GOLF VAN INBRAKEN Gouwebos-bad nog niet Verlies De Gouwe Kier Knot’s bieb-vignet Goedgekeurd Mening van college van B. en W. Schriftelijke vragen aan college van GS mr. A. de Roos Jaarlijkse rommelmarkt Swingtime Combo in Verzekering vrijwilligers brandweer ROB VA VIER ZINGT IN KOFFIEBAR De Boog Wijziging huisvuil- ophaaldienst Steun voor een christelijke school Zuidplas WADDINXVEEN - Veel mensen heb ben vorige week dinsdagavond de voor lichtingsavond van de Vereniging voor Protestants Christelijk Onderwijs in Waddinxveen bezocht over de bouw van een protestants christelijke basis school in de woonwijk Zuidplas. Zevende prijs W. van Oranje school in kwis POLITIENIEUWS WADDINXVEEN OPENBARE BIBLIOTHEEK WALM NX VEEN uu Autobrand Aangehouden Acte Aanrijdingen Dames I 1 Ml 9 het veilingterrein gevestigd bedrijf. Geldprijzen van het bestuur Burgemeester en Wethouders De eerste lp van het Swingtime Combo. Op donderdag 13 maart werd een 18-ja- rige uit ’s Hertogenbosch afkomstige man op het veilingterrein aan de Brede- weg aangehouden. Met enkele anderen was deze man betrokken bij enkele ver- WADDINXVEEN - Komende vrijdag avond om kwart voor acht komt in de hervormde koffiebar De Schaapskooi aan de Nesse Rob Vavier uit Papend- recht de wekelijkse avond verzorgen. Hij brengt het Evangelie met luister liedjes die iedereen aan zal spreken: Boeiend en nuchter. WADDINXVEEN - In het buurt centrum De Boog verzorgt het Swingtime Combo zondagmiddag om twaalf uur het maandelijkse koffieconcert. Het motto van dit concert is ”Van Jersey Bounce tot Farewellblues”. De toegangsprijs bedraagt f. 3,50 (inclusief een kopje koffie). Kinde ren onder de twaalf jaar hebben gratis toegang, mits ze worden be geleid. Het Swingtime Combo bestaat uit Philip Paar, Nick Korf en Marcel van Kersbergen. Eerder dit jaar brachten ze hun eerste langspeel plaat Lovely Summers’ Day op de markt. WADDINXVEEN - De gemeen teraad heeft een wijziging van de rechtspositieregeling voor vrijwilli gers bij de gemeentelijke bran dweer voorgelegd gekregen. Hier over wordt geen plaatselijk overleg gevoerd omdat het overleg tussen de centrales van overheidsperson eel en het Centraal Orgaan (thans college voor arbeidszaken) tot overeenstemming heeft geleid. Deze zomer heeft de Vereniging van Nederlandse Gemeenten de verzekeringsproblematiek van de vrijwilligers bij dé gemeentelijke brandweer onder de aandacht ge bracht van de gemeentebesturen. Aangedrongen wordt op een verze kering die minstens gelijk is aan het door de VNG geadviseerde stand aardpakket. De door de gemeente Waddinx- veens gesloten verzekering is beter en omvat hogere uitkeringen dan door de VNG wordt geadviseerd. Momenteel wordt de premie voor de ongevallenverzekering betaald door de gemeente. Volgens de wijzigingsverordening van de rechtspositieregeling wordt de premie voor de ongevallenver zekering rechtstreeks voldaan door de vrijwilliger. Aan deze verzeke- ringsvorm wordt de voorkeur gege ven om hieruit te laten blijken dat de verzekering een wezenlijk be standdeel vormt van de rechtsposi tie van de vrijwilliger. Lokale omroep representatief Wat opvalt is dat er in Waddinxveen bouwingswerkzaamheden bij een op ----het veilingterrein gevestigd bedrijf. Tijdens de lunchpauze werden diverse sloffen sigaretten ontvreemd. Deze si garetten maakten deel uit van een partij verzendklare sigaretten. De verdachte man kon door de politie op aanwijzing worden aangehouden. Hierbij werden 8 sloffen sigaretten in beslag genomen. Hij heeft de diefstal bekend en tegen hem is inmiddels proces-verbaal opge maakt. WADDINXVEEN - De protestants christelijke Willem van Oranjeschool aan de Oranjelaan heeft de zevende prijs gehaald bij de vorige week woens dag door de gezamenlijke Rabobanken in de kring Rijn en Gouwe gehouden fi nale van de Schoolkwis 1986. Aan deze finale in de Goudse Schouwburg namen 18 basisscholen deel. Aangemoedigd door hun klasgenootjes - die de Goudse Schouwburg tot een ’’heksenketel” maakten - streden pa nels van 4 leerlingen uit groep 7 samen met de klasseleerkracht om de titel ’’Schoolkwis Kampioen 1986”. De ervaren kwismasters Judith Bosch en Dick Passchier stelden in 3 ronden vragen die lagen op het terrein van aard rijkskunde, natuur, sport en actualiteit. Na veel spanning werd De Rijnschans uit Koudekerk a.d. Rijn le en kon zij zich eigenaar noemen van een fraaie herinnering en een cheque van f. 500,- voor het schooldokumentatiecentrum. De 2e plaats in de finale werd bezet door de St. Jozefschool uit Reeuwijk- Dorp. Zij ontvingen, naast de herinne ring, een cheque ter waarde van f. 400,-. Een 3e plaats werd behaald door de JP Sweelickschool uit Alphen a.d. Rijn, die met een prijs van f. 300,- naar huis ging. Overigens ging geen van de deel nemende scholen met lege handen huis waarts. Voor alle deelnemers was als persoon lijke herinnering een schoolkwis-vaan tje aanwezig en de schooldocumentatie- centra kregen cheques in waarden van f 200,- en f. 100,-. Ook het optreden van Saskia en Serge en Jan van den Beid droeg aan het succes van deze finale bij. ledingen moeten zijn opgenomen (ar tikel 4): sociaal-cultureel werk, ama teuristische kunst en cultuur, kerken en andere levensbeschouwelijke in stellingen, bedrijfsleven, werknemers, onderwijs, ouderen, culturele minder heden, sport bewustwording inzake wereldproblemen, ontwikkelingssa menwerking en vrouwenorganisaties. Het uit vertegenwoordigers van voor noemde geledingen gevormde bestuur bepaalt onder meer het programma beleid. Op donderdag 12 maart omstreeks 14.00 uur is nabij het benzinestation aan de Sniepweg een personenauto, merk Chrysler Simca in brand geraakt. De brand werd meteen geblust door de pompbediende en de eigenaar. Het ge hele motorcompartiment brandde uit. De juiste oorzaak is niet bekend gewor den. Al in november vorig jaar deelde mi nister mr.drs. L.C. Brinkman van Welzijn, Volksgezondheid en Cultuur mee dat hij van de Stichting Omroep voor Radio en Televisie W’addinxveen en Omgeving een verzoek had ont vangen tot het verlenen van een ver gunning voor het verzorgen en doen uitzenden van lokale omroeppro gramma’s via het kabelnet van deze gemeente. Op grond van de Kabelre geling vroeg de minister de raad ad vies inzake de representativiteit van deze stichting. “Gezien de geledingen die tenminste in het bestuur van de Stichting verte genwoordigd moeten zijn en het bij brief gegeven overzicht van de be stuurssamenstelling, zijn wij van me ning dat de Stichting representatief kan worden verklaard voor de Wad dinxveense gemeenschap”, aldus B. en W. in hun voorstel aan de raad. Op woensdag 12 maart om 19.00 uur raakte een Waddinxveense bromfietser gewond bij een aanrijding welke plaats vond nabij de kruising bij het Kon. Wil- helminaplein. De bromfietser stak de kruising over richting Jul. v. Stolber- glaan, waarna de botsing volgde met de op de W. de Zwijgerlaan rijdende pers onenauto. De bromfietser werd met een hersenschudding en rugklachten opge nomen in het St. Jozefziekenhuis, Er was aanzienlijke materiële schade. Op vrijdag 14 maart werden in de Dorp straat twee geparkeerd staande auto’s beschadigd doordat een uit Schalkhaar afkomstige bestuurder van een bestel auto te dicht langs deze auto’s reed. Bij een aanrijding op dezelfde dag om streeks 14.30 uur op de hoek Sniepweg- Esdoornlaan raakte een 53-jarige inzit tende van één van de betrokken voer tuigen gewond en moest per ambulance naar het Goudse Bleulandziekenhuis worden overgebracht. Een 57-jarige be stuurder uit Hazerswoude reed op de Sniepweg, komende uit de richting van de Dorpstraat. Op de kruising verleen de hij geen voorrang aan een vanaf de Petteplas naderende automobilist. Bij de aanrijding raakte beide auto’s zwaar beschadigd (één zelfs total loss) en raak te zijn echtgenote gewond. Door de klap van de aanrijding schoot de Ha- zerswoudse bestuurder over de kruising en kwam tegen een zogenaamde zand- kiepauto tot stilstand. Op dinsdag 18 maart omstreeks 04.30 uur vond op de Zwarteweg een eenzij dig ongeval plaats. Door de hevige mist reed een 26-jarige Waddinxveense vrachtwagenbestuurder, opgeschrikt door een weg zittende zwaan, in de S- bocht van deze weg de berm in en kwam in de greppel tot stilstand. Gedurende enige tijd was de gehele weg geblok keerd en moest worden afgezet. De vrachtauto moets worden overgeladen. Zoals bekend heeft de provincie Zuid- Holland zijn goedkeuring onthouden aan het besluit van de gemeenteraad van Boskoop tot vervanging van het in november 1985 wegens onherstelbare gebreken gesloten ballonbad door nieuwbouw, op grond van de stijging van het jaarlijkse exploitatietekort van f. 500.000,- naar f. 700.000,-. Een gedachtenwisseling met de staten over de wenselijkheid van deze beslis sing is misschien eind 1986 aan de orde bij de behandeling van het verslag van het ingevolge de Gemeentewet uitgeoe fende financiële toezicht. Vooruitlo pend daarop achten vragenstellers ech ter reeds op korte termijn zowel voor de gemeente Boskoop als voor andere ge meenten die in soortgelijke omstandig heden verkeren op een aantal punten duidelijkheid wenselijk. ”Kan het college aangeven welke moge lijkheden voor de gemeente Boskoop thans nog openstaan om op korte ter mijn een beslissing te nemen over de bouw van een vervangend zwembad, gezien het feit dat het tot stand komen van een gezamenlijk bad met de buur gemeente Waddinxveen in het tussen beide woonkernen gelegen Gouwebos er waarschijnlijk niet in zit en de goed koopste eigen voorziening volgens ge gevens van de Sportfondsenbaden een jaarlijks exploitatietekort zou opleve ren van f. 640.000,-?”, luidt de vijfde en laatste vraag van de beide PSP/CPN/ PPR-statenleden Hun andere vier vragen zijn deze: 1Is het college met vragenstellers van mening dat investeringen ter vervan ging van bestaande voorzieningen vrij- aan eventueel te verwachten uitgaven koop. Dit alles is door de ouders en fa milieleden aan de school geschonken. De opbrengst is voor een nog nader te 1 voor de school. Tijdens de braderie draait het rad van avontuur (beschikbaar gesteld door het Wingerd-comité) lustig rond voor heel kleine bedragen. ’’Cafetaria De Roos” zorgt voor de nodige versnaperingen, óók buitenlandse hapjes. Dit alles afgestemd op de kleine por temonnee van kinderen. Deze uiterst gezellige avond wordt in de school ge houden en is van 18.30-21.00 uur. De toegang is vrij voor iedereen. WADDINXVEEN - Het eerste heren- waterpoloteam van De Gouwe heeft za terdag in Breda met 11-7 verloren van de club met die naam. Heren 2 verloor met 11-6 verdiend van AZC 4. Van deze Alphense vereniging won het eerste da mesteam van be Gouwe met 7-4. Een genoegen is de waterpolowedstrijd van de heren tegen Breda niet geweest. De eerste periode werd afgesloten met een gelijke stand: 2-2. De tweede peri ode werd door goed spel van De Gouwe afgesloten met een 3-5 voorsprong. In de derde periode kon de stand nog op 6- 6 worden gehouden, doch in de in elke wedstrijd catastrofaal verlopende 4e pe riode werd ook dit keer De Gouwe ploeg weer weggespeeld. In de laatste minuut van de wedstrijd wist Breda drie keer te doelpunten (11-7). ge vraag, aangeven waarom het geen bezwaar maakt tegen de aankoop van panden aan de Zijde ten behoeve van verruiming van de kruising met de Ko ninginneweg (in 1984) en uitbreiding van het gemeentehuis (in 1986), waard oor de indruk ontstaat dat aan deze uit gaven een hoger gewicht wordt toege kend dan aan de instandhouding van een zwemvoorziening? Het eerste damesteam van de Gouwe speelde een zware wedstrijd tegen het Alphense fsLC. De Gouwe-dames on derstreepten nog eens hun goede vorm en ook deze wedstrijd werd met 7-4 ge wonnen. De periodestanden waren: le periode0- 0, 2e periode 1-2 (doelpunten van Greet den Haan en Els Gerritse), 3e periode 3-4 (doelpunten van Angela Faber en Greet den Haan) en 4e periode 4-7 (doelpunten van Wil van Lith-Rupke (2x) en Alma v.d. Meer). Door deze uitslag staan de Gouwe-da mes op nu bijna onaantastbare tweede plaats in de competitie. Zaterdag om 17.00 uur ontvangen de dames het zeer sterke le Boskoopse team. De Heren spelen zaterdag om 18.45 uur in het overdekte zwembad ”de Sniep” tegen SZC uit Schiedam. Deze wedstrijd moet gewonnen kunnen worden. meestal ’s avonds tussen zeven en tien uur wordt ingebroken. Het huis dat de inbrekers uitkiezen moet er verlaten uitzien. In een telefoontje naar de wo ning wordt nagegaan of er inderdaad niemand thuis is en als dat zo is wordt de slag geslagen. Meestal komt men ge makkelijk binnen, omdat de beveiliging hier en daar lang niet perfect is. In de nacht van vrijdag 14 op zaterdag 15 maart werd nabij de Juliana van Stol- berglaan een blauwe Peugeot 505-pers- onenauto ontvreemd. Een witte Honda Civic werd in de nacht van woensdag 12 op donderdag 13 maart ontvreemd van af de Heemraadweg. Ook werd wederom ongewenst bezoek gebracht aan woningen en flatwonin gen. Slechts enkele guldens uit een kin- derspaarpotje was de buit van een in braak aan de Tesselschadelaan (flatwo ning). Op vrijdag 14 maart werd tijdens de vorg'e ochtenduren ingebroken in een benedenwoning aan de Justus van Effenlaan. Ontvreemd werd een hoe veelheid geld. Op zaterdag 15 maart een inbraak aan de Peuleyen tussen 18.30 en 21.00 uur. Via braak aan de achterzijde kwam men de woning binnen. Ontvreemd werden geld en sieraden. Een dag eerder was een eerdere inbraak aan de Peuleyen gemeld. De gehele woning werd door zocht. Enkele honderden guldens werd hierbij buitgemaakt. Bij een inbraak aan de Kromme Esse werd een videorecorder uit een woning weggenomen. Deze inbraak werd op za terdag 15 maart ontdekt. Het afgelopen weekend werd ingebroken in een wo ning aan de Pr. Bernhardlaan en werd in een naastgelegen woning getracht in te breken. Ontvreemd werd een jack en f. 20,-. Op woensdag 12 maart omstreeks 04.00 uur bleek een ruit van de drankzaak aan de Passage te zijn ingegooid. Enkele flessen wijn en sterke drank werden ontvreemd. Dezelfde dag werd aangifte van diefstal van 25 cassettebandjes ged aan. Deze cassettes werden uit een in de Jan Luykenstraat geparkeerde staande auto weggenomen. Op de hoek Kleikade-Onderweg wer den twee accu’s uit een vrachtauto ge demonteerd en meegenomen. In de nacht van dinsdag 11 op woensdag 12 maart werden énkele cassettes wegge nomen uit een auto, welke stond gepar keerd nabij de de Genestetlaan. De auto stond vermoedelijk niet op slot. Nabij de sporthal aan de Sniepweg wer den enkele onderdelen van een daar ge plaatste bromfiets ontvreemd. Deze diefstal vond plaats op zaterdag 15 maart. WADDINXVEEN - In verband met Goede Vrijdag (28 maart) en Pasen (30 en 31 maart) zal de huisvuilophaaldienst als volgt worden gewijzigd. De dienst van vrijdag 28 maart 1986 (Goede Vrijdag), wijk IV (alle flats in de gemeente) wordt uitgevoerd op don derdag 27 maart. De dienst van maan dag 31 maart 1986 (2e Paasdag), wijk I (Zuidplas, Bomenwijk, Dorpstraat e.o, Tuinbouwgebied, Groenswaard I en II) wordt uitgevoerd op woensdag 2 april. Het ophalen van het grove vuil in deze wijk op 2 april 1986 zal daardoor verval len. Bij die bewoners waar laatstgenoemde regeling ernstige problemen zal geven, zal het grove vuil na telefonisch verzoek daartoe (tel. 12926) worden opgehaald op woensdag 9 april n.m. Geldprijzen van het bestuur van de Stichting Openbare Bibliotheek Waddinxveen voor eerste prijswinnaar Kier Knol (midden) en tweede prijswinnaar J.D. Bosman. (Foto: Sjaak Noteboom). WADDINXVEEN - De aan de Oost- polderweg 13 wonende Kier Knol (34) heeft de vignetontwerpwedstrijd van de Stichting Openbare Bibliotheek Wad dinxveen gewonnen. Vorige week vrij dagavond kreeg hij in de bibliotheek- vestiging aan de Juliana van Stolber- glaan zijn prijs hiervoor (f. 200,-) uitge reikt. De tweede prijs (f. 100,-) ging naar J.D. Bosman van de Jan Luijkenstraat 28. Het vignet van Kier Knol, die leraar te kenen en handvaardigheid op een school in Boskoop is, wordt het nieuwe beeldmerk van de bibliotheek, waarvan de vernieuwde en uitgebreide vestiging na de zomèrvakantie officieel zal wor den geopend. Aan de half februari uitgeschreven vig nettenwedstrijd hebben meer dan hon derd mensen uit Waddinxveen en om geving een kreatieve bijdrage geleverd. Zo maakten plm. 50 kinderen van de Koningin Julianaschool hun beeldvor ming van de bibliotheek kleurrijk ken baar, maar ook professionele ontwerp bureaus deden een aantal ideeën aan de hand. wel altijd aanleiding zullen geven tot onvermijdelijk hogere kapitaalslasten, gezien de in de loop der jaren opgetre den geldontwaarding en dat dit nog veel sterker geldt indien - zoals in het geval van het Boskoopse zwembad - tevens rekening moet worden gehouden met een nog niet volledig afgeschreven maar wel buiten gebruik gestelde oude voor ziening waarvan de lasten op de nieuwe voorziening blijven drukken? Voorzitter Cees van der Hoog van de schoolvereniging waartoe behoren de Koningin Julianaschool, de De Savor- nin Lohmanschool, de Willem van Oranjeschool en de Groen van Prinste- rerschool, werd uitgebreid ingegaan op de stand van zaken met betrekking tot de totstandkoming van deze vijfde school. De stichting van de school is zeker ge steld door de medewerking van zowel de gemeente Waddinxveen als de pro vincie Zuid-Holland. De aanvraag voor definitieve huisvesting is inmiddels in gediend. Aangezien het bestuur streeft naar start van de school per 1 augustus 1986 en deze definitieve huisvesting op die datum nooit kan zijn gerealiseerd, heeft het bestuur in samenwerking met het bestuur van de Stichting voor Kat holiek Onderwijs Sint Victor tijdelijke huisvesting aangevraagd. Het aantal belangstellenden tijdens de ze voorlichtingsavond leek een goede graadmeter, die de verwachting van het bestuur dat in de wijk Zuidplas een school voor protestants-christelijk on derwijs moet worden gesticht, onder steunde. Om tot een snel inzicht te ko men van de werkelijke behoefte heeft het bestuur besloten dit op korte ter mijn door middel van een huis-aan-huis rondschrijven te inventariseren. Tot besluit van de voorlichtingsavond hebben zich zeven vrijwilligers uit de wijk Zuidplas opgegeven om het be stuur te ondersteunen bij de werkzaam heden die nodig zijn voor de nieuw te stichten school, hetgeen getuigt van een gezonde belangstelling. Kortom, een geslaagde avond om te komen tot een nieuwe school voor protestants-christe lijk onderwijs in de wijk Zuidplas, waarvoor evenwel nog veel werk zal moeten worden verzet. Bij notariële akte van 30 augustus 1984 is de Stichting Omroep voor Radio en Televisie Waddinxveen en Omgeving opgericht. De stichting heeft bij brief van 17 oktober 1985 de minister van Welzijn, Volksge zondheid en Cultuur verzocht haar een vergunning te verlenen voor het verzorgen en doen uitzenden van een lokaal omroepprogramma via het ka belnet van de gemeente Waddinx veen. Voorts heeft de stichting op 17 janu ari 1984 een openbare hoorzitting belegd en werden op 5 juni 1985 en 13 januari 1986 een groot aantal plaatselijke instellingen schriftelijk uitgenodigd kandidaten ter benoe ming in het bestuur voor te dragen. Bij brief van 28 februari 1986 is een overzicht verstrekt van de daarop ontvangen reacties. De stichting heeft WADDINXVEEN Het college van Burgemeester en Wethouders heeft de volgende week woensdagavond vergaderende gemeente raad gevraagd te verklaren dat de Stichting Omroep voor Radio en Televisie Waddinxveen en Omgeving representatief kan worden ge acht voor de Waddinxveense gemeenschap. voorstel is bepaald dat het bestuur het beleidsbepalend orgaan voor de programma’s is (artikel 8). In dat voorstel is tevens bepaald dat in het bestuur tenminste de volgende ge- een concept tot wijziging van haar statuten ingediend. In dat wijzigings- 2. Deelt het college de vrees van vragen stellers dat een terughoudend goedkeu- ringsbeleid met betrekking tot gemeen telijke vervangingsinvesteringen er de komende jaren steeds vaker toe zal lei den dat in financiële moeilijkheden ver kerende gemeenten niet meer in de ge legenheid zijn om zwembaden, dorps huizen, sportvoorzieningen, straatver lichting e.d. te vervangen, zodat het voorzieningenniveau sterk terugloopt? 3. Kan het college aangeven in hoeverre het in zijn besluit tot onthouding van goedkeuring prioriteit heeft gegeven voor verbetering en reconstructie van het Boskoopse wegennet boven die voor instandhouding van een plaatselij k bepalen doel zwembad? Ligt het maken van een der- gelijke afweging niet veeleer op de weg van het gemeentebestuur, dat thans nog geen financiële consequenties heeft ver bonden aan de raadsuitspraak van 1982 over een rationeel wegbeheersplan en dat daarentegen wel een door 5000 in woners ondertekende oproep tot be houd van een zwemvoorziening heeft ontvangen? Kan het college, in het licht van de vori- WADDINXVEEN - Het provinciaal bestuur van Zuid Holland heeft de vol gende Waddinxveense besluiten goed gekeurd: Verordening op het beheer van de commissie van bestuur voor de samen werkingsschool voor HAVO/Athe- neum. Verkoop van een perceeltje grond in de wijk Zuidplas aan het GEB Gouda en Omstreken. Voorzieningen in het door de Gere formeerde School in gebruik genomen schoolgebouw Kerkstraat 13. Krediet voortvloeiende uit de Nota Kunst en Cultuur. Bouw- en grondvoorschotten en ex ploitatiebijdrage bouw 10 woningen woningbouwvereniging SSW. Bouw- en grondvoorschotten complex 33 woningwetwoningen woningbouw vereniging SSW. Aanschaf wapenkast voor in beslag genomen vuurwapenen. Krediet aanschaffing collectebussen. Krediet aanschaffing meubilair Gere formeerde School. Overeenkomst van borgtocht met de ABN ten behoeve van de Meubelindu strie Waddinxveen BV te Waddinx veen. WADDINXVEEN - Het lijkt alsof er in Waddinxveen sprake is van een ware inbraakgolfEr gaat geen dag voorbij of er doet wel iemand bij de Waddinxveense rijkspolitie aangifte van bezoek van onbekende ’’gasten” en de vermissing van geld en allerlei waardevolle spullen. WADDINXVEEN - Vrijdagavond houdt de ouderraad en het schoolteam van de openbare mr. A. de Roosschool aan de Wingerd de jaarlijkse rommel markt. Dit keer staat de markt in het te ken van de lente. Voor werkelijk een habbekrats zijn er bijzonder leuke spulletjes en curiosa te WADDINXVEEN/DEN HAAG - De statenleden E. Th. M. Meijer en H. Pasman (beiden PSP/CPN/PPR) menen dat een gezamenlijk zwembad van Waddinxveen en Boskoop in het tussen beide woonkernen gelegen Gouwebos er waarschijnlijk niet inzit. Dat blijkt uit hun schriftelijke vra gen aan het college van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland. Het winnende nieuwe vignet van de Stichting Openbare Bibliotheek Wad dinxveen, gemaakt door de Waddinxveense leraar Kier Knol. WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 19 MAART 1986 tl I I

Weekblad voor Waddinxveen | 1986 | | pagina 15