Comité van aanbeveling tegen plaatsing kruisraketten Schade aan uw auto vereist deskundige reparatie. Waterleiding doorgespoeld R. v.d. Velden Oud-Waddinxvener mededirecteur ir. B. van Dam Stuurman BV B. en W.Nee tegen Stichting Meubelstad Kinderwerk De Bonkelaar Brands Wolff scoort acht Winterbeurs kinderkleding in De Bonkelaar Afvloeiings regeling leerkrachten Feestavond Meeting in Haastrecht GRONDRUIL VOOR BOUW 200 Fietsers met De Gouwebloem WADDINXVEEN - Aan de fietstocht van de Stichting De Gouwebloem heb ben zaterdag ruim 200 mensen deelge nomen. De kwisvragen hadden als volgt beantwoord moeten worden: 1. spoor boom, 2. Rietvink, 3. Rietveld, 4. 1931, 5. Essen en Wilgen. 6. Onderwijzer, 7. Twee, 8. Vijf vingers en 9. 14 over één. PTT-CENTRUM procent groei (76) overleden ’’Ouder in jaren, het zij zo. Ouder in spirit echter, never! Waddinxveens echtpaar wint reischeques met Prijzenfestival Lichtreclame Reclamebord Subsidies Gebakkraam Meubelshow Schoolzwemmen Grondverkoop Visvergunning Herinnering Overleg Heel wat gebeurd Model-regeling Functies Ifocwa FOCWA, GLASBEEK Bep Vermey Winkels blijven op zondag dicht van meubeltoonzalen op een zondag in de maand oktober van ieder jaar (voor 1985. zondag 13 oktober 1985). Andere B. en W. besluiten zijn: Aan de Houtkampgroep Leiderdorp is over het jaar 1985 een subsidie van f. 195,- toegekend. Ten behoeve van de 7 augustus 1985 georganiseerde Goveka - Goudse Vee- en Kaastentoonstelling - is een subsidie van f. 100,- toegekend. Aan Muller Friesland Beheer BV te Temaard is een perceel bouwgrond aan de Oostpolderweg van circa 910 m2 verkocht. Besloten is het busvervoer ten behoe ve van het schoolzwemmen in het schooljaar 1985/1986op te dragen aan Aan mevrouw C. Boersma-Sterren- burg te Apeldoorn is een tijdelijke standplaatsvergunning voor een Oud hollandse gebakkraam verleend ten behoeve van de periode van 7 tot en met 26 oktober 1985 op het parkeer- terrrein Juliana van Stolberglaan/ hoek Kerkweg-Oost. Aan de heer H. van Duijn te Katwijk aan Zee is vergunning ten behoeve van het venten met vis op de dinsda gen verleend. ”De Snelle Vliet” te Hardinxveld/ Giessendam. Aan de Stichting Meubelstad is toe stemming verleend de meubeltconza- len van de deelnemers op Tweede Kerstdag 1985 geopend te hebben. Theo den Boon André de Bruin Marius Erkelens Paul van Gessel M. Groenendijk Saliha Ben Guedda Herman Heller Jan Hiele'ma Loes Huis in ‘t Veld Martin Kraaijestein Dikkie Kuyt L.W.J. Lazeroms Ton de Leeuw den Bouter Anke Mensink Herman Rottschafer Bert de Rijke Pim Schouten Arie Slinger Leontine Vader Donald v.d. Weide Ineke de Wolff Bert Woudenberg Henry ten Zijthoff Annie Veldwijk M. Verhoog Marokkaanse leerkracht Bestuurslid Hout- en Bouwbond FNV Beeldend kunstenaar Wethouder PvdA Huisvrouw Kunstschilder Directeur Leon van Gelderschool Aan Harwa Tapijtservice te Wad- dinxveen is vergunning verleend ten behoeve van een reclamebord tegen de luifel van perceel Groensvoorde 12. Th.G. Blom Marie Boere Aan Baan’s Meubelen te Waddinx- veen is vergunning verleend tot het aanbrengen van een lichtreclame aan het pand Zuidkade 110. Zelfs de kleinste botsing kan vitale delen van uw auto beschadigen, wij kunnen deze opsporen en repareren. Met een veilige auto neemt u daarna weer aan het verkeer deel. FOCWA kenmerk voor vakwerk. Autoschade reparatiebedrijf Noord kade 24 2741 EV Waddinxveen Tel. 01828-12588 cenmerk voor vakwerk Rector Samenwerkingsschool voor HA VO en Atheneum Fractielid PvdA, gemeenteraad Waddinxveen Directeur Klaas de Vriesschool Penningmeester PPR, afd. Waddinxveen- Boskoop Journalist Sociaal-cultureel medewerker de Bonkelaar kunnen tegen houden op in de week van 30 september tot 4 oktober. Meer dan 100 Waddinx- veners gaan hiervoor op pad. Het gevormde comité van aanbe veling doet een beroep op ieder een die zijn/haar kaart nog niet heeft ingestuurd, alsnog het volks- petitionnement te tekenen. De le den van het comité zijn van me ning dat ook uw handtekening 48 kruisraketten uit ons (and kan houden. Zij vragen alle andere Waddinxveners met klem na te denken over de kernbewapening. WADDINXVEEN - Bij het Waddinx- veense architectenbureau Stuurman Partners BV aan de Brugweg, waar directeur T.W. Verweij (57) vorige week een koninklijke onderscheiding kreeg, is de heer R. van der Velden benoemd tot mededirecteur. Dat meldt het Reeuwijkse reclamebureau PR-Unit BV in een persbericht. Stuurman Partners BV werd in 1911 door ereburger P.D. Stuurman opge richt. Directeur Verweij werkt er al 40 jaar. te zoeken en te vinden die leiden tot een kansrijke beroepsuitoefening. De uitdaging aandurven en ook aan kunnen”. Die woorden sprak de jubilerende ar- chitekt T.W. Verweij (57) van de Sta tionsstraat nadat hij vorige week dins dag in zijn kantoor van het architekteu- bureau Stuurman Partner BV aan de Brugweg door burgemeester C.M. van der Linden was benoemd tot ridder in de orde van Oranje-Nassau. ”Wij verwachten dat de gehele operatie begin november beëindigd zal zijn. In de straten van de wijk, waar omgeroe pen wordt, moet in de week (overdag) rekening worden gehouden met ver minderde druk en sterk verkleurd wa ter. Om deze redenen adviseren wij niet Een koninklijke Onderscheiding die de man die 40 jaar geleden in dienst trad van het in 1911 door Waddinxveens ere burger P.D. Stuurman begonnen be drijf sprakeloos had gemaakt. "Daar voor ontbreken mij de juiste woorden om los van ook mij niet vreemd zijnde menselijke ijdelheid uiting te geven van mijn trots, dankbaarheid en voldoe ning. Ik volsta dan ook met een éénvou dig te zeggen: Dank u wel, majesteit!”, aldus de jubilaris tot zijn medewerkers/ sters, vrienden en kennissen. Wetend dat mensen die de neiging heb ben terug te blikken op het punt staan oud te worden kon Theus Verweij - ar- chitekt, maar ook bezig geweest voor schoolbesturen, jeugdschaken en Vox Jubilans - de verleiding niet weerstaan even om te kijken. ”Als pas begonnen jong broekie”, zo bracht hij in herinne ring, "fietste je toen naar je werk. Op een keer had het hevig gesneeuwd en op de smalle weg in Reeuwijk lag een enor me berg opgewaaide sneeuw. Ik kon daar weliswaar omheen fietsen, maar verkoos er dwars doorheen te gaan. Dat mislukte, terugkerend en opnieuw een Veertig jaar actief zijn voor dit rasechte Waddinxveense architektenbureau be tekende voor de gedecoreerde Wad- dinxvener gemiddeld 60 uur per week werken om 40 uur per week effectief aan de slag te kunnen zijn. De man die zijn levenlang al toespraken hield bij eerste palen, steenleggingen en wat dies ”Wij zullen ons commerciële inzicht nog verder moerten verdiepen en ons hard moeten maken teneinde dat deel dat tot de aktiviteiten van het architek tenbureau behoort - en momenteel door derden getracht wordt over te nemen - te behouden. De bewaking van de bege leiding van het totale ontwikkelingspro ces behoort tot het takenpakket van een goed architektenbureau. Beleidsvoor- bereidend advieswerk, haalbaarheids onderzoeken, kostendeskundigheid, bouwmanagement: Het hoort er alle maal bijEn, ik zeg u - en dat is niet pre tentieus - architektenbureau Stuurman is zo’n bureau. En zal het blijven ook!” te wassen op die dagen, aldus het water leidingbedrijf De Rijnstreek. Erop gewezen wordt dat de ijzer en mangaandeeltjes normaliter in elk lei dingnet voorkomen en dat ze uit het oogpunt van volksgezondheid absoluut ongevaarlijk zijn. Grote concentraties ijzer en mangaan maken het water ech ter troebel en veroorzaken verkleuring van bijv, het wasgoed. Om - ongewen ste - stoffen kwijt te raken, worden in het leidingnet brandkranen en vaste spuien geopend, zodat een extra stro ming ontstaat, waardoor de losse deel tjes worden meegesleurd en afgevoerd. Directeur T. IV. Verweij van Stuurman BV. (Foto: Archief). meer zij schroomde de mens achter de manager niet. Het hoe en waarom van de architektonische verschijningsvorm, het feitelijke bouwproces en de gelijke werden gewisseld voor gevoelens van emoties. Theus Verweij:: ”Dan raakt het je sterkste kanten, maar ook je zwakke. Wat dat laatste betreft: Ook ik ben als mens geboren na de zondeval, maar dat zal - zeker degene die mij goed kennen - niet ontgaan zijn. Het zou hypocriet zijn te zeggen dat mijn verwachtingen over hetgeen mij te wachten stond, niet Voorzitter PvdA, afd. Waddinxveen Logopediste, afd. logopedie van GG en GD Midden-Holland WADDINXVEEN - Voor de bouw van een PTT-voorsorteercentrum aan het Stationsplein/Stationsstraat is een gron druil met toegift van 10 mille nodig met de Staat der Nederlanden. B. en W. hebben de volgende week woensdag avond vergaderde gemeenteraad voor gesteld over deze zaak een besluit te ne men. De PTT (Staat der Nederlanden) ver werft nu 183 vierkante meter grond en de gemeente krijgt weer de beschikking over 320 vierkante meter. Dat brengt de gemeente f. 30.825,- in het laatje. Op de aangekochte grond zal een parkeerter rein worden aangelegd. Namens het college is overleg gevoerd met de Centrale direktie der PTT inza ke de grondtransactie, noodzakelijk voor de bouw van een voorsorteercen- trum aan de Stationsstraat. Overeen stemming is bereikt over een grondruil waarbij de PTT een bedrag van f. 225,- per m2 (excl. BTW) zal betalen voor de meerdere te verkrijgen oppervlakte. Bovendien zal de PTT de inrichting van het door de gemeente te verkrijgen per ceel betalen, zijnde f. 40.000,- (exkl. BTW), alsmede het onderhoud hiervan afkopen voor f. 10.000,- (exkl. BTW). ”De prijs van f. 225,-per m2 exkl. BTW voor de meerdere door de PTT te ver krijgen oppervlakte is reëel in relatie tot de hoogte van de bijdrage ineens voor de inrichting van het door de gemeente te verwerven perceelgedeelte ad. f. 40.000,-, alsmede de betaling van de af koopsom ad. f. 10.000,- voor het onder houd van de bestrating van het door <X gemeente te verwerven perceelgedeel te. Met het overeengekomene, inclusief de ontbindende voorwaarde bij het niet verlenen van de benodigde vergunnin gen, kunnen wij instemmen,” aldus het college van B. en W. WADDINXVEEN - De accountants- keten Brands Wolff, met in Waddinx veen een vestiging aan de Dorpsstraat, heeft vorig jaar een omzetstijging ge boekt van 8%. De maatschap, die 18 kantoren verspreid over het hele land heeft, meldt dit in de eigen nieuwe uit gave ”B W Bulletin”. De omzet van Brands en Wolff in het boekjaar dat eindigde op 31 december 1984, bedroeg f. 31,2 miljoen. De pers oneelsbezetting steeg tot 330 mede werkers. In een overzicht van de Nederlandse ac- countantsmarkt dat is gepubliceerd in het mei nummer van ’International Ac counting Bulletin’ staat Brands Wolff op de elfde plaats. Het vakblad meldt dat de dominante positie van de vijf kantoren hen de laat ste jaren geen grote aanwas heeft opge leverd. De gehele markt van de eerste acht op de ranglijst groeide in 1984 slechts met 1 miljoen, ”In tegenstelling tot de ervaring van de grote accoun tantskantoren in de meeste andere lan den heeft in Nederland de omvang de kantoren geen groei opgeleverd”, aldus het vakblad. Brands Wolff realiseerde een omzet groei van bijna f. 2,5 miljoen. De maat schap van accountants heeft een sterke positie opgebouwd bij onder andere het midden- en kleinbedrijf. De maatschap beschikt in 9 vestigingen over compu ters voor de verwerking van administra ties van cliënten. Naast de controle van de jaarrekening, omvat het werkterrein onder andere advisering op het gebied van belastingen, organisatie, automati sering, subsidies en beleidsadvisering. In de regio Rotterdam is Brands Wolff ééq van de grootste accountants kantoren. WADDINXVEEN - In de komende weken zal het hoodfdleidingnet in Waddinxveen worden doorgespoeld om ijzer- en mangaandeeltjes ter verwijderen. Dit spuitproces wordt wekelijks uitge voerd op dinsdag, woensdag en donder dag van 8.30-12.00 uur en van 13.00- 16.30 uur. Op maandag daaraan vooraf gaand, wordt middels een geluidswagen omgeroepen, waar de volgende drie da gen gespuid zal worden. Tussen die berg en dat jochie van toen ligt heel wat. Theus Verweij noemde op: bestedingsbeperkingen, CRM werd WVC, VRO werd VROM, induviduali- sering, socialisering, vermaatschappe- ling, decentralisering, deregulering, privatisering en democratisering. Theus Verweij voegde hieraan het woord Stuurmanniseringtoe. Hij bedoelt hier mee dat de kosten voor de baat uitgaan, dat er sprake moet zijn van manege - ment en dat het taakstellend gewerkt moet worden om het voortouw te ne men bij talloze ontwikkelingen rond het bouwen. snelle aanloop nemend, had ik succes!” ”Ik denk dat ik moet toegeven dat mijn karakter met dit verhaal wel enigszins is getypeerd. Darmee wil ik niet bepleiten dat jer om je doel te bereiken te allen tijde de rechte weg moet volgen. Ster ker nog: Ook ben nu op een leeftijd ge komen dat ik weet dat het wijzer was ge weest om die berg sneeuw heen te fiet sen, maar...Maatgevend is: Je doel be reiken.” WADDINXVEEN - In Waddinx veen blijven de winkels op zondag ge sloten. Het College van Burgemees ter en Wethouders heeft dat besloten, zo blijkt uit het aan de gemeenteraad gestuurde overzicht van deze en vori ge maand in vijf vergaderingen van B en W. genomen besluiten en gedane mededelingen. Naar aanleiding van een daartoe ont vangen verzoek van de Stichting Meubelstad Waddinxveen is door het College besloten, gezien het feit dat bij de recentelijk vastgestelde Win- kelsluitingsverordening door de raad in meerderheid de intentie is uitge sproken om op zondag geen winkels geopend te hebben, de raad geen voorstel te doen tot een zodanige wij ziging van de verordening dat open stellen op een zondag mogelijk wordt. Wijziging van beleid op zo korte ter mijn wordt niet juist geacht. De klein ste mogelijke minderheid van het col lege wenste wel medewerking te ver lenen. Deze is van mening dat een ontwikkeling binnen een sector van het bedrijfsleven, die openstelling op zondag vraagt niet dient te worden te gengehouden, indien die sector daar toe een verzoek indient. Het verzoek van de Stichting Meubel stad was gericht op de openstelling WADDINXVEEN - Nu vorige maand de nieuwe Wet op het Basis onderwijs (WBO) van kracht is ge worden moet de gemeente een nieuwe afvloeiingsregeling vaststel len voor de leerkrachten van het openbaar basisonderwijs. De nieuwe regeling is door B. en W. aan de vol gende week woensdagavond verga derende gemeenteraad ter goedkeu ring voorgelegd. In de nieuwe wet is de basis gelegd voor de in het Rechtspositiebesluit onderwijs op te nemen verplichting van de gemeente- en schoolbesturen tot het vaststellen van een afvloei ingsregeling voor hun personeel, ver bonden aan de onder hun gezag res sorterende scholen voor basisonder wijs. De aan de bestaande afvloeiingsre gelingen voor het kleuter- en lager onderwijs ten grondslag liggende wettelijke bepalingen, alsmede het Rechtspositiebesluit k.o./l.o. verval len van rechtswege. Onder de WBO stelt het bevoegd gezag van de gemeentelijke scholen de afvloeiingsregeling vast voor het onderwijzend personeel van de ge meentelijke basisscholen. Het be voegd gezag van een openbare school is het college van Burgemeester en Wethouders, voor zover de raad niet anders bepaalt, en, indien de raad dit wenselijk oordeelt, met inachtneming van door hem te stellen regelen. In de raadsvergadering van 26 maart 1980 is de afvloeiingsregeling voor het gewoon lager- en kleuteronder wijs vastgesteld. In aansluiting op de ze op de k.o.- en 1.o.-wetgeving ge volgde gedragslijn verdient het vol gens B. en W. aanbeveling dat de ge meenteraad ook het vaststellen van de afvloeiingsregeling voor het ge meentelijk basisonderwijs tot zijn taak rekent. Argument dat hiervoor ook pleit is dat een dergelijke rege ling een grote reikwijdte heeft voor de betrokken gemeentelijke scholen en dat het van belang is, dat deze verordening zo breed mogelijk wordt gedragen. De Vereniging van Nederlandse Ge meenten (VNG) heeft een model-af- vloeiingsregeling gepresenteerd, waar over overeenstemming is bereikt met de organisaties van onderwijzend per soneel. Bij overname van deze model regeling behoeft geen plaatselijk over leg te worden gevoerd. Het wordt in Waddinxveen gewenst dat de thans gepresenteerde model-regeling, waar mede het personeel en de medezeg genschapsraden van de onderschei dene openbare scholen zich kunnen verenigen, gehanteerd, wordt als basis voor de gemeentelijke afvloei ingsregeling. WADDINXVEEN - In zijn woon plaats Medemblik is vorige week dins dag oud-Waddinxvener ir. B. van Dam overleden. Hij is 76 jaar gewor den. De crematie was vorige week vrijdagmiddag in het crematorium Velsen te Driehuis. Ir. Barend van Dam, die aan de Noordkade woonde en tijdens zijn verblijf hier benoemd werd tot offi cier in de Orde van Oranje-Nassau, was meer dan een kwart eeuw voor zitter van het Produktschap voor Zui vel. Hij liet zich daar kennen als een markante persoonlijkheid, een soci- aal-voelend en aimabel mens. De in Midden-Beemster geboren oud- Waddinxvener was Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw, Ridder le klasse in de Orde van Danebrog (Denemarken), Officier in de Orde de la Merite Africole (Frankrijk) en Groot-officier in de Orde van de On afhankelijkheid (Jordanië). WADDINXVEEN - Op initiatief van het Vredesplatform Waddinx veen is met het oog op het volks- petitionnement tegen de plaatsing van 48 kruisraketten een comité van aanbeveling gevormd, waarin 30 Waddinxveners zitting hebben genomen. Zij doen een beroep op alle inwoners het volkspetitionne- ment - een in artikel 5 van de Grondwet vastgelegd recht - te ondertekenen. Het Vredesplatform Waddinxveen haalt de handtekeningen die de plaatsing van 48 kruisraketten In het comité van aanbeveling hebben zitting: Gerrit van den Berg Mevr. E.J. Berloth-Garretsen FNV Vrouwenbond Huisarts Fraktievoorzitter PvdA, gemeenteraad Waddinxveen Kunstschilder Lid Humanistisch Vredesberaad Binnenhuis-architect Voorzitter PSP, afd. Waddinxveen Het koor dat in 1980 door enkele enthousiastelingen is opgericht, en inmiddels 53 leden telt, vervult een belangrijke functie in de Waddinx veense gemeenschap, juist omdat bij Meeting mensen van allerlei kerke lijke stromingen terecht kunnen. Of men nu gereformeerd, hervormd, rooms-katholiek is of een andere ge loofsovertuiging aanhangt. “Iedereen kan lid worden van Meeting, zolang men de doelstelling van het koor maar kan onderschrijven”, aldus het jongerenkoor. Het ruimdenkende interkerkelijke karakter staat een hechte band tus sen de koorleden geenszins in de weg. Mensen tussen de 16 en 36 jaar vin den bij Meeting een stuk ontspanning en gezelligheid. hooggespannen waren. De gevoelens van sympathie die ik uit de woorden van diverse sprekers heb ervaren, wat mij is aangeboden n de mate waarin gevolg is gegeven aan de uitnodiging zijn voor mij overweldigend!” ”Dat ik in die 40 jaar heb mogen werken, zoals ik ge werkt heb werd mij mogelijk gemaakt omdat ik een harmonieus thuisfront had en heb. Het is - behoudens een goede gezondheid - in hoge mate mijn vrouw geweest die het mij gunde en de ruimte gaf zo te kunnen functioneren. Stuurman Partners BV functioneert nu sinds een jaar met een directieteam, dat Theus Verweij kwalificeert als moedig, terzake kundig en inventief. Van het drietal is Rob van der Velden uit Capel- le aan den IJssel mededirekteur gewor den. De andere teamleden zijn Woer denaar C den Besten en Waddinxvener J. Honkoop. ’’Hiermede is de continuït eit in de leiding van ons bureau voor de toekomst verzekerd”, weet de jubile rende Waddinxvener, die op de receptie Bredero citeerde (In ’t verleden ligt het heden. In het nu wat komen gaat) en oud-burgemeester C.A. van der Hooft (Moed en vertrouwen!). Theus Verweij: Maatgevend is dat je je doel bereikt WADDINXVEEN - ’’Ouder in jaren, het zij zo, dat is onvermijdelijk. Ouder in spirit echter, never! Temeer niet omdat juist in deze tijd een on conventionele aanpak vergt om tegen de wind in te varen en om de wegen WADDINXVEEN - In het buurt centrum De Bonkelaar worden weer een reeks kinderactiviteiten gehou den. Op het programma staan een kook club voor beginnende kinderen van 9-12 jaar (elke maandagmiddag van 16.00-18.00 uur, zes weken lang), een teken/handvaardigheidclub voor kinderen van 9-12 jaar (elke dins dagmiddag van 16.00-17.30 uur, in stuif voor kleuters en instuif voor 6-8-jarigen (elke woensdagmiddag van 14.00-15.30 uur), toneelclub voor kinderen van 9-12 jaar (elke donderdagmiddag van 16.00-17.30 uur twaalf weken lang) en de teken club voor 6-8-jarigen (elke donder dagmiddag van 16.00-17.30 uur, twaalf weken lang). De instuiven voor kleuters van 6-8- jarigen start volgende week woens dag 25 september met het draaien van een hele leuke film. De toegangs prijs bedraagt een rijksdaalder. De in stuiven zelf kosten normaal één gul den per middag. Het Waddinxveense echtpaar W. Snel enA. Snel-Sekeris. (Foto:Nec- kermann Postorders). WADDINXVEEN Er valt met de bekende en veel bekritiseerde prijzen festivals in ons land toch nog een prijs te winnen. Dat ondervond het echtpaar W. Snel-Sekeris van de aan de Wilhelminakade liggende woon boot Waterlelie, dat van Neckermann Postorders BV f. 750,-- aan reische ques ontving. De prijsuitreiking werd gehouden in Grand Hotel Krasnapolsky te Am sterdam. De uitreiking daar betrof de hoofdprijzen uit drie prijzenfestivals van Neckermann. In totaal werd voor meer dan f. 130.000,- aan de recht matige winnaars uitgekeerd. Aanwezig waren 24 gelukkige prijs winnaars met hun familieleden. De uitreiking, die de gehele middag in beslag heeft genomen, had een bij zonder feestelijk karakter. Niet in de laatste plaats door de aanwezigheid van de bekende Sandra Reemer die de eigenlijke prijsuitreiking voor haar rekening nam. Ook de Waddinxveense familie Snel was gekomen om hun prijs in Am sterdam, uit handen van Sandra Ree mer, te mogen ontvangen. Net als alle andere prijswinnaars konden ook zij aanvankelijk niet geloven werke lijk een hoofdprijs te hebben gewon nen. Maar die droom werd tenslotte dan toch werkelijkheid. Van de zijde van Neckermann werd erop gewezen dat er deze dag eigen lijk een veelvoud van het genoemde bedrag uitgereikt had kunnen wor den. Echter, doordat vele winnaars hun formulier niet terug hadden ge stuurd, bleef het prijzengeld be perkt tot “slechts” f. 130.000,-. WADDINXVEEN Het interkerke lijk jongerenkoor Meeting - elke woensdagavond tussen acht uur en kwart over tien repeterend in de ge reformeerde Kruiskerk aan de Passa ge - draait weer volop. Na de succesvolle uitvoering van de musical Spirit zal het vijf jaar oude koor ook dit seizoen regelmatig haar gezicht laten zien, middels concerten of optredens, zoals bijvoorbeeld op zondag 8 september toen het koor medewerking verleende aan een jeugddienst in de Hervormde Kerk te Boskoop. In een goed gevulde kerk bracht Mee ting onder leiding van dirigent Hed- zer van der Giezen een vijftal liederen ten gehore, te weten: Praise the Lord (medley), Geloof, niets is onmoge lijk, Hé, luister even, Zoveel vragen en Onze Vader. Naast zingen heeft Meeting ook nog iets te vieren, namelijk het eerste lus trum. Op de feestavond, welke op za terdag 21 september in Haastrecht zal plaatsvinden, zal medewerking worden verleend door een bandje. Verder zullen enkele koorleden to neel- en zangstukjes uitvoeren. Zo hoopt Meeting het lustrumjaar fees telijk af te sluiten, na een succesvolle musical, die men hoopt nog eens op te voeren. WADDINXVEEN - In het buurtcentrum De Bonkelaar wordt vrijdagavond 27 september van half zeven tot negen uur weer een kinderkledingbeurs gehouden. Bij koop en verkoop wordt het af te rekenen bedrag verhoogt respec tievelijk verlaagd met 10%. Dit be drag wordt gebruikt ter bestrijding van de onkosten en het onderhoud van twee Foster Parents Plan kin deren. Op de dag van verkoop is er tweem aal gelegenheid in de Bonkelaar om goede gebruikte winterkleding in te leveren: van 9.30-11.00 uur en van 13.30-15.00 uur. De kinderbo- venkieding in de maten 86 t/m 176 moet uiteraard schoon zijn, indien nodig gerepareerd en eigentijds. Ouderwetse kleding, schoeisel, py- ama's en ondergoed wordt niet ge accepteerd. De prijzen worden vastgesteld in overleg met de ver koper, maar aan de hand van richt prijzen die liggen tussen f. 2,50 en f. 35,-. Kleding die na verkoop over is en die men niet terug wil hebben gaat naar derde wereld landen. De verkoop is alleen vrijdagavond 27 september. Daarbij is het niet toegestaan meer dan vijf artikelen van dezelfde maat uit het rek te ha len om te passen. Niet passende kleding moet meteen weer terug gehangen worden zodat iedereen een zo groot mogelijke keuze heeft. Men wordt dringend verzocht met kleine biljetten te betalen om pro blemen met het uitbetalen te voor komen, Deze uitbetalingen en het afhalen van nietverkochte, terug gewenste kleding vindt wel op za terdag plaats en wel tussen 11.30 en 12.30 uur. Voor en na deze tijdstip pen wordt er geen kleding afgege ven en niet uitbetaald. s

Weekblad voor Waddinxveen | 1985 | | pagina 17