Winkeldiefstal van 3 jongens GROEN lli Burgemeester heeft niets tegen 5 sterren-restaurant Vakantie Muziekschool: Vuurwerk BV Hengelsportvereniging is gestart met handtekeningenactie Zaalvoetbal- 1 Kindermiddag en bal voor afzakkers Generaal gaat in Zuidplas wonen Schoolbestuur op zoek naar reünisten Ook onroerend goedbelasting NS-Waddinxveen? Remonstrantse Kerk wacht W. Tanis maakt 650 fruitmanden ruimte voor leerlingen NIVON bekijkt Goudse Glazen HERVORMDE JONGEREN ACTIEF anders bij het NIVON op consulent Achterstand afhandeling van rijbewijzen tournooi ’’Wingerd” WRB wint i T* V' HOU DE PETTEPLAS POLITIENIEUWS WADDINXVEEN ^XVEEN Het gezelligste Partycentrum in de regio Kiosk Content Functie Natuurvrienden huizen Afzakkersbal Vogels weg Ervaring Aanrijdingen Q) 01829-4321 Huwelijksfeesten, recepties, jubilea en 1001 feestmoge- lijkheden die lang in uw herinnering zullen blijven H PvdA-wethouder wil wel ’n bruin café langs Petteplas Groente- en fruitspecialist Wim Tanis kreeg de opdracht 650 fruitmanden te maken. (Foto: Sjaak Noteboom). Burgemeester Kees van der Linden is met de raadsmeerderheid van mening dat een horecavoorziening aan de Pette plas een nuttige functie kan vervullen, ”los van de vormgeving”. Indien het particulier initiatief en kans wordt gegeven om een horecavoorzie ning te realiseren dan moet binnen ze kere grenzen ook de mogelijkheden worden gegeven dat een goed "pro duct” ontstaat”, zo betoogde hij nog. Met andere woorden: het moet wel iets moois zijn dat aan de oostoever van de Petteplas kan gaan verrijzen. VVD-fractievoorzitter Karei van Soest vindt dat het mogelijk maken van de bouw van een horecavoorziening - maar dan wel een restaurant en geen kiosk - Wel tijdig reserveren Het afzakkersbal houdt De Gouweslob- bers maandagavond om acht uur in de kantine van de Goudse tuinbouwveiling aan de Bredeweg. Dit is de laatste mo gelijkheid om carnaval te vieren. De muziek is als vanouds in handen van The Black Panther. Kaarten aan de zaal kosten f. 6,- maar in de voorverkoop f. 5.-. (T. Bikker, Tesselschadelaan 42, tel. 16100 of T. Piels, Tesselschadelaan 42, tel. 15432). WADDINXVEEN/GOUDA - Orga nisatie Adviesbureau Vuurwerk BV, Waddinxveen, met als vestigingsplaats Hem heeft het filiaal aan Voor de poort 2 in Amstelveen opgeheven en de be drijfsactiviteiten gestaakt. o WADDINXVEEN - Groente- en fruitspecialist W. Tanis aan de Zuidkade heeft vorige week in een speciale opdracht voor de Goudse Verzekeringen 650 fruitmanden gemaakt. De Waddinxvener wist deze order in de wacht te slepen nadat hij een prijs had veroverd tijdens de beurs Aardappelen-Groente-Fruit-To- taal ’85 in Hilversum. Wim Tanis, die aan de Stationstraat woont, werd toen derde van geheel Neder land in het opmaken van show- stukken. De 650 fruitmanden moesten bin nen een paar dagen bezorgd wor den in hotels in het gehele land. Voor de verzending waren 3 vrach twagens nodig, maar de organisatie bij Wim Tanis liep dank zij partti mers en de medewerking van zijn vrouw, gesmeerd zodat er op tijd in heel Nederland 650 fruitmanden konden worden uitgedeeld. aan de Petteplas de recreatieve functie van de Petteplas - die overigens behou den dient te blijven - kan versterken. Horecaman T. Ververs moet echter vol gens hem zelf uitmaken welke soort ho recavoorziening vanuit die recreatieve functie het best tot zijn recht komt. ’’Regel een horecabestemming aan de Petteplas niet te gedetailleerd”, aldus de liberaal, die het maken van een huis bij het restaurant noodzakelijk noem de. merkte, dat de remmen van de auto niet werkten waarna het ongeval volgde. Persoonlijke ongelukken deden zich niet voor. Op donderdag 30 januari raakte een bestuurder licht gewond bij een aanrijding op de hoek Kanaalstraat- Stationstraat. Niet verlenen van voor rang was de oorzaak van dit ongeval. WADDINXVEEN - De Waddinxveense rijkspolitie heeft drie Waddinx- veense jongens van 13 en 14 jaar in de kraag gevat, omdat ze in drie win kels gestolen hadden. Na verhoor door de politie in het bureau aan de Mo- zartlaan werden zij aan de ouders overgegeven. WADDINXVEEN - Bebouwing van de Petteplas - ook al wordt er alleen maar een restaurant met bovenwoning bij de hoek Kerkweg-West-Puttel- aan gezet - levert alleen maar nadelen op, zo vindt de hengelsportvereni ging Waddinxveen (HSW), die 800 leden telt. In een dezer dagen gestuurde brief aan ’’Waddinxveense sportvrienden” wor den door de visclub als pachter van de rustieke Petteplas vier nadelen opge- somd van bebouwing van de oevers van deze veenpias. Verwacht wordt namelijk dat de rust aan het (vis)water volledig verloren zal gaan, want er ontstaat meer verkeer, muzieklawaai en er moeten parkeer plaatsen worden aangelegd. Bovendien gaat het aanzicht van de plas en het tota le milieu erom en erin aanmerkelijk achteruit. De HSW denkt dat door een bebouwde Petteplas vogels als fuut, ka- rekiet, meerkoet, waterhoen en rietzan- ger weg zullen blijven, tenslotte wordt de bevisbaarheid minder: een deel van de oever wordt in beslag genomen door de bebouwing. De hengelsportvereniging Waddinx veen, die signaleert dat de meerderheid van de raadscommissie voor de ruimte lijke ordeningen de woningbouw onder ”De PvdA-fractie vindt de recreatie- functie van de Petteplas het belangrijks te. Voor zover een horecavoorziening die functie kan verstevigen wordt voor eerst niet gedacht aan het idee dat de betreffende ondernemer denkt te reali- Op maandag 27 januari ca. 13.35 uur vond een lichte aanrijding,plaats op de Dorpstraat. -Een automobilist moest plotseling afremmen voor een voor hem rijdende bestuurder. Een achteropko mende chauffeur bemerkte dit te laat, waarna de aanrijding volgde. Op dins dag 28 januari vond omstreeks 16.00 uur een kop-staart-aanrijding plaats op de Sniepweg. Een automobiliste be- voorzitterschap van burgemeester C.M. van der Linden het neerzetten van een restaurant wel ziet zitten, herinnert er aan dat er onder diverse raadsfracties zelf verdeeldheid heerst over het wel of WADDINXVEEN - Sinds het vertrek van ds. A. de Jonge in december zit de Remonstrantse Gemeente zonder pre dikant. De Remonstrantse Broeder schap in Utrecht heeft nog geen consu lent aangewezen. Nu de Remonstrantse Gemeente geen eigen predikant meer heeft, heeft de kerkeraad besloten de gemeente in vijf wijken te verdelen. Hoe de wijken wor den ingedeeld is nog niet bekend en ook niet welk kerkeraadslid aan welke wijk zal worden toegevoegd. De plannen voor de restauratie van het orgel van de eveneens in restauratie zijnde kerk zijn in een vergevorderd sta dium. Binnenkort wordt hiervoor een tweede offerte uitgebracht. niet bouwen van een restaurant met bo venwoning en terras. ’’Voordat het licht voor de bouw defini tief op groen gezet kan worden door B. en W. heeft het bestuur van de hengel sportvereniging Waddinxveen, als pachter van dit rustieke stukje viswater, gemeend aktie te moeten ondernemen tegen de komst van zo’n restaurant. In een ijlings gehouden bestuursvergade ring werd dit onderwerp uitvoerig aan REEUWUK-Dorp| Dorpsweg 32 WADDINXVEEN - Het Waddinxveense gemeentebestuur gaat niet vastleggen wat voor een horecavoorziening langs de Petteplas mag wor den gebouwd, hoewel de één (PvdA-wethouder drs. Martin Kraaijestein) eerder denkt aan een bruin café en de ander (burgemeester Kees van der Linden) wel een ”5 sterren”-restaurant ziet zitten. Dat is gebleken uit de uitvoerige discus sie in de raadscommissie voor de ruim telijke ordening en de woningbouw over het ontwerp-bestemmingsplan Bo- menwijk ’86, waarvan de Petteplas een onderdeel is. In deze commissie was een meerderheid (CDA, VVD en D’66) te vinden voor het plan van horecaonder nemer T. Ververs om bij de hoek Ker- kweg-West-Puttelaan een restaurant met terras en woning te laten bouwen. Van de gemeente heeft hij het groene licht gekregen om zijn bouwplannen na der uit te werken. In de raadscommissie was men het er over eens dat het gedetailleerd regelen van de horecavoorziening ongebruike lijk en ook onjuist is. Wel gaf de meer derheid aan tegen een woning bij het te bouwen restaurant geen bezwaar te hebben, ook al dacht daar binnen het college van B. en W. Martin Kraaijes tein anders over. Het neerzetten van een restaurant aan de Petteplas is aan de orde gekomen toen vorig jaar T. Ververs, die met zijn zoon in het winkelcentrum ”de Passa ge” het horecacomplex Partyhome en Bibelot runt, een verzoek in die richting deed. Aanvankelijk was zijn oog geval len op een plek bij de hoek Kerkweg- West-Esdoornlaan, maar uiteindelijk werd dit de andere hoek, omdat dit dichter bij het centrumgebied ligt. Er was ook nog het verzoek om een flatje te bouwen en de gedachte om de noord kant van de Petteplas van een kioskach tige bebouwing te voorzien. Over het algemeen wordt gelogeerd in natuurvriendenhuizen of gekampeerd op eigen terreinen, ook in het buiten land. Er worden zomervakantiereizen georganiseerd, reizen in voor- en nasei zoen, zeilkampen, bergsportreizen en ook wintersportvakanties behoren tot de mogelijkheden. Door het kiezen van eenvoudige logeer mogelijkheden worden de kosten zo laag mogelijk gehouden. Van de deel nemers wordt gevraagd zelf iets bij te dragen aan de zorg voor het programma en het verblijf. WADDINXVEEN - ’’Vakantie - an ders” is het motto van de door het NI VON dit jaar opnieuw te organiseren vakantiereizen, welke door de Wad dinxveense afdelingssecretaris G.H. van Lochem zoveel mogelijk onder de aandacht worden gebracht. ’’Onze plaatselijke afdeling heeft ruim 200 leden, waarvan velen profiteren van goedkope vakanties”, stelt de aan de Jan Luykenstraat 14 wonende NIVON- secretaris. Hij beschikt over gratis ver krijgbare brochures als ’’Vakantie ’86” en ’’Voor een vriendelijke vakantie” van respectievelijk het NIVON en de Stichting Natuurvriendenhuizen en kampeerterreinen. Sommige mensen willen dit jaar precies zo’n vakantie als vorig jaar en het jaar daarvoor. Maar de meesten zoeken toch liever iets anders. Er is op het ge bied van vakantie-reizen een overweldi gend aanbod en het kiezen valt dan ook niet mee. Bovendien gaat bij steeds gro tere groepen mensen de portemonnaie een hartig woordje meepraten. Het NIVON, dat is het Nederlands In stituut voor Volksontwikkeling en Na- tuurvriendenwerk, heeft ervaring met het organiseren van een bijzonder soort vakantiereizen. Het NIVON organiseert reizen tegen betaalbare prijzen en geeft de deelne mers inspraak in wat ze zullen gaan doen. In binnen- en buitenland wordt gelegenheid gegeven tot het genieten van de natuur, maar ook van de cultuur van de streek. WADDINXVEEN - De afdeling Wad dinxveen van het NIVON (Nederlands Instituut voor Volksontwikkeling en Natuurvriendenwerk) gaat komende zaterdagmorgen in de Goudse St. Jans- kerk de Goudse Glazen bekijken. Men verzamelt zich bij het Godshuis om kwart over tien. Leen Tertoolen (NIVON-lid uit Gouda en enorm Gouda-kenner) zal de Wad- dinxveners meenemen naar het binnen ste van de kerk. Hij zal daar verhalen vertellen over de 64 glazen die in de 16e eeuw door de gebroeders Dirck en Wouter Crabeth zijn gemaakt. De St. Janskerk is een gotische kerk met het voor ons land langste schip (110 me ter). Na de brand van 1552 is de kerk herbouwd en in 1555 werd het eerste glas geplaatst. Deze excursie, waaraan ook niet-leden kunnen deelnemen zal ongeveer 2 uur duren. De kosten zijn f. 2.50 per per soon. WADDINXVEEN - Voor godsdiensti ge jongeren in Oost-Europa gaan jon geren van de Centrale Hervormde Ge meente van Waddinxveen de handen uit de mouwen steken. Ze gaan oude kran ten inzamelen en auto’s wassen. Komende zaterdag is De Hoeksteen van tien tot zes uur open voor het inle veren van oud papier. Zaterdag 22 fe bruari is de plek aan de Esdoomlaan de plaats waar de hele dag auto’s goed en deskundig gewassen kunnen worden te gen betaling van f. 7.50. Voor de be stuurder wordt intussen een gratis kopje koffie ingeschonken. De opbrengsten van beide acties zullen worden bestemd voor het project in Oost-Europa. WADDINXVEEN - Burgemeester C.M. van der Linden heeft van Zuidhol- lands commissaris der Koningin, mr. S. Patijn, een brief gekregen over de grote achterstand in de afhandeling van rijbe- wijsaanvragen, waarmee het bureau rij bewijzen van de provincie heeft te kam pen. De tijd tussen de aanvrage en het verle nen van een rijbewijs is in sommige ge vallen opgelopen tot maximaal drie we ken. De onzekerheid omtrent de decentrali satie van de rijbewijsafgifte, die heeft geleid tot een groot personeelsverloop, en de thans volledige invoering van het Europese rijbewijs per 1 januari jongst leden hebben in deze hun tol geëist. De provincie Zuid-Holland stelt thans, vooruitlopend op structuele voorzienin gen, via noodmaatregelen alles in het werk de achterstand zo spoedig moge lijk weg te werken. WADDINXVEEN - Volgende week zaterdag van twee tot zeven uur houdt de Stichting Wingerdcomité een zaal- voetbaltoumooi voor de jeugd van 6 t/m 12 jaar in de sportzaal Groenswaard. De groepen uit de drie Groenswaarden kunnen zich opgeven t/m/ vrijdag 7 fe bruari bij de volgende adressen: Win gerd 171 (tel. 15123), Wingerd 175 (tel. 15872) of Wingerd 177 (tel. 14757). De groepjes moeten bestaan uit 5 jongens of meisjes en een begeleider. De kosten bedragen f. 7.50 per p-oepje. Vanwege het 10-jarig jubileum houdt de Stichting Wingerdcomité ook een verloting en zal men binnenkort probe ren 1000 loten in de Groenswaarden aan de man te brengen. Koeten per lot f. 1,-. WADDINXVEEN - De Vereniging tot Stichting en Instandhouding van Neder lands Hervormde Christelijke Scholen in Waddinxveen is op zoek gegaan naar oud-leerkrachten, oud-leerlingen en oud-bestuursleden in verband met de viering van het 50-jarig bestaan dit voorjaar. Het schoolbestuur heeft daar voor landelijk, regionaal en plaatselijk geadverteerd. De viering van het 50-jarig bestaan be staat op zaterdag 5 april uit een herden kingsdienst in de hervormde Brugkerk aan de Kerkweg-Oost met ds. W. Vroe- gindeweij uit Eemnes, een reünie in de nieuwe Rehobothschool aan de Sper- werhoek in de wijk Zuidplas, een brood- en koffiemaaltijd in de Bethel school aan de Heggewinde en de ver schijning van het herdenkingsboek ”Een wonder ter gedachtenis”. seren doch veeleer aan bijv, een kiosk (koffie, broodje). Alleen een ’’kiosk achtige voorziening” zou toelaatbaar kunnen zijn”, aldus Bep Vermeij, die het noodzakelijk zei te vinden dat de be woners van de Bomenwijk de gelegen heid krijgen hun mening kenbaar te ma ken over onder meer de bouw van een restaurant langs de Petteplas. De groen-blauwe sticker van de hengelsportvereniging Waddinxveen HSW. zijn gedaan over het al doen moet be bouwen van de Petteplas. ”De Pette plas is een recreatiegebied waar een groot deel van de burgerij van gebruik kan maken. Ik stel dat de recreatiefunc- tie van de Petteplas óf moet blijven zo als die nu is óf moet worden versterkt. Ik betwijfel of een horecavoorziening daaraan voldoet”. WADDINXVEEN De ploeg van de Waddinxveense Reddings Brigade is met 36.550 meter winnaar geworden van de zwemmarathon in De Tref- kuil te Gouda. De brigade uit Wad- dinxveen nam al snel een voorsprong op de ploeg van Gouda en stond die niet meer af. Er namen in totaal tien ploegen aan deel. Democraat Hans Barth is content met het besluit van Burgemeester en Wet houders om de bouw van een restaurant aan de Petteplas mogelijk te maken. De Petteplas heeft een publieksfunctie en een horecavoorziening kan de publieks functie versterken. ”Een dienstwoning, waarvan de bewo ner een relatie moet hebben met het ho recabedrijf, acht ik noodzakelijk”, al dus de man die na 12 jaar raadslidmaat schap dit voorjaar vertrekt. Hij vindt wel dat er geen parkeerruimte langs de Kerkweg-West aan de noord kant moet worden gemaakt - dit zou de groenstrook daar versmallen - maar pleitte wel voor parkeervoorzieningen langs de Puttelaan, ’’omdat aldaar min der schade wordt toegebracht aan de belevingswaarde van de Petteplas”. CDA’er Gerrit van den Berg, die er voor pleitte de belangen van de hengel sport te betrekken bij de te maken afwe ging, maakte duidelijk dat de gedachte horecavoorziening aan de Petteplas past in de recreatieve functie van dit wa ter. Overigens vond ook hij dat het soort horecavoorziening niet exact dient te worden geregeld in het nieuwe bestemmingsplan, maar wel een aantal randvoorwaarden: niet meer dan twee bouwlagen en het creëren van een dienstwoning. PCW-fractievoorzitter Dick Uitbeijerse gaf aan dat zijn fractie tegen elke be bouwing van de Petteplas is ’’daar een dergelijke voorziening ten koste gaat van de recreatiefunctie van de Pette plas”. Met het maken van parkeervoor zieningen langs de Puttelaan volgde het PCW-raadslid Hans Barth, omdat ook hij de groenstrook langs de Kerkweg- West zoveel mogelijk in tact wil laten. Bep Vermeij (PvdA) zei dat in het ver leden door haar fractie forse uitspraken WADDINXVEEN - Een carnaval- smiddag voor kinderen in De Bonkelaar komende zaterdagmiddag en een afzak kersbal in de kantine van de Goudse tuinbouwveiling komende maandag avond. Met deze twee activiteiten sluit de Waddinxveense carnavalsvereniging De Gouweslobbers de leutperiode van dit jaar af. De zaterdag te houden kindermiddag in De Bonkelaar begint om twee uur en is om half vijf afgelopen. Het Duo Corras- so zorgt voor de nodige amusement, zo als goochelen en poppenkast. De entree bedraagt f. 5.- per kind (inclusief con sumpties). Als het weer meewerkt, dan gaat deze middag vooraf door een groots opgezet te optocht, met vele wagens. Ook de speeltuinverenigingen zetten daarin hun beste beentje voor om de wagens leuk te versieren. De muziek in deze op tocht wordt verzorgd door de showband ”Con Bravura”. Op maandag 27 januari werd aangifte gedaan van diefstal van een rijbewijs en een portemonnee met Belgische francs. Uit de hal van de koffiebar aan de Nesse werden deze goederen uit een jas ge haald. Uit een niet afgesloten woning werd op een avond tussen 19.30 en 20.30 uur een portefeuille inh. f. 70,- uit de keuken weggenomen door onbevoegden. Op donderdag 30 of vrijdag 31 januari werd ingebroken in het garagebedrijf aan de Zuidelijke Dwarsweg. Twee autoradio’s en 3 radio-cassetterecorders werden ontvreemd. Tussen dinsdag 28 en donderdag 30 ja nuari werd uit een nabij de Gruttodreef geparkeerd staande personenauto ca. 20 liter benzine geheveld. Op zaterdag 1 februari werd aangifte van diefstal van een zadel en een hoofd stel gedaan. Deze goederen werden weggenomen uit de manege aan de Pias weg. Het afgelopen weekend werd ingebro ken in woningen aan de Apollolaan, Schuberthof en Boezemweg. Via braak kwam men aan de Apollolaan de wo ning binnen waar een videorecorder en enkele sieraden werden ontvreemd. Deze inbraak heeft vermoedelijk om streeks 19.00 uur plaatsgevonden. In de woning aan het Schuberthof wer den twee ongenode gasten overlopen door een thuiskomende bewoner. Hier bij sloegen zij meteen op de vlucht. Een hoeveelheid van de meegenomen goe deren kon worden achterhaald. Aan de Boezemweg bleef het bij een inbraak- poging. Restaurant aan Petteplas verjaagt allerlei vogels WADDINXVEEN - Waddinxveen krijgt er een generaal als inwoner bij. Bekend is geworden dat zich binnen kort in de woonwijk Zuidplas gaat vesti gen de nu nog in Gouda wonende A. de Bruine, nationaal territoriaal comman dant met hoofdkwartier in de Prins Wil lem Alexanderkazerne in de kaas- en kaarsenstad. WADDINXVEEN - De Nederlandse Spoorwegen gaan via de Hoge Raad proberen een strop van enkele miljoe nen guldens te voorkomen. Met terug werkende kracht tot 1983 hebben de NS een aanslag voor onroerend-goedbelas- ting van gemeenten gekregen voor de 375 stations die de NS beziten en waar onder ook het station Waddinxveen- centrum valt. Hiervoor heeft Waddinx veen nog nimmer OG-belasting ontvan gen. Het hoogste rechtsorgaan in ons land moet beslissen of de belastingkamer in Amsterdam in een uitspraak terecht verwees naar de verandering in de Ge meentewet, die in 1983 van kracht werd. Het hof deed die uitspraak in een proefproces dat de Vereniging van Ne derlandse Gemeenten (VNG) en de ge meente Woerden tegen de spoorwegen hadden aangespannen. De NS vinden de uitspraak op enkele punten te vaag. Zo is onduidelijk of ran geerterreinen als onroerend goed moe ten worden beschouwd. NS redeneert dat stationsgebouwen, perrons en over kappingen niet los zijn te zien van de rails en dat NS daarom geen belasting hoeft te betalen. WADDINXVEEN - De Stichting Streekmuziekschool Waddinxveen aan de Zuidkade heeft weer ruimte voor nieuwe leerlingen. Over tarieven en tij den verstrekt directeur Krijn Koetsveld elke maandagmiddag tussen twee en vijf uur inlichtingen. Ook de admini stratie geeft elke week van maandag tot en met donderdag alle gewenste inlich tingen. De Stichting Streekmuziekschool Wad dinxveen ondergaat langzaam een ged aanteverwisseling. Het aantal korte cur sussen is uitgebereid, het ensemblespel wordt intensiever beoefend en is er ruimte ontstaan voor nieuwe leerlingen voor bepaalde instrumenten. Vanaf de voorjaarsvakantie (die eindigt op 15 februari) kunnen nieuwe leerlin gen beginnen voor piano, electronisch orgel, keyboards, trompet en gitaar (populair of klassiek). Uiteraard is het aantal plaatsen beperkt, maar wie het eerst komt, die het eerst maalt. de orde gesteld. Met algemene stem men werd het standpunt ingenomen, deze zaak niet zonder meer te accepte ren”, aldus de HSW. Met de in gang gezette handtekeninge nactie - die kan uitgroeien tot een huis- aan-huis-actie - denken de bestuursle den A.A. van ’t Hof (voorzitter), H.J.M. Elkhuizen (secretaris) en G. Rijnsburger (penningmeester) het ge meentebestuur ervan te kunnen over tuigen dat een groot deel van de Wad- dinxveners tegen bebouwing van de Petteplas is. De handtekeningen die worden verza meld betreffen in de eerste plaats die van de HSW-leden en hun huisgenoten. Er wordt bij hen ook aangedrongen handtekeningen te verkrijgen van vrienden, kennissen en buren. Er wordt gewerkt met intekenlijsten waarop staat dat ondergetekenden te kennen geven ’’tegen bouwwerken als bijvoorbeeld een restaurant en/of wo ningen aan of in de Petteplas te zijn”, omdat ”de oevers van dit mooie water groen moeten blijven in het belang van milieu, mens en dier”. De handtekeningen zullen te zijner tijd op de hoorzitting over het nieuwe be stemmingsplan Bomenwijk, die B. en W. van plan zijn te gaan houden, aange boden worden. 4 -

Weekblad voor Waddinxveen | 1986 | | pagina 7