R Brommer de pater ra makelaardij b.v. föjO DE ROOX b ^j6 TB C. I. DE GRAAFF II OVENVERS SUIKERBROOD VOOR2,25 HONDA ”De Unie” PQNKER j Ook voor jou het adres voor succes!! „Succes-Mimpen" CEES VAN ES DE VRIJDAG EN ZATERDAG AANBIEDING: diners, vergaderingen etc. naar: igal iucce< Deze maand extra voordelig VOOR LEKKER BROOD EN DIVERSE BROODJES TE KOOP: Voor al uw feestjes, UêRKRIJSBAQR bij fitte e>«uGww/<£L/e/2s f- i Hotel-Café-Restaurant A FEESTZAAL Beleefd aanbevelend A. Versloot Kerkweg-Oost 226 - Waddinxveen Tel. 01828-12103/16965 WADDINXVEEN BOSKOOP Waddinxveen Tel. 01828-13822 - - •edrijf jkblWB erkende AUTO MOTOR- RIJSCHOOL 7} opleiding voor alle rijbewijzen ”DE ECHTE WARME BAKKER Zuidkade 2 Telefoon 01828-12913 Waddinxveen Donderdagavond geopend Telefoon (01727) 4522 ÏU DONKER PRESENT Graskamp 3 Nesse 8 8A Laag Boskoop 34 1 7x1 Speciaal voor de kleinbeeldgebruiker is er nu een exclusieve kwaliteitsfoto op het formaat 10x15 cm. Gold Print foto's onderscheiden zich door een uiterst zorgvuldige kwaliteitskontrole. Mooie en waardevolle opnamen verdienen immers het beste. De exclusiviteit van deze foto's is te herkennen aan het gouden randje en uitsluitend verkrijgbaar bij Uw foto-speciaalzaak: met ligbad, wastafel, toilet en groot balkon. De kap is geïsoleerd en geheel voorzien van een nieuwe dakbedekking. Halfvrijstaande woonhuizen met garage, berging en 1 vrijstaand woonhuis met car- Bonenakker 3 135.000,— k.k. Moderne nieuwe eengezinswoning in een jonge woonwijk direct nabij winkels, scholen, openbaar vervoer en goede uitvalswegen. Ind.: hal, meterkast, garderobenis, woonka mer (type doorzon), met open keuken, royale tuin en stenen berging. 1e verd.: 3 slaapk., douchecel met wastafel en wasmach.-aansl. 2e verd.: grote zolder waarop de gasgest. kombiketel staat opgesteld. Gebouwd van goede onderhoudarme materialen en is goed geïsoleerd, dus lage stookkosten. 245.000,-k.k. Alleen voor sierteelt betrokkenen. Vrijstaan de bungalow in het sierteeltgebied. Ind en tree, hal, woonkamer met open haard, schoonmetselwerkwanden, schuifpui naar tuin op zuid, open trap en vide, open keuken, 2 slaapk., badkamer met ligbad, toilet met fontein, bijkeuken en houten berging, par keerplaats voor 2 auto’s. Verd.: 1 slaapk. en entresol, berging. Een leuk huis met prachti ge tuin. 140.000,-k.k. Tuinkamerwoning met garage, voor- en vrije achtertuin op zuidwest, gesitueerd in een mooie en groene woomomgeving. Ind.: hal, toilet, tuinkamer met ged. plavuizenvloer, vloerverw. en ged. verlaagd plafond, open keuken met witte moderne inrichting. 1e verd.: 3 slaapkamers, luxe badkamer met lig bad, toilet. 2e verd.: slaapk. met 2 dakkapel len. Gasgestookte c.v.-ketel van bouwjaar 1973 en gasboiler van 1982. Ruime garage/ berging. Burg. Colijnstraat v.a. 246.000,—v.o.n. 2 Grote eengezinswoningen met inpandige garage en tuin rechtstreeks aan de Gouwe. Ind.: grote hal, meterkast, garage, badkamer met ligbad, wastafel, toilet en fontein, tuinka mer, hardhouten trap. 1e verd.: overloop, L- vormige woonkamer met open keuken en groot zonneterras. 2e verd.: overloop, toilet/ douche, 2 slaapk. en een berging. Inspraak in de indeling en afwerking is mogelijk. K'erkweg-Oost 177 - Waddinxveen Telefoon 01828-12012 Zuidplas 179.500,—v.o.n. In aanbouw zijnde, moderne eengezinswo ning met garage/berging en premie B en ge bouwd met een garantiecertificaat van het G.I.W. Ind.: ruime hal met toilet en meterkast, grote tuinkamer met pantry-kast. 1e verd.: woonkamer met dichte keuken. 2e verd.: 3 slaapk., ruime badkamer met ligbad, toilet, wastafel en wasmach.-aansl. 3e verd.: open zolder, waarop de gasgest. c.v.-ketel, ge- comb. met de warmwatervoorz. Bijzonder heden: dubbele beglazing in woongedeelte, tuinen op west, eigen gasgest. c.v.-install., goed geïsoleerd dus lage stookkosten. Fred. Hendriklaan Zijde 306 - Emmakade 11 136.000,— k.k. Moderne hoekeengezinswoning gebouwd aan de rand van sierteeltgebied. Ind.: hal, slaapk., elk met hardhouten dakkapel. De meterkast, Z-vormige woonkamer met open woning is prima onderhouden. mers en badcel met douche, toilet, wastafel en wasmach.-aansl. 2e verd.: grote zolder met vele mogelijkheden waarop de gasgest. 133.500,— k.k. Kombiketel staat opgesteld. Bijzonderheden eigen grond, perfekt geïsoleerd, dus lage stookkosten, goede bezonning, dubbele douche en wastafel, balkon. 2e verd.: berg zolder. De woning heeft een rustige en vrije tuin op het zuiden, is goed geïsoleerd en wanden afgewerkt met sierpleisterwerk, tuin fraai afgewerkt met goede materialen. op het zuidwesten, stenen berging. 1e verd.: overloop, 3 slaapk., badcel met douche, wastafel, wasmachine-aansluiting, grote kast op de overloop. 2e verd.: overloop, 2 110.000,-k.k. Werkelijk mooi verbouwde eengezinswoning op plezierige lokatie. Ind.: entree, L-vormige woonkamer, keuken, toilet en nieuwe houten berging waarin gasgest. c.v. ketel. 1e verd.: Mooi onderhouden en rustig gelegen eenge- overloop, 3 slaapk., badkamer met ligbad, zinswoning direct gelegen nabij winkels en scholen. Ind.: hal, meterkast, bergkast, toilet, woonkamer met mooie, eiken open keuken, Spireaweide 11 In een rustige woonwijk gelegen tussenwo ning met voor- en achtertuin met stenen ber ging. Tuin op het zuid-westen. Ind.: entree, beglazing woonetage. hal, toilet, L-vormige woonkamer (type tuin kamer) en halfopen woon-/eetkeuken met ei* kehouten inrichting. 1e verd.: overloop, 2 slaapk., badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e verd.: 2 slaapk. en overloop waarop de gas gestookte c.v.-kombi-ketel en wasm.-aansl. De woning is geïsoleerd en prima onderhou den. «au; ««au men eerder in duurdere auto’s zou ver wachten. In het interieur: komfortabele kuipstoe- len, sportstuur, toerenteller, etc. Volop ruimte voor het hele gezin én veel baga ge. Gemakkelijk toegankelijk door zijn vier portieren en wijd openslaande ach terklep waarbij de achterbankleuning gescheiden neerklapbaar is. Voor automobielbedrijf Donker zijn er zeven goede redenen te bedenken om een Honda Integra te kopen. Dit zijn die koopmotieven: Familie 1 wil graag een ruime vierdeurs mèt kofferbak. Veel vakantiebagage en drie kinderen op de achterbank. Zij kie zen de Integra om z’n ruimte. Familie 2 bestaat uit een werkende man Deze koper kiest de Integra om zijn veelzijdigheid. Familie 4 stelt nogal wat eisen. Cara vantrekker, komfortabel op lange rei zen, soepele motor met voldoende ver mogen. Zij kiezen de Integra als familie èn vakantieauto om z’n vermogen. Koper 5 is een vertegenwoordiger. Zijn auto moet representatief zijn, veel ruimte bieden, handelbaar èn eko- nomisch zijn. De status van de zaak wordt immers afgelezen aan het image van de auto. Om die status kiest hij voor de Integra. En dan ook koper 6, het type van de se cure ambtenaar, trouw lezer van de Consumentengids en lid van allerlei or ganisaties die hem als consument hope- 280.000,- k.k. Vrijstaand woonhuis met zomerhuis, gele gen direkt langs de Gouwe, nabij het ruilver- kavelingsgebied Sierteeltgebied. Thans in deling landhuis: Beg.grond: entreê, woonka mer, keuken, opkamer, kelder, toilet/douche. Verd.: 3 slaapk. Ind. zomerhuis: hal, toilet, woonkamer, keuken, schuren. Verd.: 2 slaapk. Interessant objekt voor iemand die landelijk wil wonen en het naar iegen idee wil renoveren. WADDINXVEEN - De deze maand precies een jaar aan de Jan Dorrekens- kade-Oost gevestigde Honda-dealer Donker presenteert zich vandaag op de advertentiepagina van het winkelcen trum Brug in Waddinxveen. Van deze winkelierscombinatie is H. Donker (31), die met succes zijn garagebedrijf met showroom en werkplaats exploi teert, enthousiast lid. Automobielbedrijf Donker heeft zo juist een driedaagse autoshow achter de rug met daarin als blikvanger de Honda Integra. Een sportief ogende, ruime fa- milie-sedan. Zijn aërodynamische vormgeving en zijn moderne lichtmeta len 12-kleppen ’’cross-flow” motor ge ven hem een souplesse en vermogen die tKUtcCje.' 90.000,- k.k. Dorpstraat v.a. 175.750,- v.o.n. Een mooi gelegen beganegrond apparte- Premie-B-woningen metG.I.W.-certificaat. 2 ment in het centrum, direct nabij winkels, openbaar vervoer en de weekmarkt. Een mooie ruime tuin op het zuiden met stenen port Ind.: hal, toilet, meterkast, woonkamer berging. Ind. hal, woonkamer, 2 slaapk., be- met open keuken. 1e verd.: 3 royale slaapka- tegelde douchecel en toilet. De woning is verwarmd d.m.v. gaskachels. en vrouw, die voorlopig nog niet aan kinderen denken. Ze zeilen en slepen dan ook veel spullen met zich mee. Ei genlijk zoeken ze een auto die in een wip in een combi kan worden omge toverd. Aan Accord? De Aerodeck ligt net buiten hun financiële mogelijkhe den. Zij kiezen de Integra voor zijn vormgeving want dat is niet alleen die ruime auto met kombinatiemogelijkhe- den die ze zoeken, hij heeft ook die ech te onvervalste Hondalijnen. Familie 3 zoekt een ”directie-auto” voor een klein bedrijf. Representatief en met veel bagagemogelijkheden om pakjes e.d. in weg te brengen. Van di- rectie-auto naar combicar dus. De top snelheid van 170 km/u is ook nooit weg. Oranjelaan 2 - 2741 ER WADDINXVEEN Tel 01828-13340/19940 HONDAINTEGRA lix van dienst kunnen zijn. Hij is ook no een vrijetijds-statisticus en een zui- nigrekehaar. Wel, hij kiest de Integra vod zijn totale economie. Kopr 7 tenslotte is een sportieveling. Hij jan alles vertellen over bovenlig gend nokkenassen, de voordelen van meerleps motoren en heeft uitgere kend lat een vermogen van 85 PK bij een waengewicht van 930 kg bijzonder gunstigs. Kortom koper 7 valt voor de Integra>m zijn sportiviteit. .Nesse 2. 2741 ES Waddinxveen. O1828-121O2< 1 Op Nederlandse leest gemaakt voor de specifieke kenmerken van de Nederlandse voet 2. In diverse wijdte maten Uitsluitend topkwaliteits leder Speciale natuurkurk onder de binnenzool 5 Hoogwaardig, modieus Nederlands kwaliteits- product Beethovenlaan 32 136.000,-k.k. keuken (uitgebr. keukeninrichting), bijkeu ken met toilet, berging, tuin op zuidwesten. Brugweg 67 146.000,-k.k. 1everd.:2slaapk.,grotedouchecelmetdou- Halfvrijstaand woonhuis met fraaie ligging, chehoek, wastafel, toilet, wasmach.-aansl. Landelijk blijvend vrij uitzicht, met tuin op 2e verd.: overloop met gasgest. c.v.-ketel en zuid. De woning is goed gerenoveerd en ver- gezellige goed geïsoleerde zolderkamer, bouwd. Ind.: entree, woonkamer, ruime keu- Bijz.: goed geïsol., dus lage stookk., div. ken, kelderkast en bijkeuken. 1e verd.: 3 verbeteringen o.a. voorzetglas, 2estookpl.in royale slaapk., fraai ingerichte badkamer woonk. Waddinxveen urn HAARSTYLIST Ow. Zuidkade 16-17 Telefoon (01828) 12306 Groénsvoorde 18 Telefoon (01828) 12522 Linnaeusweg 104, Boskoop ïasm

Weekblad voor Waddinxveen | 1986 | | pagina 18