Vernieuwd 7 Man (33) stal uit 116 vrachtwagens geld 'KT WINKELGALERL. Goed seizoen Alliance Francaise Albert Heijn 19juni open DE KAASHAKKER otfooiw T WINKELGALERIJ ES wAddinxvee I Waddinx- Kabelkrant DE KAASHAKKER Goed werk op markt veense notaris zat in Gouds panel Open huis Jan Ligthart Het Weekblad feliciteert Strakke eisen voor tweede cirkelflat Voorlichting over onbekende ziekte in Het Trefpunt Zaterdag 5e bazar/rommel markt van de Ger. Kerk I SSSss» okarmoeto FJV ^ySNELB/J^ POLITIENIEUWS WADDINXVEEN MET KWALITEIT EN PRIJZEN DIE ERIN HAKKEN! J BETER I elke werkdag 07.00-19.00 uur BROOD- EN KAAS- SPECIAALZAAK TEVENS HEBBEN WIJ DAGELIJKS VERS BROOD, MELK EN MELKPRODUKTENH Centrum Sponsorloop Verkooppunt Diefstal/inbraak Gesignaleerd Aanrijdingen De Rank VOOR LAGERE PRIJZEN 1,00 Coornhert Machineschrijven Lyceum-HAVO HAVO Koophuizen Medicamenten 8,95 Kg. Jong Belegen Kaas Kg. Stolwijkse Boeren Gatenkaas 12,95 pot a 500 gr. 1,35 Boeren Yoghurt 5,90 5,45 6,50 6,50 6,95 9,90 12,50 1,39 Leverworst >J 5 8,50 11,90 1,50 TOT ZIENS BIJ: i Reklame t/m woensdag 18 juni EIG.: W. VAN DER PIJL, leplaan 81-83 Waddinxveen - Tel. 01828-16738 3.90 4,15 1,49 „1,50 ■a1 IEPLAAN 85 - WADDINXVEEN - TEL. 01828-19140 Franse avonden VOOR DE BOTERHAM 100 Gram ^13 Ontbijtspek^39 100 gram Bacon 100 Gram i Pekelvlees 150 Gram Gebraden I Gehakt 1 250 Gram 500 Gram Ossestaart 500 Gram Tartaar 500 Gram Shoarma 500 Gram Varkensbiefstuk I 500 Gram I Oesters I 500 Gram J imitatiehaas- Alléén woensdagmiddag 18 juni a.s. Heel kilo Ribkarbonade 6,90 Heel kilo Haaskarbonade 7,90 Heel kilo iets doorregen Runderlappen 8,90 Heel kg. Heel Slo Iets doorregen Varkensrollade Heel kilo Saucijsjes Heel kilo Rundergehakt I Heel kilo 1 fricandeau I Heel kilo 1 Sucadelappen vw>bdEB2mrsUE 0’8°s"« kJE 1 o65PerSTÜKJÊ 1 SPA«EB‘®^s I DRUMSTICKS^ Heel kilo HAMLAPPEN Heel kilo MAGERE RUNDERLAPPEN 150 Gram BOTERHAMWORST 100 Gram CERVELAATWORST WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 11 JUNI 1986 6,45 6,90 7,90 20-jarige 6,95 N’*l t 1 WADDINXVEEN - De verbouwing en uitbreiding van het Albert Heij n- filiaal aan het Koningin Wilhelminaplein in Waddinxveen nadert zijn vol tooiing. Op woensdag 19 juni zal de consument terecht kunnen in een ge heel herschapen filiaal. WADDINXVEEN - Uit Waddinxveen slaagden voor het eindexamen aan de Maranatha-MAVO in Boskoop: Ellen Bos, Pauline van Brero, Irene Akker huis, Linda Broer, Menno van der Ha ven, Tom Kaptein. Carla Smid, Diana van der Stelt, Richard Karsten. Voor het HAVO-Diploma slaagde in Rotterdam Kees van der Linden. zijn overigens al te krijgen bij de cursu sleidster: mevr. C.S.M. v.d. Burg, Hu go de Vriesstraat 19, 2771 JE Boskoop, tel. 01727-2251. De tweede cirkelflat komt in het gebied achter de hockey- en tennis velden aan de Sniepweg. Daar ko men ook vrije sectorwoningen van het Woerdense aannemingsbedrijf Van der Heijden BV en kunnen hiervoor in de rij staande particu lieren vrijstaande en twee-onder- één-kap-woningen bouwen. Bo vendien is er een serieuze gegadig de voor een kantoorpand daar. In Zuidplas zijn de 83 koopwonin gen van het Bouwfonds Nederland se Gemeenten gereed. De bouw van 33 woningwetwoningen door de woningbouwvereniging SSW staat voor de deur, waarna de cor poratie doorgaat met de bouw van 25 woningwetwoningen. Noorlan- der BV bouwt door aan een com plex van 126 koopwoningen, waar van voor de tweede fase ook pre- mie-B-huizen deel uitmaken. Laat ste besprekingen zijn gaande over de bouw van 47 premie-C-huurwo- ningen door het GAK. WADDINXVEEN - Komende zater dag vindt voor de vijfde maal weer een bazar/rommelmarkt van de Gerefor meerde Kerk in Waddinxveen plaats. Op de rommelmarkt zijn volop meu bels, curiosa, glaswerk, kleding, groen ten en fruit, bloemen en nog veel meer te koop. Deze verkoop vindt plaats om de Kruiskerk aan de Passage. In Het Trefpunt (achter de kerk) zijn tientallen spelen beschikbaar. ”Hoe meer spelen u doet, des te groter de korting op de deelname. Een greep uit de spelen: dartboard, lichtbakspel, rad van avontuur, sjoelen, touwtje trek ken, grabbelton en nog veel meer”, al dus de organisatoren. Rondom de Petteplas vindt vanaf 11.00 uur de sponsorloop plaats. De lopers la ten zich voor elke afgelegde kilometer sponsoren door kennissen, familie, vrienden en buren. De opbrengst is be stemd voor de verbouwing van ”de Ko renschoof’, waar de jeugdclubs elke week bijeenkomen. WADDINXVEEN - De Alliance Francaise in Waddinxveen en Boskoop heeft een goed seizoen achter de rug, zo kon op de laatst gehouden be stuursvergadering tevreden worden vastgesteld. De cursussen in beide plaatsen waren goed bezet, de studieresultaten waren eveneens goed en dat geldt ook voor de examenresultaten: 100 procent geslaagden. Het aantal van drie Franse avonden zal worden uitgebreid tot vier (ongerekend de feestelijke slotavond). Tot nu toe werden de avonden in de regel in Wad dinxveen gehouden. Getracht zal wor den in het komende seizoen ook in Bos koop te komen. De gelegenheid in Waddinxveen is uniek (Party Home) en het overgrote deel van de cursisten en leden woont in Waddinxveen, maar Boskoop, de kernplaats, mag niet wor den vergeten. WADDINXVEEN - De Waddinxveense rijkspolitie heeft een 33-jarige inwoner van Monster gegrepen, die bekende in vijfmaanden tijd ingebro ken te hebben in 116 vrachtwagens. Ook in Waddinxveen geparkeerde wegreuzen ontzag hij niet. parkeren bracht een automobilist lichte schade toe aan een op de Kleikade ge parkeerd staande personenauto. Vrijdag 6 juni: Op de kruising Sniep- weg/Dreef/Esdoornlaan werd geen voorrang verleend met gevolg, dat aan zienlijke materiele schade ontstond aan beide betrokken voertuigen. Er raakte niemand gewond. Op de voetgangers- oversteekplaats aan de Kanaalstraat werd een vrouw aangereden door een fietster. De overstekende vrouw kwam ten val en werd met enkele lichte ver wondingen naar het Bleulandzieken- huis gebracht. Lichte materiele schade aan 2 personenauto’s bij een aanrijding op de hoek Jul. v. Stolberglaan/v. Mec klenburg Schwerinlaan. Er werd geen voorrang verleend. Op dezelfde vrijdag werd tussen 17.45 en 19.15 uur een Mitsubishi Celeste aangereden in de Kon. Wilhelminasin- gel. Ook werd tussen 14.00 en 15.00 uur een aan de Kerkweg-West geparkeerde Honda aangereden. In beide gevallen heeft de veroorzakende bestuurder zijn identiteit niet achtergelaten. Eventuele getuigen worden verzocht met de politie contact op te nemen: tel. 13000/13688. Op deze dag tegen middernacht vond een aanrijding plaats op de kruising bij het Koningin Wilhelminaplein. Een 19- jarige uit Gouda afkomstige knaap reed vanaf de Jul. van Stolberglaan de krui sing op en had daarbij de op de W. de Zwijgerlaan naderende automobilist, een 49-jarige man uit Hazerswoude, niet opgemerkt. Er werd dus geen voor rang verleend. Een aanrijding volgde met gevolg dat beide auto’s, waarvan één vrijwel nieuw, total loss waren en moesten worden afgesleept. De Gou wenaar bleek niet in bezit van een rijbe wijs en zijn auto was niet verzekerd. De auto is inbeslaggenomen en zal aan een technisch onderzoek worden onderwor pen. De man uit Hazerswoude bleek al cohol te hebben genuttigd. Na de blaas- test onderging de man een bloedproef. Voor het centrumgebied in de woonwijk is een stuurgroep inge steld, die de opdracht heeft de in het bestemmingsplannen genoem de uitgangspunten om te zetten in een programma van eisen. Het nieuwe centrumplan komt niet al leen aan de orde in de raadscom missie voor de ruimtelijke ordening en de woningbouw, maar er komt waarschijnlijk hierover ook een hoo^itting voor de bevolking. De avonden, verzorgd door een door ’’Parijs” beschikbaar gestelde spreek ster of spreker, zorgden steeds voor een volle zaal en vonden plaats in een ple zierige, gezellige sfeer. De Alliance Francaise te Parijs staat borg voor de al lerbeste kwaliteit. Alle reden dus om nu op de ingeslagen weg voort te gaan, zelfs om verder te gaan, méér te doen. Dat was dan ook de stemming op de be stuursvergadering waarin de plannen voor het seizoen 1986/87 werden ges- WADDINXVEEN - De Stichting Goed Werk is vrijdag met een kraam aanwe zig op de Waddinxveense weekmarkt. Daar is het assortiment van het plaatse lijke verkooppunt aanwezig. De Stich ting Goed Werk houdt zich bezig met de inkoop van handgemaakte artikelen uit Derde Wereldlanden. De produkten worden gemaakt in kleine coöperaties in landen zoals India, Bangladesh, Thailand, Haiti en Nepal. Door deze kleinschaligheid en het feit dat de contacten lopen via kerk en zen ding. worden politieke invloeden en dergelijke tot eem minimum beperkt. De grondstoffen zijn afkomstig uit de landen zelf (hout, rijststro, palmblad, bananenblad, koper, zeepsteen en leer). Mede door verkoop van deze artikelen via ideele verkoopppunten in Neder land kunnen de onkosten zo laag moge lijk gehouden worden. Ook in Wad dinxveen is zo’n verkooppunt en wel op het adres: Klaverveld 21. De inrichting is geheel gewijzigd en het netto verkoopoppervlak is met plm. 250 vierkante meter uitgebreid tot 824 vier kante meter. Een deel van de werk zaamheden is in de afgelopen weken verricht, terwijl de klant, soms met eni ge moeite, in de winkel boodschappen kon blijven doen. Voor het aanbrengen van de ’’finishing touch” is het echter onvermijdelijk dat het filiaal enkele da gen dicht gaat. Om die reden worden de klanten van maandag 16 tot en met woensdag 18 juni verwezen naar de Al bert Heijn-filialen in Boskoop en Gou da. De samenstelling en presentatie van het assortiment worden door middel van deze verbouwing aanzienlijk verbeterd. De winkelinrichting, zowel voor wat be treft de goederenopstelling als wat be treft de kleurstelling en de verlichting, is thans naar de nieuwste inzichten. Het meest in het oog springend is zon der twijfel de komst van een ambachte lijke slagerij in het filiaal, dat tot dan toe uitsluitend voorverpakt vlees verkocht. In het filiaal treft men vanaf de herope ning ook tal van uitbreidingern van het kruidenierswaren- en het non-food-as- sortiment. Zo zijn o.a. toegevoegd een presentatie bakartikelen. Italiaanse deegwaren, ge droogde kruiden en specerijen, dieren benodigdheden en diepvries-dierenvoe- ding. De verkoop van bloemen zal thans ook in bediening geschieden; de ver koop gaat echter verder dan in de super markt gebruikelijk was. omdat de klant in Waddinxveen nu boeketten naar ei gen inzichten kan samenstellen, waar voor niet alleen bloemen en groen be schikbaar zijn, maar ook verpakkings materialen e.d. Een niet minder belangrijke bedie ningsafdeling is die van de kassa’s; het aantal daarvan is met twee uitgebreid tot acht. De winkel, onder leiding van bedrijf sleider J. Brosens, blijft geopend op de thans gebruikelijke dagen en uren, in clusief de donderdagse koopavond. WADDINXVEEN - In Het Trefpunt is zaterdagmorgen aan de bevolking voor lichting gegeven en bij de artsen begrip gekweekt voor de ziekte Besnier Boeck. Dat gebeurde op een bijeen komst van het Patiënten Platform Gou da en omstreken en de Stichting Besnier Boeck Informatiecentrum. Aan deze enigszins op tuberculose lijkende ziekte lijden in ons land 30.000 mensen. Sarcoïdose of de ziekte van Besnier- Boeck (BB) is een ziekte met vele ge zichten. Vooral de longen, doch eigen lijk alle organen van ons lichaam, kun nen er door worden aangetast. De ziek te wordt soms ontdekt op een toevallig gemaakte röntgenfoto van de borst, ter wijl de patiënt zich van geen ziekte be wust was. De klachten van Sarcoïdose patiënten zijn heel verschillend. De meeste pa tiënten zijn moe en funktioneren daar om slecht in hun omgeving. Hoewel meer dan 80% van de patiënten zonder behandeling geneest, hebben de overi gen soms een langdurige behandeling nodig met een medicament dat vele bij werkingen heeft. Daar er uiterlijk aan de patiënt vaak niets te zien is, wordt deze door de omgeving slecht begrepen meed. De opzet voor de cursussen is dezelfde als die van afgelopen jaar. Zou de be langstelling groter blijken, dan is die ge makkelijk op te vangen. Binnenkort verschijnt 3e volledige cursus-circulaire met alle mogelijkheden van studie in een zeer gevarieerd programma, van beginners tot ver-gevorderden, van ge degen kennis van de grammatica tot een goede spreekvaardigheid in het heden daagse en alledaagse frans. Inlichtingen WADDINXVEEN - In de openbare Jan Ligthartschool aan de Sperwerhoek in de woonwijk Zuidplas wordt komen de zaterdag van tien tot twaalf uur een open huis met informatieochtend ge houden. Deze ochtend is speciaal bedoeld voor nieuwe leerlingen en hun ouders. Zij worden dan in de gelegenheid gesteld het schoolgebouw van binnen te bekij ken en het schoolteam is tevens aanwe zig om infromatie te geven over de hui dige onderwijsmethode en het lesmate riaal. De man werd vorige week maandag aangehouden in verband met een in de nacht van 29 op 30 mei te Moerkapelle gepleegde inbraak in een vrachtauto. Attente getuigen betrapten hem. Hij kon zich echter uit de voeten maken. De volgende dag deed hij prompt aangifte van diefstal van zijn personenauto wel ke auto hij bij de inbraak in Moerkapel le had gebruikt. Bij verhoor door de Waddinxveense po litie bekende hij vlot de gepleegde in braak. De aangifte diefstal auto bleek een valse aangifte te zijn. Bij het verder ingestelde onderzoek bleek de man to taal 116 inbraken in vrachtauto’s te heb ben gepleegd in de periode van februari 1986 (hij was juist uit voorlopige hech tenis ontslagen) tot heden. De vrachtautoinbraken vonden plaats in de provincies Zeeland, Friesland en Zuid-Holland (Waddinxveen, Stolwijk, Berkel-Rodenrijs, Schoonhoven, Noordwijk, Katwijk, Moerkapelle etc). Hij had het vooral voorzien op portem onnees en maakte daarbij veel Neder lands en buitenlandse valuta buit. In en kele gevallen werden cheques en sloffen sigaretten buitgemaakt. Deze goederen werden door hem verkocht. In zijn auto werden vele gestolen por temonnees aangetroffen, met daarin al leen nog wat vreemde valuta. De man is inmiddels voorgeleid aan de officier van justitie en in bewaring gesteld. Het on derzoek wordt voortgezet, daar de man zich mogelijk aan meer inbraken heeft schuldig gemaakt. De afgelopen week werd 9 keer aangifte van diefstal van een fiets gedaan. Vier fietsen waren niet afgesloten en waren onbeheerd geplaatst. Twee fietsen wer den terggevonden. Aan de hand van de fietscode konden de eigenaren worden bereikt. Ook werd een bromfiets gevon den, welke weer ter beschikking van de eigenaar is gesteld. In het weekend van zaterdag 31 mei en zondag 1 juni werd ingebroken in een in bouw zijnde woning aan de J.Dorre- kenskade. Ten nadele van een Wad- dinxveens bouwbedrijf werden twee af zuigkappen ontvreemd. Tijdens hetzelfde weekend zijn vanuit een loods bij een tuinderskas aan de 6e Tocht weg twee draagbare radio’s ont vreemd. Bij een inbraak bij een meubelzaak aan de Wilhelminakade zijn diverse goede ren ontvreemd o.a. een'videorecorder, 3 bankcombinaties, 2 fauteuils en een salontafel. Via braak is men de zaak binnengekomen. De waarde van de ont vreemde goederen loopt in de duizen den guldens. In de nacht van maandag 2 op dinsdag 3 juni werd ingebroken in een zuivelwa- gen en de opslagloods. Ontvreemd wer den vele pakken koffie, 79 sloffen siga retten, 13 sloffen shag en ca. 50 aanste kers ontvreemd. Vlakbij de zuivelwa- gen stond een BMW-personenauto met de sleutels in het contactslot. Deze BMW werd ook meegenomen. Moge lijk heeft men deze auto gebruikt bij het vervoer van de buitgemaakte goederen. De waarde van de ontvreemde goede ren bedraagt ca. f. 7.000,-. Op woensdag 4 juni deed een Waddinx- vener aangifte van diefstal van zijn vliegticket ter waarde van f. 625,-. De diefstal moet te Waddinxveen of Am sterdam hebben plaatsgevonden. Wederom werd een kelderbox, nu aan de Wingerd, opengebroken. Ont vreemd werden een groene Bosch boor machine, een looplamp met ca. 10 me ter oranje snoer. Uit een kelderbox aan de Tesselscha- delaan werd een blauw metalen gereed schapskist met inhoud, 2 autoradio’s (Philips en Blaupunkt), een cassettere corder en een helm met stofbril ont vreemd. Op zaterdag 7 juni werd een 20-jarige man (geen vaste woon- of verblijf plaats) aangehouden daar hij stond ge signaleerd voor 2 geldboetes, totaal f. 180,-. Na betaling werd de man in vrij heid gesteld. Maandag 2 juni: Een 17-jarige fietster uit Waddinxveen moest zich na een on geval op de kruising Henegouwerweg nabij de hefbrug onder medische be handeling stellen. Een uit de richting Gouda naderende automobilist pro beerde met grote snelheid het groene licht te halen, wat ook lukte. De fiet ster, die overstak omdat meerderen dat deden, werd daarbij aangereden. Zij werd naar het Bleulandziekenhuis over gebracht. Dezelfde dag op dezelfde kruising een kop-staart-aanrijding tus sen 2 personenauto’s. Lichte materiele schade. Dinsdag 3 juni: Zware materiele schade aan 3 auto’s bij een kop-staart-aanrij- ding op de Henegouwerweg. Geen per soonlijke ongelukken. Woensdag 4 juni: Op de Noordkade kwam een bestuurder uit een uitrit en reed de weg op. Daarbij zag hij de op de Noordkade rijdende bestuurder te laat. Lichte materiele schade. Bij het in file De christelijke school voor LHNO De Rank kende dit schooljaar twee afstu deerrichtingen. Voor de afstudeerrich ting Verzorging zijn geslaagd: 4 A: Henriet Bax, Karin Berckenkamp, Jo ke Blom, Mariska v. Dijken, Sarina v. Es, Sonja Groenendijk, Ada Hoogend- oom, Alexandra Huurman, Anita v. Koulil, Hellen Kroon, Astrid Lam, Ja- colien Oosterom, Ilse van Rijn, Hettie Schultink, Joke v.d. Stok, Manuela v. Velde, Ellen Vermeulen. Voor de afstudeerrichting Verkoop praktijk zijn geslaagd: 4 B: Elly Ade laar, Sehabat Apacik, Arina Boer, Ma rijke Boon, Helma Gerritse, Marijke den Haan, Anja Harkes, Diana Kap tein, Joanneke Kobrua, Caroline v. Kooten, Monique Martens, Monique Noorlander, Jolanda v. Ommeren, Pe tra van Soest, Mirjam v. Splunter, Gitte Storm, Wilma Tol, Sylvia Veldhuizen, Marjan Vermeulen, Ellen Verbeek, Pe tra Verwaal. WADDINXVEEN/GOUDA - De Waddinxveense notaris mr. P.L. van der Meulen zat vrijdag bij Hobo Faam BV in Gouda in een panel tijdens de door de Kamer van Koophandel en Fa brieken voor Midden-Holland gehou den voorlichtingsbijeenkomst over "Anti-misbruikwetten, gevaar of ge baar”. Na de opening door Kamervoorzitter T. Hopman en een drietal inleidingen was er het panel voor het beantwoorden van vragen. Mr. Van der Meulen maakte hiervan deel uit samen met prof. mr. W.J. Slagter, mr. W.J. Tiggeler, H.P. van Leeuwen, R.A. en mr. P. de Baat (assuradeur). Verreweg de meeste bestuurders en commissarissen van NV’s en BV’s blij ken nog niet de verstrekkendheid van de persoonlijke financiële risico’s te be seffen die hen boven het hoofd hangen. Moeten bonafide ondernemers lijden onder de maatregelen gericht tegen de malafide ondernemers? Dit klemt te meer nu ook de publicatieplicht van de jaarrekening van BV’s aanzienlijk verz waard is en de Economische Controle Dienst op naleving aandringt. Door de medicamenten ziet de patiënt er soms juist opvallend goed uit. De oorzaak van de ziekte is onbekend. De diagnose is soms moeilijk te stellen. Een en ander heeft tot gevolg dat de patiënt soms ook niet door zijn/haar arts begre pen wordt. De patient zit dan met de ge volgen, raakt ontmoedigd, vereen zaamt en is soms aggressief. De Stichting Besnier Boeck Informatie centrum stelt zich ten doel: meer begrip voor de ziekte te kweken, bij zowel het publiek als de totale medische stand. Dit begrip zal de verstandhouding arts/ patient ten goede komen. De Stichting B.B. Infocentrum weet zich gesteund door prof. dr.J.K. Stam, longarts en dr. A.C.M.Th. van Maars- seveen, bioloog, die reeds jarenlang on derzoek op dit gebied verrichten. Infor matie over de ziekte kan tegen een ge ringe bijdrage aangevraagd worden bij: de Stichting Besnier Boeck Informatie centrum. postbus 40161. 6504 AD Nij megen, tel. 080-559932. Het Informatiecentrum voor patiënten/ gebruikers van de gezondheidszorg en maatschappelijke dienstverlening van het PPG e.o. is elke werkdag van 10-12 uur geopend op de Turfmarkt 36 te Gouda, tel. 01820-21429. Aan het Coornhert Gymnasium in Gou da slaagden de volgende Waddinxveen se eindexamenkandidaten: Andries van der Ark, Marjan Hart, Noortje Kruijk, Bob Teijema. Voor het praktij kdiploma machinesch rijven van de Associatie SMK slaagden de volgende cursisten van de steno-typ- school Arriba in Waddinxveen: J. Goozen-Verbree, E. Ruiter, A. Sla- man, J. Slaman, M. de Vos, W. v.d. Berg, K. Heidt, M. den Hertog, J. Bos man, J. Buskop, Y. van Ringelenstein, M. Schouten, F. Dieters, G. v. Wage- ningen, M. v. Hove. Aan de scholen voor voortgezet protes- tants-christelijk onderwijs in Gouda slaagden de volgende Waddinxveense kandidaten: Scholengemeenschap Christelijk Lyceum-HAVO: VWO:G6b: Elmer Lodder, Egbert Schroten, A6a: Henk Doude van Troostwijk, A6b: Marty Blom, Sietske Dijkema, Dirk Hakkesteegt, Richard den Hertog, Bart Molenaar, HAVO: Arie Pieter van Dijk, Renate Dijkema, Sonja den Ouden, Marten Schroten. WADDINXVEEN - De bouw van een tweede cirkelflat in de woon wijk Zuidplas betekent dat er strakke eisen zullen worden gesteld aan de kleur van dit complex en de balcons. Tevens zal de flat behalve van een lift voorzien moeten wor den van een trappenhuis. Dat heeft burgemeester C.M. van der Linden gezegd in de raadscom missie voor de ruimtelijke ordening en de woningbouw waar een over zicht werd gegeven van de voort gang van de bouw in Waddinxveens nieuwste woonwijk. De 52 woningen omvattende eerste cirkelflat is door Rehorst Bouw BV neergezet voor de (toen nog) chris telijke woningbouwvereniging Ons Begin, nu opgenomen in de wo ningbouwvereniging SSW. De ge meente heeft inmiddels opdracht gegeven de omgeving van deze flat van beplanting te voorzien.

Weekblad voor Waddinxveen | 1986 | | pagina 19