Ouders Zestig jaar Asscheman bezorgd over fietsers Marchant modeshow met prijzen Rabobank O Notaristelefoon is al begonnen spaarrentetarieven van de Rabobank O Jaap Asscheman 50 jaar directeur Ricardo v.d. Bodekring Goudse meldpost milieuklachten Krans judoka van het jaar De Gouwe ook bij' Master Swimming Prijs voor Waddinxveense hoogleraar Huizen wint halve finale pupillentitel Driedaags Passage- evenement STATENLID T. DE JONG BIJ DE RPF Scherpe strijd bij dammers Excelsior Uitslag van wedstrijd Foto De Rooy I Waar bruint de winterzon het best? 4 5 Rabobank Kinderspaarplan Rabobank Tienerrekening Zilvervloot Spaar-Groei-Rekening tot 2500- 2500- - 5000,- vanaf 5000,- v "Vd, L y WOENSDAG 17 SEPTEMBER 1986 Van links naar rechts de families Lugthart en v. d. Bos met hun gewonnen daat-notarissen in Nederland. 5!4 (was 5%%) wijzigingen voorbehouden *miv 8 september 1986 De Rabobankadviseur 2% (was 3 4!4 (was 4'/è%) 5'/è (was 5%%) 5 (was 5>'4%) 5'4 (was 5 5'4 (was 5%%) 5% (was 6 534 (was 6 Een publikatie van de Rabobanken in Boskoop en Waddinxveen. De Koninklijke Notariële Broeder schap verschaft ook informatie aan het publiek via brochures en informatie- kaarten over een groot aantal uiteenlo pende onderwerpen (testamenten, het kopen van een huis, samenlevingsrege- lingen, B.V. etc.). Deze zijn gratis te verkrijgen bij de Broederschap en bij de notariskantoren in het gehele land. crossfietsen. BOSKOOP: Overslag 12 - Tel. 01727-5540 Burg. Colijnstraat 22 - Tel. 01727-4141 Bijkantoor: Puttelaan 144 - Tel. 01727-2400 WADDINXVEEN/DEN HAAG - Iedereen kan zich vanaf deze maand met vragen op notarieel gebied wenden tot de '’Notaristelefoon” (070- 469393). Deze notariële informatielijn is ingesteld op initiatief van de Ko- werden transporten verricht. Op 1 de cember 1962 stapte Hendrik Assche man uit de zaak en werd het bedrijf door Jaap Asscheman voortgezet. Kern van de zaak bleef de bodedienst, maar daar naast kwam er steeds meer verhuiswerk en ander transport. De prijs is een erkenning voor weten schappelijk onderzoek op het gebied van de exacte-, de maatschappij- of de levenswetenschappen. De Waddinxve- ner heeft hem vandaag (woensdag 17 september) uitgereikt gekregen. Het milieubureau voert in Waddinx veen ook controleacties uit bij bedrij ven die chemisch afval hebben. Aan de beurs waren eerst de wasserijen en sto merijen en vervolgens de garagebedrij ven, die hun afvalstoffen met andere stoffen vermengen en de hand blijken te lichten met de afvoer van afvalstoffen. In de komende periode worden schil dersbedrijven en verffabrieken gecon troleerd. Spaar-Plan-Rekening Spaar-Vast-Rekening* looptijd 2 jaar looptijd 3 jaar looptijd 4 jaar looptijd 5 jaar looptijd 6 jaar Termijnplanbrieven* na 2 jaar na 3 jaar na 4 jaar looptijd 5 jaar vast looptijd 6 jaar vast Spaardeposito, 1 jaar vast* Rabobank Woonspaarplan tot 2500- 2500,- - 5000,- vanaf 5000,- m.i.v. 16 september 1986 Spaar-Vrij-Rekening 234 (was 3 234 (was 3 4!4 (was 4'/é%) 5'4 (was 5%%) 4% (was 5 4 (was 4'4%) 4% (was 5 434 (was 5 5 (was 5'4%) 5'4 (was 5'4%) 5'4 (was 534%) 5'4 (was 534%) 434 (was 5 WADDINXVEEN - Donderdag, vrijdag en zaterdag wordt in het winkelcentrum ”de Passage” een winkeldriedaagse gehouden rond een voor het publiek opgezette kraskaartactie (bij elke bestede tien gulden ontvangt men een kras kaartje met kans op drie gulden). Het winkelfestijn wordt donder dagavond geopend met een paal- klimwedstrijd bij slager Smakman en op het Passageplein zal een stelt- loopwedstrijd plaatsvinden. Ieder half uur ligt er voor de snelste deel nemers een kadobon van 25,- klaar. Voor de muzikale klanken zal er een disco opgesteld worden naast groenteboer Van Gorkum in de Kanaalstraat. Vrijdagmiddag zal er een orgineel minidraaiorgel op diverse plaatsen in het winkelcentrum te beluisteren zijn. Dit draaiorgel is een uniek in strument dat met de hand bediend wordt. Een niet alledaags gebeuren wat zeker de moeite van het beluis teren waard is. Tenslotte de zaterdag. Voor diege nen die het Gouds Jazzfestival ge mist hebben of voor hen die de to nen nog eens willen horen zal er een optreden zijn van de bekende boerenkapel en een dixielandor- kest. Om het bezoek aan het winkelcen trum nog aantrekkelijker te maken is er bovendien een halfuurtje- smarkt. Van 9.00-17.00 uur zullen er per half uur aanbiedingen wor den omgeroepen via een geluidsin stallatie. Koopjes die men uit kan zoeken op de Passage-advertentie- pagina in het Weekblad voor Wad dinxveen van vandaag. Van onderstaande spaarvormen (welke niet meer kunnen worden afgesloten) wordt de rente m.i.v. van 16 september met %°/o verlaagd. Spaarrekeningen met opzegtermijn. Spaar-Direkt-Rekening. Spaar-Premie-Rekening en Spaarrekening Grijp-5. WADDINXVEEN: Hoofdkantoor: Kerkweg-Oost 161 Bijkantoren Kon. Wilhelminaplein 2 Groens voorde 14 Tel. alle kantoren: 01828-14566 de ”eens voor zichzelf te beginnen”. Voorheen werkte hij als chauffeur bij de Firma Modderkolk en Dijs te Wad dinxveen. Naast de bodedienst werden de eerste verhuizingen uitgevoerd en voor ver schillende Waddinxveense fabrikanten In 1973 werd besloten met de bode dienst te stoppen. Steeds meer bedrij ven brachten hun goederen zelf weg en de tijd van de boodschapjes was ook voorbij omdat bijna iedereen een eigen vervoermiddel bezat. Het bedrijf ontplooide zich steeds meer in het ongeregeld vervoer en het uitvoe ren van verhuizingen. Er werd nieuw aangepast materiaal aangeschaft en me de door de hausse in huizenverkoop bloeide het bedrijf op. WADDINXVEEN - Het Zuidholland- se RPF-statenlid T. de Jongh spreekt op de dinsdagavond om acht uur ten huize van de familie K. Senneker aan de On derweg 71 op de door te houden leden vergadering van de RPF in Waddinx veen. De Reformatische Politieke Federatie maakt in dit Gouwedorp samen met de SGP, de Hervormde Kiesvereniging en GPV deel uit van de PCW-fractie in de gemeenteraad. De heer De Jongh zal spreken over het nut van de provinciale verkiezingen, die volgend jaar weer zullen worden gehou den en het werk van de Provinciale Sta ten. Op de agenda van deze ledenverga dering staan ook nog punten als be stuursmededelingen en verslagen. WADDINXVEEN - Op zaterdag 27 september van vier tot zes uur viert As scheman Vervoer en Verhuizingen van de Fazantdreef in Waddinxveen een dubbel jubileum. In Partyhome aan de Passage wordt dan tijdens een receptie stilgestaan bij het 60-jarig bestaan van dit bedrijf en het 50-jarig dienstverband van Jaap Asscheman, die dit voorjaar de zaak overdroeg aan zijn zoon Henk, de derde generatie van deze transport- familie. Op 23 september 1926 startte Hendrik Asscheman op 25-jarige leeftijd een transportbedrijf. Hij deed dit na een ge- BOSKOOP - Modehuis Marchant or ganiseert in de gelijknamige sportzaal aan het Torenpad in Boskoop een mo deshow op zaterdag 4 oktober. Het is al enige jaren een traditie dat Marchant tweemaal per seizoen een modeshow houdt. Ditmaal zal een beeld worden gegeven van de herfst- en wintercollec tie 1986-’87. Getoond worden de nieuwe merken, die bij Marchant wor den verkocht, zoals She, Chilly, Mayon en Bogie, maar ook de bekende merken die al langer in het sortiment zitten: Love, Kan Co., Brazilia en Wild- Uit de vragen die bij de Broederschap en bij de individuele notarissen binnen komen, is gebleken dat mensen vaak eerst behoefte hebben aan algemene in formatie alvorens zich met een concreet geval tot een notaris te wenden. Men wil meer weten over de terreinen waarop notarissen advies geven, over nut en noodzaak van inschakeling, over de kosten die een bezoek aan een notaris met zich mee brengt, etc. Er worden vooral vragen gesteld op het terrein van het terrein van het familie recht (verdeling van erfenissen, testa menten, samenlevingscontracten, voogdijregelingene.d.). De ’’Notariste lefoon” is een extra dienstverlening voor het publiek, via welke men recht streeks informatie kan opvragen. WADDINXVEEN - Zaterdag 27 sep tember viert de Kring van Gemeentebo- den en Concierges in Midden-Neder- land haar 25-jarig bestaan. Dit feest zal in de morgenuren van 11.00-12.30 uur herdacht worden met een receptie in het gemeentehuis van Waddinxveen. WADDINXVEEN - De Waddinxvener Ricardo van de Krans is voor de tweede achtereenvolgende keer judoka van het ninklijke Notariële Broederschap, de vereniging van notarissen en kandi- jaar geworden van de gehele regio bij sportschool Den Edel. Ricardo wist met maar liefst 670 punten in totaal ruime afstand te nemen van de andere judoka’s. Hij mocht ook dit keer de prachtige wisselbeker mee naar huis nemen. De Waddinxveners waren sterk verte genwoordigd dit keer, want ook Barry v. Bommel viel in de prijzen. Hij ont ving de derde prijs wat ook een prachti ge prestatie is. Leo v.d. Heuvel en Ronald Vink kwa men op de 5e plaats en Lennard Bron wist beslag te leggen op een 7e plaats. Op de tweede plaats was het Gouwe naar Gunther v. Vliet, die ook met een fraaie beker huiswaarts kon keren. De prijsuitreiking vond plaats tijdens het judotoumooi van zaterdag 6 sep tember j.l. Vrachtopbrengsten in die tijd waren niet vergelijkbaar met nu. Wanneer hij in een week 30 gulden omzet had, voel de hij zich ”een hele spekkoper”. Het werk bestond uit een bodedienst tussen Waddinxveen en Leiden. Naast het ver voeren van goederen werd hem ook wel eens gevraagd een boodschap in de stad te doen. Opbrengst? een paar centen. In 1936 kwam zijn oudste zoon Jaap in de zaak. Samen reden ze in deze crisi sjaren de bodedienst. Tijdens de oorlog kwam het bedrijf praktisch stil te liggen doordat het materiaal niet meer bechik- baar was. Na de bevrijding werd gestart met een oude legertruck. vorst. In het komende jaar zal Mar chant ook het mannen-topmerk Porto bello tot de collectie kunnen rekenen. De modeshow in de sportzaal, Toren pad 120 in Boskoop, begint om 20.00 uur. Op de toegangskaarten, die nu al verkrijgbaar zijn, staat een nummer waarmee prijzen gewonnen kunnen worden. De hoofdprijs is een verzorgd weekeinde Parijs voor twee personen. Marchant hoopt dit keer eens wat meer mannen te zien. Velen zien dergelijke shows als iets voor vrouwen, hetgeen een achterhaald idee is. Tijdens de WADDINXVEEN - Twee zwemmers van De Gouwe hebben zondag in Am sterdam meegedaan aan de open Ne derlandse kampioenschappen Master Swimming. Master Swimming is een tak van zwem- sport welke in Nederland nog maar vier jaar bestaat. Master Swimming is het 25-plus zwemmen. Óeze tak van hard zwemmen is dan ook nog maar in op komst en biedt aan ’’swimjoggers” en oud-wedstrijd zwemmers de mogelijk heid om in een wat minder gedwongen sfeer actief te zijn in de hard-zwemme- rij. Er wordt gezwommen in leeftijdsgroe pen beginnend bij 25 jaar en oplopend met 5 jaar tot zelfs 80 jaar en ouder. Ook op internationaal niveau wordt er al actief aan master swimming gedaan, dit voorjaar werden er wereldkampi oenschappen gehouden in Tokio, ook een Nederlandse ploeg heeft hier aan meegedaan. Deze wedstrijden telde maar liefst 8000 deelnemers uit de gehe le wereld. In mei van dit jaar vierde GZC uit Gou da haar 80-jarig bestaan, ter gelegen heid hiervan werd o.a. ook een master swimming toernooi gehouden waaraan door zwemmers uit het hele land werd deelgenomen zo ook door 3 leden van "De Gouwe”. Nico Geers (48) kwam daarbij in de groep 45 jaar en ouder op een le plaats op de 50 m. vrijeslag en een 2e plaats op de rugslag. Terwijl Hans den Boer (55) op deze slag 3e werd en op de schoolslag een 2e plaats behaalde. WADDINXVEEN - De aan de Sou- burghlaan wonende Waddinxvener prof. dr. D. Bootsma is door de Hol landse maatschappij der wetenschap pen de Koninklijke/Shell Prijs 1986 toe gekend. Prof.dr. Bootsma is hoogleraar genetica aan de Erasmus Universiteit in Rotter dam. WADDINXVEEN - Bij de derde ronde van Excelsiors onderlinge competitie bleek menig dammer weer in zijn wed strijdritme te zijn. Dit bleek ook weer uit enkele fraaie partij-opzetten. Teun Driesse had aanvankelijk een sterke voorpost Zijn tegenstander was Adriaan Blom, een gedegen positiespe- ler, die de partij later naar zij n hand wist te zetten en beide punten pakte. Vanuit een Roozenburg-opstelling ver kreeg Ruud van Dijk tegen Fred Zaad- hof een zeer sterk aanvallende centrum- opstelling. De gehele partij had hij posi tioneel voordeel, doch bij het minderen van de schijven wist Fred een puntende- ling aan te tonen. Cor Barelds kwam tegen Dick Dibbets in een Woldouby-achtige eindstand te recht met voor eerstgenoemde een na delige schijf op veld 15. Dick hield zijn tegenstander onder sterke druk, doch via gedwongen scherp spel bleken vele remise-varianten in de 6-om-6-eind- stand te zijn verweven. De punten wer den gedeeld. Via goed spel wist Piet van Es te winnen van Bertus van Eijk. Piet had de linker vleugel van zijn tegenstander als het wa re verlamd en beheerste het centrum. De 5 jeugdige dammers pakten in deze ronde liefst 7 punten.' Janneke Terpstra, Kees Slootweg en Dirk-Jan Hulsman bereikten ver dienstelijke puntendelingen tegen re spectievelijk Dik Heeren II, Gert van Mannekes en Cor Rietveld. Perry de Leeuw den Bouter voerde in het middenspel tegen Sjaak de Wit een slagzetje uit en dat betekende spoedig volle winst. Fred van Beek strafte een fout in de opening van A. Crone meteen met een toch vrij bekende combinatie af. Goed positiespel bracht hem bij het vorderen van de strijd een 3e schijf winst en zijn tegenstander gaf meteen op. show, waarbij kleding wordt getoond door professionele manequins, komt ook het aanbod herenkleding flink aan bod, geshowd door drie dressmen. Plaatsbewijzen zijn in de voorverkoop verkrijgbaar bij modehuis Marchant aan de Zijde. Ze kosten 7,50 gulden, een bedrag dat terug wordt betaald wanneer men binnen tien dagen na de show voor 100 gulden of meer aan kle ding koopt. Bij de toegangsprijs is een hapje en een drankje inbegrepen. Kaar ten kunnen ook telefonisch worden ge reserveerd: tel. 01727-4025. WADDINXVEEN - De twee crossfiet sen, hoofdprijzen van de door Foto De Rooy georganiseerde fotowedstrijden, zijn gewonnên door de familie Lugthart van het Noordeinde en door M. v.d. Bos van de Jan Dorrekenskade. Zater dag zijn de fietsen door Hans Scholtes van Foto De Rooy overgedragen aan de gelukkige prijswinnaars. De 3e tot en met de 12e prijs, een waar debon voor een gratis poster is gewon nen door: fam. Graaf (Elzenhorst 45), fam. Oskam (Heemraadweg 18), fam. Overdam (Alpherbrink), fam. Visser (Overtoom 11), fam. Zijderhand (Noordkade), G. Habtemariam (P. Zuidlaan 112), fam. Hoogendoorn (Groensvoorde 92), R. Markus (Schie- landweg 3) en C. van Rooyen (Alpher- wetering 51). De 13e tot en met de 22e prijs (koeltas- je): M. Roos (Heuvelhof 40), fam. Hoogendoorn (Alpherwetering 110), J. van Vliet (Eksterdreef 49), P. Versluis (Henegouwerweg), J.H. Kemper (Kromme Esse 21), fam. Grooten (Mo- lenring 99), fam. Graafland (B. Huet- laan 21), fam. Schuitemaker (J. Cam- pertlaan), fam. Smit (Peuleyen 166) en Erica Kingma (Henegouwerweg 86) Deze prijswinnaars kunnen hun prijs en winnende foto afhalen bij Foto de Rooy aan de Nesse. Ook de deelnemers, die met hun foto niet in de prijzen zijn ge vallen kunnen hun foto weer afhalen. De koffers die ook de afgelopen zomermaanden maar amper groot genoeg bleken voor de vakantiebagage, zijn inmiddels opgeborgen. In veel geval len zijn ze echter niet voor lang naar de zolder verhuisd, want honderddui zenden Nederlanders denken al weer aan hun wintervakantie. En of de be langstelling nu uitgaat naar de sneeuw of naar de winterzon, er is alle aanlei ding om zo gauw mogelijk - in overleg met de reisadviseur - reisdoel en ac commodatie te kiezen. Winterzonvakanties zijn met de nodige misverstanden omgeven. Zo wordt te vaak gedacht dat een vliegreis naar iedere Spaanse bestemming automa tisch een garantie voor een donkerbruine huidskleur inhoudt. Maar ook het Iberisch schiereiland kent de nodige klimaatverschillen. De Costa Brava bijvoorbeeld leent zich niet voor een winterzonvakantie en ook op Mallorca kunnen de weergoden danig spoken zolang ’de r in de maand is’. En zelfs op Gran Canaria en Tenerife worden in het noorden aanzienlijk minder zonu ren genoteerd dan in het zuiden. De echte zonaanbidders zullen zich met name thuis voelen aan de Costa del Sol, de Costa Blanca, in de zuidelijke kustplaatsen van de Canarische Eilan den en op enkele Marokkaanse en Tunesische bestemmingen. Verder van huis zijn er uiteraard meer mogelijkheden, zoals de Seychellen, de Maledi ven en de Nederlandse Antillen. Wie niet in de eerste plaats uit is op strandweer, heeft een ruimere keuze. Want in vergelijking met de winter in Nederland zijn de klimatologische omstandigheden overal rondom de Middellandse Zee aanzienlijk beter. Het is er lekker weer om te genieten van natuur (er bloeit veel meer dan ’s zomers), cultuur en architectuur. Bij het uitzoeken van een hotel of appartement gelden in de winter andere plussen en minnen dan in de rest van het jaar. Zo is het verstandig om een accommodatie te kiezen die over een behoorlijke verwarming beschikt. Een kamer met balkon op het zuiden en een verwarmd zwembad kunnen eveneens belangrijk bijdragen tot het vakantieplezier. Men moet er rekening mee houden dat het vertier in de zuidelijke kustplaat sen ’s winters niet te vergelijken is met wat men in juli en augustus gewend is. De belangstelling is gewoon te gering om alle disco’s, nachtclubs e.d. vol op te laten doordraaien. Ook andere faciliteiten, zoals bijvoorbeeld kinder opvang, zijn buiten het hoogseizoen vaak maar beperkt beschikbaar. Van plaats tot plaats kan de situatie nogal verschillen. Een goede advisering bepaalt voor een niet onaanzienlijk deel het succes van een vakantie. Uit het voorgaande mag duidelijk zijn dat dit zeker geldt voor een winterzonvakantie. Bij onze reizenbalie is volop informatie be schikbaar over klimaat en faciliteiten van de diverse bestemmingen en over de accommodaties die daar beschikbaar zijn. En mocht u zoveel heimwee hebben naar zon en zand dat u niet langer kunt wachten... In veel zuidelijke landen blijft het tot en met oktober lekker warm. De stranden bieden volop ruimte, de prijzen zijn (misschien met uit zondering van de herfstvakantie) erg aantrekkelijk. Wat onze reismede- werkers betreft, kunt u binnen enkele dagen vertrekken. WADDINXVEEN - Waddinxveen heeft de technische advisering over mi lieuvraagstukken overgedragen aan het Milieubureau van het Intergemeente lijk Samenwerkingsorgaan Midden- Holland te Gouda. Dit milieubureau heeft een Meldpost Milieuklachten. In het vervolg kunnen Waddinxveners zich met milieuklachten tot deze meldpost wenden. Hierop is één uitzondering. Als een pro cedure wordt gevoerd in het kader van Hinderwetvergunningverlening dient men de klachten schriftelijk te richten tot het college van burgemeester en wethouders van deze gemeente. Aan kondigingen over te voeren procedures treft men onder het kopje Milieuzaken in deze rubriek. De Meldpost Milieu klachten is 24 uur per dag bereikbaar voor klachten onder telefoonnummer 01820-28011. WADDINXVEEN - In Het Trefpunt ontving de 80-jarige Waddinxveense damvereniging Excelsior 6 pupillente ams (viertallen), die zaterdag met el kaar de strijd aanbonden. Inzet van dit halve finaletournooi waren 2 plaatsen voor het op 25 oktober te verspelen fi nale om het Nederlands Kampioen schap. Er werd door de jeugdige dammers (ge middelde leeftijd 11 jaar) stevig ge knokt voor de broodnodige punten. Uiteindelijk ging de damvereniging Huizen - het bleef ongeslagen - met de hoogste eer strijken. BDV uit Bleiswijk en één van de vertegenwoordigers van de Dambond Midden Holland bleek een zeer goede tweede te zijn. Door enkele omstandigheden ver scheen het immer gevreesde Jong en- Oud uit Stolwijk niet in de sterkste op stelling achter de damborden. Deson danks werd toch nog een verdienstelijke 3e plaats bereikt. Excelsior-jeugdleiders Piet Swart en Gert Dankers hadden de jeugdige deel nemers een pittige kluif aan een zestal problemen gegeven. Velen beten er als het ware hun tanden op kapot. Voor elk probleem was een damboekje als prijs aangemerkt. Deze gingen naar Frank de la Porte en Jimmy Chakawri uit Am stelveen; Bert Zwart en Sander Koop man uit Huizen; Aga Frenken uit Bleis wijk en Bianca Rijndertse uit Lent. Arbiter Jan Both had een rustige dag. Ondanks dat er met het mes op tafel werd gespeeld, hebben zich geen onre gelmatigheden voorgedaan. Uitslag: 1. Huizen (10 pnt), 2. Bleiswijk (8 pnt), 3. J O, Stolwijk (6 pnt), 4. Lent (4 pnt), 5. Amstelveen (2 pnt) en 6. Heemstede (Opnt). WADDINXVEEN - De ouderraad van de samenwerkingsschool voor HAVO/ Atheneum heeft in een brief aan de ge meenteraad zijn zorg uitgesproken over- sprek met een vriend, die hem adviseer- het door het autoverkeer op een deel van de Tweede Bloksweg in de verdruk king komend fietsverkeer. De situatie daar is een gevolg van de aanleg van de splitsing met de Dreef in de wijk Zuid- plas, een karwei dat al vergevorderd is. Er wordt door de ouderraad gesproken over een zeer onveilige verkeerssituatie tijdens de reconstructie. ’’Vele honder den leerlingen van onze school moeten dagelijks dit punt passeren en zeer re gelmatig gebeuren er ”bijna”-ongeval- len tussen fietsers en auto’s. Ook heb ben reeds enkele botsingen plaatsge vonden”, aldus de ouderraad. ”Wij dringen er ernstig op aan extra maatregelen te nemen om te voorko men dat ernstige ongevallen gebeuren. Vooral de fietsers dienen meer bescher ming te krijgen op de parallelweg ter plaatse van de - tijdelijke - aansluiting met de hoofdrijbaan. Wij achten extra maatregelen wenselijk zolang de recon structie duurt”. B. en W. hebben de ouderraad inmid dels geantwoord. De gemeente wijst ook in de toelichting op de gemeentebe groting op de verbeteringen die voor het fietsverkeer worden uitgevoerd. Zo wordt ook de verkeerssituatie direct ten westen van het spoorwegviaduct in de Sniepweg gewijzigd, zodat de Sniepweg uit het doorgaand verkeerscircuit wordt genomen en daardoor weer als buurt- verzamelweg zal gaan functioneren met grotere veiligheid voor de fietsers (vooral scholieren in de spits). f VERVOER - VERHUIZINGEN U' EWexnE MSCHB4N. WMXSHWSH 0 6 F- «SW r» w

Weekblad voor Waddinxveen | 1986 | | pagina 9