Ab Rozendaal hoofdtrainer Be Fair-voetbal Tweemaal verlies Be Fair-dames Gemeentelijke voetballers Revanche heren dames naar titel Grote winst WSV 2 op Sliedrecht 3 Zaterdag Langs de Gouweloop nr. 18 Eerste plaatsen TOOS-ploegen Waddinxveense sportspetters Korbis gelijk Bij Flyers-basketbal sporthal Winnaars Goed werk judoka’s A-titels turnen in JEUGD AEOLUS STUIT OP FELLE TEGENSTAND Opgave voor tournooi huisdammers WEEKBLAD-SPORT EN RECREATIE Schaatstitels Berno Gerts en Petra Verweij Moons-v. Duppen leiden bridgers Kwiek delft het onderspit Be Fair-heren Dames Prestatielopen Dames Vriendschappelijk Oefen wedstrijden 1 I I Slip’i 1 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 26 FEBRUARI 1986 I 4 WADDINXVEEN - In de turncompetitie van de KNGV hebben TOOS 1 en TOOS 2 een oppermachtige indruk achtergelaten. Beide ploegen be reikten een eerste plaats. te voegen, zodat de eindstand een fraaie 5 1/2-2 1/2 in het voordeel van de thuis club te zien gaf. De heren van Be Fair traden afgelopen weekeinde aan tegen het Goudse Radi us. Behalve de tweede competitiewed strijd tussen beide teams moest ook de Be Fair-trainer Ger Hup wordt in het nieuwe voetbalseizoen opgevolgd door hulptrainer Ab Rozendaal. Ger Hup gaat naar het Haagse VIOS. Ab Rozen daal is 35 jaar en woont in Bleiswijk. Hij voetbalde bij BVCB (Bergschenhoek) en DSO (Zoetermeer). Eerder trainde hij de jeugd en zaterdagafdeling van Soccer Boys. WADDINXVEEN - De Langs de Gouweloop van de Waddinxveense sportclub Antilope wordt al voor de 18e maal gehouden. Dit zijn de winnaars van de laatste tien jaar: 1975: Piet Waaning, (Spartaan Lis- se) 29.35 min. 1976: Piet Waaning, (Spartaan Lis- se) 30.18 min. 1977: Steef Kijne, (Metro Rotter dam) 30.17 min. 1978: Rob Strik, (BAV Baarn) 29.14 min. 1979: Jan Dijkkamp, (Metro Rot terdam) 29.44 min. 1980: Louis Ptolak. (PAC Rotter dam) 30.09 min. 1981: niet gelopen. 1982: Kees v.d. Heul, (Avantri Schoonhoven) 30.07 min. 1983: Theo v.d. Veer: (AV Hol- land-Leiden) 30.43 min. 1984: Aart Stigter, (AAV 36 Al- phen) 30.46 min. 1985: Emiel Puttemans, (DCL Bel gië) 30.01 min. 4e laatste set van de voortijdig afgebro ken eerste ontmoeting nog gespeeld worden. Deze set werd door Be Fair met 15-10 gewonnen (wedstrijduitslag 3-1 voor Be Fair). Radius 3 is een tegenstander die mee draait in de onderste regionen van de le klasse en Be Fair moest deze wedstrijd winnen om nog enige kans op promotie te houden. Met Paul v.d. Hart in een aanvallende hoofdrol werden de eerste 2 sets winnend afgesloten met 15-6 en 15-7. De derde set mocht Paul van Yperen plaatsmaken voor zijn broer Mark, die goed inviel waardoor Be Fair ook deze set zonder problemen kon winnen (15- 12) zodat de 3-0 winst een feit was. Ko mend weekeinde staat voor de Be Fair heren de moeilijke uitwedstrijd tegen het Moordrechtse IJsselvogels op het programma. WADDINXVEEN - De Waddinxveen se huisdammers hebben nog tot zater dag 1 maart gelegenheid zich op te ge ven voor deelname aan het door Excel sior te organiseren tournooi voor huis dammers, dat wordt gehouden op don derdag 6 maart in Het Trefpunt aan de Stationstraat. Deelname is kosteloos en geldt voor Waddinxveners (minimum leeftijd 18 jaar). Om 14.00 uur is er een jeugdprestatie- loop over 1,6 km. Het parcours hiervan loopt tot aan het einde van het Wilgen laantje en weer terug. Om 14.15 uur is er een grote prestatieloop. De afstan den die gelopen kunnen worden varië ren van 3,2 t/m 16,2 km. Voor trimmers bestaat de mogelijkheid om het Nati onale Trimloop boekje te laten afstem pelen om zodoende aan de 100 kmvoor de KNAU-herinnering te komen. WADDINXVEEN - Ook na de zesde wedstrijd in de competitie voor de Rotterdamse Schaakbond (RSB) staat het tweede team van de Waddinx veense Schaakvereniging nog trots aan de kop met 12 punten uit 6 wed strijden. Deze keer was Sliedrecht 3 het slachtof fer. In deze thuiswedstrijd voor WSV tekende de overwinning zich al spoedig af toen in korte tijd achtereenvolgens Besemer aan het 5e, Ritter aan het 6e en Van Deelen aan het 3e bord hun tegen standers overklasten en Torenbeek aan het 7e bord remise aantekendeTussen- stand dus 3 1/2 -1/2. Toch bleef de spanning er nog een tijdje in. Muit aan het le bord had al in de opening een stuk verloren en ook Lit- tooy aan het 8e bord leek op verlies te staanterwijl de uitslagen van Ellers aan het 2e en Van Woudenberg aan het 5e bord nog onvoorspelbaar waren. Toen laatstgenoemde zijn partij tot winst wist te voeren was de spanning grotendeels gebroken. Muit moest zich zoals verwacht gewonnen geven maar niet alleen Ellers, doch ook Littooy wis ten elk een half puntje aan de score toe gehouden omdat Gender Birgligi een nieuwe voetbalvereniging in Waddinx- veen is, waarvan de start financieel is mogelijk gemaakt door de gemeente. Al met al dus genoeg om door LUSV eens flink de oren gewassen te worden. Niets van dat echter. Er werd namelijk gewonnen en wel met 36-32 (een boek delen sprekende uitslag). Deze winst moet dus wel op het conto van het (aan- komende) kampioenschap geschreven worden. Winnen met zoveel tegensla gen kan immers alleen een kampioens- ploeg. Hoogste scores: Bernice Posthu mus 14, Wendy Posthumus 12 pnt. WADDINXVEEN - Het al in de zaal- competitie gedegradeerde Korbis speel de met 9-9 gelijk tegen Reeuwijk. De Waddinxveners speelden een goede korfbalwedstrijd. Hoewel ze op achter stond stonden en hen een strafworp werd onthouden slaagde Korbis er in op verdienstelijke wijze in de punten te de len. Verreweg het grootste deel van de wed strijd tegen Devel Devils toonde de sco re aan dat Flyers en deze club elkaar in deze competitie volop in de haren zit ten. Tot ver in de tweede helft was het verschil te verwaarlozen. Voor rust was het de eerste tien minuten Devel Devils en in de tweede tien minuten Flyers dat de leiding had. BOSKOOP/WADDINXVEEN - Ver schillende judoka’s van de Boskoopse sportschool Marchant hebben tijdens tournooien goede resultaten geboekt. Tijdens het Hikari-tournooi in Noord- Holland werd Hans van Aleven derde. Hij versloeg in de voorronden zelfs en kele leden van de nationale kernploeg. Edward de Kruijf drong door tot de laatste zes, had toen wat pech en kwam niet verder meer. In Noordwijkerhout namen tien leden van sportschool Marchant deel aan een tournooi voor meisjes. Zeven van hen vielen in de prijzen. In de diverse leef- tijds- en gewichtsgroepen waren er eer ste prijzen voor Angelique Koeleman, Dana Jansen en Angela v.d. Laan. Een tweede prijs was er voor Ingrid Hom- minga en derde prijzen voor Esther van Ginkel, Monique Verbakel en Natalie Vroom. TOOS 1 was met 163 punten DOS 1 uit Schoonhoven (tweede) en Boskoop 1 (derde) te vlug af. De Waddinxveense ploeg bestond uit Marike Koele, Miri am van de Woud, Mascha Smeels, War- ni v.d. Goot, Tamara Hamer, Ingrid Hoogendoorn en Paola van Bergen. Zoals gewoonlijk ging de lange mat heel erg goed maar de meisjes werden wéér ondergewaardeerd. Ondanks dit wer den ze toch nog eerste op dit toestel met 40.40 pnt. Op de brug ongelijk werd ook zeer goed gedraaid en er werd een gemiddelde van 8.20 behaald. Paola kreeg zelfs 8.60 pnt. Toch moest de ploeg op dit toestel DOS 1 voor laten gaan met slechts 0.05 pnt. verschil. Na twee toestellen stond de ploeg tweede en dus moest er iéts goedge maakt worden op de evenwichtsbalk. WADDINXVEEN - Voor de komende zaterdag door de Waddinxveense sportclub Antilope voor de 18e maal te houden Langs de Gouweloop wordt een goed bezet deelnemersveld verwacht. De start en finish van de ze wedstrijd- en prestatieloop, waar elke deelnemer een fraaie vaan ont vangt, is tegenover de atletiekbaan aan de Alberdingk Thijmlaan. WADDINXVEEN - In de derde com- petitieweek van de jeugdcompetitie stuitte de jeugd van badmintonclub Ae- ,olus het afgelopen weekeinde thuis in sportzaal ’’Groenswaard” op hevig ver zet. Het le team kwam in actie tegen het le van plaatsgenoot BC Florida. Doordat met name beide jongens van Aeolus be neden hun werkelijke niveau speelden en beide meisjes niet opgewassen waren tegen hun tegenstandsters leed men een verdiende 6-2 nederlaag. Het 2e team had aan het le van Nieuw- veen een wel zeer taaie tegenstander. Zowel in de enkelspelen als de gemengd dubbels keek men telkens tegen een achterstand aan, doch men wist de stand iedere keer weer gelijk te trekken. De heren- en damesdubbel waren echter regelrechte thrillers, die de toeschou wers klamme handen bezorgden. Doordat de jongens met minimaal ver schil verloren dienden de meisjes te winnen om een gelijkspel veilig te stel len. Na twee games bleek het krachts verschil minimaal en de strijd nog onbe slist. In de beslissende derde game trok de dubbel van Aeolus voor een laatste maal fel van leer en beslistte de game WADDINXVEEN - Het eerste basketbalteam van Flyers heeft vrijdag in de revanche op Devel Devils, waarvan eerder dik werd verloren, aan het langste eind getrokken. De Waddinxveners wonnen dit duel met 96-84. Het eerste damesteam kan af gaan tellen tot de titel binnen is. Het programma omvat om 13.00 uur een wedstrijdloop over 10 kilometer voor dames, heren en veteranen, om 14.00 uur een prestatieloop over 1,6 ki lometer en om 14.15 uur prestatielopen over 3,6, 6,8,10,13,2 en 15,4 kilometer. Voor de eersten bij de wedstrijden zijn er voor alle categoriën fraaie prijzen en bekers beschikbaar. Overigens loopt het met de voorinsch rijvingen voor de Langs de Gouweloop beslist nog niet storm, maar dat is ieder jaar hetzelfde beeld. Op de wedstrijd dag zelf melden zich altijd nog een flink aantal liefhebbers. In 1985 deden de 150-tal atleten en atletes mee aan dit jaarlijkse spektakel, terwijl toch ook een 175 prestatielopers aan de start ver schenen. Het parcours loopt traditioneel vanaf de Bosboom Toussaintsingel naar de Al berdingk Thijmlaan, Wilgenlaantje, Linnaeusweg, Noordkade, Staringlaan en weer rond. Met de rijkspolitie is een nieuwe afspraak gemaakt om de veilig heid van de deelnemers nog meer te ga randeren. De lopers zelf echter zullen dan ook strikt aan de aanwijzingen ge volg dienen te geven. Zo komt er langs de Gouwe een afgezet parcours van zo’n 1 1/2 meter breed aan de rechterkant van de weg. Deelnemers dienen hier absoluut rechts van te blij ven lopen. Door links en rechts van de weg te gaan lopen ontstaan levensge vaarlijke situaties waar Antilope en de rijkspolitie zeker vanaf willen. De organisatie is benieuwd of de mo menteel in topvorm verkerende Rien v.d. Wilt van het Woerdense Clytoneus er dit jaar in zal slagen om als winnaar tevoorschijn te komen. Voor de wed- strijdatleten is er een mooie prijzentafel aanwezig, die door de middenstand van Waddinxveen is opgebracht. Met ingang van heden is het secretariaat van multisportvereniging TOOS, afd. gymnastiek, overgegaan in handen van mevr. T. de Wit. Het secretariaat is te bereiken onder postbus 213, 2742 AE Waddinxveen. WADDINXVEEN - Komende za terdag worden in de sporthal ”de Sniep” de provinciale A-kampi- oenschappen van Zuid-Holland voor dames en heren gehouden. De organisatie hiervan is in handen van de KNGV-turnkring Gouda en omstreken, die daarvoor samen werkt met TOOS-gymnastiek. Wedstrijdleiders zijn G. Engelsma en H. van Dop. De presentatie is in handen van M. Kleyweg. Op deze wedstrijden is TOOS ver tegenwoordigd in diverse afdelin gen. WADDINXVEEN - Zaterdag zijn op de knstijsbaan De Uithof in Den Haag de kampioenschappen van de trainings groep van ijsclub Nooit Gedacht verre den. Bij de heren mocht Berno Gerts de be ker voor de eerste prijs uit handen van voorzitter P. Versluis ontvangen. Op de 500 meter bleef Klaas de Rede lijkheid hem nog net de baas maar op de 1500 meter won Gerts op zo’n overtui gende wijze met een nieuw clubrecord dat hij de eerste plaats in het eindklasse ment behaalde. Klaas de Knikker werd derde. Bij de dames werd Petra Verweij eer ste, Ema Gerts tweede en Anne Witte derde. Dat de omstandigheden tijdens dit kampioenschap optimaal waren blijkt wel uit het aantal persoonlijke re cords die werden geschaatst naast de bovengenoemde prestaties. Willem Broer (2.43.9) en Jan Smit (2.45.4) verbeterden hun tijden op de 1500 meter. Drie heren wisten hun re cords zowel op de 500 als op de 1500 me ter te verbeteren: Bert Steenbergen (50.1 en 2.40.7), Jan Benschop (58.7 en 3.14.1) en Erik Broer (1.00.9 en 3.05.9). tig genoeg was zat het in de wedstrijd ook nog eens zo’n beetje alles tegen. Niet-aankomende passes, pech bij sco- ringspogingen, chaos en dus weinig kan sen in de aanval, te slap fluitende scheidsrechters, te weinig initiatief en soms zeer knullig balverlies. WADDINXVEEN - De bridge-club Waddinxveen groeit nog steeds. In de Goudse regio is deze club de derde in grootte. De Waddinxveense bridgeclub sloot de derde competitieronde van zes wedstrij den af met de volgende resultaten: Groep A: 1. hrn. Moons-v.Duppen 55.56%, 2. echtp. den Haag 53.58%, 3. mw. Ebens-Hr.Schutte 53.58%; Groep B: 1. dms. Alkema-van Delft 55.98%, 2. dms. Venmans-Gerts 53.69%, 3. echtp. de Leeuw 52.22%; Groep C: dms. v.Pinxteren-v.Ark 55.86%, 2. echtp. Knijf 55.39%, 3. hr. Ebens-Venmans 52.77% Groep D: 1. echtp. Elshof 52.72%, 2. Mw. Waterreus-Hr. Mansveld 52.25%, 3. dms. Evers-Andringa 51.81%. De nummers 1 en 2 uit de B-, D- en D groep promoveren. In de stand om het club-kampioenschap hebben de heren Moons-van Duppen de leiding heroverd met 54.30% voor het echtpaar Kuypers (met 53.94%) en mevr. Ebens-hr. Schutte (met 53.01%). Als tussenwedstrijd in de vierde compe titieronde speelt de club mee met de landelijke Ruitenboer-wedstrijd, waar aan zo ongeveer door 30.000 bridgelief- hebbers wordt meegedaan. Bij Flyers viel het wisselvallige spel op. Goede en slechte acties wisselden el kaar met regelmaat af. Ruststand: 49- 49. Tot aan de 12e minuut van de tweede helft bleef de strijd volledig open (71-71) maar daarna eiste Flyers de hoofdrol op. Door goed spel con fronteerden de Waddinxveners hun op ponent snel meteen achterstand: 81-71. Devel Devils had behalve aan Flyers ook nog eens de handen vol aan zichzelf zodat Flyers eindsprint onbeantwoord bleef. Eindstand: 96-84. Scores: Klaas Bruins Slot 28, René Hazelaar 18, Al fred Gerrits 14, Rijk Meuleman 12, Hu go Sijlaar 11 en Dirk Rijnsburger 10 pnt. Dames 1 kan af gaan tellen tot de titel binnen is. Dat ze dat kunnen bleek za terdag in Leiden tegen LUSV 2. Door diverse omstandigheden beschikte het team over slechts 5 eigen speelsters, waaronder Nicole van Leeuwen die on danks een hoge koorts tóch meespeel de. Met 2 invalsters kon nog een 7-tal geformeerd worden. Of het met een verzwakt team tegen het redelijk sterke LUSV spelen al niet las- (Verenigde Jongeren). In een uurtje tijd wonnen de jongeren in de sporthal ”de Sniep” met 12-3 van de ouderen. De vriendschappelijke wedstrijd werd Dat gebeurde ook en met een totaal van 41.50 pnt. werd de ploeg wederom eer ste. Als laatste moest er worden paard- gesprongen, een zeer geliefd toestel bij TOOS, en hiermee stakert ze met kop en schouders boven de rest uit. Met maar liefst twee punten voorsprong op de tweede ploeg werden ze eerste met 40.05.pnt. Ingrid behaalde zelfs’8.70 pnt. TOOS 2 werd eveneens eerste, Bos koop 3 tweede en OSS 2 derde. Deze Waddinxveense ploeg bestond uit Wen dy Negenman, Marieke Smallegange, Angelike Sleeuwenhoek, Marion Kap- tein, Belinda Leunis en Miriam v. Rijs- bergen, en is wederom eerste gewor den. Op de lange mat werd uitstekend ge draaid door de meisjes en vooral Ange lika en Wendy staken erboven uit met 8.80 en 9.30 pnt. In totaal behaalden ze op dit toestel dan qok een eerste plaats. Op de brug ongelijk werd eveneens de hoogste plaats behaald met 40.50 pnt. Hoe sterk TOOS draaide blijkt wel uit het feit dat ze maar liefst 6 punten voor sprong hadden op Boskoop 3, die tweede werd op dit toestel. Het werd misschien wat eentonig, maar ook op de evenwichtsbalk werden ze eerste. Vooral Marieke deed het uitste kend en behaalde 8.55 pnt. wat het to taal bracht op 41.55 pnt. In deze fase van de wedstrijd was er al een grote voorsprong opgebouwd. Dat nam de spanning een beetje weg en dat bleek uit het feit dat de meisjes op het voerde en tevens laatste toestel, paardspringen, met een ruime voorsprong weer eerste werden met 40.40 pntHiermee was een mijlpaal bereikt, nl. op alle vier de toe stellen een overwinning. Be Fair begon gehandicapt aan de wed strijd tegen DAC. Zonder de gebles seerde Liesbeth van Diermen en met nog een aantal niet geheel fitte speel sters werd de wedstrijd aangevangen. Spelverdeelster Jannie Zeeman was hierdoor naar de aanvalsplaats verhuisd en juniore Cora Bos was aan de selectie toegevoegd als extra spelverdeelster. Ze viel een aantal keren goed in. De eerste set gingen de Waddinxveen- sen fel van start. Met name door een moeilijke service werd de aanvalsop bouw van DAC ontregeld. Toch gaf Be Fair een grote voorsprong uit handen en werd de set met een nipte 13-15 winst af gesloten. De 2e set was het betere van het spel voor DAC en zij wonnen dan ook te recht met 15-10. De 3e set wederom een goede en gevaarlijke Be Fair-service en een ruime 15-9 setwinst zodat een 3-1 overwinning voor Be Fair binnen hand bereik lag. Toch hield DAC het niet voor gezien en met steun van het publiek en een kni poog naar de scheidsrechters, die som mige situaties wel erg duidelijk in Al- phens voordeel beslisten, werd de 4e set met 15-13 door DAC gewonnen zodat een 5e set de beslissing moest brengen. Deze laatste set kon Be Fair geplaagd door blessures het niet meer opbrengen om nog eenmaal te vlammen (15-5). Be Fair ging dus met slechts 1 punt naar huis en zal de komende week hard moe ten trainen en hopen dat de geblesseer den snel weer in vorm zijn zodat tegen standsters van zaterdag, Amsterdam Boemerang, in de thuiswedstrijd (16.00 uur) verslagen kan worden. met 15-6 in haar voordeel. Eindstand derhalve 4-4. Het 2e team komt dit seizoen uit in klas se C, afdeling 20 van het district Zuid- Holland. Van het team maken deel uit Saskia de Heer, Natasja van Es, Tjeera Hillerts en Werner Bouma (beide jon gens maken hun competitiedebuut). Het 4e team boekte tegen het 5e van Vederlicht uit Bodegraven een verdien de 5-3 overwinning. Nadat beide jon-_ gens hun enkel hadden verloren trok ken de meisjes de stand al snel weer recht. In de gemengd dubbels bouwde men zelfs een 4-2 voorsprong op die men niet meer uit handen gaf. De eind uitslag werd tenslotte 5-3, mede dankzij het verdienstelijk spel van invaller Ravi Zaal. Het 3e team kwam niet in actie. Naast de competitiewedstrijden werd er ook in vriendschappelijke sfeer een wedstrijd gespeeld. Een meisjesteam van Aeolus bestaande uit Diana Bot, Natasja de Heer en Jacqueline v.d. Ruit speelde een goede wedstrijd tegen een meisjesteam van Rewic uit Reeuwijk. Het meisjesteam van Aeolus won de wedstrijd dik met 7-1. De benoeming werd vorige week be kend gemaakt door het bestuur van Be Fair-voetbal. De B-selectietrainer van de Warnaarplantsoenclub wordt de op volger van Ger Hup, omdat deze Be Fair op eigen verzoek gaat verlaten. De nieuwe hoofdtrainer van Be Fair is 35 jaar, getrouwd, woonachtig in Bleis wijk en als leraar verbonden aan de L.B.O. te Zoetermeer. Zijn voetbal- loopbaan begon bij B.V.C.B. te Berg schenhoek waar hij al op zeer jeugdige leeftijd in het eerste elftal uitkwam. Daarna speelde hij bij DSO in Zoeter- meer waar een onwillige knie hem dwong met het actieve voetbal op ni veau te stoppen. Hij besloot hierna trainer te worden en behaalde zijn C-diploma, trainde ach tereenvolgens bij Soccer Boys de jeugd en 4 jaar als hoofdtrainer de zaterdagaf- deling, waarmee hij de promotie naar de eerste klas bereikte. Om ervaring in de KNVB op te doen be sloot hij bij Be Fair de B-selectie te gaan trainen en met succes, want zowel Be Fair 3 als Be Fair 4 staan hoog op de ran glijst in hun afdelingenHet bestuur van Be Fair is dan ook vol vertrouwen dat Ab Rozendaal die kwaliteiten bezit óm ook bij Be Fair als hoofdtrainer te kun nen slagen. Zowel trainer G. Hup als J. Kramp, die Be Fair eveneens per 30 juni gaat verla- ten. hebben een hieuwevlub gevonden. Hup gaat naar het Haagse VIOS en Kramp gaat naar het Goudse DONK. Afgelopen weekeinde oefende Be Fair uit tegen Zevenhoven. Enkele uitslagen zijn: Zevenhoven 1 - Be Fair 1: 0-2, WADDINXVEEN - Bleiswijker Ab Rozendaal wordt in het nieuwe sei zoen de hoofdtrainer van Be Fair-voetbal. Hij volgt in deze functie de naar het Haagse VIOS vertrekkende oefenmeester Ger Hup op. Ab Ro zendaal is nu hulptrainer bij tweedeklasser Be Fair. doelpunten van Rene v.d. Wilk en Leon Konijn. Zevenhoven 2 - Be Fair 2: 0-1, doelpunt van Ron Voerman. WADDINXVEEN - Dit was het ge meentelijke zaalvoetbalteam dat afwis selend in actie kwam tegen de Turks/ Marokkaanse jongens Gender Birgligi Het Waddinxveense voetbalteam dat het opnam tegen de buitenlandse jongeren. Liggend burgemeester Kees van der Linden, zittend Dirk Lont, Kees Senneker, Marie Boere, Martin Kraaijestein en Karei Warmenhoven en staand Jan Meuleman, Wim de Wit, Gerrit van den Berg, Paul van Schie en Karei van Soest. (Foto: Sjaak Noteboom). WADDINXVEEN - De volleybaldames van Be Fair hebben vorige week tweemaal met 2-3 verloren. Dat gebeurde eerst in de bekerwedstrijd te gen het Leiderdorpse Leython en vervolgens voor de competitie tegen het Alphense DAC. De volleybalsters werden vier punten rijker door met 3-0 te winnen van het Goudse Radius 3. WADDINXVEEN - Het eerste tafel- tennisteam van Kwiek moest in de afge lopen week, na in 3 wedstrijden onge slagen te zijn gebleven, zijn meerdere erkennen in Flamingo’s 1 uit Gouda. Na een tot de stand 3-3 gelijkopgaande strijd, wisten de Waddinxveners uit de laatste enkelspelen slechts 1 punt te sco ren, zodat een 6-4 nederlaag een feit werd. Kwiek 2 kwam met een 8-2 zege op Vriendenschaar 6 beter voor de dag, met Adrie Berckenkamp als uitblinker. In de 3e klasse boekten Kwiek 3 en 4 nuttige overwinningen op resp. Top 4 en 5, beiden met 6-4. Kwiek 5 verplet terde tegenstander Vriendenschaar 14 met 10-0, maar Kwiek 6 verloor kans loos met 8-2 van Vriendenschaar 9. Kwiek 7 behaalde een zwaar bevochten 6-4 zege op Vriendenschaar 12, waarbij de punten van Hans v.d. Drift en Sjouk Walraven moesten komen, daar Carl Brero telkens in de 3e game sneuvelde. Kwiek 8 blijft in zijn groep de kopposi tie bezetten door een 8-2 zege op Gouda 7. Kwiek 9 leeft weer op. Na een start met 2 nederlagen, werd nu 2x gewonnen, waarbij Jan Dibbets beide malen 3 winstpartijen liet aantekenen. Jan Nieumeyer is na zijn langdurige blessu re nog niet helemaal op dreef, getuige zijn slechts 1 zege uit 6 enkelspelen. In de 4e klasse boekte Kwiek 10 z’n eerste overwinning, maar verder konden in deze klasse slechts gelijke spelen en ne derlagen genoteerd worden. Ook in de 5e klasse waren er alleen maar voor Kwiek 16 de 2 punten weggelegd. Bij de jeugd bleef Kwiek 1 aan kop, door concurrent BTTV 4 in Bleiswijk met een gelijkspel op afstand te hou den. F”' a .X

Weekblad voor Waddinxveen | 1986 | | pagina 21