GEMEENTE WADDINXVEEN COENECOOP BEHOEFT AANDACHT Kwart eeuw banketbakkerij/ partyservice Van den Berg Hervormde Vox Jubilans W’veners Presentatie Stuurman Partners BV Ds. J. Maasland bedankt voor Vinkeveen Open huis Unicef Jeugdvarieté in De Paddestoel tijden start uur eerder playback show aller Koninklijk goud voor Delftenaar Jubileum wordt gevierd met twee dagen open huis Jeugddienst Grootste op EO-televisie Wijnproeverij Bijna 4 mille voor welfare Opnieuw Spirit van Meeting naar DDR Burgemeester opent nieuw computerbedrijf b SPREEKUREN 01828 - 12283 INZAMELINGEN VERGADERINGEN VERKEER EN VERVOER Job Creation TELEFOONNUMMERS/OPENINGSTIJDEN Markt ZELF VERHUIZEN? LATEN VERHUIZEN? 01820-15767 01727-4044 070-210001 Verkeersbesluit 12222 01820-24255 13000 13000 f 4L - 4 t 1 01820-16066 010-362244 i f Burgemeester Temidden van de heer A R. van den Berg en mevrouw AW. I Christus. meegenomen.. i 5 da’smuh Tussen die twee mogelijkheden moet u vaak kiezen. De ene mogelijkheid kost veel tijd en moeite, de andere kost veel geld Laat u eens informeren over andere mogelijkheden Vraag vrijblijvend informatie WADDINXVEEN - In Waddinxveen wordt komende zaterdag in Het Tref punt aan de Stationsstraat de grootste play-backshow gehouden die dit'Gou- wedorp de laatste jaren heeft gekend. De organisatoren Cees - Ancima - Nie mans en Sietse Schimmel hebben laten weten dat tijdens de twee voorronden 54 optredens gepland staan met 100 per sonen. Deze rubriek met officiële bekendmakingen en mededelingen is samengesteld door Gemeente Waddinxveen, Raadhuisplein 1, telefoon 01828-14433 Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. Gemeentelijke diensten Gemeentesecretarie Dienst Openbare Werken en Bedrijven 14433 14433 en A. van den Berg. (Foto: Sjaak Noteboom) coo; raat In de werVo-p- Burgemeester C.M. van der Linden: vrijdagmorgen van 10.00-12.00 uur. Wethouder P.F.J. van Schie: na afspraak. Wethouder L.M. Oosterbroek-Waagmeester: gaat niet door. Wethouder M. Kraaijestein: na afspraak. Natuurlijk kunnen we ook de gehele verhuizing voor u uitvoeren! VERVOER - VERHUIZINGEN WADDINXVEEN - "Het zal je maar ge zegd worden!” is het thema van de jeugd dienst die zondagavond 3 november om ze ven uur wordt gehouden in de hervormde Immanuëlkerk aan de Prinses Beatrixlaan De voorganger is ds. L.J. de Leeuw uit Sche- veningen. Muzikale medewerking verleent The Joy Singers uit Boskoop. vijfde generatie Van den Berg w ant het was de overgrootvader van hun vader (C.G. van den Berg) die 121 jaar gele WADDINXVEEN - De 40-jarige Her vormde Gemengde Zangvereniging Vox Jubilans is donderdagavond om 21.40-22.00 uur te zien en te horen tij dens een EO-televisieuitzending ’De troost der kerk" op Nederland 1. Uitgevoerd zal worden de Nederlandse cantate "De troost der kerk’ gecomp oneerd door Hans Bos. Verder werken aan deze uitzending mee de Waddinx- veense Riet den Hertog (sopraan). Her man van Vliet (orgel) en het kameror kest ’Continuo’ uit Rotterdam Het ge heel o.l.v. Pieter Stolk. De opnamen werden vorige week gemaakt dooi Je NOS in de Buurkerk te Utrecht. De volgende activiteit van Vox Jubilans vindt plaats volgende week vrijdag avond 8 november om 8 uur tijdens een open huis’ in de Bethelkerk aan de Bil- derdijklaan. Het programma vermeldt dan: presentatie van de jubileum-gram- mofoonplaat en het brengen van een uniek klankbeeld onder de titel Vox Jubilans'. Deze avond is vrij voor ieder toegankelijk. van den Berg-Blonk hun zonen C. (J van den Berg Alarmering Brandweer b-g.g. Politie Ongevallen Medische hulp Ambulancedienst Telefonische hulpdienst geestelijke en sociale nood Storingsdiensten Gas en elektriciteit Waterleiding (telefoonbeantwoorder) Centrale Antenne Inrichting (CAI) WADDINXVEEN-Banketbakkerij en partyservice Van den Bergin het winkelcentrum de Passage gaat het 25-jarig bestaan in Waddinxveen vie ren. Het al in 1864 in Stolwijk opgerichte bedrijf is sinds 15 november 1960 in dit Gouwedorp gevestigd Dit zilveren jubileum zal worden ge vierd met twee open huizen het eerste op woensdag 6 november voor de relaties en het tweede op donderdag 7 november van 's middags twee tot ’s avonds negen uur voor het publiek. den in Stolw ijk brood en banket ging maken en verkopen Een broer van de heer A R van den Berg zet die zaak nog steeds voort De Waddmxvener week echter een kwart eeuw geleden uit naar de Passage - toen Kerkweg - om een nieuwe eigen zaak te beginnen Omdat hij een hekel had aan broodventen begon hij met een banketbakkerij, die. hij op inventieve wijze uitbreidde met een kokerij, die een partyservice werd welke bekend is tot in de wijde omgeving. In feite be staat het bedrijf nu uit een banketbak kerij. chocolaterie, partyservice, te aroom en winkel. Bovendien is er aan de Luifelbaan een nevenvestiging, waarin ook nog een PPT-bijkantoor is ondergebracht. Partyservice Van den Berg verzorgt elk feest. Vooral nu men de beschikking heeft over een mobiele keuken kan er overal warm gekookt worden. Deze dinner-buffets zijn weer in opkomst. Op alleen koude buffetten is men weer wat uitgekeken. De catering wordt verzorgd voor groepen van 10 tot 1 300 mensen. Partyservice Van den Berg kan het alle maal aan en zal dat volgende week ook twee dagen lang aan iedereen laten zien. WADDINXVEEN Het aan de Noord- kade gevestigd d’Artagnan houdt don derdag 31’oktober en vrijdag 1 novem ber een wijnproeverij. Vanaf ’s avonds 7 uur worden wijnen uit. Elzas. Bour gogne en Bordeaux geproefd. Voorts kan men met 400 eigen inportwijnen kennismaken. WADDINXVEEN - De zaterdag m het Anne Frank-centrum gehouden ver kooptentoonstelling van het Welfare- werk van het Rode Kruis heeft bijna 4.000.- opgebracht. De enige niet afgehaalde prijs is een zakdoek-etui op nummer 241. Deze prijs is verkrijgbaar bij J.F. v.d. Klauw Oltmansstraat 12. tel. 12642 WADDINXVEEN Alice Bakkenes Jeugdvarieté verzorgt zaterdagmiddag om half drie, in het wijkgebouw De Pad destoel aan de Lijsterbestraat een gezel lig programma voor de 4-14 jarige kin deren van de leden en donateurs v: n de speeltuinvereniging in de Bomenwijx Alice Bakkenes zal de kinderen inten sief betrekken bij deze jeugdvarieté middag. De jongelui kunnen in de jury zitten van het marionetten play-back festival, kijken en meedoen met fantas tische goocheltrucs, proberen te w innen met het 4 op één rij spel of meedoen met een kwis of een paardenwedstrijd. Commissie voor welzijnszaken Maandag 4 november 1985', aanvang 20.30 uur in bet gemeentehuis Belangrijk agendapunt: Behandeling begrotingsstukken 1986. voorzover het terrein van de commissie betreffende, waaronder begroting 1986 Commissie Soci- aal-Cultureel Werk. In 1960 begonnen A.R. van den Berg (61) en zijn echtgenote A.W. van de Berg-Blonk met hun banketbakkerij, die in de loop der jaren uitgroeide met een partyservice (was eerst kokerij) en een tearoom. Begon men toen met twee personeelsleden, de huidige directeur van C.P. Broer BV Bas Boonstoppel en de concierge van een verzorgingstehuis in Gouda Bert Alblas. aan het bedrijf zijn nu vast 19 personen verbonden, ter wijl er voorts nog gebruik gemaakt kan worden van 10 part-timers. In de directie zitten thans oök de zoons A. van den Berg (32). die is belast met de produktie, catering en banketbakke rij en C.G. van den Berg (34), die zich bezig houdt met de verkoop en de uit voering van de catering. Zij vormen de WADDINXVEEN - Komende vrijdag avond om acht uur is het zover dat het Interkereklijk Jongerenkoor Meeting voor de tweede keer de musical ’’Spirit" in de Ontmoetingskerk aan de Groens- voorde zal uitvoeren. Deze musical werd eerder op 7 juni in dezelfde kerk Medewerkers uitgevoerd, als hoogtepunt van het eer ste lustrum. Door de vele positieve- en enthousiaste reacties is besloten om deze - Leger des Heils - musical opnieuw uit te voeren "Spirit" heeft als uitganspunt de eerste twaalf hoofdstukken van het bijbelboek Handelingen, en vertelt, op geheel ei gentijdse wijze, over de ervaringen van de apostelen na hemelvaart van Jezus Belanghebbenden worden gewezen op de mogelijkheid tegen dit besluit beroep in te stellen bij de Kroon. Een eventueel beroepschrift moet binnen 30 dagen na publikatie van deze bekendmaking worden gericht aan Hare Majesteit de Ko ningin. doch ingezonden aan de Commissaris van de Koningin in de provincie Zuid Holland. Koningskade 1-2, 2596 AA 's-Gravenha- ge- Avondopenstelling Bij wijze van experiment is het Bureau Burgerzaken van de gemeen tesecretarie gedurende 1 jaar iedere dinsdagavond geopend voor het publiek van 19.00 tot 20.00 uur. Met nadruk W'ordt er op gewezen dat deze avondopenstelling alleen het bureau Burgerzaken betreft Alle overige secretarie-afdelingen zijn ‘s-avonds gesloten. Tijdens de open huizen zal het gehele bedrijf in werking zijn Twee dagen lang kan iedereen zien hoe de vele ambach teiijke produkten worden gemaakt en ook proeven hoe ze smaken. Achter het bedrijfspand aan de Passage zal een pa viljoen worden opgetrokken om alle mogelijkheden te laten zien van party service Van den Berg. Men kan dan een kijkje nemen in de mobiele keuken, als mede de laatste uitbreidingen: het kant oor en het chocolade-atelier. Marktcommissie Woensdag 6 november 1985 aanvang 19 00 uur in het gemeentehuis Belangrijke agendapunten: Verzoeken standplaats op markt Standplaatsregeling (evangelisatie) Toewijzing vaste standplaatsen "dierenbenodigdheden” en 'India- kleding”. Vrijgekomen standplaats (rookw aren). Stijging markttarieven. De stukken liggen op de dag der vergadering ter inzage of op andere tijdstippen in overleg met de secretaris van de commissie. Commissie voor kunst en cultuur Maandag 4 november 1985. aanvang 19.00 uur in het gemeentehuis Belangrijke agendapunten: Begroting 1986, voorzover betrekking hebbend op werkterrein commissie Intergemeentelijke ruiling B K R -kunstwerken. Bespreking suggesties organisatie kunstmanifestatie. Collecfèvergunning De chof van de afdeling Algemene Zaken en Ruimtelijke Ordening ter gemeentesecretarie heeft aan het Nationaal Jeugd Fonds vergun ning verleend voor een collecte in de periode 4 tot 10 november 1985 Het collecteren dient te geschieden in metalen, verzegelde collecte bussen, terwijl collectanten van een deugdelijk legitimatiebewijs dienen te zijn voorzien. De opbrengst van de collecte wordt ter kennis van het gemeentebe stuur gebracht. WADDINXVEEN - de activiteiten van het aan de Brugweg gevestigde 74 jaar oude architektenbureau Stuurman BV met 40 medewerkers/sters zijn voortge zet onder de naam Stuurman Partners BV. Deze naamswijziging heeft als ach tergrond het garanderen van de contin uïteit van het uit 1911 daterende bu reau, dat als bedrijfsactiviteiten heeft architektuur, stedebouw, planning, kostenbeheersing en bouwbegeleiding. Hiertoe zijn met de heerT.W. Verweij, die inmiddels al 40 jaar aan het bureau verbonden is en tot voor enkele jaren enig aandeelhoouder was, afspraken gemaakt, die op termijn zullen leiden tot een totale overname van het bureau door de partners. Stuurman Partners BV wordt geleid door de heer T.W. Verweij en de heer R. van der Velden. Zij beiden vormen met de bureau-coör- dinator de heer C. den Besten en de heer J. Honkoop, die het volledige pro jectmanagement onder zich heeft, het managementteam. De overige partners zijn de architekten Chr. van Eijle, F. de Greef en J.M. Peeters. WADDINXVEEN - De zes Waddinxveen- se wederverkoopsters van het kinderfonds van de Verenigde Naties Unicef houden vol gende week maandag tot en met vrijdag open huis. Tussen negen uur en half twaalf ’s morgens en tusen half twee en drie uur 's middags is iedereen in hun huizen welkom om de uitgebreide Unicef-collectie te komen bekijken. Naast wenskaarten is er een agenda, kalen der, bouwdoos, adventsboek. postpapier, puzzel en een kookboek De Waddinxveen sen hopen veel bestellingen te mogen note ren. Ale mén niet op de genoemde tijden kan is een telefoontje voldoende om een af spraak te maken. De Waddinxveense wederverkoopsters van Unicef zijn de dames J. v. Leeuwen-Hou- dijk. Wikkeveld 24 (tel. 12469). L. de Wolff v.d Wijngaart,Heggewinde53(tel. 17818), E. Kienz-Pals, Heemraadweg 39 (tel. 17662), J. v. Banning-Stoon, Pr. Beatrixlaan 122 (tel. 12413), J. Wesha-Scholte, Heuvel hof 27 (tel. 17180). Commissie voor openbare werken en bedrijven Woensdag 30 oktober 1985, aanvang 19.30 uur in het-gemeentehuis. Belangrijke agendapunten: Aanpassing v.m. Jan Ligthartschool. Nota begrotingen 1986. Begroting 1986 dienst openbare werken. Begroting 1986 Gemeenschappelijk Antenne Systeembedrijf Beschikbaarstelling krediet aanschaf 2 stel duikersuitrustingen vrij willige brandweer. Beschikbaarstelling krediet t.b.v. stichting sociaal cultureel werk voor aanschaffing nieuw meubilair en diverse andere attributen in wijkgebouwen. Commissie voor sociale zaken, woonruimtebeleid en volksgezondheid Donderdag 31 oktober 1985, aanvang 20.00 uur in het gemeentehuis. Belangrijk agendapunt: Begroting 1986. Om aan de onoverzichtelijke en gevaarlijke situatie in de Wadde, als gevolg van geparkeerde auto’s een einde te maken, hebben bur gemeester en wethouders besloten om in de Wadde aan weerszijden, zoals is aangegeven op de bij hun besluit behorende tekening, een parkeerverbod in te stellen WADDINXVEEN - Een groep van ongeveer tien lidmaten van de her vormde Immanuëlkerkgemeente gaat volgende maand - van zondag 17 tot en met woensdag 20 november - weer een bezoek brengen aan de zusterge- meente Magdeburg-Olvenstedt in de DDR. Opnieuw maakt ds. Th.H.G. Hulst deel uit van de groep. In de DDR gaat de predikant samen met de plaatselijke predikant voor in de ere dienst D. .i i rmd/1 Immariuëlkerkgemeen- i.e - Y. ar 1 elijk af: scheid iie^ft genomen van de Haagse pastoraal medewerker A.L. Yska, houdt zondagavond 3 november om zeven uur een jeugddienst met ds. L.J. de Leeuw uit Scheveningen en met The Joy Singers uit Boskoop. OPENINGSTIJDEN Gemeentesecretarie: elke werkdag van 08.30-12.30 uur. Dienst Openbare Werken en Bedrijven: elke werkdag van 08.30-12.00 uur. In de middaguren kunt u alleen dan terecht indien u een afspraak hebt gemaakt. In het kader van een werkgelegen heidsmaatregel is voor de periode van 1 jaar op de afdeling Welzijnszaken een medewerker aangetrokken ten behoeve van de vakaturebank en werkloosheidsprojecten. Inmiddels is het vacaturebestand geactualiseerd en worden er nieuwe plannen ontwik keld, welke B. en W. begin volgend jaar aan de raad voor zullen leggen. De bouw van 10 woningen aan de Jan Dorrekenskade-West en 5 wonin gen aan de Zuidkade zal in het kader van leerlingenbouwplaatsen worden uitgevoerd. Het onderzoek van Job Creation verkeert in een afrondend stadium. B. en W. verwachten dat de raad rondom de jaarwisseling voor- WADDINXVEEN - De hervormde predikant ds J. Maasland heeft be dankt voor het hem door de Hervormde Gemeente van Vinkeveen nitgebrachte beroep. I **«-' i~ in» WADDINXVEEN - Burgemeester C.M. van der Linden opent woensdag morgen 13 november om tien uur het nieuwe kantoor van het uit Rotterdam afkomstige Computer Service Holland BV. Dit bedrijf nam onlangs haar intrek in het pand aan de Beukenhof, dat door organisatiebureau Ydo BV werd ver ruild voor een kleiner onderkomen aan de Brugweg WADDINXVEEN Burgemeester en Wethouders stellen zich op het standpunt dat de ontwikkeling van het bedrijvenpark Coene- 3 de eerstvolgende jaren veel aandacht zal behoeven. L. sromrpissie ruiintel’’’<e'err,rning er woningbouw en legenheid ht-■ ?i. z 1< e. f <1< ik’ LA i Coenecooporug' de gctingc juuimbu... van bin nen in de directe omgeving en de geringe leegstand L.- zijn naar de mening van positieve ontwikkeling van De nota werkgelegenheid is de leid raad voor het Waddinxveense beleid. Het is wel van belang de economische gegevens actueel te houden. B. en W beraden zich nog op de wijze hoe hierin kan worden voorzien. Het onderzoek naar de mogelijkhe den in de regio tot een versterking van de agrarische-industriële sector te komen zal binnenkort van start kunnen gaan. Het gaat om een eerste verkenning. De provincie Zuid-Hol- land en de gemeente Waddinxveen zullen de beperkte kosten van de eer ste fase voor hun rekening nemen, teneinde de zaak in beweging te zet ten. B. en W. hebben overleg gevoerd met het Contactcentrum Onderwijs Ar beid Zuid Holland (C.O.A. Z.H.) over de mogelijkheden die er zijn om van gemeentelijke zijde wat te doen aan de voorlichting voor schoolverlaters. Zij denken met name aan voorlich ting over het Waddinxveense bedrijfs leven en-de aanwezige arbeidsplaat sen. De Stichting Meubelstad Waddinx veen is weer met enkele bedrijven uit gebreid. Ons beleid blijft gericht op het versterken van deze voor Wad dinxveen zo belangrijke economische sector. Verkeersbesluit Uit het oogpunt van de vrijheid van het verkeer en de veiligheid van de weg hebben burgemeester en wethouders besloten om in de Heg- gewinde, zoals aangegeven op de bij hun besluit behorende teke ning, een 30 kilometer per uur-regeling in te stellen. Belanghebbenden worden gewezen op de mogelijkheid tegen dit besluit beroep in te stellen bij de Kroon. Een eventueel beroepschrift moet binnen 30 dagen na publikatie van deze bekendmaking worden gericht aan Hare Majesteit de Ko ningin, doch worden ingezonden aan de Commissaris van de Ko ningin in de provincie Zuid-Holland, Koningskade 1-2, 2596 AA 's-Gravenhage. Tot plaatsing van de voorgeschreven borden en aanpassing van de inrichting zal pas worden overgegaan na het verstrijken van de be roepstermijn en er geen beroep is ingesteld. WADDINXVEEN - Waddinxveens burgemeester C.M. van der Linden heeft dinsdagmiddag bij NKF Kabel BV aan de Noordkade de Delftenaar A,G Grondveld (56) de gouden eremedaille verbonden aan de orde van Oranje- Nassau op de revers gespeld. De koninklijke onderscheiding werd hem tgereikt tijdens de in het bedrijf gehouden receptie ter ere van het feit dat de heer Gronsveld die dag 40 jaar in dienst was van NKF kabel BV. De gedecoreerde trad op 29 oktober 1945 in dienst van N.K.F. Kabel BV als jongste bediende op de afdeling Export. Op 1 oktober 1947 ging hij naar de afde ling Commerciële Calculatie, waarvan hij sedert 1978 chef is. Wat betreft de exportactiviteiten van N.K.F. heeft de heer Gronsveld een zeer belangrijke rol gespeeld in het Jakarta-project, het Sar- tel-project (Saudi-Arabia) alsmede het huidige Maleisië-project. Doosfczijn opmerkelijke commerciële feeling heeft de heer Cronsveld zich in de internationale wereld van de grote multi-functionele projecten het ’’ima ge” verworven van een goede bekende en een gewaardeerd tegenspeler. Zijn inbreng in het algemene commerciële beleid van N.K.F. wordt van groot be lang geacht en door de leiding van de BV een bijna onmisbare factor ge noemd. Naast zijn dagelijkse werkzaamheden verricht de heer Gronsveld nog enkele functies in het maatschappelijk leven. Zo is hij sinds 1967 (onbezoldigd) admi nistrateur van de L.T.S. Sasbout Vos meer te Delft. Voorts is de heer Grondsveld sinds 1980 voorzitter van de amateurvoetbalver- eniging Delfia te Delft. ii üc,,. ici- in Waddinxveen Waddinxveen factoren die een verdere Coenecoop kunnen bevorderen. stellen tegemoet kunnen zien. Voor de bedragen nodig voor dit project kan het Fonds Werkgelegenheid, voor wat het gemeentelijk aandeel be treft. worden aangesproken. Dit r fonds zal daartoe naar alle waar schijnlijkheid eenmalig extra moeten worden gevoed. De weekmarkt wordt door het pu bliek goed bezocht. Mede daardoor zijn er vele gegadigden voor een standplaats. De tarieven zijn met 5 procent verhoogd waarmede een dek kingspercentage van 84 wordt be reikt.

Weekblad voor Waddinxveen | 1985 | | pagina 3