Met balletbus naar naar W’veen Prins Ovenbouw Rabobank C3 Ontmoeting van De Gouwestem en Twee leerlingenbouw plaatsen van Rehorst een wereldpremière Rijnlands Orkest BZN terug in de Beurshal Boskoop Op vrijdagavond 27 december Fiscus betaalt vaak mee aan rentekosten Op vrijdag 14 januari vanuit Waddinxveen Grandioze finale VOORWAARTS IN HAARLEM Kunstbeurs van 70 kunstenaars Vakantie- programma in De Bonkelaar Eerste Kerst- gezinsdienst Evangelische Gemeente DAMPRIJS 1985 VOOR VOO De Boog-concert met Boskoops Kamerkoor in AF-centrum BORDUURWERK N. VINK Hf WOE\dAG DECEMBER 1985 'f Vuurwerk. Hou t leuk. ’’...En dankzij dat veel te korte lontje, 2® heb ik nu eindelijk een hondje’ De Volendamse formatie BZN met zangeres Carola Smit. 4 Tot het houden van de kunstbeurs is be sloten omdat het bedrijfsleven niet al tijd bekend is met de mogelijkheden die beeldende kunstenaars kunnen bieden bij de bedrijfsuitoefening. Kunstwer ken kunnen bijvoorbeeld goed dienen als geschenk bij een jubileum, bij een afscheid of als relatiegeschenk. Ook kunnen in plaats van geijkte reproduk- ties aan de wand kunstwerken vervaar digd worden die betrekking hebben op de bedrijfsactiviteiten zelf. Dit blijkt ook uit de voor de raad ver trouwelijk ter inzage liggende financiële gegevens. Dit temeer als hierbij nog wordt bedacht dat van de onbebouwde grond ook reeds een - zij het bescheiden - deel is verkocht en voor de niet ver kochte grond een goede belangstelling bestaat. Een publikatie van de Rabobanken in Boskoop en Waddinxveen. Het Nederlands Dans Theater. De Rabobankadviseur Het verhaal over de beginperiode van BZN begint in de jaren ’60, toen sologi- tarist Cees Tol en basgitarist Jan Tuyp het geluid van The Shadows trachtten te imiteren, waarbij een pannenset fun geerde als drumstel en de aanschaf van een versterker voorrang kreeg boven een nieuw huiskamermeublement. Tij dens een optreden van een bestaande band, in 1966 in Volendam, sprongen Cees en Jan het podium op om drie nummers van The Shadows ten gehore te brengen. Het publiek reageerde ra zend enthousiast en een plaatselijk blad meldde over het optreden van een ’band zonder naam’. BZN was geboren. bestaat uit vijf verschillende duetten van verliefde paren die, aan eikaars lijf hangend, langs een bospad dartelen. Er wordt met een ongekende rijkdom aan kleine bewegingen van het gehele li chaam. de sfeer in de muziek feilloos weergegeven. In 'Synaphai' wil Duato algemene ge voelens van onzekerheid en angst, ken merkend voor deze tijd, visueel maken. Een ensemble van 5 mannen en 3 vrou wen, een met opzet ’ongebalanceerd’ aantal, speelt in dit ballet de rol van een opgejaagde, angstige menigte, gevan gen tussen ijzeren muren. Walter Nob- be tekent voor de decors en kostuums van dit ongetwijfeld boeiende werk. Op deze avond zal ook Hans van Ma- nen's Balletscenes nog een keer worden uitgevoerd. Dit ballet dat zijn wereld première in het Holland Festival 1985 beleefde is gemaakt op muziek van Igor Stravinski’ 'Scènes de Ballet'. Dit werk geeft een indringend beeld van Bro adway gedurende de laatste jaren van de oorlog. De "Apotheose", één van de delen van deze compositie kwam tot stand op de dag van de bevrijding van In 1968 werd BZN, inmiddels aange vuld met Gerrit en Evert Woestenburg en Jan Veerman (zang) ontdekt door WADDINXVEEN/GOUDA - Onder het motto "Kunst in uitvoering” wordt op vrijdag 31 januari 1986 en zaterdag 1 februari 1986 door de Culturele Raad in Gouda in samenwerking met de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Midden-Holland een "kunstbeurs" ge houden waaraan ca. 70 kunstenaars deelnemen. Mischa Ouwendijk, jour nalist uit Gouda, is initiatiefnemer van deze manifestatie. WADDINXVEEN - De Vereniging voor Openbaar Onderwijs (VOO) heeft van de Koninklijke Nederlandse Dam- bond de Pers- en Propagandaprijs 1985 toegekend gekregen. In samenwerking met de damvereniging Excelsior zal de ze Vereniging voor Openbaar Onder wijs Waddinxveen in januari voor de 14e keer het schooldamtoumooi organi seren. ervaring met het opleiden van leerlin gen. Bij het 70-jarig jubileum in 1983 bezorgde zij enkele tientallen school verlaters en soepele overgang naar het bedrijfsleven. Hoewel een dergelijke overeenkomst in samenspel met op drachtgever, architekt en Stichting Vakopleiding Bouwbedrijf voor de duur van het projekt wordt aangegaan, bleek de kennismaking wederzijds zo’n succes dat de jonge lichting vrijwel in haar geheel in vaste dienst trad. De praktijk bij Rehorst Bouw vormt een goede leerschool. De jongens ont wikkelen zich op plezierige wijze tot echte vaklieden. Zij wennen aan de sfeer en het tempo. Ook in het kontakt met volwassen specialisten voert Re horst Bouw hen geleidelijk binnen. de ene LP na de andere uitbracht. Niet zonder succes, want gouden en zelfs pla tina platen viel de groep ten deel. In ja nuari 1983 ontving BZN de gouden harp van de Stichting Conamus en in datzelf de jaar werd de groep onderscheiden met de eremedaille voor verdiensten van de gemeente Volendam. Was het feit dat drummer Jan Keizer zijn drumstel in de steek liet en zich bij de microfoon hield al een belangrijke verandering, het vertrek van zangeres Anny Schilder wekte pas echt opschud ding. Anny werd opgevolgd door de Volendamse Carola Smit, die zich in middels volledig heeft waargemaakt. Zij stal alle harten en haar debuut bij BZN sloeg in als een bom. Componist Thomas Tol zorgde er uiteindelijk voor dat de sound van BZN identiek bleef. van 385.000,- excl. B.T.W. c.q. over drachtsbelasting", aldus B. en W. tot de raad. Met deze verkoop is het laatste nog res terende gedeelte van het gebouwen complex verkocht dat de raad destijds aankocht in het kader van de reddings operatie van Van Schaik en Berghuis. Nu dit bedrijf - zij het dat het verhuisd is naar Capelle a.d. IJssel - nog steeds be staat en in aanmerking nemend dat in het aangekochte complex thans zijn/ wordt gevestigd: Baan’s Meubelen, het Plastic Mappen Centrum, Prins Oven bouw en de Stichting Vakopleiding Bouwbedrijf, menen B. en W. te mogen stellen dat deze reddingsoperatie voor de gemeente niet onsuccesvol is verlo pen. WADDINXVEEN - Rehorst Bouw BV in Waddinxveen heeft twee leer- lingbouwplaatsen gecreëerd: in Waddinxveen en in Scheveningen. Dit meldt het Waddinxveense aannemingsbedrijf in het eigen blad Rehorst Bouwt van deze maand. Toepasselijker voor een leerlingen bouwplaats kan de Waddinxveense naam van de opdrachtgever nauwelijks zijn. Die luidt namelijk ’Ons Begin’. Aan de Jan Dorrekenskade heeft ’Re horst Bouw namelijk tien woningwe twoningen in uitvoering genomen. Het prettig werk waar de bouwvaklieden van de toekomst zich met belangstelling voor inzetten. 'Ze leren èn vragen hon derduit.’ Spectaculair is het werken in Schevenin gen, de andere leerlingbouwplaats. Het door Rehorst Bouw opgetrokken Carlt on Beach hotel heeft een schitterende start beleefd. Op 12 juli 1985 versche nen de eerste gasten en op 4 oktober j1 volgde de officiële opening. Nu ook de bouw van het aangrenzende Luxebad is begonnen, zien de Scheveningers Re horst Bouw opnieuw in actie aan het einde van hun boulevard. Het project laat de leerlingen kennismaken met vele interessante kanten van het beroep. Bo vendien is het heel dankbaar om later te kunnen zeggen: 'Het Luxebad heb ik gebouwd!’ Bespaar de jeugd in deze fase de hek- WADDINXVEEN - Er gaat vrijdag 24 januari weer een bus met ballet- liefhebbers vanuit Waddinxveen naar het Circustheater in Scheveningen waar het Nederlands Dans Theater balletvoorstellingen geeft van Syn aphai (wereldpremière), Balletscenesen Liedereinesfahrendengesellen. Het busvervoer is gratis. De toegangsprijzen bedragen 27.50 en 23.50 (tot 26 jaar en 65-plussers 20,- en 15,-). Op het programma voor deze avond staan dus 3 balletten: één van Jiri Kyli- an, één van Hans van Manen en de we reldpremière van Nacho Duato. De voorlopige titel van dit nieuwste werk van de telentvolle danser/choreograaf is Synaphai. Het ballet wordt gedanst op de gelijknamige muziek van de Griekse ingenieur/componist Iannis Xenakis - zijn eerste concert voor piano en orkest. Dit werk zal worden uitgevoerd door de Haagse pianist Geoffrey Madge. Behal ve deze muziek gebruikt Duato ook een door hem zelf geschreven poëtische tekst, die tegelijkertijd in verschillende talen (o.a. Nederlands. Engels, Frans. Hebreeuws en Spaans) zal worden uit gesproken en de opname 'Heaven and Heil' van de componist Vangelis. het college van Burgemeester en wet houders het voorstel gekregen een deel van het door Van Schaik Berghuis verlaten pand aan de Zuidkade 114 te verkopen aan Prins Ovenbouw' BV in Gouda. De koopprijs bedraagt 385.000,- voor ongeveer 2.175 vierkan te meter. Zoals B. en W. tijdens de op 3 decem ber jl. gehouden gecombineerde verga dering van de commissie voor Ruimte lijke Ordening en Woningbouw' en voor .Werkgelegenheid, Bedrijfsleven en Middenstand reeds mededeelden heb ben zij onderhandelingen gevoerd met Prins Ovenbouw B.V. over de verkoop aan dit bedrijf van het nog resterende gedeelte van het bedrijfspand Zuidkade 114. Het betreft hier het middendeel van het Van Schaik-Berghuis-compiex. "Wij zijn er inmiddels in geslaagd over eenstemming te bereiken met voor- noemd bedrijf over de verkoop van dit gedeelte van het gebouw met bijbeho rende ondergrond voor een koopsom WADDINXVEEN - In de Waddinx veense Ontmoetingskerk aan de Groensvoorde zal de komende zater dagavond om acht uur een ontmoeting Dit programma zal muzikaal worden begeleid door het Nederlands Ballet Orkest onder leiding van David Porce- lijn, met als solisten Geoffrey Madge, piano (Xenakis) en Rachel-Ann Mor gan, mezzo-sopraan (Mahler). bijzétte door aan de voorzitter van het Rode Kruis een borduurwerk aan te bieden. In de rubriek "Journaal” wordt daarvan een foto afgedrukt. Aan de landelijke telefooncirkeldag namen zo’n 270 mensen uit heel het land deel. senketel van het grote projekt met de extreem korte bouwtijd. Geef de lts-ers met hun kersverse bouwkundediploma eerst de gelegenheid tot acclimatiseren. Hou de praktijk van de bouwplaats be vattelijk -voor hen. Verklaar de op drachten eri hun samenhang, leer hen ontwikkelt zich zoals verwacht als een de planning, de voortgang en de kosten te overzien. Gun de beginners een kalm, veelzijdig begin. Een projekt van beperkte duur en beperkte omvang. Onder begrijpende, enthousiaste lei ding. Rehorst Bouw' heeft nu bijna drie jaar Spaarrente is inkomen, maar daar staat tegenover dat betaalde rente voor de inkomstenbelasting en premieheffing mag worden afgetrokken (wel wordt afgetrokken rente in mindering gebracht op de belastingvrijstelling voor ontvangen rente). Iedere huiseigenaar weet wel dat hij de hypotheek rente op het belastbare inkomen in mindering mag brengenmaar eenzelfde aftrekmogelijkheid bestaat bijvoorbeeld ook voor de rente op persoonlijke leningen en auto-financieringen. Een post die nogal eens over het hoofd wordt gezien, zijn de eveneens aftrekbare kosten die bijvoorbeeld postor derbedrijven voor termijnbetalingen in rekening brengen. Alle kosten van geldleningen (maar niet de aflossingen) komen voor aftrek in aanmerking, dus onder meer ook afsluitprovisies, de kosten van een hypo- theekakte en taxatiekosten. Wat een aftrekpost ’oplevert'is sterk afhankelij k van persoonlij ke omstan digheden, maar zelfs bij een modaal inkomen kan de fiscus al gauw voor een derde deel of de helft in de rente meebetalen. Veel mensen ontvangen niet automatisch een aangiftebiljet voor de inkom stenbelasting. In dat geval kunnen teveel betaalde loonbelasting en premies worden terugontvangen als een zogenaamd T-biljet wordt ingevuld (terug gave vindt alleen plaats als in totaal meer dan 200,- te veel loonbelasting is betaald). Een dergelijk aangiftebiljet kan worden opgevraagd bij de inspec teur der directe belastingen. oorte van Christus naar de nieuw-testa- mentische hoop voor de eeuwige vrede. Bekende en minderbekende kerstliede ren zullen worden afgewisseld met wer- plaats hebben tussen het Christelijke ken van bekende componisten als Franz Waddinxveens Mannenkoor De Gou westem en de Rijnlandse Orkestvereni ging uit Alphen aan den Rijn. Aan dit veelbelovende programma doen mee de Waddinxveense sopraan Riet den Her tog en Ben Kramer op orgel en piano. Dit najaar vond de eerste bespreking plaats om aan het jaarlijks Kerstconcert van De "Gouwestem” ditmaal een in strumentale begeleiding toe te voegen. De meeste van de werken zullen wor den begeleid door het strijkorkest, plus beide hoboïsten en fagottist van de Rijnlandse Orkestvereniging. De beide dirigenten Adriaan Verhoef en Michel Havenith hebben het nodige vóórwerk verricht. Een aantal fraaie be werkingen kwamen zo tot stand voor dit ensemble. Adriaan Verhoef zal als or ganist te horen zijn in een orgelconcert van Handel. Verder verleent ook Ben Kramer zijn medewerking en zal Riet den Hertog twee aria’s vertolken uit de "Messiah” van Handel. In de opbouw van het programma is de lijn te vinden van de oud-testamenti- sche profetie en verwachting via de geb- Schubert, G.F. Handel en J.S. Bach. Ook het bekende Cantique de Noël zal worden uitgevoerd waarbij de sopraan de solopartij zal vertolken. Het feit dat een concert als dit vrij toegankelijk is, mag op z’n minst opmerkelijk heten. Een mannenkoor, een orkest, een solis te en een professionele pianist die een concert verzorgen. Natuurlijk brengen deze avonden veel kosten met zich. Daarom zal er een collecte worden ge houden aan de uitgang. Deze sympa thieke organisatievorm is ook vorig jaar het publiek goed bevallen en dit heeft het mannenkoor gestimuleerd om ook dit jaar voor deze opzet te kiezen. Het VOO heeft duidelijk bijgedragen aan de ontwikkeling van de damsport en met name in het Waddinxveense. Het bij de prijs behorend geldbedrag ad. 300,- is inmiddels uitgereikt en zal wor den aangewend in januari 1987 wanneer het tournooi voor de 25e keer wordt ge organiseerd, men dat jubileum wat ex tra luister wil bijzetten. Hilversum. Ex-Veronica medewerker Adje Bouman maakte een optreden mee en was zeer onder de indruk. Het 'resulteerde in een demobandje en de eerste single ’Maybe Someday’. De tweede single ’Waiting for you’ bereikte na enkele weken een 24ste plaats in Veronica’s top 40. De naam BZN was gevestigd. Er volgden stormachtige jaren, terwijl de samenstelling van de band nogal eens wijzigde, hetgeen op de muzikale pres taties geen enkele invloed had. BZN ontpopte zich als een creatieve band die WADDINXVEEN - Zondag 22 decem ber om twaalf uur is er in het buurtcen trum De Boog aan de C. Huygenslaan het laatste koffieconcert van dit jaar. Te horen en te zien is er het Boskoops Ka merkoor. De toegangsprijs bedraagt 3,50 (inclusief een kopje koffie). Het concert zal in het teken staan van de komende Kerstdagen. Gezongen zullen worden werken van onder andere J.S. Bach en Handel. Er tussendoor treedt nog een jong blokfluitensemble op. De eerste weken van januari warqn voor onze mensen aan de balie in het verleden per traditie extra druk. Honderden spaarders repten zich naar de bank om zo snel mogelijk de rente over het afgelopen jaar op hun boekjes te laten bijschrijven. De laatste jaren is die extra drukte in januari geleidelijk verminderd, omdat het traditionele spaarbankboekje steeds meer plaats maakt voor de spaarrekening, waarvan de rente via een afschrift automa tisch wordt gemeld aan de cliënt. Toch is er alle reden om zo rond de jaar wisseling even stil te staan bij de in 1985 ontvanger en-zeker ook-betaalde rente. Die bedragen kunnen namelijk nogal van invloed zijn op de belasting die we moeten betalen. Over ontvangen rente kan ik kórt zijn: de fiscus ziet rente als inkomen en dat betekent dat er inkomstenbelasting over moet worden betaald. Wel geldt dat van de rente die in 1985 werd ontvangen, 700,- (voor alleen staanden en tweeverdieners), respectievelijk 1.400,- (voor een gehuwde alleenverdiener) voor belastingbetaling is vrijgesteld. In het huidige pakket van spaarvormen kan nogal worden geschoven met het moment waarop de rente wordt ontvangen. In bepaalde situaties kan het belastingtechnisch aantrekkelijk zijn om alle spaarrente vooraf of juist achteraf te ontvangen. Zo kan het voor iemand die binnen enkele jaren met pensioen gaat, geld opleveren als rente achteraf wordt uitgekeerd: het be lastingtarief is dan vaak lager (omdat het inkomen lager is) en een 65-plus- ser betaalt geen AOW-premie meer (rente-inkomen telt ook mee voor de premieheffing). Binnen de beperkte ruimte van dit artikel moet ik me beperken tot de con statering dat een rente een - in veel gevallen aantrekkelijke - invloed kan hebben op de belasting die we moeten betalen. Deze en andere aftrekpos ten (denk bijvoorbeeld aan studie- en ziektekosten) worden uitvoeriger be sproken in de 'fiscale en sociale revue 1985/1986’, die vanaf eind januari gra tis bij ons verkrijgbaar is. Ook de in de boekhandel verkrijgbare belasting- gidsen bieden veel informatie en verdienen hun prijs al gauw terug. Met vra gen kan men terecht bij de inspectie van de inkomstenbelasting. Nieuw is de mogelijkheid om telefonisch advies in te winnen over belastingaangelegen heden; het nummer van de door het Rijk ingestelde belastingtelefoon is 06- 0543. WADDINXVEEN - In het buurtcen trum De Bonkelaar is er in de kerstva kantie een speciaal programma voor kinderen. Zo is er de laat-eens-zien- wat-je-kunt-show op maandag 23 de cember, een knutselmiddag op dinsdag 24 december, een nieuwjaarsinstuif/ markt op donderdag 3 januari en wordt er een uitstapje gemaakt op vrijdag 4 ja nuari. Op de laat-eens-zien-wat-je-kunt-show op maandag 23 december van 10.00 tot 16.00 uur kunnen de kinderen hun ta lent laten zien aan een hopelijk groot publiek. Kun je goed gitaarspelen, gek ke gezichten trekken, op je hoofd staan, goed moppen vertellen, dansen, toneel spelen, gedichten schrijven en voordra gen? Geef je dan op voor de laat-eens- zien-wat-je-kunt-show. De dag begint om 10 uur. Vanaf 14.00 uur ’s middags zijn ouders, vriendjes, opa’s en oma’s en alle andere belangstellenden van harte welkom om de show bij te wonen. Dit programma is voor 4-12-jarigen en kost 4,50 voor de gehele dag. Qp dinsdag 24 december is er een knut selmiddag voor kinderen van 4-12 jaar. Er worden kerststukjes en kerstversier- selen gemaakt. Het kost 2,- en de kin deren moeten zich van te voren opge ven. Op donderdag 3 januari houdt De Bon kelaar een nieuwjaarsinstuif/markt voor kinderen van 4-12 jaar. Op deze markt zal men de jeugd laten zien wat ze allemaal aan activiteiten in petto heb ben in 1986. Op deze markt is van alles en nog wat te doen: taartjes maken, bal- gooien, schminken, knutselen, teke nen. Ook wordt er de dia-serie van de huttenbouwweek ’85 getoond. Dit alles kost ƒ3,- voor de hele middag, die duurt van 14.00 uur tot 17.00 uur. Een uitstapje staat gepland op vrijdag 4 januari. Met de bus wordt naar Utrecht gegaan om in het Nationaal Museum al lerlei orgels, speeldoosjes, buikorgels, pierementen, enz. te bekijken en te be luisteren. De tweede helft van de dag gaan we naar de kunstijsbaan in Utrecht om eens even lekker te gaan schaatsen. Wie meewil met dit uitstapje moet zich van te voren opgeven in De Bonkelaar. Het kost 9,50 per kind. Zelf moet je natuurlijk je schaatsen meenemen en een lunchpakket. Verzamelen orri 9.45 uur bij De Bonkelaar. Het einde is on geveer om 16.00 uur. Het uitstapje gaat alleen door bij voldoende deelname. Het drietal balletten van deze avond wordt gecompleteerd door Jiri Kylian's prachtige Lieder eines fahrenden gesel len op liederen van Gustav Mahler. In dit werk gaat het om een speelse vrijage tussen jonge mensen, met veel roman tiek. weemoed en verlangen. Hat ballet WADDINXVEEN - De brassband Voorwaarts zal zondagavond om half zeven een concert geven in Haarlem. Van dit concert in een kerkgebouw in het westelijk deel van de Noordholland- se hoofdstad worden radioopnamen ge maakt, die een week later, zondag 5 ja nuari, zullen worden uitgezonden. WADDINXVEEN - De vanavond (woensdag 18 december) vergaderende Parijs. Stravinski hierover: "Ik herinner gemeenteraad heeft op de valreep van me, dat ik mijn werk steeds onderbrak om naar de radioverslagen te luisteren. Mijn blijdschap is in de muziek te ho ren". WADDINXVEEN - Al bijna vier maanden is in Waddinxveen actief de Evangelische Gemeente Waddinxveen waar de heer A. J. Bakker als predikant- voorganger fungeert. De diensten van deze nieuwe kerkelijke groepering wor den elke zondagmiddag om drie uur ge houden in de aula van de openbare Le on van Gelderschool aan de Essengaar- de. Volgens de heer Bakker van de Evange lische Gemeente Waddinxveen, die be reikbaar is op het adres Molenring 119, staan de wekelijkse samenkomsten in het teken van spontaniteit in het zingen van liederen en een sprankelende predi king tot opbouw van het geloof. "Het evangelie is een blijde boodschap van vergeving van zonden door het ge loof in Jezus Christus, die de weg naar God heeft ontsloten door Zijn leven te geven tot losprijs voor de zondaar. De ze vergeving te hebben ontvangen geeft een grote vreugde en blijdschap aan de gelovige,” aldus de heer Bakker. Öp woensdag 25 december hoopt men de eerste gezins-kerkdienst te houden, waarin het gezin en de alleenstaande te- samen het kerstfeest zullen vieren. Ie dereen is van harte welkom in de kerst dienst, die begint om 15.00 uur. Voor meer informatie kan men zich wenden tot mevr. Westmaas, Peppelhorst 17, tel. 17841. WADDINXVEEN' - De Culturele Commissie van de Stichting Dienst- verleningscentrum Waddinxveen heeft op dinsdagavond 26 november in de grote zaal van het Anne Frank- centrum aan alle ouderen en minder validen een bijzonder geslaagde feest avond aangeboden. De grote zaal was tot de laatste stoel bezet en aangezien de avond als sluit stuk moest dienen van de feestelijk heden rond het 15-jarig bestaan van het centrum, waren ook vele genodig den aanwezig, welke aan het begin van de avond bijzonder welkom wer den geheten. Vervolgens werd de organisatie van de avond geheel overgenomen door de spelers van de amusementsvereni- ging “Alter Ego” uit Lekkerkerk, die met de wervelende revue “Instappen en wegwezen” de toeschouwers in de zaal tot het laatste toe volledig wisten te boeien. Enige hoogtepunten uit de revue, waarin we werden meegenomen op reis naar Duitsland, Griekenland en via een emigrantenschip naar Oosten rijk en Frankrijk waren zeker de fan tastische zelfvervaardigde kleding, de schitterende decors en ook de samen zang waarbij, zowel door de zaal als mede door de medewerkenden, uit volle borst werd meegezongen. Nadat aan het einde van de avond nog enige spreeksters zich geroepen voelden hun waardering over deze avond en de feestelijkheden van de afgelopen 14 dagen in het openbaar uit te spreken werd ook het bestuur van de Culturele Commissie door één der spreeksters toegesproken met de wens dat het fantastische mooie werk dat zij nu reeds meer dan 10 jaar zonder ophouden een keer per maand organiseren nog vele, vele ja ren zal mogen blijven doorgaan. Zeer voldaan over al het gebodene ging een ieder weer huiswaarts met de wetenschap dat de volgende avond zal worden gehouden op vrijdag 20 december a.s. waarbij zal worden op getreden door het ensemble Molto Vivatie uit Gouda met een program ma in de Kerstsfeer. WADDINXVEEN - De bekende Volendamse popgroep BZN geeft op vrijdagavond 27 december een concert in de Beurshal, aan de A.P. van Neslaan in Boskoop. Dit concert vindt plaats, precies een jaar nadat een eerste optreden van BZN een tot de nok gevulde Beurshal trok. Ook dit maal verwacht men grQte toeloop. Het concert op vrijdag 27 december be gint om 20.30 uur. Plaatsbewijzen kos ten 25 gulden en zijn verkrijgbaar bij Florida aan de A.P. van Neslaan. tJWaddinxvener N. Vink met zijn borduurwerk over tien jaar Telefoon- ci^éls. (Foto: Rode Kruis Koerier). VADDINXVEEN - De Rode Kruis foerier, het blad van het landelijke Ro te Kruis, komt in het decembernummer erug op de landelijke Telefooncirkel dag, waar de Waddinxvener N. Vink het tienjarig bestaan in Utrecht luister j

Weekblad voor Waddinxveen | 1985 | | pagina 5