Politie houdt 3 mannen aan Toekomst van Kohnstamm Computerclub De Bonkelaar Zeven suggesties voor activiteiten W’veense minderheden Bij om Goeie reis reisburo vindt u alle nieu we zomervdamtiegidsen. school jaren verzekerd Directeur J. M. van Hofwegen: Nieuwe leden soc.-culturele commissie Nieuwe vervolg cursussen voor popmuzikanten De Bonkelaar vertoont film Beverly Hills EO-zangavond met Vox Jubilans Cursus broed en banketbakken Hondencursussen kynologenclub in Het Trefpunt Arie Slingers ”Bij wijze van gedicht” Goedgekeurd POLITIENIEUWS WADDINXVEEN Verkiezingen Fotografie Suggestie Diefstal Illegaal verblijf Synthesizer Aanrijdingen Goeiereis reisbureau ~HSf~ WADDINXVEEN: Passage 222, Tel. 01828-17522.’ lOOQBJ I WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 22 JANUARI I486 In de derde week van februari zal er in De Bonkelaar gestart worden met twee De Stichting Waddinxveen pop- WADDINXVEEN - De Hervormd Ge mengde Zangvereniging Vox Jubilans doet woensdagavond 29 januari mee aan de zangavond "Samen zingen met Arie Pronk” voor de Evangelische Om roep (EO) in Woerden. ’’Samen zingen met Arie Pronk is een koor- en samenzangavond in de Woer- dense Grote of Petruskerk aan het Kerkplein. Behalve Arie Pronk en Vox Jubilans onder leiding van Pieter Stolk werken aan deze avond mee Femmy van de Weg en (voor de opening en de sluiting) ds. J.H. Velema, de voorzitter van de EO-stichtingsraad. De aanvang is om 20.00 uur en de toegang is vrij. De ’’Samen zingen’’-avond is bedoeld ter bemoediging van mensen die in deze De heer Van Hofweegen: “De inhoud van het artikel was volkomen terecht en u schreef volkomen juist: de Prof. WADDINXVEEN - In Het Trefpunt begint de Kynologenclub Gouda en Omstreken op zaterdag 1 februari met nieuwe cursussen Puppy- en E.G. cur sus en op 8 februari met de Jonge Hon den cursus. De voorlichtingsavonden hiervoor wor den gehouden op 27 januari voor bezit ters van honden ouder dan 9 maanden en op 29 januari voor eigenaren van tijd nauwelijks meer aan zingen toeko men. Arie Pronk vertelt: "Mensen ver gaderen veel, praten veel, maar zingen weinig. Uit brieven, telefoontjes en veel andere contacten overal in het land blijkt dat men toch graag wil zingen. Zingen verrijkt een mensenleven”. Voor de ’’Samen zingen”-avonden is een ’’non-stop” programma samenge steld, waarin de samenzang wordt afge wisseld met koor- en solo-zang. Domi nee Velema opent de avond en besluit met een kort appelwoord. WADDINXVEEN - De speeltuinver eniging Oranjewijk gaat in haar wijkge- bouwtje aan de J. W. Frisoweg weer een nieuwe cursus brood- en banketbakken houden. Donderdagavond 30 januari om acht uur is er een gratis toegankelij ke kennismakings- en besprekings- avond. De cursus, die weer wordt gegeven door een gepensioneerde bakker, gaat f. 1,50 (inclusief koffie) kosten. De door de cursisten gebakken producten kunnen worden medegenomen of genuttigd bij een kop koffie, tegen de kostprijs van de producten (plm. f. 1,-). Opgave: tel. 18257. WADDINXVEEN - Oud-voorzit- ter van de afdeling Waddinxveen van de Partij van de Arbeid, Arie Slinger sr. (51), heeft aan zijn boos heid over het besluit van de PvdA- leden om hem op de kandidaten lijst voor de komende gemeente raadsverkiezingen terug te schui ven van de derde naar de zesde plaats ook gereageerd in dicht vorm. Zijn "bij wijze van gedicht" stuur de hij naar onze krant nadat hij eerst de ledenvergadering van zijn partij demonstratief en kwaad had verlaten en nadat hij kranten van boze reacties had voorzien. Wat hij aan het papier toevertroiiwde was dit: ”Er noemen zich te veel mensen so cialist. Ik bijvoorbeeld ben er vandaag mee opgehouden. Ze houden erg van gelijkheid. Vrijheid is te liberaal en broeder schap geldt voor huns gelijken. Neen, geef mijn portie maar aan fikkie; die heeft toch geen smaak en springt enkel aan de lijn.” Arie Slinger senior. Het is alweer zo ver. Stapels zomergidsen liggen op onze balie. Boordevol informatie over allerlei zonnige vakantiebestemmingen. Kom nü langs om deze gidsen te halen, zodat u thuis vast kunt genieten bij de gedach ten aan zon, zee, strand en alle andere vakan- tiegenoegens. U kunt op honderden manieren vakantie vieren. De kunst is echter uit alle WADDINXVEEN - Tijdens de zaterdagmorgen in het buurtcentrum De Bonkelaar gehouden tweede hoorzitting over het gemeentelijk minderhe denbeleid heeft verantwoordelijk wethouder drs. Martin Kraaijestein (PvdA) zeven suggesties gedaan voor het programma welzijn minderhe den gedurende dit j aar. Het gaat hier om een voorlichtingsprogramma ge meentepolitiek, deskundigheidsbevordering vrijwilligers, het project voeding en voorlichting, een voorlichtingsprogramma opvoeding en spel materiaal, belangenbehartiging, zwemlessen voor Turkse en Marokkaan se vrouwen en een Turks voetbalelftal. In de maand februari start er in De Bon kelaar een voorlichtingsproject over de komende verkiezingen. Vier weken lang wordt er binnen het taalproject aandacht besteed aan deze voorlichting. Het voorlichtingsmateriaal is ontwik keld met de Stichting Welzijn buiten landers Rijn en Lek, de Stichting Bur- honden van 3-9 maanden. Beide avonden vinden plaats in Het Trefpunt, Stationsstraat 18. Aanvang 20.00 uur. De Kynologenclub houdt ook dit jaar weer haar jaarlijkse hondenshow. Op zondag 26 januari, vanaf 10.00 uur, in Florida, Aert van Nesstraat 1, Boskoop wederom een keur van rashonden be wonderen, die door deskundige keur meesters worden besproken. Om ca. 12.30 uur volgt een demonstratie ge drag- en gehoorzaamheidsoefeningen. Een mooie gelegenheid om te kijken hoe u kunt leren met uw hond om te gaan. Kortom een ideale dag om u eens te oriënteren over de diverse honden rassen in een wat informele sfeer. Kohnstammschool zou door de op heffingsnorm van 60 leerlingen per leerjaar te zijner tijd wellicht in de gevarenzone terecht kunnen komen. Het krantenlezende publiek laat zich echter door de kop van een artikel snel in een suggestie opdringen. Dit blijkt - nu de tijd van aanmelding weer aangebroken is - uit vragen die mij door ouders gesteld worden in de geest van “Blijft de openbare Mavo nog wel bestaan?”. “Die ouders kan ik er op wijzen dat de school momenteel 297 leerlingen telt en dat de aanmelding al jaren het zelfde beeld vertoont: 70 leerlingen. daar deze werd gezocht rijkspolitie van Op verzoek van de rijkspolitie te Boskoop werd op maandag 20 janua ri een 35-jarige Waddinxvener van zijn bed gelicht en aangehouden. De ze aanhouding geschiedde naar aan leiding van enkele gepleegde inbra ken. Op zondag 12 of maandag 13 janua ri werd uit een weiland aan de Tuin- bouwweg een ram ter waarde van f. 300,- meegenomen. Op 17, 18 en 19 januari werden 4 in braken in woningen gepleegd. Onge wenste bezoeken werden gebracht aan de Chr. Huygenslaan, W. de Zwij- gerlaan, K.W.-singel en Sweelinckhof. Toegang werd verkregen via braak aan de achterzijde van enkele panden en de afwezigheid van een nachtslot. Ontvreemd werden bij deze inbra ken: t.v.-toestel, oude grammofoon, Panasonic 730 videorecorder, gouden en zilveren sieraden en f. 400,- in bankbiljetten. Op maandag 13 januari werd een 35- jarige uit Schoonhoven afkomstige bestuurder bekeurd, daar hij niet in het bezit was van een geldig rijbe wijs. Op woensdag 15 januari werden op de Abraham Kroesweg nabij de Bre- mogelijkheden defijnste te kiezen. Dat hoeft u niet alleen te doen. Wij helpen u graag om uw beste vakantie bestemming te kiezen en dat dan tegen de voordeligste prijs. Wij weten alles af van reizen, prijzen, onderdak, uitstapjes, amusement, enz. Wij kijken al naar u uit! Goeie reis! Voorlichtingsprogramma gemeentepo litiek. Met de tweede Kamerverkiezingen in het vooruitzicht organiseert de Kern groep Buitenlanders eerijvoorlichtings- programma over gemeentepolitiek. De voorlichting zal plaatsvinden binnen de taallessen en door middel van een aan tal themadagen. Het programma wordt voorbereid door de Stichting Rijn en Lek, de Stichting Burgerschapskunde en de Stichting Inter-Cultureel Insti tuut. WADDINXVEEN - Op de open dagen in De Bonkelaar zal er ook een stand zijn met enkele jongeren die het initi atief opgepakt om een computerclub te gaan starten. Het idee voor deze club is om met een aantal mensen die zelf net een computer aangeschaft hebben (of op het punt staan dit te gaan doen) een aantal software basisprincipes te ver kennen (basic, spelprogramma’s, te kenprogramma’s, listings, etc.) en daar naast de mogelijkheden van computers en hun uitbreidingen uit te diepen. Ook als apparaat zelf is de computer na melijk de moeite waard om te bestude ren. Met wat eenvoudige elektronika kan je zelf je apparatuur uitbreiden. Aan dit gedeelte (hard-ware) wil de computerclub zeker ook de nodige aan dacht schenken. Via deze club is het ook mogelijk om centraal de wat duurdere randappara tuur aan te schaffen die binnen de club gebruikt kan worden (bijv, disc-drives). De club zal regelmatig deskundigen in huis halen om specifieke onderwerpen toe te lichten (bijv, affiches ontwerpen met behulp van je computer). Dit kan bij voldoende belangstelling uitgroeien tot complete cursussen. De computer club zal starten bij voldoende belang stelling. De onkosten in de vorm van een abonnement/lidmaatschap zullen in overleg met de club nog bepaald wor den. in samenwerking met het Voedingsburo in Den Haag wordt verzorgd. Voorlichtingsprogramma opvoeding en spelmateriaal. Voor Turkse en Marokkaanse vrouwen zal een voorlichtingsprogramma over opvoeding en spelmateriaal worden ge organiseerd. Het programma omvat de volgende on derdelen: kadertraining vrijwillig- (st)ers; voorlichting door middel van: videobanden, schriftelijk materiaal en themadozen; het bezoeken van instan ties op het gebied van opvoeding en me dische zorg. In het voorlichtinsprogramma wordt uitgegaan van de praktijkervaringen van de vrouwen zelf. Onder andere de volgende aspecten zullen aan de orde komen: aspecten van gezondheidszorg, overzicht van spel- en speelmateriaal en welke functie(s) dit heeft, rolpatronen, het taalprobleem, het samenwonen bin nen één wijk, taalontwikkeling. Het programma wordt opgesteld in samen werking met de Stichting Spel- en op voedingsvoorlichting en de Provinciale Kruisvereniging Zuid-Holland, Belangenbehartiging. In het verlengde van het voorlichtings programma over de gemeentepolitiek en de verkiezingen zal een programma worden ontwikkeld waarin voorlichting wordt gegeven over hoe Turken en Ma rokkanen hun eigen belangen beter zouden kunnen behartigen. Te denken valt hierbij aan voorlichting over zaken als: het invullen van formulieren, zoals een belastingformulier; de voordelen en het belang van zelforganisatie. Met de gemeente zal overleg gevoerd worden hoe de voorlichting zou kunnen plaats vinden. Zwemlessen voor Turkse en Marok kaanse vrouwen. Eind 1985 zijn in het overdekte zwem bad de zwemlessen voor Turkse en Ma rokkaanse vrouwen van start gegaan. Per deelneemster was één vrijwilligster Een nieuwe cursus is die voor synthesi zer met als voorwaarde een aantal hand vaardigheden, enigszins iets weten van en kunnen op dit apparaat van de toe komst. De vervolgcursus zal ten doel hebben de cursist in staat te stellen de mogelijkheden van het apparaat beter te onderkennen en toe te passen. Uiter aard gebeurt dit aan de hand van zelf spelen van bekende en onbekende num mers. De kenningsmakingsles is op dinsdag 28 januari van 19.30-20.30 uur. Daarna 7 wekelijkse lessen. aanwezig. Tijdens de lessen zijn geen mannen in het bad aanwezig. In 1986 zullen de lessen doorgaan. Er zal wor den geprobeerd meer vrouwen hiervoor te interesseren. In de toekomst kan wel licht samen gezwommen worden met Nederlandse vrouwen. Er blijkt behoef te te bestaan aan deskundige leiding. Wellicht kan een zweminstructrice daadwerkelijk zwemles gaan geven. Turks voetbalelftal. In 1985 zijn de voorbereidingen gestart om te komen tot de oprichting van een Turks voetbalelftal. Er zijn kontakten gelegd met de Turkse voetbalbond en er wordt gewerkt aan het opstellen van sta tuten. De voorbereidingen zullen in 1986 uiteraard worden voortgezet. Men wil in eerste instantie binnen der Turkse voetbalbond gaan spelenLater wil men zich eventueel aansluiten bij de KNVB. Omtrent gebruik van een voetbalveld en kleedaccommodatie zullen nog na dere afspraken moeten worden ge maakt. De eerste kontakten zijn hier voor al gelegd. WADDINXVEEN - Het provinciaal bestuur van Zuid-Holland heeft de vol gende Waddinxveense besluiten goed gekeurd: - verkoop van perceel grond in de wijk Zuidplas aan de heer L.J.M. van Dijk uit Hendrik-Ido-Ambacht. - verkoop van perceel grond in de wijk Zuidplas aan de heer R.A. Snijders te Gouda. - verkoop van een perceel grond in de woonwijk Zuidplas aan de woning bouwvereniging Ons Begin. - inrichting speellokaal kleuterschool De Duiventil. - kredieten voor eenmalige uitgaven 1985 - uitbreiding computersysteem. - krediet maatregelen ter*voorkoming van schade aan voorzieningengebouw tjes woonwagencentrum Sniepweg. - eenmalig krediet project Gastouder- opvang. - subsidie Remonstrants Gereformeer de Gemeente. - instelling egalisatiefonds afvalstof fenheffing uit terugontvangst AVR. - verbouwing samenwerkingsschool voor HAVO/Atheneum. - aanleg riolering veilingterrein Brede- weg. - verdere aanleg CAI wijk Zuidplas. WADDINXVEEN - Mevrouw W. Wa- terreus-de Vries (Lindengaarde 1) en de heer H. Gerritsen (Vondellaan 200) worden lid van de gemeentelijke com missie sociaal-cultureel werk. Hun be noemingen komen aan de orde in de volgende week woensdagavond te hou den gemeenteraadsvergadering. In de commissie sociaal cultureel werk zijn 2 vacatures ontstaat door het ver trek van de heer F.M.H.M. Cuppen als bevolkingsvertegenwoordiger en de heer B.C. Schinkel als vertegenwoordi ger van het Gemaal. De verordening op de commissie sociaal cultureel werk voorziet in tussentijdse benoemingen door de raad Als opvolger van de heer Schinkel is door het Gemaal de heer H. Gerritsen voorgedragen. Voor de vervulling van de vacature (bevolkingsvertegenwoor diger) ontstaan door het vertrek van de heer Cuppen is een oproep geplaats in het Weekblad voor Waddinxveen. Als enige kandidaat werd voorgedragen door het CDA mevrouw W. Waterreus- de Vries. Op vrijdag 17 januari omstreeks 07.45 uur reed een 16-jarige uit Waddinxveen afkomstige bromfietser achter op een aan de Noordkade ge parkeerd staande personenauto. De bromfietser moest naar het St. Jo- sefziekenhuis worden overgebracht. fotocursussen voor tieners en jongeren. De duur van de cursussen zal bestaan uit 15 bijeenkomsten op de woensdagmid dag voor tieners en donderdagmiddag voor jongeren. Het zal in totaal f. 20,- kosten. De cur sussen zijn bestemd voor diegenen, die pas met fotograferen bezig zijn of ermee willen beginnen. De verschillende ba sisbeginselen komen aan bod, zoals het leren kennen van een toestel, opnames maken, ontwikkelen, vervormen en af drukken. Het is niet nodig, dat men een eigen fototoestel heeft. WADDINXVEEN - Vrijdagavond om acht uur start het buurtcentrum De Bonkelaar de maandelijkse filmavond. De eerste film, die vertoond wordt is Beverly Hills Cop. In deze film is actie, humor en spanning ontzettend goed samengevoegd tot een goed geheel wat de toeschouwer blijft boeien. Eddie Murphy zet in deze film onnavolgbare types neer, die weinig mensen kunnen evenaren. De film is voor mensen vanaf 12 jaar toegankelijk en de entree is f. 3,50 per persoon. De deuren gaan om 19.30 uur open. WADDINXVEEN Streekmuziekschool komt met een nieuwe cursus voor pop muzikanten. Vorig jaar is op de muziek school het experiment geweest voor slaggitaristen en synthesizer-enthousi- asten. Deze cursussen zijn met zoveel enthousiasme gegeven en gevolgd dat velen om meer vroegen. Daarom een nieuwe cursus met een open inschrij ving en een (gratis) kennismakingsles. Beide cursussen kosten slechts f. 35,-. De vervolg-cursus sluit aan op de eerste en dus zijn er nu een aantal minimum ei sen voor de nieuwe deelnemers. Men moet al aardig uit de voeten kunnen op een gitaar: akkoorden kennen, weten waar de tonen op de verschillende sna ren op de hals te vinden zijn, weten wat majeur, mineur en septime-akkoorden zijn en hoe je ze moet spelen. De cursus zal verder ingaan op hoe gerschapskunde te Leiden en het minis- songs in elkaar zitten betreffende ak koorden, struktuur, harmonie en ma nier van spelen. Er zal vooral ook veel gespeeld worden, bekende en minder bekende songs. Op maandagavond 27 januari is de kenningsmakingsles van 19.15 tot 20.15 uur. De cursus duurt daarna 7 wekelijkse lessen. Het programma omvat de volgende on derdelen: introduktieprogramma over het gemeentelijk apparaat, met vide obanden in 4 talen (Nederlands, Ara bisch, Berber en Turks); leergesprek- ken in de taallessen; simulatiespelen over: de gemeenteraad, het stemburo, belangengroeperingen en zelforganisa tie; praktijk: bezoeken aan het gemeen tehuis wanneer de Nota Minderheden wordt behandeld: hoorzitting, commis sievergadering, raadsvergadering; ruim voor de verkiezingen wordt een simula tiespel opgezet met (schijn)verkiezin- gen (met stemhokjes en stembussen). Deskundigheidsbevordering vrijwilli gers. In de zomer van 1986 wordt in het mu seum van Oudheden in Leiden een om vangrijke tentoonstelling gehouden over 5000 jaar Turkse cultuur. Boven dien vindt een aantal folkloristische en culturele bijeenkomsten plaats. De ruim 50 vrijwillig(st)ers van het pro ject worden in de gelegenheid gesteld deze manifestatie te bezoeken, ten einde een beter inzicht te krijgen in de cultuurbeleving van de Turkse inwoners van Waddinxveen. Project voeding en voorlichting. In het kader van de voorlichting over voeding wordt een cursus koken voor Turkse en Marokkaanse vrouwen geor ganiseerd. Aan de kooklessen is een voorlichtingsprogramma verbonden dat V 'Ti Afgezien van de vraag of het rege ringsvoorstel door de tweede kamer al of niet geaccepteerd zal worden, blijkt uit bovenstaande getallen dat de Prof. Kohnstammschool voor oenbaar Mavo nog jaren en jaren zal kunnen bestaan”. De toekomst van de plaatselijke openbare Mavo-school is aan de orde gesteld omdat in de gemeentelijke onderwijsnota is ingegaan op de mo gelijke gevolgen van nieuwe rijksnor- men, welke uitgaan van een verho ging van de opheffingsnorm van scho len die aansluiten op het basisonder wijs van 45 tot 60 leerlingen per leer jaar. De besturenorganisaties en de Vereni ging van Nederlandse Gemeenten, ge steund door alle onderwijsorganisaties, hebben zich krachtig tegen de 60-norm v.erzet. Ook de Onderwijsraad acht de voorgestelde opheffingsnorm onaan vaardbaar. Inmiddels is (op 16 oktober 1985) het betreffende voorstel tot wijzi ging van de Wet op het voortgezet on derwijs bij de Tweede Kamer inge diend. In dit wetsvoorstel zitten een aantal belangrijke wijzigingen, ten op zichte van eerdere concepten. Zo wordt de verhoging van de opheffingsnorm voor de scholen voor voortgezet onder wijs tot 60 leerlingen per leerjaar gefa seerd ingevoerd. Tot 1991 gaat een opheffingsnorm gel den van 45 leerlingen per leerjaar; vanaf 1991 geldt vervolgens de norm van 60 leerlingen. Een school die gedurende drie achtereenvolgende schooljaren niet aan de opheffingsnorm voldoet komt niet langer voor rijks vergoeding in aanmerking. Volgens het wetsvoor stel zal de 45-norm met terugwerkende kracht gaan gelden vanaf 1 augustus 1984. "Het wachten is op de behande ling in het parlement”, aldus B. en W. De Prof. Kohnstammschool zou door handhaving van de opheffingsnorm van 60 leerlingen per leerjaar te zijner tijd wellicht in de ’’gevarenzone” terecht kunnen komen. ’’Vooreerst dient ons inziens echter de uitkomst van de bij de behandeling van het betreffende wets ontwerp in de Kamer op dit punt te ver wachten politieke discussie te worden afgewacht. Ons college is evenwel uit drukkelijk van mening dat deze vorm van onderwijs voor onze gemeente be houden moet blijven, in het uiterste ge val door koppeling van deze school aan een andere plaatselijk school voor voortgezet onderwijs”, aldus B. en W. terie van binnenlandse zaken. Het programma omvat: een introductie programma op video in 3 talen (Ara bisch, Turks en Berber). Binnen de taallessen wordt er aandacht besteed aan de locale bestuursvormen. Met het materiaal van Stichting Burgerschaps kunde komen de volgende thema’s aan bod: de interne organisatie van een ge meente, de verschillende beleidsterrei nen van de gemeente en de inspraak en de contacten tussen belangengroepen en het gemeentebestuur. Aan het eind van het project zijn er in De Bonkelaar schijnverkiezingen en wordt in een si mulatiespel de verkiezingsdag ge speeld. WADDINXVEEN De Prof. Kohnstammschool voor openbaar MAVO aan de Mauritslaan zal nog jaren en jaren kunnen bestaan aldus schooldirecteur J.M. van Hofweegen, die hiermee onzeker heid bij ouders van nieuwe leerlingen over de toekomst van deze MAVO-school wil wegnemen. De Prof. Kohnstammschool voor openbaar MAVO, die op dit moment 297 leerlingen telt en jaarlijks 70 aanmeldingen krijgt, komt aan de or de in de gemeentelijke onderwijsno ta. waarover het Weekblad voor Wad dinxveen enige tijd geleden een arti kel schreef onder de kop: “Komt Prof. Kohnstammschool in gevaren zone terecht?”. WADDINXVEEN In de nacht van woensdag 15 op donderdag.. 16 januari werden door-de Waddinxveense rijkspolitie twee inwo ners van Moordrecht (26 en 27 jaar) aangehouden. Eén van hen be stuurde een personenauto en gaf geen gevolg aan een door de poli tie gegeven stopteken en ging er vandoor. Hij kon even later toch worden aangehouden. Zijn inzittende werd eveneens aangehouden, gezocht wegens gepleegde woninginbraken door de Nieuwerkerk aan den IJssel. deweg 4 buitenlanders door de poli tie aangehouden. De mannen, in leef tijd variërend van 20 tot 25 jaar ble ken alle 4 reeds geruime tijd in Den Haag illegaal te verblijven. Zij zijn allen overgegeven aan de Vreemde lingenpolitie aldaar. Op woensdag 15 januari omstreeks 11.00 uur raakte een 62-jarige Wad dinxveense vrouw gewond, toen zij met haar fiets vanaf de Chopinlaan de Beethovenlaan op reed. De na derende automobilist kon haar niet meer ontwijken. Op dinsdag 14 januari om 17.15 uur werd een 69-jarige vrouw aangere den toen zij met de fiets aan de hand de voetgangersoversteekplaats van de W. de Zwijgerlaan over liep. De vrouw werd aangereden door een na derende bromfietser, die haar niet meer kon ontwijken. Zij raakte aan beide benen gewond en werd naar het Bleulandziekenhuis overgebracht. De bromfietser raakte eveneens ge wond. >3? L'

Weekblad voor Waddinxveen | 1986 | | pagina 9