RUIMTE VOOR WIJKWERK IN Rijkspolitie: sociaal werk Emmy Verheij komt opnieuw 5 WEKEN FEESTELIJK VOORDEEL Voorrang voor Dorpstraat en Brugcentrum ’’ZUIDPLAS” q QR Overleg uitgaan oudere jeugd Nieuwe serie kamermuziekconcerten Rommelmarkt Zonnig Zuid op maandag RONI Han Kapaan en Ben Kramer in concert Herman Kapteijn: Jubileumconcert in Goudse St. Jan Avond van Gereformeerde Bijbelstichting Open week Paulusschool Kinderkleding- beurs ditmaal WH op reis naar ommen OGB-korting voor grote toonzalen Vrouwenraad Waddinxveen vergadert op 18 september Concordia in Slagharen W. OTTERSPEER Verkoopexpo in raadzaal Open buurthuis HAMLAPPEN 500 gram en VERSE WORST 500 gram ALUMINIUM VOORZETRAMEN NODIG? FILET AMERICAIN Muziek-examen DE REUZE WORST Oostpolderwijk Staatsdiploma Inspraak ROOM SCHNITZELS Uit ga an ■i i AAAAAA Ter gelegenheid van onze Feestelijke Opening Openings-Stunt nr. 2 Verder kunt u deze week nog profiteren van ui.iMi/au it, st,r luvmtLix i?oo HERMAN F. KAPTEIJN i TOPSLAGER BOSKOOP - Donderdagavond 18 sep- Voor wat dit laatste betreft zullen B. en W. de raad voorstellen doen (zij denken voorshands aan het horen door de com missie voor ruimtelijke ordening c.a.) wanneer het eerstvolgende bestem mingsplan dat in procedure wordt ge bracht daartoe noopt. uur en 12.30 uur, tijdens deze uren is ook telefonisch reservering mogelijk Uitsluitend abonnementen kunnen tot uiterlijk 2 oktober ook worden besteld door overschrijving van het verschul digde bedrag op gironr. 182466, t.n.v. WADDINXVEEN - Violiste Emmy Verheij en het Colorado String Quartet besluiten donderdagavond 9 april 1987 de zevende serie kamer muziekconcerten in de raadzaal van het Waddinxveense gemeentehuis. Het is dan voor de derde maal dat Emmy Verheij in Waddinxveen is te zien en te horen. te gebruiken. Om kwart voor negen keerden de bussen en de twee personen auto’s weer terug in Waddinxveen. Komende zaterdag houdt Concordia Waddinxveen in het clubgebouw de Ho ge Noot het jaarlijkse KNF muziek-exa men. Een tiental jonge muzikanten gaan op voor het diploma A, B of C. De kandidaten worden beoordeeld op tech niek, loonvorming en ritmiek. De oplei ding voor deze examens werd gegeven door dirigent Gerrit de Knegt. Wilhelminaplein 59a (achter Van Gorkum) Telefoon 01828-19370-18505 IEDERE MIDDAG OPEN WADDINXVEEN - De Waddinxveen se harmonie Concordia geeft zaterdag 27 september een muzikale show in het Ponypark Slagharen. Deze uitnodiging volgt op het optreden vorig jaar in een ander attractiepark De Efteling in Kaatsheuvel. Zaterdag 27 september staat het Pony park met zijn gezellig uitziende straten en pleinen in het teken van show en mu ziek van Concordia’s majoretten, drum band en orkest. De honderd leden tel lende muziekvereniging zal het vorig jaar behaalde succes op De Efteling proberen te overtreffen. De artistieke/ muzikale leiding is in de vertrouwde handen van het trio Gerdy van de Lub be, Jan Alblas en Gerrit de Knegt. VOOR DE BOTERHAM U bent van harte welkom bij AMBACHTELIJK TOPSLAGER Nassaustraat 10, Boskoop, tel. 01727-2537 in Ommen aan. Na het diner daar werd met een gids een rondrit gemaakt in de schitterende omgeving, langs de zand verstuiving, kasteel Eerde, Huize Het Laar en natuurlijk over de Lemeler- een prachtig uitzicht biedt. Het weer was uitstekend. WADDINXVEEN - De Waddinxveense vernieuwingsgebieden Dorp straat en Brugcentrum krijgen een hoge prioriteit in het kader van de stads- en dorpsvernieuwing. WADDINXVEEN De Waddinxveense i quent met sociale problemen geconfronteerd tin: T - -- 1 rei wordt de politie - voornamelijk WADDINXVEEN - Vorige week dins dag zijn op uitnodiging van de Vrouwe lijke Vrijwillige Hulpverlening (WH) 109 bejaarden en begeleiders/sters in twee bussen en twee personenauto’s een dagje uitgeweest. Het jaarlijkse zocht niet meer dan 5 dezelfde artikelen reisje bracht de Waddinxveense oude- van dezelfde maat uit het rek te halen om te passen, zodat anderen ook nog een keuze kunnen doen, en de artikelen verzocht hier zelf voor te zorgen. men onderweg had gezien werd nog Men kan de niet-verkochte kleding op- eens in details getoond. halen en/of afrekenen op dinsdag 23 september van 11.00-12.00 uur. Voor Na de thee vertrokken de Waddinx veense ouderen weer richting westen dié tijd wordt er geen kleding afgege- om in Scherpenzeel nog een koffietafel ven. Óm 12.00 uur niet afgehaalde kle ding en/of geld vervalt aan de beurs en gaat naar een goed doel. beheerder legeskas, gemeente Wad dinxveen, onder vermelding van ’’Ka mermuziekconcerten’’ Abonnementhouders kunnen tegen ge reduceerd tarief de concerten van de Rijnlandse Orkest Vereniging bezoe ken. In de Oostpolderwijk zijn thans in aan bouw de 7 ongesubsidieerde patio-wo- ningen aan de Oostpolderwijk, 3 pre- mie-B-koopwoningen aan de Zuidka- de, terwijl in voorbereiding zijn 3 pre- mie-C-koopwoningen aan de Zuidkade (lokatie v.m. zoetwaterkanaaltracé), 2 woningen aan de Heemraadweg en 2 woningen aan de Overtoom. Wanneer deze woningen zijn gerealiseerd mag deze wijk als afgebouwd worden be schouwd. Op diverse lokaties verspreid zijn thans ca. 10 woningen in aanbouw of zullen naar verwachting het komende jaar in aanbouw worden genomen, waaronder is begrepen een kavel grond aan de Mo- zartlaan waar in 1985 een school is ge sloopt. werken afgewisseld met stukken voor hobo en orgel. Verwacht kunnen wor den een preludium en fuga van J.S. Bach op het orgel, een sonate voor hobo en orgel van G.F. Handel, een fantasie van J. Zwart voor orgel en een Pièce voor hobo en orgel. Voor liefhebbers van licht klassiek muziek een nummer van R. van Otterloo voor hobo en orgel en tot slot een improvisatie door Ben Kramer. Han Kapaan studeerde hobo bij Jaap Stotijn en Cees van der Kraan aan het conservatorium te Amsterdam. Als so list treedt hij regelmatig op voor radio en tv en heeft hij meegewerkt aan zo’n 60 LP’s. Bovendien speelt Han Kapaan mee in verschillende kamermuzieken- sembles. Hij is een veel gevraagd solist in Nederland maar ook in Engeland, Canada en Amerika. In het populair- klassieke genre heeft hij samen met Jan Zwanepol twee LP’s gemaakt, waarop de prachtige combinatie hobo-orgel te beluisteren is. Ben Kramer is een zeer gewaardigde or ganist in de Geref. Kerk van Boskoop. Hij heeft gestudeerd bij André Ver- woerd aan het Rotterdamse Conserva torium. Hij geeft regelmatig orgelcon certen en werkt vaak mee aan koorcon- certen. Daarbij heeft hij al vaker sa mengewerkt met Han Kapaan o.a. tij dens het jubileumconcert van het Gere formeerde Kerkkoor van Boskoop, en kele jaren geleden. Imrpovisatie op het orgel heeft zijn grote liefde. tot 16.30 uur. Niet alleen zullen de kinderen in de gelegenheid zijn zaken te doen maar zal het ook voor de ouderen een gezellig uitje zijn door de aanwezig heid van het rad van avontuur, gezellige muziek en ook aan de inwendige mens is Op het programma worden orgelsolo- gedacht. Als ook het weer mee wil wer ken al het als gewoonlijk in en rond het wijkgebouw een gezellige bedoeling zijn. 100 GRAM 1.65 150 GRAM 1.50 rijkspolitie wordt vrij fre- teerd, zo meldt de begro tingstoelichting. In verband met het ontbreken van een 24-uurs be reikbaarheid bij diverse gespecialiseerde hulpverlenende instanties r in de avond- en nacht-uren en tij dens de weekeinden - als eerstelijnshulpverlener veel over dergelij- ke problemen gebeld. WADDINXVEEN - Meubeltoonzalen en winkels krijgen voortaan voor het betalen van onroerend goedbelasting in Waddinxveen een korting van 40 pro cent voor wat betreft de oppervlakte uitgaande boven de 300 vierkante me ter. Deze grote zaken genoten al een kor ting van 25 procent als er sprake was van een oppervlakte boven de 1.500 vier kante meter. De nieuwe korting is bere kend door het Bouwcentrum in Rotter dam, nadat daarover door de Stichting Meubelstad Waddinxveen aan het ge meentebestuur een verzoek was ged aan. B. en W. hebben de volgende week woensdagavond vergaderende gemeen teraad voorgesteld de plaatselijke OGB-verordening op dit punt te wijzi gen. Financieel bezien zal de opbrengst van deze belasting als gevolg van de 40 procents-korting blijvend met maxi maal 29.000,- verminderen. BOSKOOP/GOUDA - In de Goudse St. Janskerk wordt op vrijdagavond om acht uur een concert gegeven waarbij Herman F. Kapteijn zijn 40-jarig jubi leum als koordirigent herdenkt. Aan dit concert werken alle koren mee die Kap teijn als dirigent hebben. In de afgelopen 40 jaar had Kapteijn 15 koren onder zijn leiding, op dit moment zijn dit nog het Evang. Luthers Kerk koor Jubilate uit Gouda, het Chr. Da mes en Gemengd koor van Boskoop en het Chr. Gemengd koor Te Deum Lau- damus uit Haastrecht. Deze koren zul len tijdens het jubileumconcert in Gou da als één groot koor optreden. Voorts werkt éen aantal solisten mee aan het concert. Uit Boskoop komt de sopraan Lisette Emmink, verder de bas Jules Hommes, Anneke Drijver op dwarsfluit, Jane Harvey (hobo), Joos Luchtenborg (cello, fagot), Margriet den Hartog (continuo) en Herman van Vliet (orgel). De muzikale leiding heeft Herman F. Kapteijn. Op 9-jarige leeftijd kreeg Herman F. Kapteijn zijn eerste muzieklessen bij de Goudse Muziekschool, later zou hij ook lessen krijgen van Gijsbert Nieuwland, toen organist van de Evang. Lutherse Gemeente in Gouda. In september 1946 volgde Kapteijn als 17-jarige de heer Nieuwland op als organist en werd tege lijkertijd benoemd tot koordirigent van het toen pas opgerichte Lutherse Kerk koor Jubilate, een functie die hij tot op heden bekleedt. Voor zijn eindstudie werd Kapteijn op geleid door Simon C. Jansen uit Am sterdam. waarna hij in 1954 het staatsdi ploma voor orgel en koordirectie be haalde. Tijdens het jubileumconcert op 19 september worden werken uitge voerd van Dietrich Buxtehude, Frans Schubert, Michael Haydn, Cesar Franck en S. Liddle/S. Salter. Aanvang 20.00 uur. Kerk open 19.15 uur, entree 7.50 gulden. WADDINXVEEN - Komende zater dagmiddag zal de speeltuinvereniging Zonnig Zuid haar jaarlijkse rommel markt houden. De St. Victorstraat tus sen de Zuidkade en de Ringvaartsingel zal dan weer afgesloten zijn en er zullen tientallen kraampjes staan waarin de kinderen tot 16 jaar hun spelletjes aan de man kunnen brengen. tember om acht uur geven hoboïst Hans De verkoop start om 13.30 uur en duurt Kapaan en organist Ben Kramer een concert in de Gereformeerde Kerk in Boskoop. De toegangsprijzen zijn ƒ5,- voor volwassenen en 3,50 voor kinde ren tot en met 12 jaar, 65-plussers en CJP-houders. WADDINXVEEN - Volgende week wordt op de rooms-katholieke St. Pau lusschool (Jacob Catslaan) de jaarlijkse open week gehouden. Tijdens de och tenden, met uitzondering van de woens dagochtend, bestaat er voor ouders en belangstellenden de mogelijkheid een kijkje te nemen in de klassen van groep 1 t/m 8. In de aula kunnen de leermidde len worden bekeken die op school ge bruikt worden. De open week zal wor den afgesloten met een sportmiddag, op de velden van WSE. WADDINXVEEN - Op de volgende week donderdagavond 18 september om acht uur in het buurtcentrum De Boog aan de C. Huygenslaan te houden vergadering van alle Waddinxveense vrouwenverenigingen en -groeperingen zullen definitieve stappen worden gezet om een Vrouwenraad Waddinxveen op te richten. Een initiatiefgroep is daar sinds de dit jaar gehouden gemeente raadsverkiezingen, toen het idee op een in De Bonkelaar gehouden politiek vrouwenforum voor het eerst werd ge lanceerd, mee bezig. Uit de begrotingstoelichting van de ge meente Waddinxveen is al bekend ge worden dat de Vrouwenraad een lokaal in de voormalige kleuterschool De Dui ventil aan de Staringlaan kan huren. Voor dat doel zal een jaarlijkse explo itatiesubsidie van 3.000,- worden ge geven, terwijl er voorts sprake is van een eenmalige startsubsidie van even eens 3.000,- om een deel van de inrich ting te kunnen betalen en een eenmalige garantiesubsidie van 2.500,- voor eventuele tekorten. De initiatiefgroep Vrouwenraad Wad dinxveen, bestaande uit Ch. v.d. Berg (Vrouwentrefcentrum), A. Vermeij (PvdA), W. Waterreus (CDA) en M. Wientjens (VVD) zal op die avond van volgende week de preciese stand van za ken bekend maken over de subsidie aanvragen bij de gemeenten en het ei gen onderkomen dat de Vrouwrenraad voor de aangesloten vrouwengroeperin gen gaat krijgen. Mevrouw S.A. Dekker, coördinatrice van de Zuidhollandse Vrouwenraad zal het een en ander over de Vrouwenraad vertellen. Op de op 29 mei gehouden oprichtingsvergadering van de Wad dinxveense Vrouwenraad waren er al ongeveer 10 Vrouwengroeperingen die zich aansloten om mee te werken aan de Vrouwenraad. De initiatiefgroep Vrou wenraad verwacht nog meer aanmeldin gen en actieve vrouwen die zullen hel pen. Het contactadres voor de vrou wenraad is Wingerd 223, 2742 SJ Wad dinxveen. WADDINXVEEN - In de raadzaal van het gemeentehuis zal niet alleen door de Beroepsvereniging van Beeldende Kunstenaars (BBK), gewest Midden- Holland, een verkooptentoonstelling gehouden gaan worden, maar de ge meente is ook van plan daar voor maxi maal 40 mille aan kunstwerken te gaan kopen. Hiervan komt 10.000 gulden voor rekening van de gemeente en 30.000 gulden voor rekening van de pro vincie. Welke kunstwerken er straks zullen worden gekocht, zo laten B. en W. aan de gemeenteraad - die volgende week woensdagavond een krediet van 10.000,- beschikbaar gaan stellen - we ten, wordt bepaald door een nog in te stellen commissie van onafhankelijke deskundigen. De gemeentelijke com missie voor kunst en cultuur zal advies worden gevraagd over de bestemming van de aangekochte kunstwerken. Ben W.”Uit een oogpunt van de ver sterking van de marktpositie .van de be trokken kunstenaars en ter vergroting van het kunstbezit van de gemeente achten wij het beschikbaarstellen van een krediet voor dit doel zinvol. De gemeente hoopt voor dat doel in 1987 geld van de provincie te krijgen, terwijl ook is verzocht om een inciden tele bijdrage voor het Dorpstraat ge bied. In het Dorpstraatgebied zal reeds een eerste aanzet daartoe door middel van de realisering van 19 premie-D-, 5 pre- mie-A- en 4 woningwetwoningen aan de Kleikade/Onderweg kunnen worden gegeven. In het Brugcentrumgebied wordt thans bezien in hoeverre een bouwplan van de Humanistische Stichting voor de Huis vesting van Bejaarden kan worden inge past. Voor zoveel een en ander aanlei ding is tot herziening van de bestem mingsplannen zullen wij daartoe voor bereidingen treffen. De gemeente is van plan in het komen de begrotingsjaar een wijziging van de inspraakverordening stads- en dorps vernieuwing voor te leggen (voor 1 juli 1987), alsmede een voorstel waarin het horen door de raad van eventuele bez waarden in het kader van de bestem mingsplanprocedures is geregeld. WADDINXVEEN - Met ingang van komende maandag is het mogelijk om dagelijks van 12.30-15.30 uur in het buurtcentrum De Boog aan de C. Huij- genslaan binnen te lopen voor een kop koffie, een krantje of een praatje (met een buurtbewoner). Iedereen, die om wat voor reden dan ook overdag tijd en zin heeft, is van harte welkom. Het bestuur streeft ernaar op deze wijze (buurt)bewoners een gezellig ontmoe tingspunt te bieden. Iedereen die dit aanspreekt wordt van harte uitgenodigd eens vrijblijvend binnen te komen/zit- ten. De Stichting Wijkwerk Zuidplas neemt inmiddels als toehoorder deel aan de vergaderingen van de door PvdA-wethouder drs. Martin Kraaije- stein voorgezeten gemeentelijke com missie voor sociaal-cultureel werk, waarbinnen dit jaar de wijkcommis sies en speeltuinverenigingen in Zuid en de Bomenwijk zijn geihtegreerd. Voor het wijkwerk in Waddinxveens nieuwste woonwijk-in-wording stel len B. en W. f. 5.000,- per jaar be schikbaar. ren in Gelderland (Veluwe) en Overijs sel (Ommen). Na koffie gedronken te hebben in die men niet koopt zo snel mogelijk Hulsthorst op de Veluwe kwam het ge weer terug te hangen. Als iedere koper zelschap omstreeks het middaguur ervoor zorgt met kleine biljetten te be- talen treden er geen wisselproblemen op. Omdat er na de beurs weer uitbetaald moet worden zijn cheque’s minder welkomBij koop en verkoop wordt het berg, die af te rekenen bedrag verhoogd respec tievelijk verlaagd met 10%. Van deze Weer teruggekeerd in het restaurant De opbrengst worden de onkosten betaald Lindenberg in Ommen was alles in ge en twee Foster Parents Plan kinderen reedheid gebracht om van de streek een onderhouden. Daar de beur te weinig uitstekend verzorgd diaprogramma plastic tassen heeft worden de kopers voorgeschoteld te krijgen. Alles wat Bij voortduring zal de politie echter deze hulpverlenende instanties moe ten blijven benaderen en zal gezocht moeten worden naar mogelijkheden om in een eerder stadium zaken naar de juiste instantie door te verwijzen. Door het rijk zijn gelden beschikbaar gesteld ten behoeve van de 24-uurs bereikbaarheid voor de sociale hulp verlening. In Midden-Holland wordt thans bezien hoe deze kunnen wor den aangewend. Op ambtelijk niveau hebben met de Stichting Maatschap pelijke Dienstverlening Zuidplas reeds oriënterende besprekingen plaatsgevonden. Binnen afzienbare tijd zal een en ander een vervolg krij gen. Op het terrein van de geestelijke gezondheidszorg bestaat in Midden- Holland thans een 24-uurs bereik baarheid bij het RIAGG (Regionaal Geldig van 11/9 - 13/9 - ’86 Deze nieuwe serie gaat op donderdag avond 16 oktober van start met hel Mendelssohn Trio met violiste Marieke Blankestein. De andere avonden zijn met Willem Brons op piano (13 november), Marien van Straalen op cello en Ronald Brauti- gam op piano (15 januari), het blaasen- semble Reicha Kwintet (12 februari) en f— Parade met Wyneke Jordans, Leo van Doeselaar (piano-vierhandig) en Ele- onoare Pameijer (fluit). Alle concerten worden gegeven in de raadzaal van het gemeentehuis te Wad dinxveen. Losse plaatsen: 10,-, C.J.P. en Pas 65+: ƒ7,50. Abonne menten: 45,-, C.J.P. en Pas 65 35,-. Verkoop van plaatsbewijzen vanaf 6 ok- WADDINXVEEN - De najaarskin- tober op het gemeentehuis, Bureau derkledingbeurs in het buurtcentrum Burgerzaken, op werkdagen tussen 8.30 De Bonkelaar aan de Beukenhof wordt ditmaal op een maandag gehoudenHet is maandag 22 september de 30e maal (01828-1433) en vanaf een half uur voor dat er in Waddinxveen een dergelijke de aan vang van elk concert, kinderkledingbeurs wordt georgani seerd. Op maandag 22 september is er van 9.30-11.00 uur en van 13.30-15.00 uur gelegenheid voor het inleveren van schone, hele, eigentijdse najaars- en winterkleding in de maten 86 t/m 154. Aan de hand van richtprijzen variëren van 2,50 voor een pully tot 35,- voor een suede jack. Nacht- en onderkleding wordt niet ingenomen, evenmin als schoeisel. Bij de inlevering wordt ge vraagd of men de kleding terug wenstIs dit niet het geval dan gaat deze naar een goed doel. De verkoop is’s avonds van 18.30-21.00 uur. De kopers worden vriendelijk ver- De Waddinxveense rijkspolitie, waar ook vrouwen werken, op straat in actie. VLUGKLAAR 4 STUKS KOPEN DE 5e EN 6e GRATIS! SAMEN VB WW WADDINXVEEN Op korte termijn vallen er besluiten over een in de woonwijk Zuidplas te bouwen wijkvoorziening. Om precies te weten wat voor welzijnsaccommodatie er moet komen zal er eerst gauw extern onderzoek worden gedaan. Overigens kunnen de Zuidplas-bewoners onder nader te bepalen voorwaarden de gemeenschapsruimte van de Jan Ligthartschool aan de Sperwer- noek voor binnenactiviteiten gebruiken, aldus B. en W. in de begrotingstoelichting. WADDINXVEEN - Donderdagavond 11 september om half acht wordt er in het kerkgebouw van de Oud-Gerefor- meerde Gemeente aan de Mercurius- weg een avond gehouden van de Gere formeerde Bijbelstichting. Spreker is ds. L.W. van der Meij uit Alphen aan den Rijn. De toegang is vrij. De voorbereiding voor de realisering van een nieuw wijkgebouw ten be hoeve van “Dé Overkant” aan de Kromme Esse bevindt zich in een af rondend stadium. Het (financiële) be roep op het landelijk project heeft geen resultaat gehad. Nu zal een en ander waarschijnlijk gerealiseerd wor den in het kader van de leerlingen bouwplaats van de Stichting Vakop leiding Bouwbedrijf. Binnenkort zullen B. en W. de raad een voorstel voorleggen en een krediet vragen. Geld (15 mille) moet er ook komen om De Paddestoel aan de Lijsterbes straat te voorzien van een berging. B. en W., die de rijkskorting van f. 136.000,- op het buurtwerk niet zul len doorberekenen, zijn er in geslaagd ook in de welzijnssector de uitgaven in 1987 te verhogen, maar dit bete kent niet dat voortdurend subsidie van activiteiten gewaarborgd is. “Subsidiëring is geen vanzelfspre kendheid. Mede gezien de noodzaak en wenselijkheid van het voeren van nieuw beleid in diverse sectoren zul len bestaande activiteiten kritisch doorgelicht worden, waarbij een (maatschappelijke) kosten/baten af weging niet uit de weg wordt gegaan. Wij zullen ook harder optreden te gen instellingen die zich niet aan de regels houden die bij de subsidiever lening zijn overeengekomen,” aldus het college, dat er voor zal zorgen dat procedures duidelijk en de afhande ling snel zal zijn. Aan het begin van deze nieuwe be leidsperiode zijn B. en W. gestart met het voeren vap gesprekken met alle gesubsidieerde instellingen. Het doel van deze gesprekken is wederzijdse informatie te verschaffen en eventu ele knelpunten te inventariseren en daarna zo mogelijk op te lossen. Om vernieuwingen en experimenten in de welzijnssector te stimuleren stellen B. en W. de raad voor blijvend f. 5.000,-- beschikbaar te stellen om goede en nieuwe plannen van verenigingen éénmalig te subsi diëren. Vanwege het feit dat Wad dinxveen een gebrek heeft aan uit- gaans- en ontspanningsmogelijkheden voor de wat oudere jeugd zal het col lege op korte termijn in overleg tre den met betrokken partijen om te zien op welke wijze deze situatie ver beterd kan worden. Instituut voor de Ambulante Gees telijke Gezondheidszorg). In overleg met de hoofdofficieren van justitie en de politie zijn afspra ken gemaakt omtrent een eenvoudige aanpak voor slachtofferhulp, waarbij er naar gestreefd wordt de benadeel- den/slachtoffers schriftelijk te infor meren over de voortgang van “hun zaak”. Daarnaast kan een groep of korps ook zalf initiatieven ontwik kelen.

Weekblad voor Waddinxveen | 1986 | | pagina 7