Programma Sportweek Schade aan uw auto vereist deskundige reparatie. Idee voor kinderopvang ’s middags bleek niet haalbaar Medische weekenddienst Gevonden voorwerpen BURGERLIJKE STAND Jubileum Activiteiten Triathlon Fietstocht Kabelkrant Waddinxveen 07.00-19.00 uur op Belg.-VI. 2 Eerste winnaar Gastouderproject Weekenddienst dierenarts: Weekblad voor Waddinxveen Opvang Huisvesting Ouderavonden Financieel reglement Sportontmoeting Sfocwd f i A DE KERKEN NODIGEN FOCWA, V GLASBEEK Autoschade reparatiebedrijf Noordkade 24 cenmerk voorvakwerk Peuterspeelzalen draaien uitstekend - I 1 A j Gehuwd: J.M. van Leeuwen en M.H. Hofstede; E. van de Vis en M.J. Trumpie. Ondertrouwd: T. Verduijn en M.J. van Dam; C. Verkade en C. van ’t Hoog; D.G. van der Veen en A. Lagrouw; M.M.J. Janssen en K. van Driel; J.W. van Klaveren en E.J. Kijkuit; J.M.G. Wilm- sen en P.J.M. Linders; R. van de Wijngaard en M.L. Beekhuizen; M.M.H.J. van Heiningen en M.M. Toetenel; C. van Marie en E.E.M. Mullemeister; C.A.M. Spruijten E.S. Sonneveld. Overleden: Trommel geb.: Stoppar, Erika, oud 55 jaar; van der Hijden, Wilhelmus Adrianus Samuel, oud 48 jaar; den Boef, Rudi ger, oud 40 jaar. BAPTISTENGEMEENTE ALPHEN AAN DEN RIJN Triomfatorkapel Molenwerfstraat: 10.00 uur ds. H.G. Koekkoek 18.30 uur ds. H.G. Koekkoek WOENSDAG 21 MEI Dames- en school voetbal, terrein Be Fair. 18.30 uur. DONDERDAG 22 MEI Bedrijfs- en straatvoetbal, terrein Be Fair, 18.30 uur. GEREFORMEERDE KERKEN Kruiskerk: 9.30 uur ds. P.S. Veldhuizen, Schoonhoven 17.00 uur ds. L.J. Koning-Polet, Gouda Ontmoetingskerk: 9.30 uur ds. W. A. v.d. Berg, Bodegraven 17.00 uur geen dienst REMONSTRANTSE GEMEENTE (in samenwerking mei de Vrijzinnig Hervormden) Tijdelijk Het Anker: 10.00 uur geen dienst Elke woensdagavond in Het Trefpunt: 19.45 uur bijbellezing door ds. D. Chr. Overduin van de Hervormd Gereformeerde Gemeente te Hilversum OUD-GEREFORMEERDE GEMEENTE IN NEDERLAND Kerkgebouw’ Mercuriusweg 29: Iedere zondag 10.00 en 18.30 uur leesdienst Woensdag 28 mei 15.00 uur ds. A.D. Muilwijk, Dordrecht CHR. AFGESCHEIDEN GEMEENTE Kerkgebouw Dorpstraat 3: 9.30 uur ds. N. van der Want 17.00 uur ds. N. van der Want ROOMS-KATHOLIEKE KERK St. Victorkerk: Zondag: 10.00 uur Donderdag: 19.00 uur Vrijdag: 19.00 uur Zaterdag: 17.00 uur (Inlichtingen: Rijkspolitie Waddinx veen) GEREFORMEERDE GEMEENTE BOSKOOP Kerkgebouw Mendelweg: 9.30 uur leesdienst 18.00 uur ds. leesdienst Ontmoetingskerk: Zondag: 11.45 uur Dinsdag: 08.45 uur Woensdag: 08.45 uur Zaterdag: 19.00 uur EVANGELISCHE GEMEENTE Openbare Leon van Gelderschool, Essengaarde: 15.00 uur samenkomst VOLLE EVANGELIE GEMEENTE ”SION” Tesselschadelaan 28: 10.00 uur Samenkomst Dinsdag 19.30 uur Bijbelstudie JEHOVAH'S GETUIGEN Koninkrijkzaal Burgemeester Trooststraat 4: 10.00 uur openbare toespraak 11.00 uur wachttorenbespreking ZATERDAG 24 MEI Schoolvoetbal, terrein Be Fair, 08.00 uur; Bedrijfs/straatvoetbal, terrein Be Fair, 17.30 uur. MAANDAG 26 MEI Bedrijfs/straatvoetbal, terrein Be Fair, 18.30 uur. Bingo 65+, Anne Frank-cen- trum. WOENSDAG 28 MEI Bedrijfs/straatvoetbal, terrein Be Fair, 18.30 uur. DINSDAG 27 MEI Damesvoetbal, terrein Be Fair, 18.30 uur. VRIJDAG 23 MEI Klaverjassen, kantine Be Fair, 20.30 uu[ 5,-/deeln.). Geboren: Dirk, z.v. D. Pols en T.M. Luijten; Stéphanie Anne Maria, d.v. E.A. Beers en Y.P. Steinmetz; Karel Eric, z.v. C. Bazen en J. Verhoef. WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - M/QENSDAG 21 MEI 1986 Bij de Sportweek Waddinxveen is de eerste winnaar bekend. Sinds vorige maand hebben de biljartverenigingen Sportvrienden (Café Sport), Onder Ons (Anne Frank-centrum) en Royal Inn (Café Royal Inn) ieder met twee teams gestreden om de Sportweekwisselbe- ker. In een sfeer van sportieve waardering voor eikaars prestaties is er gestreden. Uiteindelijk kwamen de teams van On der Ons als eerste uit de bus. De prijs uitreiking vond reeds plaats, door de voorzitter van het Sportweekcomité. In zijn slotwoord prees hij de sportieve wijze waarop op het groene laken als vrienden om de punten werd geknokt. Een bijzonder woord van dank kwam toe aan de heer Pins (Onder Ons) die voor een prima organisatie van het ge hele tournooi heeft zorggedragen. Aan gezien Onder Ons de wisselbeker nu driemaal achter elkaar heeft gewonnen kwam deze definitief in haar bezit. Het bestuur heeft in het voorjaar van 1985 besloten te onderzoeken of er de mogelijkheid bestond tot oprichting van een kinderdagverblijf over te gaan. Dat bleek echter niet het geval. Daarvoor in de plaats werden de mogelijkheden van een gastouderproject bezien. Dat bleek beter haalbaar. De peuterspeelzalen met hun eigen be stuur regelen de huishoudelijke zaken van direct belang voor de peuterspeel zaal zelf. Hierbij gaat het om aanschaf van materialen en opzetten van activi teiten. Zo zijn de speelzalen er ook het afgelopen jaar in geslaagd feesten te or ganiseren bij Sinterklaas en Kerst en zijn er uitstapjes georganiseerd. Een vast punt is ook de ouderavond, waarop de ouders inzicht wordt gegeven in het reilen en zeilen van hun peuter- Lopen: U start wederom door de zijin- gang en vervolgt het aangegeven par cours. Nu dient uw startnummer beves tigd te zijn aan de voorkant. Na het be ëindigen van het loopgedeelte kunt u zich omkleden en na 30 minuten uw beloning af halen. Fietsen: Na (eventueel) omkleden le vert u uw kledingzak af bij de tent aan de uitgang, haalt u uw fiets op (die daar door uzelf is geplaatst). U vertrekt êoor de zijingang van het zwembad linksaf en vervolgt dan het parcours zoals is aange geven. Uw startnummer moet laag ach ter op uw rug worden bevestigd. Na de finish wordt uw fiets aangenomen en kunt u zich in de tent omkleden in loop- tenue. Op zaterdag 31 mei is er een fietstocht waarvan de baten bestemd zijn voor de Hart- en Nierstichting. De tocht is 25 km en 40 km lang en gaat voorname lijk over fietspaden door een mooi stuk je natuur. Men kan starten tussen negen en tien uur en het officiële startschot wordt ge geven door de heer S. Pille, ere-voorzit- ter van de Hartstichting om negen uur bij het politiebureau aan de Mozart- laan. Men wordt verzocht om uiterlijk drie uur weer bij het politiebureau terug te zijn. Bij de start ontvangt men een route beschrijving en na de tocht een herinne- ringsvaantje. Het inschrijfgeld bedraagt ƒ3,- voor volwassenen en 2,- voor kinderen en 65+-ers. WADDINXVEEN - De 41e Sportweek Waddinxveen draait al op volle toeren. Met fiestochten en de eerste ronden van het bedrijfs-, straat- en damesvoetbal is dit jaarlijkse evenement in de afgelopen dagen van start gegaan. Het programma voor de komende week ziet er zo uit: In 1985 bestond de stichting 12 1/2 jaar. Twee leidsters waren 12 1/2 jaar in dienst van de stichting. De jubilea van de leisters werdefi in de kring van de ei gen speelzalen gevierd. Het stichtingsjubileum werd op 7 juni voor alle leidsters en bestuursleden en enkele ex-bestuursleden in De Boog ge vierd. Deze avond werd mede door de bijdragen van de peuterspeelzalen in de vorm van koortjes, gezelschapsspel met de peuterspeelzaal als leidraad en een bezoek van de Sint, een groot succes. Deze avond heeft er in belangrijke mate toe bijgedragen dat mensen elkaar be ter gingen leren kennen en heeft als zo danig naast verstrooiing ook verbete ring van de samenwerking gebracht. Er wordt ook weer een triathlon geor ganiseerd door de’ Waddinxveense Sportweekcommissie, de Waddinx veense Reddingsbrigade (W.R.B.) en sportclub ’’Antilope”. De gehele triath lon wordt gehouden op zaterdag 7 juni in en rond het zwembad aan de Sniep- weg. Vanaf 15.30 uur kan iedereen zich op vertoon van een volledig ingevulde startkaart melden aan de kassa van het binnenzwembad. De inschrijving daar voor is geopend. Het nummer op de startkaart is ook het startnummer en de groepsindeling. Nummers 1 t/m 50 is groep I met als starttijd 16.10 uur; nummers 51 t/m 100 is groep II met als starttijd 16.50 uur; nummers 101 t/m 150 is groep III met als starttijd 17.30 uur; nummers 201 t/m 250 is de gezinstriathlon starttijd 18.10 uur. Het zwemmen gebeurt uiteraard in het zwembad. U dient zich 10 minuten voor uw starttijd te melden bij het zwembad aan de zijde van de glijbaan. Bij inlever ing van uw startkaart ontvangt u uw zwemcap. Het nummer op de cap be paald de baanindeling, u zwemt met 6 a 7 personen per baan. U dient steeds rechts in de baan te zwemmen. Het aan tal gezwommen banen zal door de ba- nentellers worden bijgehouden. Na het voltooien van uw zwemafstand dient u uw cap in te leveren en ontvangt u uw startnummer (denk om spelden). STICHTING MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERLENING ZUIDPLAS Centraal buro Kerklaan 2 te Nieu- werkerk a/d IJssel, tel. 01803-4144. Buro maatschappelijk werk: Jan van Bijnenpad 1, 7e etage, Waddinxveen, telefoon 16044 of 16137. Spreekuren: elke werkdag van 9.00- 10.00 uur bereikbaar. Buro gezinsverzorging: Jan van Bijnenpad 1, Waddinxveen. Aanvragen bejaardenhulp: 6e etage, tel. 16044 of 16137 iedere dag tussen 8.30-9.30 uur. Aanvragen gezinsverzorging: 5e etage, tel. 16044 of 16137 iedere dag tussen 9.00-10.00 uur WIJKVERPLEGING Gebouw: Stationsstraat 12, tel. 12455. Spreekuur: dagelijks van 11.30-12.30 uur, voor spoedgevallen telefonisch bereikbaar: op werk dagen tussen 8.00 en 17.00 uur, tel.nr. 17377Buiten deze tijden en in het weekend bereikbaar via het Bleu- land Ziekenhuis, tel. 01820-19555. Zuigelingen- en kleuterbureau: vol gens afspraak en kraamcentrum: maandag van 14.00-14.30 uur. Uitle nen artikelen: dagelijks tijdens het spreekuur of maan-, dins-, donder- en vrijdag van 17.30-18.00 uur. WADDINXVEEN - De Stichting Behartiging Belangen Waddinx veense Peuterspeelzalen heeft weer te maken met een groeiend aantal kinderen. Waddinxveen telt na de inkrimping weer vier peuter speelzalen en er werden nieuwe ac tiviteiten ontwikkeld, zoals het gas touderproject, dat beoogt ouders die hun kind bij anderen willen on derbrengen in contact te brengen met gastouders. Dit alles blijkt uit het pasverschenen jaarverslag 1984-1985 van de Waddinxveense stichting. J. Slager, Kerkweg-Oost 220, tel. 12737 (bij afwezigheid dierenarts Y.M. Klaare, Turfmarkt 94, Gouda, tel. 01820-18995 of dierenarts F.H.E. Edens, Bunchestraat 60, Reeuwijk, tel. 01829-4028). ZONDAG 25 MEI 1986 Arts: C.N. Vreeken, Weidezoom 50, tel. 12979 Apotheek: D.C. van Doorn, Prins Bernhardlaan 3-5, tel. 14162 In mei werden de bevindingen op schrift gesteld en aan de gemeente voorgelegd. Daarbij werd een verzoek gedaan voor een subsidie tijdens een éxperimentele periode van 6 maanden. De reacties van de gemeente waren erg positief. Uit eindelijk besloot de gemeenteraad voor de duur van één jaar subsidie beschik baar te stellen. Een werkgroep binnen de stichting heeft het gastouderproject, dat beoogt ouders die hun kind bij anderen willen onderbrengen, in contact te brengen met gastouders, verder uitgewerkt. In december heeft de selectie van een me dewerkster plaatsgevonden. Uit 14 sol licitanten werd drs. Vronie van Manen gekozen. In februari 1986 is het project daadwerkelijk van start gegaan. ZONDAG 25 MEI 1986 NEDERLANDS HERVORMDE KERK Brugkerk 9.30 uur ds. E.F. Vergunst, Zoetermeer 14.30 uur ds. L. Roetman De Hoeksteen: 9.30 uur ds. L.D. Burger, Waddinxveen 18.30 uur geen dienst Bethelkerk: 9.30 uur ds. J. Boer, Benthuizen 17.00 uur ds. J. Muller, Sluipwijk Immanuëlkerk: 9.30 uur ds. Th.H.G. Hulst 19.00 uur ds. J.W. de Jong, Zoetermeer Uitgeverij: VET A B.V. Direktie: F. van Kempen Redactie: B.J. Woudenberg Redactie-adres: Peuleyen 144, 2742 EN Waddinxveen Telefoon: 01828-15594 Advertentie-afdeling: Oranjelaan 9, 2741 EP Waddinxveen Postbus 116, 2740 AC Waddinxveen Telefoon: 01828-14788 Klachten bezorging: Sweelinckhof 31, 2742 CB Waddinxveen Telefoon: 01828-18950 Klachten over de bezorging vóór donderdag 18.00 uur melden. Abonnementsprijs: Postabonnement 30,65 per halfjaar. Advertentie-tarieven: Losse mm-prijs 0,44 (exclusief BTW); contract-tarieven en tekst-advertenties op aanvraag. GER. KERK (VRIJGEMAAKT) GOUDA Kerkgeb.: Lekkenburg 148, Gouda 9.30 en 16.30 uur leesdienst ds. J. v.d. Haar Het aantal kinderen dat vorig jaar voor plaatsing in aanmerking wilde komen is sterk toegenomen. Stonden er in janu ari 50 kinderen op de wachtlijst (32 plaatsbaar en 18 niet plaatsbaar), medio december was dat aantal opgelopen tot 119 kinderen (74 plaatsbaar, 45 niet plaatsbaar). Een kind is plaatsbaar als het 2,5 jaar oud is. Voor het bestuur is dit aanleiding ge weest te bezien op welke manier het aantal plaatsen op de peuterspeelzalen kon worden uitgebreid. Dat bleek te meer noodzakelijk omdat de indruk be stond, dat veel ouders hun kind niet voor de peuterspeelzaal opgaven omdat men ervan uitging, dat er toch geen plaats was. In de zomermaanden is met het bestuur van peuterspeelzaal Ketelbinkie over leg gevoerd over de mogelijkheid om 's middags de peuterspeelzaal te openen. Uiteindelijk is dit idee niet doorgegaan omdat De Paddestoel niet beschikbaar bleek en van de kant van de gemeente een ander voorstel werd gedaan. Bij het opstellen van de gemeentebe groting 1986 had men voor de stichting een bedrag van f. 7.000,- gereserveerd voor een vierde peuterspeelzaal. Ook voor de locatie had men een suggestie: de kantine van voetbalvereniging Wad dinxveen aan de Sniepweg, waar tot 1 november een kleuterschool was ge huisvest. In december heeft het bestuur het be sluit genomen een vierde peuterspeel zaal te openen onder voorwaarde dat voldoende geld beschikbaar zou zijn. Met de voetbalvereniging Waddinx veen kwam men tot overeenstemming waarna de peuterspeelzaal onder de naam Hummelhonk op 1 februari 1986 van start ging. Het jaar 1985 is voor de peuterspeelza len in veel opzichten een goed jaar ge weest. Was er in voorgaande jaren een tendens tot een teruglopend kinderaan tal en moest het besluit worden geno men in 1984 in te krimpen; vorig jaar steeg het aantal kinderen op de wacht lijst snel en konden voorbreidingen worden getroffen voor de oprichting van een nieuwe peuterspeelzaal. Ook inhoudelijk verbetert de stichting haar aanbod voor de opvang van kinde ren. De leidsters konden ook dit jaar re gelmatig gebruik maken van begelei dingsmogelijkheden en hebben energie gestoken in de eigen deskundigheidsbe vordering. Daarnaast heeft de stichting zelf ook nieuwe initiatieven ontwik keld, waarvan het gastouderproject en de ouderavonden de belangrijkste wa ren. Elk jaar zijn er nieuwe ontwikkelingen op het terrein van de huisvesting. Wa ren erin 1984 veranderingen voor Pieter Pierebas, in 1985 waren Kabouterhof en Hummelhonk aan de orde. Het ge bouwtje waar Kabouterhof in zit aan de J.W.Frisoweg. sta;Tt al enkele jaren op de nominatie om afgebroken te worden Van de kant van de gemeente is dat in 1985 andermaal aangegeven. Voor het bestuur is dit aanleiding geweest in mei, mede op basis van de wachtlijst, te on derzoeken welke plaatsen in dc ge meente Waddinxveen voor huisvesting van de Kabouterhof in aanmerking kwamen (een vierde peuterspeelzaal was toen nog niet aan de orde). Uit het onderzoek kwam naar voren dat ruimte in de buurt van het ’Anne Frank-cen- trum het meest geschikt zou zijn. In die buurt bleek echter geen schoolklas be schikbaar. Er werden twee scholen bezocht. De Mr. de Roosschool bleek een heel ge schikte ruimte te hebben. Hoewel deze ruimte geografisch minder goed ligt dan de Ontmoetingskerk waar we misschien ook terecht kunnen, zal daar naar ver wachting de voorkeur naar uitgaan. Op dit moment is de financiële kant van de zaak nog niet rond en moeten nog enke le bouwtechnische veranderingen wor den aangebracht. Het initiatief ligt op dit moment bij de gemeente. Van die kant is voorgesteld ruimte in de voormalige kleuterschool De Duiventil beschikbaar te stellen. Dat is echter minder geschikt, omdat op 20 meter daarvandaan Pieter Pierebas is gevestigd. Dit is, zoals uit het beleid sprogramma 1986-1990 van het nieuwe college van Burgemeester en Wethou ders blijkt, eveneens door de gemeente onderkend. Vanaf 1 februari 1986 is er ruimte gehuurd van de voetbalvereni ging Waddinxveen voor Hummelhonk. Brugfestijnop 14en 15 juni. Gedurende twee dagen dartelden twee clowns door het festijn die gul ballonnen met het stichtingssymbool aan kinderen uitdeel den en daarbij folders meegaven. De organisatie hiervan lag geheel in handen van de activiteitencommissie. In 1985 heeft het bestuur het besluit ge nomen dat geprobeerd zou worden naast ouderavonden op de peuterspeel zalen, ouderavonden vanuit de stichting te organiseren, mede op grond van er varingen met ouderavonden met M. Brackel, psycholoog van het RIAGG, werd verondersteld dat er belangstel ling zou zijn voor een serie thema-avon- den over bepaalde onderwerpen. Het aanvankelijke plan om een serie van 3 avonden met M. Brackel te organise ren, kon geen doorgang vinden. Op 12 november werd er voor alle ou ders een thema-avond in De Boog geor ganiseerd door de activiteitencommis sie met als onderwerp Speelgoed. Een zeer boeiende inleidster slaagde erin haar gehoor, dat uit 80-90 personen be stond, drie uur lang te betrekken bij op voedkundige zaken rond speelgoed. De reacties op deze avond waren zeer posi tief, zij het dat er ouders waren die een zeer gerichte koopadvies op de avond hadden verwacht van de inleidster. Dat laatste was echter zeker niet de opzet. Mededeling: De regeling ’’medische weekeinddienst is uitsluitend bedoeld voor dringende gevallen, waarvan de behandeling niet tot de eerstvolgende werkdag kan wachten. Spreekuur waarnemend huisarts op zaterdag en zon dag van 10.00-11.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. Voor deze spreekuren behoeven geen afspraken gemaakt te worden. Aanvraag visites gedurende dezelfde uren als waarop er in het weekeinde spreekuur wordt gehouden. Buiten deze tijden is de waarnemend huisarts alleen voor zeer dringende spoedgevallen bereikbaar. Verloskundige voor het gehele weekeinde: A. Voss-Becks, Peuleyen 60, tel. 16801 Zilveren armbandje, inscriptie ’’Ange lique en Bertha”; blauwe shawl met rood-geel-groene strepen; bruine he renportemonnee inh. ca. f. 25,-; quartz jongenshorloge; bril; groene damestrui; beige damesshawl; zilveren dameshor loge met klemband; zak met kleding en fietssleutel; zo goed als nieuwe blauwe kinderbroek; dames-quartz horloge met goudkleurige stalen armband; zil veren ketting met tekens geloof-hoop- liefde; bruin lederen heren handschoen; witte sportschoen; blauw regenjack maar 52-54; dames quartz horloge; lichtblauwe jogging-broek, merk O’ha- ra; ketting met twee hangertjes; goud kleurig armband met naamplaat ”Mar- Overigens bleek de veronderstelling, dat ouders wat terughoudend waren in het aanmelden, terecht. Medio maart, toen Hummelhonk hoegenaamd vol was, stonden er nog 95 kinderen op de wachtlijst (40 plaatsbaar, 55 niet plaats baar). De drie peuterspeelzalen hebben over het gehele jaar genomen steeds met 20 kinderen op de 2-ochtenden en 20 kin deren op de 3-ochtenden gedraaid. Dat betekent dat de bezetting op de peuter speelzalen veelal 120 peuters was. Bij de plaatsing doen zich op gezette tij den problemen voor. Een voorbeeld hiervan is om aan het eind van het schooljaar de speelzaal volledig te be zetten. Ouders hebben niet zo’n groot animo hun kind in de loop van mei-juni op de speelzaal te plaatsen vanwege de naderende zomervakantie en omdat kinderen zich in deze periode wat ge makkelijker buiten kunnen vermaken. Ook wordt het wat moeilijker de speel zaal vol te krijgen als er een schoolva kantie in een maand valt. Kinderen gaan over het algemeen met 4 jaar met een weg. De plaatsingsdames van de peuterspeelzalen zijn er niettemin met de centrale plaatsingsdame en de leid sters in geslaagd gemiddeld met 20 kin deren per groep te draaien. De centrale plaatsingsdame is er ook in het afgelopen jaar met inachtneming Het bleek gewenst in de stichting nieu we afspraken te maken over de finan ciële gang van zaken. Hierbij ging het er met name om dat er meer eenvormig heid kwam in de werkzaamheden van de penningmeesters van de peuterspeel zalen en hun relatie met de stichtings- penningmeester. Hiertoe werd een fi nancieel reglement vastgesteld, dat op 1 januari 1985 in werking trad. Eén jaar werken met het reglement heeft geleerd, dat het in belangrijke ma te bijdraagt tot een soepel financieel verkeer en dat het makkelijker is af spraken te maken over financiële za ken. Op maandag 2 juni wordt gestart met de 2e Waddinxveense Sportontmoeting. Er hebben zich dit jaar 11 ploegen aan gemeld, die in tegenstelling tot vorig jaar nu ook daadwerkeiijk deel zullen nemen. De puntentelling voor dit jaar is: le plaats -13 punten, 2e plaats -11 punten, 3e plaats - 9 punten4e plaats - 8 punten 5e plaats - 7 punten, enz. Om deze ontmoeting nog even in het kort door te nemen met alle verenigin gen worden ze door het Sportweekco mité uitgenodigd op woensdag 21 mei om 20.00 uur in de sporthal. Op deze avond wordt tevens de poule-indeling per avond overhandigd. De verrassing in het programma op vrij dagavond 6 juni zal bestaan uit kanova ren op de Petteplas, georganiseerd door de kanoverenigingen uit uit Boskoop, Alphen en Gouda. Op die vrijdagavond zal na afloop weer de prijsuitreiking zijn in de TOOS-soos aan de J.W. Frisoweg. Er zijn weer een drietal prijzen beschik baar. Na afloop is er voor alle deelne- mers/sters en organisatoren weer de mogelijkheid om bij een drankje en een stukje muziek nog wat na te praten over deze sportontmoeting. Gezinsthriathlon: Voor deze gezinstri athlon is een andere volgorde van de on derdelen en wordt per onderdeel op een vast tijdstip gestart: 16.00 uur - start fietsen, 18.10 uur - start zwemmen, 18.30 uur - start lopen. Ieder onderdeel zal door één van de gezinsleden in zijn geheel moeten worden afgewerkt. Een gezinslid mag maar op één onderdeel starten. Wel is het toegestaan dat meer dere gezinsleden mee fietsen of meelo pen. Voor de rest gelden alle regels. De gezinstriathlon gaat alleen door bij mi nimaal 20 inschrijvingen. speelzaal en ook mensen voor de ver- schilende activiteiten, waaronder ook de reparatie van speelgoed geworven. De praktijk van peuterspeelzalen leert ook, dat er dan steeds nieuwe bestuur sleden worden gezocht. Er zijn dit jaar ook peuterkrantjes uit gegeven, die ten doel hebben enerzijds de ouders over zaken te informeren, an derzijds de peuters verder creatief te la ten zijn. In de loop van 1984 kreeg de activitei tencommissie vastere grond onder de voeten en ging zij regelmatig activitei ten organiseren gericht op het naar bui ten toe bekendheid geven aan de werk zaamheden van de stichting. De lijn werd in 1985 voortgezet. Uit alle peu terspeelzalen zaten mensen in de activi teitencommissie; voornamelijk leid sters. De activiteitencommissie zorgde ervoor, dat er stukjes in de krant kwa men als er in een speelzaal een bijzon deren gebeurtenis had plaatsgevonden. Verder had de activfteitencommissie een aandeel in het organiseren van acti viteiten rond het 12 1/2 jarig jubileum van e’nkele leidsters. Ook de organisatie van en de publiciteit rond de ouder avond van de stichting werd door de commissie verzorgd. Bijzondere vermelding verdient de in spanning van de activiteitencommissie rond de jaarmarkt in het kader van het Een beeld van de vierde peuterspeelzaal Het Hummelhonk dat begin dit jaar aan de Sniepweg (kantine Waddinx- veen-voetbal) van start ging. (Foto: Archief). van de wensen van de ouders er in ge slaagd voor iedere speelzaal een wacht lijst aan te leggen. Dat leidde weliswaar niet altijd tot overal even lange wacht lijsten, maar leidde nergens tot het niet beschikbaar hebben van nieuwe kinde ren. Zelfs de kleinste botsing kan vitale delen van uw auto beschadigen, wij kunnen deze opsporen en repareren Met een veilige auto neemt u daarna weer aan het verkeer deel. FOCWA kenmerk voor vakwerk. 2741 EV Waddinxveen Tel. 01828-12588 Vronie van Manen. ZATERDAG 24 MEI 1986 Arts: P.C.W. Hertogh, De Akker 68, tel./19239 Apotheek: D.C. van Doorn, Prins Bernhardlaan 3-5, tel. 14162

Weekblad voor Waddinxveen | 1986 | | pagina 5