GEMEENTE WADDINXVEEN Voordeeltjes voor stroom gebruikers Schade aan uw auto reparatie. vereist deskundige Open huis bij jubilerend „Waddinxveen Klaverjas- tournooi met 70 koppels Voor 9e maal Internationaal Van Ginkel BV Burgemeester opent expo op zondagmiddag zaalvoetbal- toernooi Austin Op 1 november rijtest van 3 rijscholen jeugdschaak- tournooi WSV VERGADERINGEN Tarieven elke werkdag 07.00-19.00 uur Kabelkrant Waddinxveen PRIVACYREGELING RIJBEWIJZENREGISTER SPREEKUREN A VONDOPENSTELLING VOLKSGEZONDHEID GEMEENTELIJKE HERINDELING TELEFOONNUMMERS/OPENINGSTIJDEN BELASTINGEN BOUWVERGUNNINGEN HINDERWET i FOCWA, I 01820-15767 01727-4044 070-210001 GLASBEEK Autoschade reparatiebedrijf Noordkade 24 kenmerk voor vakwerk 12222 01820-24255 13000 13000 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 22 OKTOBER 1986 01820-16066 010-362244 ver- aansluitwaarde-eenheid worden laagd van 21,10 naar/ 19,60. Commissie Openbare Werken en Bedrijven c.a. Woensdag 29 oktober 1986, aanvang 19.00 uur in het gemeentehuis. WADDINXVEEN/GOUDA - Een gemiddeld gezin in Waddinxveen kan het komend jaar rekenen op een voordeeltje van 10,40 op de elektri citeitsrekening. Dit is een gevolg van de verdeling onder de klanten van het Gemeenschappelijk Energiebedrijf Gouda en Omstreken (GEB), waarbij ook Waddinxveen is aangesloten, van de in 1984 en in 1985 over gebleven winst. Gemeentelijke diensten Gemeentesecretarie Dienst Openbare Werken en Bedrijven Deze rubriek met officiële bekendmakingen en mededelingen is samengesteld door Gemeente Waddinxveen, Raadhuisplein 1, telefoon 01828-14433. Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. Waddinxveen, 20 oktober 1986. De burgemeester voornoemd, Van der Linden. 14433 14433 Tijdens de receptie zal door de vereni ging aan een drietal Waddinxveense verenigingen een donatie worden aan geboden als geschenk aan de gehele Waddinxveense burgerij. Burgemeester C.M. van der Linden: de eerste vrijdag van de maand (gaarne na afspraak met secretaresse van het college van burge meester en wethouders) en na afspraak. Wethouder P.F.J. van Schie: na afspraak. Wethouder M. Kraaijestein: na afspraak. Wethouder K.W.T. van Soest: gaat niet door. WADDINXVEEN - Het handelsregis- ter van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Midden-Holland meldt dat de statuten zijn gewijzigd bij Be heermaatschappij Van Ginkel Wad dinxveen BV, Waddinxveen, Van Gin kel Vastgoed BV, Waddinxveen en Reis- en Passageburo Van Ginkel BV, Waddinxveen. Sinds 1 oktober 1986 zijn rijbewijzen langer geldig en worden ze door de burgemeester afgegeven. Vanaf die datum wordt een Centraal Register Rijbewijzen bijge houden dat o.a. informatie bevat over afgegeven rijbewijzen en over ontzeggingen van de bevoegdheid om motorvoertuigen te be sturen. 1.548.676,- 381.147 - Bij wijze van experiment is het Bureau Burgerzaken van de gemeen tesecretarie gedurende 1 jaar iedere dinsdagavond geopend voor het publiek van 19.00 tot 20.00 uur. Met nadruk wordt er op gewezen dat deze avondopenstelling alleen het bureau Burgerzaken betreft. Alle overige secretarie-afdelingen zijn ’s avonds gesloten. Zelfs de kleinste botsing kan vitale delen van uw auto beschadigen, wij kunnen deze opsporen en repareren. Met een veilige auto neemt u daarna weer aan het verkeer deel. FOCWA kenmerk voor vakwerk. 2741 EV Waddinxveen Tel. 01828-12588 Openingstijden Gemeentesecretarie: elke werkdag van 08.30-12.30 uur. Commissie voor de Ruimtelijke Ordening c.a. Dinsdag 28 oktober 1986, aanvang 19.00 uur in het gemeentehuis. Belangrijkste agendapunten: Bebouwingsvoorstel t.b.v. H.S.H.v.B. (Waddinxveenj/Brugcen- trumgebied. Lokaties voor de berging van zuiveringsslib en baggerspecie. Wijziging landelijk deel van de gemeente ingevolge enkele provin ciale verordeningen. Verkoop van grond in de wijk Zuidplas. Voorbereidingsbesluit(en) i.v.m. realiseren plan Gouwebos. Bijstelling exploitatie-opzet Zuidplas. De capaciteitskosten: Dit betreft de produktie- en transportkosten van elek triciteit van het elektriciteitsbedrijf Zuid-Holland, dat de elektrische ener gie aan ons distributiebedrijf levert. De ze kosten zullen in 1987 stijgen; ter dek king daarvan zal de prijs van elektrici teit per kWh met 1,22 cent worden ver hoogd; De distributiekosten: Dit betreft de door het bedrijf zelf gemaakte kosten ten behoeve van de distributie van de elektrische energie over de verbruikers in het verzorgingsgebied. Deze eigen kosten zullen in 1987 dalen; op grond daarvan zal het vastrecht bedrag per Deze huisvesting wordt een dag eerder, vrijdagmiddag om vijf uur, geopend door de heer P. Lips, oud-voorzitter van de woningbouwvereniging en oud-raad- slid en wethouder van Waddinxveen. De woningbouwvereniging Waddinx veen laat het feit dat zij driekwart eeuw geleden werd opgericht dus niet onge merkt voorbij gaan. Alle festiviteiten worden vastgeknoopt aan de officiële ingebruikname van het nieuwe kantoor met bijbehorende werkplaats aan de Staringlaan op vrijdag 24 oktober. Er wordt dan ook een receptie gehouden. Op zaterdag 25 oktober wordt ter gele genheid van deze ingebruikname van kantooR en werkplaats voor de bewo ners en andere belangstellenden "open huis” gehouden. Aan de bewoners zal ter gelegenheid van het 75-jarig jubi leum een geschenk worden aangeboden in de vorm van een doosje bonbons en een fles wijn. De brandstofkosten: Deze worden ver rekend op basis van de daadwerkelijke kosten; vooralsnog wordt verwacht dat deze in 1987 lager zullen zijn dan waar mee gerekend is in 1986; in de ontwerp begroting is de brandstofprijs voor 1987 vooralsnog geschat op 9,96 cent per kWh, (voor 1986 was de raming 14,19 cent); Commissie Welzijnszaken Dinsdag 28 oktober 1986, aanvang 20.30 uur in het gemeentehuis. Belangrijkste agendapunten: Kunstmanifestatie. Rapportage inzake de Invoering Rijksregeling Basiseducatie. De stukken liggen op de dag der vergadering ter inzage of op andere tijdstippen in overleg met de secretaris van de commissie. Belangstellenden of belanghebbenden kunnen van het spreekrecht tijdens de commissievergadering gebruik maken. WADDINXVEEN - Komende zaterdagmiddag van twee tot zes uur houdt de 75-jarige woningbouwvereniging Waddinxveen open huis in het nieuwe kantoor annex werkplaats aan de Staringlaan. 1986, gedurende twee weken, voor een ieder ter inzage ligt de door Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland vervaardigde ontwerp-re- geling, met bijbehorende stukken, voor de gemeentelijke herinde ling van noord-oostelijk en midden Zuid-Holland. Bij deze streeks gewijze herindeling is de gemeente Waddinxveen betrokken. Tot 23 november 1986 kan een ieder tegen de ontwerp-regeling schriftelijk bezwaren inbrengen bij Gedeputeerde Staten van Zuid- Holland, Koningskade 1, Postbus 90602, 2509 LP ’s-Gravenhage. Waddinxveen, 22 oktober 1986. De burgemeester voornoemd, Van der Linden. Op woensdag 29 oktober zal het college van beheer van het GEB aan de algeme ne raad de ontwerp-begroting van het bedrijf voor 1987 aanbieden. Uit die ontwerp-begroting vloeit het volgende voort met betrekking tot de tarieven voor elektriciteit voor kleinverbruikers voor 1987. De tarieven voor elektriciteit worden bepaald door drie kostensoorten: WADDINXVEEN - De Waddinxveen se Schaak Vereniging WSV houdt zater dag 8 november in het Anne Frank-cen- trum aan het Jan van Bijnenpad het ne gende jeugdschaaktournooi. Daar zijn die dag alle jeugdschakers en -schaak- sters, zowel club- als thuisschakers, van harte welkom. Het Anne Frank-cen- trum heeft een uitstekende accommo datie voor het houden van dergelijke evenementen. Twee grote zalen zijn voor dit schaakgebeuren beschikbaar gesteld. De deelnemers zullen worden inge deeld in groepen van 6 en wel naar leef tijd en speelsterkte. De maximum leef tijd om mee te kunnen doen is 18 jaar. Het inschrijfgeld bedraagt ƒ5,- per per soon en dienst bij aanvang van het tour- nooi te worden betaald. De partijen duren maximaal 1 uur (dus een half uur per speler). Iedere deelne mer speelt dus 5 partijen. De eerste ron de wordt gespeeld van 9.30-10.30 uur, de tweede van 10.45-11.45 uur, de der de van 13.00-14.00 uur, de vierde van 14.15-15.15 uur en de vijfde en laatste ronde van 15.30-16.30 uur. Na de laatste ronde volgt de prijsuitrei king. Voor elke groep zijn twee aan trekkelijke prijzen beschikbaar. De inschrijving sluit uiterlijk maandag 3 november 1986. Bij inschrijving graag naam, leeftijd en speelsterkte vermel den. Opgave voor deelname richten aan W. v.d. Hoek, Korenstraat 19, 2761 XN Zevenhuizen (tel. 01802-2260) of G.L. Torenbeek, J. van Effenlaan 86, 2741 XN Waddinxveen (tel. 01828-19006). WADDINXVEEN - De Waddinx veense rijschoolhouders Succes Mimpen (Oranjelaan 2, tel. 13340), Weimar (Boekweitakker7, tel. 13359) en Lagrouw (Zuidkade 51, tel. 12521) gaan zaterdag 1 no vember een rijvaardigheidstestdag houden voor rijbewijsbezitters. Volgende week zaterdag kunnen de Waddinxveners de rit in de eigen auto maken voor 20,-. In een auto van de rijschool betaalt men 30,-. Met de test wordt om 10.15 uur begonnen. Per rit is hiervoor 40 mi nuten uitgetrokken. Plaats van handeling is Het Trefpunt aan de Stationsstraat. De rijschoolhou ders verzoeken belangstellende automobilisten wel tevoren telef onisch een afspraak te maken. Ook motorrijders kunnen aan de rijvaardigheidstestdag, die ook een gratis theorietest omvat voor alle rijbewijsbezitters, deelnemen. Men moet echter wel langer dan 7 jaar een motor-rijbewijs hebben. b. Eigenarenbelasting Limiet 15% van de gecorrigeerde algemene uitkering 1986 ad 16.081.858,-is 2.412.279,- Geraamde opbrengst aan de eigenarenbelasting 1986 (netto) 2.190.568 - Marge 221.711,- Beide marges geven aan hooeveel onroerend-goedbelastingen de gemeente Waddinxveen wettelijk nog mag heffen. Alarmering Brandweer b.g.g. Politie Ongevallen Medische hulp Ambulancedienst Telefonische hulpdienst geestelijke en sociale nood Storingsdiensten Gas en elektriciteit Waterleiding (telefoonbeantwoorder) Centrale Antenne Inrichting (CAI) Inéntingen kinderen geboren in 1977. Op woensdag 29 oktober 1986 bestaat in het Groene Kruisgebouw aan de Stationsstraat 12, van 13.3Ö tot 14.30 uur gelegenheid tot kos teloze inenting tegen difterie, tetanus en polio, voor kinderen gebo ren in 1977 in de maanden juli t/m december. Aan deze kinderen is inmiddels een oproep verzonden. Bij verhindering kan gebruik worden gemaakt van de volgende gele genheid tot DTP-inenting, welke zal plaats hebben begin 1987. De datum zal nog nader worden vastgesteld. De inentingspapieren moeten worden meegebracht! Inlichtingen: gemeentesecretarie, bureau Burgerzaken, tel. 14433, tst. 249. De burgemeester van Waddinxveen maakt ingevolge artikel 161 van de gemeentewet bekend dat ter gemeentesecretarie, afdeling Alge mene Zaken en Ruimtelijke Ordening, vanaf donderdag 23 oktober De verhoging van de kWh-prijs met 1,22 cent en de verlaging van de aan sluitwaarde-eenheid van 21,10 naar 19,60 zullen leiden tot een per saldo voor de gemiddelde kleinverbruiker ge lijkblijvend tarief in 1987, buiten be schouwing gelaten de effecten van ver anderingen in de brandstofkosten. Met deze tariefsaanpasingen voor 1987 is het nagatieve resultaat op de distribu tiekosten over 1985 vereffend. Het dan nog resterende positieve bedrijfsresul taat op de overige kosten over de jaren 1984 en 1985 ad. 2,5 miljoen zal in 1987 aan de verbruikers worden uitge keerd. Dit zal gebeuren in de vorm van een éénmalige korting op de capaciteits kosten elektriciteit ad. 0,91 cent per kWh. Dit komt voor 1987 neer op een korting van plm. 10,40 per kleinverbruiker per jaar, uitgaande van het gemiddelde ver bruik door kleinverbruikers van 2.650 kWh per jaar, waarvan 1.150 kWh dag- tarief en 1.500 kWh nachttarief. De tarieven voor de levering van gas worden landelijk overeengekomen tus sen de NV Nederlandse Gasunie als producent en de Vereniging van Explo itanten van Gasbedrijven in Nederland (VEGIN) namens de distributiebedrij ven. Thans is nog niet bekend tot welke tarieven voor gas dat zal leiden in 1987. Verleende Hinderwetvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend dat door hen de vol gende Hinderwetvergunning is verleend: aan het Gemeenschappelijk Energiebedrijf Gouda e.o. voor het op richten en in werking hebben van een gasdrukregelstation gelegen aan het Nicolaaserf alhier. Deze vergunning en alle daarbij behorende stukken ligt voor een ieder ter inzage op de afdeling Algemene Zaken en Ruimtelijke Or dening ter gemeentesecretarie, elke werkdag van 8.30 tot 12.30 uur in de periode 23 oktober 1986 tot en met 22 november 1986. Degene die geen gelegenheid heeft de stukken tijdens kantooruren in te zien, kan desgewenst een afspraak maken om de stukken op maandagavond, gedurende maximaal drie uren, in te zien. De beschikking wordt van kracht na afloop van de genoemde periode, tenzij voordien een beroep wordt ingediend tegen deze be schikking. Een beroepschrift kan worden ingediend door de aanvra ger, de betrokken adviseurs, degenen die overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder e, van de Wet alge mene bepalingen milieuhygiëne bezwaren hebben ingebracht of kunnen aantonen dat zij redelijkerwijs hiertoe niet in staat zijn ge weest. Een beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin en moet worden gezonden aan de Raad van Stateafde ling Geschillen van Bestuur, Binnenhof 1,2513 AA Den Haag. l Dienst openbare werken en bedrijven: elke werkdag van 08.30-12.30 uur. In de middaguren kunt u alleen dan terecht indien u een afspraak hebt gemaakt. WADDINXVEEN - Komende zater dag wordt van half vijf tot elf uur in sporthal ”de Sniep” een internationaal zaalvoetbaltournooi van Austin Rover Nederland gehouden. De oepening er van is in handen van mevrouw E. van Breen, terwijl de prijsuitreiking in han den is van de heer F.G.L. van Putten, directeur van Austin Rover. Aan het zaalvoetbaltournooi nemen deel Van Santen, Den Haag, PDI Boys, Gouda, LVC, Leerdam, Cito, Eindho ven, Austin Rover Duitsland, Austin Rover België, De Maestro’s en Austin Rover Nederland. Gouda. WADDINXVEEN - Waddinxveens burgemeester C.M. van der Linden op ent zondag 26 oktober een expositie van Theo den Boon (acrylschilderijen) en Roel Bendijk (bronzen) in galerie Alba aan de Kortsteekterweg in Alphen aan den Rijn. Dat gebeurt ’s middags om vier uur. Galarie Alba is geopend iedere vrijdag, zaterdag en zondag van 10.00-20.00 uur. Het pand is te vinden aan de noord oever van de Oude Rijn aan de lage zij de tussen Alphen aan den Rijn en Zwammerdam. Commissie voor Volksgezondheid en Milieuzaken Donderdag 30 oktober 1986, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. Belangrijkste agendapunten: Rapport Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland: Lokaties voor de berging van zuiveringsslib en baggerspecie (juli 1986). Kampeerverordening. WADDINXVEEN - Zaterdag werd in het Anne Frank-centrum voor de derde maal door de klaverjasvereniging De Springplank een koppelklaverjastour- nooi gehouden. Niet minder dan 70 koppels (140 perso nen) waren naar het Anne Frank-cen trum gekomen, om op een plezierige wijze te strijden om de prijzen. Na drie ronden werden de punten ge teld en om 17.15 uur werden de win naars bekend gemaakt, zodat aan drie verenigingsteams en 7 koppels de pprij- zen werden uitgereikt. De einduitslag luidt: le Team tevens winnaar van de J. Baas wisselbeker KJC Snijdelwij (10787 pnt.), 2e Ijsclub Nooitgedacht (10509 pnt.), 3e V.V. Waddinxveen (10120 pnt.). Bij de koppels werden de prijzen als volgt verdeeld: le mevr. Molenaar- mevr. Schoenmaker (6125 pnt.), 2e mevr. Beekhuizen-Ruud v.d. Wijng aard (5466 pnt.), 3e mevr. Dekker- mevr. v. Langen (5458 pnt.), 4e L. Heeren-H. Rolloos (5378 pnt.), 5e Ger rit Bullee-Harry Dundelman (5296 pnt.), 6e mevr, de Munnik-Miranda v.d. Wijngaard (5263 pnt.), 7e K. Slin- gerland-C. v. ’t Hoof (5229 pnt.). Onroerend-goedbelastingen Eén dezer dagen zullen de aanslagbiljetten onroerend-goedbelas tingen 1986 worden verzonden. Alle huurders en/of eigenaren van een woning, garage, bedrijf e.d. in Waddinxveen zullen één of meer aanslagen ontvangen. Kwijtscheldingsregeling Een belastingplichtige kan voor kwijtschelding in aanmerking ko men wanneer hij niet in staat is anders dan met buitengewoon be zwaar de belasting geheel of gedeeltelijk te betalen. De onroerend-goedbelastingen zijn plaatselijke belastingen. Dit betekent dat de gemeente de tarieven vaststelt waardoor in feite de hoogte van het aanslagbedrag wordt bepaald. De inning van de onroerend-goedbelastingen is echter wettelijk aan de Rijksbelastingdienst opgedragen. Als gevolg daarvan kunt u, indien u meent daarvoor in aanmerking komen, kwijtschelding vragen door middel van een brief, te richten aan de Directeur van ’s Rijksbelastingen, Maliebaan 34, 3581 CR Utrecht. U ontvangt dan een formulier, waarin u vragen worden gesteld over uw financiële situatie. Uitstel van betaling Belangrijk is dat u als u om kwijtschelding verzoekt ook een verzoek tot uitstel van betaling doet d.m.v. een brief aan de Ontvanger der Rijksbelastingen, postbus 1085, 2800 BB Gouda. Het kan zijn dat u de aan u opgelegde aanslag(en) wel kunt betalen, maar niet binnen de daarvoor geldende termijnen. Ook in dat geval dient u zich te wenden tot de Ontvanger der Rijks belastingen teneinde mogelijk een betalingsregeling te treffen. Bezwaar Indien u het niet eens bent met uw aanslag(en) kunt u een be zwaarschrift indienen bij de chef van de afdeling financiën c.a. van de gemeente Waddinxveen, postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. Met het oog op een tijdige indiening moet dat bezwaarschrift uiter lijk op 31 december 1986 zijn ontvangen. Limieten Recentelijk zijn er publicaties geweest over de zogeheten ’’Limieten voor de onroerend-goedbelastingen”. Deze limieten bepalen welk percentage van de gecorrigeerde alge mene uitkering uit het gemeentefonds de gemeente aan onroerend- goedbelastingen mag heffen. Voor geïnteresseerden volgen hieronder de limieten voor Waddinx veen voor het jaar 1986: a. Gebruikersbelasting Limiet 12% van de gecorrigeerde algemene uitkering 1986 ad 16.081.858,- is 1.929.823 - Geraamde opbrengst aan gebruikersbelasting 1986 (netto/ Marge Verzoeken om vrijstelling (zgn. kruimelgevallen) De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend dat verzoeken om afgifte van bouwvergunningen zijn ingediend ten behoeve van: 1. Piasweg 17: het vergroten van een berging tot garage annex ber ging (in de achtertuin). 2. Prinses Margrietstraat 24: het oprichten van een garage aan de zijgevel (gelijk aan- en evenwijdig aan de rij garageboxen in de Pr. Marijkestraat). 3. Passage 41; het vergroten van de (boven)woning met een tocht- portaal aan de achterzijde. De bouw zal niet geheel in overeenstemming zijn met de ter plaatse geldende bestemmingsplannen: 1. Dorpstraat; 2. Oranjewijk ’75; 3. Stationsstraat, doch de afwijkingen zijn van beperkte betekenis - zogenoemde ’’kruimelgevallen” - als bedoeld in artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en in artikel 21 van het Besluit op de Ruimte lijke Ordening. In dergelijke gevallen zijn burgemeester en wethou ders bevoegd om vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan zonder voorafgaande planologische procedure. Burgemeester en wethouders zijn voornemens ten behoeve van ge noemde aanvragen deze vrijstelling te verlenen. In verband hiermede liggen de verzoeken om vrijstelling met de daarbij behorende stukken, waaronder bouw- en situatietekenin gen, ter inzage met ingang van donderdag 23 oktober 1986, geduren de 14 dagen, tijdens werkdagen van 8.30 tot 12.30 uur, voor een ieder ter gemeentesecretarie, afdeling Algemene Zaken en Ruimte lijke Ordening, Raadhuisplein 1 te Waddinxveen. Gedurende deze termijn kunnen tegen het voornemen om vrijstel ling te verlenen door een ieder schriftelijk bezwaren worden inge diend bij burgemeester en wethouders van Waddinxveen, Raad huisplein 1 te Waddinxveen (postadres: Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen). Voor dit register is een privacyregeling opgeteld, waarin o.a. is be paald welke gegevens worden opgenomen en wie tot deze gegevens toegang hebben. Tevens bepaalt de regeling wie recht op inzage in het register heb ben en wie om correctie van de in het register opgenomen gegevens kunnen verzoeken. De ’’Privacyregeling Centraal Register Rijbewijzen” ligt vanaf he den op werkdagen van 08.30-12.30 uur voor een ieder kosteloos ter inzage bij bureau Burgerzaken van de gemeentesecretarie. Aanvraag Hinderwetvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend dat de volgende aan vraag ingevolge de Hinderwet is ingekomen: een verzoek van Ahold N.V., Westzijde 30 te Zaandam voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende Hinderwetvergunning voor een supermarkt, gelegen aan het Koningin Wilhelminaplein 43, alhier. Aangezien er op voorhand wordt aangenomen dat er geen behoefte zal bestaan om óver de aanvraag adviezen uit te brengen of er tegen bezwaren in te dienen, is de door ons opgestelde ontwerp-beschik- king tegelijkertijd met de aanvraag ter inzage gelegd. Wij zijn voornemens de vergunning te verlenen onder 26 voorschrif ten ter voorkoming of beperking van gevaar, schade of hinder bui ten de inrichting. De aanvraag, de ontwerp-beschikking en alle terzake zijnde stuk ken liggen van 23 oktober 1986 tot en met 22 november 1986 op de afdeling Algemene Zaken en Ruimtelijke Ordening ter gemeente secretarie ter inzage, elke werkdag van 8.30 tot 12.30 uur. Degene die geen gelegenheid heeft de stukken tijdens kantooruren in te zien, kan desgewenst een afspraak maken om de stukken op maan dagavond, gedurende maximaal drie uren, in te zien. Tijdens genoemde periode kunnen gemotiveerde bezwaren schrif telijk bij ons college worden ingediend. Degene die een bezwaar schrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet be kend te maken.

Weekblad voor Waddinxveen | 1986 | | pagina 3