FOLK-CAFE VAN START i Jl: Windvaan op dak van de Rem. Kerk Boskoper helpt bij t huiswerk ’’Zandtapijt” markeert plek Henegouwerweg Op 6 september in De Bonkelaar Zuidplaslaan met 40 grote C-huizen Grondverbetering voor zuiv erings fabriek Waddinxveners 3e Leerkracht Beatrixschool Folder over scholingsgeld Volksuniversiteit Gouda ook voor Evaluatie van 7 groen in Zuidplas Jeugdinstuiven draaien weer Inschrijvingsdagen Alliance Francaise M. Boere: Kerk moet herstel orgel betalen Hobbybeurs in De Boog Randstad economisch sterk gebied fq d Bommen 74 Huizen Zand Soirees Koken Inklinken Schotse folk Compleet pakket Toeganspoort Europa Tienerwerk Schade aan uw auto vereist r"7 deskundige reparatie. irocwfl ■I armi 'I u n -r GLASBEEK Straatgevel GOUDA kan vitale Het orgel van de hervormde Brugkerk. De Volksuniversiteit in Gouda, die kantoor houdt aan de Flu welensingel 77 in onze buurgemeente WADDINXVEEN - Aan de Henegouwerweg. halverwege Waddinxveen en Boskoop, rijden zandauto’s af en aan voor het leggen van een ’’zandta- pijt” in een maagdelijk poldergebied. samenwerking met Paradox Agency uit Leiden is het echter gelukt Hamish lm-, lach na zo’n jaar of zes opnieuw in Ne derland te kunnen introduceren en het belooft een geweldige come-back te worden! kade 1 in Den Haag, telefoon 070- 116622. De cursussen van Alliance Francaise gaan van start op woensdag 24 septem ber op woensdagmorgen in Waddinx veen en op woensdagavond in Boskoop. De lesgelden bedragen 180,- (26 les sen van 1 uur) en 265,- (26 lessen van 1.5 uur). De aantrekkingskracht van Frankrijk als vakantieland wordt voor de Neder landers steeds groter en steeds meer va kantiegangers constateren tijdens hun verblijf in Frankrijk dat het met hun Frans niet zo best is gesteld. Zij willen de wintermaanden gebruiken om hun kennis bij te spijkeren en meer vaardig heid te krijgen in het spreken. Alliance Francaise wil daarbij graag een handje helpen door het organiseren van cursussen die tot doel hebben parate spreekvaardigheid en correct schrijven te leren op een prettige manier, geba seerd op het hedendaagse Frans, vol gens de richtlijnen van Alliance Fran caise te Parijs. De cursussen worden ge geven door Nederlandse en Franse do centen. Zowel in Boskoop als in Wad dinxveen zijn er relatief kleine groepen waar in een goede en prettige sfeer ij verig wordt gestudeerd en geoefend. Alliance Francaise laat het overigens niet bij het geven van cursussen alleen. Evenals voorgaande, jaren worden er weer een aantal ’’soirees” van uiteenlo pend karakter georganiseerd, zowel in Verder staan op het programma de cur sussen tekenen, bloemschikken, batik ken, kantklossen, witborduren, breien en haken en het maken van kerststuk jes, cadeautjes, poppen, brooddeegfi- guren en kaarsen. Voorts zijn er kook lessen voor beginners, koken voor da mes en heren en de Indische keuken. De exacte vakken, wis-, sterren- en na tuurkunde, zijn ook weer vertegen woordigd. De overige cursussen zijn: arcitectuur, antieke cultuur, groen cur sussen, bridge, yoga, inkomstenbelas ting, solliciteren met een positief resul taat, bestuur- en vergadertechniek, re paraties in huis en de cursus omgaan met kinderen. Om het geheel te completeren zijn er nog de excursies en de lezingen. Vooral de lezing over adoptie is zeer actueel. Dat gebeurt voor de bouw van een ri oolwaterzuiveringsinstallatie van het hoogheemraadschap van Rijnland. Het complex gaat water zuiveren voor de ge meenten Waddinxveen, Boskoop en Reeuwijk(-Dorp). De bouwkosten van het complex bedra gen zo’n zes miljoen gulden. De bouw zou in 1988 kunnen starten. De oor spronkelijke plannen stammen al uit 1969, maar vooral de laatste jaren heb ben omwonenden tot aan de Kroon toe geprobeerd de bouw tegen te houden omdat er sprake zou zijn van stank en geluidsoverlast. FOCW A, kenmerk voor vakwerk In De Bonkelaar zullen in het nieuwe seizoen ook weer films worden gedraaid - steeds op vrijdagavond om acht uur - door het tiener- en jongerenwerk. De werkgroep heeft een afwisselend pro gramma samengesteld met op 26 sep tember Back to the future; 24 oktober: The breakfast club; 21 november: Te achers en 19 december: Spies like us. De straatgevel van de 40 grotepremie-C-koopwoningen, waarvan 13 met garageberging, die aan de Zuidplaslaan door Noorlander Bouw BV wor den neergezet. (Tekening: Noorlander Beheer BV). enigde vergadering ai in februari 1984 een krediet beschikbaar. Met het inklinken van het terrein zal on geveer een jaar gemoeid zijn, zodat in 1988 een begin zal kunnen worden ge maakt met de bouw van de zuiveringsin richting. De bouwtijd van de inrichting en de bijbehorende werken is geschat op 2 jaar. De ontwerpen voor de zuiver ingsinrichting en de gemalen zullen worden gemaakt door de afdeling pro jecten van Rijnlands technische dienst. Voor het opmaken van een definitief ontwerp voor de transportleidingen, de gecompliceerde kruising met de Gouwe en het uitstroomhQofd van de effluent- leiding zullen de Heidemij (cultuurtech nische en landmeetkundige aspecten) en het ingenieursbureau Dwars, Heed- erik en Verheij (civiel-technische en constructieve aspecten) ingeschakeld worden. WADDINXVEEN - De werkzaamheden aan het dak van de in restaura tie zijnde Remonstrantse Kerk zijn zo ver gevorderd dat de windvaan weer op het dak kan worden geplaatst. WADDINXVEEN/BOSKOOP - In Waddinxveen en Boskoop houdt de Alliance Francaise speciale inschrijvingsdagen voor taalvaardigheid Frans in woord en geschrift op de woensdagen 10 en 17 september. Op beide dagen is daarvan in Het Trefpunt (Waddinxveen) sprake van 10.00- 11.30 uur en in Boskoop (Don Bosco-Mavo) van 1-9.00-20.30 uur. WADDINXVEEN - Het folk-café De Bonkelaar, ondergebracht in het gelijknamige buurtcentrum aan de Beikenhof, heeft het programma voor het nieuwe seizoen rond. Er zijn elf avonden gepland, die steeds voor 10 gulden toegankelijk zijn. Leden krijgen korting. Kortgeleden kwamen enkele Reeuwij kers nog met de gedachte dat er altijd nog vliegtuigbommen liggen op de plek waar de zuiveringsfabriek moet komen. Er zal dan ook in ieder geval een nader grondig onderzoek worden ingesteld naar deze mogelijke explosie ven. Ge ruchten spraken over 16 projectielen, waarvan er drie destijds ontploften en de rest wegzakte in het veen. Zoals bekend maakte de Explosieven Opruimingsdienst (EOD) op 17 mei 1983 in een weiland aan de Henegou werweg op Reeuwijks grondgebied zon der problemen 2.000 kilo springstof uit de Tweede Wereldoorlog onschadelijk in een compleet afgezet en deels ont ruimd gebied. Het waren vier Duitse brisantbommen van 500 kilo elk. Voorts werden toen 2 Duitse brandbommen tot ontploffing gebracht. De voorbereidende werk zaamheden om hiertoe te geraken duur de drie maanden. i’ i,1 ',l WADDINXVEEN - De Pater Ma kelaardij BV is bezig met het vin den van kandidaat-kopers voor'de in de woonwijk Zuidplas aan de Zuidplaslaan te bouwen 40 grote premie-C-koopwoningen, waarvan 13 met een garage-berging. De ko pers van de huizen, die in prijs va riëren van 160.000,. tot 177.000,-, kunnen rekenen op een belastingvrije en eenmalige subsidie van 6,5 mille. De garages kosten 8.500,- per stuk. WADDINXVEEN - Het buurtcen trum De Boog aan de C. Huijgenslaan is begonnen met de organisatie van een grote hobbybeurs, die op zaterdag 8 no vember van 10.00-16.30 uur zal worden gehouden. Belangstellende Waddinx veners zijn gevraagd zich tot 15 septem ber aan te melden voor deelname. De tafelprijs bedraagt 15,- per meter. Voor inlichtingen en aanmeldingen kan men terecht bij Anjo Treffers (tel. 17748). Een ander bouwplan van Noorlan der Bouw BV omvat het ook in Zuidplas neerzetten van 74 premie- C-koopwoningen. De verkoop van de grond daarvoor komt vanavond (woensdag) aan de orde in de ge meenteraadsvergadering. Met de verkoop van de ongeveer 11.843 vierkante meter grond is 1.850.000,- gemoeid 25.000,- per woningkavel). Ook met de verkoop van deze wo- ningbouwgrond wordt door de ge meente (gedeeltelijk) uitvoering gegeven aan de vier jaar geleden met Noorlander Bouw BV gesloten overeenkomst, die onder meer het Leiderdorpse bedrijf in Zuidplas bouwrecht verleent tot de bouw van 820 huizen. Op deze plek aan de Henegouwerweg komt in de komende jaren een nieuwe rioolwaterzuiveringsinstallatie te staan. (Foto: J. Oskam): T' I 1111|-rT het dak helemaal klaar is en nu verder gewerkt gaat worden aan het interieur en het inwendige van het gebouw. Met de restauratie van het anderhalve eeuw oude Godshuis aan de Zuidkade werd op 26 november vorig jaar gestart door het CDA-Tweede-Kamerlid me vrouw Ria Oomen-Ruijten. Ze deed dat door het aan elkaar bevestigen van een bouwstelling en door het hijsen van de Nederlandse driekleur. In december is het kerkgebouw gerestaureerd en in maart het orgel. In de afgelopen tijd zijn er steeds van al lerlei kant giften binnengekomen voor deze ingrijpende opknapbeurt. Ge noemd kunnen worden het Nederland se Comité Zomerpostzegels 50.000,- het dr. Hendrik Muller’s Vaderlands Fonds 10.000,-) en Baan ’s Meubelen (ƒ1.000,-). De gemeente kwam meteen subsidie van 80.000,- en een garantie van 40.000,- over de brug. Ook de 35 kerkeleden tonen zich vindingrijk om de opknapbeurt, die in totaal acht ton vergt en waarvan het ministerie van WVC het meest op tafel legt, te kunnen bekostigen. De grondgesteldheid in het betrokken gebied is slecht. Daarom is het noodza kelijk op het terrein aan de Henegou werweg een grondverbetering aan te brengen. Daartoe wordt een zandpak- ket aangebracht ter dikte van 3 meter. Van deze zandlaag zal 2 meter in de bo dem wegzakken zodat de uiteindelijke ophoging 1 meter zal bedragen. Om het zettingsverloop te versnellen en schade aan de omgeving te voorkomen zullen ’’zandpalen” worden toegepast en zal het zand ”in den droge" worden aange bracht. Om het zand en straks de bouwmateri alen te kunnen aanvoeren is een nieuwe uitrit naar de Henegouwerweg ge maakt. Deze uitrit is ontworpen door de Provinciale Waterstaat in Zuid-Holland en doet mede dienst als uitrit voor het provinciale opslagterrein aan de Hene gouwerweg. Voor de aanleg van de uitrit, het bou- wrijpmaken van het terrein en het op maken van de ontwerpen voor de zui veringsinrichting, de gemalen en de transportleidingen stelde Rijnlands ver- BOSKOOP - ’’Veel leerlingen hebben problemen met het maken, van huiswerk en dit ook goed te doen. Het is een dagelijkse stress want het komt niet erg goed uit de verf. Er zijn andere bezigheden en de TV”, al dus schetst Boskoper Ton Kegge de problemen die zich in veel gezinnen voordoen. Hij begint dit schooljaar met een ’’huiswerkcursus*’ om hier aan iets te doen. nationale hoofdkantoren in de dienst verlenende sector. Het Middengebied van de Randstad en de regio Utrecht scoort als woon- en werkgebied gunstig waardoor dit aan trekkelijke vestigingsplaatsen zijn voor internationale distributie- en dienstver lenende bedrijven. De onderzoekers concluderen op basis van gesprekken met het top-management uit het be drijfsleven dat zich in de infrastructuur van rond Schiphol en bij de van Briene- noordbrug. DEN HAAG - De provincie Zuid-Hol land heeft een nieuwe folder uitge bracht met informatie overscholingsbij- dragen. Een goede beroepsopleiding is 1-J -ovin- cie in samenwerking met de Zuidhol- landse gemeenten een eigen regeling voor beroepsgerichte opleidingen. In de folder staan de meest recente ge gevens over de regeling scholingsbijdra gen, onder meer voor welke studies bij dragen mogelijk zijn, welke eisen gel den en welke normen de provincie han teert bij het toekennen van een scho- lingsbijdrage. De folder is verkrijgbaar bij Bureau de Randstad knelpunten voordoen voorlichting van de provincie, Konings- huiswerk is af en bestudeerd. Kegge wil nog verder gaan door leerlingen vast voor te bereiden op stof die nog komen gaat. Hoeveel tijd ermee gemoeid gaat maakt hem niet uit, hij is niet eerder te vreden voor de leerling helemaal bij is. Op die manier kan de Teerling de dage lijkse lessen op school beter volgen en opnemen in plaats van steeds met een achterstand mee te hollen. Kegge geeft toe dat 450 gulden per maand een vrij fors bedrag is. "Maar dat moet ik vra gen gezien de tijd die er in gaat zitten en tot nu toe ben ik de enige die een garan tie geeft”, merkt hij ten overvloede op. Kegge is ervan overtuigd dat zijn bena dering voor veel ouders en leerlingen dé oplossing van een probleem is. ”Het is echter wel de bedoeling dat men zo snel mogelijk inschrijft, zeker voor het eer ste rapport, anders is de achterstand die moet worden ingelopen te groot”, stelt Kegge. Hij is bereikbaar op het adres Nieuw- straat 61, tel. 3987. Lesruimte huurt hij tot naast zijn huis in de Nieuwstraat een pand leegkomt dat hij hiervoor wil be stemmen. WADDINXVEEN De christelijke Koningin Beatrixschool aan de Ger- stakker in de wijk Zuidplas beschikt eind deze week over een derde leer kracht. Dat heeft het schoolbestuur - de Vereniging voor Protestants Christelijk Onderwijs in Waddinxveen - besloten. Met de benoeming van mevrouw S.A. Scheerhoorn uit Stadskanaal tot leer kracht voor groep 1-2 is het team com pleet. Door de schoolvakanties was het niet mogelijk eerder iemand te benoe men. De vacature wordt tot eind van deze week waargenomen door mevrouw C.A. Sliedrecht. De nieuwe zuiveringsfabriek zal een einde kuhnen maken aan de stankover last van de rioolwaterzuivering aan de Willem de Zwijgcrlqan. Als overgangsmaatregel voorde tussen liggende periode is besloten - op kosten van het hoogheemraadschap van Schie- land - een deel van Het afvalwater in de Oranjewijk chemisch te reinigen. Daardoor wordt verdere overbelasting van deze installatie voorkomen. Over het tijdstip van aanleg van afvoer- leidingen van de Willem de Zwijgerlaan naar de nieuwe afvalwaterzuiveringsin stallatie is nog geen besluit genomen. Het tracé is inmiddels wel bekend. Begonnen wordt op zaterdag 6 septem ber om 17.00 uur met een optreden van Hamish Imlach lan MacKintosh. Be kend zijn verder optredens van Kees Ouwejan Makkers (12 september), JP Nyströms (10 oktober), Allan Taylor (7 november). Battlefield Band (30 ja nuari), Iain MacKintosh (27 maart) en New House Band (22 mei). Het ligt in de bedoeling op vrijdagavond 19 juni het eerste Waddinxveense Folk Festival te houden in de open lucht. Het folk-café De Bonkelaar is een ver volg op de folkconcerten die aan het be gin van de jaren tachhtig op zondagmid dag in De Bonkelaar werden gegeven door Silly Wizard, Five Hand Reel, Martin CarthyFungus en Allan Taylor. In februari van dit jaar werd de draad weer opgepakt door cultureel werker Bert v.d. Beid (organisatie) en Hans v.d. Hoek (boekingen). Imlach MacKintosh - voor de liefheb bers van Schotse folk te zien op zater dagmiddag 6 september vanaf vijf uur - waren lange tijd niet in Nederland te zien, al kent iedereen lain natuurlijk wel als solo-zanger. In die hoedanigheid zal hij later in het seizoen weer te beluis teren zijn in De Bonkelaar. Na vele in spanningen van Hans van den Hoek, in numenten worden gezet, zodat Wad dinxveen in ieder geval de komende ja ren niet naast eventuele rijkssubsidie zal grijpen. In de raadscommissie voor de ruimtelij ke ordening en de woningbouw heeft de socialist gezegd met dit voorstel om principiële redenen niet akkoord te kunnen gaan. Hij vindt dat herstel van orgels en dergelijke door de Centrale Hervormde Gemeente zelf moeten worden betaald. Veel ouders zullen het beeld herkennen dat huiswerk pas op de laatste plaats komt en soms helemaal niet wordt ge maakt omdat er zoveel andere dingen zijn. Op school wordt het soms ook te makkelijk gemaakt terwijl veel ouders er blijkbaar ook geen raad mee weten. "De leerling moet natuurlijk wel zelf willen, anders werkt het niet. Vaak is het geen onwil maar in het onderwijs is men veel te vrijVeel leerlingen hebben een sturende hand nodig en dat vinden ze vaak zelf ook, is mijn ervaring”, al dus Kegge. Hij is als leraar werkzaam in Zoetermeer en geeft IBO, LBO en Ma vo. Aangezien het aantal leerlingen op zijn school terugloopt wordt het aantal uren dat hij les geeft, met ingang van dit schooljaar beperkt tot 12 uur. In een ’’huiswerkcursus” ziet hij zinvolle be steding van zijn tijd en verwacht er in de toekomst een dagtaak van te kunnen maken. Geen boute veronderstelling, maar gegrond op ervaringen die men el ders opdeed met dergelijke cursussen, die zeer goed zijn aangeslagen. ”Je moet het zien als een begeleiding bij het huiswerk maken en een ondersteu ning bij zwakkere vakken. Blijft succes uit dan krijgt men aan het eind van het schooljaar het cursusgeld terug, ik durf dat wel aan", zegt Kegge die de eerste is die een dergelijke garantie geeft. Acht jaar lang gaf hij leerlingen bijles en al die jaren is er nooit een gezakt, dat sterkt hem in de opvatting dat zijn aan pak werkt. Ton Kegge, die per maand 450 gulden in rekening brengt, denkt voorlopig 10 en maximaal 12 leerlingen te kunnen "heb ben”. Hij geeft het complete vakken pakket: exacte vakken en talen. Is La tijn nodig dan kan hij over assistentie beschikken. Leerlingen die na school bij hem komen krijgen koffie of thee en daarna gaan ze aan de slag. Wie vervol gens de deur weer uitgaat is klaar, al het WADDINXVEEN/DEN HAAG - De Randstad - waarvan Waddinxveen in het centrum ligt - zal haar sterke econ omische positie in dienstverlenende en bestuurlijke activiteiten ook in de ko mende jaren handhaven. Dit is een van de conclusies uit de studie ’’Randstad in economisch perspectief’, die in op dracht van de Rijksplanologische Dienst is uitgevoerd door de Stichting Het Nederlands Economisch Instituut (NEI) te Rotterdam. Deze studie is uitgevoerd ten behoeve van de pas gepubliceerde notitie "Ruimtelijke perspectieven”. Het on derzoek heeft tot doel een doorlichting van de economische en ruimtelijke structuur van de Randstad als geheel en van afzonderlijke ’’complexen” daar binnen te geven. Een hoofdvraag in de probleemstelling is of de ruimtelijke structuur van de Randstad nog steeds aansluit bij de ver anderende ontwikkelingen in de econ omie. Tot die veranderde ontwikkelingen worden onder andere gerekend de toe nemende internationalisering van het bedrijfsleven, verdergaande economi sche specialisatie en nationalisatie, toe passing van informatietechnologie en de invloed van telecommunicatie. Volgens de onderzoekers is de Rand stad. vooral dankzij de aanwezigheid van een goed geoutilleerde zee- en luchthaven, nog altijd de ’’toegangs poort van Europa". Vooral de luchtha ven Schiphol en de regio Amsterdam blijken van dit economische transfor matieproces te gaan profiteren, vooral door de vestiging van nationale en inter- noodzakelijk, daarom heeft de pn (tel. 01820-25540), heeft een nieuw pro gramma gepresenteerd, waarmee wordt getracht ook de Waddinxveners te be reiken. Op woensdagavond 27 augustus belegt de Volksuniversiteit van 19.30- 21.30 uur in het schoolgebouw aan de John Mottstraat 6 in Gouda een infor matie- en inschrijvingsavond. Het rijk gevarieerde programma van de Volksuniversiteit Gouda omvat cursus sen, die zowel overdag als 's avonds worden gegeven. Bij de talen zijn dat Nederlands, Frans, Duits, Engels, Spaans, Italiaans. Nieuw-Grieks, La tijn, Zweeds en Deens. Voor wie cre atief is aangelegd is er de nieuwe cursus origami. Origami is het Japanse woord voor papier vouwen. Boskoop als in Waddinxveen. Dit kun nen zijn lezingen over kunst, bepaalde streken van Frankrijk, meestal verge zeld van dia’s, Franse conferenciers- (cières) zijn dan te gast. In januari van dit jaar is een aarzelend begin gemaakt met een Franse scrabble- club. Dit bleek een succes te zijn. Één maal per veertien dagen komt men op maandagmiddag en/of maandagavond bij elkaar in Hotel De Unie in Waddinx veen. Om meer bekendheid te geven aan deze activiteit zal er in de loop van oktober een keer "open huis” worden gehouden. Iedereen die dit wenst kan eens kennis komen maken. In oktober wordt gestart met een bibli otheek. Tegen een gering bedrag 0,50 per boek) kunnen leden en cursisten hiervan gebruik maken. Alliance Fran caise beschikt thans over ruim 100 boe ken. Er worden regelamtig nieuwe aan gekocht. WADDINXVEEN - Het kinderwerk in De Bonkelaar is vanmiddag (woens dag 20 augustus) begonnen met een in- stuifmiddag, waar voor kinderen van 4 tot 8 jaar een leuke film werd gedraaid. De instuifmiddag voor kinderen wordt elke woensdagmiddag van 14.00-15.30 uur gehouden en vergt een toegangs prijs van één gulden per kind. Van tevo ren opgeven is niet nodig. Dekinderwerkgroep van De Bonkelaar is nog op zoek naar vrijwilligers/sters om in september een aantal cursussen voor kinderen van start te kunnen laten gaan, (koken, tekenen, knutselen, to neel). Het gaat hier om het begeleiden van kinderen van 6-12 jaar (twee groe pen) gedurende 8-10 weken en dan on geveer 4 uur in de week. De vrijwilli gers/sters moeten 16 jaar of ouder zijn. Deze plaatsing zal officieel worden ver richt door burgemeester C.M. van der Linden op vrijdagmiddag 29 augustus om 3.00 uur in het bijzijn van genodig den, gemeenteleden en belangstellen den. Deze officiële daad houdt in dat WADDINXVEEN - De gemeente Waddinxveen gaat na hoeveel vierkante meter groen er nu precies is in het in middels gerealiseerde deel van de nieu we woonwijk Zuidplas. Dat is in de raadscommissie voor de ruimtelijke ordening en de woningbouw gezegd naar aanleiding van de Haagse goedkeuring van het 12e uitwerkings- plan in het bestemmingsplan Zuidplas. Op die plek zal Noorlander Bouw 74 premie-C-koopwoningen gaan bouwen. Bij de herziening van de exploitatieop- zet van de woonwijk zal tevens worden betrokken de eventuele realisering van een grote groenvoorziening buiten de wijk. In het beleidsprogramma 1986-1990 van het college van B. en W. staat namelijk dat onderzocht zal worden of er een be perkte recreatievoorziening (bijvoor beeld bos) in of nabij Zuidplas kan ko men. Hierover zal met Staatsbosbeheer overleg worden gevoerd. Het woningbouwplan is een project van Noorlander Beheer BV in Lei derdorp. De huizen hebben op de begane grond een royale uitge bouwde hal met toilet, grote tuin kamer met open woonkeuken, op de eerste verdieping een overloop, 3 grote slaapkamers en een royale badcel met tweede toilet en op de tweede verdieping een overloop met cv-ketel, complete wasmachi- ne-aansluiting met waterdichte bak en een grote zolder met dakkapel. Ontwerper van de 40 grote premie- C-koopwoningen is het Leidse ar chitectenbureau Van Oerle Schrama BV. WADDINXVEEN - PvdA-raadslid M. Boere is tegen het uit de gemeentekas halen van geld voor de restauratie van het orgel en de orgelgalerij in de ander halve eeuw’ oude hervormde Brugkerk aan de Kerkweg-Oost. Beide objecten, waarvan het opknap pen in totaal wordt geraamd op 6 ton, zullen door de vanavond (woensdag) vergaderende gemeenteraad op het door het rijk gewenste meerjarenpro gramma voor restauraties van rijksmo- Zelfs de kleinste botsing delen van uw auto peschadigen. wij kunnen deze opsparen en repareren Met een veilige auWFneemt u daarna weer aan hel verkent deel. FOCWA kenmerk vc^>r vakwerk AUTOSOHADE REPARATIEBEDRIJF Noordkade 24 -^Waddinxveen Tel. 01823-12588 yiTRJT zandauto’s ib b

Weekblad voor Waddinxveen | 1986 | | pagina 15