DIENT DEN HEER VEERTIG JAAR Winkelen Voorrang voor verkeer op Esdoornlaan Matige start Aeolus-teams IEBB Ronaat Schoenmodes bijna onneembare vesting CDA komt met notitie over sociaal cultureel werk CDA-resumé toekomst buurtwerk 3e Antiloperun voor Gouwenaar Gerard Smits Jubileumconcert op vrijdag 11 oktober CDA-visie op buurtwerk Solisten Kinderwerk Benauwd Andere bestemming 4 Nieuwe accommodaties Jongerenwerk Volwassen en wer k Zwaar gesubsidieerd Kerngroep buitenlanders boom). Danny de Munk bij Ronaat Schoenmodes met het uitdelen van handtekeningen op poster. (Foto: Sjaak Note- Hele politiemacht op de been voor Gebroeders Brouwer op trompet, gasten tijdens het jubileumconcert Dient Den Heer. de betekenis en het werk van wijkacco- modaties als De Bonkelaar (Beuken- ,hof), De Boog (C. Huygenslaan), De Paddestoel (Lijsterbesstraat), Wijk Zuid (St. Victorstraat), De Overkant Die plannen ontwikkelt het Waddinx- veense CDA in de deze week versche nen notitie ’’Sociaal cultureel werk in Reeds eerder heeft het CDA voorge steld te onderzoeken of het gebouw De Bonkelaar als huisvesting voor de mu ziekschool geschikt kan worden ge maakt. Een beperkt onderzoek, door een archtektenbureau voor de CDA- fractie verricht, heeft een positieve in druk hierover gegeven. De grondopbrengst bij verkoop van de huidige muziekschool voor nieuwbouw in het Brugcentrum kan gedeeltelijk worden aangewend om de verbouw van De Bonkelaar tot goed geoutilleerde muziekschool te realiseren. Een technisch en financieel onderzoek naar dit alternatief gebruik van het ge bouw dient met spoed te worden ver richt. De medewerkende sopraan Riet den Hertog is geboren in Waddinxveen. Vanaf januari ’81 volgt zij bij Margret Roest zangles. In september ’84 begon zij haar zangstudie aan het Haags Con servatorium bij Meinard Kraak. Reeds enkele jaren treedt zij op, vaak in sa menwerking met verschillende koren. Tevens werkte zij mee aan plaatopna men van "In de rechte straat” en Woord en daad en een T V.-opname van de EO Hef ”De Bonkelaar” op, Urenlang heerste er een grote drukte bij de schoenwinkel, waar 's morgens vroeg al jongelui stonden te wachten op de komst van Danny de Munk. Deze arri veerde met zijn moeder om tien uur. Dat was volgens afspraak, want tot elf uur zou hij bij Ronaat Schoenmodes posters met handtekeningen uitdelen. Dat is ook gebeurd. Er werden 1000 posters met handtekeningen uitge deeld, terwijl De Passage was veran derd in een heksenketel. Het lukte maar heel moeilijk het enthousiastme van de Waddinxveense jeugd in toom te hou den. Alle beschikbare politiemensen waren door adjudant J. Barelds opge trommeld om aan de druk van alle fans tegemoet te komen. De van nhaldijk). Geografisch gezien valt op dat op de Paddestoel na, alle accomodaties aan de oostkant van de spoorlijn zijn te vinden. Groenswaard beschikt niet over een ac- comodatie voor het sociaal-cultureel werk. In de Zuidplas is een accomodatie gepland in het ’’middengebied”. De Boog, De Paddestoel en het Wijkge- bouw Zuid zijn accomodaties die aan de eisen van de tijd en de huidige gebrui kers voldoen. Het gemaal wordt thans intern verbouwd voor breder gebruik. Om De Bonkelaar optimaal bruikbaar te maken voor het sociaal-cultureel werk zijn ingrijpende aanpassingen noodzakelijk. De accomodatie De Overkant is een houten gebouw. Dit ge bouw zal in de komende jaren vervan gen moeten worden door een nieuw on derkomen. Bij De Paddestoel en het Wijkgebouw Zuid is naast het wijkgebeuren een s tb Q. "o> CL' •S <0 tellende CDA-nota "Sociaal cultu reel werk in perspectief’ Danny de Munk WADDINXVEEN - Ronaat Schoenmodes, dat vorige week in het win kelcentrum De Passage een vernieuwde winkel in gebruik nam, zal het be zoek van het jeugdige filmsterretje Danny de Munk nog lang herinneren. Dat geldt ook voor de Waddinxveense politie en het publiek. Bas-bariton Henry Blackmon werd in North Narolina geboren. Eerst studeer de hij aan de Shaw University in Ra leigh, daarna ging hij naar de Howard University School of Music, waar hij af studeerde Dit vond plaats in 1951. Hij werd aangesteld als assistent muziekle raar aan de Shaw University. Deze functie heeft hij drie jaar vervuld. Door een radio-optreden in New York werd hij uitgenodigd door ’’The Everyman Opera Company” een tournee door Europa te maken van 7 maanden met de uitvoering van Porgy en Bess. Tijdens het optreden van dit gezelschap in Den Haag werd hij in de gelegenheid gesteld en auditie te maken voor de "Union Internationale des Amis du Bel Canto". Dit was zo succesvol dat hij werd uitgenodigd voor een debuut met een recital in het Diligentia te Den sociaal cultureel werk in perspectief De voorpagina van de 12 pagina s gemeente is goed. Door toevoeging n zV zï r~~I A z» C7 z> Z» Z» Zw XX 7 1 f 1 1 De snelle groei van Zuidplas, de activi teiten van de wijkvereniging Zuidplas, de ligging ten opzichte van de overige accomodaties, rechtvaardigen de reali sering van een accomodatie in de Wijk Zuidplas in 1986 of 1987. De voorkeur van het CDA gaat uit naar het onder brengen van het sociaal-cultureel werk in een gebouw waar alle functies op wel- zijnsgebied worden gerealiseerd, ge dacht wordt daarbij aan: Wijkwerk, sport, ouderen-activiteiten, maatschappelijk werk/kruiswerk. peu- terspeelwerk, speeltuinwerk. Kortom een trefpunt voor de wijkbewo ners. Multifunctioneel gebruik bijv, door de kerken dient ook tot de moge lijkheden te behoren. Wellicht is het te vens mogelijk om beperkte theaeracti- viteiten in dit centrum te realiseren, wanneer de ’’matige” accomodatie in De Bonkelaar wegvalt. Of het naast de huidige wijkgebouwen noodzakelijk is een grotere discozaal ter beschikking te hebben dient nader te worden onderzocht,. Mocht uit een on derzoek blijken dat daar behoefte aan is, dan verdient exploitatie door een particulier exploitant - in de visie van het CDA hierover - de voorkeur. WADDINXVEEN Op het gerecon strueerde kruispunt Esdoornlaan- Sniepweg-Dreef (Zuidplas) geldt een andere voorrangsregeling. Geregeld is dat de voorrangsregeling op het kruispunt Esdoornlaan- Dreef-Sniepweg zodanig is gewijzigd, dat het verkeer op de Esdoornlaan- Dreef voorrang heeft op het verkeer op de Sniepweg. WADDINXVEEN Alsof winkelen in Waddinxveen en omgeving nog niet voldoende is heeft de afdeling Waddinxveen van de Katholieke Vrouwen Organisatie 1980 beslo ten op dinsdag 1 oktober een be zoek te brengen aan het Utrechtse winkelhart Hoog-Catharijne, gevolgd door een boswandeling van een uur. Dat laat KVO-secretaresse mevrouw P. v.d. Meulen-Kok ons weten. Voor inlichtingen: tel. 15926. Haag. Blackmon is toen in Europa ge bleven Naast zijn vele optredens in heel Euro pa als concert- en oratoriumzanger, is hij Director of Music van de Amerik aanse Protestantse Kerk te Den Haag, nu al 27 jaar. Tevens is hij de oprichter en dirigent van ’’Henry Blackmon Koor” te Maassluis. De bekende ge broeders Brouwer zorgen voor de muzi kale omlijsting van het geheel. muziekschool in dat pand WADDINXVEEN - Opheffing van het sociaal-cultureel centrum De Bonkelaar. Het in dit pand aan de Beukenhof onderbrengen van de Stich ting Streekmuziekschool Waddinxveen. Nieuwe wijkaccomodaties in Groenswaard en Zuidplas. ”Dit overziend, komt het CDA tot de conclusie dat het sluiten van De Bonke laar geen afbreuk zal doen aan het to taal van de activiteiten in het sociaal- cultureel werk. Nog sterker, het voort bestaan van De Bonkelaar belemmert op sommige punten (thans) de ontwik kelingen van ”het gemaal” en de overi ge wijkgebouwen en beperkt de moge lijkheden voor een betere spreiding van de welzijnsvoorzieningen over Wad dinxveen. Daar komt bij dat het financieel gezien onmogelijk is om een sociaal-culturele voorziening in de Zuidplas en eventueel in Groenswaard te realiseren als de ho ge kosten van De Bonkelaar op het ge meentelijk budget blijven drukken. In de praktijk is tevens gebleken dat in de wijkgebouwen goede aktiviteiten worden ontwikkeld met minder of zon der beroepsmatige ondersteuning. De beroepskrachten, die thans veel werk in De Bonkelaar organiseren, kunnen hun aandacht dan nog beter richten op de probleemgroepen Als het tot de financiële mogelijkheden behoort, zal een wijkaccomodatie in Groenswaard zeker op zijn plaats zijn (bijv, in een leegkomend schoolge bouw). Totdat tot realisering wordt overgegaan, kan De Boog deze wijk be dienen. Teneinde de affiniteit met de bevolking zo groot mogelijk te laten zijn dient bij de realisatie van een eigen ac comodatie in Groenswaard het "Win- gerdcomité” te worden betrokken. Dit comité heeft bewezen op eigen initiatief de nodige aktiviteiten te kunnen ont plooien en instandhouden. WADDINXVEEN - Het Gereformeerd Kerkkoor Dient den Heer geeft vrijdagavond 11 oktober om acht uur een gratis toegankelijk jubileum concert omdat het koor 40 jaar bestaat. Aan het concert, geleid door diri gent Herman F. Kapteijn, werken mee Riet den Hertog (sopraan), Henry Blackmon (bas), de Gebroeders Brouwer (trompettisten) en Ben Kramer (organist/pianist). Op het programma, onderbroken door een pauze, staan 21 punten. Begonnen wordt met samenzang (psalm 150:1 en 2) en daarmee wordt ook (met Lof zij de Heer) afgesloten. Volgens Dient Den Heer belooft het een prachtige avond te worden van het jubilerende koor. Na af loop van het concert is er in de bijzaai voor genodigden een receptie. Het programmaboekje, waarin ook een vertaling van de anderstalige liederen is opgenomen, vermeldt dat er vrijdaga- vonmd 11 oktober werken uitgevoerd zullen worden van Bach, Handel, Men- selssohn. Schubert. Haydn en Shelly. Het was een dik uur lang in De Passage een gedrang van jewelste. Gelukkig is er niets misgegaan, alles bleef heel. Maar een aantal van de aanwezigen kreeg het wel benauwd in de mensen massa. Huilende kinderen waren ook te zien. Maar alle leed was geleden en de tranen konden worden gedroogd toen ze oog in oog stonden met hun idool Danny de Munk. Nadat hij een uur handtekeningen had staan uitdelen kwam hij naar buiten toe om iedereen een vriendelijk woord toe te voegen. Hij zei het jammer te vinden niet iedereen tevreden te hebben kun nen stellen. Het was zijn eerste winkelopening. Het is nog maar de vraag of hij hiermee door zal gaan want de drukte en het gedrang om zijn persoon vielen hem niet mee. In ieder geval zullen bij dergelijke optre dens van hem meer voorbereidende maatregelen moeten worden genomen om de mensen in bedwang te houden. Ronaat schoenmodes had in ieder geval met Danny de Munk een knaller in huis. Danny gaat binnenkort misschien Ame rika veroverenDe film Ciske de Rat zal in de VS groot worden uitgebracht en Danny heeft inmiddels al een Amerik aanse versie opgenomen van het Ciske de Rat-lied Ik voel me zo verdomd al leen. Danny zal binnenkort weer een hoofdrol gaan spelen in een nieuwe Ne derlandse speelfilm, die geproduceerd wordt door Matthys van Heijningen. WADDINXVEEN - De teams van de Waddinxveense badmintonclubs Ae olus (ex-TOOS) hebben in de district- competitie een matige start gemaakt. De Waddinxveners, waarvan het eerste team in de derde klasse speelt, zijn dit seizoen steeds met zes teams in actie. Het ie team beet de spits af in Kamerik tegen Don Quishuttle. Door omstan digheden is het gehele le team van vorig jaar helaas weggevallen. Daardoor vormt het 2e team van vorig jaar be staande uit Yolanda Slot, Carolien Slootjes, Robert Slot en Wilfried Höve- ner, nu het le team. Dit houdt echter in dat zij liefst twee klassen hoger spelen, k Toch werd de eerste wedstrijd vrij ge makkelijk gewonnen met 8-0. Hiermee lijkt hun eerste taakhet behoud van het derde klassenschap, een goede kans van slagen te hebben. De overige teams, met uitzondering van het Je team dat nog niet speelde, kwa men zondag in aktie. Alleen het tweede team speelde een thuiswedstrijd in sportzaal Groenswaard, waar men het 3e team van Mijdrecht uit de gelijkna mige plaats ontving. De wedstrijd werd met forse cijfers verloren: 1-7. Het 4e5e en 6e team reisden af naar re- spectievelijk Alphen aan den Rijn, Zoetermeer en Nieuwkoop. Het 4e te am, gecompleteerd door twee invallers, verloor met 6-2 van het 9e team van Zi- go, Het 5e team ging met 8-0 kopje on der tegen het zeer sterke 12e team van Eridos. Alleen het 6e team wist een punt te be halen tegen het 6e team van Nieuw koop. Alle teamleden waren er echter van overtuigd dat in de thuiswedstrijd beide wedstrijdpunten kunnen worden gepakt. Kinderwerk behoort zoveel mogelijk te geschieden in wijkgebonden gebouwen. Ook kinderkookcursussen etc. horen daar thuis. Vakantiewerk is met een goede coördinatie over de wijken te ver delen, dit gebeurt overigens thans ook al in beperkte mate. Het jongerenwerk voor 12 tot 16 jarigen hoort bij de wijken thuis. Disco’s e.d. in de diverse wijkgebouwen bevestigen dit. Voordeel: kleinere groepjes en dus overzichtelijker. Cursussen en thema bijeenkomsten voor deze groep worden in De Bonkelaar slecht bezocht. De vraag komt overigens op of dergelijke aktiviteiten zinvol zijn voor een groep die toch al de meeste tijd op school doorbrengt. Het vertonen van films wordt met de toename van t.v.-films al of niet door de video’s, minder lucra tief. Deze taak kan zonder meer worden overgenomen door de diverse wijkge bouwen, dit verhoogt de aantrekkelijk heid van het wijkgebeuren en bevordert de saamhorigheid in de wijk. WADDINXVEEN - De zaterdag in ’t Weegje door de Waddinxveense sport club Antilope gehouden wedstrijd- en prestatielopen trokken 180 deelnemers. Winnaar vande 3e Antiloperun over 20 kilometer werd Gerard Smits van de at letiekvereniging Gouda. Hij noteerde een tijd van 1 uur 13 minuten en 59 se conden. Dat er flink afstand van elkaar werd ge nomen door de deelnemers, blijkt uit het feit dat Guus van Poerteren van het Haagse V&L.T.C. tweede werd in 1.16.13 en Auke Leen van Antilope derde in 1.17.32. De lopers hebben weer kunnen genie ten van een stukje natuurschoon in het hart van Holland. Ze waren dan ook vol lof over het parcours en de duidelijke bewegwijzering die in ’t Wegje door Antilope was uitgezet. Bij de prestastieloop van 1,8 km gingen 50 liefhebbers van start, waarbij Mark Hilberts van Antilope zich onderscheid de door in 6 minuten en 14 seconden te winnen voor Rudger Luecks, eveneens van Antilope in 6 minuten en 57 secon den. Om 16.00 uur gingen 130 deelnemers van start voor de afstanden van 6,3, 10,9, 15,5 en 20 km. Van dit aantal lie pen toch zeker een 20-tal lopers de 20 km uit. Een hele prestatie, met zoveel wind. Leo Pol uit Waddinxveen zege vierde in 24 minuten en 16 seconden op de 6,3 kilometer. speeltuinvereniging aktief. In beide ge vallen is er sprake van overlapping van aktiviteiten door het wijkwerk en de perspectief". Het beleidsstuk gaat in op speeltuinvereniging. Integratie is drin- - - gend gewenst, handhaving van de ver- enigingsvorm bevordert de affiniteit van de wijkbewoners. Een en ander zal met ingang van 1 januari 1986 worden gerealiseerd. In de afgelopen jaren is in Waddinxveen veel werk verzet om het door de gemeente zwaar gesubsidieerde sociaal-cultureel werk weer op een begaanbare weg te lood sen. De door het CDA gelanceerde "paraplu-gedachte” (uit verkiezingsprogram ma 1982-1986) is daarbij richtsnoer geweest. Met ingang van 1986 zal het wijkwerk in de victorwijk, de Bomenwijk en in Wad dinxveen-Noord in een "verenigingsvorm" op eigen benen staan. Die eigen benen zullen voornamelijk de ’’onderdanen" van vrijwilligers betreffen. De beschikbare beroepskrachten zullen in veel grotere mate adviserend en coördinerend werkzaam moeten zijn, dan voorheen het geval was. Het veel gecompliceerdere werk dat in het Gemaal is ondergebracht, zal op de sterke schouders van beroepskrachtn wor den gelegd. In de commissie Sociaal Cultureel Werk is een centraal platform met ambtelij ke on dersteuning gevonden, waar de vertegenwoordigers van de wijken gezamenlijk contact met het gemeentebestuur kunnen leggen. Hiermee is een flinke stap gezet in de richting die het CDA wil gaan ten aanzien van het sociaal-cultureel werk Maar er valt in de toekomst nog wel het een en ander te toetsen en te verbeteren De bas Henry Blackmon. (Foto: Rudy Efraïm. WADDINXVEEN - Hoe staat het CDA nu tegenover het social-cultureel werk? Ook die vraag komt aan de orde in de nota "Sociaal cultureel werk in perspectief van de christen-democraten. Het CDA ziet het sociaal-cultureel werk in Waddinxveen breder dan het werk dat thans onder de gemeentelijke Sociaal-Cultureel Werk valt. De drie CDA-standpunten luiden: Sociaal-culturele activiteiten zijn drie "groepsgebeurens”, die aansluiten bij initi atieven en behoeften van de bevolking en groepen daaruit, die in het algemeen on der verantwoordelijkheid van het particulier initiatief door vrijwilligers worden op gezet en uitgevoerd. Het sociaal-cultureel werk kan slechts compleet worden genoemd als een gescha keerd aanbod van aktiviteiten wordt gerealiseerd en ook de aandacht gespreid is naar alle groepen van de bevolking met bijzondere aandacht voor achterstands groepen en hun emancipatie. De overheid heeft hierbij een stimulerende en voorwaardenscheppende functie Slechts wanneer de aard van het sociaal-cultureel werk de spankracht van het parti culier initiatief te boven gaat, of wanneer het particulier initiatief op deelterreinen verstek laat gaan, dient de overheid zelf initiatieven te ontwikkelen. (Kromme Esse) en ”het gemaal”(Ka- Bij De Overkant is sprake van één ver- eniging, die zowel wijk- als speeltuinac- tiviteiten ontplooid. De affiniteit van de bewoners in deze wat geïsoleerde wijk met het wijkwerk is groot. De Boog tracht duidelijk een buurthuis te worden. Het aktiviteitenplan 1985/ 1986 is daar op gericht. Samenwerking of fusie met de beide speeltuinverenin- gingen Oranjewijk en Vondelwijk dient te worden gestimuleerd, vindt het CDA. In De Bonkelaar en ”het gemaal” (ge ografisch dicht bij elkaar) worden voor namelijk bovenwijkse activiteiten ont plooid. In De Bonkelaar het buiten- landerswerk, jongerenwerk en allerlei cursussen. In ”het gemaal” specifiek voor de jongeren van 16 tot 23 jaar, veelal zogenaamde randgroepjongeren. Momenteel wordt door de nieuwe jon gerenwerker op ”het gemaal” getracht een bredere groep jongeren bij ”het ge maal” te betrekken. Het feit dat De Bonkelaar en het ge maal zo dicht bij elkaar zijn gesitueerd, en de overlapping van aktiviteiten, zal het niet gemakkelijk maken beiden te doen floreren. Het in stand houden van een vrijwilligersbestuur voor De Bon kelaar zal door de geringe affiniteit van de bevolking veel energie vergen. De situering van De Bonkelaar en het aldaar geboden voornamelijk boven wijkse programma hebben tot gevolg dat de betrokkenheid tussen gebruikers en bestuur zeer gering is Het blij kt zeer moeilijk voor deze werkeenheid be stuurders te vinden, het gevaar is aan wezig dat zich daardoor opnieuw finan ciële en organisatorische problemen zullen voordoen. Het nabij gelegen gemaal zou de boven wijkse functie voor jongeren van 16-23 jaar kunnen overnemen zonder in de concurrentieslag met De Bonkelaar te moeten gaan. De spreiding van wij kgebouwen over de j van wijkgebouwen in Wijk Zuidplas (en wellicht ook in Groenswaard) kan deze haast optimaal worden. De vraag is dan of er naast ”het gemaal” een gebouw noodzakelijk is voor bovenwijkse acti viteiten. Voor de beantwoording van die vraag is het noodzakelijkk om de ’’bovenwijkse activiteiten” zoals die thans in De Bon kelaar plaatsvinden nader onder de loep te nemen. Deze zijn als volgt onder te verdelen: educatieve en alfabetiseringsaktivitei- ten voor buitenlanders; kinderwerk, te splitsen in cursussen en vakantiewerk; jongerenwerk, te splitsen in disco, film en cursussen; volwassenenwerk, te splitsen in klaverjassen, fotoclub en het organiseren van themabijeenkomsten, bijv, rond de verkiezingen. "Betwijfeld wordt of deze aktiviteiten noodzakelijkerwijs in een apart gebouw plaats moeten vinden, ze zijn ook onder te brengen in de buurt- en wijkgebou wen, aldus het CDA. Het merendeel van de buitenlanders in Waddinxveen is gehuisvest in de Von delwijk en Oranjewijk, een geringer aantal in Groenswaard. De aktiviteiten van de Kerngroep Buitenlanders kun nen dus zelfs beter verplaatst worden naar De Boog. Belangrijkste reden daarvoor is de integratie, De Boog ligt midden in de Vondelwijk. Veel buiten landers komen al in De Boog voor akti viteiten als bingo en klaverjassen, er is dus een lage drempel. De Boog kan, wanneer er geen aanvullende accomo datie in Groenswaard beschikbaar komt, eventueel in de toekomst worden uitgebreid, waarmee tevens kan worden voldaan aan de vraag naar een eigen ac comodatie voor de zgn. 2e generatie buitenlanders. 1 WADDINXVEEN - In de Wad dinxveense CDA-nota “Sociaal cultureel werk in perspectief” geven de christen-democraten de volgende samenvatting van het toekomstperspectief van het plaatselijk buurt- en club- huiswerk: Het sociaal-cultureel werk dient: - aan te sluiten aan de behoef ten van de bevolking; - gedragen te worden door particulier initiatief; - in beginsel te steunen op vrij willigerswerk; - breed geschakeerd te zijn, zo wel naar aktiviteiten als naar signatuur; - bijzondere aandacht te beste den aan achterstandsgroepen met nadruk op integratie en emancipatie in de brede bete kenis; - voorwaardenscheppend door de overheid te worden onder steund. Inventarisatie, ook van het niet gesubsidieeerde sociaal- culturele werk, dient regelma tig te gebeuren om de samen hang te kunnen bevorderen. Bestuursvormen en omvang van de eenheden moeten zoda nig gekozen worden dat de be trokkenheid van de gebruikers bij het besturen van het sociaal- culturele wijkwerk toeneemt. Binnen het club- en buurt huiswerk, zoals dit zich in de gemeentelijke accommodatie afspeelt kan, in onderlinge sa menhang bezien, “De Bonke laar” worden afgestoten. Er dient én in de wijk Zuidplas én wellicht ook in de wijk Groens waard een accommodatie te worden ingericht. Aktiviteiten welke thans in “De Bonkelaar” geschieden, kunnen over de wijken worden gespreid. Voor de aktiviteiten in “het gemaal” is begeleiding door be roepskrachten onontbeerlijk. Hier dient het bovenwijkse jon gerenwerk geconcentreerd te worden. Integratie tussen wijkwerk en speeltuinverenigingen is ge wenst. Het wijkwerk in Zuidplas moet ook qua accommodatie onderdeel zijn van een trefpunt in het centrum van die wijk. Koppeling met speeltuinwerk etc. is gewenst. Een multifunk- tioneel gebouw voor die wijk verdient grote aandacht. Een grote discozaal in Wad dinxveen zal bij voorkeur door een particuliere ondernemer worden geëxploiteerd. Het gebouw “De Bonkelaar” is geschikt als nieuwe huisves ting voor de muziekschool.

Weekblad voor Waddinxveen | 1985 | | pagina 11