Basketbalsters dicht bij titel Titel veteranen De Gouwe WSV 2: Titel Waddinxveense sportspetters en promotie Volleybalsters op vijfde plaats Be Fair kijkt al uit naar topper met ARC Ajax’ Frans Hoek bij voetbaljeugd Be Fair-voetbal Halve finale Slechte vangst Zaterdag gelijk (1-1) tegen SHO 47 jaar Hockeysters nog op kunstgras WEEKBLAD-SPORT EN RECREATIE Joop Kling voetbalt al Finale van wintercompetitie ponyruiters trekt Bert Koetsier (39) aan Nashua-cup in sporthal Derde plaats voor turnster Mandy de Graaf Heren WSE-junioren Goede passes Wolfs loopt verder uit I •I’ I k' I K I k I WEEkbLaD h)0K WaDDINXveeN- WOENSDAG 19 MAAR! 1986 de voetbalverenigingen WSE, Be Fair en Moerkapelle. Spelfragment uit de wedstrijd WSE Bl-Feyenoord Cl. Hennie v. d. Bosch, Leo Nieuwenhuijzen, Piet de Graaf en voorzitter Cees Kroon. Op de foto ontbreken: Wout den Boer, Piet en Hugo v.d. Linde. (Foto: Sjaak Noteboom). WADDINXVEEN - Bert Koetsier wordt trainer bij Be Fair-voetbal. Het bestuur van de Waddinxveense tweedeklasser heeft dat bekend ge maakt. De Waddinxvener zal in het ko mende seizoen de training gaan verzorgen van de B- en C-selectie van Be Fair. Hij volgt in deze func tie A. Rozendaal op die zoals be kend tot hoofdtrainer van Be Fair is benoemd. Bert Koetsier, die bekendheid ge niet als polsstokspringer van de Polstokvereniging De Vlist is 39 jaar en is in de afgelopen tijd werk zaam geweest in Moerkapelle en als hoofdtrainer bij Lopik en Spor tief. daarnaast is hij bij Be Fair ac tief geweest als verzorger en als keeperstrainer. Met deze staat van dienst is het be stuur van Be Fair er dan ook van overtuigd dat men met het aantrek ken van Koetsier een verantwoor de keuze heeft gemaakt en dat vooral de aankomende ’’talenten” in de B-selectie bij hem in goede handen zijn. Met de komst van Koetsier is de trainersstaf voor de senioren van Be Fair nu compleet. Bij de jeugd afdeling zijn inmiddels L. Vugts (hoofdtrainer), C. van Triet (D- en- F-groep) en K. Verbree (assistent- trainer) benoemd. Er is nu nog één vacature namelijk voor de C- en E- groep. Hiervoor zoekt men een enthousiaste (aankomende) trai ner. Dames 1 speelde zaterdagavond in Voorschoten tegen Blitz 1, de hekke- sluiter. Dat dames 1 de laatste wedstrij den wat meer moeite met haarzelf heeft dan met de tegenstander bleek ook bij deze wedstrijd weer. Werd Blitz door de Waddinxveensen direct na aanvang al op een onoverbrugbare achterstand gezet, de Flyers speelden nog niet echt goed. Een matig schot (39%) en zeer veel bal verlies (18x) toonden dit aan. Toch ging het beter dan vorige week min de verde diging, man to man en press, werkte goed. De uitslag van de monotone wed strijd was 25-64. Scores: Mirjam Akker huis 18, Bernice Posthumus 12, Carla Baan 10 pnt. WADDINXVEEN - Als gevolg van de tot nu toe nog steeds onbespeelbare vel den is de tweede helft van het seizoen voor de hockeyclub Waddinxveen - op een enkele kunstgraswedstrijd na - nog steeds niet van start gegaan. Namens het bestuur overhandigde Cees Kroon de spelers een bos bloemen ter wijl de kring Gouwe-Rijnstreek de spe lers en aanhang van zowel de Gouwe als OZV een drankje in Bar Pardon aan bood. Het was reeds in de eerste periode dat de thuisclub door doelpunten van Eef Overdam een 2-0 voorsprong nam. De Gouwe, niet gewend dat in de le peri ode ’’slechts” een 2-0 voorsprong kon worden geboekt, pakte in de 2e periode de zaken geheel anders aan. Allereerst was daar Henny v.d. Bosch De derde periode was de minste van al lemaal. De vedediging van De Gouwe deed er niet veel meer aan. Met name liet Fred v.d. Bosch nogal eens een gat vallen. Hierdoor kon OZV eerst via Di en Be Fair op gelijke hoogte bracht: 1-1 en dat 2 minuten voor tijd. Verdiend, maar wel benauwd en dolgelukkig met dit resultaat keerde Be Fair tevreden huiswaarts. Zaterdag staat de topper en met veel WADDINXVEEN - De volleybaldames van Be Fair hebben de derde overwinning op rij behaald. Zaterdag werd met 1-3 van het Delftse AV’40 gewonnen. De volleybalsters staan ru op een vijfde plaats in de derde di visie G. Zaterdagmiddag om vier uur moet de thuiswestrijd tegen Inter mezzo gespeeld worden. WADDINXVEEN - Onder grote be langstelling is zondag de finale van de wintercompetitie voor pony-ruiters in Zoetermeer gehouden. In dit spring concours, waarin de drie districten van rayon West deelnamen, eindigden de pony-ruiters van manege Reigersburgh als volgt: Geen wintercompetitie: B-pro- gressief: Leonie van Rhijn met Rakker 2e; L-progressief: Bianca de Jong met Ginger 2e; Esther Veldstra met Roanna 5e; Leonie van Rhijn met Rheinhilde 6e. Wintercompetitie: B-klassiek: Leonie van Rhijn met Rakker 2e; L-klassiek: Leonie van Rhijn met Rheinhilde 3e; Esther Veldstra met Roanna 7e; M- klassiek: Yvette Ribbens met Isolda le. En tevens won Yvette ook in de klasse M van de wintercompetie. WADDINXVEEN - In de laatste wedstrijd in de competitie voor de Rot terdamse Schaakbond heeft het tweede team van de Waddinxveense Schaakvereniging WSV in een uitwedstrijd tegen Barendrecht 2 haar eer ste nederlaag gelden (41/2-31/2)Desondanks promoveert het team naar de 3e klasse, want het is met 12 punten uit 7 wedstrijden en een score aan bordpunten van 35 - 21 onbereikbaar voor zijn concurrenten en daarmee kampioen. die het gehele veld doorzwom en een prachtige pass aan Eef Overdam afle verde. De 3-0 was een feit. Midachter van OVZ, Piet Cluistra, dacht daarna Eef Overdam in de tang te nemen doch Eef scoorde gewoon met de andere hand en het was 4-0. In een man meer si tuatie scoorde Eef Overdam daarna 5-0. WADDINXVEEN - De 10-jarige turn ster Mandy de Graaff is zondag derde geworden bij het districtskamoioen- schap van Zuid-Holland en Noord-Bra- bant, sectie topsport, in Eindhoven. Mandy de Graaf, die uitkomt voor Pro Patria in Zoetermeer, behaalde dit re sultaat door op de vier toestellen, in klasse 3A, een goed gemiddelde te draaien. Het verschil met de nummer twee bedroeg slechts 0.05 pnt. Door dit resultaat heeft zij zich ge plaatst voor de Grand-Prix toernooien die een aanloop zijn tot uiteindelijk de Nederlandse kamopioenschappen. WADDINXVEEN - Het veteranenteam van de Waddinxveense water- poloclub De Gouwe is zaterdag onbedreigd kampioen van de kring Gou we-Rijnstreek geworden. Het team van OVZ uit Oudewater heeft er van alles aan gedaan om de kampioensinspiraties van De Gouwe nog in te to men, doch niets mocht baten. De Waddinxveners wonnen met 8-2. Op de foto het kampioensteam van de De Gouwe-veteranen. Zittend van links naar rechts: Eef Overdam, Fred v.d. Bosch, Cees van Tilburg, Maarten van Bergen. Staande van links naar rechts: Henk van Erk, Hans den Boer, WADDINXVEEN - Het eerste damesteam van Flyers-basketbal kan ko mende vrijdag in de thuiswedstrijd tegen Grasshoppers 2 (Katwijk) al kampioen worden. De Waddinxveensen bereikten de drempel van de titel in de tweede klasse, kern Den Haag door met 25-64 van het Voorschoten- se Blitz te winnen. Het herenteam verloor van Binnenland (Barendrecht) met 55-66. Zij moeten de komende drie wedstrijden winnen om hoger dan de huidige achtste plaats te kunnen eindigen. onisius en daarna via een strafworp be nut door V.d. Vooren terugkomen tot 5-2. In de vierde periode was het wederom De Gouwe die de zaken nu geheel tot zich trok. Eef Overdam keerde via Fred v.d. Bosch weer een fraai doelpunt af (6-2) en Hans den Boer zwom zich bij zonder goed vrij en leverde een afstand schot af dat door de keeper van OZV geheel niet werd gezien (7-2). Op assist van Leo Nieuwenhuijzen kon De Gouwe top-scorer Eef Overdam de einduitslag op 8-2 bepalen. Aan oud- Waddinxvener (uitkomend voor OZV) Bertus Hogendoorn werd door diverse Gouwe-spelers nog de helpende hand toegestoken om ook een doelpunt te maken, doch Bertus kon in het geheel geen vuist maken en miste helaas alle hem gegunde kansen. De oud-Volendam-doelman zal voor een 18-tal juniorenkeepers van de drie clubs een demonstratietraining verzor gen en vervolgens een praatje houden. De demonstraties van Frans Hoek ge nieten een grote bekendheid. Dat blijkt wel uit het feit dat waar hij komt de be langstelling enorm groot is. Niet alleen van keepers maar ook van gewone spe lers en andere voetbal-liefhebbers. Toen Hoek onlangs bij Zwart-Wit ’28 een soortgelijk avondje verzorgde was de kantine bijna te klein om alle belang stellenden een plaatsje te geven. Hoek verdiende zijn sporen in de prof-voet- ballerij bij Volendam. Hier stond hij onder de lat tot hij op medische gronden zijn carrière moest beëindigen. Mo menteel staat hij onder contract bij Ajax. Hij traint de keepers in De Meer. De avond zal woensdag 26 maart aan vangen om 19.00 uur. Eerst zal de dem- onstratie-training plaatsvinden, vervol gens het praatje. Om 22.00 uur wordt de avond afgesloten. Iedereen is welkom op het sportcomplex aan de Willem de Rijkelaan. Om uit de kosten te komen WADDINXVEEN - Zaterdagtweedeklasser Be Fair is in de uitwedstrijd tegen SHO weer begonnen met competitievoetbal. De Waddinxveners speelden gelijk (1-1), dank zij Leon Konijn, die twee minuten voor tijd de gelijkmaker scoorde. Be Fair staat met 9 punten uit 14 wedstrijden op de voorlaatste elfde plaats. Be Fair 3 speelde gelijk (0-0) tegen RCL 2. WADDINXVEEN - Zaterdag hield de hengelsportvereniging Waddinxveen HSW haar achtste wedstrijd in de win tercompetitie. Er werd gevist in de Brecht. De vangst was slecht. Van de 15 vissers vingen er maar 8 vis, met een to taal gewicht van 6200 gram. De eerste vijf waren: le. R. Jenner (1600 gr), 2e. H. de Haan (1220 gr), 3e. L. Puower (1180 gr), 4e. D. Heeren (700 gr) en 5e. M. van Leeuwen (540 gr)- De volgende wedstrijd in deze competi tie is op 22 maart. Vertrek vanaf het NS- station om 6.30 uur. stellingen te proberen met zijn uitge dunde selectie die nu nog slechts 12 speelsters telt. Naast de gewone opstelling function eerde ook het achterin 1 tegen 1 spelen en een 4-mans middenveld uitstekend. Waddinxveen kwam geen enkele keer echt in de problemen en won met 3-0. De rest van de competitie, waarin elke wedstrijd belangrijk zal zijn, kan toch met vertrouwen tegenoet gezien wor den. Met al 4 afgelaste wedstrijden ach ter de rug en een vrij weekend en een Paasweekend in het vooruitzicht, zal pas op 6 april de eerste competitiewed strijd (uit tegen Woerden) gespeeld worden. Heren 1 speelde thuis tegen koploper Binnenland (Barendrecht). Beide ploe gen voerden voor het goed opgekomen, toch meelevende publiek een zeer mati ge vertoning op. Dat Binnenland kam pioen kan worden deerde Flyers overi gens niet, lange tijd moesten de Barend- rechters alle zeilen bijzetten om Flyers de baas te blijven. In de 2e helft bleef het verschil net te groot in het nadeel van Flyers om het Binnenland moeilijk te maken. Flyers’ inzet was groot maar de kwaliteit was daar niet naar. De enige Flyer die echt moest toezien hoe AV’40 een 6-0 voor sprong nam. Be Fair dat de gehele wed strijd de betere was geweest nam bij die stand het initiatief weer over. Tanja van Bezooijen redde veel ballen in het ach terveld en invalster Marianne Roes en Marcella Bos konden aan het net de aanvallen probleemloos afronden. AV’40 zag Be Fair een 13-12 voor sprong nemen, waarna aanvoerdster Jannie Zeeman de set knap uitserveer de (12-15). een grote wedstrijd speelde was Klaas Bruins Slot, vooral door zijn sterke sco res waaronder een mooie dunk over tuigde hij weer. De eindstand was 55-66 en de scores: Klaas Bruins Slot 27, René Hazelaar 14 pnt. Meisjes-junioren 2 speelde tegen Lok- omotief een bijna gelijke strijd. De Waddinxveense meisjes kwamen alleen wat tijd tekort om met hun goede spel de achterstand van de eerste helft on gedaan te maken. Verlies met 48-56 derhalve. Scores: Anita Lammertse 17, Jeanette Mekenkamp 14 pnt. een fraai paardoffer een onweerlegbare matcombinatie op het bord toverde. Ellers aan bord 2 vond een net iets ster kere tegenstander tegenover zich en verloor, maar aan bord 8 was bij Littooy het omgekeerde het geval. Daarmee was de stand 2 - 2 en de strijd nog open. Ook aan bord 1 bleken de Barendrech- ters echter een zeer sterke speler te heb ben opgesteld, wat Muit noodlottig werd. Aan bord 4 moet de jonge Waddinxve ner Hans van Woudenberg zich een bej aarde hebben gevoeld tegenover het kleutertje aan de andere zijde. In een ontzettend scherp spel met ongelijke stukken moest hij alle zeilen bijzetten om er remise uit te slepen. Ook Ritter aan bord 6 en Torenbeek aan 7 kwamen niet verder dan remise zodat de eind stand (tegenover de nummer twee op de ranglijst) 41/2-3 1/2 voor de gastheren was. Toch feest voor WSV 2 want het is kampioen en promoveert dus. WADDINXVEEN - Ajax-keeperstrainer Frans Hoek is woensdagavond 26 maart om zeven uur te gast op het WSE-complex in de Oranjewijk van vragen de organiserende verenigingen van de belangstellenden bij de entrée een kleine bijdrage van f. 1,50 per per soon. Terwijl de meisjespupillen en -junioren een recreatief weekendje op en rond het complex doorbrachten en de C-juni- oren een training op het strand aan de Wassenaarse slag kregen werden er za terdag drie partijen gevoetbald. De F- jes speelden een onderling partijtje. Al oefende tegen Schoonhoven 1 (zater- dagafdeling) en verloor met 1-3. BI viel de eer ten beurt om een wed strijd tegen Feyenoord te spelen. De Rotterdammers kwamen met hun C-se lectie, hetgeen betekende dat de spelers gemiddeld twee jaar jonger waren dan de spelers van het WSE-team, maar dat nam niet weg dat ze beter presteerden. De stadionclub won met 3-1. Door vlot lopende combinaties en intelligent spel wisten zij te imponeren. De oranje- zwarten speelden niet onverdienstelijk maar verloren verdiend. Een hardwerkend achterveld leverde goede passes af die keer op keer ver werkt werden tot verrassende aanvals- combinaties, waar AV’40 geen raad mee wist (12-15). De tweede set een voortvarend begin van Be Fair, dat door een aantal flitsende aanvalscombinaties een 6-0 voorsprong nam. Deze voor sprong kwam niet meer in gevaar en met aantrekkelijk volleybal haalde Be Fair ook deze set binnen (9-15). De derde set speelden de beide scheids rechters een dominante rol. Meerdere keren namen zij dubieuze beslissingen waar de coach van AV’40 Daaf Willig (ex-Be Fair) niet altijd ontevreden mee kon zijn. Mede hierdoor raakte Be Fair van slag. Een aantal persoonlijke fou ten volgden elkaar op en de 12-6 voor sprong werd omgebogen in een 14-13 achterstand. De Be Fair-dames vochten terug tot een 14-15 voorsprong maar toch trok AV’40 aan het langste eind (17-15). In de 4e set wederom een enthousiast spelend Be Fair, dat aanvankelijk toch I In de onderlinge competitie van WSV is Wolfs verder uitgelopen op zijn achter volgers Van Deelen en Van Vuuren, doordat hij Kardol wist te verslaan, ter wijl Van Deelen remiseerde tegen W. van Oort en Van Vuuren tegen Philipse. Bloem nadert de kopgroep wat dichter door winst op V. d. Hoek en Smits- kamp, die Asscheman versloeg, heeft zich na een serie overwinningen nu ook bij de bovenste 10 gevoegd. Torenbeek (bord 7, 2e team) haalde het stoute stukje uit om J. v. Oort (10e bord, le te am) te verslaan. Winst boekten verder Besemer, Van Sandijk, J.P. Kleiweg en Alblas tegen respectievelijk P. van Of feren, D. van Offeren, Ponsioen en Van Egmond. Retel Helmrich bleef met re mise overeind tegenover routenier Ver sluis en de partijen Claassen-Van Wou denberg, Littooy-Goor en Ket-Prins werden afgebroken. Stand aan de kop na de 25e ronde: 1. Wolfs 1738, 2. Van Deelen 1688, 3. Van Vuuren 1593, 4. W. van Oort 144'5, 5. Bloem 1427. De Waddinxveners stonden voor de moeilijke uitwedstrijd tegen SHO die in de laatste wedstrijd kampioenskandi- daat ARC de eerste nederlaag toe bracht. Op een kaal en dor veld dat gaande de wedstrijd steeds gladder werd, waardoor vooral de verdedigers soms glijdend uit positie werden ge speeld, behaalde Be Fair een belangrijk wedstrijdpunt. De wedstrijd, hoewel van geen hoog kaliber, gaf het publiek een aantrekkelijk verloop omdat beide elftallen diverse doelrijpe kansen kre gen. Al in het begin van de wedstrijd was het Be Fair dat de eerste doelrijpe kans kreeg. Uit een combinatie tussen Rene v.d. Wilk en Peter Loef werd Leon Ko nijn gelanceerd die zijn kopbal net naast de paal zag gaan. Kort hierop was het SHO dat een vrije kans kreeg. Oog-in- oog met keeper Marcel Straver schoot de spits over. In de 30e minuut verloor Peter Both de bal aan een SHO-er. Die trok de bal vanaf de achterlijn voor, Straver werd gepasseerd maar Arjan Blom haalde de bal van de doellijn. Na de rust was het de familie Konijn die gezamenlijk een poging ondernam. Pe ter lanceerde Leon die net naast schoot Daarna was het SHO die via de gevaar lijke linkerspits Edwin Wildenberg aan de bal kwam. Vanaf de middellijn om speelde hij vijf Be Fair-verdedigers en haalde via een schijnbeweging onver wachts links uit. Dit verraste keepr Marcel Straver zo dat hij over de bal heen dook. Be Fair dat de mouwen nogmaals op stroopte, kwam na voorbereidend werk van Ruud Willemstein en Leon Konijn via Hans Wouter Valk in droompositie. Te gehaast schoot hij ver naast. Met nog zo’n 20 minuten te gaan wisselde trainer Hup verdediger Arjan Blom voor spits speler Michael Sip. Achter speelde men alles of niets. Aart Bos, geassisteerd door Peter Both en Peter Konijn, vorm de gedrieën de laatste linie en Erny Dieckman werd na een aanvallende po sitie opgeschoven. Dat deze speelwijze de nodige risico’s meebracht was al snel te constateren. Dankzij een shirtjetrek- kende Peter Konijn bracht deze de doorgebroken Wildenberg zodanig uit positie dat hij naast schoot. Toch bracht het ook resultaat. Een combinatie tussen Ruud Willemstein, Erny Dieckman en Rene v.d. Wilk ont regelde de SHO-defensie waar de beste, meest ijverige spitsspeler van Be Fair, Leon Konijn, beheerst van profiteerde Vrijdag 21 maart houdt Be Fair een Paaskienavond, die om 20.00 uur be gint. Een ieder die een gezellige avond op prijs stelt is van harte welkom. De strijd tegen de Barendrechters leek eerst aardig gelijk op te gaan. Aan bord 5 overzag invaller de Bock een winnen de combinatie van zijn tegenstander en moest als eerste capituleren. Daar stond tegenover dat Van Deelen (bord 3) via Coach Gerard Lupgens liet de volley- balstrijd beginnen met aanvalster Mari anne Roes aan de kant en Gonnie Mas tenbroek als hoofdblokkeerster op de lange linkshandige hoofdaanvalster van AV’40 De Delftse aanval bleef hierd oor lange tijd ongevaarlijk en Be Fair maakte daar dankbaar gebruik van. spanning tegemoet geziene wedstrijd tegen koploper en streekgenoot ARC op het programma. Zowel ARC als Be Fair hebben om uiteenlopende redenen beide de punten hard nodig. Be Fair, dat rekent op veel steun van het publiek en in het bijzonder van de pupillen voor wie voorafgaande aan de wedstrijd weer spannende films worden gedraaid, is in ieder beval van plan haar huid zo duur mogelijk te verkopen. Aanvang der wedstrijd 14.30 uur. WADDINXVEEN - Leerlingen van de samenwerkingsschool voor HAVO/ Atheneum spelen vrijdagmorgen vanaf tien uur in de sporthal ”de Sniep” één van de halve finales van de Nashua- schoolcup. Dit nationale basketbalkam- pioenschap voor middelbare scholen is georganiseerd door Nashua Den Bosch, al jaren de topper van basketballend Nederland. Voornaamste doel van het tournooi is het stimuleren van basketbal bij middelbare scholieren. Via een tweetal voorronden kunnen een aantal scholen zich plaatsen voor het eindtournooi waar uitgemaakt wordt wat de beste basketballende school is van Nederland. Het gaat hierbij om de gehele school want zowel van jongens als meisjes zijn er brugklasteams, 3e klassen-teams en schoolteams (de hoog ste jaars). De school welke over het ge heel van deze 6 groepen, dus gemiddeld het beste uit het tournooi komt is de winnaar. Vrijdag vindt op de samenwerkings school een halve finale (de 2e ronde) plaats. De Waddinxveense school heeft deze ronde bereikt door in de le ronde het tournooi in Sassenheim te winnen. Overtuigend te winnen want bij 4 van de 6 groepen was zij de sterkste. Behalve de samenwerkingsschool strij den in de halve finale in ’::de Sniep”: de Reigersbosch uit Amsterdam, Scholen gemeenschap Walburg uit Zwijndrecht en de Hugo de Groot-school uit Rotter dam. Wel worden door het eerste dameself- tal, bij ingaan van de winterstop onge slagen aan kop in de 3e klasse Aoefen wedstrijden op kunstgras gespeeld. Afgelopen vrijdag werd op het kunst gras in Gouda geoefend tegen 2e klasse Nieuwkoop, vorig jaar ten koste van Waddinxveen gepromoveerd. Coach Peter van Rooij maakte van de gelegenheid gebruik verschillende op- WADDINXVEEN - Bestuur en medespelers van WSE-voetbal hebben Joop Kling in het zonnetje gezet, omdat de veteraan 65 jaar werd en wellicht de oudste actieve voetballer in de Goudse regio is. Waarderende woorden over het re creatieve karakter van zijn spel kwamen van WSE-voorzitter Frits Leenen. Joop Kling - vader van WSE doel man Ton Kling en nog drie voetbal lende zonen - begon op zijn 17e jaar te spelen bij het Goudse GSV, maar na zijn verhuizing naar Wad dinxveen werd hij lid bij de inmid dels niet meer bestaande Racing Club Verheul alwaar hij in het eer ste en tweede elftal heeft gevoet bald en maar liefst 5 maal kampi oen is geworden. Op z’n 50e jaar begon Joop Kling z’n tweede voetbaljeugd bij WSE in het veteranenelftal met welk elf tal hij nog op z’n 60e jaar een kam pioenschap mocht meemaken. Joop Kling voetbalt nu al 47 jaar onafgebroken en heeft onlangs af scheid genmen bij de zaak waarin hij nog steeds werkzaam was. Als voetballer wil Joop echter nog van geen afscheid weten ’’zolang de jongens me tenminste nog niet zat zijn". De taaie WSE-er denkt er nog niet aan de voetbalschoenen aan de wil gen te hangen, zo bleek uit de Goudsche Courant. ”Ik wil nog een aantal jaren doorgaan, ondanks het zware shaggie en het borreltje. Als AOW-er heb ik nu de tijd om te trainen en om op mijn nieuwe fiets mijn conditie op peil te houden”. In Waddinxveen kon het afgelopen weekeinde nog steeds niet worden ge voetbald. De gemeente besloot dat er ook niet kon worden gekorfbald en ge hockeyd, omdat er nog te veel vorst in de grond zat.

Weekblad voor Waddinxveen | 1986 | | pagina 19