Waddinxvener M. Mos Muziekschool begint met koorscholing reikt plaat uit van Die Gouwe Sanghers Kinderdagverblijf in Waddinxveen niet haalbaar EEN ENSEMBLE EN ACHT SOLISTEN aan beeldscherm Vuurwerk BV AMRO-directeur H. Linderhof kandidaat- voorzitter Vlooienweekend Swingende jazz in De Bonkelaar Cursus voor boomkwekers Goudsch Kamer koor zoekt leden J. Grit heeft speciale bril voor werkers Zanggroep Shelter Brugcentrum Vredesweek '85 in Boskoop en Waddinxveen Verkoop van bouwgrond in Zuidplas L. Vermeer Subsidie voor Overlegorgaan Zwakzinnigenzorg in Boskoop Vermoeiend Dirigent al deze mogelijkheid afgezien. maat- 4 Voor hen heeft Rodenstock een brille- glas ontwikkeld, waarmee het wisselend kijken naar een beeldscherm en gege vens minder vermoeiend wordt. Zo is, omdat in veel werkvertrekken geen ide ale verlichting aanwezig of te realiseren is, een absorberende kleur in het boven ste deel van het brilleglas aangebracht. Tevens bevat het glas een groter lees- sègrrieht, dat' bovendien hogfef is ge plaatst. Daardoor krijgt de beeld schermgebruiker een ruimer gezichts veld en hoeven de ogen zich minder Theodora Geraets, viool, Carlos Moer dijk, piano (17 oktober 1985), Odeion Blazerensemble (14 november), Yoeri Egorov, piano (16 januari 1986), Lu- Bij de.Werkgemeenschap Kindercentra Nederland (WKN) is verdere informa- dwig Trio, viool/altviool (13 februari 1986), Abbie de Quant, fluit, Rudolf Jansen, piano (13 maart 1986), Wilbert Haz^'zet, traverso, Ton Koopman, cla- vesimbel (17 april 1986). tie gevraagd over de oprichting van een kinderdagverblijf. Er werden een aan tal publicaties over de inhoudelijke kant beschikbaar gesteld. Met betrekking tot de financiële kant van de zaak het vol gende: WADDINXVEEN - Vrijdagavond 20 september treedt in de hervorm de koffiebar De Schaapskooi aan de Nesse/Kerkweg-Oost op de zanggroep Shelter. De koffiebar is open vanaf kwart voor acht. WADDINXVEEN - De Stichting Streekmuziekschool Waddinxveen aan de Zuidkade begint volgende maand met de nieuwe cursus ’’koorscho- ling”, gegeven door koordirigent Malcolm Hund Davies. Met de nieuwe cursus hoopt de muziekschool in te spelen op de steeds groeiende behoef te koorleden onderwijs te geven om hun hobby op bevredigende wijze uit te kunnen oefenen. De continuiteit zou dan echter ernstig gevaar lopen. Op grond hiervan is van De nieuwe bankier volgt de heer A. van der Roer op, die per 1 oktober 1985 met pensioen zal gaan. De heer Van der Roer is 38 jaar aan de bank instelling verbonden geweest, waar van de laatste 10 jaar als directeur van het AMRO district Gouda. Het repertoire van het Goudsch Ka merkoor omvat werken van ver schillende componisten zoals Schütz, Distler, Bach, Ton de Leeuw, Rutter. Belangstellenden zijn welkom tijdens de repetities, elke woensdagavond, 20.00 - 22.00 uur in het gebouw van de O.B. de Schakel, Mercatorhof 7 te Gouda (Bloemendaal). GOUDA Het Goudsch Kamerkoor, waarvan ook Waddinxveners lid zijn, zoekt nieuwe leden. Secretaresse Yvonne Langbein (tel. 01820-35837) vertelt dat het koor moet uitgroeien tot 16 a 20 leden. WADDINXVEEN - De heer H. Lin derhof van Verbakel Mode staat kan didaat voor het voorzitterschap van het winkelcentrum Brug. Hij zal de plaats innemen van de afgetreden voorzitter G.P. Kraijestein. Omdat ook Gouwenaar A. de Bruijn had besloten een punt te zetten ach ter het secretariaat is dit werk over genomen door H. de Bas. Deze fun geert tevens als waarnemend voorzit ter. Het ligt namelijk in de bedoeling op de in november te houden najaars vergadering van het winkelcentrum Brug definitief een nieuw bestuur te kiezen. Daarin zal dan ook zitting genomen worden door H. Scholtes. Inhoudelijk vraagt dit een andere aan pak: er moet in het centrum worden ge geten en geslapen. Daarbij zal, naarma te de leeftijd lager ligt, de groep per leidster kleiner worden. Ook aan de ruimte worden andere eisen gesteld. De ervaringen in Rotterdam leren, dat het- 2 af te raden is halve-dagopvang en péti-l terspeelzaal samen te nemen.. Het rit me binnen beide soorten opvang is ver schillend, dat leidt tot onrust bij kinde ren van de halve-dagopvang. WADDINXVEEN - De Vredesweek 1985 - dit jaar van zondag 22 tot en met zondag 29 september - zal zowel in Waddinxveen als in Boskoop niet onop gemerkt voorbij gaan. In Waddinxveen wordt donderdagavond 26 september tussen zeven uur en half acht een stilte- kring gehouden in het winkelcentrum De Passage en in Boskoop staat een dis cussie op het programma in het gebouw De Stek op maandagavond 23 septem ber om acht uur. WADDINXVEEN/GOUDA - Van het districtskantoor van de AMRO- bank in Gouda, waaronder ook de vestiging Waddinxveen aan de Julia na van Stolberglaan valt, is drs. W.F. A.A.M. Mols (42) benoemd tot di recteur. WADDINXVEEN - Twee particulie ren kunnen van de gemeente grond ko pen voor de bouw van een huis in de woonwijk Zuidplas. B. en W. hebben de gemeenteraad voorgesteld in te stemmen met de grondverkoop daar voor. In de eerste plaats heeft de ge meente overleg gevoerd met de heer L.J.M. van Dijk, Landmanshof 29 te Hendrik Ido Ambacht over de verkoop aan hem van een perceel bouwgrond ge legen in de Zuidplas. Overeenstemming is bereikt over de verkoop van een per ceel bouwgrond ter grootte van circa 560 m2, voor de prijs van f. 112.000,- excl. BTW. Voorzitter Verweij was zeer in zijn nop jes met de plaat en haalde daarbij dirigent Aad Vos voor het voetlicht. Verweij vergeleek de samenwerking van het koor met de dirigent als een huwelijk, waarbij de plaat het kind, de bekroning van het huwelijk was. Nadat Verweij de plaat ook nog over handigd had aan Reinders, Verweij en Broekman, konden ook de vele bezoe kers van de receptie kennis maken met het nieuwste produkt van Die Gouwe Sanghers, Galasuccessen. Een plaat die alleen al door de schitterende hoes de prijs van 19,95 ten volle waard is. De concerten worden gegeven in de raadszaal van het gemeentehuis. Losse plaatsen f. 10,- (C.J.P. en pas 65+ f. 7,50), abonnementen f. 45,- (C.J.P. en Pas 65+ f. 35,-. Verkoop van plaatsbe wijzen vanaf 7 oktober op het gemeen tehuis, bureau Burgerzaken, op werk- Mos zorgde tijdens deze overhandi ging nog onbewust voor enige hilariteit door het motto van de Boskoopse boomk wekers aan te halen en te verkla ren: ’’Boomkwekers doen het in het groen. Maar wat doen ze in het groen, nou. zingen”, aldus Mos, die wat hulpeloos om zich heen keek toen deze opmerking in de zaal een lachsalvo ver oorzaakte. M. Mos prees de plaat als een uitzon derlijk goed stuk werk. De Vredesweek is bedoeld als bezin ning, bemoediging en verdieping voor hen die af willen van het geweld in de wereld. In deze week valt in Boskoop de nadruk op een gesprek over problemen, rond oorlog en vrede. Pater M. Vijver berg leidt een discussie over het onder werp ’’Omgaan met de conflicten en we gen tot verzoening”. Dat gebeurt in De Stek aan de Puttelaan in de Snij del wijk op maandagavond 23 september om acht uur. In Waddinxveen ligt het accent op de er varing samen bezig te zijn, niet alleen te staan. Hier wordt op donderdagavond vaak jn te ste][en 26 september een stiltekring gevormd in De Passage van 19.00 uur-19.30 uur, ge volgd door een avondgebed in de Kruis kerk eveneens in De Passage. Aanvang 19.45 uur. WADDINXVEEN/GOUDA - Bij Transportbedrijf J. Hoogendoorn BV, Waddinxveen, is als directeur uitgetre den L. Vermeer. Deze wijziging stamt uit 1975, maar is nu pas verwerkt in het handelsregister van de Kamer voor Koophandel en Fabrieken voor Mid- den-Holland. opgenomen in een geheel van planning van vormen van kinderopvang; van so- ciaal-culturele activiteiten en schappelijke dienstverlening; Rijkssubsidie moet niet worden uitge sloten, er zal aan een plan voor kinder opvang moeten worden gewerkt; Er moet een Gemeentelijke Werk groep Kinderdagverblijf worden inge steld, waarin vertegenwoordigers van verschillende groeperingen zitting die nen te nemen. Het plan van de werkgroep is nimmer uitgevoerd. Eén van de leden van de werkgroep heeft verteld dat de finan ciële mogelijkheden of beter het gebrek aan mogelijkheden, de zaak op de lange baan heeft gebracht. Het rapport is te veel vanuit een ideaal-situatie, die een paar jaar geleden nog reëel was, gesch reven. De eisen die aan de inrichting en bemanning van een dergelijk verblijf gesteld worden, brachten grote kosten met zich die niet gedekt konden wor den. dagen tussen 8.30 uur en 12.30 uur,. Tijdens deze uren is ook telefonisch re serveren mogelijk (01828-14433) en vanaf een half uur voor de aanvang van elk concert. Uitsluitend abbonementen kunnen uiterlijk 3 oktober 1985 ook worden besteld door overschrijving van het verschuldigde bedrag op giroreke ning nr. 182466, t.n.v. beheerder leges- kas, gemeente Waddinxveen, onder vermelding van ’’Kamermuziekconcer ten”. Abonementen worden na ont vangst toegezonden. WADDINXVEEN - Opticien J. Grit in het winkelcentrum "de Passage” is ge start met de verkoop van een speciale bril, bestemd voor mensen die aan een beeldscherm werken. De bril - zo is in een persmededeling meegedeeld - is ge maakt door de bekende Westduitse bril lenfabrikant Rodenstock. In Nederland werken naar schatting zo’n 300.000 mensen met een beeld scherm. Gebleken is dat zij sneller ver moeid raken dan collega’s die niet met dergelijke apparatuur behoeven om te gaan. Onderzoek heeft uitgewezen dat bijvoorbeeld een datatypiste per werk dag gemiddeld 30.000 maal van blik ver wisseld. tussen beeldscherm, toetsen bord en de te verwerken gegevens. De ogen moeten zich op die manier elke twee seconden instellen op een andere kijkafstand en vaak een andere belich ting. Vooral voor ouderen en mensen die al een bril dragen is dat een flinke belasting. Het hoogtepunt van de bijeenkomst moest toen nog volgen, namelijk de presentatie van de nieuwste LP ’’Gala successen”. De eerste LP werd overhandigd door muziekrecensent M. Mos uit Waddinxveen aan de voor zitter van Die Gouwe Sanghers, Leo Verweij. WADDINXVEEN - Op verzoek van nieuwe bewoners in de woonwijk Zuid plas, maar ook omdat het raadzaam wordt gevonden meer activiteiten in de sfeer van kinderopvang ter hand te ne men is de Stichting Behartiging Belan gen Waddinxveense Peuterspeelzalen gaan werken aan het project gastouder- opvang Het project wordt omschreven en toe gelicht in een helder geschreven en za kelijk gestelde nota, die het door drs. A. van Holsteijn voorgezeten stich tingsbestuur recent aan het gemeente bestuur toezond. In de nota is ook aandacht voor de Wad dinxveense PvdA-onderzoek “Kinder dagverblijf en buitenschoolse opvang" in 1981. De plaatselijke werkgroep con stateerde, dat door een aantal maat schappelijke veranderingen de behoef te aan kinderdagverblijvenis toegeno men. Het betreft hierbij veranderingen in de woon- en leefsituatie, de maat schappelijke positie van het gezin en met name van de vrouw daarin en de op vattingen over de opvoeding van de kin deren. WADDINXVEEN - Op de foto’s pi anist Yoeri Egorov en violiste Theodora Geraets, twee van de acht solisten en een ensemble, die dit seizoen zullen op treden in de nieuwe reeks kamermu- ziekconcertern in de raadzaal van het Waddinxveense gemeentehuis. De complete serie ziet er zo uit: Waddinxveen telt in haar omgeving ca. 16 koren waaruit blijkt dat zang als hob by met enthousiastme beoefent wordt. De scholing van koorleden is echter een terrein binnen het muziekonderwijs wat nog maar kort aandacht heeft gekregen. Het initiatief van de muziekschool is in navolging van verschillende andere mu ziekscholen en is bedoeld om onderwijs te geven aan koorleden individueel en eventueel ook aan het gehele koor tesa- men. Dit onderwijs omvat vakken als noten- kennis, solfège, zangonderricht en stijl/ literatuur en is bedoeld als aanvulling en steun voor het werk wat koorleden ver richten. Ook mensen die belangstelling hebben om te gaan zingen kunnen aan de cursus deelnemen en er hun profijt uit trekken. Tevens opent de muziek school de mogelijkheid voor koorlei ders en aspirant-koorleiders een cursus ’koorleiding’ te volgen. Een plaats van één kind op een dagver blijf kost op jaarbasis f. 10.000,-; De verdeling van kosten is globaal als volgt: 60% Rijkssubsidie, 20% Ge- meentesubsidie, 20% ouderbijdrage; Het ministerie van WVC is slechts in zeer geringe mate bereid nieuwe initi atieven op het terrein van kinderopvang financieel te ondersteunen. En als men dat doet, betreft het projecten buiten de Randstad; Voor de inrichting van een dagverblijf kan een beroep worden gedaan op fond sen. Op basis van deze informatie is de stich ting tot de conclusie gekomen, dat een kinderdagverblijf op dit moment finan cieel niet haalbaar is. Wel is overwogen de personeelskosten (de grootste kos tenfactor) te “drukken" door de inzet van mensen met behoud van uitkering., der zijn leiding kwamen drie grammo foonplaten tot stand. Ook gaf hij ver schillende cursussen in het buitenland. De nieuwe cursus aan de Waddinxveen se Muziekschool biedt interessante mo gelijkheden voor mensen die hun hobby ’zingen’ op positieve wijze uit willen breiden. Op grond van ervaringen elders, spreekt men de verwachting uit, dat als er een kinderdagverblijf is, er een sneeuwbaleffect zal optreden. In dat rapport werd verder aandacht besteed aan de eisen die aan de accomodatie en het personeel kunnen worden gesteld. Ten aanzien van mogelijke Rijkssubsi- diering, werd gewezen op de eisen die in de Rijksbijdrageregeling Kinderdag verblijven zijn gesteld. De werkgroep kwam aan het slot tot een aantal aanbevelingen: Er is behoefte aan een kinderdagver blijf in Waddinxveen; gewenste capaci teit van 30 kinderen; Een kinderdagverblijf dient te worden Verder is overleg gevoerd met de heer R.A. Snijders, Struisgras 25 te Gouda over de verkoop aan hem van een per ceel bouwgrond gelegen in de Zuidplas. Overeenstemming is bereikt over de verkoop van een perceel bouwgrond ter grootte van ca. 600 2 voor de prijs van f. 120.000,- exkl. BTW. Overigens werd niet alleen C.A. van Gemeren gehuldigd, want de een na de ander kreeg een penning, een oorkonde of een erespeld. Burgemeester J. H. Reinders was de eerste die uitpakte. Na in zijn toepraak gememoreerd te hebben aan het belang rijke jaar van oprichting (bevrijdings- jaar) en aan de duurzaamheid en vastheid van het koor, dat hij ”de trots van Boskoop” noemde, deelde Rein ders mee dat het college van burgemeester en wethouders besloten had om Die Gouwe Sanghers de ere penning van de gemeente Boskoop toe te kennen wegens de grote culturele ver dienste van het koor. Hoewel het eigenlijk de taak was van de burgemeester van Hazerswoude, maar deze was helaas door de griep geveld, mocht burgemeester Reinders C. A. van Gemeren uit Hazerswoude de koninklijke onderscheiding uitreiken. D. van Veen, die namens het gewest Zuid-Holland van het Koninklijk Ne derlands Zangersverbond sprak, noemde het zingen een positieve bezig heid die de saamhorigheid bevordert. ’’Meestal worden mannen niet op erg jeugdige leeftijd lid van een mannen koor, maar als ze eenmaal lid zijn dan blijven zij dat ook”, aldus Van Veen, die het uitzonderlijk noemde dat er zoveel leden al sinds de oprichting bij Die Gouwe Sanghers zijn. Voor die ’’verdienste” kregen zes koorleden de zilveren draagspeld van de KNZV op- géspeld, te weten de heren Van Barlingen, van Eeuwen, Geers, Hout man, Oppelaar en Van der Willik. Na Van Veen was het de beurt aan de vertegenwoordiger van het hoofdbe stuur van de KNZB, de heer P. Smit, die evenals in een eerder stadium burge meester Reinders even stilstond bij het jaartal van oprichting, 1945. Ook het hoofdbestuur had gemeend sommige (bestuurs)leden van Die Gouwe Sang hers te moeten huldigen. Om met Multatuli te spreken, ”ik vrees dat mijn verhaal eentonig wordt”, want er wer den nog vele anderen gehuldigd, namelijk de heren Van Barlingen, Van Gemeren en Oppelaar. De leiding van beide cursussen is in han den van koordirigent Malcolm Hund Davies. In Wales opgegroeid, volgde Malcolm Hund Davies zijn opleiding aan de Universiteit van Southampton waarna hij naar Nederland kwam en zijn studie voortzette aan het Konink lijk Conservatorium in Den Haag. In 1977 werd hij Director of Music bij de Anglicaanse Kerk in Den Haag en in 1978 werd hij aangezocht als koorlei ding van het ’British Choir’. Beide ko ren voerden verschillende werken uit gecomponeerd door hun dirigent. On- WADDINXVEEN/BOSKOOP - Bij voldoende belangstelling zal de komen de winter is Boskoop de cursus ’’Intro ductie Agrarisch Bedrijfsbeheer” (I.A.B.) worden gehouden. De cursus is bedoeld voor personen die een Lager Agrarische School hebben gevolgd of een gelijkwaardige opleiding of een E.V.A.V.-cursus. Voorts moet een deelnemer minstens 19 jaar zijn en mi nimaal twee jaar praktijkervaring heb ben. De cursus wordt georganiseerd door de sociaal-economische voorlich ting van de landbouworganisaties in sa menwerking met de Chr. Lagere Tuin bouwschool te Boskoop. Aanmelding dient voor 5 oktober te ge schieden bij bovengenoemde school (tel. 01727-3456) of bij de cursusleider P. Koedijk, S.E.V.-er bij de C.B.T.B. West Nederland te Heemstedetel023- 281353. Het doel van deze cursus is een goed in zicht te krijgen in het bedrijfsgebeuren door het leren gebruiken van de fiskale boekhouding en het zelf bij houden van bedrijfsgegevens. Daarnaast zal aan dacht 'worden besteed aan de financie ring van het bedrijf, beloningsvormen en de organisatie en afzet. De cursus wordt gegeven op 16 donder dagmiddagen in november, december, januari en februari, kosten ca. f. 140,-. Deze cursus is ook bedoeld voor vrou wen en voor medewerkers op de bedrij ven. Het volgen van de cursus geeft on der bepaalde voorwaarden recht op toe lating tot de E.V.T.O. cursus (Econ omische vorming Toekomstige Onder nemers). De Waddinxveense muziekrecensent M. Mos reikt de nieuwe langspeelplaat van Die Gouwe Sanghers uit aan voorzitter Leo Verweij. (Foto: Cees Bakker). WADDINXVEEN - Het college van Burgemeester en Wethouders heeft de volgende week woensdagavond verga- Jelly Roll derende gemeenteraad gevraagd er mee in te stemmen het Regionaal Orgaan Zwakzinnigenzorg Zuid-Holland Oost in Gouda dit jaar met f. 897,- te subsi diëren en een subsidie van f. 1.091,95 voor 1986 te betrekken bij de begro tingsbehandeling dit najaar. Volgens het overlegorgaan zijn deze subsidies nodig om de activiteiten te kunnen voortzetten. B. en W. laten de raad weten positief te staan tegenover de door dit orgaan ontplooide activitei ten ondermeer op het gebied van de coördinatie van de zorg voor verstande lijk gehandicapten in deze regio. Door gebruik te maken van vrijwilligers is de ze instelling er in geslasgd de kosten van de exploitatie zo laag mogelijk te hou den. Desondanks kan men niet ontkomen aan een nadelig exploitatieresultaat, dat het bestuur denkt te kunnen dekken middels gemeentelijke bijdragen afge stemd op inwonertal. Met de benoeming van de nieuwe districtsdirecteur zal het manage mentteam van het AMRO district Gouda als volgt zijn samengesteld: drs. W.F.A.A.M. Mols, districtsdirec teur; drs. A.L. van Wijlen, Hoofd Za ken Relaties; H.J. Koopmans, Hoofd Particuliere Relaties; J. Gorter, Hoofd Operations en G.J.M. Ver kerk, Districtspersoneelfunctionaris. Het Zuidhollands overleg Kindercentra (ZDK) heeft gewezen op de mogelijk heden die halve dagopvang biedt. Met name in Rotterdam zijn er een aantal peuterspeelzalen die zich omvormen tot centra voor halve-dagopvang. Daar waar peuterspeelzalen z‘n 2,5 a 3 uur open zijn, bieden centra voor halve- dagopvang ouders de mogelijkheid hun kind voor 4 a vijf uur per dag onder te brengen. WADDINXVEEN/GOUDA - Van Organisatie Adviesbureau Vuurwerk BV, Waddinxveen, is het zakenadres Hem. Hemmerbuurt 100, Hoorn ge worden. Dit blijkt uit een wijziginhg in het handelsregister van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Mid- den-Holland. De bezetting: Rob van de Broek (trompet), Gerard Dekkers (klarinet), Hans de Keizer (trombone), Piet Blokzijl (piano), Wim van Asperen (banjo), Hans Buijtelaar (tuba), Aart Hoogerdijk (drums). BOSKOOP - De jubileumviering van "Die Gouwe Sanghers” is nu pas echt goed begonnen. Op zaterdag 14 september werd namelijk tijdens een druk bezochte receptie in Florida de eerste LP ’’Galasuccessen” door muziekrecensent M. Mos overhandigd aan Leo Verweij, voorzitter van Die Gouwe Sanghers. Deze haastte zich vervolgens om platen te overhandigen aan dirigent Aad Vos, aan erevoorzitter burgemeester J. H. Reinders, aan beschermheer W. Verweij en niet te vergeten aan huispianist Hans Broekman. Tijdens deze feestelijke bijeenkomst kreeg Gouwe Sangher C.A. van Geme ren uit Hazerswoude de zilveren eremedaille behorende bij de Orde van Oranje Nassau, door burgemeester Reinders opgespeld. Dit vanwege zijn veertigjarig lidmaatschap en zijn bij zondere verdienste in het bestuur van Die Gouwe Sanghers. Op basis van een landelijk onderzoek van de Werkgemeenschap Kindercen tra Nederland (WKN), reacties op pu blicaties over mogelijke oprichting van een kinderdagverblijf alsmede adver tenties, waarin opvang mogelijkheden worden gezocht, de werkgroep tot de conclusie dat de wenselijke capaciteit van een dergelijke centrum op 25 a 30 mensen komt te liggen. WADDINXVEEN In het buurt centrum De Bonkelaar aan de Beu kenhof in Waddinxveen treedt zater dagavond 21 september om negen uur op The Emperior Frisco Jazz Band. Toegangsprijs vijf gulden (CJP- houders en 65-plussers drie gulden). The Emperior Frisco Jazz Band repe teerde in maart 1984 voor het eerst. Oprichter en geestelijk vader van het orkest Hans de Keizer (Emperor!) had als voornaamste doel voor ogen een eigen interpretatie te geven van de New Orleans jazz uit de jaren twintig. Hij zocht voor zijn formatie een aantal “gelijkgerichte geesten” en samen met hen begonnen de vertol kingen van de stukken, zoals die wer den gespeeld door de bands van King Oliver, Louis Armstrong en J Morton, terwijl zijdelings tevens een “graantje wordt meegepikt” van het repertoire Van de blanke Original Di xieland Jazz Band en de New Orleans Rhythm Kings. Koordirigent Malcolm Hund 'Davies. BOSKOOP Zaterdag 21 september (10.00-16.00) en zondag 22 septem ber (11.30-17.00 uur) wordt erin de Beurshal Florida in Boskoop weer een vlooienweekeinde gehouden. Hier proberen twee dagen lang 140 particulieren hun overtollig huisraad, verzamelingen en curiosa aan de man te brengen. Het vlooienweekeinde wordt elk derde weekeinde van de maand gehouden. De toegangsprijs bedraagt twee gulden (65-plussers f. 1,-, kinderen onder begeleiding gratis). De heer Mols kwam in 1967 bij de AMRO-bank en vervulde diverse functies in het kantorennet. Tot voor kort was hij als Hoofd Zaken Relaties verantwoordelijk voor de dienstverle ning aan het bedrijfsleven in het dis trict Dordrecht. De heer Mols zal zich met zijn gezin in Gouda vesti gen.

Weekblad voor Waddinxveen | 1985 | | pagina 11