Voetbalclubs van start met gelijk spel Zwemseizoen Tenniscentrum W’veen van Ron Groot draait Ex-wereldkampioene geeft fitness-training is begonnen Be Fair en WSE imponeerden nog niet Goede vangst Verloofde Leontine Melman staat in de bar Zaalvoetbal WSV met drie achttallen competitie in De Sperwer WEEKBLAD-SPORT EN RECREATIE Meer dammers bij Excelsior Flyers-junioren bekeren verder Clubwedstrijden De Reigersburgh Wisselbeker voor PTT-ploeg VRIJ UIT VAKANTIE VOOR UW B Be Fair Video Schade aan uw auto vereist deskundige reparatie Gebruiks mogelijkheden WSE Belangstelling Jeugdschaak Focwn GLASBEEK AUTOSCHADE REPARATIEBEDRIJF S M WEEKBLAD VOOR WADDiNXVEF N WoENSDA** 3 srr riviKER iVAn I t l flfTTX ‘1 4 WADDINXVEEN - Zaterdag is in de sporthal ”de Sniep” voor de derde maal het Vink Verzekeringen Zaalvoetbal- tournooi gehouden. Aan dit tournooi namen tien teams deel, waaronder twee van Vink Verzekeringen. De wisselbe- ker, in 1984 gewonnen door Boers Hol land en in 1985 door de Gemeente Wad- dinxveen, kwam ditmaal in handen van de PTT Waddinxveen. Met het tournooi werd om vier uur ’s middags begonnen. De laatste wed strijd was om 10.00 afgelopen waarna de disco ging draaien tot 2.00 uur. De volledige uitslag was: 1. PTT Wad dinxveen, 2. Sporthal De Sniep, 3. ’t Smulhoekje. 4. Boers Holland. 5. WSV PLANTEX REISBUREAU OVERSLAG 14-2771 CE BOSKOOP POSTBUS 7 - 2770 AA BOSKOOP TELEFOON 01727-2942 Be Fair - Gouda 1-0. Het eerste ’’echte” optreden van Be Fair in het seizoen 86/ 87 is succesvol verlopen. De in fonkel nieuwe shirts van sponsor ”De Eiken meubelmakers Van Wijk BV” gestoken Be Fair-brigade stond geladen aan de startstreep. Men wilde duidelijk wat la ten zien. Bovendien had opponent Gouda had via een imponerende oefen campagne hoge verwachtingen gewekt. Onder miserabele weersomstandighe den vond deze eerste ronde van de KNVB-beker plaats. De harde wind Klasse L: 1. Esther Veldstra - Roanna 120 pnt. 2. e.a. Kim Born - Ramzes 119 pnt. V on- ne Slappendel - Echo 110 pnt Springen. Klasse B: 1. Manuela Bikbergen Sonja. 2. Simo ne Osse - Oritia. 3. Mady \mmerl in - Echo. Klasse M: 1Yvette Ribbens - Isolda 110 pnt Klasse Z: 1. Jennifer van de Berg-Duck< 116pnt WADDINXVEEN - Het zaalvoetbalte am van FC Grovo speelt maandagavond 8 september om acht uur in de sporthal ”de Sniep" tegen Neptunus. Dit is de start van de nieuwe competitie. Zelfs de kleinste botsing kan vitale delen van uw auto beschadigen wij kunnen deze opsporen en ’epareren Met een veilige auto neemt u daarna weer aan het verkeer deel FOCWA kenmerk voor vakwerk Noordkade 24 - Waddinxveen Tel. 01828-12588 FOCWA kenmerk voor vakwerk WADDINXVEEN - De Waddinxveen- se postduivenvereniging De Sperwer nam deel aan een concours vanuit Strombeek. Afstand 128 km. In con cours 380 duiven. Gelost om 10.30 uur. Aankomst eerste duif 12.28 uur. Laat ste 13.02 uur. Snelheid eerste duif 1090 m.p.m. Uitslagen: M. Tollenaar 1-13; N. Hoogerdijk 2-27- 42-77; J. Verbakel 3-11-16-18-19-25-26- 29-37-39-41 -44-47-55-63-64-65-66-68- 69-71-75-89;. J. Toor 4-6-12-14-15-20- 22-32-35-52-88; A.H. Kivits 5-59-61-73- 79; C.A. Bode 7-33-87-94; Mevr. G. Twigt 8-30-84; H. Vibk 9-80; H. Metse laar 10-24-36-40-46-51 -60-62-70-78-86- 92-93; Comb. Wibo 17; P. Bonefaas 21- 31-49; R.v.d.Made 23-50-53-82; D.De genhardt 28-57-72; A. Hofman 34-45- 48; J. Jansen 38-67; Comb. C.en J. 43; F. Middelkoop 54; Griffioen 56; M. Verbeek 58-74-76-81-91; Daniël v.d. Spek 83; D. Heeren 85-95; E.v.Beek on WADDINXVEEN - De jongens-juni- oren van Flyers-basketbal gaan de tweede ronde in van de bekerwedstrijd. Zij bewerkstelligden dit door zaterdag op eigen terrein met 71-63 van het Goudse Springers te winnen. WADDINXVEEN - Ron Groot (29) en zijn verloofde Leontine Meiman (27), die deze maand aan de Graanakker in de woonwijk Zuidplas gaan wonen, hebben zaterdagmiddag iedereen laten kennis maken met hun Tenniscentrum Waddinxveen in de in dit voorjaar van de gemeente Wad dinxveen gekochte tennishal aan de Sniepweg. De maar 335.000,- ge kost hebbende hal is eigendom geworden van het Tenniscollege Midden- Holland, dat Ron Groot twee jaar geleden oprichtte. De tennishaleigenaar Ron Groot maakt bij zijn lessen gebruik van moderne hulpmiddelen, zoals computer-gestuur- de tennismachines en video-appara- tuur. Zelf is hij een goede tennisspeler, die op de BI-lijst staat. Onlangs is hij benoemd tot bondstrainer Hij zal zich vooral bezig houden met de opleiding van jonge bondsleerlingen. Voorts speelt hij competitie voor de tennisver eniging Waddinxveen. In de uit 1978 stammende tennishal, waarin drie banen en een bar, in welke horecagedeelte Leontine Melman als gastvrouw zal optreden (zij heeft als zo danig drie jaar ervaring) nu met de vori ge huurder J. van Gils overeenstem ming kon worden bereikt, is een nieuwe tennistapijt gelegd. Dit tapijt wordt ook gebruikt in het landelijk Tenniscollege van de KNLTB Geldrop en is geschikt voor allerlei spelsoorten, van beginners tot A-spe- lers. Men kan er uitstekend rally’s op spelen en het is minder kwetsuurgevoe- lig. In de hal kan nu alleen getennist worden. Voorts zijn alle lampen ver nieuwd en is er het nodige in de douche ruimten verbeterd. De bar heeft een geheel ander karakter gekregen en maakt nu een lichte, frisse en open indruk. Ze is geheel op het ten- nispubliek afgestemd. De lichtarmatu- ren zijn wit van kleur, de wanden zijn hier en daar van een lichte kleur voor zien. de vitrage is wit en er liggen frisse kleedjes op de tafels. Het is mogelijk in het Tenniscentrum Waddinxveen - hal en bar dragen de zelfde naam om deze centrale plaats voor tennissend Waddinxveen te bena drukken - het gehele winterseizoen te huren. Men kan bijvoorbeeld vast baan- contract sluiten. Zo'n contract omvat 32 weken. Voorts kan men ook per uur een baan huren, ook wel losse baanverhuur genoemd. Van 1 oktober tot 1 april wordt er een wintercompetitie georga niseerd. Hieraan kunnen in totaal 60 te ams van elk 4 personen deelnemenDe ze competitie is inmiddels geheel volge boekt. In de hal zal ook veel aandacht aan ten- nislessen worden besteed. Tennislera ren uit Waddinxveen en naaste omge ving geven er les Voorts verzorgt het Be Fair - VVGZ 1-1. Het eerste compe- titietreffen van Be Fair is niet geheel vlekkeloos verlopen. Het vertoonde spel was vooral in de eerste helft van een bedenkelijk niveau. De snelle, veel wis selende voorhoede van de gasten gaf de wat statische Be Fair verdediging han- devol werk. De Waddinxveners moch ten dan ook hun handen dicht krnijpen dat de rust met een blanke stand kon ingaan. Vooral zo rond de 30e minuut ontsnapte Be Fair aan een verdiende achterstond toen Ruud Willemstein een inzet ver keert beoordeelde en de VVGZ spits op 2 meter van het doel een open kans kreeg. Daar hij te lang aarzelde kon in een eendrachtige samenwerking van Piet Koele en Marcel Straver de schade beperkt blijven. Hierna volgde een moeilijke periode voor Be Fair dat zoals gezegd het rustsignaal dankbaar in de oren klonk. Na rust kwam Be Fair wat beter uit de verf, mede door de energieke inzet van aanvoerder Aart Bos trachtte Be Fair het initiatief naar zich toe te trekken. Dit lukte maar ten dele omdat er wel meer inzet was .maar de zuiverheid meestal ontbrak. Dat wissel Ronald Dodewaard (zeker niet de minste) voor Be Fairs nieuwkomer Razi Licoumine gaf Be Fair de broodnodige impuls om de Zwijndrechtse veste wat meer te be lagen. En met succes, een lange pass van Piet Koele bereikte rechterspits Razi die en kele tegenstanders van zich afschudde en uit een "onmogelijke” hoek via een tegenstander Be Fairs eerste competi- tiedoelpunt scoorde. Met nog zo’n 20 minuten te gaan liet Be Fair - te vlug - het initiatief weer over aan de gasten. Deze maakte hier dankbaar gebruik van en trokken massaal ten aanval. Dankzij de voortreffelijk op dreef zijn de keeper Marcel Straver leek Be Fair beide punten binnen te hebben. Totdat ook de ”beste"faalde door een inge schoten bal onvoldoende weg te stom pen waardoor de VVGZ-spits over Straver en Koele heen 2 minuten voor tijd VVGZ op gelijke hoogte bracht. stelde vooral in het begin Be Fairs ver dediging erg op de proef maar allengs kreeg men er steeds meer grip op. Toch was het Gouda dat met de wind in de rug enige malen gevaarlijk doorkwam, maar dankzij de routine van Piet Koele, Klaas Angenent maar vooral Marcel Straver wist Be Fair Gouda van een voorsprong af te houden. Sterker nog, men trok steeds meere ten aanval. Deze werden vooral opgezet door Ed v.d. Brink en Erny Dieckman maar Rene v.d. Wilk, Ronald Dode waard en Leon Konijn als Be Fair-spit- sen de jujste afronding niet vinden. Ook na rust een enerverende partij voetbal waarbij de windstoten nogal eens voor verrassende balwendingen zorgde bracht beide partijen niet het fel begeerde doelpunt. Een verlenging zat er in en hierin was het Rene v.d. Wilk die een voorzet van Ronald Dodewaard tot doelpunt verzilverde. Een nipte maar verdiende overwinning voor Be Fair en z’n nieuwe hoofdtrainer Rozen- daal. Ron Groot staat in deze omgeving be kend als een bekwame en concencieuse tennisleraar, die goede resultaten boekt. Hij geeft thans les bij de tennis vereniging Waddinxveen en Bodegra ven. Vier jaar geleden heeft hij een re- gio-training opgericht. Leerlingen van die training boeken prima resultaten in competitie en bij toernooien. Diverse leerlingen zijn reeds doorgeschoven naar hogere ranglijsten. Tenniscollege Midden-Holland in de persoon van Ron Groot de nodige les sen. De zaterdagavonden worden gere serveerd voor het geven van (tennis- jfeesten door verenigingen en bedrij ven. Men kan dan de gehele hal afhuren voor onderlinge toernooien; De hal is gedurende 35 weken open: van half september tot 1 meiIn de zomerm aanden is de hal gesloten. Dagelijks is de ha] geopend van ’s morgens 8.00 tot 's avonds 12.00 uur. De vaste baanver huur begint op 19 september en eindigt de laatste week van april. De winter competitie loopt van 1 oktober tot 1 april Ook de tennislessen worden in die periode gegeven. De belangstelling voor de hal overtreft de verwachtingen. De bezettingsgraad van de hal is nu al hoger (80%) dan waarvan in de exploitatie-begroting is uitgegaan. Ongetwijfeld speelt hier een De heren T. Vink (links) en N. Vink bij het prijzenpakket van het zater dag voor de derde maal in sporthal ’de Sniep” gehouden Vink Verzekerin gen Zaalvoetbaltournooi, dat door de PTT Waddinxveen werd gewonnen. (Foto: Ton Bennemeer). De Wit, 6. Vink II, 7. Gemeente Wad dinxveen, 8. Vink 1,9. Energiekluis. 10. Brandweer Rotterdam. De finale ging tussen de PTT en sport hal "de Sniep” in een zeer spannende wedstrijd. Uitslag: 0-0. Na strafschop pen 3-2 voor de PTT. De sportiviteits- prijs was voor het team van de gemeen te Waddinxveen. WADDINXVEEN - Zondag werden op manege De Reigersburgh aan de Piasweg clubwedstrijden gehouden. Vanwege het weer vond dit gebeuren in de binnenbak plaats. De uitslagen wa ren als volgt: Dressuur Klasse B: 1. Wouter van de Westeringh - Savage 124 pnt, 2. Henk Jan Oldenbanderingh - Shyla 120 pnt, 3. Amanda Kortlever - Rodey 116 pnt, 4.e.a. Amrnerlaan - Echo 115 pnt. Manuela Bikbergen Sa vage 115 pnt. WADDINXVEEN - "Zondag hield de hengelsportvereniging Waddinxveen HSW haar laatste wedstrijd in de zon- dagcompetitie. Er werd gevist in de Gouwe. De vangst was goed: 10 vissers vingen 35390 gr. vis. De eerste vijf waren 1. W. Houtman (5460 gr), 2. A. van Leeuwen (5370 gr), 3. D. Heeren (5060 gr), 4. M. Reichard (4300 gr) en 5. J. Verhoef (3930 gr). Na vijf wedstrijden is de einduitslag: kampioen A. van Leeuwen) 20 kl.pnt), 2. D. Heeren (21 kl.pnt), 3. J. Verhoef (22 kl.pnt), 4. M. Reichard (27 kl.pnt), 5. M.C. Kers (32 kl.pnt), 6. W. Hout man (34 kl.pnt), 7. M. van Leeuwen (40 kl.pnt), 8. F. van Steenderen (45 kl.pnt), 9. G. Wijman (46 kl.pnt), 10. R. Jenner (45 kl.pnt). De eerstevolgende wedstrijd is de in haalwedstrijd van 21 juni. Gevist wordt er in het Aarkanaal met als alternatief de Oude Rijn. Vertrek vanaf het NS- station om 6.00 uur in plaats van 5.30 uur. blijkt deze deskundige begeleiding een wervende werking te hebben. Een bege leiding ook, die volgens L. Marchant nodig is bij dit zware werk waarbij nog wel eens onoordeelkundig te werk wordt gegaan. Onder leiding van Woodley wordt niet maar wat aan ge traind maar de zaken zorgvuldig aange pakt en gedoseerd naar vermogen en conditie van de sporter. De drie huidige lesavonden is wat Mar chant betreft een tijdelijke zaak. Nog volgend jaar hoopt hij zijn sportzaak uitgebreid te hebben, waarbij het krachtsportcentrum 'eveneens wordt uitgebreid en deze tak van sport volle dig kan worden beoefend naast het judo, jiu jitsu, taekwondo, aikido, kickboksen, aerobic dansen en andere vormen van sportief bezigziin Direkt na de rust kwam WSE op voor sprong toen de Schiedamse doelman de bal toespeelde aan zijn laatste man. De ze was hierdoor zo verrast dat hij de bal te zacht terugspeelde. De attent reage rende Wim de Besten was er als de kip pen bij, omspeelde de keeper en bracht WSE de openingstreffer. De wedstrijd werd hierna veel harder en toen Ton Kling door enkele Schiedamse spelers tegen de grond werd gelopen raakten de WSE-ers zo geïrriteerd dat ze bij de scheidsrechter verhaal probeerden te halen. De man in het zwart dulde echter geen tegenspraak en gaf een vrije trap tegen WSE. Een buitenspel staande DHS-er kreeg de bal aangespeeld en ondanks het druk vlaggen van de lijn rechter scoorde deze speler de gelijk maker. WSE was even aangeslagen en kreeg direkt erachteraan nog een doel punt tegen. Een van rechts voorgetrok ken bal werd slecht weggewerkt en zo werd een hard ingeschoten bal de tweede treffer van de Schiedammers. WSE trok hierna furieus ten aanval en DHS moest de verdediging in. Een handsbal vlak voor het strafschopge bied werd door de scheidsrechter be straft met een vrije trap. Marcel Jaspers zette zich achter de bal en maakte waar schijnlijk het merkwaardigste doelpunt uit zijn voetballoopbaan. Zijn zachte boogballetje raakte de lat en via de rug van de doelman stuitte de bal in het doel waarna WSE toch nog een minuut voor tijd de gelijkmaker kon aantekenen. WADDINXVEEN - Op een slechts matig bezochte algemene ledenverga dering besprak vorige week donderdag avond in het AF-centrum de Waddinx- veense Schaakvereniging WSV onder leiding van voorzitter G. Besemer de plannen voor het komende schaaksei- zoen. WSV zal komend seizoen met drie acht tallen uitkomen in de RSB-competitie resp. in de tweede, de derde en de vier de klasse. Het tweede team moet het eerst aantreden en wel op maandag 22 september in Gouda tegen Messemaker 3. De samenstelling van de teams lever de weinig stof tot discussie. De op de voorjaarsvergadering voorge stelde wijzigingen in de huishoudelijke competitie waren door wedstrijdleider Torenbeek nader uitgewerkt. Er zal weer volgens het "Keizersysteem" ge speeld worden. Het seizoen loopt van 4 september 1986 tot 21 mei 1987. Nieuw is dat op 19 maart een dubbel- rondige nacompetitie tussen de op dat moment vier bovenste van de ranglijst van start gaat. Zij spelen dan tot 21 mei om het clubkampioenschap. De overi gen gaan volgens het Keizersysteem door met als inzet "Keizerskampioen- schap”. Voor degenen die op 1 december en op 21 mei de grootste sprong op de ranglijst gemaakt hebben zijn er "runner-up- prijzen" beschikbaar. De huishoudelij ke competitie gaat op donderdag 4 sep tember om 20.00 uur van start in het Anne Frank-centrum. WSV is donderdag weer gestart met jeugdschaak. Iedere donderdagavond van kwart voor zeven tot kwart voor acht wordt er door de jeugd t/m 16 jaar geschaakt in het Anne Frank-centrum. Er wordt gespeeld in een onderlinge competitie om het clubkampioenschap. Verder wordt er veel aandacht besteed aan schaaklessen. Een jeugdteam van atht spelers neemt deel aan een club- competitie met verenigingen uit de om- pevino WADDINXVEEN/BOSKOOP - Zaterdag werden in Katwijk aan Zee de eerste wedstrijden in het nieuwe seizoen gezwommenDe leden van de BoskoopAVaddinxveense zwemclub De Gouwe namen hier deel aan een zeskamp georganiseerd door de Z PC Katwijk. Het eindresultaat van deze zeskamp, waarin GZC uit Gouda als eerste eindigde, was een 5e plaats voor De Gouwe. Ondanks het feit dat de zwemmers nog maar pas weer begonnen zijn met hun trainingen werden er toch al redelijke tijden gezwommen In deze zeskamp kwamen vooral de estafette ploegen in de verschillende leeftijden tot goede prestaties op de 4 x 50 meter vrije slag jongens. Onder de 10 jaar eindigde de ploeg bestaande uit Henk Riemens, Se- bastiaan Jonckheere. Gijs Hietkamp en Robin Koele als 2e in de tijd van 2.36.8. Bij de jongens onder de 12 jaar kwamen Jos v.d. Dool, Henk v.d. Linden, Mark Tobe en Rene Jonckheere op de 4 x 100 meter vrijeslag in 5.31.3 als 3e aan. De heren ploeg met Mark v.d. Zijden, Le on v. Wengerden, Jan Willem v.d. Hoek en Mare ter Braake werd op dit zelfde nummer in 4.24.6 ook derde. Ook de meisjes ploegen vielen in de prijzen op de 4 x 100 meter vrije slag on der de 14 jaar werd de ploeg met Barba ra Pouw, Marion v. Hooft, Angelique v. Oyen en Erica Vlasman 2e in 4 54.1 en op de 4 x 100 meter wisselslag werden zij 3e in 5.43.3 in plaats van Barbara Pouw zwom op dit nummer Arielle v.d. Vel den. Op de individuele nummer werden door de "Gouwe” zwemmers ook nog eens 6 medailles behaald. Bij de meisjes onder 12 jaar was Karin Hoogendoom op de 100 meter vrijeslag 2e in 1.18.5. Gillian v.d. Berg kwam op dezelfde slag bij de meisjes onder 16 jaar als 3e aan in 1.07.6 terwijl Astrid van Galen op dit nummer de le plaats veroverde in 1.04.6. Op de 100 meter schoolslag in dezelfde leeftijd werden Astrid Cornelissen en Jolanda v.d. Broek 2e en 3e in respectievelijk 1.29.7 en 1.31.1. Als enige bij de heren wist Mare ter Braake 3e te worden op de 1-0 meter schoolslag in 1.18.3. WADDINXVEEN - Met zes deelne mers in de seniorencompetitie méér dan in het vorige seizoen is de Waddinx- veense damvereniging Excelsior in Het Trefpunt begonnen aan de nieuwe on derlinge competitie. De junioren Perry de Leeuw den Bou- ter, Dirk Jan Hulsman, Fred van Beek, Nico Gouw en Kees Slootweg meten het komend seizoen hun krachten met de oudere clubleden. Deze jeugddammers beheersen ieder voor zich een behoor lijke dosis theorie. Het opdoen van ervaring en een verdere begeleiding moet deze knapen in staat stellen overeen aantal jaren mee te din gen in het eerste achttal. Cor Rietveld, enige jaren geleden een succesvol jeugddammer is na een aantal jaren af wezigheid weer terug en ook met hem zal terdege rekening gehouden moeten worden. Ondanks rustig opbouwen van hun standen moesten 3 van de jeugddam mers hun meerdere in de senioren er kennen. Fred van Beek had tegen Jan Both het geluk aan zijn zijde. Fred stond een schijf achter en streed moedig verder. Een verkeerde slagkeuze stelde hem in staat de winst te laten noteren. Enigszins verrassend was het gelijkspel, dat Ruud van Dijk aan Crone moest la ten. Wellicht was winst voor Crone aan wezig geweest, doch Ruud maakte het hem dermate moeilijk, dat een verdien de puntendeling uit de bus rolde. De overige twee puntendelingen noteerden we in de partijen Teun Driesse-Cor Rietveld en Kees Kramp-Fred Zaad- hof. Via een bomzetje verschalkte Piet van Es zijn tegenstander Cor Stolker. Teun Twigt speelde sterk positioneel en bouwde zo aan zijn winst tegen mede nestor Kees Blonk. Piet van Gils hield lang stand tegen Piet Swart maar in het niet geheel gesloten klassiek spel bleek de voorzitter zijn goede theorie prak tisch goed te kunnen toepassen en stel de winst veilig. Sjaak de Wit had in het middenspel tegen Cor Barelds mini maal een gelijk waardige stand. Achter lopen kwam hem echter duur te staan middels een 4-om-4 slagzet met dam- winst. WADDINXVEEN - Voorafgegaan door wedstrijden om de KNVB-be- ker is afgelopen weekeinde de voetbalcompetitie van start gegaan. Be Fair speelde gelijk (1-1) tegen VVGZ in de derde klasse. De punten wer den ook gedeeld door WSE (2-2) dat in dezelfde klasse aantrad tegen DHS. Voor de KNVB-beker verloor WSE met 0-1 van Sportlust, terwijl Be Fair met 1-0 zegevierde over Gouda, zodat de ex-tweede-klasser een ronde verder is gekomen, want Waddinxveen-zaterdag verloor met 1-3 van Aarlanderveen. WSE - DHS 2-2. In dit eerste competi- tietreffen was iedereen nieuwsgierig naar de verrichtingen van WSE. De Schiedamse ploeg bleek al direkt bij het begin de gevaarlijkste aanvallen te lan ceren en uit een aantal hoekschoppen werden enkele kansen gecreëerd. Na een half uur werd Jan Willem van Triet onderuitgelopen in het strafschopge bied. De terecht toegekende strafschop werd echter gemist door Rene Moons. Tot aan de rust kabbelde de wedstrijd wat voort met enkele kleine kansjes voor Wim den Besten en Marcel Jaspers maar resultaat was er niet voor WSE. Klasse L: 1. Leonie van Rhijn - Rakker, 2 Bianca de Jong - Ginger, 3. Leonie van Rhijn - Reinhilde. BOSKOOP - Om het body building, fitness, figuurtraining, of hoe het ook mag heten, in een stroomversnelling te brengen heeft sportleraar L. Marchant zich voorzien van een kei op dit gebied. Het is Tina Woodley, ooit Europees kampioene power liften, Miss Holland body building van 1982-’84, Europees kampioene powerliften en Wereldkam pioene powerliften in 1982 en 1985. Met deze indrukwekkende staat van dienst gaat Tina Woodley op dinsdag-, woensdag- en donderdagavond les ge ven in fitness, body building en figuur- correctie voor dames. Twee avonden zijn voor vrouwen, één voor de man nen. Als trainster is ze alle avonden beschikbaar van 19.00 tot 21.30 uur in het krachtsportcentrum van sportzaal Marchant aan het Torenpad Nu al belangrijke rol, dat Ron Groot in de Waddinxveense tenniswereld en omge ving goed is ingevoerd en het vertrou wen van het tennissend publiek geniet. In overleg met en met instemming van de besturen van de 3 Waddinxveense tennisverenigingen is er voor de jeugd leden van die verenigingen een gecom bineerde wintertraining opgezet. Hierdoor wordt het mogelijk de jeugd leden beter naar sterkte in te delen het geen de training en daardoor de voor uitgang van de jeugdleden ten goede zal komen. Dit samengaan van de 3 tennis verenigingen is een uniek gebeur u. waarvan zeer positieve result a or den verwacht. Ron Groot en Leontine Melman in hun Tenniscentrum Waddinxveen in de voormalige gemeentelijke tennishal aan de Sniepweg. (Foto: Sjaak Note- boom). De dans om de punten werd aanvanke lijk geleid door Springers. De Waddinx veners wisten de basket slecht te vin den. Na elf minuten spelen werd dat an ders. Tot aan de rust stond het 32-33 voor Springers. Na de rust werd de boeiende strijd voortgezet. Flyers bleef maar meteen aan kop. Een opvallend gegeven was dat terwijl bij Flyers het spel voort kwam uit een in de breedte sterke ploeg, het spel van Springers rondom één speler draaide. De doorslaggevende factor in deze wed strijd werd echter de verdediging. Fly ers coach Ramon Sterker liet zijn ploeg een goed functionerende man-to- man" spelen. Springers daarentegen beheerste het verdedigen in veel minde re mate en moest dit dan ook met ont zettend veel overtredingen bekopen, deze kostten Springers uiteindelijk de kop. Flyers had inmiddels een geringe maar toch veilige voorsprong zodat, toen Springers in de slotfase nog maar 4 man in het veld had, de druk van de ketel was, Springers wist daar nog wat ge bruik van te maken maar met 71-63 ging de overwinning naar de Waddinxveense ploe? welke dus verder heke «M b»

Weekblad voor Waddinxveen | 1986 | | pagina 19