Kindermarkt MM I Raamfabrikant Peter nederlandse hartstichting vrienden van de hartstichting 1986 op de Beukenhof Sfe erkend de Vos bouwt pand il Laat uw hart spreken via bank, giro of collectebus. DE PLAATSING VAN DEZE ADVERTENTIE WERD MOGELIJK GEMAAKT DOOR: GIRO 300 - BANK 70.70.70.600 Waddinxveen Tel. 01828-13822 DEV0S J t Hoofdkantoor: Kerkweg 161 Bijkantoren: Kon. Wilhelminaplein 2 - Groensvoorde 14 Telefoon alle kantoren: 01828-14566 Positief Elk jaar worden in ons land 60.000 mannen en vrouwen getroffen door een hart- of herseninfarct. Dat enorme aantal maakt hart- en vaatziekten tot volksvijand nr. 1. Al meer dan 20 jaar werkt de Nederlandse Hartstichting intensief aan de bestrijding van deze epidemie. Het wetenschappelijk onderzoek wordt gesteund en gestimuleerd. De patiëntenzorg wordt constant verbeterd. En er wordt enorm veel gedaan op het terrein van voorlichting. Dit en heel veel ander werk kan alleen doorgaan als u uw hart laat spreken, wanneer u om een bijdrage wordt gevraagd. Uw gift stelt wetenschappers in staat methoden te ontwikkelen om hart- en vaatziekten te voorkomen en te genezen. Bovendien kunnen uitgebreide voorlichtingscampagnes worden opgezet. Op scholen, in bedrijven, in sportkantines en op heel veel andere plaatsen wordt men geïnformeerd over een gezonde manier van leven. Nogmaals, dat kan alleen als u uw hart laat spreken. Laat ze niet alleen staan, al diegenen die zich dag in, dag uit inzetten voor de bestrijding van hart- en vaatziekten. Steun het werk van de Nederlandse Hartstichting. Geef aan de collectant of maak een bedrag over op giro 300 of op bankrekening 70.70.70.600. 1 J Leeftijd: In 1985 werd bijna 20 miljoen gulden besteed aan de bestrijding van hart- en vaatziekten. 8.849.833 6.137.573 patiëntenzorg 3.521.933 voorlichting professionele groepen 1.387.201 19.896.540 k INSCHRIJFFORMULIER voor de kindermarkt op 30 april 1986 Ik doe graag mee aan de kindermarkt Naam: Adres: Ik kom alleen Ik kom samen met: B I I I wetenschappelijk onderzoek publieksvoorlichting 1 H ff f LAAT ZE NIET ALLEEN STAAN gegevens per 31.10.’85 A (Ook de voor- en achternamen van de andere kinderen invullen) (Het goede hokje zwart maken) WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 9 APRIL 1986 Rabobank Q F de pater makelaardij b.v. tot 12.30 uur op het parkeerterrein de Beukenhof aan de Kerkweg-Oost. De Lionsclub Waddinxveen zet daar een groot aantal marktkramen en tafels neer, waar kinderen van 6 tot 15 jaar van alles kunnen verkopen aan het Waddinxveense publiek, net als op de echte markt. Wat moet je dan verkopen? Dat kan van alles zijn: oude spullen die je mis schien ergens kunt opscharrelen, speel goed, boeken, platen, noem maar op. Je kunt ook zelf dingen maken om te verkopen: sieraden, bloemstukjes of waar je maar goed in bent. Je kunt ook optreden als muzikant of met andere kunsten of attracties. Zo spoedig mogelijk, maar uiterlijk op 19 april inleveren bij: Th. Blom, Jacob Catslaan 1 of bij: D. van Doorn, Prins Bernhardlaan 5. werd aangekocht en architect F. Leenen zorgde voor de verdere vormgeving enz. van de nieuw te bouwen raamfa- briek. Vorige week was het dan zover. Burge meester C.M. van der Linden van Wad dinxveen gaf het startsein door de eerste paal te heien op het industrieterrein aan de Noordkade op de lokatie Staringlaan i i I Ramenfabriek Peter de Vos wordt ge huisvest in een 500 m2 tellende fabriek met showroom. Een drietal mensen, Peter de Vos zelf inbegrepen, gaan zich daar bezig houden met het vervaardigen van kunststof kozijnen, ramen en deu ren en drijft handel in kunststof schro ten, rabatdelen, vensterluiken, horren enz. Momenteel zijn wij werkzaam in de werkplaats aan de Stationsstraat 57 te Waddinxveen. WADDINXVEEN - Er komt ook dit jaar weer een kindermarkt op Konin ginnedag (woensdag 30 april) van 10.00 ramen op te richten. Voorzichtig begin nen en de markt kennis laten maken met dit nieuwe produkt, was het devies van Peter de Vos, maar na een jaar blijkt zijn fabriekje te klein om aan de vraag te kunnen voldoen en als jonge ondernemer besluit hij een nieuwe fa briek te bouwen, de basisplannen wer den in door een fabriekje van kunststof den snel door hemzelf opgezet, grond Maar ik durf het aan te zeggen dat wij het eerste produktiebedrijfje van kunst stof ramen in deze omgeving zijn en om dat wij deze kunststof kozijnen zelf ma ken gaf en geeft vertrouwen aan mijn klanten, aldus Peter de Vos. Peter de Vos: ”De aanschaf van de ma chines hebben een forse investering ge vergd. Maar daar staat tegenover dat onze klanten nu al positief reageren op de kunststoffen, zij het sommige na eni ge aarzeling, totdat jnen ontdekt dat als ’’enige” onderhoudsmiddel een spons en een zeem met gewoon water vol doende is. Onze order-positie begint thans leuk te worden. Wie meer wilt we ten is van harte welkom en zeker straks op de open dagen die wij steeds gaan houden, zo kan men vrijblijvend goed kenis maken met dit nieuwe materiaal.” De produkten van Peter de Vos zijn of ficieel goedgekeurd en dragen het KO- MO-merk, bovendien wordt op het pro dukt een tien-jarige schriftelijke garan tie gegeven. Hoe ziet Peter de Vos de toekomst van deze nieuwe tak? ’’Positief. Ik heb al eerder op de aan de gang zijnde ontwik kelingen in de hardhout voorziening ge wezen. Woningbouwverenigingen, overheid, architekten enz. tonen hoe langer hoe meer belangstelling voor dit produkt, dat in verband met het onder houdsvrije karakter, maar bovendien ook vanwege de vele mogelijkheden, ze hebben een goede isolatie èn zijn bo vendien gemakkelijk en goed te plaat sen en de prijs is haalbaar bij renovatie en zelfs nieuwbouw. Er is dus reden voor optimisme”, alduus Peter de Vos, een gezonde jonge ondernemer. Grondstof voor de kunststof bouwma- terialen is ’’Benvic S”. Bij Peter de Vos krijgt men de grondstof geëxtrudeerd tot profielen aangevoerd van het Belgi sche bedrijf Deceuninck Plastics Indu stries, een bedrijf met meer dan 20 jaar ervaring op dit gebied, ook de scholing en training heeft hier inmiddels plaats gevonden. Met behulp van speciale zaag- en lasmachines worden de kunst stof kozijnen, ramen en deuren in de kleuren wit of bruin samengesteld, uiteraard op de gewenste maten en uit voeringen, ook een speciale schuifdeur- serie (het allernieuwste snufje) worden hier vervaardigd. Het toeleveringsbe drijf Deceuninck controleert met zijn systeeminspekteurs regelmatig het pro- duktieproces, iets waar ik erg blij mee ben aldus Pieter de Vos, zodoende kan ik mijn klanten een nog betere garantie geven. ”Die vernieuwing naar kunststof is mijns inziens mede het gevolg van de mogelijke problemen die ons te wach ten staan in de hardhout sector. Er ont staat steeds meer weerstand tegen het kappen van loofhout, tegen verdere ontbossing van bepaalde gebieden. Ik geloof dat mede daarom dde kunststof ramen een goed alternatief zijn. Die zijn milieu-vriendelijk, bovendien mak kelijk te onderhouden, er hoeft geen verfje op en het geheel is op langere ter mijn zelfs goedkoper dan hardhout, zegt Peter de Vos. Ik weet dat er elders gefabriceerde kozijnen in kunststof o.d. verkocht worden door handelaren. Burgemeester C.M. van der Linden slaat de eerste paal voor het nieuwe bedrijf van De Vos Timmerbedrijf aan de Staringlaan. (Foto: Sjaak Noteboom). WADDINXVEEN - Als hht getij ver loopt moet je de bakens verzetten”, moet Peter de Vos raamfabrikant te Waddinxveen hebben gedacht. Hij be speurde een drang naar vernieuwing in bepaalde bouwmaterialen: een over- gang van hardhout naar kunststof. Op deze tendens speelde hij een jaar gele- www»'. S^'x L - S1'

Weekblad voor Waddinxveen | 1986 | | pagina 11