HOCKEYSTERS W addinxveen-tennis Badminton tournooi reparatie. mager bezet krijgt slag nu te pakken Be Fair-tennis KAMPIOEN? WSE-jeugd naar München Schade aan uw auto vereist deskundige maakt tussenbalans op y-j Concours- Acht van negen zondagteams winnen WEEKBLAD-SPORT EN RECREATIE Vanavond nachtrit Gouwe Rijders hippique Reigersburgh Verlies Korbis W'ADDINXVEEN - Het is voorlopig nog elke week hetzelfde: Korbis verlies. De Waddinxveense korfbalclub verloor nu met 3-5 van Poortugaal. Alleen in het begin van de wedstrijd was het een aardig duel om te zien. WSE speelt gelijk tegenVFC: 2-2 wWliï i 'i Waddinxveen-zondag Junioren Jeugd Jonge spelers Senioren A2-kampioen Be Fair GLASBEEK 1 Autoschade reparatiebedrijf Noordkade 24 FOCWA, kenmerk voor vakwerk WADDINXVEEN - Zaterdagtweedeklaser Be Fair staat met één been weer in de derde klasse van de KNVB. Het 0-2 verlies tegen Sportlust heeft daar voor gezorgd. De Waddinx veners zijn voor de klasse waarin ze nu spelen zo goed als ver loren. OKI Komende zondag open concours-hippique voor spring- en dressuurruiters bij manege Reigersburgh. f $F0CWA werden lamgeslagen blijft een vraag, maar zo gezien is een kampioenschap voor dit team geen onmogelijkheid. ken te zijn. Zo zijn er teams die rechtstreeks op het kampioenschap lijken af te stevenen. Er zijn er echter ook bij die de rode lan taarn steeds steveiger in handen krij gen. Er kan nog veel gebeuren en specu laties zijn nu nog niet op hun plaats. Vrijdag. Uitstapje naar Garmisch-Par- tenkirchen in de Beierse Alpen. Zater dag. Voetbalprogramma bij SV.Gar- tenstadt Trudering. In de middag keu zeprogramma (Bavaria Filmstudio’s, Deutsches Museum - grootste museum ter wereld op het gebied van techniek - Müncher Biergarten). Zondag. Terug rit en slotdiner. De overnachtingen vinden steeds er gens anders plaats. Er wordt gelogeerd in twee jeugdherbergen, een hotel en een sportcentrum. De maaltijden geniet men in verschillende restaurants. WADDINXVEEN - Vanavond - aan de vooravond van Hemel vaartsdag - houdt de Waddinxveen- se autoclub De Gouwe Rijders een nachtelijke oriëntatierit. Voor deze puzzelrit kan men zich vanaf half negen laten inschrijven in de kantine van de veiling aan de Bredeweg. De start is tussen negen en tien uur ’s avonds. De Gouwe Rijders hielden op Ko ninginnedag hun traditionele Ko- ninginnerit met eveneens als start en aankomstpunt het veilingge bouw. Zelfs de kleinste botsing kan vitale delen van uw auto beschadigen, wij kunnen deze opsporen en repareren Met een veilige auto neemt u daarna weer aan het verkeer deel. FOCWA kenmerk voor vakwerk. 2741 EV Waddinxveen Tel. 01828-12588 dubbel: A. van Beek-V. Furth; ge mengd dubbel: M. van Dijk-R. Burger- jan. D Klasse: winnaars herenenkel: J. Leij- ting; damesenkel: M. Middendorp; he rendubbel: J. Noija-R. Heetman; da- mesdubbel: M. Middendorp-I. v.d. Leede; gemengd dubbel: I. v.d. Leede- R. Madari. Zondag werd tevens het eerste jeugdte- am van Florida kampioen en wel onge slagen. Het team, bestaande uit Astrid en Daniel Hartwijk, Marco Overes, Martine Winkel en Raoul Steenbergen leverde hiermede een uitstekende pres tatie temeer daar zij boven hun leef tijdsgroep in de competitie meespeel den. Na afloop van het open tournooi wer den zij dan ook op gepaste wijze door het jeugdbestuur van Florida, bij mon de van Ineke v.d. Knaap, in het zonne tje gezet. De zaterdagsenioren noteerden 7 ge wonnen van 10 gespeelde wedstrijden. Alle drie de gemengde teams konden, thuis spelend, de gasten overtroeven (resp. 4-1, 5-0, 3-2). Voor de eerste twee herenteams kwam (eindelijk) een overwinning (voor beide 3-2). Het werd tijd - het begon er somber uit te zien. Team 15 en 16 vechten in een te hoge klasse bij voorbaat een verloren strijd. Maar ze blijven moedig strijden (beide 1-4). Team 17 heeft na 7 uur op de baan het moede hoofd moeten buigen voor Unilever7 (met2-3). Zij scherpen reeds het mes voor de return. Dan tenslotte de veteranen teams 18 en 19. Uit-spelend won team 18 met 4-1. (Het ging wat moeizaam met veel drie setters). Thuis zette een zeer goed spe lend team 19 een achterstand van 1-2, woekerend met het spaarzame tennista lent in dit team, in een 3-2 overwinning om. Een dubbel compliment waard, ge zien de'kracht (Dl spelers) van de te genstanders. Het ontbreekt dit team in ieder geval niet aan ’’vechtlust” en in zet. WADDINXVEEN - Komende zondag houdt de rijvereniging De Reigersburgh een open concours- hippique voor spring- en dressuur ruiters op haar manege aan de Pias weg 35a in Waddinxveen. De verwachting is dat de deelname aan dit concours groot zal zijn om dat er voor bijna alle categoriën kan worden ingeschreven. Er wor den op de diverse buitenterreinen van de manege tegelijkertijd wed strijden verreden zodat er voor de paardensportliefhebbers genoeg te zien zal zijn. De wedstrijden beginnen om 9.00 uur en zullen de hele dag duren. De toegang voor dit spring- en dres- suurconcours is gratis. WADDINXVEEN - Zaterdag en zondag is in de sporthal ”de Sniep” het jaarlijkse open badmintontournooi van Florida gehouden. Het aantal deelnemers viel dit jaar wat tegen doordat er andere tournooien in de streek werden gehouden, maar over het kwalitatieve niveau valt er echter niets te klagen. Vooral in de D en C-klasse waren er di verse prominenten uit het district aan wezig. De B-klasse was wat mager bezet en kende de tweede dag ook nog helaas wat uitvallers. In deze klasse kon een prima resultaat van Florida-lid Liesbeth van Bergeijk worden genoteerd door haar tweede plaats in de dames-enkel. In de C-klasse onderscheidde José de Wit en Bart Moors zich via een tweede plaats in het gemengd dubbelspel. De hoofdprijzen werden veroverd door clubs van buiten de plaats, wat de B.C.Delft de verenigingswisselbeker opleverde, beschikbaar gesteld door Bar Sporthal de Sniep. De volledige uitslagen: B klasse: finale herenenkel: P. Slits-E. Bavelaar 15-13 15-4; damesenkel: I- Flipse-L. van Ber geijk 11-6 11-8; herendubbei: le. P. Slits-E.Bavelaar, 2e. J. van Ham-J. La- maison; gemengd dubbel: le. I. Flipse- E. Bavelaar, 2e. H. Schwiebbe-J. van Ham. C Klasse: winnaars herenenkel: J. v.d. Klink; damesenkel: K. van Pel; heren- Het venijn zat in de staart bij de wed strijd VFC-WSE in Vlaardingen. Im mers, drie van de vier doelpunten vielen in de laatste vijf minuten en dat maakt het voetbal nou juist aantrekkelijk. Toch had WSE meer verdiend want in de eerste helft hadden de Waddinxve- ners voortdurend een overwicht. Tweemaal had Marcel Jaspers de kans op de openingstreffer, toen hij diep werd aangespeeld maar VFC-keeper Piet van Hoeven stak in grote vorm en wist de schoten deskundig te stoppen. Ook de actieve Jan Verbakel liep ver schillende keren langs de lijn naar voren maar zijn voorzetten werden niet afge rond. VFC-er Harrie Schuiten schoot vlak voor de rust nog knalhard tegen de paal maar dat was ook het enige wapen feit van de Vlaardingers. De tweede helft bood meer. VFC begon agressiever te voetballen waartegen over WSE alleen ”brei-voetbal” kon stellenDat werd na een kwartier spelen afgestraft door een schitterende aanval van VFC, gehonoreerd met een gave treffer van Bram Dekker. Hierna werd WSE wakker en men begon grote druk op het VFC-doel uit te oefenen. Er volgden vele scrimmages voor het Vlaardingse doel en een doelpunt hing in de lucht. Het duurde nog tot de laatste vijf minu ten maar toen regende het ook doelpun ten. Eerst schoot Rob Verbakel door een woud van benen in de uiterste hoek Reeds in een vorig verslag werd zijde lings geschreven over het regionaal woensdag-middag competitie tennis. Hieraan doen zeer jonge spelers (10-12 jaar) mee, die op deze wijze wedstrijd- ervaring kunnen opdoen. Eensdeels kan men zich afvragen of het nu wel zo goed is om heel jonge kinderen compe- titie-druk te laten ondergaan. Het kan ontaarden in ’’spelen om te winnen” en niet ”om het spel”. Een goede begelei ding van de juiste senioren moet borg staan om dit te voorkomen. Aan de an dere kant is het juist bij een sport als tennis met zijn bij uitstek individualis tisch karakter, goed om al heel jong in team-verband te leren spelen. Daarom wordt door de KNLTB (dis trict Rotterdam) dit z.g. minitennis ge houden. Er worden 6 partijen van 1/2 uur elk gespeeld en de game-stand be paalt de uitslag. Per gewonnen partij krijgt men 2 wedstrijd-punten. Men kan dus 12 punten verdelen. Op woensdag 23 april startte het mini- tennis. De 4 teams van TV.Waddinx veen, die hieraan deelnemen worden door ervaren senioren begeleid. De uit slagen van deze eerste wedstrijden ga ven tweemaal winst en tweemaal ver- Be Fair heeft de strohalm tot redding van het 2e klasserschap zaterdag tegen Sportlust niet gepakt en is nu praktisch gedegradeerd. Toch was de start hoop vol. Men kwam sterk uit de startblok ken en creëerde binnen tien minuten een Het ’’verhaal apart” van team 6 bleek in een vorig verslag door een technische vergissing nauwelijks iets aparts te be vatten. Zij winnen regelmatig, dat wel, nu weer met 5-3 tegen Gravellers 5. Maar dat zij hun wedstrijd commentaar in verzen proberen te geven, die boven dien een gebrekkig ritme en rijm verto nen, hoeft niet. Gewoon doortennissen, dat doen ze goed; recht toe, recht aan naar een kampioenschap en een promo tie. Team 7 boekte nu ook weer zijn derde overwinning. Het zeer jonge team met R. van Duyn, F. Wekking, J. Kool, J. de la Croix en E. Derks pakte deze keer Nieuwesloot 2 in met 5-3. Ook zij koer sen op deze wijze recht op een kampi oenschap af. Het le zondag heren team (4e kl) won met 5-1 van Oegstgeest 1. M. Uitten- broek, W. Kleist, H. Eterman en R. v.d. Pol hebben nu 2 x winst en eenmaal gelijkspel genoteerd. Het 2e zondag heren team (5e kl) heeft na zijn eerste wedstrijd (met 0-6 verlo ren) er nu ’’iets aan gedaan”. Het vijftal A. Verwater, T. Schouten, L. Schou ten, M. Stelling en H. Hoogendoorn draait steeds beter. Vorige week 4-2 en nu weer 5-1 winst. Zeker de dubbel van Luuk Schouten en Martin Stelling was het bekijken meer dan waard. Leuke partij, die in drie sets, onverdiend werd gewonnen door de Waddinxveners. Een geslaagde zondag voor Waddinx- veen-tennis met 8 van de 9 teams die winst boekten. WADDINXVEEN - Zaterdag heeft het merendeel van de competitiete- ams van Be Fair-tennis de helft van de nu aan de gang zijn de competitie afgerond. Dit jaar nemen maar liefst 35 teams deel. Acht van deze teams zijn jeugdteams met spelers tot en met de leeftijd van 17 jaar. Daarnaast spelen in de senioren competitie 8 damesteams, 4 mixed-te ams, 1 jonge herenteam, 13 herenteams en 1 veteranenteam. Gespeeld wordt in bijna alle klassen van de zaterdagcom- petitie. Het zondagelftai van Waddinxveen heeft met 4-4 gelijkgespeeld tegen Ber gambacht. Er werd gestart met goed voetbal, maar de Waddinxveners had den het betere van het spel, zodat ze de rust inging met een 4-2-voorsprong. Hoewel iedereen dacht dat Waddinx veen met de eer zou gaan strijken, liep dat in de tweede helft duidelijk anders. In één minuut trok Bergambacht de stand gelijk. Waddinxveen-zaterdag won met 1-6 van Zwammerdam 3. Het zaterdag-jeugdtennis leverde voor team 20 de derde overwinning (deze keer met 5-0). Men waant zich bijna kampioen; maar pas op: er zijn nog 3 wedstrijden te spelen. Team 21 heeft zijn eerste winst te pakken: 4-1 tegen IJsselpark. Barry Driessens, Agnes v. Veen, Maarten van Leeuwen, Sandra Keyser, Jorrien Kapaan en Niels Cle ment hebben goed gespeeld. Team 22 verloor na 2x een 5-0 overwinning met 2-3 van Ouderkerk. Team 23 won met 3- 2 van Bergvliet. De derde overwinning in suksessie voor Niek Oostendorp, Bernadette Waser, Edo-Jan van Jeve- ren, Carola Taal, Sabrina Duyvesteijn en Kim Emnes. Team 24 won ook voor de derde maal (4-1 tegen Yellow Smash). De tweede helft zag er beter uit. Naast een schot op de paal en een paar geforceerde strafcomers was Dames I echter nauwelijks gevaarlijk. De zeer gespannen coach Peter van Rooij stuurde de laatste minuten Eveline Ruiter nog naar voren maar ook dat mocht niet baten. WADDINXVEEN Het eerste damesteam van de hockeyclub Waddinxveen kan zondag kampioen worden. Deze laatste thuis wedstrijd zal dan wel ge Waddinxveensen beschikki De hockeydames hadden vorige week al kampioen kunnen worden. Er werd verloren bij HDS met 1-0 zodat beide teams nu in punten gelijk staan. Woensdag werd gestart met een verdedigende opstelling waarin Eveline Ruiter, normaal in de voor hoede spelend, laatste stond. Direct na de afslag soleerde Pauline Chris- stoffels tot in de cirkel van HDS. HDS werd hierdoor wakker geschud en nam de aanval over. Een hoge push uit een strafcorner van HDS ging over (invallend) keepster Anne- lies Veenemans heen maar werd keu rig door Karin Faassen uit het doel gehouden. Niet lang daarna kwam WADDINXVEEN - Vandaag (woens dag) om half zes ’s middags vertrekken drie A-elftallen van de voetbalvereni ging WSE naar de Beierse hoofdstad München. Jaarlijks organiseert deze Waddinxveense vereniging voor alle A- junioren (16-18 jarigen) een attractieve buitenlandse trip. Na Londen, Abenra (Denemarken), Berlijn, Brussel en Pa rijs, heeft men deze keer de Beierse lies. Het eerste team. Ingrid Boere. Astrid Keyser, Didi Olde Bijvank en Susan Driessens o.l.v. mevr. Keyser moest met 3-9 de winst aan Bergvliet la ten. Het tweede, Jeroen ter Meer, San der de Bakker. Marten Huisman, Je roen Derks, Martijn Goedhardt o.l.v. mevr. v.d. Pol won met 8-4 van Be Fair. Het derde team, Kees Hoogendoorn, Serge Rijken Meines, Willem Bloem, Michael Westerink o.l.v. mevr. v.d. Berg had geen moeite met Bergvliet 5 en won alles (12-0); terwijl het vierde, Marianne Brussel, Renate Westerink. Edmund Cheung, Jordi Warmenhoven o.l.v. mevr. Verheul tegen Tiod met 2- 10 moest buigen. Op woensdag 7 mei is de tweede wedstrijd. De tweede wedstrijddag van de dames competitie was 29 april. Dames 1 ver loor helaas weer (nu met 2-3) waarbij een driesetter beslissend werd. Dames 2 boekte een 3-2 winst tegen Ter Steeghe. Dames 3 had geen moeite met Unilever 8 (5-0 winst), maar dames 4 moest net als bij dames 1 een beslissende drieset ter uit handen geven (2-3 verlies). Da mes 5 en 6 konden beide helaas niet thuiskomen met winst (resp. 1-4en 0-5). Alleen dames 7 had wederom winst (3- 2) tegen Zevensprong. de gelijkmaker en nog in dezelfde mi nuut rommelde Kees Mourits op de zijn bekende manier door het hele VFC- strafschopgebied heen om WSE op voorsprong te zetten. Maar nog was de koek niet op want een minuut later moest Ton Kling de bal uit het net vis sen. Een voorzet van Schuiten stuitte af op een WSE-verdediger zo het doel in waarbij de puntendeling een feit was. Zaterdag heeft het A2-elftal van WSE de kampioenstitel in de wacht gesleept. Door een 2-1 overwinning van WSE en een 3-1 nederlaag van de nummer twee op de ranglijst, het Woerdense VEP, werd het kampioenschap voor de Wad dinxveners een feit. Met nog twee wed strijden voor de boeg is WSE onbereik baar geworden voor de concurrentie. De WSE-jongens haalden 31 punten uit 18 wedstrijden, scoorden zelf 102 maal en moesten 31 tegentreffers incasseren. In de A-jeugd is WSE dit seizoen overi gens toch sterk voor de dag gekomen. Het A 1-team, vorig jaar naar de hoofd groep gepromoveerd, draaide lange tijd mee in de kop maar zakte na enkele ma tige prestaties terug naar de subtop. A 3 is daarentegen nog volop gewikkeld in de strijd om het kampioenschap. Haa strecht heeft de beste uitgangspositie voor een gooi naar de titel en Soccer Boys (Bleiswijk) maakt een goede kans maar WSE kan als outsider niet uitge vlakt worden. Onder de overige juniorenelftallen van WSE bevinden zich verder geen titel kandidaten. B 2 heeft weliswaar een plaatsje in de subtop verworven maar veel meer zit er niet meer in voor dit te am. B 1 en B 3 deden het minder goed dit seizoen. Deze teams staan respectie velijk zevende en achtste in hun compe titie. C 1 en C 2 kunnen terugzien op een goed voetbaljaar. De slotfase heeft wei nig meer in petto voor deze jongens, maar twee derde plaatsen in de C-regi- onen, dat is niet onverdienstelijk. De meisjes-junioren van de club uit de Oranjewijk draaien ook dit seizoen weer prima mee en moeten ook dit sei zoen weer alleen in de meisjes van Donk hun meerdere erkennen. Drie wedstrijden zijn inmiddels ge speeld met uitzondering van de dames teams die bij het schrijven van deze ko pij nog maar de punten van de twee wedstrijden kunnen tellen. Op basis van deze resultaten, welke later worden weergegeven is in kort al wel een globa le tussenstand aan te geven. Het totaalbeeld van de 35 teams is sterk wisselend. Over het algemeen echter niet onbevredigend. Zeker als hierbij bedacht wordt dat door de vele promo ties van vorig jaar veel teams in een ho gere klasse uitkomen. We gaan er dan ook bij een aantal teams vanuit dat er sprake is van enige gewenning dan wel dat dit aan het eind van de rit zo zal blij- Ook voor de Be Fair-junioren is de kop van de tennis-competitie eraf. Het weer was goed, dus kon er drie zaterdagoch tenden lekker getennist worden. De re sultaten na twee wedstrijden mogen niet slecht genoemd worden. Vooral het team Be Fair 22, dat voor ’t eerst in de Be Fair geschiedenis, hoofdklasse B speelt, doet ’t uitstekend. De drie teams van de mini-competitie (woensdagmiddag) hebben pas 1 x ge speeld. Eén team heeft alles gewonnen, de andere twee teams moeten er nog even inkomen. Deze twee teams be staan uit kinderen t/m 12 jaar, die voor ’t eerst deelnemen aan de competitie. Welnu dat kregen ze: op de inhaaldag 30 april zowel als op 4 mei werd op het park ”de Woerd" aan de Alb. Thijm- laan onder een stralende zon gespeeld. Opvallend gering waren de belangstel lenden in aantal. Hoewel het park toch beschikt over een ruim terras met een goed uitzicht op de banen waren er wei nig kijkers. Maar die er waren konden dan. ook, onder genot van een koele dronk, getuige zijn van menig goede partij met een vaak zeer verrassend ver loop. Nu de competitie zowat halverwege is kan er al wat ’’voorspeld” worden en een voorzichtige prognose gemaakt. Het le zondagteam (gemengd 2e kl) met Ron Groot als aanvoerder en vaste 2e he#r R. Lingeman. maar met veel in vallers bij de dames (o.a. Sandra v.d. Sm Sn en Yvonne Ivens) heeft het niet gemakkelijk. Een eerste ontmoeting (tégen Victoria 4) werd een 2-6 neder laag. De tussenstand van de tweede (afgebro ken) wedstrijddag belooft een betere uitslag: 4-0 moet toch op 8 mei (de in haaldag) in een riante winst kunnen worden omgezet. Team 2 (eveneens 2e kl.gem) maakte het na een op 4-0 afge broken partij af met 7-1 winst. Hierbij kon vooral invalster Saskia Elberse de schouderklop van aanvoerder Frank v.d. Berg en de rest van het team, be staande uit Erik Haafs, Ab Koppenaal, M.Y. Boere, Y. Boekhoudt, tevreden in ontvangst nemen. De afgebroken wedstrijd van 27 april staat op 3-2 en moet 8 mei winst worden om de verloren wedstrijd van 4 mei (2- 6) te compenseren. Overigens kwamen de 2 gewonnen partijen grotendeels van het racket van (invalster) Yvonne Ivens (alweer) die zich in elk team wel thuis schijnt te voelen. Verder blijkt uit het commentaar van dit team, dat ’’flitsen de" kleding geen beter spel garandeert: een feit dat bewezen werd door een van de tegenstanders die op 4 mei "flitsend” spel leverde in kleding die qua kleur, maat én model minstens opmerkelijk genoemd kon worden. Waddinxveen 3 (4e kl.gem) maakte de eerste wedstrijd (verloren met 2-6) ruimschoots goed door op 4 mei Aeolus Oledo 4 in te maken met 7-1. Zij staan in de afbegroken partij 2-1 vóór dus dit kan ook gunstig aflopen. Frans Hoeke, Willem Frederiks, Saskia Elberse zullen zich onder leiding van Sandra v.d. Sman wel handhaven. Team 4 (4e kl.gem) heeft tenslotte na tweemaal verlies een overwinning (van 5-3 op Tiod) kunnen boeken. Handha ving zal niet eenvoudig zijn voor A. Laansma. E. Lodder. L. v.d. Pligt, M. v.d. Weegen en Y. Boekhoudt maar moet tot de mogelijkheden behoren. In de 5e kl. gem. doet het 5e team het prima. M. Luiten. M. Sanders, M. El berse.' C. Sanders. R. van Doorn, G. Kokhebben tot nu toe voor twee dikke triomfen (8-0. 8-0) en eenmaal gelijk spel gezorgd. Of de tegenstanders bij voorbaat door bekende achternamen wel Peter Loef, René v.d. Wilk als Ruud Willemstein faalden om hun ploeg op voorsprong te brengen. Sportlust deed het in de eerste periode rustig aan en liet Be Fair uitrazen. Na een half uur spelen reageerde de Be Fair-verdediging volkomen apathisch wat Sportlust goed benutte en 0-1 scoor de. Vijf minuten later hield een flitsen de reactie van Marcel Straver de schade voor Be Fair nog enigszins beperkt zo dat de rust met 0-1 inging. Na rust kwam Marco Bakker ter ver sterking van de voorhoede voor Erik Verkerk in de ploeg. Een vliegend schot van Erny Dieckman ging hoog over maar de mooiste kans was voor René v.d. Wilk die door een splijtende pass van Erik Plaisier een vrij veld voor zich had. Een te lang wachtende (faalangst?) René liet zich deze unieke kans simpel weg afnemen. Kort hierop verliet hij ge blesseerd het veld en kwam Michael Sip als vervanger binnen de lijnen. Deze gemiste kans van Be Fair was ei genlijk het einde van de wedstrijd. Be Fair miste de veerkracht en het elan om deze tegenvaller te overwinnen. Nadat Marcel Straver nog tweemaal z’n klasse had getoond en een kogel van Erny Dieckman met moeite was gestopt, kwam drie minuten voor het einde de drietal doelrijpe kansen. Maar zo- genadeslag en scoorde Sportlust het hoofdstad als reisdoel gekozen. Het reisprogramma ziet er globaal als volgt uit. Vandaag vertrek per touring car richting München. Overnachting in Dierdorf (omgeving Koblenz). Donder dag. Tweede deel busrit. Bezoek aan Dachau (concentratiekamp), BMW- museum en Olympiapark. Avond vrij in Schwabing, de uitgaanswijk van Mün chen. WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - W JL.' oóó Be Fair, dat het tweede team zag win nen met 0-1 van Lyra 2, terwijl ook het derde team met 3-0 zegevierde op Voor schoten 2, speelt komende zaterdag middag om half drie in het Warnaar- plantsoen de laatste thuiswedstrijd te gen Rozenburg. De Waddinxveners, die op Koninginnedag nog de revanche- wedstrijd van 16 jaar geleden tegen Spartlust uit Woerden speelden en deze met 0-6 wonnen, staan met 12 punten uit 21 wedstrijden op de laatste plaats. Spirit heeft één punt meer. WSE staat na het gelijke spel (2-2) te gen VFC in de derde klas op de derde plaats met 26 punten uit 21 wedstrijden. De Waddinxveners, die op Koninginne dag de inhaalwedstrijd tegen PFC uit Geervliet met 3-1 wonnen (doelpunten van Herman Segers, Pim Sluijs en Mar-' cel Jaspers) spelen komende zondag middag de laatste competitiewedstrijd om half drie tegen SMV uit Rotterdam. Be Fair-voetbal is bijna derde klasser tweede doelpunt. WSE gewonnen moeten worden van VCL. De .en al over een beter doelsaldo. HDS echter toch tot scoren. HDS bleef aanvallend spelen, al gaten trek kend kwam iedereen op de laatste man na, op waardoor het 4-mans middenveld van Waddinxveen in de verdediging gedrongen werd en de 2 Waddinxveense spitsen geisoleerd kwamen te staan. WADDINXVEEN - Gerechtigheid heerste de afgelopen week over ten nissend Waddinxveen. Na veel koude en regen kon men nu eens een zo mersport onder dito omstandigheden beoefenen. Vooral de zondag-te- ams van Waddinxveen-tennis hadden na 2 verregende ontmoetingen een beter lot verdiend.

Weekblad voor Waddinxveen | 1986 | | pagina 25