WSV1 en 2 scoren RECEPTIE 40-JARIGE SPORTWEEK OPTIMISME Alleen WSE staat in BIJ AEOLUS TRIMSTER HONDERDSTE in de competitie competitie bovenaan sportspt? tters Vrijdagavond in De Blauwe Druif Verrassend verlies van Waddinxveen-zondag Verlies Korbis Harde water- WILT U HET NIET WETEN?? WEEKBLAD-SPORT EN RECREATIE polo wedstrijd van De Gouwe Derde nederlaag voor Kwiek 1 Monsterzege hockeysters Herfstvakantie in het overdekte Dames 2 Flyers delven onderspit R.C. Rooseman voorzitter Waddinxveen” Slechte vangst wi Be Fair Heren Sinds 1982 Onderlinge WSE Junioren Looptraining Jeugdschaak (zie advertentie elders in dit blad) 4 3 '1 1 -■ atmiTïinr».-. MKHBi (Foto: Sjaak Noteboom). team uit: Nienke Roeloffs, Petra van 4 Bloemen van Antilope-voorzitter Pam Wennekes (rechts op de foto) voor BOSKOOP - TELEFOON 01727-2110/3410 zende Waddinxveners van jong en meegedaan. Tegen Martinit liet de schotvaardigheid van WSE niets te wensen over. Maar liefst vier doelpunten werden gescoord, maar de immer betrouwbare verdedi ging moest ook toestaan dat er 3 tegen doelpunten ingingen en dat was er één laan bestaan uit een Warming up met of zonder materiaal (hoepel, bal, stok, touw). Daarna conditietraining in spel vorm en tot slot een gezellig slotspel. Na afloop is er mogelijkheid voor koffie en wat napraten. aan met Camiel Asberg die de bal pan klaar legde voor Kees Mourits die de stand op 1-4 bracht. Martinit legde zich echter niet neer bij de nederlaag en Ron Rust kon alweer vanaf grote afstand de stand terugbren gen tot 2-4. WSE bleef echter aanvallen maar er lukte niet vee! meer, in de laat ste minuten probeerde Martinit zowaar nog uit de greep van WSE te komen. Een solo van Dik Sparreboom kon niet worden gestopt en ook zijn afstandschot verdween in het WSE-doel waardoor WSE de tol moest betalen voor het enigszins verwaarloosde middenveld- WADDINXVEEN - De veel te harde waterpolowedstrijd KZC-De Gouwe, die door de Waddinxveners met 11-8 werd verloren, betekende voor Jacco van Tol het missen van twee voortan den. Hij kreeg een klap in zijn gezicht. Jacco van Tol maakte wel de eerste tref fer. De andere doelpunten van de ploeg zonder Ed den Boom kwamen van Je roen van Tol (2), Eric van Leeuwen (2), Ton Bouwens en Kazik Czerwony. De periodenstanden waren, 3-2, 2-2,4-1 en 2-3. de 100 e trimster Netty v.d. Hoek (33) van de Nicolaas Beets laan. (Foto: Sjaak Noteboom). WADDINXVEEN - De hockeysters van de hockeyclub Waddinxveen ver sloegen zondag Woerden met een monsterzege van 8-0! Een 4-0 stand werd al binnen 15 minuten bereikt. Dames I was vanaf de eerste minuut voortdurend in de aanval en speelde de Woerdense verdediging compleet zoek. Ook de tweede helft bleef Waddinx veen alert. Hoewel het voor de Wad- dinxveense verdediging moeilijk was de concentratie vast te houden met de sporadische uitvallen van Woer den, bleef de 0 gehandhaafd. Keep- ster Esther Hulleman hield zelfs een strafbal. De aanval van dames I bleef gevaar lijk, vooral de variaties op de straf- comer, waaruit nog drie keer ge scoord werd. Eveline Ruiter nam 5 doelpunten voor haar rekening. An gelique Janssens scoorde één maal uit de rebound, terwijl Pauline Chrisstof- fels goed was voor 2 doelpunten. jaarlijks een aantal sportieve evenementen gehouden, waaraan vele dui- oud altijd passief en acrief hebben WADDINXVEEN - De Waddinxveense sportclub Antilope heeft rond de inschrijving van de honderdste trimster - mevrouw Netty v.d. Hoek (33) van de Nicolaas Beetslaan - een feestje gebouwd. Uit handen van voorzitter Pam Wennekes kreeg ze vorige week donderdagmiddag een mooie bos bloemen. Aan de Alberdingk Thijmlaan zijn we kelijks vijf trainingsuren voor trimsters. Op dinsdag van 8.45-9.45 uur (gevor derden) en van 10.00-11.00 uur, op woensdag van 9.00-10.00 uur en van 19.45- 20.45 uur en op donderdag van 13.45- 14.45 uur. Als leidsters fungeren Pam Wennekes en Corrie Hoogend- oorn. WADDINXVEEN - Een aantal competitieteams van de Waddinxveense badmintonclub Aeolus kwam het afgelopen weekeinde opnieuw tot een overwinning en wist daarmee goede prestaties uit voorgaande weken voort te zetten. WADDINXVEEN - Het tweede da mesteam van Flyers-basketbal heeft het moeten afleggen tegen de routine van NSV 3 (Noordwijk). Doordat het jonge Flyers team na rust beter ging spelen scoorde ze meer tegen en werd het 21- 58. Topscoorster: Jeska van Loo lOpnt. Heren 4 behaalde w eer een goede over winning, ditmaal op Argus 6 (Den Haag). De gehele tijd kon Flyers 4 dui delijk leiden. In de laatste minuten kwam Argus nog even dichtbij maar Flyers besliste de wedstrijd resoluut in hun voordeel: 69-61. Scores: Mathieu van Litsenburg 32, Frank Posthumus 13 pnt. Het Sportweekcomité heeft uitgere kend dat de jaarlijkse Sportweken goed zijn voor 10.000 mensen: 6.000 deelne- mers/sters en 4.000 kijkers. Overigens slaat de ’’Sportweek” tegenwoordig op sportieve evenementen gedurende drie weken. De wat feestelijk aangeklede 40e Sportweek Waddinxveen 1985 werd dit jaar tussen 17 mei en 7 juni gehou den. Het slotfeest in de Gouwe was op 15 juni. Vaste onderdelen van elke sportweek zijn het voetbaltournooi voor bedrij- In de 25e minuut wordt Frans van Wou denberg, uitgerekend een van de betere voetballers, gewisseld voor Ed v.d. Brink. Het blijft echter een kat en muis spelletje, waarin keeper Marcel Stra- ver, Peter Konijn, Frans van Wouden berg en vooral Ernie Dieckman, de man van het vele loopwerk op het midden veld, een voldoende haalde. De rest liep een zware onvoldoende op. In de laatste minuten liet Xerxes de Be Fairploeg alle hoeken van het veld zien. Een uitge kiende lob over de muurvaste verdedi ging treft net geen doel. De 1-4 komt er toch. In de laatste minuut tikt Xerxes de bal nog eens in de goal. WADDINXVEEN - Tijdens de herfstvakantie van volgende week - om precies te zijn van maandag 14 tot en met zondag 20 oktober - is er in het overdekte zwembad ‘de Sniep’ sprake van een vakantieprogramma. Er zijn dagelijks mogelijkheden voor vrijzwemmen, zwemmen door vol wassenen alleen en zwemmen voor ouder en kind. Op woensdag en don derdag is er sprake van extra ver warmd water. In de gemeentelijke rubriek op pagi na 3 van het Weekblad voor Wad dinxveen en in brieven aan de school jeugd heeft het gemeentebestuur ge wezen op het zwemprogramma gedu rende de herfstvakantie. De heren zorgden voor een spannen de strijd tegen Bleiswijk. Tijdens de eerste helft bouwde Bleiswijk duide lijk beter op en bleef het spel bij Waddinxveen beperkt tot harde klap pen naar voren waar weinig mee ge daan werd. Direct na rust scoorde Bleiswijk uit een strafcorner (0-1). Heren I gooide het tempo omhoog en kwam via een hard genomen strafbal van Hans Rui ter gelijk (1-1). Hoewel de aanvallen van Bleiswijk zo nu en dan gevaarlijk waren liet de Waddinxveense verdediging zich niet meer passeren. Een harde hoge bal van Hans Ruiter had Waddinxveen de winst kunnen opleveren. De bal kwam echter op de lat. Tot het laatst toe bleven beide teams hard werken. Terecht werden de punten <mdcr-!d. Antilope startte met de activiteiten voor trimsters in april 1982. Er waren toen vijf dames, maar binnen een half jaar waren er vier groepen gevormd. Sinds een half jaar bestaat de avondgroep trimsters. "Deze activiteit is nog steeds groeiende”, vertelt ons Pam Wennekes enthousiast. Volgens haar is het trimsucces het ge volg van drie zaken: ’’Overdag tijdens de schooluren. Altijd buiten (alleen bij extreem zware regenval wordt er in het clubgebouw getrimd). Gezellige ont- pannen sfeer, want niets moet en ieder een bepaalt zijn eigen tempo”. De trimuren aan de Alberdingk Thijm- WADDINXVEEN - De voetbalvereni ging W'addinxveen heeft een nieuw be stuur, bestaande uit zeven mensen. Voorzitter is de aan de Peuleyen wo nende R.C. Rooseman. de ander bestuursleden zijn H.C. Ver sluis (secretaris), S. v.d. Perk (penning meester), Alpherwetering 1; D. Flier (lid), Lijsterbesstraat 64; A. Beumer (wedstrijdsecretaris), Lijsterbesstraat 10, C. Rooseman (algemeen lid), Zal- kerbos 279, Zoetermeer. H. Zoete- kouw (Algemeen lid), Papaverveld 29. WADDINXVEEN - Het Sportweekcomité Waddinxveen gaat het 40-ja- rig bestaan vieren met een receptie, die komende vrijdag 11 oktober van vijf tot half zeven wordt gehouden in Partycentrum De Blauwe Druif aan de Nesse. Volgens het door Henk van Gelooven (59) voorgezeten comité, met secretaris Fred van der Steen (63) als schrijvende spil, is sinds 1945 vaste plaats had gevonden in het Week blad voor Waddinxveen werd de organi satie van sportieve evenementen het hoofddoel van het sportweekcomité. Mannen van het eerste uur zijn Henk van Gelooven, die 30 jaar bij dit werk betrokken is, en Henk Bresser. De an dere leden zijn Eef Overdam, Rinus Monster, Kees Tijsterman, Cor van WADDINXVEEN - Het eerste team van de Waddinxveense Schaak ver eniging WSV is de competitie binnen de Rotterdamse Schaakbond gestart met een winst van 4l/z-51/2 op Berkel. WSV 2 nam met 2-4 tegen Moerka- pelle een voorsprong, WSV-kamptoen E. Philipse verloor aan het eerste bord verrassender wijs en W. van Oort en A. Kardol, aan respective- lijk het 2e en 3e bord, behaalden een zwaar bevochten remise. De winst werd binnqngehaald aan de volgende borden. L. Bloem en W. van Vuuren waren te sterk voor hun tegenstrevers en ook J. van Oort aan het laatste bord sloot de avond af met een winstpunt. W. v.d. Hoek, E. Claassen en E. Schroten haal den elk een half puntje binnen, maar C. Asscheman zag daartoe geen kans en verloor. De uitslag werd dus 4'/2-5'/2in het voordeel van WSV 1. De eerste pun tjes zijn binnen in de race naar het kam pioenschap.* Ook WSV 2 speelde uit, en wel tegen Moerkapelle. Het werd een spannende strijd die aan het eind van de avond werd afgebroken met een 2-4 stand in het voordeel van WSV. Het blijft nog even spannend, want de twee in een la ter stadium uit te spelen partijen van J. Muit en L. Ellers aan het 2e bord wer den afgebroken in een stand die doet verwachten, dat Muit het nog heel moeilijk zal krijgen en dat Ellers mis schien remise zal kunnen bereiken. P. van Deelen aan het 3e bord speelde zijn tegenstrever als het ware onder het bord en Hans van Woudenberg aan het 4e bord heel slim naar en stand met materi- aalvoordeel, waaruit hij eenvoudig winst wist te halen. G. Besemer aan het 5e bord presteerde het om enige malen in een verloren stand te komen, maar zich steeds te herstellen en uiteindelijk zelfs te winnen. F. Ritter merkte aan het 6e bord al heel snel dat zijn tegenstan der sterker was en verloor na verbeten verdedigen. G. Torenbeek aan het 7e taste mis in een gewonnen stand en gaf de strijd op. A. Littooy aan het laatste bord had op het eind maar een pro bleem, namelijk om te kiezen uit diver se mogelijkheden om te winnen. Hij maakte geen fout en de voorlopige stand is dus 2-4 in het voordeel van WSV met een kleine kans op winsL Omdat het le en 2e team de WSV kleu ren moesten verdedigen, was het wat minder druk op de gebruikelijke schaakavond. Dat er toch een goede en spannende sfeer heerste is te danken aan de inzet van de spelers. L. Wolfs verstevigde zijn koppositie door van W. v.d. Hoek te winnen. Zijn score is nu 5 uit 5! H. Smitskamp wist de sterk aanvallen de Th. Goor te stoppen en won, terwijl C. v.d. Ree en J.H. de Bock en ook de gebroeders P. en D. van Offeren de Be Fair 2 behaalde een knappe overwin ning uit tegen DSVP werd met 1-2 ge wonnen, Arjan Taal en Ronald van Do- dewaard scoorden. Be Fair 3 is weer te rug in de race om de koppositie, met 3-0 werd thuis gewonnen van Jodan Boys 2, Cor van Triet opende de score uit een strafschop, Renze Overdijk en Ed Hof man scoorden allemaal in de 2e helft de overige doelpunten. De leukste uitslag bij Be Fair was afgelopen zaterdag ech ter voor het B-3 elftal, dat in Gouda te gen Donk B-2 met 7-7 gelijkspeelde. Menno v.d. Haven werd topscorer met 3 goals, of was het de uitslag van D-2, uit tegen Waddinxveen werd met 1-9 ge wonnen, David van As werd hier tops corer met 4 goals. Eveneens zaterdag speelden het 2e en 5e team een uitwedstrijd en wel in Ha- zerswoude. Het 2e team ontmoette daar het 2e team van Hazerswoude. Op nieuw moest men constateren dat zij in de 7e klasse en is in vergelij- nog iets te kort komen in de 4e klasse. Doch ondanks het 6-2 verlies zit er enige WADDINXVEEN - Vier maal doelpuntte zondagmiddag derdeklasser WSE tegen het Schiedamse Martinet, waarvan met 3-4 werd gewonnen. Tien minuten voor het einde leken de Waddinxveners overigens nog met 1-4 te zullen gaan winnen. Be Fair verloor in de zaterdagtweedeklasse met 1-4 van Xerxes in Rotterdam. De Waddinxveners stonden eerst met 1-0 voor, maar voor ruust was dat al 1-3 achter. Be Fair 4 won met 1-0 van SVP. Waddinxveen-zaterdag verloor met 1-2 van Perkouw en Waddinx- veen-zondag dolf tegen Cabauw met 2-4 ónderspit. Een verrassend ver lies. In de tweede klasse staat Be Fair met 4 punten uit 6 wedstrijden op de 5e plaats van onderaan, WSE voert in de derde klasse de kop aan (samen met Woer den) met 10punten uit 6 wedstrijden. In de zondagafdeling Gouda staat Wad dinxveen op de vijfde plaats van boven met 6 punten uit 5 wedstrijden. Aan de wedstrijd tussen Flyers-jongens junioren en Bergdiensten Stars 1 (’s Gravenzande) was absoluut niet te mer ken dat de Waddinxveners 2 klassen ge promoveerd zijn. Beperkte Bergdiens ten Stars inbreng zich tot lengte, Flyers scoorde op alle fronten sterk. Via 60-12 bij rust werd het 140-32. In de goed ver deelde scores hadden Wolter Zwijnen- burg met 27 en Marco van Es met 22 punten het grootste aandeel. Meisjes-kadetten 2 hadden tegen Oegstgeest 1 tot aan de slotfase een gro te voorsprong. Toen moesten de Flyers de winst helaas toch net geven aan de te genstander: 30-31. Meisjes-kadetten 1 speelde uit tegen Forwardians (Voor hout) een futloze eerste helft. Doordat ze na rust goed verdedigden wonnen ze terecht met 55-31 van de ruwe tegen stander. Kooten, Peter van Gelooven en Niek Baas. Hert Sportweekcomité is vast van plan met de werkzaamheden, die uniek zijn in deze streek, door te gaan. Elk jaar worden er aan het programma nieuwe punten toegevoegd, zoals dit jaar de sportontmoetingen. Het is de wens om in 1986 eens een sportieve gala-avond te Na rust is Be Fair niet meer in het spel geweest. Op alle fronten kwam Be Fair tekort. Een veel feller Xerxes drong Be Fair terug in de verdediging, zonder meer de grote zwakte van deze ploeg. In de allereerste minuut van de tweede helft een voorzet op rechts. De gehele Be Fair-verdediging kijkt ernaar, maar reageert niet: 1-1. In de 11e minuut, na een aantal minuten rust in verband met een blessure, pakt Xerxes de draad weer op, met een schot van 25 meter af stand: 1-2. In de 13e minuut wordt de verdediging incluis keeper Marcel Stra- ver, die overigens een best goede wed strijd speelde uitgespeeld: 1-3. Het aanleren van de technische num mers (discus, kogelstoten, speerwer pen, ver- en hoogspringen vinden de da mes erg leuk. Door het lopen (korte en lange afstanden, estafette) wordt de conditie enorm verbeterd. Bij een 12-tal dames is dat al zo merkbaar dat zij een speciale looptraining krijgen. Onder hen vijf halve marathonloopsters. "Wat ik zelf erg leuk vind is, dat de trimsters hun kinderen (die ik ook train), ook la ten inschrijven. Moeder en kind praten over hun training, die in grote lijnen precies dezelfde is. Ze stimuleren el kaar. De laatste twee maanden is er ook een enorme groei van de pupillen. Het trainingsteam draait op volle toeren!::’ weet Pam wennekes. v». a, punten deelden. J. van Sandijk bleek te sterk voor J. Ponsioen en A. Prins voor H. van Woudenberg. E.J. Ket en Jer. Kleiweg wisten aan het eind van de avond nog niet wie er gewonne: ’ond en braken daarna de partij maai al. A. Littooy zag aan het eind van de avond wel dat hij verloren stond en gaf op. R. Retel Helmrich en C. Alblas be vochten elkaar op het scherp van de sne de met een positief resultaat voor eerst genoemde. Alsof het een snelschaakcompetitie be trof, zo snel werden in de 5e ronde de partijen beslist. De interessantste ont wikkelingen deden zich voor in de subt op. Arjan van Dijk walste letterlijk over Jeroen Bonsel heen, terwijl Menno Houdijk geen spaan heel liet van San dor Portmans houtwerk. Daarvoor was Peter Moons al aan het houtjes hakken geweest met Hugo Hoogendoorn als 'slachtoffer. Arij Molendijk stierf in sierlijke schoonheid de matdood tegen Edwin van Es. Peter Moons heeft zich bij dit alles stevig aan de kop van de ran glijst genesteld. ven, scholen, dames en straatjeugd. Na dat in 1945 het Sportweekcomité met als eerste voorzitter G.J. v.d. Horst was opgericht, werd de eerste Sportweek in 1946 gehouden. Voorzitter was toen wijlen de heer T. Ververs sr. De spor tweek Waddinxveen kwam er direct na de Tweede Wereldoorlog om de uitgave van een gezamenlijke sportkrant moge lijk te maken de organisatie van sport dagen voor alle sportverenigingen was toen nog een nevendoelstelling. ’’Nadat al gauw het sportnieuws een meer dan in de vorige vijf wedstrijden bij elkaar. De eerste helft was er een om snel te vergeten. Een nonchalant WSE gaf het zwakke Martinit te veel ruimte waard oor de ploeg uit Schiedam enkele kan sen kreeg. Het was vooral aan het sterke keeperswerk van Ton Kling te danken dat de Waddinxveners niet op achter stand kwamen in de beginfase. Gesch rokken ontworstelden de oranje-zwarte ploeg zich uit de verdediging maar men speelde te onnauwkeurig en kleine fout jes stapelden zich op. Toch kwam WSE op voorsprong toen Klaas Mourits met een slalom de verde diging van Martinit omspeelde, zijn schot werd nog gekeerd maar de attente Camiel Asberg was er als de kippen bij om de bal in het net te schieten: 0-1. Een vliegend schot van Rob Verbakel kon met moeite door keeper Ruigrok over getikt worden maar meer hoogtepunten kon de eerste helft niet opleveren. De tweede helft gaf een heel ander WSE te zien er zal in de kleedkamer dan ook wel wat besproken zijn na het zwak ke spel van de eerste helft. Direkt vanaf het begin werd een voorzet in het straf schopgebied door Rob Verbakel beke ken over de keeper heen geschoten: 0-2. Martinit was nog niet van de schrik be komen of Camiel asberg liep al door de verdediging heen en rondde af met een mooi schot dat onhoudbaar in het net verdween 0-3. WSE liet daarna de teugels wat vieren, de ploeg combineerde goed maar ver zuimde door te drukken en het onmach tige Martinit op grotere achterstand te zetten. De Schiedammers kregen te veel ruimte op het middenveld en in de 60e minuut had Frank van der Horst succes toen zijn droge knal van zo’n 20 mtr. onhoudbaar in de bovenhoek ver dween: 1-3. Even daarna kwam Bert Verlaan goed op en ging een combinatie De eerste helft van Be Fair-Xerxes was nog wel het aanzien waard. In de 5e mi nuut verzuimde Wout Roskam Be Fair op voorsprong te brengen, door alleen voor de keeper te missen. Het eerste kwartier hielden de ploegen elkaar goed in evenwicht. Het was dan ook niet on verdiend dat Be Fair in de 17e minuut op voorsprong kwam. Frans van Wou denberg verdedigde op rechts goed en bediende Peter Loef. Zijn pass bereikte Leon Konijn die via de benen van de Xerxes keeper scoorde: 1-0. In de 30e minuut ging een prachtig schot van Hans Wouter Valk van ca. 20 meter maar net langs het doel. In deze sterke fase van Be Fair kopte Peter Loef in de 32 minuut maar net over. Met een voor zet van René v.d. Wilk kwam Be Fair enkele minuten voor rust nog goed weg. Na een wanorde in de Be Fair defensie, zag men de bal maar net voorlangs gaan. In dezelfde minuut had Be Fair op een riante voorsprong kunnen staan. Een voorzet van René v.d. Wilk bereikte Leon Konijn. Zijn kopstoot belandde op de kruising, zodat de voorsprong bij de rust slechts 1-0 bedroeg. WADDINXVEEN - De Waddinx veense tafeltennisvereniging Kwiek is de eerste weken van de nieuwe competi tie niet zonder kleerscheuren doorgeko men. Kwiek 1 leed afgelopen week z’n derde nederlaag en zal hard moeten vechten om niet op de fatale laatste plaats terecht te komen. Kwiek 2 stuurde na 2 achtereenvolgen de nederlagen, 1T VN uit Nieuwkoop met een 9-1 nederlaag naar huis. Kwiek 3 heeft het in de 2e klasse nog niet tot een overwinning weten te brengen, on danks goed spel van vooral Rob Kappé. In de 3e klasse won Kwiek 4 tweemaal en speelde Kwiek 5 éénmaal gelijk en won tweemaal. In de 4e klasse gingen Kwiek 6, 8 en 10 ijzersterk van start en wonnen elk driemaal, maar liet Kwiek 7 een steek vallen tegen Vriendenschaar 16 en moet Kwiek 12 met 3 achtereen volgende nederlagen erg oppassen. In de 5e klasse hebben Kwiek 13 en 16 zich na 3 overwinningen al met voor sprong aan de kop genesteld. Bij de jeugd heeft Kwiek 1, na het vertrek van enkele prominente spelers, moeite zich in de le klasse te handhaven. WADDINXVEEN - Ter afsluiting van alle zomerse competities heeft de hengelsportvereniging Waddinx veen HSW weer haar jaarlijkse herfst- dagwedstrijd gehouden in het Aarka- naal. De vangst was zeer slecht. Van de 28 deelnemers hadden er maar 12 “beet”. De traditioneel aan deze wedstrijd verbonden avond is vervangen door de zaterdag 19 oktober in bar-bodega Royal Inn aan het Koningin Wilhel- minaplein te houden middag tussen 13.30-16.00 uur, waar de bekers en prijzen van alle competities worden uitgereikt. Tevens zal er een kleine verloting worden gehouden. Dezelfde zaterdag begint HSW weer aan haar wintercompetitie, die be staat uit 10 wedstrijden. Ieder lid van HSW kan aan deze competitie mee doen. Het programma en reglement kan men afhalen op de Acaciastraat 32. Vertrek vanaf het N.S.-station is om 6.30 uur. WADDINXVEEN - De Waddinx veense korfalvereniging Korbis verloor met 15-6 van Weidevogels. Doelpunten maken blijft een probleem voor de Waddinxveners, al was de winst van de koploper wel vertkend. BTCWe rust was de stand 9-3 in het nadeel van Korbis. Voorzitter Henk van Gelooven en secretaris Fred van der Steen van het 40 jaar oud Sportweekcomité Waddinx veen. (Foto: Sjaak Noteboom). Ai - - SS Eén van deze teams is het 3e team. Zij Dijk, Marcel van Grieken en Gijs Hei- speelden zaterdag tegen het 3e team van kamp. Nieuwveen in de gelijknamige plaats. c-- De tegenstanders konden weinig in brengen tegen de dadendrang van het team van Aeolus en werden dan ook met 7-1 verslagen. Het 3e team speelt opnieuw i king met het vorig seizoen slechts op één plaats gewijzigd. Thans bestaat het vooruitgang in. r>.x- Het 5e team werd ontvangen door het 8e team van Hazerswoude. Het team was echter danig verzwakt door de af wezigheid van zowel de eerste dame als de eerste heer. Doch met de invallers Marianne van Beek en Leo Aalbregt bood men danig weerwerk en moest men helaas met een nipte 5-3 nederlaag genoegen nemen. Het le en 4e team speelden zondag een thuiswedstrijd in sportzaal ’’Groens- waard”. Het le team ontving het 7e te am van Flair uit Alphen a/d Rijn. Al hoewel de tegenstander zeker niet over zich heen liet lopen werd er toch met duidelijke cijfers gewonnen (6-2). Bo ven ieders verwachting maakt het le te am met 3 overwinningen op rij een schitterend debuut in de 3e klasse. Het 4e team speelde tegen het 7e team van BC Shuttle ’74 uit Ter Aar. Nog steeds moet dit team haar eerste dame missen, waardoor men waarschijnlijk net iets te kort kwam en nipt met 5-3 verloor. Het 6e team speelde in Bode graven een ongelukkige wedstrijd tegen het 6e team van Vederlicht. Aanvanke lijk kwam men met 4-0 voor te staan. Door een blessure van de eerste dame in het gemengd dubbel bleek het team zo danig van slag te zijn, dat de tegenstan der toch nog langszij kon komen. organiseren aan het slot van de Spor- tweek. Dat zal dan weer in samenwer king met de verenigingen gebeuren. Overigens is samenwerking het Spor tweekcomité niet vreemd want in de loop der jaren werd ook samengewerkt met bijvoorbeeld de winkeliersvereni ging Brug, het Oranjecomité en de Stichting Waddinxveen 750 jaar.

Weekblad voor Waddinxveen | 1985 | | pagina 17