zoals ‘‘Music for my love“ van John Miles en “Cossack Patrol“. Tevens zal op deze avond afscheid worden genomen van A. de Graaf die al vanaf de oprichting lid is en vele jaren bestuursfuncties heeft vervuld. De chef van de afdeling Algemene Zaken en Ruimtelijke Ordening ter gemeentesecretarie heeft aan het Prinses Beatrixfonds vergun ning verleend voor een collecte in de periode 16 tot 22 september 1985. Het collecteren dient te geschieden in metalen, verzegelde collecte bussen, terwijl collectanten van een deugdelijk legitimatiebewijs dienen te zijn voorzien. De opbrengst van de collecte wordt ter kennis van het gemeentebe stuur gebracht. H 7' few

Weekblad voor Waddinxveen | 1985 | | pagina 3