GEMEENTE WADDINXVEEN In Waddinxveen zes PSP: Gemeente tast privacy jongeren aan Gemeentebestuur weggespeeld üf lokaties standplaatsen Etsen in koffieshop V W i (UW i f Reinigings diensten in de bloemen Korbis degradeert Franse schrijfster in Het Trefpunt bij Alliance Francaise Koffiebar Van Waddinxveense Neel van Oosten VOLKSGEZONDHEID MILIEUZAKEN SPREEKUREN BOUWVERGUNNINGEN A VONDOPENSTELLING VERGADERINGEN VERKIEZINGEN OPENBARE ORDE TELEFOONNUMMERS/OPENINGSTIJDEN >7 I 01820-15767 01727-4044 070-210001 12222 01820-24255 13000 13000 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 19 FEBRUARI 1986 01820-16066 010-362244 l scheidingsinstallaties (plm. ZUID-AFRIKA te houden verkiezing van d$ leden van de gemeenteraad. Nadere informatie: Bureau Burgerzaken, tel. 14433, tst. 242. Vergadering jeugdgemeenteraad op dinsdagavond 25 februari 1986, aanvang 19.30 uur, ten raadhuize, handelend over het onderwerp ’’kleine criminaliteit”, onder voorzitterschap van burgemeester Van der Linden. WADDINXVEEN - Donderdagmor gen 20 februari om kwart voor tien is op verzoek van de afdeling Boskoop/Wad- dinxveen van de Alliance Francaise in Het Trefpunt aanwezig de Franse schrijfster Marie Chaix. Zij zal daar de cursisten vertellen over haar eigen werk, in het bijzonder over haar boek ’’L’age du tendre”. De toe gang is gratis. Neel van Oosten werkt met kleine for maten, vlot geëtst. Dat op zich is ver wonderlijk als men weet dat ze zich nog maar een klein half j aar met etsen bezig houdt. Deze rubriek met officiële bekendmakingen en mededelingen is samengesteld door Gemeente Waddinxveen, Raadhuisplein 1, telefoon 01828-14433 Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. Gemeentelijke diensten Gemeentesecretarie Dienst Openbare Werken en Bedrijven 14433 14433 BEUKENHOF/KERKWEG-OOST Woensdag: J. Schaap, Hoekstraat 64 te Spakenburg, branche vis. Donderdag: C.G. Dissel, Raadhuis weg 129 te Reeuwijk, branche vis. VAST “t Smulhoekje”, mevrouw Biesheuvel (achter A.H.). “Pico Bello”, Groensvoorde. Burgemeester C.M. van der Linden: le vrijdag van de maand en na afspraak. Wethouder P.F.J. van Schie: na afspraak. Wethouder L.M. Oosterbroek-Waagmeester: vrijdagmorgen van 10.00-12.00 uur. Wethouder M. Kraaijestein: na afspraak. WADDINXVEEN - In de hervormde koffiebar De Schaapskooi aan de Nesse spreekt komende vrijdagavond Jan den Ouden over het thema ’’Loon op het volgen van Jezus”. Het laatst door de gemeente gemaak te overzicht wissel-vaste standplaat sen, gebaseerd op de tot 1 januari 1986 verleende vergunningen, ziet er zo uit: groot. Laatst OPENINGSTIJDEN Gemeentesecretarie: elke werkdag van 08.30-12.30 uur. Dienst Openbare Werken en Bedrijven: elke werkdag van 08.30-12.00 uur. In de middaguren kunt u alleen dan terecht indien u een afspraak hebt gemaakt. Kleine natuurlijke zaken zijn haar on derwerpen. Niet uitgepieterd, maar raak getroffen. Haar tekentalent heeft ze ontwikkeld op het Gouwe College bij Han van Hagen, wiens werk zij zeer be wondert. Een tweetal etsen van de Waddinxveense Neel van Oosten. Commissie van Bestuur voor de Samenwerkingsschool voor HAVO-Atheneum Dinsdag 25 februari 1986, aanvang 20.00 uur in het schoolgebouw. Belangrijke agendapunten: Stand van zaken uitbreiding schoolgebouw. Rapportage werkgroepen en commissies. Gang van zaken op school. Benoemingen. Alarmering Brandweer b-gg- Politie Ongevallen Medische hulp Ambulancedienst Telefonische hulpdienst geestelijke en sociale nood Storingsdiensten Gas en elektriciteit Waterleiding (telefoonbeantwoorder) Centrale ^kntenne Inrichting (CAI) WADDINXVEEN - In een uurtje tijd speelden vorige week donderdagavond in de sporthal ”de Sniep" de leden van de nieuwe Waddinxveense voetbalver eniging Gender Birgligi (Verenigde - Turkse en Marokkaanse - Jongeren) een gelegenheidsteam van B. en W ge meenteraadsleden en kandidaat-ge- meenteraadsleden helemaal weg. De jongelui wonnen met 12-3 van de oude ren. Het gemeentelijk zaalvoetbalteam be stond uit burgemeester Kees van der Linden, de wethouders Paul van Schie (CDA) en drs. Martin Kraaijestein (PvdA), de gemeenteraadsleden Dirk Lont (PvdA), Marie Boere (PvdA), Ka rei Warmenhoven (VVD), Karei van Voor de vriendschappelijke wedstrijd verrichtte de burgemeester de aftrap. Hij speelde ook even mee, maar kreeg daar later last van. Aan de kant volgde hij toen samen met VVD-wethouder Lous Oosterbroek-Waagmeester de on gelijke strijd. De Waddinxveense doel punten kwamen van Wim de Wit, Mar tin Kraaijestein (strafschop) en Moha med Barkat. Van B. en.W. kreeg Gen der Birgligi een bal aangeboden. WADDINXVEEN - De PSP, die volgende maand opnieuw een gooi gaat doen naar een zetel in de Waddinxveense gemeenteraad, heeft vastge steld dat de persoonlijke levenssfeer van jonge kiezers wordt aangetast als hun adressen beschikbaar worden gesteld aan de politieke partijen. Deze politieke partij, aangevoerd door Paul van Gessel, wil dat de gemeente raad een standpunt gaat uitspreken over een boycot van Zuid-Afrika. Dat kan omdat de raadsleden een oordeel moeten geven over een desbetref fende motie van de raad van Deventer, maar B. en W. hebben voorge steld deze raadsuitspraak voor kennisgeving aan te nemen, zij het dat PvdA-wethouder Martin Kraaijestein een ander standpunt inneemt. De PSP en de onafhankelijken willen voorts van de gemeente een actieve stel- lingname tegen racisme en discrimina tie, ook waar het Zuid-Afrika betreft. De PSP en onafhankelijken, die al eer der in Waddinxveen aandacht vroegen voor de situatie in Zuid-Afrika, willen zonodig actie voeren tegen bedrijven die doorgaan met het steunen van het apartheidsregime In de gemeenteraad is volgende week woensdagavond een voorstel aan de or- Inentingen kinderen geboren in 1977 Op woensdag 26 februari 1986 bestaat in het Groene Kruisgebouw aan de Stationsstraat 12 van 13.30 tot 14.30 uur gelegenheid tot kos teloze inenting tegen difterie, tetanus en polio, voor de kinderen ge boren in 1977 in de maanden januari t/m juni. Aan deze kinderen is inmiddels een oproep verzonden. Bij verhindering kan gebruik worden gemaakt van de volgende gele genheid tot inenting op 24 september 1986, van 13.30 tot 14.30 uur. De inentingspapieren moeten worden meegebracht! Inlichtingen: gemeentesecretarie, afdeling Burgerzaken, tel. 14433, tst. 249. WADDINXVEEN - Het eerste team van de korfbalvereniging Korbis degra deert in de zaalkorfbalcompetitie. Dit maal werd met 6-4 van USV verloren. Twee van de vier treffers werden ge maakt door Cor Matse. Theoretisch be stond bij Korbis nog de mogelijkheid om bij winst enig uitzicht te krijgen op een toppositie. Ook nu was Korbis er weer dichtbij. Na 1-0 scoorde Cor Mat se op de stip 1-1 en na 3-1 was het op nieuw Matse die een strafworp verzil verde zodat de ruststand 3-2 werd. Na de rust liep USV weg naar 5-2, maar opnieuw scoorde Cor Matse 5-3. Ria Molenaar scoorde 5-4. Even was er hoop, maar USV was net iets beter en pakte de winst 6-4. e verkoop van allerlei wa de om een motie van de gemneente De venter niet te steunen. Deventer roept daarin op tot een volledige sociaal- economische boycot van Zuid-Afrika. Mede omdat in Zuid-Afrika sprake is van steeds grovere schendingen van de rechten van de mens, wordt de motie in middels door talrijke gemeenten ge steund. B. en W. vinden het echter geen gemeentelijke zaak en stellen de raad voor de motie voor kennisgeving aan te nemen. De PSP en onafhankelijken wijzen er op dat een uitspraak van de raad voor de boycot niet alleen steun geeft aan de on derdrukte zwarten, maar dat daarvan ook een signaal uitgaat naar Waddinx veense bedrijven en organisaties. Door de PSP en onafhankelijken is inmiddels begonnen met een inventarisatie van Waddinxveense bedrijven die handel drijven met Zuid-Afrika. Verleende bouwvergunningen Burgemeester en wethouders hebben de volgende bouwvergunnin gen verleend: - aan de Chr. Woningbouwvereniging ”Ons Begin”, Mercurius- weg 27, alhier, voor het gedeeltelijk veranderen en vernieuwen van 51 woningen aan de Frederik Hendriklaan 1 t/m 37 (oneven), Mauritslaan 38 t/m 68 (even) en Amalia van Solmsstraat 1 t/m 31 (oneven); - aan de heer J.L. van Klaveren, Middelburgseweg 16, alhier, voor het vergroten van een kweekkas; - aan Noorlander Bouw B.V., Postbus 47 te Katwijk, voor het plaatsen van een dakkapel op het voorgeveldakvlak op elk der vijf woningen aan de Akker 4146, 67 en Gerstakker 4 en 56 en voor het plaatsen van een dakraam in het achtergeveldakvlak van elk der woningen de Akker 15, 23, 27, 39, 43, 47, 57, 67, 69, 73, 91, 93, 97, 99, 103, 105, 109, 113, 121, 127, 16, 22, 26, 30, 32, 42, 48, 52,56,64,66,78, 82,86,96 en 100, alsmede Gerstakker 6,12,14, 18,20,22,32,34,36,44,60,62,64,86,90,92,104,106,82,84, als mede Bonenakker 14,16,18,24,21,23,33, alsmede Boekweitak- ker 17,19, 23, 29, 31 en 33; - aan Energiebedrijf Rijnland, Postbus 41 te Leiden, voor het op richten van een hoogspanningskast aan de Zuidplaslaan; - aan garagebedrijf ”de Kouwe Hoek” B.V., Zuidelijke Dwarsweg 1b, alhier, voor het oprichten van een overkapping boven het ben- zineverkooppunt; - aan Schinkel-Schouten B.V., Henegouwerweg 21, alhier, voor het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een bedrijf spand met een magazijn; - aan de heer K.F. Hammer, Piet Heinstraat 12, alhier, voor het vergroten van een woonhuis; - aan de heer R.A. Snijders, Struisgras 25 te Gouda, voor het op richten van een woonhuis aan de Limaweg; - aan het bestuur van de Remonstrantse Kerk, p/a Passage 106, al hier, voor het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een kerkgebouw, alsmede het plaatsen van een erfscheiding aan de voorzijde, op het perceel Zuidkade 59; - aan de heer H. Heikamp, de Akker 45, alhier, voor het plaatsen van een dakraam in het achtergeveldakvlak; - aan de heer J. Zalm, de Akker 54, alhier, voor het plaatsen van een dakraam in het achtergeveldakvlak; - aan de heer A. Hageman, Graanakker 59, alhier, voor het oprich ten van een erfscheiding; - aan de heer C.A. Storre, de Akker 115, alhier, voor het plaatsen van een dakraam in het achtergeveldakvlak van de Akker 115, alsmede het aanbrengen van een luifel en een pergola op de Ak ker 113 en 115; - aan de heer C. van Berkel, Gerstakker 70, alhier, voor het plaat sen van een dakraam in het achtergeveldakvlak; - aan Bouw- en Aannemingsmij P. Rehorst B.V., Dorpstraat 130, protesteerde eeld tevergeefs tegen snackcarverkoopster Truus de Bij wijze van experiment is het Bureau Burgerzaken van de gemeen tesecretarie gedurende 1 jaar iedere dinsdagavond geopend voor het publiek van 19.00 tot 20.00 uur. Met nadruk wordt er op gewezen dat deze avondopenstelling alleen het bureau Burgerzaken betreft. Alle overige secretarie-afdelingen zijn ’s-avonds gesloten. uur. Degene die niet in de gelegenheid is de stukken tijdens kan tooruren in te zien, kan desgewenst een afspraak maken om de stuk ken op maandagavond gedurende maximaal drie uren in te zien. De aanvrager, alsmede degene die bezwaren heeft ingebracht naar aanleiding van de aanvraag en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kunnen tot en met 5 maart 1986 gemotiveerde bezwaren inbrengen naar aanleiding van deze ontwerp-beschikking(en) Degene die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoon lijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient te worden gericht aan ons college. GROENSVOORDE (parkeerterrein) Woensdag: C.G. Dissel, Raadhuisweg 129 te Reeuwijk, branche vis. Zaterdag: G. van Gils, H. Coninck- straat 45 te Alphen a/d Rijn, branche bloemen, vergunning tot wederin- trekking. WADDINXVEEN In Waddinxveen zijn zes lokaties waar wissel- vaste en vaste standplaatsen zijn voor cL ren, zoals vis, kaas, bloemen en platen en snacks. Die wisselvaste plaatsen zijn te vinden aan het Koningin Wilhelminaplein, de Groensvoorde, de Beukenhof en in de wijk Zuidplas. Vaste stand plaatsen op andere plaatsen zijn er aan de Groensvoorde en aan het Koningin Wilhelminaplein. Over deze standplaatsen ontstaat soms strijd, want de belangstelling om ervoor in aanmerking te komen is r. van Zanten van de le^laan bijvoor- De gemeente Waddinxveen wil aan alle politieke partijen de namen en adressen beschikbaar stellen van jongeren tussen 18 en 22 jaar. Dit in verband met de ko mende gemeenteraadsverkiezingen van 19 maart. Dit aanbod is door de PSP en onafhankelijken verontwaardigd van de hand gewezen. Bij monde van lijsttrek ker Paul van Gessel stelt de PSP dat de gemeente ongevraagd de privacy van Waddinxveners aan tast. ”Dit keer gaat het om jongeren, de echt niet zitten te wachten op opdringerige politieke partijen”, zo vindt de PSP. ’’Principieel is er geen verschil met het geven van adreslijsten van buitenland ers, bejaarden, bijstandtrekkers of een selektie op andere kenmerken. Met het bevolkingsregister dient zorgvuldig te worden omgesprongen. Een verkie zingscampagne mag geen reden zijn daarvan af te wijken”. De PSP en onafhankelijken zullen geen alhier, voor het oprichten van 46 woningen in de Wijk Zuidplas; - aan de heer J. Wallert, de Akker 58, alhier, voor het plaatsen van een dakraam in het achtergeveldakvlak; - aan de Chr. Woningbouwvereniging S.S.W., Mercuriusweg 27, alhier, voor het oprichten van 68 woningen aan de Sperwerhoek 1 t/m 33, Buizerdhoek 1 t/m 33 en 2 t/m 32 en Zuidplaslaan 8 t/m 42; - aan de heer A.J. Sonneveld, Piasweg 30, alhier, voor het oprich ten van een warenhuis aan de Piasweg 28c; - aan de heer J. van Rijssel, de Akker 17, alhier, voor het plaatsen van een dakraam in het achtergeveldakvlak; - aan de heer L.W.F. Janssen, de Akker 65, alhier, voor het plaat sen van een dakraam in het achtergeveldakvlak; - aan de heer D. Mos, Gerstakker 72, alhier, voor het plaatsen van een dakraam in het achtergeveldakvlak; - aan de heer D.J. van den Dool, de Akker 79, alhier, voor het plaatsen van een dakraam in het achtergeveldakvlak; - aan de heer H.E. Knaapen, Haverakker 56, alhier, voor het op richten van een erfscheiding; - aan de heer A.L.M. van der Klugt, de Akker 87, alhier, voor het plaatsen van een dakraam in het achtergeveldakvlak; - aan Axis Aandrijvingen, Postbus 17 te Moerkapelle, voor het op richten van een bedrijfshal met kantoorruimte op het bedrijfster rein Coenecoop; - aan de heer D. Verweij, Nesse 3, alhier, voor het oprichten van een carport; - aan Bouw- en Aannemingsmij. P. RehorstB.V., Dorpstraat 130, alhier, voor het oprichtén van drie woningen en twee garages aan de Dorpstraat; - aan de heer H.F. van Benten, Tweede Bloksweg 54, alhier, voor het oprichten van een varkensstal; - aan de heer J.H. Peverelli, de Akker 89, alhier, voor het plaatsen van een dakraam in het achtergeveldakvlak; - aan de heer A. Buis, de Akker 117, alhier, voor het plaatsen van een dakraam in het achtergeveldakvlak; - aan de heer J. Appel, Nassaulaan 1, alhier, voor het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woonhuis. Het register van verleende bouwvergunningen ligt ter inzage bij de dienst Openbare Werken, afdeling Bouw- en Woningtoezicht, waar tevens inlichtingen kunnen worden gevraagd. Inlichtingen kunnen eveneens worden verkregen bij de afdeling Algemene Zaken en Ruimtelijke Ordening ter secretarie. Soest (VVD) en Gerrit van den Berg (CDA), gemeentesecretaris Jan Meule- man en raadskandidaat Wim de Wit (D’66). Op het laatst verwisselde raads kandidaat Mohamed Barkat (CDA) van team. Gemeenteraad Woensdag 26 februari 1986, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. Belangrijke agendapunten: Wijziging Legesverordening wegens decentralisatie afgifte rijbewij zen. Voorbereidingsbesluit bestemmingsplannen ’’Stationsstraat” en ’’Waddinxveen herziening 1953”. Voorbereidingsbesluit gedeelte bestemmingsplan ’’Zuidkade I”. Beschikbaarstelling krediet aanschaf zwembadreiniger en dose- ringsapparaat voor zwembaden. Verlening bijdrage ineens groot-onderhoud 97 woningen Bomen- wijk. Beschikbaarstelling krediet opstellen verkeersveiligheidsplan (V.V.P.) en verkeerscirculatieplan (V.C.P.). Onderwijsnota. Aanschaf diaprojector Mgr. Bekkersschool. Aanbieding rekening Samenwerkingsschool HAVO-Atheneum 1984. Voorlopige vaststelling rekening Wijkwerk Bomenwijk 1984. Voorlopige vaststelling rekening Wijkwerk Waddinxveen-Zuid 1984. Nota Minderhedenbeleid Waddinxveen. Vaststelling Programma Welzijn Minderheden gemeente Waddinx veen 1986. Opheffing Gemeenschappelijke Regeling ’’Informatiecentrum Midden-N ederland” De stukken liggen op de dag der vergadering ter inzage of op andere tijdstippen in overleg met de secretaris. Ter gemeentesecretarie, bureau Burgerzaken, zijn terinzage gelegd de geldig verklaarde lijsten van kandidaten voor de op 19 maart 1986 gebruik maken van het gemeentelijke aanbod. De gemeente wordt gevraagd alsnog haar aanbod aan de andere parti jen in te trekken. ”Als je als politieke partij wil laten zien wie je bent en waar je voor staat, zijn er overigens voldoen de normale mogelijkheden, zoals een duidelijk beleid,” zo vindt de PSP. Wijziging Algemene Politieverordening Waddinxveen 1983 Burgemeester en wethouders van Waddinxveen brengen ter open- ba’re kennis, dat gedurende drie maanden ter gemeentesecretarie, afdeling Algemene Zaken en Ruimtelijke Ordening, voor een ieder ter inzage ligt en tegen betaling der kosten algemeen verkrijgbaar is, de door de gemeenteraad op 18 november 1985 vastgestelde Veror dening tot vijfde wijziging van de Algemene Politieverordening Waddinxveen 1983. Bij brief van 7 januari 1986, nr. B 93637/51, hebben Gedeputeerde Staten het bericht van ontvangst als bedoeld in artikel 198 van de ge meentewet afgegeven. Bij briefvan 22 januari 1986, nr. B 110122/3, hebben Gedeputeerde Staten de goedkeuring krachtens artikel 15 van de Wet geluidhinder verleend. De wijziging van de Algemene Politieverordening treedt in werking op 22 februari 1986. Ontwerp-beschikkingen Burgemeester en wethouders maken bekend dat gedurende de pe riode 20 februari tot en met 5 maart 1986 de volgende ontwerp-be schikkingen ter inzage liggen: a. de ontwerp-beschikking op de aanvraag van de heer H. Ooster- om, Henegouwerweg 102c, alhier, voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende hinderwetvergunning voor een tuinbouw bedrijf aan de Kromme Esse 12, alhier; b. de ontwerp-beschikking op de aanvraag van Wormaid Fire Sys- terns (Nederland) B.V., Jupiterkade 1-2 te Den Haag, voor een hinderwetvergunning voor het oprichten en in werking hebben van een draadpijpsnijderij annex constructiewerkplaats aan de Staringlaan 8, alhier. Wij zijn voornemens de gevraagde hinderwetvergunningen te verle nen onder Tl resp. 62 voorschriften ter voorkoming of beperking van gevaar, schade of hinder van ernstige aard. De aanvragen en alle terzake zijnde stukken liggen gedurende de genoemde periode op de afdeling Algemene Zaken en Ruimtelijke Ordening ter secretarie ter inzage op werkdagen van 8.30 tot 12.30 WIJK ZUIDPLAS Woensdag: G.W. de Wit, Willem de Zwijgerlaan 37 te Waddinxveen, branche snacks. Zaterdag: P. van Zanten, Oostpolder- weg 23 te Waddinxveen, branche snacks. WADDINXVEEN - Vorige week vrij dag was het Valentijnsdag. Dat bete kende dat landelijk de hardwerkende mannen van de reinigingsdiensten in de bloemen werden gezet: Elke inwoner van Nederland produ ceert per jaar gemiddeld 350 kg huis houdelijk afval. Dit betekent dat er jaarlijks zo’n 5.000.000.000 kg (5 mil jard kg) huisvuil op de trottoirs terecht komt. Dagelijks zijn dan ook 6.000 man en 1.500 vuilnisauto’s in weer en wind op pad om deze 5 miljoen ton huisvuil op te halen. Een vuilnisman loopt per dag gemid deld 25 km en tilt daarbij dagelijks zo’n 7.000 kg. huisvuil. De verwerking van deze gigantische afvalberg geschiedt op gecontroleerde stortplaatsen (plm. 60%), in verbrandingsinstallaties (plm. 30%) en scheidingsinstallaties (plm. 10%). In Amerika, Engeland, Schotland, Frankrijk en Zwitserland is het een in- geburgerde gewoonte om op Valen tijnsdag waardering, sympathie en vriendschap door middel van het schen ken van bloemen tot uiting te brengen. In Nederland krijgt "de dag der verlief den” langzamerhand steeds meer be kendheid. Traditiegetrouw brengt het Bloemen bureau Holland op Valentijnsdag een bloemenhulde aan een groep mensen die zich op een of andere manier voor hun medemens inzetten. Zo werden in vorige jafen de Wegenwacht, de ambu- lance-diensten en de brandweer met Valentijnsbloemen verrast. KONINGIN WILHELMINAPLEIN Dinsdag: W. Koelewijn, Oostsingel 66 te Spakenburg, branche vis. Woensdag: A. Anker (PAS B.V.), Burg, le Couitrestraat 15 te Bode graven, branche kaas e.d. (alleen woensdagochtenden). Donderdag: W. Koelewijn, Oostsingel 66 te Spakenburg, branche vis. Zaterdag: P. van Gils, Graan voor Visch 15018 te Hoofddorp, branche bloemen en planten, vergunning tot wederin trekking. WADDINXVEEN - Tot 2 maart han gen er in de Goudse koffieshop De Goudsche Pijp etsen van de Waddinx veense Neel van Oosten. Het is voor de eerste maal dat de aan de Lindengaarde wonende plaatsgenote exposeert. Ui

Weekblad voor Waddinxveen | 1986 | | pagina 3