GEMEENTE WADDINXVEEN Twee auto’s Druk seizoen voor Toi-Toi gestolen aan de Onderweg Geweldige play-backshow Ook een radiohoorspel Bazar van De Gouwebloem Henk Vis BV Poep op de stoep blijft irriteren fa. POLITIENIEUWS WADDINXVEEN I KUNSTEN CULTUUR Jongen (13) breekt been INZAMELINGEN ’’Toon Hermans” Poppenkast SPREEKUREN VERGADERINGEN MILIEU Aanrij dingen AMBTSJUBILEUM BOUWVERGUNNINGEN TELEFOONNUMMERS/OPENINGSTIJDEN WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG 6 NOV EMBER 1985 01820-16066 010-362244 voor I Waddinxveen, 6 november 1985. De burgemeester voornoemd, Van der Linden. 01820-15767 01727-4044 070-210001 Kamermuziekconcert Op donderdag 14 november a.s. zal in de raadzaal van het gemeen tehuis van Waddinxveen wederom een kamermuziekconcert wor den gehouden. Het concert wordt verzorgd door het ODEION blazersensemble. Het ensemble, bestaande uit 2 hobo’s, 2 klarinetten, 2 fagotten en 2 hoorns zal o.l.v. Piet Honingh werken vertolken van Beethoven, Rossini (Barbier van Sevillia), en Mozart (delen uit Don Giovanni). Het concert begint om 20.30 uur. Deze rubriek met officiële bekendmakingen en mededelingen is samengesteld door Gemeente Waddinxveen, Raadhuisplein 1, telefoon 01828-14433 Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. Gemeentelijke diensten Gemeentesecretarie Dienst Openbare Werken en Bedrijven 14433 14433 De chef van de afdeling Algemene Zaken en Ruimtelijke Ordening Op vrijdag 1 november omstreeks 15.40 uur brak een 13-jarige jongen bij een aanrijding een been, toen hij met zijn crossfiets komende vanaf de Jan Dorre- kenskade de rijbaan van de Esdoorn- laan overstak en daarbij werd aangere den door een naderende personenauto. Hij werd per ambulance naar het St. Jo- sephziekenhuis overgebracht. OPENINGSTIJDEN Gemeentesecretarie: elke werkdag van 08.30-12.30 uur. Dienst Openbare Werken en Bedrijven: elke werkdag van 08.30-12.00 uur. In de middaguren kunt u alleen dan terecht indien u een afspraak hebt gemaakt. vers (“Wham”), 2. Corina Rooze- boom (“Mini Pops”), 3. Regilio Tish- ma (“Chacacan”), 4. Tanja Wouden berg (“Madonna”). Dertien jaar en ouder: 1. Joost Kuper (“Toto”), 2. Rian Gerritsen (“Madonna”), 3. Mar co Overes (“André van Duin”), 4. Tanja Franken (“Kate Bush”). Tot de optredenden behoorde zater dagavond ook playbacker “Toon Hermans” (Loek Weel), winnaar van de KRÓ-Play-backshow en de Waddinxveense soundmixer Sander Grimmelius (“Stevie Wonder”). Het aangekondigde optreden van “Lee Towers” (Leen Gravemaker) kwam te vervallen, omdat de betrokkene aan zijn stembanden was geopereerd. De muziek was in handen van de dis cotheek Black Panther. Wellicht is de oorzaak daarvan de kwaliteit van de ingeleverde cassettebandjes, maar de muziek was niet altijd even perfect. Dat gaat niet op voor het decor, want die schepping van de Waddinxveense Franse zanger Julien Marnier zag er sfeervol en creatief uit. - aan de heer L.J P. Wilke, Jan Campertlaan 28 voor plaatsing dak kapel voorgeveldakvlak. Het register van verleende bouwvergunningen ligt ter inzage bij de dienst Openbare Werken, afdeling Bouw- en Woningtoezicht, waar tevens inlichtingen kunnen worden gevraagd. Inlichtingen kunnen eveneens worden verkregen bij de afdeling Algemene Zaken en Ruimtelijke Ordening tér secretarie. De play-backshow 1985 leverde deze einduitslag op: kinderen tot 12 jaar: 1. Barbara den Hoed en Manon Ver- WADDINXVEEN/GOUDA - Bij In ternationaal Transportbedrijf Henk Vis BV, Waddinxveen, is als directeur uitgetreden F.C.P. van der Scheer, terwijl bij dit bedrijf als procuratie houder is benoemd L.R. Klarholz te Waddinxveen. Dit blijkt uit een wijzi ging in het handelsregister van de Ka mer van Koophandel en Fabrieken >oor Midden-Hollana. backer bij de oudste jeugd worden uitgeroepen Hoed bij de jeugd tot 12 jaar. Al om twaalf uur - een uur eerder dan aanvankelijk gepland - barstte het spektakel los. Op het toneel was het voor Cees Ancima, die het geheel op vriendelijke wijze aan elkaar praatte, een gaan en komen van Ma donna’s, Danny de Munk’s, Starsis- ters, Stevie Wonder’s, Wham’s, Mini Pops, Chacacan’s en wat dies meer zij. Er waren meer dan 50 optredens door zo’n 100 deelnemers/sters. Zo wel ‘s middags, tijdens de voorron den, als ‘s avonds, tijdens de finale, was er een enthousiast publiek. Daarna hopen zij op uitkopen door scholen in de regio. Ook de inmiddels overbekende pop penkastvoorstellingen van Toi-Toi gaan weer van start met een nieuw verhaal. Scholen en verenigingen kun nen daarmee ook in het komende seizoen de kleintjes weer een groot plezier doen. Verder is Toi-Toi ijverig bezig met plannen voor een hoorspel op de ra dio en de oprichting van een jongere groep. Belangstellenden kunnen over al deze activiteiten informatie inwin nen bij M.J. Vooges-Rijnhart. Elzen horst 3, tel. 16470. Burgemeester C.M. van der Linden: le vrijdag van de maand en na afspraak. Wethouder P.F.J. van Schie: na afspraak. Wethouder L.M. Oosterbroek-Waagmeester: vrijdagmorgen van 10.00-12.00 uur. Wethouder M. Kraaijestein: na afspraak. Verleende bouwvergunningen Burgemeester en wethouders hebben de volgende bouwvergunnin gen verleend: - aan de heer L. A. Vergeer, Bloemendaalseweg 14c, voor gedeel telijke vernieuwing warenhuis; - aan de heer A.C. Witvliet, Wingerd 197, voor plaatsing dakraam voorgeveldakvlak - aan de heer P.F. Groen te Gouda, voor vergroting dakkapel voor geveldakvlak perceel Zuidkade 166; - aan Gebr. Bron, Zwarteweg 4, voor gehele vernieuwing en ver groting bedrijfsruimte; - aan de Stichting Openbare Bibliotheek, p/a Amalia van Solms- straat 32, voor gedeeltelijke verandering en vergroting bibli otheek Juliana van Stolberglaan 7; - aan de heer H. A. te Pas, Gerstakker 126, voor plaatsing dakraam achtergeveldakvlak - aan de heer D. Visser, Boekweitakker 39, voor plaatsing dakka pel voorgeveldakvlak; - aan de heer K. Tabak, Graanakker 123, voor oprichting hobby- kas; - aan de heer F.S. Huisman te Zoetermeer, voor oprichting erf- scheiding aan Koekoeksdreef 1 - aan de heer R.J.L. Pinkse, de Akker 53, voor plaatsing dakkapel voorgeveldakvlak - aan de heer J. Hoogendoorn, Julianastraat 16, voor gedeeltelijke verandering berging; - aan de heer H.R. Luiten, Julianastraat 14, voor gehele verande ring en vergroting berging en onderheien achtererf; - aan Beheers- en Exploitatiemaatschappij VGS B V. te Amster dam. voor gedeeltelijke verandering en vergroting bedrijfsruimte Staringlan 21; ter gemeentesecretarie heeft aan het Researchfonds Diabetes Melli- tus vergunning verleend voor een collecte in de periode 11 tot 17 no vember 1985. Het collecteren dient te geschieden in metalen, verzegelde collecte bussen, terwijl collectanten van een deugdelijk legitimatiebewijs dienen te zijn voorzien. De opbrengst van de collecte wordt ter kennis van het gemeentebe stuur gebracht. Commissie voor de financiën Donderdag 7 november 1985, aanvang 18.00 uur in het raadhuis. Belangrijke agendapunten: Verlening krediet aanschaffing meubilair e.d. sociaal cultureel werk. Verlening krediet aanschaffing duikers-uitrustingen brandweer. Regeling krediet rekening-courant 1986 bij N. V. Bank voor Neder landse Gemeenten. Aangaan vaste geldleningen en kasgeldleningen 1986. Vaststelling beheersverordening Samenwerkingsschool H A V O/Atheneum Behandeling begrotingen 1986: a. begroting dienst openbare werken; b. begroting gemeenschappelijk antennesysteembedrijf; c. begroting grondbedrijf; d. begroting Samenwerkingsschool voor HAVO/Atheneum; e. gemeentebegroting. Meerjarenbegroting 1986 t/m -1990. Verlening bouw- en grondvoorschotten chr. woningbouwvereniging ”Ons Begin” en aanvaarding rijksvoorschotten bouw 33 woningen wijk Zuidplas. daad betrapt bij diefstal van diverse le vensmiddelen in de Spar aan de Passa ge. Totaal f. 27,- aan goederen had zij niet bij de kassa laten afrekenen. Aanvragen hinderwetvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend dat de volgende aan vragen ingevolge de Hinderwet zijn ingekomen: 1. aanvraag van de heer C.W. Vergouwe, Zuidelijke Dwarsweg 18, alhier, voor het oprichten en in werking hebben van een kalver- mesterij aan de Zuidelijke Dwarsweg 18, alhier; 2. aanvraag van de heer J. van Dorp, Middelburgseweg 1, alhier, voor het oprichten en in werking hebben van een boomkwekerij aan de Winterdijk, alhier; 3. aanvraag van Wormaid Fire Systems (Nederland) B.V., Jupiter- kader 1-2 te Den Haag, voor het oprichten en in werking hebben van een draadpijpsnijderij annex constructiewerkplaats aan de Staringlaan 8. alhier; 4. aanvraag van de heer H. Oosterom, Henegouwerweg 102c, al hier, voor het uitbreiden/wijzigen van een tuinbouwbedrijf aan de Kromme Esse 12, alhier; 5. aanvraag van de heer L.P. Bouwman, Rijsbes 3 te Rotterdam, voor het oprichten en in werking hebben van een poeliersbedrijf aan de Passage 17, alhier; 6. aanvraag van de heer W. Groeneveld, Koningin Wilhelmina- plein 50, alhier, voor het uitbreiden/wijzigen van een vuurwerk- opslagplaats aan het Koningin Wilhelminaplein 50, alhier. De aanvragen en andere terzake zijnde stukken liggen tot 6 decem ber 1985 op de afdeling Algemene Zaken en Ruimtelijke Ordening van de gemeentesecretarie ter inzage, elke werkdag van 08.30 tot 12.30 uur. Degene die tijdens kantooruren niet in de gelegenheid is de stukken in te zien, kan desgewenst een afspraak maken om de stukken op maandagavond, gedurende maximaal drie uren in te zien. Tijdens de genoemde periode kunnen gemotiveerde bezwaren schriftelijk bij ons college worden ingediend. Degene die een be zwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Alarmering Brandweer bgg- Politie Ongevallen Medische hulp Ambulancedienst Telefonische hulpdienst geestelijke en sociale nood Storingsdiensten Gas en elektriciteit Waterleiding (telefoonbeantwoorder) Centrale Antenne Inrichting (CAI) WADDINXVEEN - Bij het autobedrijf Van Velde aan de Onderweg werden twee personenauto’s ontvreemd. Het betroffen hier een groene Opel Ascona en een groenbruine Mini Special 1100, zo heeft de Waddinx veense rijkspolitie ons laten weten. Het afgelopen weekeind werd de politie met een serie inbraken geconfronteerd. Men kwam de vrijstaande woningen en flatwoningen binnen door aan achterzij de een deur te forceren dan wel ruitjes uit de sponningen weg te nemen. In en kele gevallen heeft de politie moeten constateren, dat de opmerking ”de ge legenheid maakt de dief’ voorlopig nog niet tot het verleden behoort. In vele ge vallen zou het hang- en sluitwerk beter moeten worden geconstrueerd. Door eenvoudigweg betere voorzieningen aan te brengen, wordt het de dief al moeilijker gemaakt. Ingebroken werd in woningen Stations straat, Vondellaan, Da Costaweg, Jan Dorrekenskade-Oost, Noordkade en in de kantine van een sportvereniging aah de Sniepweg. Ontvreemd werden een zwarte herenportemonnee (inhoud f. 290,-), twee videorecorders, diverse vi deobanden, een radio, platenspeler met versterkerk, een hoeveelheid geld en sieraden ter waarde van duizenden gul dens. In de nacht van maandag 4 op dinsdag 5 november werd een aan de Vondellaan geparkeerd staande personenauto opengebroken. Met grof geweld werd een radiocassetterecorder, merk Blau- punkt, uit de auto gehaald. De afgelopen week werden 3 jeugdige knapen op heterdaad betrapt bij win keldiefstal in 3 verschillende winkels aan de Passage. Twee Waddinxveense knapen (13 en 14 jaar) en een 12-jarige jongen uit Moerkapelle maakten zich hieraan schuldig. Na verhoor door de politie werden zij aan hun ouders over gegeven. Tussen zondag 27 oktober en vrijdag 1 november werd van de kerk aan de Pas sage een vlaggemast met staalkabel weggenomen. De waarde van het ont vreemde goed bedraagt f. 800,-. Op vrijdag 1 of zaterdag 2 november werd ingebroken in woningen aan de Trompstraat en de Jan Dorrekenskade- Oost. Bij één van de woningen werd de toegang verkregen door een slot te for ceren. Ontvreemd werden geld, siera den, videorecorder, banden, 40 casset tes en 30 langspeelplaten, een bruinle deren jas, een spelcomputer en audio- apperatuur. In de nacht van zaterdag 2 op zondag 3 november werd aan het Noordeinde een personenauto gestolen. Het betreft hier een mini-special, kleur groen meta- lic met bruin dak. Op dinsdag 5 november werd een 45-ja- rige vrouw uit Zevenhuizen op heter- Op zaterdag 21 oktober vond op de Juli ana van Stolberglaan een aanrijding plaats, waarbij 2 personenauto’s waren betrokken Eén van de bestuurders liep hierbij enkele kneuzingen op. Een dag later gebeurde een aanrijding in de Dorpsstraat omstreeks 21.00 uur. De achter een personenauto gekoppel de aanhangwagen raakte een gepar keerd staande personenauto. Lichte materiële schade was het gevolg. Een 17-jarige bromfietser uit Boskoop liep lichte verwondingen op bij een aan rijding op de Nesse op woensdag 23 ok tober om 09.00 uur. Het spatbord van de bromfietser bleek niet goed te zijn bevestigd en kwam op do voorband te recht. Hierdoor sloeg de bromfietser over de kop en botste tegen de tegenlig ger. Op donderdag 24 oktober was het we derom een 17-jarige uit Boskoop af komstige bromfietser, die bij een aan rijding, nu op de Noordkade, gewond raakte. De bromfietser keerde onver wachts op de Noordkade en werd daar bij geschept door de naderende auto mobilist. Met enkele hoofdwonden werd hij naar het Bleulandziekenhuis overgebracht. De bromfiets is onher stelbaar beschadigd. Op dezelfde donderdag omstreeks 17.00 uur werden bij een aanrijding op de Henegouwerweg 4 bromfietsen be schadigd. Een 16-jarige bromfietser uit Leiderdorp heeft vermoedelijk met zeer hoge snelheid op het fietspad langs de Henegouwerweg gereden en merkte daarbij te laat 3 stilstaande bromfietsen op. De bromfiets van deze knaap bleek zeer sterk te zijn opgevoerd. De brom mer is uit het verkeer genomen. Op eveneens donderdag 24 oktober om streeks 19.00 uur vond nabij de splitsing Beethovenlaan-Noordeinde een kop- staart-aanrijding plaats. De achterop komende automobilist merkte dit te laat op. Een 16-jarige Waddinxveense brom fietser moest op vrijdag 25 oktober met enkele lichte verwondingen worden op genomen in het St. Jozefziekenhuis na dat hij dezelfde dag omstreeks 18.00 uur bij een aanrijding was betrokken op de Zuidelijke Dwarsweg. De bromfietser verleende geen voorrang aan een auto mobilist. Op maandag 27 oktober om 15.30 uur vond op de IJsermanweg een eenzijdig ongeval plaats. Een 30-jarige uit Zoe termeer afkomstige bestuurder had meer aandacht voor de in aanbouw zijn de huizen dan de plaats waar hij reed. Hij botste tegen een brugleuning. De auto liep zware materiële schade op. Op dinsdag 29 oktober om Ó9.00 uur vond een aanrijding plaats in de Dorps straat. Een automobiliste reed vanuit parkeerstand weg. Uit tegengestelde richting naderde een bromfietser, die onderuit ging en tegen de auto gleed. Persoonlijke ongelukken deden zich niet voor. Op donderdag 31 oktober om 18.00 uur raakte een 16-jarige uit Moerkapelle af komstige fietster gewond, toen zij rij dend op het fietspad langs Rijksweg 12 door twee achteropkomende bromfiet sers werd aangereden en daarbij ten val kwam. Zij moesten met enkele verwon dingen (o.a. hersenschudding) naar het St. Josephziekenhuis te Gouda worden overgebracht. Haar 16-jarige uit Zoe termeer afkomstige vriendin kwam eveneens ten val en liep enkele lichte verwondingen op. De bromfietsers zijn na het ongeval doorgereden. Een 23-jarige bromfietser uit Alphen aan den Rijn liep een gekneusde voet en knie op, toen hij op de kruising nabij de hefbrug door het ’’rode licht” reed en de doorgang niet vrij liet voor de ’’groen licht” hebbende automobilist, die vanaf de Brugweg richting Hefbrug wilde rij den. De materiele schade viel mee. Op vrijdag 1 november om 18.00 uur vond een kop-staart-aanrijding plaats op de Henegouwerweg en daarbij wa ren 3 voertuigen betrokken. Persoonlij ke ongelukken hebben zich daarbij niet voorgedaan. Op kruising IJsermanweg-De Akker vond op zaterdag 2 november een aan rijding plaats tussen een bromfietser en een personenauto. De bromfietser ver leende geen voorrang aan de uit De Ak ker naderende automobiliste. Geen voorrang verlenen was de oor zaak van een aanrijding, welke op dins dag 5 november omstreeks 07.55 uur ge beurde op de Esdoornlaan ter hoogte van de leplaan. Lichte materiële schade aan 2 personenauto's was het gevolg Een half uur eerder op die dag was de schade groter bij een verkeersongeval, welke plaats vond op de Henegouwer weg nabij de oprit naar rijksweg 12. Een foutieve afslaande manoeuvre van een automobilist was de oorzaak van het on geval. Een 61-jarige Waddinxveense vrouw liep hoofd- en heupletsel op bij een aan rijding op dinsdag 5 november om streeks 10.30 uur. Op de voetgangers- oversteekplaats bij het K. W. plein werd zij aangereden door een vanaf de Juli ana van Stolberglaan naderende auto mobilist, die linksaf de W. de Zwijger- laan opreed. De vrouw werd per ambu lance naar het Bleulandziekenhuis te Gouda overgebracht. WADDINXVEEN - In brieven en telefoontjes nar onze krant blijven de Waddinxveners aandacht vra gen voor hun irritatie over de toe nemende hoeveelheid poep op de stoep, op straat en op speelterrei nen. Ditmaal kregen we een briefje van Nicolet van Kersbergen en Bianca Langelaan. Wat ze schreven was dit: ”Wij vinden het schandalig dat er overai poep op de stoep ligt. Ook op de speelplaatsen en andere speelgebieden ligt vaak poep. Wij vinden dat het opgeruimd moet worden en wel door de mensen zelf. De honden mogen van ons be st in de berm poepen. De gemeente moet er voor zorgen dat er speciale plaatsen komen om honden uit te laten.” Waddinxveen heeft overigens plaatsen waar aanbevolen wordt de honden uit te laten. Dat is het groen langs de ringvaart bij de Sou- burghlaan en de Staringlaan. Ove rigens vormt de hondepoep niet al leen een Waddinxveens probleem, maar ook een landelijk probleem. De overlast die hondepoep veroor zaakt zou moeten worden aange pakt door minister ir. G.J. Braks van Landbouw en Visserij, zo maakte CDA-Tweede-Kamerlid Van der Linden vorige week duide lijk tijdens de behandeling van de begroting voor 1986 van dit minis terie. De bestrijding van overlast door uitwerpselen van honden is overi gens geen zaak voor de rijksover heid. De gemeentebesturen zullen daarvoor een oplossing moeten zoeken, aldus minister Braks (land bouw) bij het debat over de begro ting van zijn ministerie. Commissie van advies voor de bezwaar- en beroepschriften Woensdag 13 november 1985aanvang 19.30 uur in het raadhuis. Belangrijke agendapunten: Behandeling beroepschrift Omega Randstad B.V. te Krimpen a.d. Lek tegen voorwaarden verbonden aan vergunning voor het inza melen van bedrijfsafvalstoffen. Behandeling beroepschrift Derks Partners te Utrecht namens Zegwaard B.V. te Delft tegen voorwaarden verbonden aan vergun ning voor het inzamelen van bedrijfsafvalstoffen. De stukken liggen op de dag der vergadering ter inzage of op andere tijdstippen in overleg met de secretaris van de commissie. Op 12 november a.s. zal de heer J. Benders, opzichter bij de dienst van openbare werken en bedrijven, 40 jaar in gemeente- c.q. over heidsdienst werkzaam zijn. Op 15 november 1985 zal in een te houden bijeenkomst in het raad huis aan dit feit aandacht worden geschonken. Eén van de deelnemers aan de play-backshow Waddinxveen 1985. (Foto: Sjaak Noteboom). WADDINXVEEN De Waddinxveense parodist Cees - Niemans - Ancima en de technicus Sietze Schimmel hebben zaterdagmiddag en -avond weer getekend voor een geweldige play-backshow 1985, waarvan de netto-opbrengst bestemd zal worden voor het werk van de Stichting De Gouwebloem. Aan het slot van een geslaagde en heel drukke dag in Het Trefpunt kon Joost Kuper als beste play backer bij de oudste jeugd worden uitgeroepen en Barbara den Avondopenstelling Bij wijze van experiment is het Bureau Burgerzaken van de gemeen tesecretarie gedurende 1 jaar iedere dinsdagavond geopend voor het publiek van 19.00 tot 20.00 uur. Met nadruk wordt er op gewezen dat deze avondopenstelling alleen het bureau Burgerzaken betreft. Alle overige secretarie-afdelingen zijn ‘s-avonds gesloten. WADDINXVEEN - Vrijdag 8 novem ber (15.00 - 21.00 uur) en zaterdag 9 no vember (14.00 - 17.00 uur) wordt door de Stichting De Gouwebloem in het An ne Frankcentrum aan het Jan van Bij- nenpad de jaarlijkse bazar gehouden. De opbrengst hiervan is bestemd voor de kosten van de therapie en de traditi onele uitgaansdag. De opening van de bazar gebeurt vrij dagmiddag om drie uur door mevrouw E. van Rooyen-Korver. De tweedaagse bazar is weer mogelijk door het inleve ren van met veel enthousiasme en vaak met moeite gemaakte werkstukken. Aanvraag bouwvergunningen De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend dat burgemees ter en wethouders voornemens zijn om met toepassing van artikel 50, lid 8, van de Woningwet en gebruikmaking van de zgn. algemene verklaring van geen bezwaar van Gedeputeerde Staten van Zuid- Holland bouwvergunning te verlenen ten behoeve van het perceel Bloemendaalseweg 14a: Het gedeeltelijk veranderen en het vergro ten van een woonhuis. Het bouwplan ligt met ingang van 7 november 1985 gedurende 14 dagen, tijdens werkdagen, van 08.30 uur tot 12.30 uur, voor een ie der ter inzage ter gemeentesecretarie, afdeling Algemene Zaken en Ruimtelijke Ordening, Raadhuisplein 1. Gedurende deze termijn kunnen door een ieder bij burgemeester en wethouders. Raadhuisplein 1 te Waddinxveen. schriftelijk bezwa ren worden ingediend. WADDINXVEEN Een nieuw toneelstuk voor kinderen, poppen kastvoorstellingen, een radiohoorspel en de oprichting van een groep jonge toneelspelers/sters. Dat zijn de activiteiten waarmee de Waddinxveense toneelvereniging Toi-Toi zich dit seizoen bezig houdt. “Keverkop, dikke speculaaspop, op geblazen kikker!” is het begin van het nieuwe toneelstuk voor kinderen “Klaartje”, dat Toi-Toi eind januari gaat spelen voor de jeugd van 4 tot 12 jaar. Het is een spannend verhaal vol muziek en leuke liedjes over Klaartje, een ruzie makende clown Frutsel en een Indiaans meisje Minnie die uit het circus gegooid zijn. In beeld komen verder een oom en een tante die Klaartje met een degelijke man getrouwd willen zien en een kunstminnende Italiaan. Toi-Toi brengt dit 1 1/2 uur durende spel voor kinderen gespeeld door vol wassenen voor het eerst op 25 januari om 14.00 uur in het Anne Frankcen trum voor de toegangsprijs van f. 3,-. - -- 12222 01820-24255 13000 13000

Weekblad voor Waddinxveen | 1985 | | pagina 3