De Gouwe Kwiek 1 staat er goed voor Verlies voor volleybaltop Peter Wennekes Dido Havenaar TOOS sterk bedwingt koploper Waddinxveense sportspetters Gelijke spelen voor Be Fair en W’veen volgt Pam op boeit jeugd De ene club bovenaan, de andere bijna onderaan Basketbalsters waren niet te stoppen: 100-45 Verlies Korbis TOOS 65jaar Nieuwe voorzitter Antilope WEEKBLAD-SPORT EN RECREATIE N7 KLEINE VOORSPRONG WSV OP MOORDRECHT WSE-spelregelteams uitgeschakeld Heren Be Fair Crosscompetitie J eugdschaakzeskamp Degradatie Schade aan uw auto vereist ["07 deskundige reparatie. |iF°c”fl Apeldoorn Onderlinge Alphen Hf I I arrmi GLASBEEK jMh 1 1 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN- WOENSDAG 5 FEBK'. An WADDINXVEEN - Met de voorjaarsvakantie voor de boeg ligt de tafel- tenniscompetitie stil en kan even teruggekeken worden hoe de start voor Kwiek is verlopen. land, bijvoorbeeld bij Feyenoord, te gaan keepen. punten. Ook op de brug werden ze eveneens eerste. TOOS stak er duide lijk bovenuit met de kwalitatief zeer moeilijke, doch goed uitgevoerde oefe ningen. van het parcours. Bij de heren en veteranen, die 09200 meter liepen, zegevierde zoals verwacht Rien v.d. Wilt van Clytoneus uit Woer den. Hij werd hierdoor tevens kampi oen, omdat hij de eerste twee crossen ook al op zijn naam schreef en daardoor niet meer is in te halen door de overige deelnemers. Van Antilopers waren de resultaten: Mariska Smal (1), Henriette Crielaard (10) , André Hilberts (3), Mariska Valk (11) , Marcel Roosenhoff (16), Letteke Broekman (7), Martine Broekman (5), Annelies Dekker (8), Mark Hilberts (2) , Robert Smal (5), Mariska Boom (3) , John Droog (29). Douwe Oppedijk blijft ook in het nieu we seizoen verbonden aan WSE als voetbaltrainer. Bij Be Fair-voetbal komt komende za terdag het Haagse Duno op bezoek en ook nu weer draait men vanaf 13.00 uur een spannense video-film voor de pupil len om hun bijna inmisbare steun voor dit treffen te verkrijgen. Aanvang van de wedstrijd 14.30 uur. De drie KNVB-elftallen van Be Fair kwamen zaterdag allemaal in het veld met een gelijk spel (1-1) voor het eerste, een 0-3 nederlaag van het tweede en een overwinning met 1-0 voor het derde. Het belangrijkste winstpunt kwam uiteraard van het eerste elftal. Be Fair dat Kees Verbree - door een ernstige blessure dit jaar niet meer be schikbaar - en Wout Roskam - op de In een ’dramatische’ ontknoping wisten de Reeuwijkers de Waddinxveense ti telverdediger met miniem verschil te overtroeven. De eindstand: 1. CVC (470 pnt)2. WSE 1 (469 pnt)3WSE 2 (431 pnt), 4. Nieuwkoop (402 pnt), 5. CVC 1 (358 pnt) en 6. Lekkerkerk (328 pnt). 1986 en de jaarrekening 1985 aan de or de komen. Enkele andere belangrijke vergaderpunten zijn de statuten van de vereniging (helemaal nieuw volgens het verenigingsrecht 1979), het huishoude lijk reglement (enkele wijzigingen), de atletiek-organisatie en het commissie werk (er werkt momenteel een commis sie aan de organisatievorm van de ver eniging). Uiteraard kan ook worden ge sproken over de voortgang van de reno vatie van de atletiekaccommodatie. WADDINXVEEN - De Waddinxveen se korfbalvereniging Korbis heeft met 7-3 van Argento verloren. De ruststand was 4-2 in het nadeel van de Waddinx- veners, die daarna nog wat terug kwa men meer het heft niet in handen kre gen. WADDINXVEEN - Dit jaar bestaat TOOS 65 jaar. Dit gaat niet zonder meer voorbij. Op zaterdag 15 maart wordt er in de sporthal ”de Sniep” een wervelende show gehouden, waaraan alle leden mee zull'en doen (27 groepen van de afdelingen gymnastiek en jazz). De dames van Be Fair, die zonder de spelverdeelster Dory v.d. Meent en Gonnie Mastenbroek speelden, maar wel met Jannie Zeeman, gingen tegen Expalvo fel van start. In de eerste set Zaterdag hield Antilope de derde van de in totaal vier cross van de KNAU-af- deling Gouda in het Gouwebos. Het parcours dat op deze koude dag uitgezet was is veel deelnemers zwaar gevallen. Vooral de jongere deelnemers hadden veel last van de op sommige plaatsen enorme hoeveelheden modder. Antilope had zo’n 500 deelnemers ge dacht te zullen ontvangen. Het werden er tenslotte 330 in totaal. Als oorzaken werden genoemd het slechte weer en de heersende griep. In een tijdsbestek van 2 uur werden in totaal 15 categorieën afgewerkt, die qua leeftijd dan ook verschillende afstanden moesten afleggen. De organisatie ver liep soepel. Er was voldoende man kracht voor de jurering en de afzetting In de eerste ronde van de regionale jeugdclubcompetitie tussen de schaak- jeugd van Waddinxveen, Gouda, Moordrecht, Moerkapelle, Reeuwijk en Zevenhuizen pakte de jeugd van WSV verrassend goed uit tegen De IJs- sel. De spelers uit Moordrecht werden met een nederlaag van 5 1/2-2 1/2 naar huis WADDINXVEEN - Het eerste team van de gymnastiekvereniging TOOS heeft zaterdag een sterke tweede wed strijd geturnd voor de tumcompetitie klasse A. De ploeg, bestaande uit Ma scha Smeels, Miriam v.d. Woud, Tama ra Hamer, Marieke Koele, Ingrid Hoogendoorn, Paola van Bergen en Warni v.d. Groot (reserve) liet zien dat zij een ploeg zijnwaarmee nog heel wat bereikt kan worden. Vooral op de lange mat werd fantastisch gedraaid, maar jammer genoeg werden ze ondergewaardeerd. Er moest dus re vanche genomen worden en wel op de beruchte, slechts tien centimeter brede, evenwichtsbalk. Tamara, Miriam, Ingrid en Paola vielen er zelfs geen een keer vanaf. Op dit toe stel werden ze dan ook eerste met 40.70 J. v. Oort moest al vroeg de vlag strijken en de twee sterkste spelers van WSV, Wolfs en Philipsebrachten het niet ver der dan remise. Daar stond tegenover dat Schroten, na een ogenschijnlijke achterstand, met een knappe combina tie zijn tegenstander overrompelde. De stand bleef in evenwicht, toen Kardol daarna verloor en V.d. Hoek won. Van Vuuren, die de gehele partij door overwegend voor had gestaan, dwong zij n tegenstander tot opgevenwaarmee de stand dus 4-3 in het voordeel van WSV was gekomen. De afgebroken partijen van W. v. Oort, Bloem en As- scheman, waarvan de uitslag nog geheel onzeker is, zullen de einduitslag moeten bepalen. de het vijandelijke doel maar doelman Van Rossum voorkwam elke door braak. Toch bleef men er bij Be Fair in geloven en terecht. Eerst was het Rene v.d. Wilk die een doorbraak wilde for ceren, met een snelle rush wilde hij van af de zijlijn oprukken toen een zweep slag hem trof en verder spelen onmoge lijk was, Peter Bos was zijn vervanger. Deze poseerde zich meteen in de punt van de aanval en werd een doorlopend gevaar voor de Viteskedefensie. Een kwartier voor tijd sloeg Be Fair dan eindelijk raak, Hans Wouter Valk on derschepte een bal van de verdediging en speelde over de volle breedte Leon Konijn aan, die rukte op naar de achter lijn en trok haarzuiver voor waar Valk via een kopbal Be Fair op gelijke hoogte bracht. Op dat moment zat er meer in voor Be Fair, men voelde dat ook en via een combinatie tussen Peter Bos en Le on Konijn had men bijna weer succes, Bos kopbal ging echter net naast. Ditzelfde overkwam ook Peter Loef die vallend z’n kopbal langs de verkeerde kant van de paal zag gaan. Vitesse wan kelde, maar toch moest Marcel Straver nog eenmaal z’n kwaliteiten tonen toen de beste speler van Vitesse, Garnaat, na een afgeslagen aanval van Be Fair ra zendsnel op Vermeulen speelde en diens striemend schot werd met klasse door Sraver gekeerd en en punt ver diend. WADDINXVEEN - Peter Wennekes gaat Pam Wennekes opvolgen als voorzitter van de sportclub Antilope. Het penningmeesterschap zal van Henk van Erk worden overgenomen door Hans Jacobi. Deze bestuurs wisselingen komen aan de orde op de vrijdagavond 7 februari om acht uur te houden jaarlijkse algemene ledenvergadering in het clubgebouw van deze vereniging aan de Alberdingk Thijmlaan. WADDINXVEEN - In een spannende volleybalwedstrijd tegen Expalvo uit Dordrecht hebben de dames van Be Fair met 2-3 aan het kortste eind getrokken. De setstanden waren 13-15, 10-15, 15-9, 15-9 en 13-15. De Waddinxveensen zetten zaterdag 22 februari de competitie voort tegen het Alphense DAC. Eerst is er nog de bekerwedstrijd tegen het Leider dorpse Leython op maandag 17 februari. De heren van Be Fair leden een gevoelige 3-0 nederlaag tegen het Stolwijkse Dosko. Doordat de afd. Gouda van de NTTB een 6e klasse gaat instellen, geldt er in de 4e en de 5e klasse een versterkte de gradatie, waardoor er in de 4e klasse 45 van de 72 teams degraderen en in de 5e klasse zelfs 45 van de 57 teams. ”Had het bestuur van de afd. Gouda niet wat minder rigoreus te werk kunnen gaan? Spreiding over enkele competities was beter op z’n plaats geweest. Nu moeten bijv, in de 5e klasse zelfs 6 van de 9 te ams die op de 2e plaats eindigden, naar WADDINXVEEN - Het waterpoloze- vental van De Gouwe heeft op het nip pertje met 7-7 gelijk gespeeld tegen het bijna op kop staande Raket. Jaco van Tol zorgde voor deze belangrijke gelijk maker, die een puntje opleverde. In de tweede klasse B staan de Wad- dinxveners op de voorlaatste plaats van onderen met 10 punten uit 14 wedstrij den. De Waddinxveense poloërs kwamen in het eerste part met 2-0 achter te staan. Het werd 3-0 voordat Erik van Leeuwen tegen scoorde. Daarna bracht Jaco van Tolk en Niek de Leeuw de partijen in evenwicht: 3-3. In de derde periode liep het Delftse Raket uit naar 6-3. De ach terstand werd weggewerkt door doel punten van Niek de Leeuw (2) en Jaco van Tol. Nog eenmaal kwam Raket voor, maar Jaco van Tol redde het punt voor De Gouwe. Zelfs de kleinste botsing kan vitale delen van uw auto beschadigen, wij kunnen deze opsporen en repareren Met een veilige auto neemt u daarna weer aan het verkeer deel. FOCWA kenmerk voor vakwerk AUTOSCHADE REPARATIEBEDRIJF Noordkade 24 - Waddinxveen Tel. 01828-12588 FOCWA. kenmerk voor vakwerk Guillaume van Wilgen neemt de tweede prijs in ontvangst. Alvorens hij in februari '85 naar Japan afreisde stond hij zes seizoenen onder contract bij de FC Den Haag, dus hij be schikt over enig vergelijkingsmateriaal. Hij kwam tot de conclusie dat men in Ja pan veel serieuzer met de voetbalsport bezig is. Een tijdelijk verblijf bij Feye noord. de afgelopen weken trainde Ha venaar ook bij de Stadionclub in Rotter dam, had dit nog eens bevestigd. Dido Havenaar voorspelde dat de Japanse clubs binnen enkele jaren tot de wereld top doorgedrongen zullen zijn en nodig de iedereen uit deze zomer zelf maar eens de verrichtingen van zijn club te gen Ajax of Feyenoord gade te slaan. I WADDINXVEEN - Na de fraaie winst met 3 1/2-6 1/2 van het eerste te am van de Waddinxveense Schaak Vereniging WSV tegen Capelle 2 in een uitwedstrijd lijkt de thuiswedstrijd tegen De IJssel 1 (Moordrecht) voor de Waddinxveense schakers heel wat moeizamer te verlopen. On danks een voorlopige 4-3 voorsprong voor WSV valt de uiteindelijke uit slag nog geenszins te voorspellen op grond van de drie afgebroken parti jen. Wim Schildt van Antilope deed zater dag mee aan de midwintermarathon (42 kilometer) in Apeldoorn, waar hij goed presteerde door in 3 uur 39 minuten en 25 seconden na het startschot te finis hen. Kwiek 1 heeft in de le klasse een goed uitgangspunt door 2 overwinningen en 1 gelijkspel. Jammer is alleen dat de pun ten van Ronald Verboon en Wim v. Wa- geningen moeten komen en dat Jacques Brand helemaal nog niet draait. Kwiek 2 zal in de 2e klasse hard moeten knok ken, daar er in hun groep wel 4 a 5 ge lijkwaardige teams zijn. Met hun start van 3 punten uit 3 wedstrijden kan het balletje nog alle kanten uitrollen. Ook Kwiek 3 in de 3e klasse F vergaarde 3 punten uit 3 wedstrijden, maar deze groep telt in ieder gevai nog 2 concur- In de 19e ronde van de onderlinge com petitie van WSV bleek het jonge schaaktalent Van Woudenberg nog niet opgewassen tegen Van Deelen. Beter bracht Goor het eraf tegen routenier Smitskamp, die hij overtuigend wist te verslaan. Opmerkelijk waren verder de winst van Prins op Ponsioen, D. v. Offe ren op Ritter en Alblas op V. d. Ree. De partijen Besemer-Torenbeek, Ket- Muit en Van Sandijk-P. v. Offeren eindigden in remise. Littooy versloeg Retel Helmrich en de partij Ellers-De Bock werd afgebroken. Stand aan de top na de 19e ronde: 1. Wolfs, 2. Van Deelen, 3. Van Vuuren, 4. Bloem, 5. Ellers. WADDINXVEEN - De twee spelregel- teams van WSE-voetbal zijn uitgescha keld in de regionale finale van de spelre- gelkenniscompetitie. Zaterdag werd in het Goudse KNVB-bureau een tweede en een derde plaats veroverd. In Gouda streden Nieuwkoop, Lekker kerk, CVC Reeuwijk en WSE om de wisseltrofee van de afdeling Gouda, ter wijl bovendien de kwalificatie voor de volgende ronde voor de winnaars van district West II op het spel stond. De Goudse finale leverde een spannend gestuurd. Aan bord 1 won Renee Klei weg tegen Jaap Piek een dame en even later de partij. Peter Moons nam Jon Tauber voor zijn rekening en Edwin van Es uiteindelijk Wouter Stelwagen. Een verliespunt moest Arjan van Dijk incas seren tegen René Ordelman, maar Menno Houdijk hield stand tegen Ja sper Ordelman. In de partij Jeroen Bonsel tegen Jeroen van Hees kwam herhaling van zetten voor; deze eindigde dus in remise. Arij Molendijk verloor te snel van Misha Korevaar, maar Sandor Poortman ten slotte speelde rustig tegen Joen Maat huis naar de overwinning. De einduit slag werd daarmee WSV-De IJssel 5 1/2 - 2 1/2. Als vierde en tevens laatste toestel moest er worden paardgesprongen. Hiervoor werd echter niet gevreesd en met 41.45 punten werd de ploeg met een ruime voorsprong eerste. Paola behaal de zelfs 8.80 pnt. In totaal werd de ploeg ook eerste met 159.95 pnt. Tweede werd Velocitas (154.90) en derde Bos koop 2 (146.95). Individueel deed TOOS het ook goed: 1. Paola (33.50), 2. Ingrid (32.60), 8. Mirjam (31.25), 11. Tamara (30.30), Marieke (30.30), 13. Warni (30.05) en 14. Mascha (”29.65). De Antilope-pupillen liepen op een be hoorlijk zwaar parcours rond de Zeger- plas in Alphen aan den Rijn de finale wedstrijd. Bij de jongens pupillen A2 liep Jeroen Schildt, hersteld van een lichte blessure, weer een formidabele race. Met zo’n 50 meter voorsprong op nummer twee kan Jeroen zich ongesla gen kampioen noemen in het district. Hij bracht hiermee namelijk alle 4 de races op zijn naam. Andere finaleplaatsen: Gouke Bonsel (5), Jurjan de Vries (6), Raymond van der Bas (29), Martin Groot (8), Daniël Slingerland (18), Mare Janssen (21), Stan van Roermund (27), Marjolein Broekman (5), Joyce Pommerel (7). Diederik v.d. Plas (19) en Corneel Harteveld (23). Ook dit jaar deed de rooms-katholieke Mgr. Bekkersschool weer mee aan ’t schooldamtournooi in ”Het Trefpunt”. 40 leerlingen deden hun uiterste best zo veel mogelijk punten te vergaren. He laas was men niet zo succesvol als vorig jaar. Tafelwinnaars waren er echter wel: In groep 3-4 wonnen Thomas Lovi- sa en Bas van Nieuwkerk de tafelprijs; in groep 5-6 ging deze prijs naar Maaike Binken; in groep 7-8 tenslotte''kwam Sidney Vergouw als tafeleerste uit de bus. Heren 4 vergrootte direct na rust de voorsprong op Meer Boys 1 zo sterk dat ze zich ruim voor tijd al winnaar moch ten noemen. Eindstand: 63-50. Scores: Mathieu van Litsenburg 32, Thale Les- schen 18 pnt. Doordat de meisjes-junioren 2 na rust bijna niet meer wisten te scoren verlo ren ze met 32-57 van Leiden 1. Scores: Mirjam van de Wees 9, Angela Sapten- na7pnt. (één 3-punter). Bij de jongens- junioren tegen Voorburg 2 werd er bij-' na alleen op de aanval gelet zodat de to tale score erg hoog was 136-67 voor Fly ers. Scores: Wolter Zwijnenburg 28, Mark van Es 24 (één 3-punter) en Mike Heerkens 22 pnt. WADDINXVEEN - Oud-Waddinxve- ner en -voetballer Dido Havenaar, de Nederlandse doelman die momenteel in Japan bij Mazda onder de lat staat, was vorige week bij WSE-voetbal te gast. Maandag en woensdag trainde hij mee met de jeugdselectie, vrijdag verzorgde hij een praatje. Hij vertelde de WSE-junioren over zijn belevenissen in het prof-voetbal in Ne derland en in Japan. Havenaar wist zijn gehoor ruim anderhalf uur uitstekend te boeien. Hij sneed vele onderwerpen aan en had op alle vragen zijn antwoord klaar. Overduidelijk werd wel dat Havenaar het prima naar zijn zin heeft in het Ver re Oosten. Zo zeer zelfs dat hij zei er geen trek in te hebben om nog in Neder- werd een ruime voorsprong genomen. Door moeilijk serveren konden de Dordrechtse dames niet aan de aanvals opbouw toekomen. Be Fair verslapte echter en verzuimde de set uit te maken waar Expalvo gretig van profiteerde (13-15). Ook de tweede set was voor Expalvo, Be.Fair had weliswaar het mooiste aan- valsspel maar de blokkering fungeerde matig waardoor het Expalvo makkelijk werd gemaakt om te scoren (10-15). Bij deze 2-0 achterstand hielden een groot aantal toeschouwers het voor gezien. Jammer, want de Be Fair-dames had den nog iets achter de hand. Onder leiding van Jannie Zeeman nam Be Fair het initiatief over. Er werd moeilijker geserveerd, dé verdediging was attenter op de verrassende ballen van de Expalvo-aanvalsters en de aan vallen van Be Fair-zijde waren onhoud baar (15-9). Ondanks de dwalingen van het arbitrale duo groeide deze wedstrijd naar aan trekkelijk volleybal met lange spannen de rally’s. Beide teams waren goed te gen elkaart opgewassen al kende Be Fair in de 4e set geen pardon (15-9). Een 5e set moest de beslissing gaan brengenGesteund door het publiek na men de Waddinxveensen een 4-0 voor sprong, die door Expalvo echter in één service-beurt werd teniet gedaan 8-4. Na de wisseling van speelveld bracht co ach Gerard Lupgens binnen de opstel ling een tactische verschuiving van speelsters aan waardoor Be Fair de sterk blokkerende tegenstandsters wèl kon passeren. Na een 13-9 voorsprong van Expalvo kwam Be Fair door gedurfd spel nog wel langszij (13-13) maar moest in een span nende slotfase de eer aan Expalvo laten (13-15) die 2 punten mee naar Dord recht namen. De heren van Be Fair leden een gevoeli ge nederlaag van 3-0 tegen Dosko 1 uit Stolwijk. Alhoewel de setstanden 15- 13, 15-13 en 15-11 anders doen vermoe den was er geen geen sprake van een spannende wedstrijd, maar wel van slecht volleybal, waarbij Dosko de meest slechte ploeg was. De Be Fair-aanvallers vonden een te sterk blok tegenover zich en hadden niet het inzicht hun harde aanvallen af te wisselen met tactische ballen. Willen de Be Fair-volleyballers in de top van de eerste klasse mee blijven draaien zal hun aanvalsspel wat minder doorzichtig moeten worden. Michel Koetsier krijgt uit handen van COVS-man Aad Mul de derde prijs. schouwspel op. De verenigingen CVC en WSE, beiden met twee teams in de fi nale doorgedrongen, gaven de toon aan. Henk van Erk is 12 jaar penningmeester van Antilope geweest. Pam Wennekes hanteerde 8 jaar de voorzittershamer. Hun opvolgers zijn door het bestuur aan de leden voorgedragen Op de ledenvergadering zullen naast de diverse commissies ook de begroting WADDINXVEEN - Het met vol over gave spelende eerste damesteam van Flyers-basketbal heeft met 100-45 van Das III uit Delft gewonnen. De Wad dinxveensen waren niet te stoppen. Flyers speelde een perfecte eerste helft. De soepel combinerende aanval verliep uitstekend. Of het nu middels het vrij spelen van iemand, sterk werk onder de borden, (afstand-)schoten of breaks was, telkens werd er gescoord. De verdediging kon Das natuurlijk niet volledig van scoren afhouden, maar de Delftsen wel met alle nodige weerstand geconfronteerd. Bij rust was het 53-21. De krachtsverhouding tussen de teams wijzigde ook na rust niet. Desondanks miste Flyers in de tweede helft net dat wat in de eerste helft tot zulk mooi bas ketbal leidde. Niettemin werd Das ge dubbeld en werd het ’’doel” bereikt: in de laatste minuut had Wendy Posthu mus, wie mede door sterk werk onder de borden haar waard Weer eens be-' wees, de eer het honderdste punt te sco ren. Eindstand: 100-45. Scores: Wendy Posthumus 20, Carla Baan 19, Mirjam Akkerhuis 15, Bernice Posthumus 14 (twee 3-punters) en Addy Ruts 12 pnt. Tussen dames 2 en Guards 2 (Pijnacker) was het tot de 10e minuut na rust span nend. Daarna wist Flyers overtuigend uit te lopen en dus te winnen: 50-38. Topscoorster: Hannie van de Loo 12. de nieuwe 6e klasse verdwijnen", aldus Kwiek. Van de acht 4e klasse teams die Kwiek telt, staat alleen Kwiek 8 er, dank zij de uitsterkende vorm van "bloemenman" Piet van Es, met 6 punten uit 3 wedstrij den goed voor. De overige teams leden al behoorlijk puntenverlies, hetzelfde beeld in de 5e klasse, waar alleen Kwiek 17. dank zij oud-gediende Arie Fokker, nog geen puntenverlies kent. Bij de jeugd de 3e overwinning van Kwiek 1 en de eerste zege voor Kwiek 2 en 3. renten zonder winstpuntën. Bij de óve rige 3e klassers liep Kwiek 4 bij 1T VN 5 uit Nieuwkoop tegen een onverwachte 7-3 nederlaag op en staat nu met 4 pun ten in de middenmoot, maar Kwiek 5 gaat door 3 achtereenvolgende zeges in zijn groep aan kop. Kwiek 6 en 7 be haalden resp. 3 en 2 punten en zitten daarom in de hoek waar klappen zou den kunnen vallen. Het WSE-kamp in afwachting van de uitslag vfin de jury; men heeft de hoop al opgegeven. WADDINXVEEN - De hervatting van de voetbalcompetitie heeft de tweede-klasser Be Fair zaterdagmiddag in het Warnaarplantsoen een 1-1 gelijkspel opgeleverd tegen het op de tweede plaats staande Delftse Vites se. Het Waddinxveense doelpunt werd gemaakt door Hans Wouter Valk. In de competitie staat Be Fair met 8 punten uit 13 wedstrijden op de voor laatste plaats. In de Goudse zondagcompetitie speelde ook Waddinxveen gelijk en wel met 2-2 tegen Ammerstol. De Waddinxveners moesten een 0-2 achterstand eerst wegwerken. Dag gebeurde door Cees Bonefaas en John Speelman. Waddinxveen blijft met 19 punten uit 12 wedstrijden sa men met Nic. Boys bovenaan staan. Dido Havenaar (rechts) geeft antwoord op een vraag van André Dissel dorp, jeugdbestuurder van WSE. Jeugdtrainer Willem den Besten (midden) kijkt toe. training onwel geworden en hierna op genomen in het ziekenhuis - moest mis sen was hierdoor gedwongen een volko men nieuwe bezetting voor het hart van defensie op te stellen. Erny Dieckman en Aart Bos waren de bezetters hiervan en deden het beiden niet onverdienste lijk. Gesteun door talrijke pupillen die zelfs een erehaag vormden bij het veld en de spelers tijdens de wedstrijd luid ruchtig aanmoedigden, heeft Be Fair dit gemis kranig doorstaan. Men begon tegen de harde, koude wind in te spelen en dit resulteerde in een voorzichtig spelletje waarbij Vitesse het meest in de aanval was en Be Fair zich niet liet verleiden tot onnodig risico in het verdedigingsblok. De gevaarlijke spitsen van Vitesse, Garnaat en Ver meulen, werden al vroeg in de aanval aangepakt waardoor er weinig echt ge vaarlijke kansen voor Be Fairs doelge bied werden gecreëerd. Be Fair stelde aanvallend weinig voor, daar het middenveld zich meer bekom merde over het afstoppen van de Delf- tenaren dan om de eigen aanval te on dersteunen. Terwijl het er naar uitzag dat de rust met 0-0 gehaald zou worden, I gooide Garnaat roet in het eten. Van ver buiten het strafschopgebied liet hij een effectvol schot los dat tot verrassing van vriend en vijand via de staander te gen het net caboleerde, 0-1 in de 40e mi nuut. Bijna werd het door dezelfde Gar naat 0-2 toen hij na een foutieve taalbe handeling van Aart Bos, ineens een vrij veld voor zich had. te gehaast schoot hij over. Na rust pakte Be Fair gesteund door de wind de zaken meteen krachtig aan. Vi tesse werd teruggedrongen in het eigen strafschopgebied. De aanvallers, nu wel gesteund door het middenveld, beleger- 1 T i..

Weekblad voor Waddinxveen | 1986 | | pagina 13