reparatie. Burgemeester gaf echtpaar t-shirts mee Waddinxveense sportspetters Schade aan uw auto Volleybalsters vaster op kop vereist deskundige Wolfs herneemt kop bij H ST Korbis gaat dit jaar verhuizen r w’ Y' De Gouwe traint met Boskoop KAMPIOEN WEEKBLAD-SPORT EN RECREATIE Jeroen Sikkel weg bij De Gouwe Smash Stevige eerste plaats voor Aeolus 3 Marion v. Hooft algemeen club kampioene van De Gouwe FLORIDA 3 Ongevallen op water- glijbanen WADDINXVEEN-VOETBAL: ZORG OVER FINANCIËN Redelijke vangst Verbranding kerstbomen op 3 januari Onderlinge Excelsior Veluwe Be Fair-heren Jubileum GLASBEEK Autoschade reparatiebedrijf Noordkade 24 FOCWA, kenmerk voor vakwerk 8e Rally Parijs/Dakar 1986 alqerue WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN DONDERDAG 2 JANUARI 1986 Kees en Mieke Tijsterman in hun terreinwagen van Mitsubishi Het eerste team van badminton- Van Vuuren, die in zijn afgebroken par tij tegen W. van Oort duidelijk beter stond, hervatte de partij wat overmoe- De multisportvereniging TOOS houdt voor haar leden en ouders van jeugdle den een nieuwjaarsreceptie op zaterdag 4 januari van 17.00 - 19.00 in de TOOS- OOS aan de J.W. Frisoweg. De financiële actie van WSE-voetbal voor de renovatie van de warmwater voorziening in het clubhuis heeft 3.700,- opgebracht. Notaris J. in ’t Hol heeft de trekking verricht van de grote naj aarsverloting van Be Fair-voetbal. De prijzen -af te halen bij G. Konijn, tel. 12192, vielen op de volgende nummers: 1. 0906, 2. 2171,3. 1041,4.0648,5. 1166,6.0258, 7. 0876, 8. 2135, 9. 0646, 10. 2902, 11. 1459, 12. 2742, 13. 0499, 14. 0372, 15. 0896, 16. 1654, 17. 0479. WADDINXVEEN - Marion van Hooft (10 jaar) is algemeen clubkampioene geworden van de waterpolo- en zwem- club De Gouwe. Gillian van den Berg (14) werd opnieuw tweede, een plaats die zij eerder achter Marc Faber bezet te. Derde werd Remko Overdam en vierde Remco de Frankrijker. De jaarlijkse clubkampioenschappen van De Gouwe duurden twee dagen. Er waren 90 deelnemers, die een verbeten strijd leverden om de hoogste plaatsen. Trainer Ton Sol stelde met plezier vast dat er 133 persoonlijke records werden verbeterd. Om mee te tellen voor het eindklasse ment moesten alle vier de nummers (school, rug, vlinder en vrije slag) ge zwommen worden. Dat volbrachten 55 van de ingeschreven deelnemers. Naast de strijd om het algemeen club- kampioenschap werd er ook gezwom men om het clubkampioenschap in zijn of haar leeftijdsgroep. Er dient een eer volle vermelding uit te gaan voor de 53- jarige ’’good old” Hans den Boer, die alle nummers meezwom em zich door een 33e plaats midden in het klassement vestigde. Zij die zonder een medaille te winnen de kampioen in zijn of haar leeftijds groep het meest benaderde werd run- ner-up. De wisselbeker voor dit tour- nooi was beschikbaar gesteld door de heer W. Zijderhand, die hem na afloop trots overhandigde aan Marion van Hooft. Het tweetal, dat zich ongeveer een half jaar op deze rally heeft kunnen voor breiden, is op de ochtend van de Tweede Kerstdag uitgezwaaid door burgemeester C.M. van der Linden en een schare familieleden, vrienden, ken nissen en Mitsubishi Pajerorijders. Van onze eerste burger kregen ze geel kleurige Waddinxveense shirts mee, omdat het weer in de Sahara heel anders is dan de regen en de kou rond Kerst mis. Hij wenste ze een behouden terug keer van deze monsterrit. Succes werd het tweetal ook toegewenst door verte genwoordigers van Shell en Mitsubishi. WADDINXVEEN - De aan de gang zijnde achtste woestijnrally Parijs- Dakar wordt omschreven als de zwaarste tot nu toe. Het Waddinxveense echtpaar Kees en Mieke Tijsterman doet deze rit van 15.000 kilometer door zes landen in Noord- en West-Afrika voor de derde maal, waarvan de eerste keer voor het klassement niet meetelde. WADDINXVEEN - De volleybaldames van Be Fair hebben moeizaam met 3-1 van PVC Blokkeer gewonnen en in een goede koppositie het jaar 1985 afgesloten. De heren van Be Fair-volleybal verloren met 3-0 van Ra dius 4. verder kwam dan een puntendeling. Jan de Heer verloor enigszins verrassend van Bertus van Eijk, doch in de laatste in 1985 gespeelde competitieronde maakte hij het weer enigszins goed door knap van Gerrit Heeren te winnen. Dankzij twee opeenvolgende winstpar- tijen op Dirk Heeren I en Cor Stolker kruipt Gerrit van der Zijden weer dich-, ter naar de top van de ranglijst. Volgens hem zit Waddinxveen momen teel krap bij kas, mede door achterstal lige contributies. De voorzitter heeft de leden opgeroepen snel zowel de lid maatschapsgelden van het vorige als dit seizoen te betalen. Enige grote posten, zoals huur van vel den, rente en aflossing, afdrachten aan de KNVB, gas, licht en water, moesten voor de jaarwisseling zijn betaald. ”Als de achterstallige contributies snel wor den bgtaald zal de kaspositie in enkele maanden tijd weer gezond zijn. Echter totdat dit is gerealiseerd zal het bestuur de portemonnee dicht moeten houden voor extra activiteiten en voor andere verzoeken voor financiële bijdragen”, aldus de heer Rooseman. Bij de voetbalvereniging Waddinxveen - waar Kees Bonefaas topscorer is - heeft de heer H.C. Versluis om privé- redenen bedankt als secretaris. In die functie is hij tijdelijk opgevolgd door H. Zoetekouw. De heer D. Flier is bij Waddinxveen benoemd als vice-voor- zitter, een belangrijke functie omdat voorzitter Rooseman vaak in het bui tenland verkeert. Het bestuur heeft de voetballende leden meegedeeld dat de boetes die zij’tijdens voetbalwedstrijden oplopen zelf be taald moeten worden. Hij is dan ver plicht binnen veertien dagen zijn beta ling te voldoen door middel van contan te betaling aan penningmeester S. v.d. Perk. Zelfs de kleinste botsing kan vitale delen van uw auto beschadigen, wij kunnen deze opsporen en repareren. Met een veilige auto neemt u daarna weer aan het verkeer deel. FOCWA kenmerk voor vakwerk. 2741 EV Waddinxveen Tel. 01828-12588 Vorig jaar verlieten Kees en Mieke Tijksterman de zevende editie van Pa- rijs-Dakar met een twaalfde plaats in het algemeen klassement. Dat beteken de dat de aan de Tweede Bloksweg wo nende monteur en telefoniste bij hun vertrek landelijk in de belangstelling stonden. Hun trainingen op de Veluwe in de zandduinen van Stroe kregen vol op publieke aandacht. Het dagblad De Telegraaf kwam met een uitgebreid ver haal onder de kop "Woestijnoorlog op de Veluwe Daarin vertelde Kees Tijsterman: ’’Vo rig jaar hadden we ingeschreven met een Mercedes 4x4-terreinauto. Ik wilde ten koste van alles de rally een keer rij den Het ging fantastischheel rustig, de zaak goed bekijkend zijn we steeds een stapje verder gekomen. Niemand had natuurlijk verwacht dat wij als beginne lingen in de woestijn als twaalfde Dakar zouden halen. Eén keer in ons leven wil den we dit doen. Het is een verschrikke lijk kostbare zaak, maar voor deze acht ste Parijs-Dakar-rally kregen we een aanbieding van Mitsubishi Nederland en je begrijpt dat we geen "nee” hebben gezegd. Deze auto is goed, degelijk, be trouwbaar, zonder al te veel fratsen. Ik heb de wagen gelukkig zeer tijdig gekre gen en in mijn werkplaats is-ie toen tot het allerlaatste schroefje en boutje uit elkaar gehaald. Niet omdat ze daar in Japan geen uitstekende terreinwagen zouden kunnen bouwen, maar vooral omdat je in zo’n zware rally niet genoeg ”op zeker” kunt gaan. Alles is nu extra geborgd, de schroefjes zijn allemaal met locktite (een sterk adhesief BZS) behandeld, kabels zijn versterkt, er is een solide roll-bar aangebracht, de stuurbekrachtiging is verwijderd, om dat dat alleen maar extra kwetsbaar is, kortom: de hele auto is onder hander> genomen en herbouwd. Op die manier weet ik tenminste exact hoe alles in el kaar zit.” Kees en Mieke Tijsterman doorstonden in Brussel lachend alle keuringsproce- dures. ”Ik rijd dit jaar in de Marathon- klasse. De Mitsubishi-dealers willen dat ik heel in Dakar aankom met een stand aardwagen die gewoon in de showroom van Mitsubishi te vinden is,” aldus de Waddinxvener, die met zijn vrouw zon dag in een Parijse voorstad een heel goede proloog zou rijden. De waterpoloclub De Gouwe heeft een Gouwe-Pluscommissie, die de vereni ging van allerlei nevenactiviteiten’ voor ziet? Tot deze commissie zijn onlangs toegetreden de jeugdleden Petra Bese- mer en Marco Kraak. Op eigen verzoek is Ton Bouwens teruggeplaatst van heren 1 naar heren 2. In zijn plaats komt waarschijnlijk Marcel Verhey. WADDINXVEEN - Het eerste en der de team van Aeolus-badminton hebben opnieuw winst weten te behalen. Het eerste won met 7-1 van het Teraarse Shuttle ’74 2 en het derde overtroefde met 6-2 Fliar 14 uit Alphen aan den Rijn. Aeolus 3 houdt daarmee de eerste plaats stevig in handen. Aeolus 5 won met 8-0 van Bodelo 6, maar verloor met 5-3 van Mijdrecht 8. Aeolus 4 delfde het onderspit met 7-1 tegen Nieuwkoop 4. Van Nieuwkoop 2 verloor Aeolus 2 met 6-2. Maandag 23 december toog een jeugd- afvaardiging van badmintonclub Ae olus, bestaande uit 6 meisjes en 7 jon gens, richting Delft om daar deel te ne men aan het door de BC Delft georgani seerde open Jx-jeugdtoernooi. In alle vier de leeftijdsgroepen, waarin kon worden ingeschreven, was Aeolus met een of meer jeugdleden vertegenwoor digd. Na twee vermoeiende dagen vol strijd, spanning en bovenal gezelligheid bleek de jeugd van Aeolus in drie leef tijdsgroepen een of twee prijzen in de wacht te hebben gesleept. WADDINXVEEN - Met een schitte rende overwinning op Asscheman in de 15e jonde van de wintercompetitie van de Waddinxveense Schaak Vereniging heeft Wolfs de leiding overgenomen .van Van Vuuren, die zijn afgbroken partij tegen W. v. Oort onnodig ver loor. De wijze, waarop Wolfs, na enke le scherpe offers a la Kasparov, in 20 zetten zijn partij met een matcombina- tie afrondde, is waard om vastgelegd te worden. Hij speelde met wit het Staunt- ongambiet, waarin met de tweede zet een pion wordt ’’geofferd”: 1. d4,f5 2. e4,fxe4. Na dit kansrijk gambiet ont staat gewoonlijk een felle strijd met kansen en tegenkansen, waarbij de be ste schaker doorgaans winst kan force ren. 3. Pc3,Pf6 4. Lg5,Pc6 5. d5,Pe5 6. F3,exf3(?) (beter is waarschijnlijk 6...Pf7)7. Pxf3,Pf7 8. Ld3,e69. De2!le7 10. dxe6,dxe6 11. 0-0-0!Ld7 12. Lc4,Dc8. Wit heeft hier al een enorme ontwikkelingsvoorsprong en staat on danks zijn pion achterstand al gewon nen. Het volgende goed doordachte kwaliteitsoffer verhoogt nog de ontwik kelingsvoorsprong: 13. Txd7!!Dxd7 14. Tdl,Pd6 15. Lxe6,Dc6 16. Tel,Tf8 17. Pd5!!Dc5 18. Pxe7,Kxe7 19. Lf5schaakKf7? 20. De6 schaakmat! Zwart had met 19 Pde5 de strijd nog enige tijd kunnen rekken, maar dit was slechts uitstel van executie geweest. dig en nonchalant, overzag een tussen- schaak, verloor een stuk en de partij en daarmee ook de eerste plaats. Van Deelen won van Van der Hoek en bezet de derde plaats met ruime voorsprong op Asscheman. W. van Oort is door zijn overwinning met een sprong gestegen naar de vijfde plaats. Voor de rangorde bij de bovenste tien was verder de winst van Kardol op Smitskamp van belang en de remise van Ellers tegen Van Woudenberg. In remi se eindigden ook de partijen Toren- beek-Alblas en Littooy-Versluis. Daar entegen sloten Schroten, Goor, J. v. Oort, Besemer en P. v. Offeren hun laatste partij van het jaar winnend af te gen respectievelijk Van Sandijk. Retel Helmrich, Ponsioen, D. v. Offeren en Ritter. Muit gaat het nieuwe jaar in met een afgebroken partij tegen Jer. P. Klei weg, waarvan hijdankzij een vrije plu- spion, de uitslag met enig optimisme te gemoet kan zien. Stand aan de kop na de 15e ronde: 1Wolfs 2. Van Vuuren 3. Van Deelen 4. Asscheman 5. W. v. Oort. Een overzicht van de achtste rally Parijs-Dakar. De rond aangegeven ste den zijn etappe-plaatsen. In het bestuur van de Verenigde Biljart verenigingen Gouda en Omstreken (VBV) zijn de Waddinxveners J.T. Werkman (commissielid), C. Been (se cretaris) en J. Tromp (eerste wedstrijd leider) herkozen. De door de Reeuwij ker A. Vleggaar voorgezéten vereni ging geeft een orgaan uit, waarvan de redactie wordt gevoerd door de Wad dinxvener T. Harmsma. Van de Ver enigde Biljartverenigingen maken van uit Waddinxveen deel uit Royal Inn en Sportvrienden. veel meer leden en de herinrichting van de nieuwe Korbislokatie. Bij deze taken wordt voorzitter Koos Besuyen gehol pen door Piet Lebbing (secretaris), Dick Visser (penningmeester), Hans Boterkooper (lid) en Door Haagsman (lid). Korbis is op weg naar de 200 leden. De laatstgehouden boterletteractie heeft 675,- netto opgebracht. De vereniging is voor het seizoen 1986-1987 op zoek naar een trainer voor de trainingen van de tweede selectie en het coachen van het tweede team. WADDINXVEEN - Dit jaar wordt voor de korfbalvereniging Korbis waar schijnlijk het jaar van de verhuizing. Voorzitter Koos Besuyen heeft de leden van zijn club al laten weten dat er niet aan valt te ontkomen om weer geza menlijk de schouders te zetten onder de inrichting van een nieuw velden club huis van de in 1978 opgerichte vereni ging, die in 1984 aan de IJsermanweg neerstreek. Koos Besuyen: 'Als dramatisch is erva ren de berichtgeving van de gemeente Waddinxveen, dat de Korbis-lokatie verplaatst dient te worden als gevolg van gewijzigde bestemmingsplannen. Deze aankondiging, nota bene 4 maan den na de officiële opening, is voor de meeste Korbis-leden als nauwelijks ac ceptabel ervaren, gelet op de aanzienlij ke inspanningen die werden gegeven bij de totstandkoming van het huidige club huis”. Korbis, in 1979 zelfstandig geworden na bij TOOS begonnen te zijn en sinds 1980 competitie spelend, heeft een jaar zonder voldoende doorstroming achter de rug. Het ontbreken van een gelijk matige leeftijdsopbouw verhindert vooralsnog een doorstroming van de jeugd naar de senioren. Bovendien werd 1985 gekenmerkt door de nodige wisselingen in het bestuur. Voor dit nieuwe jaar staan bij Korbis de jeugdopleidingen centraal, het bevor deren van de zelfwerkzaamheid van club Florida, gestoken in nieuwe - door sporthuis Marchant geschon ken tenues. (Foto: Larry Reith). WADDINXVEEN/AMSTERDAM - Het aantal ongevallen op waterglijba- nen in binnen- en buitenbaden neemt onrustbarend snel toe, zo heeft de Am sterdamse Stichting Consument en Vei ligheid nagegaan. Ook het Waddinx veense zwembadcomplex kent zo'n wa- terglijbaan voor het buitenbad. Als ge volg van roekeloos gedrag is ook hier sprake geweest van enkele kleine onge vallen. In ieder geval liepen in 1984 in heel het land zo'n achthonderd recreanten ver wondingen op, dit jaar zullen het er meer dan duizend zijn die in een zieken huis moeten worden behandeld. Een stijging dus van tenminste 25 Voor naamste oorzaak van alle snijwonden en kneuzingen is roekeloos gedrag. Omdat er momenteel een echte hausse is in waterglijbanen - in 1983: 40, medio 1985: 200 - komt de Stichting Consu ment en Veligheid met een reeks aanbe velingen. Er is één lichtpuntje te bespeuren. Met de ernst van de letsels valt het meestal gelukkig mee, want slechts één op de vijftig slachtoffers moet daadwerkelijk in een ziekenhuis worden opgenomen. Van elke drie patiënten wofden er twee behandeld voor een snijwond of een kneuzing, waarbij vooral het hoofd (40%en het onderste deel van het been t moeten ontgelden. Toch zijn er in de afgelopen jaren zeer ernstige ongeval len gebeurd die onder meer hebben ge leid tot blijvende handicaps. Van lang niet alle ongevallen is de toe dracht even duidelijk. Toch valt er wel één en ander over te zeggen. Drie van de tien ongevallen ontstaan door het stoten aan de glijbaan of aan een onder deel, twintig procent wordt veroorzaakt door botsing met een ander, terwijl één op de tie., slachtoffers op niet zachtzin nige wijze kennisir.-r?» met de bodem van het bassin. WADDINXVEEN - In de 17e en 18e ronde van Excelsiors damcompetitie werden totaal 20 wedstrijden gespeeld. Grote verrassende uitslagen vielen niet veel te noteren, hoewel niet onvermeld mag blijven, dat Cor Stolker medekop- loper Kees Kramp een gelijkspel wist af te dwingen, dit ondanks de sterk aanval lende stand van Excelsiors penning meester. Bij ingang van het nieuwe jaar I De volleybalsters lieten in de eerste set tegen het Rijswijkse PVC Blokkeer goed volleybal zien. Enerzijds door het grote aantal foute services aan eigen zij de en anderzijds door de moeilijke ser vice van de PVC-dames, die daarmee veel directe punten scoorden. De set kenmerkte zich verder door een aantal zeer lange spannende ralleys, die het publiek de adem deden inhouden. PVC nam een 12-14-voorsprong en stond op het punt de set uit te maken toen Be Fair het initiatief overnam. Agressief en gretig aanvals- en verdedi gingswerk en een goede service leidden tot een 16-14-setoverwinning. De tweede set kon PVC minder tegen stand bieden. Be Fair had dan ook met ruime cijfers deze set moeten winnen. Het bleef echter bij een 15-9 setwinst. De derde set moest Be Fair van trainer/ coach Gerard Lupgens de tegenstander met snel spel bestoken, een wapen waarmee de Be Fair-dames in eerdere wedstrijden ook succes hadden. Slechts bij vlagen werd deze opdrachten uitge voerd. Het was dan ook niet de ver dienste van PVC dat zij de derde set met 14-16 wonnen, maar de onzuiverheid in het ”te lieve” spel van de Waddinxveen- sen. De vierde set werd orde op zaken ge steld. Met gevarieerd aanvalsspel en een hoog tempo was Be Fair duidelijk de meerdere van PVC. De 15-12 se twinst leverde Be Fair-dames drie wed- strijdpunten op en de positie in de kop groep van de 3e divisie G werd weer wat steviger. De eerstvolgende wedstrijd op het pro gramma wordt op zaterdag 11 januari in Gouda gespeeld tegen streekgenoot Radius. Een belangrijke wedstrijd in de kopgroep v.d. derde divisie. WADDINXVEEN - Voorlopig tot het komende zomerseizoen trekt de zwem en waterpoloclub De Gouwe in Wad dinxveen samen op met de zwemclub Boskoop. ”Een goede samenwerking zien beide besturen wel zitten”, aldus De Gouwe-voorzitter Cees Kroon in het clubblad Gouwepraet. De zwemclub Boskoop was bijna ge doemd te verdwijnen door sluiting van het zwembad m onze buurgemeente. Er werd besloten tot samenwerking, ter wijl ook het Waddinxveense gemeente bestuur medewerking verleende door het op korte termijn verhuren van extra uren. Zowel voor het zwemmen als voor het waterpolo zijn de trainingsuren van bei de verenigingen geintregeerd. De feite lijke situatie is dat Boskoop altijd meer op zwemmen georiënteerd is geweest, terwijl in Waddinxveen het waterpolo de boventoon voerde. In de zomer wordt beslist hoe De Gouwe en Bos koop verder zullen gaan. De Gouwe - dat er op uit is het eerste herenteam in de tweede klasse te hou den en het tweede herenteam in de re serve tweede klasse, met dames 1 en 2 zijn er geen problemen - bereidt zich al voor op het 60-jarig bestaan van de ver eniging in 1987. Het bestuur heeft be stuurslid Henk van Erk opdracht gege ven een jubileumcommissie samen te stellen, die de diverse acties en festivi teiten in goede banen moet leiden. WADDINXVEEN - De financiële positie van de voetbalvereniging Wad dinxveen is op dit moment zorgelijk, zo laat voorzitter R.C. Rooseman in het clubblad De Scherpschutter van de in het sportpark ”De Sniep” spe lende vereniging weten. Woensdagmiddag 8 januari begint TOOS-gymnastiek voor kleuters uit de woonwijk Zuidplas met kleutergymnas- tiek in de gymzaal van het HAVO/ Atheneum (ingang aan de achterzijde). Deze les wordt elke woensdagmiddag gegeven van 5 tot 6 uur door Jolande Dullemeyer. WADDINXVEEN - Zaterdag voor Kerstmis hield de hengelsportvereni- ging Waddinxveen HSW haar vijfde wedstrijd in de wintercompetitie. Er werd gevist in de Haarlemmerringvaart nabij Badhoevedorp. De vangst was redelijk goed: 16 vissers vingen 31480 gr. vis. De eerste vijf wa ren: 1. J. Verhoef (5800 gr), 2. H. de Haan (5240 gr), 3. M. Reichard (4920 gr), 4. M. v.d. Toorn (4860 gr), 5. R. Jenner (3280 gr). De eerstvolgende wedstrijd is op zater dag 18 januari. Hiervoor geldt net als anders: vertrek om 07.00 uur vanaf het N.S. station. WADDINXVEEN - Het in de over gangsklasse spelende derde team van badmintonclub Florida is ongeslagen kampioen geworden. Naast negen overwinningen werden er aan de tegenstanders slechts twee gelij ke spelen toegestaan. De spelers van dit team, Arie v.d. Bos, Arie Pieter van Nes, Mirande v.d. Zijden en Ria v.d. Zijden (moeder en dochter) kunnen te rugzien op een zeer sterk seizoen. Team Team 1 speelde zijn laatste wed strijd van dit jaar in Rotterdam. Er werd een riante 7-1 zege geboekt met al leen verlies in het herenenkelspel van Erik de Frankrijker, die zich echter na dien in de herendubbel prima herstelde samen met Martien Kuijf. De Dames Herma Schwiebbe en Connij v.d. Hij- den lieten zich in deze wedstrijd ook niet onbetuigd door al hun partijen in winst om te zetten. Het eerste team neemt nu een prima derde plaats op de ranglijst in met nog kansen op promotie naar de eerste klas se landelijk. Tien jeugdleiders en -trainers van WSE- voetbal hebben in het KNVB-sportcen- trum in Zeist aan een NKS-kaderweek- einde deelgenomen. Het onderwerp was ’’Voetbalpromotie door middel van jeugdbegeleiding en training”. De WSE-delegatie bestond uit Harrië Moe- rings, Marcel Oomes, Patrick Rijn beek, Rick Martens, Bart van der Sprong, Gé van Meerveld, Pieter Cor- nelisse, Wim Compeer en Mathé Moons. Een terechte 3-0 nederlaag van de Be Fair-heren die in Gouda tegen Radius 4 met Mark van Yperen en Ronald Janse in de basis begonnen. Be Fair speelde een slechte wedstrijd, kon niet in het ei gen spel komen en zag bovendien aan valler Maarten Heemelaare met een en kelblessure het veld verlaten. De eerste set kon Be Fair Radius nog goed tegenspel bieden. Toch wist Radi us deze set in hun voordeel te beslissen: 15-13. De Be Fair-heren, die het ritme juist zo goed te pakken leken te hebben, verloren de 2e en 3e set echter kansloos. De setstanden spreken voor zich: 15-7 en 15-2. WADDINXVEEN - Drs. Jeroen Sikkel treedt af als allereerste voorzitter van de tennisvereniging De Gouwe Smash. Het bestuur heeft de leden gevraagd in zijn plaats competitieleider en TC-lid Dick Soelaksana te benoemen. Deze verkiezing maakt deel uit van de maandagavond 20 januari in het clubge bouw in het Warnaarplantsoen te hou den jaarvergadering van De Gouwe Smash, Waddinxveens derde tennis club. Naast Jeroen Sikkel zullen ook af treden Koos v.d. Velde (voorzitter jeugdcommissie), Piet Uittenbroek (penningmeester) en Jan Hofman (se cretaris). Als hun opvolgers zijn voorgedragen Dick Soelaksana (voorzitter), Jaap Ak kerhuis, Bert Ottenbros en Wilma de Koning. De laatste drie zullen als zij worden gekozen het voorzitterschap van de jeugdcommissie, het penning meesterschap en het secretariaat op zich nemen. De agenda van de jaarvergadering ver meldt voorts diverse jaarverslagen en de goedkeuring van financiële stukken. De contributies, entreegelden, compe- titiebijdragen en donaties blijven onge wijzigd. Op de activiteitenkalender prijkt ook het feit dat dit jaar een be scheiden start gemaakt zal worden met de verfraaiing van het clubhuis. De KNLTB-competitie wordt gespeeld tussen 19 april en begin juni. De lasten en baten van De Gouwe Smash gingen in het afgelopen jaar de 90 mille te bo ven "Financieel en sportief een bijzon der verenigingsjaar”, zo concludeert De Gouwe Smash, dat in 1985 het eerste lustrum vierde. Dit jubileum bracht de tennisclub - dat drie mille voor vandalis me op tafel moest leggen - ertoe baan- verlichting aan te brengen. WADDINXVEEN - De jaarlijkse kerstbomenverbranding is komende vrijdagavond 3 januari op een terrein langs de Petteplas aan de zijde van de Esdoornlaan. Het vuur in de kerst bomen zal om half acht worden aan gestoken. De bomen kunnen vrijdagavond vanaf half vier bij de Petteplas wor den ingeleverd. Voor elke 2 ingele verde bomen wordt een lootje uit gereikt. Aan deze verloting is weer een aantal prijsjes - in de vorm van waardebonnen - verbonden. De uitslag van deze verloting zal be kend worden gemaakt in het Week blad voor Waddinxveen van woens dag 8 januari 1986. t zal ex-clubkampioen Piet Swart de ran glijst aanvoeren. Hij wist Klaas Huizin ga te kloppen. Medekoploper Adriaan Blom moest een punt inleveren bij Teun Twigt. Ruud van Dijk moest iets afha ken. daar hij tegen Zwanenburg niet PARIJS ki Saiah MAURETANIË Chlnguattl Tl«)lk|« MALI BoutHImit >t. Loi^ts iKIffa GUINEE MF Trucks ■SENEGr DAKAR' I Dlrkou A

Weekblad voor Waddinxveen | 1986 | | pagina 17